Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

370646 / 2009-10-23 - Inny: Spółka z o.o. / Zakopiańskie TBS Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. (Zakopane)

Budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową wraz z urządzeniami infrastruktury technicznej: komunikacją wewnętrzną, miejscami postojowymi (po rozebraniu istniejącego budynku usługowego).

Opis zamówienia

Przedmiot zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową wraz z urządzeniami infrastruktury technicznej: komunikacją wewnętrzną, miejscami postojowymi (po rozebraniu istniejącego budynku usługowego).
1.2. Charakterystyka inwestycji:

Budynek składa się z czterech segmentów A, B, C, D - tworzących w rzucie kształt litery L. jest usytuowany równolegle do ulicy Nowotarskiej,

Powierzchnia zabudowy : 932,00 m²
Kubatura : 17361,00 m³
Wysokość budynku m 16,89m
Powierzchnia użytkowa : 4191,0 m²

Budynek jest pięciokondygnacyjny, podpiwniczony, przykryty w części dachami płaskimi (stropodach wentylowany) i dachami stromymi półszczytowymi o nachyleniu 49° z kalenicami równoległymi i prostopadłymi do ulicy. Dachy strome, pokryte blachą dachówkową na więźbie drewnianej. W projektowanym budynku w znajdować się będą lokale mieszkalne i towarzyszące im pomieszczenia pomocnicze takie jak wózkownie, suszarnie, komórki lokatorskie dla każdego mieszkania.
W klatkach schodowych projektuje się dźwigi osobowe dostosowane dla osób niepełnosprawnych, dźwigi obsługują również poziom piwnic.
Poza funkcją mieszkalną zaprojektowano w budynkach A i C dwa lokale użytkowe w poziomie przyziemia, niezależnymi wejściami bezpośrednio z terenu.
W budynku zaprojektowano również pięć dwustanowiskowych garaży, w segmentach A,B,D - po jednym a w segmencie C - dwa garaże.
Budynek zaprojektowano jako mieszkalny, wielorodzinny w układzie klatkowym. Głównym przeznaczeniem jest funkcja mieszkalna z niezbędnymi pomieszczeniami pomocniczymi - suszarnie, piwnice, wózkownie, program uwzględnią wytyczne dla budownictwa TBS (Dz.U. 2000.62.719(R).
Każdy z zaprojektowanych lokali mieszkalnych posiada przedpokój, łazienkę, jeden lub dwa pokoje mieszkalne i oddzielną kuchnię z naturalnym doświetleniem, większość mieszkań posiada balkony lub loggie.
Łazienki wyposażone są w urządzenia sanitarne: wannę, umywalkę, miskę ustępową oraz miejsce na pralkę automatyczną.
Kuchnie wyposażone są w: w: zlewozmywak i kuchenkę gazową czteropalnikową z piekarnikiem. W kuchni zamontowany jest również dwufunkcyjny kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania (ogrzewanie i ciepła woda użytkowa).
W przedpokojach przewidziano miejsca na zabudowę szafy ubraniowej.

Zgodnie z założeniami, jedno mieszkanie przystosowane jest dla osoby niepełnosprawnej, znajduje się w segmencie C na parterze. W razie zapotrzebowania na dalsze tego typu, istnieje możliwość prostej adaptacji mieszkań znajdujących się powyżej, na następnych kondygnacjach.

Komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna zapewnia pełny dostęp osób niepełnosprawnych do pomieszczeń w tym również do pomieszczeń pomocniczych, garaży oraz lokali usługowych. W klatkach schodowych - dźwigi osobowe - 1000kg - MOL 1000-2T-90, dwudrzwiowe, teleskopowe - spełniające wymagania dla osób niepełnosprawnych.

Poza funkcja mieszkalną, zaprojektowano dwa lokale dla funkcji handlowo - usługowych. Usytuowane są w poziomie parteru segmentów A i B. Posiadają samodzielne wejścia z poziomu terenu, każdy z lokali wyposażony jest w zespół sanitarny i pomieszczenie zaplecza.

Każdy z lokali mieszkalnych, usługowych jest opomiarowany indywidualnie (liczniki gazu, zimnej wody, energii elektrycznej - usytuowane na klatce schodowej), będzie również wyposażony w sieci teletechniczną, AZART, domofon.
Na terenie działki na wewnętrznym dziedzińcu, projektuje się miejsce dla gromadzenia odpadów komunalnych - murowana wiata z dachem dwuspadowym (blacha dachówko podobna). Przewiduje się 4 kontenery o pojemności 1100 litrów, częstotliwość wywozu odpadów do ustalenia przez administrację budynku.

KONSTRUKCJA
Budynek czteropiętrowy, podpiwniczony, składa sie z czterech segmentów oddzielonych dylatacjami, poziomy posadzek zróżnicowane.
Dach płaski wentylowany oraz dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej
Stropy - żelbetowe, wylewane, oparte na ścianach i belkach, gr 18 cm i 20 cm
Wieńce i nadproża - wieniec żelbetowy usztywniający. Nad otworami drzwiowymi nadproża prefabrykowane
Ściany- z bloczków sylikatowych gr 24 cm stanowią jedynie przegrody. Elementem nośnym ścian jest konstrukcja szkieletowa, słupy i ryglo-wieńce. Kominy murowane z bloczków ceramicznych. Ściany piwnic w części podziemnej betonowe lub zbrojone.
Klatki schodowe - dwubiegowe, schody płytowe, żelbetowe wylewane oparte na belkach spocznika.
Szyby wind - żelbetowe wylewane, gr. ścian 25 cm.
Fundamenty - ławy żelbetowe usytuowane wzdłuż ścian, szerokość zróżnicowana, ławy zdylatowane , podzielone na 4 segmenty, posadowione na różnych poziomach

WYPOSAŻENIE BUDOWLANE
1)Wykończenie ścian wewnętrznych:
tynk cementowo-wapienny kat.III lub tynk gipsowy + malowanie emulsyjne, tapety
płytki ceramiczne w pom. sanitarnych,
malowanie olejne w pom. pomocniczych (wózkownie, suszarnie)
w klatkach schodowych płyty gresowe (150cm) + malowanie emulsyjne
2)Podłogi i posadzki:
panele podłogowe, wykładziny dywanowe, kauczukowe lub PCW
płytki gresowe antypoślizgowe na zaprawie klejowej (komunikacja ogólna, pom. piwnic i garaże)
3)Okna:
PCW - indywidualne, szklone zestawami szybowymi o współczyn. k=min. 1,1, parapety z płyt MDF.
W pomieszczeniach kuchennych w górnym pasie okna wbudowane nawietrzaki higrosterowane
Okna połaciowe z funkcją wyłazu dachowego, wyłazy dachowe (80x80cm).
4)Drzwi wejściowe do mieszkań szerokość - 90cm, o podwyższonej izolacyjności akustycznej
drzwi wewnętrzne szerokość - 80cm
W mieszkaniu dla osób niepełnosprawnych wszystkie drzwi min. 90cm
drzwi w komunikacji ogólnej - aluminiowe przeszklone
drzwi wejściowe do zespołu pomieszczeń piwnic (na parterze) - pożarowe o odp. ogniowej EI30
5)Pokrycie dachu:
papa asfaltowa podkładowa i wierzchniego krycia z posypką (kolor szary)
blacha powlekana dachówkowa na więźbie drewnianej
6)Obróbki blacharskie:
z blachy stalowej powlekanej, gr. 0,75 mm w kolorze pokrycia
7)Rynny i rury spustowe:
z blachy stalowej powlekanej lub PCW
8)Tynki i okładziny zewnętrzne:
cokół i fragmenty ścian okładane nieregularnymi płytami kamiennymi na zaprawie klejowej
ściany zewnętrzne - wyprawy tynkarskie cienkowarstwowe na siatce z włókna szklanego
9)Izolacja termiczna:
ściany zewnętrzne nadziemia - płyty styropianowe typu STYROPOL EPS 70-040 FASADA
dach, poddasze - wełna mineralna płyty typu ROCKMIN, SRTOPROCK
ściany fundamentowe i cokół - wodoodporne płyty izolacyjne typu HYDROMAX
10)Izolacja akustyczna:
akustyczne płyty styropianowe typu STYROFLEX, gr. 3 cm
11)Izolacja p. wilgociowa:
pozioma - folie budowlane lub 2 x papa asfaltowa na lepiku asfaltowym
pionowa - papa termozgrzewalna, Abizol P + R
12)Izolacja przeciwwodna:
w łazienkach izolacja wodoszczelna na płytach styropianowych z dwu warstw folii typu IZOVIL
13)Wentylacja grawitacyjna:
w łazienkach i kuchniach - grawitacyjna z zastosowaniem na kanałach wywietrzaków typu Turbo went (Uniwersal) - dla mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach.

Nawiew powietrza do mieszkań realizowany będzie przez nawietrzaki higrosterowane w górnym pasie okien kuchennych. Uwzględnia się również infiltrację w pozostałych oknach - pod warunkiem wykonania wymaganego rozszczelnienia!
Pozostałe pomieszczenia jak: pomieszczenia piwnic, klatki schodowe, szyby windowe, garaże, lokale użytkowe posiadają wymaganą wentylacje grawitacyjną.

INSTALACJE
Instalacja wod-kan - zimna woda - przyłącz PE 63, wodomierz w studzience wodomierzowej, sieć wewnętrzna PE 63-50-40 mm, instalacja wewnętrzna - piony wodociągowe w szachtach instalacyjnych na klatkach schodowych, wodomierze dla wszystkich mieszkań w szafkach wbudowanych, instalacja w systemie KAN-therm
ciepła woda - źródłem ciepłej wody dla mieszkań są dwufunkcyjne piece gazowe, przewody z rur wielowarstwowych
kanalizacja sanitarna - przyłącz do istniejącej studzienki betonowej w ul. Nowotarskiej, rury i kształtki PCV ( wawin lub uponor), piony wyposażone w czyszczaki i rury wywiewne.
kanalizacja deszczowa z przyłączem - odprowadzona do miejskiej sieci kanalizacji deszczowej w ul. Nowotarskiej do dwóch istniejących studzienek rurami 110 mm, 160 mm i 200 mm. Piony deszczowe wewnętrzne 110 mm HD-PE, odwodnienie daszków rurami spustowymi zewn. 80 mm

Instalacja gazowa - gaz z sieci średnioprężnej doprowadzony do każdego segmentu, gazomierze dla każdego mieszkania w szafkach zabudowanych, instalacja z rur stalowych bez szwu spawanych, zawory odcinające kulowe do gazu, do podłączenia kuchenek szybkozłącze atestowane, dwufunkcyjne piece gazowe.
Instalacja CO - ogrzewanie z dwufunkcyjnych kotłów gazowych, przewody, rozdzielacze i podejścia z rur wielowarstwowych, przewody układane w posadzce w warstwie izolacyjnej, rozdzielacze R1, grzejniki stalowe płytowe, z wbudowanymi zaworami
Instalacje elektryczne - linia zasilające ze stacji transformatorowej Łukaszówki 3, złącze kablowe ZK3a dla każdego segmentu, tablica główna i tablice administracyjne, tablice piętrowe, tablice mieszkaniowe, 3-fazowe zasilania dźwigów, instalacje mieszkaniowe standardowe,
instalacja piorunochronna - standardowa
instalacja domofonowa - dla każdego segmentu
AZART - przewidziano gniazdo antenowe w każdym mieszkaniu,
Oświetlenie parkingu - słupy S60 z wysięgnikami.
Ze względu na to, że energetyczna linia zasilająca od stacji trafo do budynku będzie wykonywana przez inny podmiot, prosimy przy wycenie robót nie uwzględniać prac związanych z budową tej linii. W związku z tym nie należy brać pod uwagę przedmiaru robót zamieszczonego w załączniku nr 7 do siwz - Dokumentacja Techniczna - Przedmiary do kosztorysowania-Elektryczne zewnętrzne w części -Przyłącz zewnętrzny od stacji trafo do budynków - pozycje od 1 do 12.


1.3. Zakres rzeczowy robót obejmuje:
Roboty budowlane budynku
Roboty instalacyjne wewnętrzne
Roboty instalacyjne zewnętrzne
Roboty terenowe - urządzenie terenu
Inne elementy zamówienia składające się na cenę ofertową
Obsługa geodezyjna
Ubezpieczenie budowy
Koszty odbiorów
Koszty zajęcia terenu
Odszkodowania
Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 4 lipca 2000 r.
W sprawie warunków i trybu udzielania kredytów i pożyczek ze środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego oraz niektórych wymagań dotyczących lokali i budynków finansowanych przy udziale tych środków wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia budynku w dodatkowe urządzenia, nie przewidziane w określonych przepisach techniczno-budowlanych:
w łazience należy zainstalować wannę lub kabinę natryskową oraz umywalkę,
a w mieszkaniach bez wydzielonego ustępu - miskę ustępową,
w pomieszczeniu kuchennym należy zainstalować zlewozmywak oraz kuchenkę gazową czteropaleniskową z piekarnikiem lub równoważną użytkową kuchenkę elektryczną.

Wykonawca zobowiązuje się do dokonania na swój koszt wszelkich niezbędnych uzgodnień i zatwierdzeń.

Wykonawca ma obowiązek zapoznania się z dokumentacją projektowa i na tej podstawie określa cenę ryczałtową za całkowite wykonanie zadania pod klucz.

Zamawiający wymaga złożenia kosztorysów, na podstawie których Wykonawca dokonał wyliczenia ceny ryczałtowej wraz z zestawieniami robocizny, materiałów i sprzętu. Kosztorysy ofertowe winny być przedłożone w opcji -Kalkulacja uproszczona- i obejmować podstawę wyceny, opis pozycji kosztorysowej, jednostkę obmiaru, ilość, cenę jednostkową i wartość pozycji. Zestawienia robocizny, materiałów i sprzętu muszą obejmować nazwę elementu, jednostki miary, ilości , ceny jednostkowe, wartości. Na stronie tytułowej kosztorysu należy umieścić stawkę roboczogodziny i zastosowane w kosztorysie narzuty.
Kosztorysy nie będą podlegać sprawdzeniu i służyć będą jako element pomocniczy.

Zamawiający wymaga złożenia harmonogramu robót, sporządzonego wg szablonu stanowiącego załącznik nr 8 do Specyfikacji.

Wykonawca zobowiązany jest udzielić co najmniej 60 miesięcy gwarancji na wykonane roboty budowlane objęte przedmiotowym zamówieniem.

1.4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do niniejszej siwz, na który składają się :
- projekt wykonawczy;
-specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
-przedmiar robót;

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 370646

Data publikacji: 2009-10-23

Nazwa:
Zakopiańskie TBS Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.

Ulica: ul. Kościuszki 21

Numer domu: 21

Miejscowość: Zakopane

Kod pocztowy: 34-500

Województwo / kraj: małopolskie

Numer telefonu: 018 2061311

Numer faxu: 018 2061311

Adres strony internetowej: www.ztbs-zakopane.pl

Regon: 49201161400000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: Spółka z o.o.

Inny rodzaj zamawiającego: Spółka z o.o.

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową wraz z urządzeniami infrastruktury technicznej: komunikacją wewnętrzną, miejscami postojowymi (po rozebraniu istniejącego budynku usługowego).

Rodzaj zamówienia: B

Przedmiot zamówienia:
Przedmiot zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową wraz z urządzeniami infrastruktury technicznej: komunikacją wewnętrzną, miejscami postojowymi (po rozebraniu istniejącego budynku usługowego).
1.2. Charakterystyka inwestycji:

Budynek składa się z czterech segmentów A, B, C, D - tworzących w rzucie kształt litery L. jest usytuowany równolegle do ulicy Nowotarskiej,

Powierzchnia zabudowy : 932,00 m²
Kubatura : 17361,00 m³
Wysokość budynku m 16,89m
Powierzchnia użytkowa : 4191,0 m²

Budynek jest pięciokondygnacyjny, podpiwniczony, przykryty w części dachami płaskimi (stropodach wentylowany) i dachami stromymi półszczytowymi o nachyleniu 49° z kalenicami równoległymi i prostopadłymi do ulicy. Dachy strome, pokryte blachą dachówkową na więźbie drewnianej. W projektowanym budynku w znajdować się będą lokale mieszkalne i towarzyszące im pomieszczenia pomocnicze takie jak wózkownie, suszarnie, komórki lokatorskie dla każdego mieszkania.
W klatkach schodowych projektuje się dźwigi osobowe dostosowane dla osób niepełnosprawnych, dźwigi obsługują również poziom piwnic.
Poza funkcją mieszkalną zaprojektowano w budynkach A i C dwa lokale użytkowe w poziomie przyziemia, niezależnymi wejściami bezpośrednio z terenu.
W budynku zaprojektowano również pięć dwustanowiskowych garaży, w segmentach A,B,D - po jednym a w segmencie C - dwa garaże.
Budynek zaprojektowano jako mieszkalny, wielorodzinny w układzie klatkowym. Głównym przeznaczeniem jest funkcja mieszkalna z niezbędnymi pomieszczeniami pomocniczymi - suszarnie, piwnice, wózkownie, program uwzględnią wytyczne dla budownictwa TBS (Dz.U. 2000.62.719(R).
Każdy z zaprojektowanych lokali mieszkalnych posiada przedpokój, łazienkę, jeden lub dwa pokoje mieszkalne i oddzielną kuchnię z naturalnym doświetleniem, większość mieszkań posiada balkony lub loggie.
Łazienki wyposażone są w urządzenia sanitarne: wannę, umywalkę, miskę ustępową oraz miejsce na pralkę automatyczną.
Kuchnie wyposażone są w: w: zlewozmywak i kuchenkę gazową czteropalnikową z piekarnikiem. W kuchni zamontowany jest również dwufunkcyjny kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania (ogrzewanie i ciepła woda użytkowa).
W przedpokojach przewidziano miejsca na zabudowę szafy ubraniowej.

Zgodnie z założeniami, jedno mieszkanie przystosowane jest dla osoby niepełnosprawnej, znajduje się w segmencie C na parterze. W razie zapotrzebowania na dalsze tego typu, istnieje możliwość prostej adaptacji mieszkań znajdujących się powyżej, na następnych kondygnacjach.

Komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna zapewnia pełny dostęp osób niepełnosprawnych do pomieszczeń w tym również do pomieszczeń pomocniczych, garaży oraz lokali usługowych. W klatkach schodowych - dźwigi osobowe - 1000kg - MOL 1000-2T-90, dwudrzwiowe, teleskopowe - spełniające wymagania dla osób niepełnosprawnych.

Poza funkcja mieszkalną, zaprojektowano dwa lokale dla funkcji handlowo - usługowych. Usytuowane są w poziomie parteru segmentów A i B. Posiadają samodzielne wejścia z poziomu terenu, każdy z lokali wyposażony jest w zespół sanitarny i pomieszczenie zaplecza.

Każdy z lokali mieszkalnych, usługowych jest opomiarowany indywidualnie (liczniki gazu, zimnej wody, energii elektrycznej - usytuowane na klatce schodowej), będzie również wyposażony w sieci teletechniczną, AZART, domofon.
Na terenie działki na wewnętrznym dziedzińcu, projektuje się miejsce dla gromadzenia odpadów komunalnych - murowana wiata z dachem dwuspadowym (blacha dachówko podobna). Przewiduje się 4 kontenery o pojemności 1100 litrów, częstotliwość wywozu odpadów do ustalenia przez administrację budynku.

KONSTRUKCJA
Budynek czteropiętrowy, podpiwniczony, składa sie z czterech segmentów oddzielonych dylatacjami, poziomy posadzek zróżnicowane.
Dach płaski wentylowany oraz dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej
Stropy - żelbetowe, wylewane, oparte na ścianach i belkach, gr 18 cm i 20 cm
Wieńce i nadproża - wieniec żelbetowy usztywniający. Nad otworami drzwiowymi nadproża prefabrykowane
Ściany- z bloczków sylikatowych gr 24 cm stanowią jedynie przegrody. Elementem nośnym ścian jest konstrukcja szkieletowa, słupy i ryglo-wieńce. Kominy murowane z bloczków ceramicznych. Ściany piwnic w części podziemnej betonowe lub zbrojone.
Klatki schodowe - dwubiegowe, schody płytowe, żelbetowe wylewane oparte na belkach spocznika.
Szyby wind - żelbetowe wylewane, gr. ścian 25 cm.
Fundamenty - ławy żelbetowe usytuowane wzdłuż ścian, szerokość zróżnicowana, ławy zdylatowane , podzielone na 4 segmenty, posadowione na różnych poziomach

WYPOSAŻENIE BUDOWLANE
1)Wykończenie ścian wewnętrznych:
tynk cementowo-wapienny kat.III lub tynk gipsowy + malowanie emulsyjne, tapety
płytki ceramiczne w pom. sanitarnych,
malowanie olejne w pom. pomocniczych (wózkownie, suszarnie)
w klatkach schodowych płyty gresowe (150cm) + malowanie emulsyjne
2)Podłogi i posadzki:
panele podłogowe, wykładziny dywanowe, kauczukowe lub PCW
płytki gresowe antypoślizgowe na zaprawie klejowej (komunikacja ogólna, pom. piwnic i garaże)
3)Okna:
PCW - indywidualne, szklone zestawami szybowymi o współczyn. k=min. 1,1, parapety z płyt MDF.
W pomieszczeniach kuchennych w górnym pasie okna wbudowane nawietrzaki higrosterowane
Okna połaciowe z funkcją wyłazu dachowego, wyłazy dachowe (80x80cm).
4)Drzwi wejściowe do mieszkań szerokość - 90cm, o podwyższonej izolacyjności akustycznej
drzwi wewnętrzne szerokość - 80cm
W mieszkaniu dla osób niepełnosprawnych wszystkie drzwi min. 90cm
drzwi w komunikacji ogólnej - aluminiowe przeszklone
drzwi wejściowe do zespołu pomieszczeń piwnic (na parterze) - pożarowe o odp. ogniowej EI30
5)Pokrycie dachu:
papa asfaltowa podkładowa i wierzchniego krycia z posypką (kolor szary)
blacha powlekana dachówkowa na więźbie drewnianej
6)Obróbki blacharskie:
z blachy stalowej powlekanej, gr. 0,75 mm w kolorze pokrycia
7)Rynny i rury spustowe:
z blachy stalowej powlekanej lub PCW
8)Tynki i okładziny zewnętrzne:
cokół i fragmenty ścian okładane nieregularnymi płytami kamiennymi na zaprawie klejowej
ściany zewnętrzne - wyprawy tynkarskie cienkowarstwowe na siatce z włókna szklanego
9)Izolacja termiczna:
ściany zewnętrzne nadziemia - płyty styropianowe typu STYROPOL EPS 70-040 FASADA
dach, poddasze - wełna mineralna płyty typu ROCKMIN, SRTOPROCK
ściany fundamentowe i cokół - wodoodporne płyty izolacyjne typu HYDROMAX
10)Izolacja akustyczna:
akustyczne płyty styropianowe typu STYROFLEX, gr. 3 cm
11)Izolacja p. wilgociowa:
pozioma - folie budowlane lub 2 x papa asfaltowa na lepiku asfaltowym
pionowa - papa termozgrzewalna, Abizol P + R
12)Izolacja przeciwwodna:
w łazienkach izolacja wodoszczelna na płytach styropianowych z dwu warstw folii typu IZOVIL
13)Wentylacja grawitacyjna:
w łazienkach i kuchniach - grawitacyjna z zastosowaniem na kanałach wywietrzaków typu Turbo went (Uniwersal) - dla mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach.

Nawiew powietrza do mieszkań realizowany będzie przez nawietrzaki higrosterowane w górnym pasie okien kuchennych. Uwzględnia się również infiltrację w pozostałych oknach - pod warunkiem wykonania wymaganego rozszczelnienia!
Pozostałe pomieszczenia jak: pomieszczenia piwnic, klatki schodowe, szyby windowe, garaże, lokale użytkowe posiadają wymaganą wentylacje grawitacyjną.

INSTALACJE
Instalacja wod-kan - zimna woda - przyłącz PE 63, wodomierz w studzience wodomierzowej, sieć wewnętrzna PE 63-50-40 mm, instalacja wewnętrzna - piony wodociągowe w szachtach instalacyjnych na klatkach schodowych, wodomierze dla wszystkich mieszkań w szafkach wbudowanych, instalacja w systemie KAN-therm
ciepła woda - źródłem ciepłej wody dla mieszkań są dwufunkcyjne piece gazowe, przewody z rur wielowarstwowych
kanalizacja sanitarna - przyłącz do istniejącej studzienki betonowej w ul. Nowotarskiej, rury i kształtki PCV ( wawin lub uponor), piony wyposażone w czyszczaki i rury wywiewne.
kanalizacja deszczowa z przyłączem - odprowadzona do miejskiej sieci kanalizacji deszczowej w ul. Nowotarskiej do dwóch istniejących studzienek rurami 110 mm, 160 mm i 200 mm. Piony deszczowe wewnętrzne 110 mm HD-PE, odwodnienie daszków rurami spustowymi zewn. 80 mm

Instalacja gazowa - gaz z sieci średnioprężnej doprowadzony do każdego segmentu, gazomierze dla każdego mieszkania w szafkach zabudowanych, instalacja z rur stalowych bez szwu spawanych, zawory odcinające kulowe do gazu, do podłączenia kuchenek szybkozłącze atestowane, dwufunkcyjne piece gazowe.
Instalacja CO - ogrzewanie z dwufunkcyjnych kotłów gazowych, przewody, rozdzielacze i podejścia z rur wielowarstwowych, przewody układane w posadzce w warstwie izolacyjnej, rozdzielacze R1, grzejniki stalowe płytowe, z wbudowanymi zaworami
Instalacje elektryczne - linia zasilające ze stacji transformatorowej Łukaszówki 3, złącze kablowe ZK3a dla każdego segmentu, tablica główna i tablice administracyjne, tablice piętrowe, tablice mieszkaniowe, 3-fazowe zasilania dźwigów, instalacje mieszkaniowe standardowe,
instalacja piorunochronna - standardowa
instalacja domofonowa - dla każdego segmentu
AZART - przewidziano gniazdo antenowe w każdym mieszkaniu,
Oświetlenie parkingu - słupy S60 z wysięgnikami.
Ze względu na to, że energetyczna linia zasilająca od stacji trafo do budynku będzie wykonywana przez inny podmiot, prosimy przy wycenie robót nie uwzględniać prac związanych z budową tej linii. W związku z tym nie należy brać pod uwagę przedmiaru robót zamieszczonego w załączniku nr 7 do siwz - Dokumentacja Techniczna - Przedmiary do kosztorysowania-Elektryczne zewnętrzne w części -Przyłącz zewnętrzny od stacji trafo do budynków - pozycje od 1 do 12.


1.3. Zakres rzeczowy robót obejmuje:
Roboty budowlane budynku
Roboty instalacyjne wewnętrzne
Roboty instalacyjne zewnętrzne
Roboty terenowe - urządzenie terenu
Inne elementy zamówienia składające się na cenę ofertową
Obsługa geodezyjna
Ubezpieczenie budowy
Koszty odbiorów
Koszty zajęcia terenu
Odszkodowania
Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 4 lipca 2000 r.
W sprawie warunków i trybu udzielania kredytów i pożyczek ze środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego oraz niektórych wymagań dotyczących lokali i budynków finansowanych przy udziale tych środków wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia budynku w dodatkowe urządzenia, nie przewidziane w określonych przepisach techniczno-budowlanych:
w łazience należy zainstalować wannę lub kabinę natryskową oraz umywalkę,
a w mieszkaniach bez wydzielonego ustępu - miskę ustępową,
w pomieszczeniu kuchennym należy zainstalować zlewozmywak oraz kuchenkę gazową czteropaleniskową z piekarnikiem lub równoważną użytkową kuchenkę elektryczną.

Wykonawca zobowiązuje się do dokonania na swój koszt wszelkich niezbędnych uzgodnień i zatwierdzeń.

Wykonawca ma obowiązek zapoznania się z dokumentacją projektowa i na tej podstawie określa cenę ryczałtową za całkowite wykonanie zadania pod klucz.

Zamawiający wymaga złożenia kosztorysów, na podstawie których Wykonawca dokonał wyliczenia ceny ryczałtowej wraz z zestawieniami robocizny, materiałów i sprzętu. Kosztorysy ofertowe winny być przedłożone w opcji -Kalkulacja uproszczona- i obejmować podstawę wyceny, opis pozycji kosztorysowej, jednostkę obmiaru, ilość, cenę jednostkową i wartość pozycji. Zestawienia robocizny, materiałów i sprzętu muszą obejmować nazwę elementu, jednostki miary, ilości , ceny jednostkowe, wartości. Na stronie tytułowej kosztorysu należy umieścić stawkę roboczogodziny i zastosowane w kosztorysie narzuty.
Kosztorysy nie będą podlegać sprawdzeniu i służyć będą jako element pomocniczy.

Zamawiający wymaga złożenia harmonogramu robót, sporządzonego wg szablonu stanowiącego załącznik nr 8 do Specyfikacji.

Wykonawca zobowiązany jest udzielić co najmniej 60 miesięcy gwarancji na wykonane roboty budowlane objęte przedmiotowym zamówieniem.

1.4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do niniejszej siwz, na który składają się :
- projekt wykonawczy;
-specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
-przedmiar robót;

Kody CPV:
452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
454000001 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
451100001 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
453300009 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne)

Kod CPV piątej częsci zamówienia:
453322005 (Roboty instalacyjne hydrauliczne)

Kod CPV szóstej częsci zamówienia:
452300008 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu)

Kod CPV siódmej częsci zamówienia:
452313008 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków)

Kod CPV ósmej częsci zamówienia:
451112000 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne)

Kod CPV dziewiątej częsci zamówienia:
453311007 (Instalowanie centralnego ogrzewania)

Kod CPV dziesiątej częsci zamówienia:
453311100 (Instalowanie kotłów)

Kod CPV jedenastej częsci zamówienia:
453330000 (Roboty instalacyjne gazowe)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: O

Okres w miesiącach: 16

Informacja na temat wadium:
WADIUM PRZETARGOWE

1.Każdy wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium przetargowe w wysokości 150.000,00 zł ( słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy złotych )

2.Wadium może być wnoszone w następujących formach:
1) pieniądzu;
2) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym, że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym;
3) gwarancjach bankowych;
4) gwarancjach ubezpieczeniowych;
5) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6 lit. b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. Nr 109, poz. 1158 z późn.zm.).

3.Wadium przetargowe w pieniądzu należy wpłacić przelewem na konto Zamawiającego w Fortis Bank PL S.A., Oddział w Zakopanem nr 23 1600 1042 0002 0141 8019 8005
4.Wadium powinno znajdować się na koncie zamawiającego najpóźniej w terminie składania ofert tj. 16.11.2009 r. o godz. 1100.
5.Wadium wnoszone w pozostałych formach należy złożyć w postaci oryginału, najpóźniej w terminie składania ofert tj. 16.11.2009 r. o godz. 1100 w  siedzibie zamawiającego.
UWAGA. Nie wolno oryginałów tych dokumentów wkładać do oferty.

6.ZWROT WADIUM :
1) Zamawiający zwraca niezwłocznie wadium, jeżeli:
a) upłynął termin związania ofertą;
b) zawarto umowę w sprawie zamówienia publicznego i wniesiono zabezpieczenie należytego wykonania umowy.
c) zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, a protesty zostały ostatecznie rozstrzygnięte lub upłynął termin do ich wnoszenia.
2) Zamawiający zwraca niezwłocznie wadium na wniosek wykonawcy:
a) który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert;
b) który został wykluczony z postępowania;
c) którego oferta została odrzucona.
3) Zamawiający żąda ponownego wniesienia wadium przez wykonawców, którym zwrócono wadium na podstawie ppkt 2 lit. b i c, jeżeli w wyniku ostatecznego rozstrzygnięcia protestu unieważniono czynność wykluczenia wykonawcy lub odrzucenia oferty. Wykonawcy wnoszą wadium w terminie określonym przez zamawiającego.
4)Jeżeli wadium wniesiono w pieniądzu, zamawiający zwraca je wraz z odsetkami wynikającymi z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone o koszty prowadzenia rachunku bankowego oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez wykonawcę.
5)Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, jeżeli wykonawca w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 26 ust. 3 ustawy nie złożył dokumentów lub oświadczeń, o których mowa w art. 25 ust. 1 ustawy, lub pełnomocnictw, chyba że udowodni, że wynika to z przyczyn nieleżących po jego stronie.
6)Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana:
a) odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie;
b) nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy
c) zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie wykonawcy.

opis_war:
Warunki ubiegania się o udzielenie zamówienia:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki zawarte w art.22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych tj:
1) posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień,
2) posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, w szczególności:
a) Wykonawca składający ofertę musi wykazać się realizacją w ostatnich 5 latach jako wykonawca lub generalny wykonawca minimum trzech obiektów mieszkalnych lub użyteczności publicznej o kubaturze co najmniej 10.000 m3 każdy. Realizacja ww obiektów musi być poparta dokumentami potwierdzającymi, że roboty zostały wykonane należycie. Minimalna wartość każdego ze zrealizowanych obiektów musi wynosić nie mniej niż 5.000.000,00 zł.
b) Wykonawca musi wykazać, że zatrudni przy wykonywaniu zamówienia pracowników zdolnych do wykonania zamówienia, posiadających uprawnienia do wykonywania określonych w zamówieniu robót t.j
Uprawnienia konstrukcyjne
Uprawnienia instalacyjne dla sieci wewnętrznych i zewnętrznych
Uprawnienia do wykonywania instalacji gazowych
Uprawnienia do wykonywania instalacji elektrycznych
Uprawnienia do robót drogowych
Do wszystkich uprawnień należy dołączyć zaświadczenie o wpisie do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

3) znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia, w szczególności:
a) Wykonawca musi wykazać, że posiada środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości nie mniejszej niż 2.500.000 zł ( słownie: dwa miliony pięćset tysięcy złotych)
b) Wykonawca posiada polisę lub inny dokument ubezpieczeniowy potwierdzający, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę co najmniej 2.000.000 zł,

4) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 24 ust.1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Ocena spełnienia powyższych warunków będzie dokonywana metodą spełnia lub nie spełnia, w oparciu o wymagane dokumenty i oświadczenia dołączone do oferty .
Z treści przedłożonych     dokumentów musi wynikać jednoznacznie, iż wymagane przez
zamawiającego warunki Wykonawca spełnia.

inf_osw:
Wymagane dokumenty od wykonawców, które należy załączyć do oferty:
1.aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
2.aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego oraz właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające odpowiednio, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;
3.aktualna informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy, wystawiona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
4.aktualna informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 ustawy, wystawiona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
5.wykaz wykonanych w okresie ostatnich 5 lat przed dniem wszczęcia niniejszego postępowania , a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, robót odpowiadających swoim rodzajem i wartością robotom budowlanym stanowiącym przedmiot zamówienia tj. (budynek mieszkalny, wielorodzinny lub użyteczności publicznej o kubaturze nie mniejszej niż 10.000 m3 i wartości 5.000.000 zł), z podaniem ich wartości oraz daty i miejsca wykonania, oraz należy załączyć dokumenty potwierdzające, że roboty te zostały wykonane z należytą starannością - należy wypełnić na podstawie zał. nr 4 do specyfikacji (doświadczenie zawodowe).
6.wykaz osób i podmiotów, które będą uczestniczyć w wykonaniu zamówienia, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnego do wykonania zamówienia, także zakres wykonywanych przez nich czynności- (należy wypełnić załącznik nr 6 do niniejszej siwz). Wykonawca zobowiązany jest do powyższego wykazu załączyć uprawnienia dla kierowników budowy, prowadzących roboty w poszczególnych branżach i aktualne zaświadczenia potwierdzające wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego wykazanych w wykazie osób.
7.informacja banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, w których wykonawca posiada rachunek, potwierdzająca wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy w wysokości nie mniejszej niż 2.500.000,00 zł ( słownie: dwa miliony pięćset tysięcy złotych ) wystawiona nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
8.sprawozdanie finansowe, a jeżeli podlega ono badaniu przez biegłego rewidenta zgodnie z przepisami o rachunkowości również z opinią o badanym sprawozdaniu albo w przypadku wykonawców nie zobowiązanych do sporządzania sprawozdania finansowego, inne dokumenty określające obroty, zysk oraz zobowiązania i należności - za okres ostatnich 3 lat obrotowych, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - za ten okres; -
9.polisa lub inny dokument ubezpieczeniowy potwierdzający, że oferent jest ubezpieczony
od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę co najmniej 2.000.000 zł,
10.podpisane oświadczenie o spełnianiu warunków, stanowiące załącznik nr 3 do niniejszej specyfikacji.
11.wypełniony druk oferty stanowiący załącznik nr 1 do specyfikacji (wykonawca może złożyć na własnym formularzu, lecz treść i układ oferty muszą być zgodne z drukiem załączonym do specyfikacji);
12.harmonogram rzeczowo-finansowy robót, sporządzonego wg szablonu stanowiącego załącznik nr 8 do Specyfikacji.
13.Kosztorysy ofertowe. Kosztorysy ofertowe winny być przedłożone w opcji Kalkulacja uproszczona i obejmować podstawę wyceny, opis pozycji kosztorysowej, jednostkę obmiaru, ilość, cenę jednostkową i wartość pozycji. Zestawienia robocizny, materiałów i sprzętu muszą obejmować nazwę elementu, jednostki miary, ilości , ceny jednostkowe, wartości. Na stronie tytułowej kosztorysu należy umieścić stawkę roboczogodziny i zastosowane w kosztorysie narzuty. Kosztorys ofertowy będzie służył Zamawiającemu jako informacja o sposobie kalkulacji ceny ofertowej. Kosztorysy nie będą podlegać sprawdzeniu i służyć będą jako element pomocniczy.
14.Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w :
1) pkt 1, 2 i 4 - składa w języku polskim (tłumaczenie przysięgłe) dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości,
b) nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne albo że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu,
c) nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zamówienie;
2) pkt 3 - składa w języku polskim (tłumaczenie przysięgłe)zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego kraju pochodzenia albo zamieszkania osoby, której dokumenty dotyczą, w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 4-8 ustawy
15.Dokumenty, o których mowa w pkt 14 ppkt 1 lit. a i c oraz ppkt 2, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. Dokument, o którym mowa w ppkt 1 lit. b, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
16.Jeżeli w kraju pochodzenia osoby lub w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt.14, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju pochodzenia osoby lub kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania. Punkt 15 stosuje się odpowiednio.
17.Dokumenty są składane w formie oryginału lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez wykonawcę.
18.Zamawiający może żądać przedstawienia oryginału lub notarialnie poświadczonej kopii dokumentu wyłącznie wtedy, gdy złożona przez wykonawcę kopia dokumentu jest nieczytelna lub budzi wątpliwości co do jej prawdziwości.
19.Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski, poświadczonym przez wykonawcę. Tłumaczenie nie jest wymagane, jeżeli zamawiający wyraził zgodę, o której mowa w art. 9 ust. 3 ustawy.
20.UWAGA. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art.96 ust. 3 w zw. z art. 8 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych wszystkie oferty składane w postępowaniu są jawne od chwili ich otwarcia, za wyjątkiem informacji stanowiącej tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli wykonawca, nie później niż w terminie składania ofert, zastrzegł, że nie mogą one być udostępnione. Zgodnie z art.11 ust.4 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity: Dz. U. z 2003 r. Nr 153 poz. 1503 z późn. zm.- Tajemnica przedsiębiorstwa - rozumie się przez to nie ujawnione do wiadomości publicznej informacje techniczne, technologiczne, handlowe lub organizacyjne przedsiębiorstwa, co do których przedsiębiorca podjął niezbędne działania w celu zachowania ich poufności. Wykonawca, który chce skorzystać z tego uprawnienia winien złożyć na formularzu ofertowym stosowne zastrzeżenie informujące o tym, że w jego ofercie w odrębnej nieprzejrzystej oprawie-kopercie znajdują się strony oferty, które podlegają klauzuli poufności z uwagi na tajemnicę przedsiębiorstwa. Brak takiego zastrzeżenia spowoduje, że cała oferta może zostać ogólnie udostępniona.
21.Wykonawca nie może zastrzec informacji takich jak: jego nazwa (firma) oraz adres, a także informacji dotyczących ceny, terminu wykonania zamówienia, okresu gwarancji i warunków płatności zawartych w ofertach.

Kod trybu postepowania: PN

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.ztbs-zakopane.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Zakopiańskie TBS Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa sp. z o.o.
ul. Kościuszki 21
34-500 Zakopane

Data składania wniosków, ofert: 16/11/2009

Godzina składania wniosków, ofert: 11:00

Miejsce składania:
Oferty należy składać w Zakopiańskim TBS Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Zakopanem przy ul. Kościuszki 21, w sekretariacie

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Przewidywana dotacja w ramach działania 3.2 oraz działania 4.5.2.

Podobne przetargi

359672 / 2015-12-31 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej - Wadowice (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont Pracowni RTG z wymianą blatu stołu użytkowanego aparatu oraz dostawa nowego aparatu RTG dla ZZOZ w Wadowicach, znak: ZP/PRZET/51/2015.

302887 / 2010-10-27 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe - Kraków (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont pomieszczeń w celu dostosowania na miejsce stacjonowania Zespołów Ratownictwa Medycznego

154703 / 2014-07-16 - Inny: jednostka budżetowa

Jednostka Wojskowa 3811 - Kraków (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont wybranych pomieszczeń w celu poprawy zabezpieczeń technicznych obiektów w kompleksach wojskowych przy ul. Wrocławskiej 82 i ul. Ułanów 43 w Krakowie.

80761 / 2011-03-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Spytkowice - Spytkowice (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Przebudowa, zmiany sposobu użytkowania części pomieszczeń istniejącego budynku Domu Strażaka w Spytkowicach ul. Zamkowa 14

233196 / 2014-07-11 - Inny: Jednostka budżetowa

Jednostka Wojskowa 3811 - Kraków (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont elewacji budynku nr 16 w kompleksie wojskowym przy ul. Montelupich 3 w Krakowie

24887 / 2015-02-24 - Inny: Jednostka Budżetowa

Jednostka Wojskowa 3811 - Kraków (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont wybranych pomieszczeń piwnicznych w budynku nr 31 na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Montelupich 3 w Krakowie

124868 / 2016-05-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Zabierzów - Zabierzów (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
ROZBUDOWA BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZABIERZOWIE WRAZ Z INSTALACJAMI WEWNĘTRZNYMI I ZEWNĘTRZNYMI ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU NA DZIAŁCE NR 541.

187627 / 2014-09-02 - Inny: jednostka budzetowa

Jednostka Wojskowa 3811 - Kraków (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont wybranych budynków na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Wrocławskiej 82 w Krakowie.

149570 / 2014-05-05 - Inny: Jednostka budżetowa

Jednostka Wojskowa 3811 - Kraków (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont budynku administracyjnego WSZW Kraków w kompleksie wojskowym w Krakowie, ul. Rydla 19.

112311 / 2015-07-28 - Inny: jednostka budżetowa

Jednostka Wojskowa 3811 - Kraków (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont instalacji oświetlenia pomieszczenia hali sportowej i diagnostyki w budynku nr 14 na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Montelupich 3 w Krakowie

118305 / 2015-08-07 - Inny: jednostka budżetowa

Jednostka Wojskowa 3811 - Kraków (małopolskie)
CPV: 452100002 (Roboty budowlane w zakresie budynków)
Remont pomieszczeń w budynku nr 19 na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Rydla 19 w Krakowie