Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

342576 / 2012-09-11 - Administracja samorzÄ…dowa / Gmina Szamocin (Szamocin)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2012-08-01 pod pozycją 280394. Zobacz ogłoszenie 280394 / 2012-08-01 - Administracja samorzÄ…dowa.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 342576

Data publikacji: 2012-09-11

Nazwa: Gmina Szamocin

Ulica: Pl. Wolności 19

Numer domu: 19

Miejscowość: Szamocin

Kod pocztowy: 64-820

Województwo / kraj: wielkopolskie

Numer telefonu: 67 2848003

Numer faxu: 67 2848065

Adres strony internetowej: www.gminaszamocin.pl

Regon: 57079104600000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 280394

Data wydania biuletynu: 2012-08-01

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2012

Pozycja ogłoszenia: 280394

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przebudowa ciagu turystycznego Szamocin-Laskowo

Rodzaj zamówienia: B

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest PRZEBUDOWA CIĄGU TURYSTYCZNEGO SZAMOCIN- LASKOWO Zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV) przedmiot zamówienia obejmuje zakres określony kodami:45.23.31.20-6 - Roboty drogowe 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociagów, linii komunikacyjnych i
elektroenergetycznych ROZDZIAŁ Termin wykonania przedmiotu zamówienia.Termin wykonania przedmiotu zamówienia ustala się na: 30.11.2012 r. CZĘŚĆ II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
W ramach przedsięwzięcia wykonany zostanie chodnik z kostki brukowej wzdłuż ulic Smolary, Rolnej, Polnej w Szamocinie oraz Żeglarskiej, Szamocińskiej i Brzegowej w Laskowie. Na ulicach Smolary, Rolnej, Polnej w Szamocinie oraz na ulicy Żeglarskiej w Laskowie zostanie zamontowane oświetlenie. Od ulicy Żeglarskiej w Laskowie zostanie odtworzony szlak turystyczny żwirowy do jeziora Siekiera w Szamocinie. Dokumentacja projektowa dzieli zadania na etapy obejmujące:
ETAP I- ulica Polna do ronda w Laskowie ul. Żeglarska 1240 m oraz szlak turystyczny od Laskowa do jeziora Siekiera w Szamocinie 1028,50 m
Opis sytuacji- Przebudowa ciągu turystycznego polega na odtworzeniu ciągu turystycznego wzdłuż drogi gminnej po stronie lewej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Margonińską w Szamocinie do ronda w Laskowie oraz na utwardzeniu szlaku turystycznego od Laskowa do jeziora Siekiera w Szamocinie. Długość ciągu turystycznego wynosi 1240,00m a szlaku turystycznego 1028,50m. Dodatkowo projektuje się odtworzenie odcinka ciągu turystycznego w rejonie ronda o długości około 20,00m który łączy dwa istniejące przejścia dla pieszych.
W ramach przebudowy ciągu turystycznego przewiduje się również wykonanie nowej nawierzchni zjazdów na drogi o nawierzchni gruntowej, na posesje i na miejsca postojowe tylko w zakresie szerokości ciągu. Przebieg ciągu i szlaku turystycznego przedstawiono na rysunkach nr 2.1; 2.2; 2.3; 2.4; 2.5; 2.6 - plan sytuacyjny.
Niweleta- Niweletę projektowanego ciągu turystycznego poprowadzono równolegle podnosząc o 12 cm w stosunku do krawędzi istniejącej jezdni. Niweletę szlaku turystycznego poprowadzono zasadniczo po terenie poza odcinkiem od km 0 + 240,00 do km 0 + 360,00 na którym należy złagodzić pochylenie podłużne.
Przekrój normalny- Przyjęto ciąg turystyczny o szerokości 1,60m ze spadkiem poprzecznym w kierunku istniejącej jezdni o i = 2,0%. Wyjątek stanowi odcinek w rejonie punktu F gdzie pochylenie poprzeczne będzie w kierunku granicy działek. Szerokość ciągu turystycznego
w rejonie ronda wynosi 1,00m.
Konstrukcja nawierzchni ciągu turystycznego to:
podsypka cementowo - piaskowa grubości 5 cm w stosunku 1 : 4
nawierzchnia z kostki brukowej betonowej wibroprasowanej grubości 6 cm koloru szarego
Konstrukcja nawierzchni zjazdów na posesje:
podsypka piaskowa grubości 10 cm podbudowa grubości 15 cm z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
podsypka cementowo - piaskowa grubości 5 cm w stosunku 1 : 4
zjazd z kostki brukowej betonowej wibroprasowanej grubości 8 cm koloru czerwonego
Obramowanie ciągu turystycznego stanowić będzie obrzeże betonowe 8 x 30cm od strony posesji natomiast od strony jezdni krawężnik betonowy 15 x 30 cm. W miejscach zjazdów na posesje krawężnik należy obniżyć do 2 cm ponad poziom jezdni.
Przyjęto szlak turystyczny o szerokości 2,00m ze spadkiem poprzecznym jednostronnym i = 2,0% w kierunku lewym zgodnie z ukształtowaniem terenu. Konstrukcja szlaku turystycznego to warstwa gr. 15 cm ze żwiru ułożona bez obramowań po uprzednim wyprofilowaniu terenu. Konstrukcję ciągu i szlaku turystycznego przedstawiono na rysunku nr 3 - przekroje normalne.
Odwodnienie- Wody opadowe z powierzchni ciągu i szlaku turystycznego odprowadzane będą grawitacyjnie poprzez nadane spadki podłużne i poprzeczne.
Na początku ciągu turystycznego w rejonie istniejącego przepustu należy wykonać studzienkę ściekową z rur PVC ø400 z przykanalikiem z rur PVC ø160 oraz odmulić istniejące rowy przydrożne na długości 60,00m i oczyścić przepust betonowy.
Roboty ziemne- Roboty ziemne na ciągu turystycznym sprowadzają się do profilowania podłoża gruntowego i podcięcia skarpy na odcinku drogi biegnącej w wykopie. W związku z utworzeniem skarpy o dużym pochyleniu należy zabezpieczyć ja geosiatką mocowaną szpilkami do gruntu. Inwestor określi typ geosiatki. Roboty ziemne na szlaku turystycznym sprowadzają się również do profilowania podłoża gruntowego oraz przesunięcia mas ziemnych od km 0+240,00 do km 0+360,00 w celu złagodzenia spadku podłużnego szlaku.
ETAP II- Wykonanie ciągu turystycznego ul. Żeglarska, Szamocińska, Brzegowa 294,50 m
Opis sytuacji- Przebudowa ciągu turystycznego stanowi wydłużenie projektowanego ciągu ujętego w opracowaniu z lutego 2011 i polega na odtworzeniu chodnika wzdłuż drogi gminnej w kierunku na północ po stronie prawej na odcinku od ronda do skrzyżowania z wyspą i dalej w kierunku na zachód po stronie lewej od skrzyżowania z wyspą do mostu. Długość ciągu turystycznego w zakresie drugiego etapu wynosi: odcinek A-C 202,5 m + odcinek B-D 92,0 m = 294,5 m .W ramach niniejszej przebudowy przewiduje się również wykonanie nowej nawierzchni zjazdów na posesje. Przebieg ciągu turystycznego przedstawiono na rysunku nr 2 - plan sytuacyjny.
Niweleta- Niweletę projektowanego ciągu turystycznego poprowadzono równolegle podnosząc o 12 cm w stosunku do krawędzi istniejącej jezdni.
Przekrój normalny- Przyjęto ciąg turystyczny o szerokości 1,50 m ze spadkiem poprzecznym w kierunku istniejącej jezdni o i = 2,0%.
Konstrukcja nawierzchni ciągu turystycznego to:
podsypka cementowo - piaskowa grubości 5 cm w stosunku 1 : 4
nawierzchnia z kostki brukowej betonowej wibroprasowanej grubości 6 cm koloru szarego Konstrukcja nawierzchni zjazdów na posesje:
podsypka piaskowa grubości 10 cm
podbudowa grubości 15 cm z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
podsypka cementowo - piaskowa grubości 5 cm w stosunku 1 : 4
zjazd z kostki brukowej betonowej wibroprasowanej grubości 8 cm koloru czerwonego
Obramowanie ciągu turystycznego stanowić będzie obrzeże betonowe 8 x 30cm od strony posesji natomiast od strony jezdni krawężnik betonowy 15 x 30 cm. W miejscach zjazdów na posesje krawężnik należy obniżyć do 2 cm ponad poziom jezdni. Konstrukcję ciągu turystycznego przedstawiono na rysunku nr 3 - przekrój normalny.
Odwodnienie- Wody opadowe z powierzchni ciągu i szlaku turystycznego odprowadzane będą grawitacyjnie poprzez nadane spadki podłużne i poprzeczne.
Roboty ziemne- Roboty ziemne (wykop) związane są z wykonaniem koryta pod konstrukcję nawierzchni projektowanego ciągu turystycznego i zjazdów na posesje.
ETAP III- Wykonanie ciągu turystycznego ul. Smolary i Rolna 1260 m
Opis sytuacji- Ciąg turystyczny projektuje się wzdłuż ulicy Smolary i ulicy Rolnej w Szamocinie poza pasem drogowym za wyjątkiem odcinka w rejonie ogródków działkowych. Wzdłuż ulicy Smolary na odcinku A-B ciąg turystyczny biegnie po stronie prawej, a na odcinku B-C po stronie lewej pasa drogowego i dalej wzdłuż ulicy Rolnej po stronie prawej na odcinku C-D i po stronie lewej na odcinku D-E. Całkowita długość projektowanego ciągu turystycznego wynosi 1260,0 m licząc do osi ulicy Margonińskiej. W ramach przebudowy ciągu turystycznego przewiduje się również wykonanie nowej nawierzchni zjazdów na drogi o nawierzchni gruntowej i na posesje. Przebieg ciągu turystycznego przedstawiono na rysunkach nr 2.1; 2.2; 2.3; 2.4 - plan sytuacyjny.
Niweleta- Niweletę projektowanego ciągu turystycznego na odcinku A-B i B-C poprowadzono po istniejącym terenie niezależnie od niwelety istniejącej jezdni, a na odcinku C-D i D-E poprowadzono równolegle w stosunku do krawędzi istniejącej jezdni.
Projektowaną niweletę krawędzi ciągu turystycznego od strony jezdni pokazano na rysunku nr 5 - przekrój podłużny.
Przekrój normalny- Przyjęto ciąg turystyczny o szerokości 1,50 m ze spadkiem poprzecznym w kierunku istniejącej jezdni o i = 2,0%. Wyjątek stanowi odcinek A-B, gdzie pochylenie poprzeczne będzie w kierunku przeciwnym.
Konstrukcja nawierzchni ciągu turystycznego to:
podsypka cementowo - piaskowa grubości 5 cm w stosunku 1 : 4
nawierzchnia z kostki brukowej betonowej wibroprasowanej grubości 6 cm koloru szarego Konstrukcja nawierzchni zjazdów na posesje:
podsypka piaskowa grubości 10 cm podbudowa grubości 15 cm z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie podsypka cementowo
piaskowa grubości 5 cm w stosunku 1 : 4
zjazd z kostki brukowej betonowej wibroprasowanej grubości 8 cm koloru czerwonego
Obramowanie ciągu turystycznego stanowić będzie obrzeże betonowe 8 x 30cm od strony posesji natomiast od strony jezdni krawężnik betonowy 15 x 30 cm. W miejscach zjazdów na posesje krawężnik należy obniżyć do 2 cm ponad poziom jezdni. Konstrukcję ciągu turystycznego przedstawiono na rysunkach nr 3.1 i 3.2 - przekroje normalne.
Odwodnienie- Wody opadowe z powierzchni ciągu turystycznego odprowadzane będą grawitacyjnie poprzez nadane spadki podłużne i poprzeczne. Na odcinku C-D wody opadowe z powierzchni istniejącej jezdni i projektowanego ciągu turystycznego odbierać będzie projektowany kolektor deszczowy z rur PP o średnicy 300 mm ze studzienkami rewizyjnymi z rur PVC o średnicy 400 mm i studzienkami ściekowymi również z rur PVC o średnicy 400 mm i przykanalikami z rur PVC o średnicy 160 mm. Również na odcinku C-D po stronie prawej wzdłuż projektowanego ciągu
turystycznego zaprojektowano ściek szerokości 30 cm z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm.
Lokalizację urządzeń odwadniających oraz sposób odprowadzenia wód z powierzchni projektowanego ciągu turystycznego pokazano na rysunkach nr4.1,4.2 - plan sytuacyjny-kanalizacja deszczowa oraz na rysunku nr 5 - przekrój podłużny.
Roboty ziemne- Roboty ziemne (wykop) związane są z wykonaniem koryta pod konstrukcję nawierzchni projektowanego ciągu turystycznego i zjazdów na posesje.
PRZEBUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO- Szamocin ul. Rolna i ul. Smolary
Zakres projektu- Przebudowa oświetlenia drogowego w Szamocinie ul. Rolna i ul. Smolary.
Zasilanie oświetlenia- Zgodnie z warunkami przyłączenia zasilanie projektowanego oświetlenia drogowego należy wykonać :
Szamocin, ul. Rolna - z istniejącej stacji transformatorowej nr 03-0859.
Szamocin, ul. Smolary - z istniejącej stacji transformatorowej nr 03-0745.
Przyłącza i złącza kablowo- pomiarowe ZKP-10/1 wykona ENEA wg własnych projektów. Obok złączy ustawić szafki oświetleniowe SO. Połączenie szafek SO z złączami wykonać kablem YAKY 4x25mm2
Przebudowa oświetlenia drogowego- Przebudowę oświetlenia drogowego zaprojektowano oprawami sodowymi typu SGS102 SON-T 100W montowanymi na słupach stalowych ocynkowanych, cylindrycznych stożkowych S-90 z wysięgnikami ST-W-1,5m. Słupy należy ustawić na fundamentach betonowych, prefabrykowanych . We wnękach słupów zamontować złącza oświetleniowe IZO składające się z :Złącza zerowego ZK-2-03 szt. 1
Izolacyjnego złącza fazowego IZK-2-02 szt. 2
Izolacyjnego złącza bezpiecznikowego IZK-2-01 szt. 1
Dopuszcza się zastosowanie tabliczek bezpiecznikowych zamiast złącz IZO.
Połączenie opraw od złącz umieszczonych w wnękach słupów wykonać przewodem YDY 3x2,5.750V.
Zasilanie oświetlenia ulicy zaprojektowano linia kablowa wykonana kablem YAKY 4x25mm2 ułożonym w ziemi na głębokości 70 cm. W rowie kabel ułożyć na 10 cm warstwie piasku, a następnie po nasypaniu 10cm warstwy piasku i 15 cm gruntu rodzimego oznaczyć folia koloru niebieskiego. Skrzyżowanie kabli energetycznych z kablami telekomunikacyjnymi, NN-0,4kV, rurociągami, drogami wykonać w rurze osłonowej AROT SRS 110. Zachować odległości kabla ułożonego w ziemi od innych kabli i urządzeń podziemnych (pionowa przy skrzyżowaniu i pozioma przy zbliżeniu) zgodnie z norma PN-76/E-05125. Wykopy należy wykonać ręcznie zachowując szczególna ostrożność przy skrzyżowaniu kabli z innymi urządzeniami podziemnymi. Plany przebudowy oświetlenia drogowego pokazano na rys. E-1 i E-2, a schematy ideowe przebudowy oświetlenia drogowego na rys. E-3 i E-4. Przed rozpoczęciem robót zawiadomić wszystkich właścicieli i użytkowników urządzeń podziemnych w celu właściwego nadzorowania robót oraz uzyskać zgodę Gminy w Szamocinie na prowadzenie robót w pasie drogowym. Wykonawca jest zobowiązany do bezwzględnego zastosowania się do wszystkich zaleceń i warunków zgłoszonych przez poszczególne branże w opinii ZUD dot. uzgodnienia dokumentacji projektowej. Po wybudowaniu wykonać inwentaryzacją geodezyjną linii kablowej, słupów i innych urządzeń elektrycznych.
- Szafki oświetleniowe SO- Aparaturę do zabezpieczenia i sterowania oświetleniem drogowym zamontować w szafkach SO. Obudowa szafek wolno stojąca z poliestru typu OP-58DF. Wyposażenie i schematy ideowe połączeń pokazano na rys. E-3 i E-
PRZEBUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO- Szamocin ul. Polna, Laskowo ul. Żeglarska Zakres projektu- Przebudowa oświetlenia drogowego Laskowo ul. Żeglarska i Szamocin ul. Polna.
Zasilanie oświetlenia- Zgodnie z warunkami przyłączenia zasilanie projektowanego oświetlenia drogowego należy wykonać:
Laskowo, ul. Żeglarska- od istniejącego słupa oświetleniowego nr 5 ( przy działce375/7). Obwód wyprowadzony linią kablową 0,4 kV z istniejącej szafki oświetleniowej SO przy stacji transformatorowej 15/04 kV nr 03-0732. Zabezpieczenie obwodu i sterowanie oświetleniem istniejące, w szafce SO- bez zmian.Szamocin, ul. Polna- z istniejącego obwodu oświetleniowego na słupie N-10/ŻN przy ul. Polnej 18, kablem YAKY 4x25 mm2 do projektowanego słupa oświetleniowego nr 1. Zabezpieczenie obwodu i sterowanie oświetleniem w szafce SO stacji tr. 03-0907- istniejące, bez zmian.
Przebudowa oświetlenia drogowego- Przebudowę oświetlenia drogowego zaprojektowano oprawami sodowymi typu SGS102SON-T 100W montowanymi na słupach stalowych ocynkowanych, cylindrycznych- stożkowych S-90 z wysięgnikami ST-W-1,5m. Słupy należy ustawić na fundamentach betonowych, prefabrykowanych. We wnękach słupów zamontować złącza oświetleniowe IZO składające się z:
Złącza zerowego ZK-2-03 szt. 1
Izolacyjnego złącza fazowego IZK-2-02 szt. 2
Izolacyjnego złącza bezpiecznikowego IZK- 2-01 szt. 1
Dopuszcza się zastosowanie tabliczek bezpiecznikowych zamiast złącz IZO.
Połączenie opraw od złącz umieszczonych w wnękach słupów wykonać przewodem YDY 3x2,5.750V.
Zasilanie oświetlenia ulicy zaprojektowano linią kablową wykonaną kablem YAKY 4x25 mm2 ułożonym w ziemi na głębokości 70 cm. W rowie kabel ułożyć na 10 cm warstwie piasku, a następnie po nasypaniu 10cm warstwy piasku i 15 cm gruntu rodzimego oznaczyć folią koloru niebieskiego. Skrzyżowanie kabli energetycznych z kablami telekomunikacyjnymi, NN-0,4kV, rurociągami, drogami wykonać w rurze osłonowej AROT SRS 110. Za chować odległość kabla ułożonego w ziemi od innych kabli i urządzeń podziemnych (pionowa przy skrzyżowaniu i pozioma przy zbliżeniu) zgodnie z normą PN-76/E- 05125. Wykopy należy wykonać ręcznie zachowując szczególną ostrożność przy skrzyżowaniu kabli z innymi urządzeniami podziemnymi.
Plany przebudowy oświetlenia drogowego pokazano na rys. E-1 i E-2, a schematy ideowe przebudowy oświetlenia drogowego na rys. E-3 i E-4.
Przed rozpoczęciem robót zawiadomić wszystkich właścicieli i użytkowników urządzeń podziemnych w celu właściwego nadzorowania robót oraz uzyskać zgodę Gminy w Szamocinie na prowadzenie robót w pasie drogowym. Wykonawca jest zobowiązany do bezwzględnego zastosowania się do wszystkich zaleceń ZUD dot. uzgodnienia dokumentacji projektowej. Po wybudowaniu wykonać inwentaryzację geodezyjną linii kablowej, słupów i innych urządzeń elektrycznych.
Dokumentacja geodezyjna (inwentaryzacja) wszystkich prac, zatwierdzona przez
odpowiedni z uwagi na lokalizację robót urząd geodezji i kartografii - Powiatowy
Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Chodzieży, ul. Wiosny
Ludów l (cena za sporządzenie dokumentów powykonawczych powinna być wkalkulowana w pozycje jednostkowe zawarte w kosztorysach ofertowych w/w zadań).Całość prac należy wykonać w oparciu o posiadane przez inwestora projekty budowlane.
Nazwy własne, które pojawiają się w przedmiarach robót, określają minimalny standard jakościowy materiału lub urządzenia przyjętego do wyceny.
UWAGA: zaproponowane w ofercie elementy - materiały powinny być takie same lub równoważne i odpowiadać parametrom technicznym, funkcjonalnym i użytkowym narzuconym przez zamawiającego w przedmiarach i projekcie budowlanym.Szczegółowy zakres rzeczowy robót do wykonania określają: przedmiary (kosztorysy ofertowe) robót wartości jednostkowych, wyszczególnionych w poszczególnych pozycjach robót
musi stanowić wartość końcową, zapisaną na druku oferty,
projekt budowlany obejmujący swoim zakresem przedmiot zamówienia i
specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót; oryginał w wersji papierowej
projektu technicznego jest do wglądu u Zamawiającego,
Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki wykonawcy wymienione we wzorze umowy.

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Tak

nazwa programu UE:
Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013

Nazwa wykonawcy: ASTA-BUD Sp. z o.o.

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Warsztatowa

Miejscowość: Piła

Kod pocztowy: 64-920

ID województwa: 14

Województwo / kraj: wielkopolskie

Nazwa:
Przebudowa ciągu turystycznego Szamocin-Laskowo

Nr częsci: 1

Data udzielenie zamówienia: 10/09/2012

Liczba ofert: 1

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 2077944,83

Cena wybranej oferty: 1050406,36

Cena minimalna: 1050406,36

Cena maksymalna: 1050406,36

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Kody CPV:
452331206 (Roboty w zakresie budowy dróg)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
452300008 (Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu)

Podobne przetargi

91550 / 2016-04-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Gostyń, reprezentowana przez Burmistrza Gostynia - Gostyń (wielkopolskie)
CPV: 452331206 (Roboty w zakresie budowy dróg)
Przebudowa chodnika na ciąg pieszo - rowerowy z Gostynia do Kunowa w ciągu ul. Poznańskiej

248969 / 2010-09-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Piła - Piła (wielkopolskie)
CPV: 452331206 (Roboty w zakresie budowy dróg)
ULICA PROSTA W PILE(jezdnia,krawężniki,odwodnienie) ULICA OKRĘŻNA W PILE(jezdnia,krawężniki,odwodnienie)

374562 / 2013-09-16 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Przygodzice - Przygodzice (wielkopolskie)
CPV: 452331206 (Roboty w zakresie budowy dróg)
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Czarnylas - dz. nr 221 (część), dz. nr 260 (część), dz. nr 183, dz. nr 191

158143 / 2014-07-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Września - Września (wielkopolskie)
CPV: 452331206 (Roboty w zakresie budowy dróg)
Przebudowa chodnika w miejscowości Chwalibogowo w ramach przebudowy drogi Grzymysławice - Osowo

47672 / 2016-03-03 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Rokietnica - Rokietnica (wielkopolskie)
CPV: 452331206 (Roboty w zakresie budowy dróg)
Przebudowa ulic Leszka i Gniewka w Mrowinie - I etap realizacji ul. Gniewka w Mrowinie

46368 / 2014-02-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Rakoniewice - Rakoniewice (wielkopolskie)
CPV: 452331206 (Roboty w zakresie budowy dróg)
Budowa ulicy Szkolnej w m. Jabłonna, gmina Rakoniewice wraz z kanalizacją deszczową i usunięciem ewentualnych kolizji branżowych

123084 / 2016-05-16 - Podmiot prawa publicznego

Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. - Poznań (wielkopolskie)
CPV: 452331206 (Roboty w zakresie budowy dróg)
Zamówienie uzupełniające nr 2 - obejmujące roboty budowlane wskazane Wystąpieniach nr 19, 21, 22, 23, 24, 29, 30 - do zamówienia podstawowego udzielonego umową nr RU-95/PIM/15/EG/XXIX z dnia 30 czerwca 2015r.