Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

186128 / 2012-06-04 - Administracja samorzÄ…dowa / Powiatowy UrzÄ…d Pracy (Zgierz)

Przeprowadzenie szkolenia osób bezrobotnych w zakresie - OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI KL. III (Europejski Fundusz Społeczny)

Opis zamówienia

1. Szkolenie realizowane będzie dla nie więcej niż 10 osób bezrobotnych na podstawie indywidualnych skierowań wystawionych przez Zamawiającego, co oznacza, że skierowania te wystawiane będą sukcesywnie według wpływających do Zamawiającego wniosków osób bezrobotnych o skierowanie na szkolenie wskazane przez bezrobotnego.
2. Celem szkolenia jest nabycie odpowiednich uprawnień do obsługi koparko-ładowarki
kl. III, w tym praktyczna nauka eksploatacji maszyn w różnych warunkach terenowych,
a także zdobycie wiedzy teoretycznej w zakresie dokumentacji technicznej, bezpieczeństwa i higieny pracy przy eksploatacji maszyn, technologii wykonywania robót ziemnych, zasad użytkowania i obsługi maszyn.
3. Organizacja szkolenia:
1) Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy, skierowanie do 10 osób bezrobotnych z wykształceniem co najmniej podstawowym, posiadających zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku operatora koparko-ładowarki kl. III, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu, posiadających skierowanie od Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skierowania mniejszej liczby osób.
2) Szkolenie jest częścią projektu - Człowiek - najlepszym kapitałem- współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
3) Zajęcia muszą odbywać się od poniedziałku do piątku z wyjątkiem sobót
i niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy.
4) Przez godzinę zegarową kursu Zamawiający rozumie 60 minut zegarowych obejmujące zajęcia edukacyjne w wymiarze 45 minut oraz 15 minutową przerwę.
5) Łączny czas szkolenia wraz z egzaminami, o których mowa w ust. 4 pkt 5, wynosi 210 godzin zegarowych.
6) Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne muszą odbywać się na terenie Powiatu Zgierskiego lub poza nim, z zastrzeżeniem, że czas dojazdu od Placu Kilińskiego w Zgierzu do miejsca szkolenia nie może przekroczyć 1,5 godziny środkami komunikacji publicznej.
7) Termin zakończenia realizacji całości zamówienia: do 31 października 2012 roku.
4. Program szkolenia:
1) Program szkolenia musi być zgodny z rozporządzeniem Ministra Gospodarki
z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. z 2001 r. nr 118, poz. 1263) oraz programem szkolenia zatwierdzonym przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
2) Szkolenie musi odbywać się w formie kursu realizowanego według planu nauczania obejmującego przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych
w tygodniu.
3) Program szkolenia musi zawierać:
a) nazwę i zakres szkolenia,
b) czas trwania i sposób organizacji szkolenia,
c) wymagania wstępne dla uczestników szkolenia,
d) cele szkolenia,
e) plan nauczania określający tematy zajęć edukacyjnych oraz ich wymiar,
z uwzględnieniem, w miarę potrzeby, części teoretycznej i części praktycznej,
f) opis treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych,
g) wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych,
h) przewidziane sprawdziany i egzaminy.
4) Program szkolenia musi obejmować zajęcia praktyczne i teoretyczne.
5) Szkolenie musi zakończyć się egzaminami (ze zdobytej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej). Czas trwania egzaminu (liczba godzin przeznaczonych na egzamin) musi być uwzględniony w rozkładzie godzinowym szkolenia, w ramach 210 godzin przeznaczonych na szkolenie.
6) Wykonawca musi wykorzystywać standardy kwalifikacji zawodowych
i modułowych programów szkoleń zawodowych, dostępnych w bazach danych,
o których mowa w § 74 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 września 2010 roku w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2010 r. Nr 177, poz. 1193 z późn. zm.),
7) Po ukończeniu szkolenia Wykonawca zobowiązany jest wydać, każdemu uczestnikowi szkolenia:
a) zaświadczenie lub inny dokument potwierdzający ukończenie szkolenia
i uzyskanie kwalifikacji zgodnie z § 75 ust. 3 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 września 2010 r. w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U z 2010 r. Nr 177, poz.1193 z późn. zm.) według wzoru Zamawiającego stanowiący załącznik nr 14 do niniejszej specyfikacji oraz certyfikat według wzoru Zamawiającego stanowiący załącznik nr 15 do niniejszej specyfikacji

a także w przypadku osób, które uzyskają pozytywny wynik sprawdzianu na uprawnienia operatora:

b) świadectwo i książeczkę operatora, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 118,
poz. 1263).
8) Wykonawca zobowiązany jest do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników szkolenia nieposiadających prawa do stypendium, oraz osoby, które w trakcie szkolenia podjęły zatrudnienie, inną pracę zarobkową lub działalność gospodarczą, po otrzymaniu pisemnej informacji (fax, e-mail lub inna forma) od Zamawiającego lub w przypadku otrzymania informacji o podjęciu zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej od osoby biorącej udział w szkoleniu po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym. Wykonawca może obciążyć Zamawiającego kosztem polisy tylko do wysokości należnej za osoby rzeczywiście zgłoszone do ubezpieczenia, z zastrzeżeniem, że nie może wzrosnąć koszt przeszkolenia jednej osoby wynikający z preliminarza kosztów szkolenia.
9) Wykonawca dla celów realizacji szkolenia zobowiązany jest zapewnić odpowiednio wyposażoną salę dydaktyczną, zgodnie z wytycznymi Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
10) Wykonawca musi dysponować potencjałem technicznym, parkiem maszynowym wraz z placem manewrowym zgodnie z wytycznymi Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
11) Wykonawca musi dysponować kadrą dydaktyczną spełniającą warunki udziału
w postępowaniu, o których mowa w cz X ust. 3 pkt 3 niniejszej specyfikacji, co ma na celu prawidłową i terminową realizację szkolenia oraz zapewnienie jego wysokiej jakości.
12) Każdy uczestnik szkolenia musi otrzymać w pierwszym dniu szkolenia harmonogram zajęć i bezzwrotne materiały piśmienne, takie jak teczka lub segregator, notes-format A-4, długopis, a także materiały dydaktyczne w formie drukowanej (tj. skrypty ze wszystkich obowiązkowych zakresów tematycznych zawartych w programie szkolenia), których otrzymanie musi potwierdzić własnoręcznym podpisem i które stanowić będą własność uczestników.
13) Na zakończenie szkolenia wykonawca musi przeprowadzić, wśród uczestników szkolenia, ankietę oceniającą dane szkolenie według wzoru stanowiącego załącznik nr 11 do niniejszej specyfikacji.
14) Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia przez cały okres trwania szkolenia imiennej listy obecności, indywidualnej dla każdego uczestnika szkolenia
i odrębnej za każdy miesiąc kalendarzowy według wzoru stanowiącego załącznik nr 12 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Terminy przekazywania list obecności Zamawiającemu określi zawarta umowa szkoleniowa.
15) Wykonawca musi przed rozpoczęciem szkolenia oznakować pomieszczenia, materiały szkoleniowe i środki techniczne zgodnie z -Wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki -zamieszczonymi na stronie www.efs.gov.pl.
16) Oznakowanie polegać będzie w szczególności na umieszczeniu flagi Unii Europejskiej, logo Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a także informacji
o fakcie współfinansowania szkolenia ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wszystkie dokumenty sporządzane na potrzeby szkolenia (materiały szkoleniowe, korespondencja, listy obecności, protokół zakończenia szkolenia, dziennik zajęć, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, sala wykładowa - plakaty itp.) zostaną oznakowane przez Wykonawcę zgodnie z ww. wytycznymi.
17) Zamawiający zobowiązuje się do przekazania przed rozpoczęciem szkolenia wszelkich materiałów promocyjno-informacyjnych w postaci plików oraz plakatów spełniających wymogi Unii Europejskiej w zakresie promocji
i informacji.
18) Wykonawca zobowiązuje się do przechowywania dokumentacji związanej
z realizacją szkolenia do dnia 31 grudnia 2020 roku oraz zarejestrowania szkolenia
w internetowej bazie ofert szkoleniowych i bieżącego aktualizowania danych
o szkoleniu. Szkolenie musi być zarejestrowane poprzez internetowy formularz elektroniczny dostępny na stronie www.inwestycjawkadry.info.pl

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 186128

Data publikacji: 2012-06-04

Nazwa: Powiatowy Urząd Pracy

Ulica: ul. Barona 10

Numer domu: 10

Miejscowość: Zgierz

Kod pocztowy: 95-100

Województwo / kraj: łódzkie

Numer telefonu: 042 7164941

Numer faxu: 042 7174160

Adres strony internetowej: www.pupzgierz.pl

Regon: 47228600200000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przeprowadzenie szkolenia osób bezrobotnych w zakresie - OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI KL. III (Europejski Fundusz Społeczny)

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
1. Szkolenie realizowane będzie dla nie więcej niż 10 osób bezrobotnych na podstawie indywidualnych skierowań wystawionych przez Zamawiającego, co oznacza, że skierowania te wystawiane będą sukcesywnie według wpływających do Zamawiającego wniosków osób bezrobotnych o skierowanie na szkolenie wskazane przez bezrobotnego.
2. Celem szkolenia jest nabycie odpowiednich uprawnień do obsługi koparko-ładowarki
kl. III, w tym praktyczna nauka eksploatacji maszyn w różnych warunkach terenowych,
a także zdobycie wiedzy teoretycznej w zakresie dokumentacji technicznej, bezpieczeństwa i higieny pracy przy eksploatacji maszyn, technologii wykonywania robót ziemnych, zasad użytkowania i obsługi maszyn.
3. Organizacja szkolenia:
1) Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy, skierowanie do 10 osób bezrobotnych z wykształceniem co najmniej podstawowym, posiadających zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku operatora koparko-ładowarki kl. III, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu, posiadających skierowanie od Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skierowania mniejszej liczby osób.
2) Szkolenie jest częścią projektu - Człowiek - najlepszym kapitałem- współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
3) Zajęcia muszą odbywać się od poniedziałku do piątku z wyjątkiem sobót
i niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy.
4) Przez godzinę zegarową kursu Zamawiający rozumie 60 minut zegarowych obejmujące zajęcia edukacyjne w wymiarze 45 minut oraz 15 minutową przerwę.
5) Łączny czas szkolenia wraz z egzaminami, o których mowa w ust. 4 pkt 5, wynosi 210 godzin zegarowych.
6) Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne muszą odbywać się na terenie Powiatu Zgierskiego lub poza nim, z zastrzeżeniem, że czas dojazdu od Placu Kilińskiego w Zgierzu do miejsca szkolenia nie może przekroczyć 1,5 godziny środkami komunikacji publicznej.
7) Termin zakończenia realizacji całości zamówienia: do 31 października 2012 roku.
4. Program szkolenia:
1) Program szkolenia musi być zgodny z rozporządzeniem Ministra Gospodarki
z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. z 2001 r. nr 118, poz. 1263) oraz programem szkolenia zatwierdzonym przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
2) Szkolenie musi odbywać się w formie kursu realizowanego według planu nauczania obejmującego przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych
w tygodniu.
3) Program szkolenia musi zawierać:
a) nazwę i zakres szkolenia,
b) czas trwania i sposób organizacji szkolenia,
c) wymagania wstępne dla uczestników szkolenia,
d) cele szkolenia,
e) plan nauczania określający tematy zajęć edukacyjnych oraz ich wymiar,
z uwzględnieniem, w miarę potrzeby, części teoretycznej i części praktycznej,
f) opis treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych,
g) wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych,
h) przewidziane sprawdziany i egzaminy.
4) Program szkolenia musi obejmować zajęcia praktyczne i teoretyczne.
5) Szkolenie musi zakończyć się egzaminami (ze zdobytej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej). Czas trwania egzaminu (liczba godzin przeznaczonych na egzamin) musi być uwzględniony w rozkładzie godzinowym szkolenia, w ramach 210 godzin przeznaczonych na szkolenie.
6) Wykonawca musi wykorzystywać standardy kwalifikacji zawodowych
i modułowych programów szkoleń zawodowych, dostępnych w bazach danych,
o których mowa w § 74 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 września 2010 roku w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2010 r. Nr 177, poz. 1193 z późn. zm.),
7) Po ukończeniu szkolenia Wykonawca zobowiązany jest wydać, każdemu uczestnikowi szkolenia:
a) zaświadczenie lub inny dokument potwierdzający ukończenie szkolenia
i uzyskanie kwalifikacji zgodnie z § 75 ust. 3 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 września 2010 r. w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U z 2010 r. Nr 177, poz.1193 z późn. zm.) według wzoru Zamawiającego stanowiący załącznik nr 14 do niniejszej specyfikacji oraz certyfikat według wzoru Zamawiającego stanowiący załącznik nr 15 do niniejszej specyfikacji

a także w przypadku osób, które uzyskają pozytywny wynik sprawdzianu na uprawnienia operatora:

b) świadectwo i książeczkę operatora, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 118,
poz. 1263).
8) Wykonawca zobowiązany jest do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników szkolenia nieposiadających prawa do stypendium, oraz osoby, które w trakcie szkolenia podjęły zatrudnienie, inną pracę zarobkową lub działalność gospodarczą, po otrzymaniu pisemnej informacji (fax, e-mail lub inna forma) od Zamawiającego lub w przypadku otrzymania informacji o podjęciu zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej od osoby biorącej udział w szkoleniu po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym. Wykonawca może obciążyć Zamawiającego kosztem polisy tylko do wysokości należnej za osoby rzeczywiście zgłoszone do ubezpieczenia, z zastrzeżeniem, że nie może wzrosnąć koszt przeszkolenia jednej osoby wynikający z preliminarza kosztów szkolenia.
9) Wykonawca dla celów realizacji szkolenia zobowiązany jest zapewnić odpowiednio wyposażoną salę dydaktyczną, zgodnie z wytycznymi Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
10) Wykonawca musi dysponować potencjałem technicznym, parkiem maszynowym wraz z placem manewrowym zgodnie z wytycznymi Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
11) Wykonawca musi dysponować kadrą dydaktyczną spełniającą warunki udziału
w postępowaniu, o których mowa w cz X ust. 3 pkt 3 niniejszej specyfikacji, co ma na celu prawidłową i terminową realizację szkolenia oraz zapewnienie jego wysokiej jakości.
12) Każdy uczestnik szkolenia musi otrzymać w pierwszym dniu szkolenia harmonogram zajęć i bezzwrotne materiały piśmienne, takie jak teczka lub segregator, notes-format A-4, długopis, a także materiały dydaktyczne w formie drukowanej (tj. skrypty ze wszystkich obowiązkowych zakresów tematycznych zawartych w programie szkolenia), których otrzymanie musi potwierdzić własnoręcznym podpisem i które stanowić będą własność uczestników.
13) Na zakończenie szkolenia wykonawca musi przeprowadzić, wśród uczestników szkolenia, ankietę oceniającą dane szkolenie według wzoru stanowiącego załącznik nr 11 do niniejszej specyfikacji.
14) Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia przez cały okres trwania szkolenia imiennej listy obecności, indywidualnej dla każdego uczestnika szkolenia
i odrębnej za każdy miesiąc kalendarzowy według wzoru stanowiącego załącznik nr 12 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Terminy przekazywania list obecności Zamawiającemu określi zawarta umowa szkoleniowa.
15) Wykonawca musi przed rozpoczęciem szkolenia oznakować pomieszczenia, materiały szkoleniowe i środki techniczne zgodnie z -Wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki -zamieszczonymi na stronie www.efs.gov.pl.
16) Oznakowanie polegać będzie w szczególności na umieszczeniu flagi Unii Europejskiej, logo Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a także informacji
o fakcie współfinansowania szkolenia ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wszystkie dokumenty sporządzane na potrzeby szkolenia (materiały szkoleniowe, korespondencja, listy obecności, protokół zakończenia szkolenia, dziennik zajęć, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, sala wykładowa - plakaty itp.) zostaną oznakowane przez Wykonawcę zgodnie z ww. wytycznymi.
17) Zamawiający zobowiązuje się do przekazania przed rozpoczęciem szkolenia wszelkich materiałów promocyjno-informacyjnych w postaci plików oraz plakatów spełniających wymogi Unii Europejskiej w zakresie promocji
i informacji.
18) Wykonawca zobowiązuje się do przechowywania dokumentacji związanej
z realizacją szkolenia do dnia 31 grudnia 2020 roku oraz zarejestrowania szkolenia
w internetowej bazie ofert szkoleniowych i bieżącego aktualizowania danych
o szkoleniu. Szkolenie musi być zarejestrowane poprzez internetowy formularz elektroniczny dostępny na stronie www.inwestycjawkadry.info.pl

Kody CPV:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 31/10/2012

Informacja na temat wadium: Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
wpis do rejestru instytucji szkoleniowych uprawnionych do prowadzenia szkoleń dla osób bezrobotnych zgodnie z art. 20 ust 1 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2008 r., Nr 69, poz. 415 z późn. zm.) prowadzony przez właściwy miejscowo Wojewódzki Urząd Pracy, aktualizowany zgodnie z przepisami (w celu potwierdzenia należy wypełnić Załącznik nr 5 do siwz) oraz posiadanie potwierdzenia Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie spełnienia wymagań, o którym mowa w § 26 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki
z dnia 20 września 2001 roku (Dz. U Nr 118 poz. 1263) - w celu potwierdzenia spełnienia tego warunku należy wypełnić Załącznik nr 16 do siwz

Wiedza i doświadczenie:
przeszkolenie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, minimum 5 osób na szkoleniu o tej samej tematyce. Należy wypełnić Załącznik nr 6 do siwz

Potencjał techniczny:
posiadanie przez Wykonawcę potwierdzenia spełnienia wymagań, o którym mowa w § 26 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki
z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 118, poz. 1263).

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Zamawiający wymaga od Wykonawcy przedłożenia wraz z ofertą wykazu kadry dydaktycznej stanowiącego Załącznik nr 7 do siwz

Sytuacja ekonomiczna:
posiadanie opłaconej polisy, a w przypadku jej braku innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie nr 10: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 4: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 7: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty:
1) Formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do siwz, 2) Oświadczenie o posiadaniu aktualnego wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych uprawnionych do prowadzenia szkoleń osób bezrobotnych stanowiący załacznik nr 5 do siwz, 3) oświadczenie o posiadaniu potwierdzenia Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie spełnienia wymagań, o których mowa w § 26 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 118, poz. 1263), stanowiace załącznik nr 16 do siwz, 4) oświadczenie o posiadaniu akredytacji (jeżeli Wykonawca posiada taką akredytację) wydanej przez właściwego dla siedziby Wykonawcy kuratora oświaty na podstawie art. 68b ust. 9 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tj. Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572, z późn. zm.) w zakresie kształcenia objętym przedmiotem zamówienia stanowiące załacznik nr 10 do siwz, 5) Preliminarz kosztów szkolenia stanowiący załącznik nr 9 do siwz, 6) Oświadczenie ofertowe stanowiące załacznik nr 8 do siwz, 7) Wykaz wykonanych usług szkoleniowych o tej samej tematyce stanowiacy załącznik nr 6 do siwz.

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany treści zawartej umowy szkoleniowej tylko w sytuacjach nie dających się przewidzieć do dnia upływu terminu składania ofert lub do dnia zawarcia umowy w zakresach:
1) zmiany kadry dydaktycznej dedykowanej dla danego szkolenia, z zastrzeżeniem, że zaproponowana kadra będzie miała kwalifikacje, wykształcenie, doświadczenie zawodowe i staż pracy nie gorszy niż osoby zaproponowane w złożonej ofercie lub zawartej umowie, zmiana może być wprowadzona na pisemny wniosek Wykonawcy po uzyskaniu akceptacji Zamawiającego.
2) zmiany miejsca szkolenia pod warunkiem, że nowe miejsce szkolenia zagwarantuje wszystkie podane w ofercie i zawartej umowie warunki lokalowe i wyposażenie w urządzenia, w tym dydaktyczne, nie gorsze niż określone w ofercie, na podstawie której zawarto umowę, zmiana może być wprowadzona na pisemny wniosek Wykonawcy po uzyskaniu akceptacji zamawiającego.
3) zmianę terminu rozpoczęcia i w dalszej konsekwencji zakończenia szkolenia z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego polegających na braku możliwości skierowania odpowiedniego kandydata na szkolenie. Zmiana może być wprowadzona na pisemny wniosek Zamawiającego po uzyskaniu akceptacji Wykonawcy

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 80

Nazwa kryterium 2:
akredytacja dla zakresu kształcenia objętego przedmiotem zamówienia

Znaczenie kryterium 2: 20

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.pupzgierz.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu, ul. Barona 10, pok. 103

Data składania wniosków, ofert: 12/06/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu, ul. Barona 10, sekretariat (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. od 07:45 do 15:15

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Zamówienie jest częścią projektu - Człowiek - najlepszym kapitałem - współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

282466 / 2014-08-26 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przeprowadzenie kursów zawodowych dla beneficjentów projektu Nowa Szansa współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

15376 / 2015-01-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Ośrodek Pomocy Społecznej - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zorganizowanie i prowadzenie Centrum Integracji Społecznej (CIS) zgodnie z ustawą z dnia 13.06.2003 r. o zatrudnieniu socjalnym z późniejszymi zmianami (tj. Dz. U. z 2011 r. nr 43 poz. 225 z późn. zm. ) dla uczestników projektu systemowego Nowe Perspektywy współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

106880 / 2013-03-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługa szkoleniowa, dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP w Nakle nad Notecią i Filii w Szubinie, polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu szkolenia o nazwie Kierowca - operator wózków jezdniowych elektrycznych i spalinowych

13405 / 2011-01-12 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przetarg nieograniczony na szkolenie grupowe Pracownik ochrony fizycznej osób i mienia z licencją I stopnia

286111 / 2008-10-27 - Administracja samorzÄ…dowa

Starostwo Powiatowe w Poddębicach - Poddębice (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
usługa polegająca na przeprowadzeniu kursu komputerowego w ramach projektu systemowego pn, Siła motywacji siłą integracji. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.1.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

120060 / 2009-04-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy UrzÄ…d Pracy - Koszalin (zachodniopomorskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Kurs pn. Wznowienie uprawnień dla pielęgniarek po 5-letniej przerwie w wykonywaniu zawodu

503080 / 2012-12-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miasto Łęczyca - Łęczyca (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników samorządowych Urzędu Miejskiego w Łęczycy w ramach projektu: Kompetentny urzędnik - wyższa jakość obsługi mieszkańców, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego: Szkolenie: Kodeks Etyczny, Szkolenia dla kadry zarządzającej

63325 / 2012-03-19 - Podmiot prawa publicznego

Zakład Karny - Sieradz (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługi w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursu pn. Kurs komputerowy z modułem fakturowania

47136 / 2015-03-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Bełchatów (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
ZORGANIZOWANIE USŁUG SZKOLENIOWYCH W RAMACH PROJEKTU UWIERZ W SIEBIE WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

152999 / 2013-07-31 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy UrzÄ…d Pracy - Malbork (pomorskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługa szkoleniowa pn. ABC przedsiębiorczości z elementami savoir vivre na rzecz osób bezrobotnych zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą

72102 / 2016-03-31 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Kutnowski - Kutno (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja kursu tańca towarzyskiego w ramach projektu Żyjesz dla siebie i innych - zadbaj o zdrowie

252058 / 2012-07-16 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstantynowie Łódzkim - Konstantynów Łódzki (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługi szkoleniowe w zakresie poradnictwa specjalistycznego o prawach i uprawnieniach z zakresu prawa pracy, cywilnego i rodzinnego służące przywróceniu samodzielności życiowej w tym powrotu na rynek pracy, na rzecz uczestników projektu systemowego Siedmiomilowy krok Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1.Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską.

350902 / 2014-10-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Zgierz (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Aktywizacja społeczna, zawodowa i zdrowotna beneficjentów ostatecznych projektu Moja droga do przyszłości

59261 / 2010-03-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja szkolenia - obsługa biura z elementami księgowości i kadr małych firm z językiem angielskim. Postępowanie oznaczone nr CAZ 4331-113/10/RI

231005 / 2011-08-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
organizacja szkoleń dla bezrobotnych i poszukujących pracy (znak AG-0202- 9/2011)

154490 / 2009-05-19 - Inny: powiatowa administracja zespolona

Powiatowy Urząd Pracy - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługa przeprowadzenia szkolenia dla 8-osobowej grupy pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w zakresie tematycznym Wdrażanie systemu oceny okresowej pracowników w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej