Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

307238 / 2012-08-21 - Administracja samorządowa / Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu (Wałcz)

PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA USŁUGI
O WARTOŚCI ZAMÓWIENIA MNIEJSZEJ OD KWOT OKREŚLONYCH
W PRZEPISACH WYDANYCH NA PODSTAWIE ART. 11 UST. 8:

Część I. Kurs przygotowujący do uzyskania licencji na pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia z obsługą imprez masowych
Część II. Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi stali niskostopowych elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych metodą MAG 135 z elementami rysunku technicznego

Opis zamówienia

Część I

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie w 2012 r. Kursu przygotowującego do uzyskania licencji na pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia z obsługą imprez masowych (kod CPV: 80510000-2) dla grupy liczącej 10 osób, w tym 7 beneficjentów ostatecznych projektu pn. STOP DLA BARIER Priorytet VII Działanie 7.2 Poddziałanie 7.2.1 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w terminie wskazanym przez Zamawiającego stosownie do jego potrzeb.

1. Szkolenie winno trwać 245 godzin, a jego program i realizowana tematyka powinna być zgodna z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 sierpnia 1998r. w sprawie rodzajów dyplomów i świadectw wydanych przez szkoły i inne placówki oświatowe, które potwierdzają uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie ochrony osób i mienia, minimalnego zakresu programów kursów pracowników ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia oraz zakresu obowiązujących egzaminów i trybu ich składania, składu komisji egzaminacyjnej i sposobu przeprowadzenia egzaminu (Dz. U. Nr 113, poz. 731).
2. Tematyka szkolenia winna także omawiać zakres wykonywanych zadań przewidzianych dla członków służb porządkowych na imprezach masowych uwzględniając m.in.: bezpieczeństwo imprez masowych, zasady wykonywania zadań członków służb porządkowych, ochrona przeciwpożarowa, zasady udzielania pierwszej pomocy, ewakuacja osób uczestniczących w imprezach masowych.
2. Wykładowcami zajęć teoretycznych i instruktorami zajęć praktycznych winny być osoby posiadające uprawnienia pedagogiczne, legitymujące się dyplomem lub świadectwem szkoły lub innej placówki oświatowej, które potwierdzają uzyskanie wykształcenia uprawniającego do prowadzenia zajęć zgodnie z programem szkolenia wskazanym w rozporządzeniu MSWiA z dnia 7 sierpnia 1998 r. (Dz. U. Nr. 113, poz. 731).
3. Szkolenie winno odbywać się na terenie powiatu wałeckiego oraz w powiatach ościennych, w przypadku zajęć praktycznych.
4. Szkolenie winno zakończyć się egzaminem wewnętrznym w trakcie, którego powołana do tego celu komisja oceni poziom zdobytych przez uczestników szkolenia umiejętności. Ponadto wykonawca powinien przeprowadzić ankietyzację uczestników projektu, która obrazować będzie poziom posiadanych na początku oraz na końcu szkolenia umiejętności (ankieta pre i post).
5. Wymagana programem wiedza teoretyczna i szkolenie strzeleckie winno przygotować uczestników szkolenia do przystąpienia do egzaminu przed komisją powołaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji na pierwszy stopień licencji pracownika ochrony fizycznej.
6. Każdy z uczestników szkolenia powinien zostać wyposażony w materiały szkoleniowe dotyczące podstawowych wiadomości na temat wykonywania zawodu pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia oraz inne niezbędne materiały dydaktyczne ułatwiające proces kształcenia.
7. Wykonawca zobowiązany jest do zakwalifikowania osób kończących szkolenie na egzamin państwowy.
8. Po ukończeniu szkolenia jego uczestnicy powinni otrzymać zaświadczenie o jego ukończeniu zawierające w szczególności tematykę zajęć ze wskazaniem liczby godzin przeznaczonych na realizację każdego bloku tematycznego szkolenia oraz dla 7 beneficjentów ostatecznych opatrzone logiem Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Unii Europejskiej z odwołaniem słownym do Unii Europejskiej i Europejskiego Funduszu Społecznego wraz z towarzyszącą im informacją o współfinansowaniu o treści: Szkolenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - projekt pn.: STOP DLA BARIER Poddziałanie 7.2.1 Program Operacyjny Kapitał Ludzki, analogicznie jak w części I. Materiały szkoleniowe i informacje oraz pomieszczenia, w których będą odbywały się zajęcia winny być oznakowane zgodnie z ww. zasadami.





Część II

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie w 2012 r. szkolenia Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi stali niskostopowych elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych metodą MAG 135 z elementami rysunku technicznego (kod CPV: 80530000-8) dla 15 osób bezrobotnych w terminach wskazanych przez Zamawiającego stosowanie do jego potrzeb.

1. Program szkolenia powinien być zgodny z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach W-07/IS-02 i obejmować 165 godzin zajęć, w tym:
a) zajęcia teoretyczne - 45 godzin, w tym 20 godzin z umiejętności czytania rysunku technicznego, posługiwania się narzędziami pomiarowymi, zagadnienia z zakresu odkształceń spawalniczych i sposobów im zapobiegania, a także podstawową wiedzę z zakresu materiałoznawstwa
b) zajęcia praktyczne - 120 godzin
2. Wykładowcami szkolenia teoretycznego powinni być inżynierowie lub technicy spawalnicy posiadający kwalifikacje instruktorów spawania potwierdzone dyplomem Europejskiego/ Międzynarodowego Instruktora Spawalniczego (EWP/IWP).
3. Instruktorzy szkolenia praktycznego powinni posiadać ukończony kurs Europejskiego/ Międzynarodowego Instruktora Spawalniczego (EWP/IWP) oraz aktualne Świadectwo Egzaminu Spawacza w metodzie spawania odpowiadającej zakresowi szkolenia.
4. Szkolenie teoretyczne i praktyczne winno być zorganizowane na terenie miasta Wałcza, u pracodawców zatrudniających co najmniej 10 pracowników, wyposażonych w nowoczesny, dostosowany do aktualnych wymagań rynku pracy sprzęt. Uczestnicy szkolenia winni mieć zagwarantowany dostęp do wymaganych urządzeń tak, aby mogli prawidłowo odbywać praktykę. W trakcie szkolenia, jego uczestnicy winni posiąść wiedzę niezbędną do wykonywania pracy w zawodzie spawacza, potwierdzoną stosownym świadectwem wydanym przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz Książką Spawacza.
5. Wykonawca winien wyposażyć uczestników szkolenia w odzież roboczą.
6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wraz z ofertą pisemne zobowiązanie pracodawców do udostępnienia bazy niezbędnej do realizacji szkolenia (załącznik nr 11 d SIWZ).

I. Wykonawcy składający oferty muszą posiadać aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzony przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej (zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - t. j. z 2008 r. Dz. U. Nr 69 poz. 415 z późn. zm.). Wykonawca zobowiązany jest podać w Programie szkolenia stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ numer ewidencyjny, pod którym jego instytucja jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych.
II. Wykonawcy w celu prawidłowej realizacji szkolenia zapewnią, co najmniej:
1. Sale dydaktyczne, które muszą spełniać wymogi BHP oraz ochrony PPOŻ.
2. Dostęp do takiej ilości pomieszczeń, która zapewni możliwość realizacji szkolenia objętego przedmiotem zamówienia.
3. Swobodny dostęp do pomieszczeń sanitarnych w budynku, w którym odbywają się zajęcia w ramach szkolenia (tj. WC, umywalka wraz z dostępem do ciepłej wody).
4. Dostęp do niezbędnych środków czystości (tj. papier toaletowy, mydło do rąk, ręczniki papierowe lub suszarka do rąk).
5. Dostęp do zaplecza socjalnego (tj. czajnik elektryczny lub inne urządzenie umożliwiające zaparzenie kawy lub herbaty) oraz kubki jednorazowe i sztućce przeznaczone do ciepłych i zimnych napojów.
III. Sale, w których odbywać się będą zajęcia teoretyczne muszą być przestronne, dobrze oświetlone, wyposażone z niezbędny sprzęt dydaktyczny i multimedialny, niezbędny do prawidłowego przebiegu szkolenia.
IV. Zajęcia teoretyczne i praktyczne winny odbywać się od poniedziałku do piątku, minimum 7 godzin dziennie (przy czym 1 godzina zegarowa zajęć teoretycznych = 45 minut zajęć dydaktycznych + 15 minut przerwy; 1 godzina zegarowa zajęć praktycznych = 60 minut).
V. Wykonawcy zobowiązani są podać w Programie szkolenia, stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ, dokładny adres miejsca, w którym będzie się odbywało szkolenie, a także wykaz przeznaczonego do realizacji szkolenia sprzętu i pomocy dydaktycznych wykorzystywanych w jego trakcie.
VI. Każdy uczestnik po pozytywnym ukończeniu szkolenia musi otrzymać zaświadczenie o jego ukończeniu, w myśl rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31 poz. 216 z późn. zm.), a także dodatkowo zaświadczenie stanowiące załącznik nr 10 do SIWZ.
VII. Rozpoczęcie szkolenia winno nastąpić w ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia potrzeby przez Zamawiającego.
VIII. Wykonawcy zobowiązani będą do:
1. Prowadzenia nadzoru wewnętrznego służącego podnoszeniu jakości prowadzonego szkolenia. Sposób prowadzenia nadzoru należy opisać w Programie szkolenia stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ.
2. Prowadzenia dziennika zajęć edukacyjnych zawierającego listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych.
3. Dostarczania Zamawiającemu informacji o obecnościach i nieobecnościach uczestników szkolenia.
4. Prowadzenia ewidencji wydanych materiałów dydaktycznych, jakie na własność otrzyma uczestnik szkolenia oraz zaświadczeń potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji.
5. Przeprowadzania ankiet wśród uczestników szkolenia.
6. Przygotowania harmonogramu zajęć obejmującego pełną realizację programu szkolenia w rozbiciu na poszczególne dni z uwzględnieniem tematyki zajęć, ilości godzin oraz innych wymagań określonych w Rozdziale I SIWZ.
7. Wykonawcy zobowiązani są wyznaczyć osobę osoby prowadzące nadzór wewnętrzny
nad realizacją umowy oraz do bezpośredniego kontaktowania się z Zamawiającym.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 307238

Data publikacji: 2012-08-21

Nazwa: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Ulica: ul. Wojska Polskiego 41

Numer domu: 41

Miejscowość: Wałcz

Kod pocztowy: 78-600

Województwo / kraj: zachodniopomorskie

Numer telefonu: 0-67 2585066-69

Numer faxu: 0-67 2585066-69

Adres strony internetowej: pup.walcz.ibip.pl

Regon: 33105784800000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA USŁUGI
O WARTOŚCI ZAMÓWIENIA MNIEJSZEJ OD KWOT OKREŚLONYCH
W PRZEPISACH WYDANYCH NA PODSTAWIE ART. 11 UST. 8:

Część I. Kurs przygotowujący do uzyskania licencji na pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia z obsługą imprez masowych
Część II. Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi stali niskostopowych elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych metodą MAG 135 z elementami rysunku technicznego

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Część I

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie w 2012 r. Kursu przygotowującego do uzyskania licencji na pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia z obsługą imprez masowych (kod CPV: 80510000-2) dla grupy liczącej 10 osób, w tym 7 beneficjentów ostatecznych projektu pn. STOP DLA BARIER Priorytet VII Działanie 7.2 Poddziałanie 7.2.1 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w terminie wskazanym przez Zamawiającego stosownie do jego potrzeb.

1. Szkolenie winno trwać 245 godzin, a jego program i realizowana tematyka powinna być zgodna z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 sierpnia 1998r. w sprawie rodzajów dyplomów i świadectw wydanych przez szkoły i inne placówki oświatowe, które potwierdzają uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie ochrony osób i mienia, minimalnego zakresu programów kursów pracowników ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia oraz zakresu obowiązujących egzaminów i trybu ich składania, składu komisji egzaminacyjnej i sposobu przeprowadzenia egzaminu (Dz. U. Nr 113, poz. 731).
2. Tematyka szkolenia winna także omawiać zakres wykonywanych zadań przewidzianych dla członków służb porządkowych na imprezach masowych uwzględniając m.in.: bezpieczeństwo imprez masowych, zasady wykonywania zadań członków służb porządkowych, ochrona przeciwpożarowa, zasady udzielania pierwszej pomocy, ewakuacja osób uczestniczących w imprezach masowych.
2. Wykładowcami zajęć teoretycznych i instruktorami zajęć praktycznych winny być osoby posiadające uprawnienia pedagogiczne, legitymujące się dyplomem lub świadectwem szkoły lub innej placówki oświatowej, które potwierdzają uzyskanie wykształcenia uprawniającego do prowadzenia zajęć zgodnie z programem szkolenia wskazanym w rozporządzeniu MSWiA z dnia 7 sierpnia 1998 r. (Dz. U. Nr. 113, poz. 731).
3. Szkolenie winno odbywać się na terenie powiatu wałeckiego oraz w powiatach ościennych, w przypadku zajęć praktycznych.
4. Szkolenie winno zakończyć się egzaminem wewnętrznym w trakcie, którego powołana do tego celu komisja oceni poziom zdobytych przez uczestników szkolenia umiejętności. Ponadto wykonawca powinien przeprowadzić ankietyzację uczestników projektu, która obrazować będzie poziom posiadanych na początku oraz na końcu szkolenia umiejętności (ankieta pre i post).
5. Wymagana programem wiedza teoretyczna i szkolenie strzeleckie winno przygotować uczestników szkolenia do przystąpienia do egzaminu przed komisją powołaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji na pierwszy stopień licencji pracownika ochrony fizycznej.
6. Każdy z uczestników szkolenia powinien zostać wyposażony w materiały szkoleniowe dotyczące podstawowych wiadomości na temat wykonywania zawodu pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia oraz inne niezbędne materiały dydaktyczne ułatwiające proces kształcenia.
7. Wykonawca zobowiązany jest do zakwalifikowania osób kończących szkolenie na egzamin państwowy.
8. Po ukończeniu szkolenia jego uczestnicy powinni otrzymać zaświadczenie o jego ukończeniu zawierające w szczególności tematykę zajęć ze wskazaniem liczby godzin przeznaczonych na realizację każdego bloku tematycznego szkolenia oraz dla 7 beneficjentów ostatecznych opatrzone logiem Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Unii Europejskiej z odwołaniem słownym do Unii Europejskiej i Europejskiego Funduszu Społecznego wraz z towarzyszącą im informacją o współfinansowaniu o treści: Szkolenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - projekt pn.: STOP DLA BARIER Poddziałanie 7.2.1 Program Operacyjny Kapitał Ludzki, analogicznie jak w części I. Materiały szkoleniowe i informacje oraz pomieszczenia, w których będą odbywały się zajęcia winny być oznakowane zgodnie z ww. zasadami.





Część II

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie w 2012 r. szkolenia Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi stali niskostopowych elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych metodą MAG 135 z elementami rysunku technicznego (kod CPV: 80530000-8) dla 15 osób bezrobotnych w terminach wskazanych przez Zamawiającego stosowanie do jego potrzeb.

1. Program szkolenia powinien być zgodny z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach W-07/IS-02 i obejmować 165 godzin zajęć, w tym:
a) zajęcia teoretyczne - 45 godzin, w tym 20 godzin z umiejętności czytania rysunku technicznego, posługiwania się narzędziami pomiarowymi, zagadnienia z zakresu odkształceń spawalniczych i sposobów im zapobiegania, a także podstawową wiedzę z zakresu materiałoznawstwa
b) zajęcia praktyczne - 120 godzin
2. Wykładowcami szkolenia teoretycznego powinni być inżynierowie lub technicy spawalnicy posiadający kwalifikacje instruktorów spawania potwierdzone dyplomem Europejskiego/ Międzynarodowego Instruktora Spawalniczego (EWP/IWP).
3. Instruktorzy szkolenia praktycznego powinni posiadać ukończony kurs Europejskiego/ Międzynarodowego Instruktora Spawalniczego (EWP/IWP) oraz aktualne Świadectwo Egzaminu Spawacza w metodzie spawania odpowiadającej zakresowi szkolenia.
4. Szkolenie teoretyczne i praktyczne winno być zorganizowane na terenie miasta Wałcza, u pracodawców zatrudniających co najmniej 10 pracowników, wyposażonych w nowoczesny, dostosowany do aktualnych wymagań rynku pracy sprzęt. Uczestnicy szkolenia winni mieć zagwarantowany dostęp do wymaganych urządzeń tak, aby mogli prawidłowo odbywać praktykę. W trakcie szkolenia, jego uczestnicy winni posiąść wiedzę niezbędną do wykonywania pracy w zawodzie spawacza, potwierdzoną stosownym świadectwem wydanym przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz Książką Spawacza.
5. Wykonawca winien wyposażyć uczestników szkolenia w odzież roboczą.
6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wraz z ofertą pisemne zobowiązanie pracodawców do udostępnienia bazy niezbędnej do realizacji szkolenia (załącznik nr 11 d SIWZ).

I. Wykonawcy składający oferty muszą posiadać aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzony przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej (zgodnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - t. j. z 2008 r. Dz. U. Nr 69 poz. 415 z późn. zm.). Wykonawca zobowiązany jest podać w Programie szkolenia stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ numer ewidencyjny, pod którym jego instytucja jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych.
II. Wykonawcy w celu prawidłowej realizacji szkolenia zapewnią, co najmniej:
1. Sale dydaktyczne, które muszą spełniać wymogi BHP oraz ochrony PPOŻ.
2. Dostęp do takiej ilości pomieszczeń, która zapewni możliwość realizacji szkolenia objętego przedmiotem zamówienia.
3. Swobodny dostęp do pomieszczeń sanitarnych w budynku, w którym odbywają się zajęcia w ramach szkolenia (tj. WC, umywalka wraz z dostępem do ciepłej wody).
4. Dostęp do niezbędnych środków czystości (tj. papier toaletowy, mydło do rąk, ręczniki papierowe lub suszarka do rąk).
5. Dostęp do zaplecza socjalnego (tj. czajnik elektryczny lub inne urządzenie umożliwiające zaparzenie kawy lub herbaty) oraz kubki jednorazowe i sztućce przeznaczone do ciepłych i zimnych napojów.
III. Sale, w których odbywać się będą zajęcia teoretyczne muszą być przestronne, dobrze oświetlone, wyposażone z niezbędny sprzęt dydaktyczny i multimedialny, niezbędny do prawidłowego przebiegu szkolenia.
IV. Zajęcia teoretyczne i praktyczne winny odbywać się od poniedziałku do piątku, minimum 7 godzin dziennie (przy czym 1 godzina zegarowa zajęć teoretycznych = 45 minut zajęć dydaktycznych + 15 minut przerwy; 1 godzina zegarowa zajęć praktycznych = 60 minut).
V. Wykonawcy zobowiązani są podać w Programie szkolenia, stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ, dokładny adres miejsca, w którym będzie się odbywało szkolenie, a także wykaz przeznaczonego do realizacji szkolenia sprzętu i pomocy dydaktycznych wykorzystywanych w jego trakcie.
VI. Każdy uczestnik po pozytywnym ukończeniu szkolenia musi otrzymać zaświadczenie o jego ukończeniu, w myśl rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31 poz. 216 z późn. zm.), a także dodatkowo zaświadczenie stanowiące załącznik nr 10 do SIWZ.
VII. Rozpoczęcie szkolenia winno nastąpić w ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia potrzeby przez Zamawiającego.
VIII. Wykonawcy zobowiązani będą do:
1. Prowadzenia nadzoru wewnętrznego służącego podnoszeniu jakości prowadzonego szkolenia. Sposób prowadzenia nadzoru należy opisać w Programie szkolenia stanowiącym załącznik nr 8 do SIWZ.
2. Prowadzenia dziennika zajęć edukacyjnych zawierającego listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych.
3. Dostarczania Zamawiającemu informacji o obecnościach i nieobecnościach uczestników szkolenia.
4. Prowadzenia ewidencji wydanych materiałów dydaktycznych, jakie na własność otrzyma uczestnik szkolenia oraz zaświadczeń potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji.
5. Przeprowadzania ankiet wśród uczestników szkolenia.
6. Przygotowania harmonogramu zajęć obejmującego pełną realizację programu szkolenia w rozbiciu na poszczególne dni z uwzględnieniem tematyki zajęć, ilości godzin oraz innych wymagań określonych w Rozdziale I SIWZ.
7. Wykonawcy zobowiązani są wyznaczyć osobę osoby prowadzące nadzór wewnętrzny
nad realizacją umowy oraz do bezpośredniego kontaktowania się z Zamawiającym.

Czy zamówienie jest podzielone na części: Tak

Ilość części: 2

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 30/09/2012

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Na podstawie dokumentów złożonych przez wykonawcę

Wiedza i doświadczenie:
posiadanie wiedzy i doświadczenia poprzez wykazanie, że wykonali należycie, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonują, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) minimum 3 usługi szkoleniowe dla grup liczących minimum 10 osób.
W tym celu wykonawca musi sporządzić i podpisać wykaz usług wg schematu stanowiącego załącznik nr 4 do SIWZ oraz musi załączyć do oferty dokumenty potwierdzające, że usługi te zostały wykonane należycie (np. referencje), zawierające informacje wymienione w ww. wykazie. W przypadku, gdy załączone do oferty dokumenty nie będą zawierały wszystkich wymaganych informacji szkolenie, którego dotyczą nie będzie brane pod uwagę przy ocenie spełnienia warunku posiadania przez wykonawcę niezbędnej wiedzy i doświadczenia,

Potencjał techniczny:
Na podstawie dokumentów złożonych przez wykonawcę

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Na podstawie dokumentów złożonych przez wykonawcę

Sytuacja ekonomiczna:
Na podstawie dokumentów złożonych przez wykonawcę

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie nr 7: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokument potwierdzenia III.5: Tak

Inne dokumenty potwierdzające III.5:
Dokumenty potwierdzające że usługi zostały wykonane należycie (np. referencje)

inne_dokumenty:
Program szkolenia, harmonogram szkolenia, kosztorys

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Nie

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2: doświadczenie

Znaczenie kryterium 2: 40

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: pup.walcz.ibip.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Powiatowy Urząd Pracy, ul. Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz

Data składania wniosków, ofert: 29/08/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 14:00

Miejsce składania:
Powiatowy Urząd Pracy, ul. Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, pokój nr 5 (I piętro)

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Część I -Projekt pn. Stop dla Barier współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Priorytet VII Działanie 7.2 Poddziałanie 7.2.1 Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Numer części zamówienia: 1

Nazwa:
Kurs przygotowujący do uzyskania licencji na pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia z obsługą imprez masowych

Opis:
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie w 2012 r. Kursu przygotowującego do uzyskania licencji na pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia z obsługą imprez masowych (kod CPV: 80510000-2) dla grupy liczącej 10 osób, w tym 7 beneficjentów ostatecznych projektu pn. STOP DLA BARIER Priorytet VII Działanie 7.2 Poddziałanie 7.2.1 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w terminie wskazanym przez Zamawiającego stosownie do jego potrzeb. Łączna liczba godzin zegarowych szkolenia przypadająca na 1 osobę szkoloną powinna wynosić 245 godzin

Kody CPV:
805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)

Czas: O

Okres w miesiącach: 4

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2: doświadczenie

Znaczenie kryterium 2: 40

Numer części zamówienia: 2

Nazwa:
Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi stali niskostopowych elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych metodą MAG 135 z elementami rysunku technicznego

Opis:
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie w 2012 r. szkolenia Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi stali niskostopowych elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych metodą MAG 135 z elementami rysunku technicznego (kod CPV: 80530000-8) dla 15 osób bezrobotnych w terminach wskazanych przez Zamawiającego stosowanie do jego potrzeb. Program szkolenia powinien być zgodny z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach W-07/IS-02 i obejmować 165 godzin (dodatkowo 20 godzin czytania rysunku technicznego)

Kody CPV:
805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)

Czas: O

Okres w miesiącach: 6

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2: doświadczenie

Znaczenie kryterium 2: 40

Kody CPV:
805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)

Podobne przetargi

284443 / 2011-10-28 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia specjalistycznego dla pracowników WUP Projekty innowacyjne w ramach PO KL 2007-2013 na poziomie początkującym oraz zaawansowanym

163377 / 2011-06-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia specjalistycznego Analiza lokalnego (powiatowego) rynku pracy w ramach projektu Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy

86901 / 2010-04-16 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia pt. Prowadzenie działaności gospodarczej w krajach EOG na potrzeby Grantu Eures 2009/2010

109477 / 2010-05-06 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia specjalistycznego- Wyliczanie, rozliczanie i kontrola projektów objętych pomocą publiczną w ramach PO KL

360664 / 2014-10-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa szkolenia specjalistycznego pn. Kontrola projektów realizowanych w ramach PO KL w zakresie kosztów bezpośrednich rozliczanych ryczałtem

354968 / 2012-09-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Pyrzyce (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Organizacja usług wspierających aktywizację zawodową i społeczną oraz zdrowotną w ramach terapii psychologicznej na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pyrzycach - II przetarg nieograniczony

298255 / 2010-10-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia pn. Zarządzanie projektami PO KL z zastosowaniem metody Project Cycle Management

174197 / 2012-08-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia pn.: Udzielenie wsparcia osobom tracącym zatrudnienie z przyczyn leżących po stronie pracodawcy: zasady, analiza zjawiska, rodzaje wsparcia, IPD.

114372 / 2010-04-22 - Uczelnia publiczna

Akademia Morska w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych w zakresie projektu Europejski Logistyk dla Akademii Morskiej w Szczecinie

281104 / 2012-08-01 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia: Innowacyjność ochrona własności intelektualnej, transfer technologii i pozyskiwanie funduszy na badania stosowane.

152555 / 2012-07-12 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania specjalistycznego szkolenia pn.: Staże, prace interwencyjne, roboty publiczne i prace społecznie użyteczne

79745 / 2011-03-10 - Uczelnia publiczna

Akademia Morska w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Przeprowadzenie egzaminów specjalistycznych w ramach projektu Europejski Logistyk BZP/BC/6/2011

190739 / 2012-09-05 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia specjalistycznego: Zamówienia publiczne dla zamawiających - usługi niepriorytetowe i inne realizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

183171 / 2010-07-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia specjalistycznego z zakresu Skutecznej aktywizacji bezrobotnych w ramach projektu Doradca zawodowy i pośrednik pracy w standardach unijnych realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

158697 / 2015-10-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia pn. Wykrywanie nieprawidłowości i przeciwdziałanie nadużyciom finansowym w projektach realizowanych ze środków EFS- drugie postępowanie

84839 / 2010-04-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługi przeprowadzenia dwóch 3-dniowych szkoleń pt. Analiza potrzeb i zasobów ekonomii społecznej oraz Kondycja sektora ekonomi społecznej w regionie na potrzeby projektu Z korzyścią dla regionu. Rozwój ekonomii społecznej realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

215285 / 2010-08-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkoleń specjalistycznych z zakresu Metod i technik badań społecznych oraz Wnioskowania statystycznego w ramach projektu Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

262860 / 2012-07-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Pyrzyce (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Organizacja usług wspierających aktywizację zawodową i społeczną oraz zdrowotną w ramach terapii psychologicznej na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pyrzycach

263644 / 2010-08-25 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - Szczecin (zachodniopomorskie)
CPV: 805100002 (Usługi szkolenia specjalistycznego)
Usługa zorganizowania szkolenia Weryfikacja wniosków beneficjenta o płatność w zakresie rozliczanych wydatków w ramach projektów finansowanych ze środków PO KL