Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

242588 / 2012-07-10 - Administracja samorzÄ…dowa / Powiat Åšwiecki - Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Åšwieciu (Åšwiecie)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2012-06-13 pod pozycją 201082. Zobacz ogłoszenie 201082 / 2012-06-13 - Administracja samorzÄ…dowa.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 242588

Data publikacji: 2012-07-10

Nazwa:
Powiat Świecki - Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Ulica: ul. Wojska Polskiego 195a

Numer domu: 195a

Miejscowość: Świecie

Kod pocztowy: 86-100

Województwo / kraj: kujawsko-pomorskie

Numer telefonu: 52 33 32 210

Numer faxu: 52 33 32 253

Regon: 09250651200000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 201082

Data wydania biuletynu: 2012-06-13

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2012

Pozycja ogłoszenia: 201082

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Na przeprowadzenie szkolenia zawodowego wg części

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Część I
1. Program szkolenia
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych w jednej grupie. Szkolenie ma być przeprowadzone tylko dla uczestników szkolenia skierowanych przez Zamawiającego.
a. Nazwa szkolenia: Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego na I stopień licencji fizycznej pracownika ochrony osób i mienia.
b. Zakres szkolenia
Program i ilość godzin szkolenia musi spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 sierpnia 1998 r. w sprawie rodzajów dyplomów i świadectw wydawanych przez szkoły i inne placówki oświatowe, które potwierdzają uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie ochrony osób i mienia, minimalnego zakresu programów kursów pracowników ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia oraz zakresu obowiązujących tematów egzaminów i trybu ich składania, składu komisji egzaminacyjnej i sposobu przeprowadzania egzaminu (Dz.U. z 1998 r. Nr 113, poz. 731) oraz ustawie o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 1997 r. Nr 114, poz 740).
c. Czas trwania i sposób organizacji szkolenia
Liczba godzin szkolenia: 247 godzin zajęć edukacyjnych, w tym:
165 godzin teoretycznych,
80 godzin praktycznych,
2 godziny egzaminu wewnętrznego teoretycznego.
W założeniach programowych przyjęto dla zajęć teoretycznych i praktycznych godzinę edukacyjną wynoszącą 45 minut.
Szkolenie musi być prowadzone zgodnie z przedłożonym przez Wykonawcę Planem nauczania zawierającym: tematy zajęć edukacyjnych oraz treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych. (Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt II podpunkt 5).
Szkolenie ma być realizowane od poniedziałku do piątku w kolejno następujących po sobie dniach roboczych (bez sobót, niedziel i świąt), w przedziale czasowym między godziną 8.00 a 18.00. Liczba godzin szkolenia w ciągu jednego dnia nie może przekraczać 8 godzin edukacyjnych.
Wskazane jest aby szkolenie obejmowało nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu, celem intensyfikacji i przeciwdziałaniu nieuzasadnionemu wydłużaniu szkolenia.
Zamawiający w uzgodnieniu z Wykonawcą skieruje kolejnego uczestnika z listy rezerwowej w miejsce osoby, która przerwała szkolenie w przypadku gdy pozostała ilość godzin szkolenia umożliwi ukończenie go i zdobycie uprawnień.
d. Wyposażenie dydaktyczne (wykaz środków i materiałów dydaktycznych), które będą wykorzystane do przeprowadzenia szkolenia
Każdy uczestnik szkolenia, musi otrzymać na własność materiały szkoleniowe (dydaktyczne i piśmiennicze) tj. skrypt obejmujący merytoryczne zagadnienia programu szkolenia i długopis (każdy uczestnik w pierwszym dniu szkolenia musi otrzymać powyższe materiały szkoleniowe oraz pisemnie potwierdzić ich odbiór na sporządzonej przez Wykonawcę liście).
Wykonawca do realizacji zajęć teoretycznych szkolenia będzie dysponował wyposażeniem dydaktycznym, urządzeniami do wizualizacji prezentowanych zagadnień szkolenia minimum rzutnikiem multimedialnym, ekranem i tablicą flipchart (Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt II podpunkt 7a).
Wykonawca do realizacji zajęć praktycznych szkolenia będzie dysponował materiałami oraz zapleczem technicznym niezbędnymi do realizacji zagadnień praktycznych w zakresie szkolenia strzeleckiego, samoobrony oraz technik interwencyjnych.
Wykonawca do realizacji zajęć praktycznych szkolenia będzie dysponował sprzętem zgodnie z blokami tematycznymi wskazanymi w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 sierpnia 1998 r. w sprawie rodzajów dyplomów i świadectw wydawanych przez szkoły i inne placówki oświatowe, które potwierdzają uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie ochrony osób i mienia, minimalnego zakresu programów kursów pracowników ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia oraz zakresu obowiązujących tematów egzaminów i trybu ich składania, składu komisji egzaminacyjnej i sposobu przeprowadzania egzaminu (Dz.U. z 1998 r. Nr 113, poz. 731). (Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt II podpunkt 7b).
Wykonawca jest zobowiązany dostosować wyposażenie dydaktyczne i pomieszczenia do potrzeb szkolenia z uwzględnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków realizacji szkolenia.
e. Przewidziane sprawdziany i egzaminy
Po zakończonym szkoleniu Wykonawca musi przeprowadzić egzamin wewnętrzny.
(Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt II podpunkt 8).
(Koszt egzaminu państwowego należy ująć w Kosztach szkolenia).
2. Kwalifikacje i doświadczenie kadry dydaktycznej dostosowane do zakresu szkolenia
Każda z osób kadry dydaktycznej prowadząca poszczególne bloki tematyczne szkolenia będzie posiadać doświadczenie w prowadzeniu co najmniej 1 szkolenia grupowego o tej samej tematyce co dany blok tematyczny programu szkolenia w latach 2009-2012 oraz będzie spełniała wymogi zawarte w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 sierpnia 1998 r. w sprawie rodzajów dyplomów i świadectw wydawanych przez szkoły i inne placówki oświatowe, które potwierdzają uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie ochrony osób i mienia, minimalnego zakresu programów kursów pracowników ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia oraz zakresu obowiązujących tematów egzaminów i trybu ich składania, składu komisji egzaminacyjnej i sposobu przeprowadzania egzaminu (Dz.U. z 1998 r. Nr 113, poz. 731) (Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt III).
3. Posiadanie wiedzy i doświadczenia przez Wykonawcę
Wykonawca będzie posiadać doświadczenie w realizacji minimum jednego szkolenia grupowego minimum 10 - osobowego o tej samej tematyce w latach 2009 - 2012 roku (Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt IV).
4. Dokumenty potwierdzające ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji (Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt V).
a. Koniecznym jest, aby uczestnicy szkolenia otrzymali zaświadczenia zgodne z zaświadczenia zgodne z § 75 ust 3 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 września 2010 r. w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz.U.10.177.1193 z późn. zm.).
b. Każdy uczestnik szkolenia, który zda egzamin otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu potwierdzające uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie fizycznej ochrony osób i mienia zgodne z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 sierpnia 1998 r. w sprawie rodzajów dyplomów i świadectw wydawanych przez szkoły i inne placówki oświatowe, które potwierdzają uzyskanie specjalistycznych kwalifikacji w zakresie ochrony osób i mienia, minimalnego zakresu programów kursów pracowników ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia oraz zakresu obowiązujących tematów egzaminów i trybu ich składania, składu komisji egzaminacyjnej i sposobu przeprowadzania egzaminu (Dz.U. z 1998 r. Nr 113, poz. 731).


5. Miejsce szkolenia (Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt VI).
Preferowane Świecie.
6. Koszty szkolenia (Załącznik nr 1 do SIWZ część I punkt VIII).
a. Wykonawca zapewni uczestnikom szkolenia zakwaterowanie oraz całodobowe wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) w przypadku gdy łączny czas przejazdu z miejsca zamieszkania uczestników szkolenia do miejsca odbywania szkolenia i powrotu wyniesie ponad 3 godziny lub organizacji szkolenia poza miejscowością Świecie przy jednoczesnym braku możliwości dojazdu uczestników szkolenia środkami komunikacji publicznej w godzinach umożliwiających odbycie szkolenia. Obiady mają składać się z minimum dania głównego podczas którego należy zapewnić również wodę i/lub sok.
O ilości osób, które będą korzystały z zakwaterowania i wyżywienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę po zakwalifikowaniu na szkolenie grupy uczestników najpóźniej w dniu podpisania umowy lub na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia.
Wszystkim uczestnikom szkolenia Wykonawca zapewni przerwę kawową, podczas której musi podać kawę i/lub herbatę i/lub wodę.
W przypadku gdy zajęcia teoretyczne odbywać się będą w innej miejscowości niż zakwaterowanie Wykonawca musi zapewnić uczestnikom szkolenia przejazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca odbywania szkolenia i z powrotem busem.
(Koszty zakwaterowania i/lub wyżywienia i/lub transportu należy podać w Kosztach szkolenia. Jest to koszt warunkowy. W przypadku nie poniesienia ww. kosztów, kwotę należną za zorganizowanie szkolenia na fakturze lub rachunku należy pomniejszyć o koszty zakwaterowania i/lub wyżywienia i/lub transportu uczestników szkolenia).
b. Wykonawca jest zobowiązany do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników szkolenia, będących osobami bezrobotnymi od dnia podjęcia przez nich zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub podjęcia działalności gospodarczej w trakcie szkolenia (art. 41 ust. 3b ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy Dz. U.08.69.415 z późn. zm.).
Wykonawca jest zobowiązany do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników szkolenia, będących poszukującymi pracy, o których mowa w art. 43 ust. 1 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy od dnia rozpoczęcia przez nich szkolenia.
Wykonawca jest zobowiązany do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników szkolenia, którym nie przysługuje prawo do stypendium, zgodnie z art. 41 ust. 7 i 8 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy od dnia rozpoczęcia przez nich szkolenia.
Zapłata należności za zorganizowanie szkolenia obejmuje koszty ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestnika(-ów) szkolenia, powstałych w związku z odbywaniem szkolenia oraz w drodze do miejsca szkolenia i z powrotem, tylko w przypadku, gdy wydatek z tego tytułu został poniesiony na wniosek Zamawiającego i udokumentowany przez Wykonawcę.
Informacja o konieczności ubezpieczenia uczestnika(-ów) szkolenia zostanie przekazana Wykonawcy przez Zamawiającego pisemnie.
(Koszt ubezpieczenia ujęty w Kosztach szkolenia jest kosztem warunkowym. W przypadku nie poniesienia ww. kosztów, kwotę należną za zorganizowanie szkolenia na fakturze lub rachunku należy pomniejszyć o koszt ubezpieczenia uczestników szkolenia).
7. Koszty badań lekarskich uczestników szkolenia pokrywa Zamawiający.
8. W ostatnim dniu szkolenia Wykonawca jest zobowiązany przeprowadzić badanie ankietowe uczestnikom szkolenia służące ocenie szkolenia (wzór ankiety anonimowej stanowi załącznik do umowy szkoleniowej i jest to druk Zamawiającego) (Załącznik nr 4a do SIWZ).



Część II
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych.
1. Program szkolenia
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych
w dwóch grupach pięcioosobowych. Szkolenie każdej z grup ma być przeprowadzone tylko dla uczestników szkolenia skierowanych przez Zamawiającego.
a. Nazwa szkolenia: ABC biznesu.
b. Zakres szkolenia
Program szkolenia dla każdej z grup musi obejmować następujące zagadnienia:
a) opracowanie biznes planu (12 godzin edukacyjnych - 2 godziny teorii, 10 godzin praktyki),
b) rodzaje sposobów rozliczania z Urzędem Skarbowym, dokumenty wynikające ze sposobów rozliczania (12 godzin edukacyjnych - 4 godziny teorii, 8 godzin praktyki),
c) rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, dokumenty rozliczeń (7 godzin edukacyjnych - 2 godziny teorii, 5 godzin praktyki),
d) prawo pracy (5 godzin edukacyjnych - 5 godzin teorii),
e) zasady i dokumenty dotyczące rejestracji działalności gospodarczej (3 godziny edukacyjne - 2 godziny teorii, 1 godzina praktyki),
f) egzamin wewnętrzny (1 godzina edukacyjna -1 godzina praktyki).
c. Czas trwania i sposób organizacji szkolenia
Liczba godzin szkolenia: 40 godzin zajęć edukacyjnych dla każdej z grup.
W założeniach programowych przyjęto dla zajęć teoretycznych i praktycznych godzinę edukacyjną wynoszącą 45 minut.
Szkolenie musi być prowadzone zgodnie z przedłożonym przez Wykonawcę Planem nauczania zawierającym: tematy zajęć edukacyjnych oraz treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych. (Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt II podpunkt 5).
Szkolenie ma być realizowane od poniedziałku do piątku w kolejno następujących po sobie dniach roboczych (bez sobót, niedziel i świąt), w przedziale czasowym między godziną 8.00 a 16.00. Liczba godzin szkolenia w ciągu jednego dnia nie może przekraczać 8 godzin edukacyjnych.
Wskazane jest aby szkolenie obejmowało nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu, celem intensyfikacji i przeciwdziałaniu nieuzasadnionemu wydłużaniu szkolenia.
Zamawiający w uzgodnieniu z Wykonawcą skieruje kolejnego uczestnika z listy rezerwowej
w miejsce osoby, która przerwała szkolenie w przypadku gdy pozostała ilość godzin szkolenia umożliwi ukończenie go i zdobycie zaświadczenia.
d. Wyposażenie dydaktyczne (wykaz środków i materiałów dydaktycznych), które będą wykorzystane do przeprowadzenia szkolenia
Każdy uczestnik szkolenia, musi otrzymać na własność materiały szkoleniowe (dydaktyczne
i piśmiennicze) tj. skrypt obejmujący zagadnienia merytoryczne programu szkolenia i długopis oraz aktualne druki dotyczące rejestracji działalności gospodarczej i rozliczeń z US i ZUS (Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt II podpunkt 7a).
Każdy uczestnik w pierwszym dniu szkolenia musi otrzymać powyższe materiały szkoleniowe oraz pisemnie potwierdzić ich odbiór na sporządzonej przez Wykonawcę liście.
Wykonawca będzie dysponować wyposażeniem dydaktycznym, urządzeniami do wizualizacji prezentowanych zagadnień szkolenia minimum rzutnikiem multimedialnym, ekranem i tablicą flipchart (Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt II podpunkt 7b).
Wykonawca jest zobowiązany dostosować wyposażenie dydaktyczne i pomieszczenia do potrzeb szkolenia z uwzględnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków realizacji szkolenia.
e. Przewidziane sprawdziany i egzaminy
Po zakończonym szkoleniu każdej grupy Wykonawca musi przeprowadzić egzamin wewnętrzny. (Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt II podpunkt 8).
(Koszt egzaminu wewnętrznego należy ująć w Kosztach szkolenia).
2. Kwalifikacje i doświadczenie kadry dydaktycznej dostosowane do zakresu szkolenia
Wykonawca będzie dysponował wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną. Każdy z wykładowców będzie posiadać doświadczenie w prowadzeniu co najmniej 1 szkolenia grupowego o tej samej tematyce co przedmiot zamówienia w latach 2009-2012.
Zajęcia musi(-szą) prowadzić osoba(-y):
a) moduł opracowanie biznesplanu osoba(-y) z wykształceniem wyższym, mająca(-e) doświadczenie w przygotowaniu minimum 2 biznes planów, które zostały wdrożone,
b) rozliczenia z Urzędem Skarbowym osoba(-y) z wykształceniem wyższym oraz doświadczeniem zawodowym w rozliczeniach działalności gospodarczej z US minimum 2 letnim w latach 2009 - 2012,
c) moduł rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych osoba(-y) z wykształceniem wyższym oraz doświadczeniem zawodowym w rozliczeniach działalności gospodarczej z ZUS minimum 2 letnim w latach 2009 - 2012,
d) moduł prawo pracy oraz zasady i dokumenty dotyczące rejestracji działalności gospodarczej radca prawny z doświadczeniem zawodowym minimum rocznym.
(Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt III).
3. Posiadanie wiedzy i doświadczenia przez Wykonawcę
Wykonawca będzie posiadać doświadczenie w realizacji minimum jednego szkolenia grupowego minimum 10 osobowego o tej samej tematyce w latach 2009 - 2012 roku (Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt IV).
4. Dokumenty potwierdzające ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji (Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt V).
Koniecznym jest, aby uczestnicy szkolenia otrzymali zaświadczenia zgodne z § 75 ust 3 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 września 2010 r. w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz.U.10.177.1193 z późn. zm.).
5. Miejsce szkolenia (Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt VI).
Preferowane Świecie.
6. Koszty szkolenia (Załącznik nr 1 do SIWZ część II punkt VIII).
a. Wykonawca zapewni uczestnikom szkolenia zakwaterowanie oraz całodobowe wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) w przypadku gdy łączny czas przejazdu z miejsca zamieszkania uczestników szkolenia do miejsca odbywania szkolenia i powrotu wyniesie ponad 3 godziny lub organizacji szkolenia poza miejscowością Świecie przy jednoczesnym braku możliwości dojazdu uczestników szkolenia środkami komunikacji publicznej w godzinach umożliwiających odbycie szkolenia. Obiady mają składać się z minimum dania głównego podczas którego należy zapewnić również wodę i/lub sok.
O ilości osób, które będą korzystały z zakwaterowania i wyżywienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę po zakwalifikowaniu na szkolenie grupy uczestników najpóźniej w dniu podpisania umowy lub na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia.
Wszystkim uczestnikom szkolenia Wykonawca zapewni przerwę kawową, podczas której musi podać kawę i/lub herbatę i/lub wodę.
W przypadku gdy zajęcia teoretyczne odbywać się będą w innej miejscowości niż zakwaterowanie Wykonawca musi zapewnić uczestnikom szkolenia przejazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca odbywania szkolenia i z powrotem busem lub samochodem.
(Koszty zakwaterowania i/lub wyżywienia i/lub transportu należy podać w Kosztach szkolenia. Jest to koszt warunkowy. W przypadku nie poniesienia ww. kosztów, kwotę należną za zorganizowanie szkolenia na fakturze lub rachunku należy pomniejszyć o koszty zakwaterowania i/lub wyżywienia i/lub transportu uczestników szkolenia).
b. Wykonawca jest zobowiązany do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników szkolenia, będących osobami bezrobotnymi od dnia podjęcia przez nich zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub podjęcia działalności gospodarczej w trakcie szkolenia (art. 41 ust. 3b ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy Dz. U.08.69.415 z późn. zm.).
Wykonawca jest zobowiązany do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników szkolenia, będących poszukującymi pracy, o których mowa w art. 43 ust. 1 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy od dnia rozpoczęcia przez nich szkolenia.
Wykonawca jest zobowiązany do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestników szkolenia, którym nie przysługuje prawo do stypendium, zgodnie z art. 41 ust. 7 i 8 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy od dnia rozpoczęcia przez nich szkolenia.
Zapłata należności za zorganizowanie szkolenia obejmuje koszty ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestnika(-ów) szkolenia, powstałych w związku z odbywaniem szkolenia oraz w drodze do miejsca szkolenia i z powrotem, tylko w przypadku, gdy wydatek z tego tytułu został poniesiony na wniosek Zamawiającego i udokumentowany przez Wykonawcę.
Informacja o konieczności ubezpieczenia uczestnika(-ów) szkolenia zostanie przekazana Wykonawcy przez Zamawiającego pisemnie.
(Koszt ubezpieczenia ujęty w Kosztach szkolenia jest kosztem warunkowym. W przypadku nie poniesienia ww. kosztów, kwotę należną za zorganizowanie szkolenia na fakturze lub rachunku należy pomniejszyć o koszt ubezpieczenia uczestników szkolenia).
7. W ostatnim dniu szkolenia Wykonawca jest zobowiązany przeprowadzić badanie ankietowe uczestnikom szkolenia służące ocenie szkolenia (wzór ankiety anonimowej stanowi załącznik do umowy szkoleniowej i jest to druk Zamawiającego) (Załącznik nr 4a do SIWZ).

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Nie

Nazwa wykonawcy: Let-s go Centrum Nauczania

Adres pocztowy wykonawcy: Gimnazjalna 3

Miejscowość: Świecie

Kod pocztowy: 86-100

ID województwa: 1

Województwo / kraj: kujawsko-pomorskie

Nazwa:
Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego na I stopień licencji fizycznej i pracownika ochrony osób i mienia

Nr częsci: 1

Data udzielenie zamówienia: 06/07/2012

Liczba ofert: 1

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 25500,00

Cena wybranej oferty: 16440,00

Cena minimalna: 16440,00

Cena maksymalna: 16440,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Nazwa wykonawcy: Let-s go

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Gimnazjalna 3

Miejscowość: Świecie

Kod pocztowy: 86-100

ID województwa: 1

Województwo / kraj: kujawsko-pomorskie

Nazwa: ABC Biznesu

Nr częsci: 2

Data udzielenie zamówienia: 06/07/2012

Liczba ofert: 2

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 25500,00

Cena wybranej oferty: 5190,00

Cena minimalna: 5190,00

Cena maksymalna: 5899,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Kody CPV:
805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
551000001 (Usługi hotelarskie)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
553000003 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków)

Podobne przetargi

271212 / 2015-10-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym z uprawnieniami do wymiany butli gazowych propan-butan wraz z uprawnieniami UDT. Sprzedawca -kasjer z obsługą kasy fiskalnej.

370594 / 2014-11-08 - Inny: szkoła ponadgimnazjalna

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie - Lubicz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługi szkoleniowe związane z przeprowadzeniem kursów umożliwiających uzyskanie kwalifikacji zawodowych w ramach projektu Szkoła przyszła do Ciebie - wykorzystaj tę szansę

374546 / 2013-09-16 - Inny: Zakład Karny

Zakład Karny - Potulice (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługa szkolenia osadzonych w Zakładzie Karnym w Potulicach (znka sprawy 18/2013)

182538 / 2011-07-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w GrudziÄ…dzu - GrudziÄ…dz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń/kursów dla 25 osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie systemowym pn. WĘDKA - program aktywizacji zawodowej i społecznej mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego

119108 / 2009-04-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mogilnie - Mogilno (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługa w zakresie przeprowadzenia szkoleń edukacyjno - zawodowych dla uczestników projektu systemowego Mój potencjał - moją przyszłością Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mogilnie

208235 / 2012-09-28 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Inowrocław - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługa polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu kursów zawodowych dla klientów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Inowrocławiu jako jednostka organizacyjna Gminy Inowrocław realizującego projekt systemowy Lepsze jutro w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

284354 / 2013-07-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Åšwiecki - Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Åšwieciu - Åšwiecie (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
usługa zorganizowania i przeprowadzenia szkolenia zawodowego Obsługa komputerowego programu księgowego. Szkolenie zorganizowane ma być wyłącznie dla grupy 5 osób bezrobotnych skierowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu.

113450 / 2009-04-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy UrzÄ…d Pracy - Rypin (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Szkolenie dla 2 osób bezrobotnych w zakresie: Operator koparko-ładowarki kl. III

204208 / 2014-06-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Lipno (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługi szkoleniowe dla uczestników projektu systemowego pt.: Bądź aktywny. Program aktywizacji społecznej w powiecie lipnowskim, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

183029 / 2012-08-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skępem - Skępe (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i warsztatów dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo w ramach projektu systemowego pn.: Jestem aktywny - czuję się pewniej, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

407948 / 2012-10-19 - Inny: pomoc społeczna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Realizacja szkoleń zawodowych o profilach: kurs kroju i szycia (krawcowa), malarz-szpachlarz-tapeciarz, programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie cnc, ochroniarz + palacz c.o., operator wiertnicy horyzontalnej, uprawnienia energetyczne - urządzenia elektryczne, gazowe, cieplne dla beneficjentów projektu systemowego Krok do przodu realizowanego przez MOPS w Bydgoszczy

245554 / 2009-07-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
zorganizowanie Kursów Zawodowych realizowanych w ramach projektu Program Operacyjny Kapitał Ludzki Czas na zamiany- aktywna integracja naszym wspólnym celem współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej tryb postępowania - przetarg nieograniczony

180824 / 2012-05-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koronowie - Koronowo (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Kompleksowe zorganizowanie i przygotowanie w ramach projektu POKL pn. Nadzieja na lepsze jutro współfinansowanego ze środków UE, w zakresie: 1. Kursów zawodowych, 2. Warsztatów terapeutycznych, 3. Wsparcia asystenta rodziny, 4. Sfinansowania podwyższenia wykształcenia, 5. Klubu Wsparcia Społecznego w ramach Programu Aktywności Lokalnej, 6. Integracyjnego festynu rodzinnego - działanie o charakterze środowiskowym, 7. Integracyjnego wyjazdu do kina - działanie o charakterze środowiskowym, 8. Integracyjnej wycieczki do Trójmiasta - działanie o charakterze środowiskowym

214986 / 2014-06-26 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Fabiankach - Fabianki (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługi szkoleniowe w ramach projektu systemowego Aktywizacja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym inwestycją w nowe życie