Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

333819 / 2011-12-16 - Administracja samorzÄ…dowa / Gmina Rytwiany (Rytwiany)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2011-09-20 pod pozycją 250327. Zobacz ogłoszenie 250327 / 2011-09-20 - Administracja samorzÄ…dowa.

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Prowadzenie zajęć dodatkowych w ramach projektu pt.DOBRY START dla uczniów szkół podstawowych w Gminie Rytwiany współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 - Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 - Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć dodatkowych w ramach projektu pt. DOBRY START dla uczniów szkół podstawowych w Gminie Rytwiany współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 -Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie
oświaty, Poddziałanie 9.1.2 - Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych. 1. Cel główny: poprawa wyników w nauce oraz nabycie
kluczowych kompetencji i umiejętności przez uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Rytwiany . 2. Warunki zamówienia: a/ Wykonawca: - będzie prowadził zajęcia według własnego pomysłu i koncepcji programowej (zgodnie
z podstawą programową odpowiednio do etapu nauczania), z uwzględnieniem nowoczesnych metod i technologii oraz zgodnie z potrzebami i możliwościami uczniów, - opracuje półroczne plany zajęć, który dostarczy. Zamawiającemu do akceptacji przed rozpoczęciem zajęć (opracowane dokumenty: koncepcja, plany, muszą
uwzględniać równość płci), - będzie prowadził dokumentację zajęć (listy obecności, dzienniki zajęć, zdjęcia, prace
uczestników), - będzie sprawował opiekę nad uczestnikami podczas zajęć, - będzie współpracował z kadrą
zarządzającą projektem, - przed opracowaniem koncepcji i planów, konspektów przeprowadzi testy diagnostyczne z
użyciem testów standaryzowanych, - będzie sprawdzał poziom wiedzy i umiejętności uczniów zgodnie z założeniami
w planie pracy, - opracuje sprawozdania z przeprowadzonych diagnoz. b/ Zamawiający nie dopuszcza powierzenia
części lub całości zamówienia podwykonawcom. c) Zamówienie będzie realizowane w godzinach ustalonych przez
Zamawiającego w siatce godzin lekcyjnych danej szkoły: - w roku szkolnym 2011/2012 zgodnie z załącznikiem nr 9
do SWIZ, - w roku szkolnym 2012/2013 w oparciu o harmonogram zajęć ustalony przez Zamawiającego w
porozumieniu z Wykonawcą. 3. Zamówienie zostało podzielone na XVII części w zależności od miejsca wykonywania usługi (adres szkoły) oraz rodzaju zajęć pozalekcyjnych. Opis części zaplanowanych do realizacji w projekcie
Wspólny słownik CPV: 80 10 00 00-5 Usługi szkolnictwa podstawowego. Część I prowadzenie zajęć rozwijających
oraz wyrównawczych z języka polskiego w Sichowie Dużym w klasach IV-VI 1. Przeprowadzenie zajęć
wyrównawczych z języka polskiego w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) 2. Przeprowadzenie zajęć
rozwijających z języka polskiego w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) Część II prowadzenie zajęć
rozwijających oraz wyrównawczych z języka polskiego w Strzegomiu w klasach IV-VI 1. Przeprowadzenie zajęć z
języka polskiego w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) 2. Przeprowadzenie zajęć rozwijających z języka
polskiego w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) Część III prowadzenie zajęć rozwijających oraz
wyrównawczych z języka polskiego w Rytwianach w klasach IV-VI 1. Przeprowadzenie zajęć z języka polskiego w
łącznej ilości godzin 180 (45 minutowych) 2. Przeprowadzenie zajęć rozwijających z języka polskiego w łącznej ilości
godzin 120 (45 minutowych) Część IV prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z matematyki w
Sichowie Dużym w klasach IV-VI 1. Przeprowadzenie zajęć z matematyki w łącznej ilości godzin 120 (45
minutowych) 2. Przeprowadzenie zajęć rozwijających z matematyki w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych)
Część V prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z matematyki w Strzegomiu w klasach IV-VI 1.
Przeprowadzenie zajęć wyrównawczych z matematyki w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) 2.
prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z matematyki w Rytwianach w klasach IV-VI 1.
Przeprowadzenie zajęć rozwijających z matematyki w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) Część VII
prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z języka angielskiego w Sichowie Dużym w klasach IV-VI 1.
Przeprowadzenie zajęć wyrównawczych z języka angielskiego w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) 2.
Przeprowadzenie zajęć rozwijających z języka angielskiego w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) Część VIII
prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z języka angielskiego w Strzegomiu w klasach IV-VI 1.
Przeprowadzenie zajęć rozwijających z języka angielskiego w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) Część IX
prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z języka angielskiego w Rytwianach w klasach IV-VI 1.
Przeprowadzenie zajęć rozwijających z języka angielskiego w łącznej ilości godzin 120 (45 minutowych) Część X
przeprowadzenie zajęć wyrównawczych w klasach I-III w Sichowie Dużym Przeprowadzenie zajęć wyrównawczych
w klasach I-III w łącznej ilości 120 godzin (45 minutowych) Część XI przeprowadzenie zajęć wyrównawczych w
klasach I-III w Strzegomiu Przeprowadzenie zajęć wyrównawczych w klasach I-III w łącznej ilości 120 godzin (45
minutowych). Część XII przeprowadzenie zajęć wyrównawczych w klasach I-III w Rytwianach Przeprowadzenie
zajęć wyrównawczych w klasach I-III w łącznej ilości 180 godzin (45 minutowych) Wspólny słownik CPV: 80 00 00
00-4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe. Część XIII przeprowadzenie zajęć logopedycznych w Sichowie Dużym w
klasach I-VI Przeprowadzenie zajęć logopedycznych w łącznej ilości godzin 200 (60 minutowych) Część XIV
przeprowadzenie zajęć logopedycznych w Strzegomiu w klasach I-VI Przeprowadzenie zajęć logopedycznych w
łącznej ilości godzin 200 (60 minutowych) Część XV przeprowadzenie zajęć logopedycznych w Rytwianach w
klasach I-VI Przeprowadzenie zajęć logopedycznych w łącznej ilości godzin 400 (60 minutowych) Część XVI
przeprowadzenie zajęć psychologicznych, w tym dla uczniów niepełnosprawnych w klasach I-VI w Sichowie Dużym,
Strzegomiu, Rytwianach Przeprowadzenie zajęć psychologicznych w łącznej ilości godzin w Sichowie Dużym: 40, w
Strzegomiu: 40, w Rytwianach: 40 razem 120 godzin (45 minutowych) Część XVII przeprowadzenie zajęć z
doradztwa zawodowego, w tym dla uczniów niepełnosprawnych w klasach I-VI w Sichowie Dużym, Strzegomiu,
Rytwianach Przeprowadzenie zajęć z doradztwa zawodowego w łącznej ilości godzin W Sichowie Dużym 40, w Strzegomiu: 40, w Rytwianach: 40 ,razem - 120 godzin (45 minutowych

Kody CPV:
801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Tak

nazwa programu UE:
Projekt będzie współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Nazwa:
Część II prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z języka polskiego w

Nazwa:
Część III prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z języka polskiego w

Nazwa:
Część VIII prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z języka angielskiego w

Nazwa:
Część IX prowadzenie zajęć rozwijających oraz wyrównawczych z języka angielskiego w