Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

6281 / 2015-01-15 - Inny: Administracja publiczna / Krajowe Biuro Wyborcze (Warszawa)

Opracowanie strategii i schematu komunikacji społecznej, projektu kampanii informacyjnej wyborów powszechnych w 2015 r. tj. wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej i ich realizacja, organizacja i prowadzenie.

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. Opracowanie strategii działań z zakresu komunikacji społecznej Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego w zakresie bieżącej działalności, uwzględniającego w szczególności:
- zasady dostarczania opinii publicznej ogólnej wiedzy na temat procesów wyborczych, w tym nt. przebiegu przygotowań do wyborów i przebiegu samych wyborów,
- zasady prowadzenia i rozwijania współpracy z partnerami społecznymi, środowiskami opiniotwórczymi, mediami, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami zaangażowanymi w procesy wyborcze w Polsce,
- schemat prowadzonych działań z zakresu komunikacji społecznej dla Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego.
1.2. Kompleksowa obsługa dziennikarzy (w siedzibie, jak i poza siedzibą Zamawiającego) w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2015 r., obejmująca w szczególności:
- opracowywanie projektów komunikatów prasowych Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego,
- organizacja na konferencji prasowych Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego,
- przygotowywanie projektów innych materiałów prasowych,
- pełnienie stałej obsługi Zamawiającego w zakresie kontaktów z dziennikarzami,
- realizowanie działań wynikających z opracowanej i zatwierdzonej prze Zamawiającego strategii, o której mowa w pkt. 3.1.1.
1.3. Opracowanie projektu kampanii informacyjnej wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i realizacja projektu w mediach radiowych i telewizyjnych, obejmującej informacje, wyjaśnienia i komunikaty związane z zarządzonymi wyborami, zasadami ich przeprowadzania, terminami wynikającymi z kalendarza wyborczego oraz obowiązującymi w wyborach przepisami prawnymi.
1.4. Koncepcja scenografii Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej w wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i realizacja tej koncepcji.
1.5. Organizacja i obsługa Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej w wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. w zakresie wystąpień PKW w Studiu Wyborczym.
1.6. Opracowanie projektu kampanii informacyjnej wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i realizacja projektu w mediach radiowych i telewizyjnych, obejmującej informacje, wyjaśnienia i komunikaty związane z zarządzonymi wyborami, zasadami ich przeprowadzania, terminami wynikającymi z kalendarza wyborczego oraz obowiązującymi w wyborach przepisami prawnymi.
1.7. Koncepcja scenografii Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i realizacja tej koncepcji.
1.8. Organizacja i obsługa Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. w zakresie wystąpień PKW w Studiu Wyborczym.
1.9. Opracowanie projektów informacji nt. przebiegu przygotowań do wyborów i przebiegu samych wyborów w dniu głosowania, przed pierwszym i między kolejnymi wystąpieniami PKW w Studiu Wyborczym i realizacja projektu.

2. Przedmiot zamówienia w częściach wskazanych w pkt.3.1.5 i 3.1.8 ma mieć charakter żywego, telewizyjnego przekazu i powinien być interesujący oraz przyciągający uwagę. Przedmiot zamówienia powinien uwzględniać przyswajalność, zrozumiałość i dostępność przekazu dla osób głuchoniemych i niewidomych.
3. Kampania medialno-informacyjna Państwowej Komisji Wyborczej w wyborach powszechnych w 2015 r. na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (obejmująca okres od dnia zarządzenia wyborów do podania do publicznej wiadomości wyników głosowania i wyników wyborów) w publicznych mediach radiowych i telewizyjnych, powinna obejmować:
3.1. zasady przeprowadzania wyborów,
3.2. terminy czynności wyborczych wynikające z kalendarza wyborczego, zgodnie z obowiązującymi w wyborach przepisami prawnymi,
3.3. zasady głosowania i oddawania głosów,
3.4. przekaz informacji dla osób głuchoniemych uwzględniające zakres treściowy objęty stroną internetową info.pkw.gov.pl,
3.5. pack shot - infografiki (obejmujący co najmniej: layout plakatu informacyjnego o wyborach, layout komunikatu prasowego, layout banera na stronę internetowego w różnych rozmiarach, layout grafiki na portale społecznościowe) związane z wyborami do wykorzystania przez Zamawiającego oraz inne podmioty w ramach prowadzonych działań informacyjnych w internecie, w tym mediach społecznościach.
na każdym etapie kalendarza wyborczego, począwszy od zarządzenia wyborów, poprzez etap rejestracji komitetów wyborczych, list kandydatów, dzień głosowania, aż do ogłoszenia przez Państwową Komisję Wyborczą wyników głosowania i wyników wyborów, a także powinna obejmować obsługę dziennikarzy zainteresowanych przebiegiem i wynikami wyborów w okresie 14 dni od zakończenia wyborów.

4. Scenografia Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej w wyborach powszechnych w 2015 r. na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, obejmująca rozmieszczenie środków technicznych i ich opis funkcjonalny.
4.1. Lokalizacja Studia Wyborczego zostanie wskazana Wykonawcy w terminie 45 dni przed terminem wyborów. Powierzchnia sali - 100-140 m2. Zamawiający udostępni-wynajmie Wykonawcy salę na czas niezbędny do realizacji zadań Studia Wyborczego na swój koszt.
4.2. Wykonawca projektuje scenografię Studia odpowiednią do funkcji studia i do wielkości sali, zapewniając:
- odpowiednio zorganizowane miejsce prezydialne dla członków Państwowej Komisji Wyborczej i ochronę miejsca;
- odpowiedniej wielkości urządzenie wizyjne do prezentacji medialnych, miejsce dla ekip telewizyjnych i dziennikarskich i ich obsługę organizacyjną i techniczną;
- wyposażenie Studia własnymi środkami i obsługę Studia własnymi siłami zapewniającymi: tłumaczenia na żywo z języka polskiego na angielski, jak również tłumaczenie dla osób głuchoniemych,
- środki audio i wideo; środki do rejestracji wystąpień, oświadczeń, konferencji prasowych PKW i innych wydarzeń w Studiu;
- wizualizacje internetowe i medialne;
- rejestrację w postaci materiałów filmowych, przygotowanie materiałów prasowych i medialnych, publikacje elektroniczne.

5. Organizacja i obsługa Studia Wyborczego, o którym mowa w pkt. 3.4 powinna polegać na:
5.1. Obsłudze dziennikarskiej konferencji i wywiadów prasowych członków Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) oraz upowszechnianiu komunikatów Komisji.
5.2. Obsłudze dziennikarzy zainteresowanych przebiegiem i wynikami wyborów.
5.3. Rejestracji wszystkich wydarzeń w Studiu.
5.4. Medialnej prezentacji danych wyborczych grafiką czasu rzeczywistego; frekwencji podczas głosowania i ustalania wyników wyborów w ujęciu ogólnopolskim i w ramach okręgów i rejonów kraju; cząstkowych i pełnych wyników głosowania na komitety wyborcze, które uzyskały największą liczbę głosów; kandydatów, którzy uzyskali największą liczbę głosów (ewentualnie inne elementy - do uzgodnienia).
5.5. Wypełnienie czasu w przerwach między konferencjami materiałami medialnymi tematycznie związanymi z tematyką konferencji,
5.6. Sukcesywnym umieszczaniu na stronach internetowych Zamawiającego dokumentów opracowywanych i prezentowanych (komunikaty prasowe, filmy, transmisje, konferencje, itp.) w 3 wersjach językowych.
5.7. Wykonawca obowiązany jest opracować w porozumieniu z Zamawiającym agendę Studia w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r., a także zasady jego obsługi i uwarunkowania organizacyjne, uwzględniające bezpieczeństwo członków Państwowej Komisji Wyborczej, pracowników Krajowego Biura Wyborczego oraz zaproszonych gości, w terminie 45 dni przed datą wyborów, przy czym Zamawiający przewiduje nie mniej niż 10 a nie więcej niż 15 konferencji prasowych.
5.8. Wykonawca obowiązany jest opracować w porozumieniu z Zamawiającym agendę Studia w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r., a także zasady jego obsługi i uwarunkowania organizacyjne, uwzględniające bezpieczeństwo członków Państwowej Komisji Wyborczej, pracowników Krajowego Biura Wyborczego oraz zaproszonych gości, w terminie 45 dni przed datą wyborów, przy czym Zamawiający przewiduje nie mniej niż 5 a nie więcej niż 15 konferencji prasowych.

6. Informacje nt. przebiegu przygotowań do wyborów i przebiegu samych wyborów (dotyczy zarówno wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r.):
6.1. Przed pierwszą konferencją PKW wskazane jest przedstawienie w formie medialnej drogi dojścia od ogłoszenia wyborów do dnia otwarcia Studia Wyborczego, np. poprzez prezentację materiałów wytworzonych w trakcie kampanii medialno-informacyjnej lub innej zaproponowanej przez Wykonawcę.
6.2. Mają podkreślać złożoność przeprowadzania ogólnopolskich wyborów i szczeble organów wyborczych zaangażowane w organizację i przeprowadzenie wyborów.
6.3. Mają uwypuklać wszystkie etapy, przez jakie przepływa oddany głos, od zasad skreślenia głosu na liście, do głosowania; aktu oddania głosu; po uwzględnienie drogi tego głosu do ustalenia wyników głosowania (protokół z głosowania w obwodzie), zarówno drogą elektroniczną, jak i formalną.
6.4. Mają rozpowszechniać zasady i sposób przekazywania i obliczania wyników wyborów, po obliczanie wyników głosowania i wyborów.
6.5. Mają podawać do wiadomości informacje o poszczególnych etapach przeprowadzania wyborów od strony organizacyjnej i informatycznej, czyli od kuchni.
6.6. Przekazywać publiczności prezentowane dane wyborcze, wyniki głosowania i wyniki wyborów ze stron internetowych, które Zamawiający udostępnia w miarę postępowania liczenia wyników głosowania, oraz po ogłoszeniu przez PKW wyników głosowania i wyników wyborów.

7. Podstawowe cechy kampanii informacyjnej i obsługi Studia Wyborczego PKW:
7.1. Kampania informacyjna ma promować cel głosowania w ramach wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r.
7.2. Kampania informacyjna musi być zgodna w etapach z zarządzeniem wyborów i z kalendarzem wyborczym.
7.3. Kampania informacyjna musi być obojętna politycznie: nie może nosić cech kampanii politycznej, nie może preferować żadnej partii politycznej czy komitetu wyborczego, nie może zawierać żadnych podtekstów politycznych.
7.4. Kampania informacyjna ma mieć charakter wyłącznie informacyjny, związany z organizacją wyborów w Polsce od obwodów głosowania, przez gminy, powiaty, okręgi wyborcze i kraj.
7.5. Kampania informacyjna ma uwzględniać dostępność form przekazu przez osoby głuchonieme i niewidome.
7.6. Kampania informacja ma uwzględniać możliwość wykorzystania materiałów informacyjnych Państwowej Komisji Wyborczej przez organizacje pozarządowe działające na rzecz środowisk lokalnych.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 6281

Data publikacji: 2015-01-15

Nazwa: Krajowe Biuro Wyborcze

Ulica: ul. Wiejska 10

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-902

Województwo / kraj: mazowieckie

Numer telefonu: 6952415

Numer faxu: 6253687

Adres strony internetowej: pkw.gov.pl

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: Administracja publiczna

Inny rodzaj zamawiającego: Administracja publiczna

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Opracowanie strategii i schematu komunikacji społecznej, projektu kampanii informacyjnej wyborów powszechnych w 2015 r. tj. wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej i ich realizacja, organizacja i prowadzenie.

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. Opracowanie strategii działań z zakresu komunikacji społecznej Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego w zakresie bieżącej działalności, uwzględniającego w szczególności:
- zasady dostarczania opinii publicznej ogólnej wiedzy na temat procesów wyborczych, w tym nt. przebiegu przygotowań do wyborów i przebiegu samych wyborów,
- zasady prowadzenia i rozwijania współpracy z partnerami społecznymi, środowiskami opiniotwórczymi, mediami, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami zaangażowanymi w procesy wyborcze w Polsce,
- schemat prowadzonych działań z zakresu komunikacji społecznej dla Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego.
1.2. Kompleksowa obsługa dziennikarzy (w siedzibie, jak i poza siedzibą Zamawiającego) w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2015 r., obejmująca w szczególności:
- opracowywanie projektów komunikatów prasowych Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego,
- organizacja na konferencji prasowych Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego,
- przygotowywanie projektów innych materiałów prasowych,
- pełnienie stałej obsługi Zamawiającego w zakresie kontaktów z dziennikarzami,
- realizowanie działań wynikających z opracowanej i zatwierdzonej prze Zamawiającego strategii, o której mowa w pkt. 3.1.1.
1.3. Opracowanie projektu kampanii informacyjnej wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i realizacja projektu w mediach radiowych i telewizyjnych, obejmującej informacje, wyjaśnienia i komunikaty związane z zarządzonymi wyborami, zasadami ich przeprowadzania, terminami wynikającymi z kalendarza wyborczego oraz obowiązującymi w wyborach przepisami prawnymi.
1.4. Koncepcja scenografii Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej w wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i realizacja tej koncepcji.
1.5. Organizacja i obsługa Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej w wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. w zakresie wystąpień PKW w Studiu Wyborczym.
1.6. Opracowanie projektu kampanii informacyjnej wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i realizacja projektu w mediach radiowych i telewizyjnych, obejmującej informacje, wyjaśnienia i komunikaty związane z zarządzonymi wyborami, zasadami ich przeprowadzania, terminami wynikającymi z kalendarza wyborczego oraz obowiązującymi w wyborach przepisami prawnymi.
1.7. Koncepcja scenografii Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i realizacja tej koncepcji.
1.8. Organizacja i obsługa Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. w zakresie wystąpień PKW w Studiu Wyborczym.
1.9. Opracowanie projektów informacji nt. przebiegu przygotowań do wyborów i przebiegu samych wyborów w dniu głosowania, przed pierwszym i między kolejnymi wystąpieniami PKW w Studiu Wyborczym i realizacja projektu.

2. Przedmiot zamówienia w częściach wskazanych w pkt.3.1.5 i 3.1.8 ma mieć charakter żywego, telewizyjnego przekazu i powinien być interesujący oraz przyciągający uwagę. Przedmiot zamówienia powinien uwzględniać przyswajalność, zrozumiałość i dostępność przekazu dla osób głuchoniemych i niewidomych.
3. Kampania medialno-informacyjna Państwowej Komisji Wyborczej w wyborach powszechnych w 2015 r. na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (obejmująca okres od dnia zarządzenia wyborów do podania do publicznej wiadomości wyników głosowania i wyników wyborów) w publicznych mediach radiowych i telewizyjnych, powinna obejmować:
3.1. zasady przeprowadzania wyborów,
3.2. terminy czynności wyborczych wynikające z kalendarza wyborczego, zgodnie z obowiązującymi w wyborach przepisami prawnymi,
3.3. zasady głosowania i oddawania głosów,
3.4. przekaz informacji dla osób głuchoniemych uwzględniające zakres treściowy objęty stroną internetową info.pkw.gov.pl,
3.5. pack shot - infografiki (obejmujący co najmniej: layout plakatu informacyjnego o wyborach, layout komunikatu prasowego, layout banera na stronę internetowego w różnych rozmiarach, layout grafiki na portale społecznościowe) związane z wyborami do wykorzystania przez Zamawiającego oraz inne podmioty w ramach prowadzonych działań informacyjnych w internecie, w tym mediach społecznościach.
na każdym etapie kalendarza wyborczego, począwszy od zarządzenia wyborów, poprzez etap rejestracji komitetów wyborczych, list kandydatów, dzień głosowania, aż do ogłoszenia przez Państwową Komisję Wyborczą wyników głosowania i wyników wyborów, a także powinna obejmować obsługę dziennikarzy zainteresowanych przebiegiem i wynikami wyborów w okresie 14 dni od zakończenia wyborów.

4. Scenografia Studia Wyborczego Państwowej Komisji Wyborczej w wyborach powszechnych w 2015 r. na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, obejmująca rozmieszczenie środków technicznych i ich opis funkcjonalny.
4.1. Lokalizacja Studia Wyborczego zostanie wskazana Wykonawcy w terminie 45 dni przed terminem wyborów. Powierzchnia sali - 100-140 m2. Zamawiający udostępni-wynajmie Wykonawcy salę na czas niezbędny do realizacji zadań Studia Wyborczego na swój koszt.
4.2. Wykonawca projektuje scenografię Studia odpowiednią do funkcji studia i do wielkości sali, zapewniając:
- odpowiednio zorganizowane miejsce prezydialne dla członków Państwowej Komisji Wyborczej i ochronę miejsca;
- odpowiedniej wielkości urządzenie wizyjne do prezentacji medialnych, miejsce dla ekip telewizyjnych i dziennikarskich i ich obsługę organizacyjną i techniczną;
- wyposażenie Studia własnymi środkami i obsługę Studia własnymi siłami zapewniającymi: tłumaczenia na żywo z języka polskiego na angielski, jak również tłumaczenie dla osób głuchoniemych,
- środki audio i wideo; środki do rejestracji wystąpień, oświadczeń, konferencji prasowych PKW i innych wydarzeń w Studiu;
- wizualizacje internetowe i medialne;
- rejestrację w postaci materiałów filmowych, przygotowanie materiałów prasowych i medialnych, publikacje elektroniczne.

5. Organizacja i obsługa Studia Wyborczego, o którym mowa w pkt. 3.4 powinna polegać na:
5.1. Obsłudze dziennikarskiej konferencji i wywiadów prasowych członków Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) oraz upowszechnianiu komunikatów Komisji.
5.2. Obsłudze dziennikarzy zainteresowanych przebiegiem i wynikami wyborów.
5.3. Rejestracji wszystkich wydarzeń w Studiu.
5.4. Medialnej prezentacji danych wyborczych grafiką czasu rzeczywistego; frekwencji podczas głosowania i ustalania wyników wyborów w ujęciu ogólnopolskim i w ramach okręgów i rejonów kraju; cząstkowych i pełnych wyników głosowania na komitety wyborcze, które uzyskały największą liczbę głosów; kandydatów, którzy uzyskali największą liczbę głosów (ewentualnie inne elementy - do uzgodnienia).
5.5. Wypełnienie czasu w przerwach między konferencjami materiałami medialnymi tematycznie związanymi z tematyką konferencji,
5.6. Sukcesywnym umieszczaniu na stronach internetowych Zamawiającego dokumentów opracowywanych i prezentowanych (komunikaty prasowe, filmy, transmisje, konferencje, itp.) w 3 wersjach językowych.
5.7. Wykonawca obowiązany jest opracować w porozumieniu z Zamawiającym agendę Studia w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r., a także zasady jego obsługi i uwarunkowania organizacyjne, uwzględniające bezpieczeństwo członków Państwowej Komisji Wyborczej, pracowników Krajowego Biura Wyborczego oraz zaproszonych gości, w terminie 45 dni przed datą wyborów, przy czym Zamawiający przewiduje nie mniej niż 10 a nie więcej niż 15 konferencji prasowych.
5.8. Wykonawca obowiązany jest opracować w porozumieniu z Zamawiającym agendę Studia w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r., a także zasady jego obsługi i uwarunkowania organizacyjne, uwzględniające bezpieczeństwo członków Państwowej Komisji Wyborczej, pracowników Krajowego Biura Wyborczego oraz zaproszonych gości, w terminie 45 dni przed datą wyborów, przy czym Zamawiający przewiduje nie mniej niż 5 a nie więcej niż 15 konferencji prasowych.

6. Informacje nt. przebiegu przygotowań do wyborów i przebiegu samych wyborów (dotyczy zarówno wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r.):
6.1. Przed pierwszą konferencją PKW wskazane jest przedstawienie w formie medialnej drogi dojścia od ogłoszenia wyborów do dnia otwarcia Studia Wyborczego, np. poprzez prezentację materiałów wytworzonych w trakcie kampanii medialno-informacyjnej lub innej zaproponowanej przez Wykonawcę.
6.2. Mają podkreślać złożoność przeprowadzania ogólnopolskich wyborów i szczeble organów wyborczych zaangażowane w organizację i przeprowadzenie wyborów.
6.3. Mają uwypuklać wszystkie etapy, przez jakie przepływa oddany głos, od zasad skreślenia głosu na liście, do głosowania; aktu oddania głosu; po uwzględnienie drogi tego głosu do ustalenia wyników głosowania (protokół z głosowania w obwodzie), zarówno drogą elektroniczną, jak i formalną.
6.4. Mają rozpowszechniać zasady i sposób przekazywania i obliczania wyników wyborów, po obliczanie wyników głosowania i wyborów.
6.5. Mają podawać do wiadomości informacje o poszczególnych etapach przeprowadzania wyborów od strony organizacyjnej i informatycznej, czyli od kuchni.
6.6. Przekazywać publiczności prezentowane dane wyborcze, wyniki głosowania i wyniki wyborów ze stron internetowych, które Zamawiający udostępnia w miarę postępowania liczenia wyników głosowania, oraz po ogłoszeniu przez PKW wyników głosowania i wyników wyborów.

7. Podstawowe cechy kampanii informacyjnej i obsługi Studia Wyborczego PKW:
7.1. Kampania informacyjna ma promować cel głosowania w ramach wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r. i do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r.
7.2. Kampania informacyjna musi być zgodna w etapach z zarządzeniem wyborów i z kalendarzem wyborczym.
7.3. Kampania informacyjna musi być obojętna politycznie: nie może nosić cech kampanii politycznej, nie może preferować żadnej partii politycznej czy komitetu wyborczego, nie może zawierać żadnych podtekstów politycznych.
7.4. Kampania informacyjna ma mieć charakter wyłącznie informacyjny, związany z organizacją wyborów w Polsce od obwodów głosowania, przez gminy, powiaty, okręgi wyborcze i kraj.
7.5. Kampania informacyjna ma uwzględniać dostępność form przekazu przez osoby głuchonieme i niewidome.
7.6. Kampania informacja ma uwzględniać możliwość wykorzystania materiałów informacyjnych Państwowej Komisji Wyborczej przez organizacje pozarządowe działające na rzecz środowisk lokalnych.

Kody CPV:
924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy jest dialog: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 31/12/2015

Zaliczka: Nie

Uprawnienia: na zasadzie spełnia - nie spełnia

Wiedza i doświadczenie: na zasadzie spełnia - nie spełnia

Potencjał techniczny: na zasadzie spełnia - nie spełnia

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia: na zasadzie spełnia - nie spełnia

Sytuacja ekonomiczna: na zasadzie spełnia - nie spełnia

Sprawozdanie finansowe w całości: Nie

Za ile lat obrotowych sprawozdanie finansowe: 3

Oświadczenie nr 7: Tak

Oświadczenie nr 9: Tak

Oświadczenie nr 11: Tak

Oświadczenie nr 12: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 4: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 5: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 6: Tak

Dokumenty grupy kapitałowej: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty:
2.2. wykazu zamówień wykonanych i wykonywanych, a także niewykonanych lub wykonanych nienależycie, w okresie ostatnich trzech lat przed terminem składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykazu wykonanych i wykonywanych zamówień usług podobnych lub zgodnych z przedmiotem zamówienia obejmujących swoim zakresem organizację wydarzeń pod kątem ich obecności w mediach, wraz z podaniem: opisu przedmiotu usług, wartości zamówienia, dat wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, ze wskazaniem na osoby mogące potwierdzić ich wykonanie;

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PO

Liczba wykonawców: 5

Warunki wyboru wykonawców:
na zasadach takich jak Wykonawcy dopuszczeni, o ile każdy kolejny Wykonawca spełni wszystkie warunki

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 50

Nazwa kryterium 2: Koncepcja kampanii informacyjnej

Znaczenie kryterium 2: 30

Nazwa kryterium 3: Koncepcja scenograficzna Studia Wyborczego PKW

Znaczenie kryterium 3: 10

Nazwa kryterium 4:
Koncepcja infografiki wykorzystywanej podczas Studia Wyborczego PKW

Znaczenie kryterium 4: 10

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: pkw.gov.pl/zamówienia publiczne

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Krajowe Biuro Wyborcze w Warszawie,
ul. Wiejska 10 (gmach Kancelarii Prezydenta RP, wejście A), pok. nr 314 - Kancelaria Krajowego Biura Wyborczego, tel. (22) 625-58-18

Data składania wniosków, ofert: 23/01/2015

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Krajowe Biuro Wyborcze w Warszawie,
ul. Wiejska 10 (gmach Kancelarii Prezydenta RP, wejście A), pok. nr 314 - Kancelaria Krajowego Biura Wyborczego, tel. (22) 625-58-18

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

11709 / 2014-01-17 - Inny: Fundacja

Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Zakup usługi dostępu oraz wykorzystania danych i fragmentów materiałów publikowanych w internetowym serwisie Agra-Net, wraz z jego archiwum, lub dostępu do serwisu równoważnego prowadzonego w języku polskim lub angielskim

2609 / 2009-01-05 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Zakup drogą elektroniczną codziennego serwisu tekstowego Polskiej Agencji Prasowej w języku polskim

342940 / 2015-12-15 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Zakup Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP wraz z Archiwum oraz Kalendarium PAP w okresie od 1 stycznia 2016 roku do 31 grudnia 2016 roku

205669 / 2009-11-12 - Inny: państwowa osoba prawna

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Publikacja materiałów informacyjno-edukacyjnych przez Zespół Redakcyjny z zakresu działania 8.1 i 8.2 POIG, e-biznesu i e-usług na potrzeby portalu Wspieramy e-biznes Web.gov.pl

133787 / 2014-06-23 - Inny: Kancelaria Senatu

Kancelaria Senatu - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
usługa dostępu do codziennego serwisu informacyjnego Polskiej Agencji Prasowej, a także do archiwum serwisu oraz bazy zdjęć

36934 / 2012-02-07 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Skarbu Państwa - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
usługa dostępu do elektronicznego serwisu informacyjnego Bloomberg Anywhere wraz z zapewnieniem dedykowanego terminala (2 stanowiska)

62680 / 2013-02-14 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Finansów, Departament Finansów Resortu, FR4 - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Usługa dostępu do Serwisu Ekonomicznego Polskiej Agencji Prasowej dostarczanego przez Polską Agencję Prasową SA w Warszawie

53680 / 2012-02-22 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Korzystanie z codziennego internetowego serwisu informacyjnego w okresie 24 miesięcy na 10 stanowiskach

492930 / 2013-11-29 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Korzystanie z codziennego internetowego serwisu informacyjnego w okresie 24 miesięcy na 10 stanowiskach

177595 / 2015-12-02 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Służba Wywiadu Wojskowego - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Usługa subskrypcji na roczny dostęp do serwisów PAP, ITAR-TASS, Reuters i oprogramowania news LINE IV

185685 / 2011-07-06 - Inny: Kancelaria Senatu

Kancelaria Senatu - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Usługa w zakresie dostępu do codziennego serwisu informacyjnego PAP, a także do archiwum serwisu oraz bazy zdjęć.

538468 / 2013-12-30 - Inny: Administracja Publiczna

Kancelaria Prezydenta RP - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Dostęp do serwisów Polskiej Agencji Prasowej w 2014 r. dla Kancelarii Prezydenta RP

12574 / 2016-01-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Stołeczne Warszawa - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Dostarczenie usług, pozyskiwanie i wytwarzanie materiałów o charakterze prasowym oraz wykonywanie prac redakcyjno- organizacyjnych pozwalających na sprawne, nieprzerwane i profesjonalne funkcjonowanie Zintegrowanego Systemu Informacji o ofercie kulturalnej m. st. Warszawa w skład którego wchodzą: portal internetowy www.kulturalna.warszawa.pl wraz z serwisem www.wpek.pl i pozostałymi podstronami oraz dwa newslettery, prowadzone i administrowane przez Miasto Stołeczne Warszawa

309680 / 2013-08-01 - Podmiot prawa publicznego

Instytut Badań Edukacyjnych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Monitoring radia i telewizji dotyczący projektów realizowanych przez IBE i wypowiedzi ekspertów - zamówienie uzupełniające do zamówienia IBE/39/DM/2010

126166 / 2012-04-20 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Korzystanie z codziennego internetowego serwisu informacyjnego w okresie kolejnych 24 miesięcy od daty zawarcia umowy na 10 stanowiskach

64327 / 2012-03-20 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Korzystanie z codziennego internetowego serwisu informacyjnego w okresie kolejnych 24 miesięcy od daty zawarcia umowy na 10 stanowiskach

256193 / 2009-12-30 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Skarbu Państwa - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Usługa dostępu do elektronicznego serwisu informacyjnego Bloomberg Anywhere wraz z zapewnieniem dedykowanego terminala

58919 / 2014-03-19 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Przekazanie prawa użytkowania informacji i danych oraz oprogramowania funkcjonalnie tworzącego serwisy informacyjne celem uzyskania dostępu do informacji ekonomicznych i finansowych

528156 / 2012-12-27 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Biuro Logistyki - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 924000005 (Usługi świadczone przez agencje informacyjne)
Prawo do korzystania z Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP oraz z Kalendarium Wydarzeń PAP w okresie od 01.01.2013 r. do 31.12.2013 r. - nr sprawy 20/II/2012.