Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

94618 / 2012-03-27 - Administracja samorządowa / Powiatowy Urząd Pracy (Aleksandrów Kujawski)

Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych: Część I - szkolenie: Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych,
Część II - szkolenie: Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz z elementami gospodarki magazynowej,
Część III - szkolenie Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu do 1 kV- eksploatacja,
Część IV - szkolenie: Operator ciężkich maszyn budowlanych.

Opis zamówienia

Część I - Szkolenie: Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych
1) Szkolenie winno odbywać się w miejscowości Aleksandrów Kujawski.
2)Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 160 godzin zegarowych kursu (gdzie godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 min. oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut; długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny). Czas realizacji jest to faktyczny czas przebywania uczestnika szkolenia na zajęciach w godzinach zegarowych tj. od godziny rozpoczęcia do godziny ich zakończenia, łącznie z czasem przeznaczonym na przerwy. Zajęcia musza odbywać się od poniedziałku do piątku
(bez dni ustawowo wolnych od pracy), pomiędzy godziną 8:00
a 16:00, minimum 25 godzin zegarowych tygodniowo. Szkolenie winno być przeprowadzone w formie wykładów teoretycznych i ćwiczeń praktycznych. Ćwiczenia praktyczne winny zostać zrealizowane w wymiarze co najmniej 90h.
3) Warunki lokalowe oraz sprzętowe zapewnione przez wykonawcę powinny umożliwić uczestnikom kursu korzystanie w dostateczny sposób z przekazywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia części praktycznej szkolenia w placówce całodziennej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Zajęcia praktyczne winny zostać przeprowadzone w grupach maksymalnie 4 osobowych.
4) Szkolenia winno zakończyć się egzaminem wewnętrznym i wydaniem odpowiedniego zaświadczenia o ukończeniu kursu. Program szkolenia oraz rodzaj zaświadczenia wydanego po ukończonym szkoleniu powinny być zgodne z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2006r. Nr 31, poz.216) oraz spełniać wymogi, jeżeli takie istnieją, wynikające z odrębnych przepisów. W przypadku szkolenia finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, uczestnicy otrzymują dodatkowo certyfikat stanowiący załącznik do umowy.
5) Szkoleniem objętych będzie 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Rozpoczęcie szkolenia przewidziane jest w II kwartale bieżącego roku.
6) W ramach szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do: zapewnienia ośrodka szkoleniowego, zapewnienia materiałów szkoleniowych, w postaci podręcznika lub skryptu ( zgodnie z prawem autorskim), notatnika, długopisu dla każdego uczestnika szkolenia, wyposażenia sali do zajęć teoretycznych w materiały i urządzenia niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu dydaktycznego, przedstawienia Zleceniodawcy szczegółowego harmonogramu zajęć, sprawowania nadzoru nad frekwencją uczestników szkolenia, prowadzenia dziennika zajęć, zakończenia szkolenia poprzez przeprowadzenie egzaminu końcowego i wydanie dokumentu o ukończeniu szkolenia, przedłożenia Zleceniodawcy po zakończeniu szkolenia faktury i protokołu z egzaminu oraz rozliczenia godzin zrealizowanych na szkoleniu uwzględniającego dni, godziny oraz tematykę zrealizowanych zajęć, umożliwienia pracownikom PUP kontroli dokumentów w zakresie dotyczącym wykonywania zapisów niniejszej specyfikacji, zapewnienia uczestnikom szkolenia bezpłatnego zaplecza socjalnego ( kawa, herbata, zimne napoje), umieszczenia w miejscu szkolenia w widocznym miejscu logo Europejskiego Funduszu Społecznego,
7) Opisane szkolenie jest szkoleniem zamkniętym, tzn. na szkolenie zostaną skierowane osoby tylko przez Zamawiającego t.j. Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim.
8) W trakcie odbywania zajęć powinny być zapewnione właściwe, zgodne z obowiązującymi przepisami warunki bezpieczeństwa i higieny pracy,
9) Ogólny koszt szkolenia sporządzony przez Wykonawcę powinien uwzględniać m.in. koszt egzaminów, wynajem sali, materiały dydaktyczne, wynajem sprzętu, wynagrodzenie wykładowców oraz inne składowe.
Część II - Szkolenie: Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz z elementami gospodarki magazynowej
1) Szkolenie winno odbywać się w miejscowości Aleksandrów Kujawski.
2) Szkolenie winno zostać przeprowadzone na zasadach określonych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 10 maja 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym ( Dz. U. Nr. 70 poz. 650 z późn. zm.) oraz rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2006r. Nr 31, poz.216) oraz spełniać wymogi, jeżeli takie istnieją, wynikające z odrębnych przepisów.
3) Szkoleniem objętych będzie 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy
w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie rozpocznie się w II kwartale bieżącego roku.
4) Program szkolenia musi zawierać między innymi następujące zagadnienia: wiadomości o dozorze technicznym, eksploatacja wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia, bezpieczna wymiana butli, zasady BHP, praktyczna nauka jazdy, budowa wózka, typy stosowanych wózków, budowa wózka, czynności operatora przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy, czynności operatora w czasie pracy z wózkami, wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa, gospodarki magazynowej.
5) Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 90 godzin zegarowych kursu ( gdzie godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 min. oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut; długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny), w tym co najmniej 18 godzin zajęć praktycznych przypadających na jednego uczestnika. Czas realizacji jest to faktyczny czas przebywania uczestnika szkolenia na zajęciach w godzinach zegarowych tj. od godziny rozpoczęcia do godziny ich zakończenia, łącznie z czasem przeznaczonym na przerwy. Zajęcia praktyczne winny być prowadzone indywidualnie z instruktorem. Do dyspozycji kursantów Wykonawca musi zapewnić co najmniej 2 wózki jezdniowe.
6) Szkolenia winno zakończyć się egzaminem przed uprawnioną komisją i uzyskaniem uprawnień do kierowania wózkiem jezdniowym oraz wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu kursu. W przypadku bezrobotnych skierowanych w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, uczestnicy otrzymują dodatkowo certyfikat stanowiący załącznik do umowy.
7) W ramach szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do: zapewnienia ośrodka szkoleniowego, zapewnienia materiałów szkoleniowych, w postaci notatnika, długopisu dla każdego uczestnika szkolenia, przedstawienia Zleceniodawcy szczegółowego harmonogramu zajęć, sprawowania nadzoru nad frekwencją uczestników szkolenia, prowadzenia dziennika zajęć, zakończenia szkolenia poprzez przeprowadzenie egzaminu końcowego i wydanie dokumentu o ukończeniu szkolenia, przedłożenia Zleceniodawcy po zakończeniu szkolenia faktury i protokołu z egzaminu oraz rozliczenia godzin zrealizowanych na szkoleniu uwzględniającego dni, godziny oraz tematykę zrealizowanych zajęć, umożliwienia pracownikom PUP kontroli dokumentów w zakresie dotyczącym wykonywania zapisów niniejszej specyfikacji, umieszczenia w miejscu szkolenia w widocznym miejscu logo Europejskiego Funduszu Społecznego.
8) Zajęcia musza odbywać się od poniedziałku do piątku, pomiędzy godziną 8:00 a 16:00, minimum 25 godzin zegarowych tygodniowo. Każda z osób w grupie winna zrealizować program o tej samej tematyce i takiej samej liczbie godzin szkolenia,
9) Opisane szkolenie jest szkoleniem zamkniętym, tzn. na szkolenie zostaną skierowane osoby tylko przez Zamawiającego t.j. Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim.
10) W trakcie odbywania zajęć powinny być zapewnione właściwe, zgodne z obowiązującymi przepisami warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
11) Warunki lokalowe oraz sprzętowe zapewnione przez wykonawcę powinny umożliwić uczestnikom kursu korzystanie w dostateczny sposób z przekazywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
12) Ogólny koszt szkolenia sporządzony przez Wykonawcę powinien uwzględniać m.in. koszt egzaminów, wynajem sali, materiały dydaktyczne, wynajem sprzętu, wynagrodzenie wykładowców oraz inne składowe.
Część III - Szkolenie: Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu do 1 kV- eksploatacja
1) Szkolenie winno odbywać się w miejscowości Aleksandrów Kujawski.
2) Szkolenie winno zostać przeprowadzone zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z 28 kwietnia 2003r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci ( D.U. Nr 89 poz. 828 ze zm. ) oraz rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2006r. Nr 31, poz.216) oraz spełniać wymogi, jeżeli takie istnieją, wynikające z odrębnych przepisów.
3) Szkoleniem objętych będzie 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 30 godzin zegarowych kursu ( gdzie godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 min. oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut; długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny). Czas realizacji jest to faktyczny czas przebywania uczestnika szkolenia na zajęciach w godzinach zegarowych tj. od godziny rozpoczęcia do godziny ich zakończenia, łącznie z czasem przeznaczonym na przerwy.
4) Szkolenia winno zakończyć się egzaminem przed uprawnioną komisją i wydaniem stosownego świadectwa kwalifikacyjnego.
5) Rozpoczęcie szkolenia przewidziane jest w II kwartale bieżącego roku,
6) W ramach szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do: zapewnienia ośrodka szkoleniowego, wyposażenia sali do zajęć w materiały i urządzenia niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu dydaktycznego, zapewnienia materiałów szkoleniowych w postaci notatnika, długopisu dla każdego uczestnika szkolenia, przedstawienia Zleceniodawcy szczegółowego harmonogramu zajęć, sprawowania nadzoru nad frekwencją uczestników szkolenia, prowadzenia dziennika zajęć, zakończenia szkolenia poprzez przeprowadzenie egzaminu końcowego i wydanie stosownego dokumentu o ukończeniu szkolenia, przedłożenia Zleceniodawcy po zakończeniu szkolenia faktury i protokołu z egzaminu oraz rozliczenia godzin zrealizowanych na szkoleniu uwzględniającego dni, godziny oraz tematykę zrealizowanych zajęć, umożliwienia pracownikom PUP kontroli dokumentów w zakresie dotyczącym wykonywania zapisów niniejszej specyfikacji, umieszczenia w miejscu szkolenia w widocznym miejscu logo Europejskiego Funduszu Społecznego, zapewnienia uczestnikom szkolenia bezpłatnego zaplecza socjalnego ( kawa, herbata, zimne napoje).
7) Zajęcia musza odbywać się od poniedziałku do piątku, pomiędzy godziną 8:00 a 16:00 minimum 25 godzin zegarowych tygodniowo. Każda z osób w grupie winna zrealizować program o tej samej tematyce i takiej samej liczbie godzin szkolenia,
8) Opisane szkolenie jest szkoleniem zamkniętym, tzn. na szkolenie zostaną skierowane osoby tylko przez Zamawiającego t.j. Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim.
9) W trakcie odbywania zajęć powinny być zapewnione właściwe, zgodne z obowiązującymi przepisami warunki bezpieczeństwa i higieny pracy,
10) Pomieszczenia, wyposażenie techniczne i pomoce dydaktyczne do odbywania szkolenia muszą być przystosowane do liczby słuchaczy przewidzianych do przeszkolenia.
11) Ogólny koszt szkolenia sporządzony przez Wykonawcę powinien uwzględniać m.in. koszt egzaminów, wynajem sali, materiały dydaktyczne, wynajem sprzętu, wynagrodzenie wykładowców oraz inne składowe.
Część IV - Szkolenie: Operator ciężkich maszyn budowlanych
1) Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkoleń w zakresie następujących specjalności: operator koparki jednonaczyniowej do 0,8m3 kl. III; operator koparko - ładowarki wszystkie typy kl. III; operator ładowarki jednonaczyniowej do 2,5m3 kl. III; operator spycharki.
2) Szkolenie winno odbywać się w odległości nie większej niż 50km od miejscowości Aleksandrów Kujawski.
3) Szkolenie winno zostać przeprowadzone zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. z 2001r. Nr 118, poz. 1263), w oparciu o program opracowany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
4) Zajęcia musza odbywać się od poniedziałku do soboty, pomiędzy godziną 8:00 a 18:00, minimum 25 godzin zegarowych tygodniowo, ( gdzie godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 min. oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut; długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny). Szkolenie winno być przeprowadzone w formie wykładów teoretycznych i ćwiczeń praktycznych.
5) Zajęcia winny odbywać się w grupach a liczba osób w grupie powinna być dostosowana do warunków lokalowych oraz sprzętowych posiadanych przez wykonawcę i powinna umożliwić uczestnikom kursu korzystanie w dostateczny sposób z przekazywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
6) Szkolenie może prowadzić podmiot, który posiada: warunki lokalowe do prowadzenia wykładów, park maszynowy wraz z placem manewrowym, kadrę wykładowców, warunki socjalne i wyposażenie dydaktyczne. Pomieszczenia, place manewrowe, wyposażenie techniczne i pomoce dydaktyczne do odbywania szkolenia muszą być przystosowane do liczby słuchaczy przewidzianych do przeszkolenia.
7) Szkolenia winno zakończyć się egzaminem przed uprawnioną komisją powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie i wydaniem świadectwa oraz książki operatora.
8) Szkoleniem objętych będzie 12 osób bezrobotnych ( z czego 2 osoby zostaną skierowane na drugą specjalność; posiadają uprawnienia na inną maszynę kl. III), zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków Funduszu Pracy. Rozpoczęcie szkolenia przewidziane jest w III kwartale bieżącego roku.
9) W ramach szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do: zapewnienia ośrodka szkoleniowego, zapewnienia materiałów szkoleniowych, w postaci podręcznika lub skryptu, notatnika, długopisu dla każdego uczestnika szkolenia, wyposażenia sali do zajęć teoretycznych w materiały i urządzenia niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu dydaktycznego, przedstawienia Zleceniodawcy szczegółowego harmonogramu zajęć, sprawowania nadzoru nad frekwencją uczestników szkolenia, prowadzenia dziennika zajęć, zakończenia szkolenia poprzez przeprowadzenie egzaminu końcowego i wydaniem świadectwa oraz książki operatora, przedłożenia Zleceniodawcy po zakończeniu szkolenia faktury i protokołu z egzaminu oraz rozliczenia godzin zrealizowanych na szkoleniu uwzględniającego dni, godziny oraz tematykę zrealizowanych zajęć, umożliwienia pracownikom PUP kontroli dokumentów w zakresie dotyczącym wykonywania zapisów niniejszej specyfikacji, 10) W trakcie odbywania zajęć powinny być zapewnione właściwe, zgodne z obowiązującymi przepisami warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
11) Ogólny koszt szkolenia sporządzony przez Wykonawcę powinien uwzględniać m.in. koszt egzaminów, wynajem sali, materiały dydaktyczne, wynajem sprzętu, wynagrodzenie wykładowców oraz inne składowe.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 94618

Data publikacji: 2012-03-27

Nazwa: Powiatowy Urząd Pracy

Ulica: ul. Przemysłowa 1

Numer domu: 1

Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

Kod pocztowy: 87-700

Województwo / kraj: kujawsko-pomorskie

Numer telefonu: 054 2824696

Numer faxu: 054 2824696

Adres strony internetowej: www.pup-aleksandrowkujawski.pl

Regon: 91093311500000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla osób bezrobotnych: Część I - szkolenie: Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych,
Część II - szkolenie: Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz z elementami gospodarki magazynowej,
Część III - szkolenie Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu do 1 kV- eksploatacja,
Część IV - szkolenie: Operator ciężkich maszyn budowlanych.

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Część I - Szkolenie: Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych
1) Szkolenie winno odbywać się w miejscowości Aleksandrów Kujawski.
2)Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 160 godzin zegarowych kursu (gdzie godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 min. oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut; długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny). Czas realizacji jest to faktyczny czas przebywania uczestnika szkolenia na zajęciach w godzinach zegarowych tj. od godziny rozpoczęcia do godziny ich zakończenia, łącznie z czasem przeznaczonym na przerwy. Zajęcia musza odbywać się od poniedziałku do piątku
(bez dni ustawowo wolnych od pracy), pomiędzy godziną 8:00
a 16:00, minimum 25 godzin zegarowych tygodniowo. Szkolenie winno być przeprowadzone w formie wykładów teoretycznych i ćwiczeń praktycznych. Ćwiczenia praktyczne winny zostać zrealizowane w wymiarze co najmniej 90h.
3) Warunki lokalowe oraz sprzętowe zapewnione przez wykonawcę powinny umożliwić uczestnikom kursu korzystanie w dostateczny sposób z przekazywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia części praktycznej szkolenia w placówce całodziennej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Zajęcia praktyczne winny zostać przeprowadzone w grupach maksymalnie 4 osobowych.
4) Szkolenia winno zakończyć się egzaminem wewnętrznym i wydaniem odpowiedniego zaświadczenia o ukończeniu kursu. Program szkolenia oraz rodzaj zaświadczenia wydanego po ukończonym szkoleniu powinny być zgodne z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2006r. Nr 31, poz.216) oraz spełniać wymogi, jeżeli takie istnieją, wynikające z odrębnych przepisów. W przypadku szkolenia finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, uczestnicy otrzymują dodatkowo certyfikat stanowiący załącznik do umowy.
5) Szkoleniem objętych będzie 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Rozpoczęcie szkolenia przewidziane jest w II kwartale bieżącego roku.
6) W ramach szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do: zapewnienia ośrodka szkoleniowego, zapewnienia materiałów szkoleniowych, w postaci podręcznika lub skryptu ( zgodnie z prawem autorskim), notatnika, długopisu dla każdego uczestnika szkolenia, wyposażenia sali do zajęć teoretycznych w materiały i urządzenia niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu dydaktycznego, przedstawienia Zleceniodawcy szczegółowego harmonogramu zajęć, sprawowania nadzoru nad frekwencją uczestników szkolenia, prowadzenia dziennika zajęć, zakończenia szkolenia poprzez przeprowadzenie egzaminu końcowego i wydanie dokumentu o ukończeniu szkolenia, przedłożenia Zleceniodawcy po zakończeniu szkolenia faktury i protokołu z egzaminu oraz rozliczenia godzin zrealizowanych na szkoleniu uwzględniającego dni, godziny oraz tematykę zrealizowanych zajęć, umożliwienia pracownikom PUP kontroli dokumentów w zakresie dotyczącym wykonywania zapisów niniejszej specyfikacji, zapewnienia uczestnikom szkolenia bezpłatnego zaplecza socjalnego ( kawa, herbata, zimne napoje), umieszczenia w miejscu szkolenia w widocznym miejscu logo Europejskiego Funduszu Społecznego,
7) Opisane szkolenie jest szkoleniem zamkniętym, tzn. na szkolenie zostaną skierowane osoby tylko przez Zamawiającego t.j. Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim.
8) W trakcie odbywania zajęć powinny być zapewnione właściwe, zgodne z obowiązującymi przepisami warunki bezpieczeństwa i higieny pracy,
9) Ogólny koszt szkolenia sporządzony przez Wykonawcę powinien uwzględniać m.in. koszt egzaminów, wynajem sali, materiały dydaktyczne, wynajem sprzętu, wynagrodzenie wykładowców oraz inne składowe.
Część II - Szkolenie: Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz z elementami gospodarki magazynowej
1) Szkolenie winno odbywać się w miejscowości Aleksandrów Kujawski.
2) Szkolenie winno zostać przeprowadzone na zasadach określonych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 10 maja 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym ( Dz. U. Nr. 70 poz. 650 z późn. zm.) oraz rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2006r. Nr 31, poz.216) oraz spełniać wymogi, jeżeli takie istnieją, wynikające z odrębnych przepisów.
3) Szkoleniem objętych będzie 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy
w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie rozpocznie się w II kwartale bieżącego roku.
4) Program szkolenia musi zawierać między innymi następujące zagadnienia: wiadomości o dozorze technicznym, eksploatacja wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia, bezpieczna wymiana butli, zasady BHP, praktyczna nauka jazdy, budowa wózka, typy stosowanych wózków, budowa wózka, czynności operatora przy obsłudze wózków przed podjęciem pracy, czynności operatora w czasie pracy z wózkami, wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa, gospodarki magazynowej.
5) Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 90 godzin zegarowych kursu ( gdzie godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 min. oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut; długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny), w tym co najmniej 18 godzin zajęć praktycznych przypadających na jednego uczestnika. Czas realizacji jest to faktyczny czas przebywania uczestnika szkolenia na zajęciach w godzinach zegarowych tj. od godziny rozpoczęcia do godziny ich zakończenia, łącznie z czasem przeznaczonym na przerwy. Zajęcia praktyczne winny być prowadzone indywidualnie z instruktorem. Do dyspozycji kursantów Wykonawca musi zapewnić co najmniej 2 wózki jezdniowe.
6) Szkolenia winno zakończyć się egzaminem przed uprawnioną komisją i uzyskaniem uprawnień do kierowania wózkiem jezdniowym oraz wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu kursu. W przypadku bezrobotnych skierowanych w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, uczestnicy otrzymują dodatkowo certyfikat stanowiący załącznik do umowy.
7) W ramach szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do: zapewnienia ośrodka szkoleniowego, zapewnienia materiałów szkoleniowych, w postaci notatnika, długopisu dla każdego uczestnika szkolenia, przedstawienia Zleceniodawcy szczegółowego harmonogramu zajęć, sprawowania nadzoru nad frekwencją uczestników szkolenia, prowadzenia dziennika zajęć, zakończenia szkolenia poprzez przeprowadzenie egzaminu końcowego i wydanie dokumentu o ukończeniu szkolenia, przedłożenia Zleceniodawcy po zakończeniu szkolenia faktury i protokołu z egzaminu oraz rozliczenia godzin zrealizowanych na szkoleniu uwzględniającego dni, godziny oraz tematykę zrealizowanych zajęć, umożliwienia pracownikom PUP kontroli dokumentów w zakresie dotyczącym wykonywania zapisów niniejszej specyfikacji, umieszczenia w miejscu szkolenia w widocznym miejscu logo Europejskiego Funduszu Społecznego.
8) Zajęcia musza odbywać się od poniedziałku do piątku, pomiędzy godziną 8:00 a 16:00, minimum 25 godzin zegarowych tygodniowo. Każda z osób w grupie winna zrealizować program o tej samej tematyce i takiej samej liczbie godzin szkolenia,
9) Opisane szkolenie jest szkoleniem zamkniętym, tzn. na szkolenie zostaną skierowane osoby tylko przez Zamawiającego t.j. Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim.
10) W trakcie odbywania zajęć powinny być zapewnione właściwe, zgodne z obowiązującymi przepisami warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
11) Warunki lokalowe oraz sprzętowe zapewnione przez wykonawcę powinny umożliwić uczestnikom kursu korzystanie w dostateczny sposób z przekazywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
12) Ogólny koszt szkolenia sporządzony przez Wykonawcę powinien uwzględniać m.in. koszt egzaminów, wynajem sali, materiały dydaktyczne, wynajem sprzętu, wynagrodzenie wykładowców oraz inne składowe.
Część III - Szkolenie: Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu do 1 kV- eksploatacja
1) Szkolenie winno odbywać się w miejscowości Aleksandrów Kujawski.
2) Szkolenie winno zostać przeprowadzone zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z 28 kwietnia 2003r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci ( D.U. Nr 89 poz. 828 ze zm. ) oraz rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2006r. Nr 31, poz.216) oraz spełniać wymogi, jeżeli takie istnieją, wynikające z odrębnych przepisów.
3) Szkoleniem objętych będzie 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 30 godzin zegarowych kursu ( gdzie godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 min. oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut; długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny). Czas realizacji jest to faktyczny czas przebywania uczestnika szkolenia na zajęciach w godzinach zegarowych tj. od godziny rozpoczęcia do godziny ich zakończenia, łącznie z czasem przeznaczonym na przerwy.
4) Szkolenia winno zakończyć się egzaminem przed uprawnioną komisją i wydaniem stosownego świadectwa kwalifikacyjnego.
5) Rozpoczęcie szkolenia przewidziane jest w II kwartale bieżącego roku,
6) W ramach szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do: zapewnienia ośrodka szkoleniowego, wyposażenia sali do zajęć w materiały i urządzenia niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu dydaktycznego, zapewnienia materiałów szkoleniowych w postaci notatnika, długopisu dla każdego uczestnika szkolenia, przedstawienia Zleceniodawcy szczegółowego harmonogramu zajęć, sprawowania nadzoru nad frekwencją uczestników szkolenia, prowadzenia dziennika zajęć, zakończenia szkolenia poprzez przeprowadzenie egzaminu końcowego i wydanie stosownego dokumentu o ukończeniu szkolenia, przedłożenia Zleceniodawcy po zakończeniu szkolenia faktury i protokołu z egzaminu oraz rozliczenia godzin zrealizowanych na szkoleniu uwzględniającego dni, godziny oraz tematykę zrealizowanych zajęć, umożliwienia pracownikom PUP kontroli dokumentów w zakresie dotyczącym wykonywania zapisów niniejszej specyfikacji, umieszczenia w miejscu szkolenia w widocznym miejscu logo Europejskiego Funduszu Społecznego, zapewnienia uczestnikom szkolenia bezpłatnego zaplecza socjalnego ( kawa, herbata, zimne napoje).
7) Zajęcia musza odbywać się od poniedziałku do piątku, pomiędzy godziną 8:00 a 16:00 minimum 25 godzin zegarowych tygodniowo. Każda z osób w grupie winna zrealizować program o tej samej tematyce i takiej samej liczbie godzin szkolenia,
8) Opisane szkolenie jest szkoleniem zamkniętym, tzn. na szkolenie zostaną skierowane osoby tylko przez Zamawiającego t.j. Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim.
9) W trakcie odbywania zajęć powinny być zapewnione właściwe, zgodne z obowiązującymi przepisami warunki bezpieczeństwa i higieny pracy,
10) Pomieszczenia, wyposażenie techniczne i pomoce dydaktyczne do odbywania szkolenia muszą być przystosowane do liczby słuchaczy przewidzianych do przeszkolenia.
11) Ogólny koszt szkolenia sporządzony przez Wykonawcę powinien uwzględniać m.in. koszt egzaminów, wynajem sali, materiały dydaktyczne, wynajem sprzętu, wynagrodzenie wykładowców oraz inne składowe.
Część IV - Szkolenie: Operator ciężkich maszyn budowlanych
1) Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkoleń w zakresie następujących specjalności: operator koparki jednonaczyniowej do 0,8m3 kl. III; operator koparko - ładowarki wszystkie typy kl. III; operator ładowarki jednonaczyniowej do 2,5m3 kl. III; operator spycharki.
2) Szkolenie winno odbywać się w odległości nie większej niż 50km od miejscowości Aleksandrów Kujawski.
3) Szkolenie winno zostać przeprowadzone zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. z 2001r. Nr 118, poz. 1263), w oparciu o program opracowany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
4) Zajęcia musza odbywać się od poniedziałku do soboty, pomiędzy godziną 8:00 a 18:00, minimum 25 godzin zegarowych tygodniowo, ( gdzie godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 min. oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut; długość przerw może być ustalana w sposób elastyczny). Szkolenie winno być przeprowadzone w formie wykładów teoretycznych i ćwiczeń praktycznych.
5) Zajęcia winny odbywać się w grupach a liczba osób w grupie powinna być dostosowana do warunków lokalowych oraz sprzętowych posiadanych przez wykonawcę i powinna umożliwić uczestnikom kursu korzystanie w dostateczny sposób z przekazywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
6) Szkolenie może prowadzić podmiot, który posiada: warunki lokalowe do prowadzenia wykładów, park maszynowy wraz z placem manewrowym, kadrę wykładowców, warunki socjalne i wyposażenie dydaktyczne. Pomieszczenia, place manewrowe, wyposażenie techniczne i pomoce dydaktyczne do odbywania szkolenia muszą być przystosowane do liczby słuchaczy przewidzianych do przeszkolenia.
7) Szkolenia winno zakończyć się egzaminem przed uprawnioną komisją powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie i wydaniem świadectwa oraz książki operatora.
8) Szkoleniem objętych będzie 12 osób bezrobotnych ( z czego 2 osoby zostaną skierowane na drugą specjalność; posiadają uprawnienia na inną maszynę kl. III), zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków Funduszu Pracy. Rozpoczęcie szkolenia przewidziane jest w III kwartale bieżącego roku.
9) W ramach szkolenia Wykonawca zobowiązany jest do: zapewnienia ośrodka szkoleniowego, zapewnienia materiałów szkoleniowych, w postaci podręcznika lub skryptu, notatnika, długopisu dla każdego uczestnika szkolenia, wyposażenia sali do zajęć teoretycznych w materiały i urządzenia niezbędne do prawidłowego przebiegu procesu dydaktycznego, przedstawienia Zleceniodawcy szczegółowego harmonogramu zajęć, sprawowania nadzoru nad frekwencją uczestników szkolenia, prowadzenia dziennika zajęć, zakończenia szkolenia poprzez przeprowadzenie egzaminu końcowego i wydaniem świadectwa oraz książki operatora, przedłożenia Zleceniodawcy po zakończeniu szkolenia faktury i protokołu z egzaminu oraz rozliczenia godzin zrealizowanych na szkoleniu uwzględniającego dni, godziny oraz tematykę zrealizowanych zajęć, umożliwienia pracownikom PUP kontroli dokumentów w zakresie dotyczącym wykonywania zapisów niniejszej specyfikacji, 10) W trakcie odbywania zajęć powinny być zapewnione właściwe, zgodne z obowiązującymi przepisami warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
11) Ogólny koszt szkolenia sporządzony przez Wykonawcę powinien uwzględniać m.in. koszt egzaminów, wynajem sali, materiały dydaktyczne, wynajem sprzętu, wynagrodzenie wykładowców oraz inne składowe.

Czy zamówienie jest podzielone na części: Tak

Ilość części: 4

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 09/09/2012

Informacja na temat wadium: nie wymagane

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Warunek niniejszy spełniają Wykonawcy którzy są wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonych przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej ( rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27.10.2004r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych) oraz złożą oświadczenie o aktualizacji wpisu na 2012 rok.

Wiedza i doświadczenie:
Warunek niniejszy spełniają Wykonawcy którzy w ciągu ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, zrealizowali przynajmniej dwa szkolenia, obejmujące przedmiot zamówienia o które się ubiegają w niniejszym postępowaniu i które prowadzone były dla grupy min. 5 osobowej (szkolącej się w tym samym miejscu i w tym samym czasie - chyba, że ze względu na specyfikę szkolenia, zostało ono przeprowadzone w podgrupach). Dla potwierdzenia wymienionego warunku Zamawiający żąda przedłożenia przez Wykonawcę oświadczenia, zgodnie z załącznik nr 8 do SIWZ. Zamawiający, na potwierdzenie należytego wykonania zamówienia, żąda załączenia dokumentów potwierdzających że Wykonawca należycie zrealizował co najmniej 2 usługi szkoleniowe o wskazanej tematyce, w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert dla każdego kursu o jaki Wykonawca się ubiega.

Potencjał techniczny:
Dla potwierdzenia wymienionego warunku Zamawiający żąda przedłożenia przez Wykonawcę oświadczenia - załącznik nr 9 do SIWZ

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Ocena wymienionego warunku będzie dokonywana w oparciu o oświadczenie dołączone do oferty - załącznik nr 2 do SIWZ. Zamawiający, na potwierdzenie spełnienia niniejszego warunku, żąda załączenia dokumentów potwierdzających że kadra dydaktyczna która będzie uczestniczyć w realizacji zamówienia posiada doświadczenie w realizacji co najmniej 1 szkolenia o podobnym zakresie tematycznym w stosunku do przedmiotowego szkolenia

Sytuacja ekonomiczna:
Zamawiający nie definiuje szczegółowego opisu sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 4: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany umowy w zakresie liczby osób skierowanych na szkolenie ( w takim przypadku Zamawiający dokona zapłaty za liczbę osób faktycznie przeszkolonych), przesunięcia terminu realizacji szkolenia, uzasadnioną zmianę miejsca organizacji szkolenia, dokonanie zmiany wykładowcy po podpisaniu umowy, pod warunkiem, że nowo wskazany wykładowca będzie posiadał wykształcenie i doświadczenie w zakresie ilości przeprowadzonych szkoleń z zakresu objętego zamówieniem równoważne do zmienianego wykładowcy

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2:
Posiadanie przez Wykonawcę certyfikatu jakości usług

Znaczenie kryterium 2: 20

Nazwa kryterium 3:
Doświadczenie Wykonawcy w zakresie organizacji szkoleń obejmujących przedmiot zamówienia

Znaczenie kryterium 3: 20

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.pup-aleksandrowkujawski.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
ul. Przemysłowa 1
87 - 700 Aleksandrów Kujawski

Data składania wniosków, ofert: 04/04/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 11:00

Miejsce składania:
Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
ul. Przemysłowa 1
87 - 700 Aleksandrów Kujawski
pok.nr 23

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
projekt W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Numer części zamówienia: 1

Nazwa: Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych

Opis:
Szkoleniem objętych będzie 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szkolenie winno odbywać się w miejscowości Aleksandrów Kujawski. Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 160 godzin zegarowych kursu. Ćwiczenia praktyczne winny zostać zrealizowane w wymiarze co najmniej 90h.

Kody CPV:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Czas: D

Data zakończenia: 30/06/2012

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2:
Posiadanie przez Wykonawcę certyfikatu jakości usług

Znaczenie kryterium 2: 20

Nazwa kryterium 3:
Doświadczenie Wykonawcy w zakresie organizacji szkoleń obejmujących przedmiot zamówienia

Znaczenie kryterium 3: 20

Numer części zamówienia: 2

Nazwa:
Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz z elementami gospodarki magazynowej

Opis:
Szkoleniem objętych będzie 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 90 godzin zegarowych kursu, w tym co najmniej 18 godzin zajęć praktycznych przypadających na jednego uczestnika.

Kody CPV:
805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)

Czas: D

Data zakończenia: 30/06/2012

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2:
Posiadanie przez Wykonawcę certyfikatu jakości usług

Znaczenie kryterium 2: 20

Nazwa kryterium 3:
Doświadczenie Wykonawcy w zakresie organizacji szkoleń obejmujących przedmiot zamówienia

Znaczenie kryterium 3: 20

Numer części zamówienia: 3

Nazwa:
Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu do 1 kV- eksploatacja

Opis:
Szkoleniem objętych będzie 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, skierowanych na szkolenie w jednej grupie, w ramach środków projektu W DRODZE PO SUKCES. Minimalna ilość godzin przypadająca na każdego uczestnika szkolenia - 30 godzin zegarowych kursu.

Kody CPV:
805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)

Czas: D

Data zakończenia: 30/06/2012

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2:
Posiadanie przez Wykonawcę certyfikatu jakości usług

Znaczenie kryterium 2: 20

Nazwa kryterium 3:
Doświadczenie Wykonawcy w zakresie organizacji szkoleń obejmujących przedmiot zamówienia

Znaczenie kryterium 3: 20

Numer części zamówienia: 4

Nazwa: Operator ciężkich maszyn budowlanych

Opis:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkoleń w zakresie następujących specjalności: operator koparki jednonaczyniowej do 0,8m3 kl. III, operator koparko - ładowarki wszystkie typy kl. III, operator ładowarki jednonaczyniowej do 2,5m3 kl. III, operator spycharki. Szkolenie winno odbywać się w odległości nie większej niż 50km od miejscowości Aleksandrów Kujawski. Szkoleniem objętych będzie 12 osób bezrobotnych ( z czego 2 osoby zostaną skierowane na drugą specjalność; posiadają uprawnienia na inną maszynę kl. III).

Kody CPV:
805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)

Czas: D

Data zakończenia: 09/09/2012

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2:
Posiadanie przez Wykonawcę certyfikatu jakości usług

Znaczenie kryterium 2: 20

Nazwa kryterium 3:
Doświadczenie Wykonawcy w zakresie organizacji szkoleń obejmujących przedmiot zamówienia

Znaczenie kryterium 3: 20

Kody CPV:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)

Podobne przetargi

111041 / 2013-06-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Zgierz (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przedmiotem zamówienia jest organizacja szkolenia grupowego pod nazwą: KSIĘGOWOŚĆ MAŁEJ FIRMY

205682 / 2010-07-12 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Kościan (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zamówienie obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkoleniowej pn.Pierwszy biznes.(CPV80500000-9)

310608 / 2011-09-28 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Rawa Mazowiecka (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
usługa zorganizowania i przeprowadzenia szkolenia pod nazwą Pracownik ochrony fizycznej osób i mienia dla 15 osób bezrobotnych

85373 / 2013-05-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Zgierz (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja szkolenia grupowego pod nazwÄ…: KURS FLORYSTY Z TECHNIKAMI ZDOBIENIA DECOUPAGE

150094 / 2011-06-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Ośrodek Pomocy Społecznej - Świecie (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć z zakresu reintegracji społecznej i zawodowej w ramach projektu systemowego Program Aktywizacji i Wsparcia w Gminie Świecie którego realizatorem jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Priorytet VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

35682 / 2012-02-06 - Administracja samorzÄ…dowa

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli - Włocławek (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Specjalistyczne zajęcia zawodowe przygotowujące do uzyskania nowych uprawnień zawodowych w zakresie:- obsługi koparko- ładowarki, - obsługi oprogramowania typu CAD,- szkolenie na barmana,- szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B

12274 / 2016-01-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy UrzÄ…d Pracy - Gdynia (pomorskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Pracownik magazynowy z obsługą programów magazynowych i fakturowaniem.

49102 / 2013-02-05 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Sokołów Podlaski (mazowieckie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja szkolenia Uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń elektroenergetycznych-nauka zawodu od podstaw, w wymiarze 200 godzin zegarowych dla 12 osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sokołowie Podlaskim.

88474 / 2011-04-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Piotrków Trybunalski (łódzkie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przetarg nieograniczony na wybór Wykonawcy szkolenia realizowanego w formie indywidualnej, według kodu określonego we Wspólnym Słowniku Zamówień 80500000-9 Usługi szkoleniowe, w zakresie zgodnym z określona częścią zamówienia.

89181 / 2012-04-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu - Toruń (kujawsko-pomorskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zorganizowanie i przeprowadzenie sześciu jednodniowych szkoleń warsztatowych w ramach Wojewódzkiego Programu Doskonalenia Kadr Pomocy Społecznej Województwa Kujawsko - Pomorskiego -PROFESJA.