Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

291766 / 2011-09-16 - Inny: Wojew.samorządowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej(jedn.budżet.) / Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych (Rzeszów)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2011-08-12 pod pozycją 243662. Zobacz ogłoszenie 243662 / 2011-08-12 - Inny: Wojewódzka samorzÄ…dowa jedn. org. nieposiadajÄ…ca osobowoÅ›ci prawnej (jednostka budżetowa).

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 291766

Data publikacji: 2011-09-16

Nazwa:
Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych

Ulica: ul. Hetmańska 9

Numer domu: 9

Miejscowość: Rzeszów

Kod pocztowy: 35-959

Województwo / kraj: podkarpackie

Numer telefonu: 17 8537 440

Numer faxu: 17 8536421

Adres strony internetowej: www.pzmiuw.pl

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 243662

Data wydania biuletynu: 2011-08-12

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2011

Pozycja ogłoszenia: 243662

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego:
Inny: Wojew.samorządowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej(jedn.budżet.)

Inny rodzaj zamawiającego:
Wojew.samorządowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej(jedn.budżet.)

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego pn.: Budowa zbiornika retencyjnego posiadającego retencję powodziową Góra Ropczycka na rzece Budzisz, na terenie m.Sędziszów Małopolski, Góra Ropczycka, Zagorzyce, gm. Sędziszów Małopolski wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego pn.: Budowa zbiornika retencyjnego posiadającego retencję powodziową Góra Ropczycka na rzece Budzisz, na terenie m. Sędziszów Małopolski, Góra Ropczycka, Zagorzyce, gm. Sędziszów Małopolski woj. podkarpackie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji.
2. Stan istniejący na dzień wszczęcia postępowania:
1) Lokalizację budowy zbiornika retencyjnego posiadającego retencję powodziową Góra Ropczycka na rzece Budzisz oparto o posiadaną przez PZMiUW w Rzeszowie dokumentację pn.: Koncepcja programowo-przestrzennej ochrony przed powodzią zlewni rzeki Wielopolka wraz z dopływami na terenie gmin: Wielopole Skrzyńskie, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Iwierzyce, Ostrów, Dębica woj. podkarpackie:
Tom I - Część opisowa,
Tom II - Mapy i rysunki,
Tom III - Obliczenia hydrologiczne, hydrauliczne i analiza fali powodziowej,
opracowaną w 2008 r. przez Agencję Technik Ekologicznych i Realizacji mk PERFEKT, 25-337 Kielce, ul. Astronautów 7/1.
2) Zgodnie z założeniami ww Koncepcji obniżenie zagrożenia powodziowego wzdłuż rzeki Budzisz i jej dopływów można uzyskać głównie poprzez retencjonowanie wód za pomocą systemów polderów i zbiorników z funkcją przeciwpowodziową.
Projektowany zbiornik retencyjny posiadający retencję powodziową Góra Ropczycka, zlokalizowany jest na rzece Budzisz (prawostronnym dopływie rzeki Wielopolka), przyjęto przekrój zaporowy w km 8+100 rzeki Budzisz. Powierzchnia zalewu projektowanego zbiornika (mokrego) wynosi ok. 55 ha, wysokość piętrzenia ok. 10,5 m. Pojemność retencyjna wynosi ok. 1 670 000 m3, całkowita pojemność wyniesie ok. 3 015 mln m3 (rezerwa powodziowa wynosić może od 0,5 do 2 mln m3 - w zależności od rozwiązań technicznych przewidzianych w projekcie budowlanym).
3) W chwili obecnej toczy się postępowanie administracyjne wszczęte przez Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego (dnia 22 czerwca 2010 roku), a obecnie prowadzone przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Rzeszowie, mające na celu wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, zgodnie z dołączoną do wniosku kartą informacyjną i wybranym wariantem przedsięwzięcia.
4) Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie Postanowieniem znak: RDOŚ-18-WOOŚ-6613-26-55/5/10/kr z dnia 4.01.2011r. określiła zakres raportu o oddziaływaniu przedmiotowego przedsięwzięcia na środowisko, który został zlecony do wykonania firmie ŚRODOWISKO Teresa Szendoł Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych, ul. Sportowców 11, 43-300 Bielsko-Biała z terminem wykonania do 31.10.2011r.
5) Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach wydana przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Rzeszowie zostanie przekazana Wykonawcy niniejszego zamówienia.
6) Zamawiający informuje, że jest w posiadaniu propozycji rozwiązań technicznych budowy zbiornika retencyjnego Góra Ropczycka na potoku Budzisz zgłoszonej przez mieszkańca miejscowości Sędziszów Małopolski.
Zamawiający posiada opinię autora Koncepcji firmy mk PERFEKT zs w Kielcach, dotyczącej zaproponowanego rozwiązania. Wg ww opinii lokalizacja zapory czołowej i rozpatrywanego zbiornika będzie mogła być uściślona dopiero po dokonaniu szczegółowych pomiarów geodezyjnych.
Wykonawca przed opracowaniem projektu budowlanego i wykonawczego dokona oceny możliwości zastosowania rozwiązań technicznych wskazanych w ww Koncepcji oraz zaproponowanych rozwiązań technicznych przez Mieszkańca miejscowości Sędziszów Małopolski.
Zamawiający oczekuje, że Wykonawca zaproponuje rozwiązanie optymalne, w tym ewentualny wariant pośredni na Radzie Technicznej.
3. ZAKRES PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
A. PRACE PRZEDPROJEKTOWE
1) Wykonanie prac geodezyjno-pomiarowych w tym:
a) Zakup lub sporządzenie map sytuacyjno-wysokościowych w skali 1:1000 w zakresie niezbędnym do celów projektowych. Mapy sytuacyjno-wysokościowe należy zaopa­trzyć w klauzulę Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficz­nej oraz Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej, że są aktualne i nadają się do celów projektowych.
b) Mapy ewidencyjne i wypisy z rejestru gruntów należy uzyskać i potwierdzić ich aktualność we właściwym Starostwie Powiatowym.
Uwaga:
Mapa do celów projektowych powinna zawierać aktualny stan prawny obowiązującej mapy ewidencyjnej i wszystkie elementy mapy zasadniczej.
2) Wykonanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej dla posadowienia zapory czołowej i bocznej zgodnie z przepisami oraz wykonanie badań geotechnicznych przydatności gruntów z czaszy zbiornika do budowy korpusów zapór:
stosownie do Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 24 września 1998r. w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych (Dz. U. z 1998r., Nr 126 poz. 839 z późn. zm.),
stosownie do Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 3 października 2005 r., w sprawie szczegółowych wymagań, jakimi powinny odpowiadać dokumentacje hydrogeologiczne i geologiczno-inżynierskie (Dz. U. 2005 Nr 201, poz. 1673, z późn. zm.)
3 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym.
3) Wykonanie prac geodezyjno-pomiarowych, dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, badań geotechnicznych obejmujących również lokalizację zbiornika zaproponowaną przez Mieszkańca miejscowości Sędziszów Małopolski.
4) Wykonanie dokumentacji hydrologicznej, w tym m. in. obliczenia hydrologiczne i hydrauliczne, obliczenia przepływów prawdopodobnych wraz z określeniem wykresów fal powodziowych, określenie przepływów charakterystycznych z uwzględnieniem przepływu biologicznego nienaruszalnego.
3 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym,
B. PRACE PROJEKTOWE
1) Projekt zagospodarowania terenu
- 6 egz. w wersji papierowej oraz 2 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym
2) Projekt architektoniczno-budowlany
- 6 egz. w wersji papierowej oraz 2 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym
3) Projekt podziału nieruchomości w formie operatu geodezyjnego podziału, przedstawiającego podział działek niezbędnych dla wykonania obiektów budowlanych tj. dla ok. 70 działek (Ilość działek została ustalona w sposób orientacyjny i może ulec zmianie. Na etapie projektu budowlanego nastąpi urealnienie ilości działek i wartość przedmiotu zamówienia wg ryczałtowej ceny za 1 działkę.), powinien zawierać:
a) mapę ewidencyjną przedstawiającą projektowany obszar inwestycji z zaznaczeniem podziału geodezyjnego nieruchomości oraz terenu niezbędnego dla obiektów budowlanych, oraz istniejące uzbrojenie terenu, a także wskazanie części nieruchomości będących częścią inwestycji, na której nie będą prowadzone roboty budowlane (stosownie do art. 6, ust. 1, pkt. 2 - specustawy)
- 5 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
b) mapy ewidencyjne zawierające projekty podziału nieruchomości oraz nieruchomości wchodzące w całości w zakres projektowanej inwestycji, sporządzone zgodnie z odrębnymi przepisami, wykazy zmian gruntowych (stosownie do art. 6, ust. 1, pkt. 4 - specustawy)
- 8 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
c) wskazanie nieruchomości lub ich części, będących częścią inwestycji, niezbędnych do jej realizacji, które stają się własnością Skarbu Państwa albo jednostki samorządu terytorialnego (stosownie do art. 9, pkt. 5, lit. a - specustawy)
- 5 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
d) wskazanie nieruchomości lub ich części będących częścią inwestycji, niezbędnych do jej funkcjonowania, które nie stają się własnością Skarbu Państwa albo jednostki samorządu terytorialnego, ale wobec których trwale ogranicza się sposób korzystania (stosownie do art. 9, pkt. 5, lit. b - specustawy)
- 5 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
e) mapę ewidencyjną zawierającą projektowany obszar inwestycji z zaznaczeniem podziałów nieruchomości oraz nieruchomości wchodzące w całości w zakres projektowanej inwestycji, a także zaznaczony obszar zajęcia w sposób trwały i czasowy pod realizację tej inwestycji
- 2 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
f) wykaz zmian gruntowych (zbiorczy)
- 3 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
g) wykaz synchronizacyjny (porównawczy, kataster - ewidencja)
- 3 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
h) wykaz wywłaszczeniowy (zbiorczy) obejmujący wszystkie działki do zajęcie - zarówno działki wynikające z podziału jak i działki wchodzące w całości w skład projektowanej inwestycji. Lewa strona wykazu wywłaszczeniowego dotyczącej właściciela w poz. 1 winna zawierać nazwisko, imię, adres zgodnie z aktualnym stanem prawnym nieruchomości, a w poz. 2 dane według ewidencji gruntów. Rozliczenie powierzchni działek musi być wykazane w m2. Ww wykaz powinien zawierać również; nr lwh, nr KW, nr AWZ, nr aktu notarialnego, nr rejestru gruntów. Na końcu wykazu zmian gruntowych i wykazu wywłaszczeniowego należy sporządzić zestawienie zbiorcze wszystkich działek wchodzących w projektowaną inwestycję wraz z podaniem celu i rodzaju zajęcia.
- 3 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
i) kopię protokołów okazania granic (przekazanych do PODGiK)
- 1 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
j) kopię zarysu pomiarowego (przekazanego do PODGiK) (to zwymiarowana odbitka mapy ewidencyjnej zawierająca miedzy innymi numery punktów granicznych, długości czołówek, lokalizację punktów osnowy, kilometraż inwestycji wg projektu technicznego budowlanego)
- 1 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
k) badanie stanu prawnego wszystkich nieruchomości objętych projektem inwestycji (kopie protokołów badania lwh, KW, ZD, kopie AWZ, kopie decyzji, kopie aktów notarialnych)
- 3 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej (w formacie uzgodnionym z Zamawiającym)
W/w projekty winny zostać opracowane zgodnie z przepisami Prawa Bu­dowlanego i Prawa ochrony środowiska w szczególności zaś z:
- Ustawą z dnia 8 lipca 2010 r. o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych (Dz. U. 2010 Nr 143, poz. 963), (zwana Specustawą);
- Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r. - Prawo ochrony środowiska (tekst jedn. Dz. U. z 2008 r. Nr 25, poz. 150 z późn. zm.);
- Ustawą z dnia 07 lipca 1994r. Prawo Budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2010r. Nr 243, poz. 1623);
- Ustawą z dnia 18 lipca 2001r. Prawo Wodne (Dz. U. z 2005r. Nr 239, poz. 2019 z późn. zm.);
- Ustawą z dnia 17 maja 1989r. - Prawo geodezyjne i kartograficzne (tekst. jedn. Dz. U. z 2010r. nr 193, poz. 1287 z późn. zm.),
- Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. Dz. U. z 2010r. nr 102 poz. 651 z późn. zm.)
- Ustawą z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz.717 z późn. zm.);
- Ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2010r. Nr 113 poz. 759 z późn. zm.)
- Ustawą z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008r., Nr 199, poz. 1227 z późn. zm.),
- Ustawą z dnia 6 lipca 1982r - o księgach wieczystych i hipotece (Dz.U. z 2001r Nr 124, poz. 1361 z późn. zm.);
- Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964r - Kodeks cywilny (Dz.U. z 1964r Nr 16, poz. 93 z późn. zm.);
- Ustawą z dnia 17 listopada 1964r - Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. z 1964r Nr 43, poz. 296 z późn. zm.);
- Ustawą z dnia 14 czerwca 1960r - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2000r Nr 98, poz. 1071 z późn. zm.),
oraz przepisami wykonawczymi do tych ustaw:
- Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko (Dz. U. Nr 213, poz. 1397 z późn. zm.);
- Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. Nr 120 poz. 1133 z późn. zm.)
- Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 24 września 1998r. w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadowienia obiektów budowlanych (Dz. U. z 1998r., Nr 126 poz. 839 z późn. zm.);
- Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 20.04.2007r., w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budowle hydrotechniczne i ich usytuowanie (Dz. U. 2007, Nr 86, poz. 579, z późn. zm.).
- Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 3 października 2005 r, w sprawie szczegółowych wymagań, jakimi powinny odpowiadać dokumentacje hydrogeologiczne i geologiczno-inżynierskie (Dz. U. z 2005 Nr 201, poz. 1673, z późn. zm.)
- Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2004r., w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości (Dz.U. Nr 268, poz. 2663, z późn. zm.)
- Rozporządzeniem Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa z dnia 21 lutego 1995r., w sprawie rodzaju i zakresu opracowań geodezyjno-kartograficznych oraz czynności geodezyjnych obowiązujących w budownictwie (Dz.U. z 2010r., Nr 243, poz. 1623, z późn. zm.)
- Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 24.03.1999r w sprawie Standardów technicznych dotyczących geodezji i kartografii oraz krajowego systemu informacji o terenie (Dz.U. z 1999r, Nr 30, poz. 297)
- Rozporządzeniem Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29.03.2001r w sprawie zgłaszania prac geodezyjnych i kartograficznych, ewidencjonowania systemów i przechowywania kopii zabezpieczających bazy danych, a także ogólnych warunków umów o udostępnianie tych baz (Dz.U. z 2001r, Nr 78, poz. 837)
- Rozporządzeniem Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 14.04.1999r w sprawie rozgraniczania nieruchomości (Dz.U. z 1999r, Nr 45, poz. 453)
- Rozporządzeniem Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29.03.2001r w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz.U. z 2001r, Nr 38, poz. 454)
- Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 17.09.2001r w sprawie prowadzenia ksiąg wieczystych i zbiorów dokumentów (Dz.U. z 2001r, Nr 102, poz. 1122)
- Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 20.04.2007 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budowle hydrotechniczne i ich usytuowanie (Dz. U. nr 86 poz. 579).
Opracowany projekt powinien być zgodny z obowiązującymi normami i przepisami oraz zasa­dami wiedzy technicznej. Ponadto projekt powinien zawierać opinie, uzgodnienia i sprawdzenia rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów. W rozwiązaniach projektowych należy stosować materiały i wyroby budowlane dopusz­czone do stosowania w budownictwie zgodnie z przepisami:
- Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych ( Dz. U. Nr 92, poz. 881 z późn. zmianami)
Opracowany projekt zagospodarowania terenu powinien:
- zawierać linie rozgraniczające teren inwestycji,
- zawierać linie projektowanego podziału geodezyjnego,
- oraz wskazywać teren niezbędny dla obiektów budowlanych.
Projekt powinien uwzględniać zasięg oddziaływania planowanej budowy zbiornika retencyjnego posiadającego retencję powodziową Góra Ropczycka na tereny położone poniżej planowanego zbiornika.
4) Operat wodnoprawny
- 4 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym.
5) Projekt wykonawczy
- 4 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym.
6) Przedmiary robót - opracowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicz­nych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno użytko­wego (Dz. U. Nr 202 poz. 2072 z późn. zm.).
- 2 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej w formie uzgodnionej z Zamawiającym
7) Kosztorys inwestorski - opracowany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w spra­wie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania plano­wanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych okre­ślonych w programie funkcjonalno - użytkowym (Dz. U. Nr 130, poz. 1389).
- 2 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym ( wraz z 2 egz. tabeli elementów scalonych).
8) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - sporządzona zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicz­nych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno użytko­wego.
- 2 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym
9) Inwentaryzacja drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki sporządzona zgodnie z Ustawą z dnia 16.04.2004r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2004r. Nr 92, poz. 880 z późn. zm)
Inwentaryzacja drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki powinna zawierać:
- imię, nazwisko i adres albo nazwę i siedzibę posiadacza nieruchomości,
- tytuł prawny władania nieruchomością,
- nazwę gatunku drzewa lub krzewu,
- obwód pnia drzewa mierzonego na wysokości 130 cm,
- przeznaczenia terenu, na którym rośnie drzewo lub krzew,
- przyczynę i termin zamierzonego usunięcia drzewa lub krzewu,
- wielkość powierzchni, z której zostaną usunięte krzewy,
Inwentaryzacja drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki powinna być sporządzona na aktualnej mapie ewidencyjnej oraz zawierać wykaz właścicieli działek zgodnie z ewidencją gruntów.
- 3 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej w formacie uzgodnionym z Zamawiającym.
C. USŁUGI TOWARZYSZĄCE PRACOM PROJEKTOWYM, W TYM:
1. Uzyskanie prawomocnego pozwolenia wodnoprawnego.
2. Uzyskanie prawomocnej decyzji o warunkach prowadzenia robót
3. Uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji zgodnie z ustawą z dnia 8 lipca 2010 r. o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych (Dz. U. z 2010r., nr 143, poz. 963).

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Nie

Nazwa wykonawcy:
Biuro Studiów i Projektów Gospodarki Wodnej Rolnictwa BIPROMEL Sp. z o.o.

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Instalatorów 9

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-237

ID województwa: 6

Województwo / kraj: mazowieckie

Data udzielenie zamówienia: 12/09/2011

Liczba ofert: 1

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 406504,07

Cena wybranej oferty: 567153,00

Cena minimalna: 567153,00

Cena maksymalna: 567153,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Kody CPV:
713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)

Podobne przetargi

191399 / 2011-07-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Starostwo Powiatowe - Przeworsk (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie projektu wykonawczego: - przebudowy dróg poscaleniowych transportu rolnego wraz z przepustami pod drogami i zjazdami do działek o łącznej długości 24,10 km - renowacji rowów melioracyjnych o łącznej długości 6,3 km - rekultywacji gruntów - powierzchnia 10 ha dla projektu Scalenie gruntów wsi Pełnatycze, gm. Zarzecze na obszarze 533,89 ha w ramach działania Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa przez scalanie gruntów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013

112579 / 2012-05-21 - Inny: Wojeódzka samorządowa jedn. org. nieposiadająca osobowości prawnej (jedn. budżetowa)

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie oceny stanu technicznego wałów przeciwpowodziowych na terenie województwa podkarpackiego w ramach zadania Ochrona od powodzi w zlewni rzeki Wisłok, w tym budowa zbiornika Rudawka Rymanowska oraz ochrona przed powodzią miasta Krosno (w tym opracowanie pięcioletnich ocen stanu technicznego obwałowań w zlewni Wisłoka).

22743 / 2009-01-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji technicznej na przebudowę drogi wojewódzkiej Nr 985 Nagnajów - Mielec - Dębica budowa ronda w km 45+811,10 w m. Tuszyma

4040 / 2012-01-04 - Inny: Wojewódzka samorządowa jedn. org. nieposiadająca osobowości prawnej (jednostka budżetowa)

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego pn.: Rozbudowa prawego wału przeciwpowodziowego rzeki Wisłoki na terenie miasta Dębica na działkach Firmy Oponiarskiej Dębica S.A., woj. podkarpackie

341275 / 2011-12-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie dokumentacji projektowej na rewitalizacjÄ™ zabytkowego parku przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rewitalizacja Parku przy ul. Rycerskiej

229197 / 2011-08-26 - Inny: Wojewódzka samorządowa jedn. org. nieposiadająca osobowości prawnej (jedn. budżet.)

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego pn.: Wisłoka - Boża Wola - rozbudowa lewego wału Wisłoki w km 4+115 - 7+160 na długości 3,045 km oraz budowa nowego odcinka wału od km 7+160 do połączenia projektowanej rzędnej korony wału z rzędną terenu wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji

162425 / 2015-11-06 - Inny: Wojewódzka samorządowa jedn. org. nieposiadająca osobowości prawnej (jedn. budżet.)

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego pn.:Babulówka- rozbudowa obwałowań: lewy w km 2+200-6+600, prawy w km 2+000-6+584 na terenie miejscowości Dymitrów Duży, gm. Baranów Sandomierski wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji

203325 / 2012-09-21 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ekranów akustycznych wzdłuż istniejącej obwodnicy m. Stalowa Wola w ciągu drogi krajowej nr 77a Lipnik- Przemyśl w km 0+000 do km 4+670

354367 / 2010-12-09 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie materiałów do wniosku o wydanie Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia dla przebudowy i rozbudowy DK4 na odcinku od Głuchowa do Radymna z wyłączeniem odcinków DK4, które zostaną zastąpione obwodnicami Przeworska i Jarosławia.

95213 / 2012-04-26 - Inny: Państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kańczuga - Kańczuga (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ulepszenia budynków mieszkalnych Nadleśnictwa Kańczuga wraz ze świadczeniem nadzoru autorskiego przy realizacji zaprojektowanych robót budowlanych

15412 / 2010-01-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Sokołów Małopolski - Sokołów Małopolski (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie projektu budowlano - wykonawczego dla zadania PN: Budowa północnej obwodnicy miasta Sokołowa Małopolskiego, celem skomunikowania drogi ekspresowej S-19 z drogą wojewódzką Nr 875 Mielec - Kolbuszowa - Sokołów - Leżajsk w miejscowości Sokołów Małopolski.

222213 / 2011-08-18 - Inny: Wojewódzka samorządowa jedn. org. nieposiadająca osobowości prawnej (jedn. budżet.)

Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego pn.: Łęg III - rozbudowa lewego wału rzeki Łęg w km lewy 5+000-8+060 na dł. 3,06 km oraz prawego wału w km 6+000-11+000 na dł. 5,00 km na terenie gm. Gorzyce i Grębów wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji.

121752 / 2016-05-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Hyżne - Hyżne (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn: Budowa wodociągu w m. Szklary - odcinek od przysiółka Zagumie do przysiółka Potok

65447 / 2009-04-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji projektowej i uzyskanie prawomocnej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na przebudowę odcinków drogi wojewódzkiej wraz z obiektami mostowymi w miejscowości Liskowate: Zadanie Nr 1 - przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 890 Kuźmina - Krościenko wraz z mostem przez potok bez nazwy w m. Liskowate w km 21+932 ÷ 22+072; Zadanie Nr 2 - przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 890 Kuźmina - Krościenko wraz z mostem przez potok Karaszyl w m. Liskowate w km 22+155 ÷ 22+285

162433 / 2010-06-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miejska Mielec - Mielec (podkarpackie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie dokumentacji p.n. Wariantowa koncepcja ochrony przed powodzią zlewni potoku Jaślańsko-Chorzelowskiego oraz rowu Trześń Główna, uwzględniająca potrzeby przyjęcia większych ilości wód opadowych i roztopowych z obszarów przemysłowych A (tereny lotniska) oraz B (tereny osiedla Wojsław) usytuowanych na terenie Gminy Miejskiej Mielec.