5728 / 2014-01-07 - Administracja samorządowa / Gmina Krośniewice (Krośniewice)
Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2013-11-25 pod pozycją 481934. Zobacz ogłoszenie 481934 / 2013-11-25 - Administracja samorzÄ…dowa.
Numer biuletynu: 1
Pozycja w biuletynie: 5728
Data publikacji: 2014-01-07
Nazwa: Gmina Krośniewice
Ulica: ul. Poznańska 5
Numer domu: 5
Miejscowość: Krośniewice
Kod pocztowy: 99-340
Województwo / kraj: łódzkie
Numer telefonu: 024 2523024
Numer faxu: 0-24 25 47 782
Regon: 61101544800000
Typ ogłoszenia: ZP-403
Numer biuletynu: 1
Numer pozycji: 481934
Data wydania biuletynu: 2013-11-25
Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak
Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak
Rok ogłoszenia: 2013
Pozycja ogłoszenia: 481934
Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie
Ogłoszenie dotyczy: 1
Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa
Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAŁYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROŚNIEWICE
Rodzaj zamówienia: U
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Krośniewice. Zakres zamówienia dotyczy wszystkich nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Krośniewice.
A. Ogólna charakterystyka Gminy Krośniewice w kontekście odbioru i zagospodarowania odpadów.
1) Liczba mieszkańców zameldowanych na terenie Gminy Krośniewice na dzień 31.10.2013 r. wynosi 8.737.
2) Na terenie Gminy Krośniewice jest 1.951 nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców, z tego 1.254 nieruchomości na terenach wiejskich i 697 na terenie miasta Krośniewice.
3) Powierzchnia gminy - 98,865 km2.
B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiot zamówienia obejmuje: odbieranie i zagospodarowanie zmieszanych i zbieranych selektywnie stałych odpadów komunalnych z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Krośniewice tj.:
a) z następujących miejscowości zamieszkałych: Bardzinek, Bielice, Błonie, Cudniki, Cygany, Franki, Głaznów, Głogowa, Godzięby, Górki Miłońskie, Iwiczna, Jankowice, Kajew, Kopy, Kopyta, Krośniewice, Krzewie, Luboradz, Marynin, Miłonice, Miłosna, Morawce, Nowe, Nowe Jankowice, Ostałów, Pawlikowice, Pniewko, Pomarzany, Raszynek, Rozpacz, Skłóty, Stara Wieś, Stare Morawce, Suchodoły, Szubina, Szubsk Duży, Szubsk Towarzystwo, Teresin, Tumidaj, Witów, Wola Nowska, Wychny, Wymysłów, Zalesie, Zieleniew, Zosinek,
b) punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanych dalej PSZOK) znajdujących się w m. Franki, na terenie Składowiska Odpadów Komunalnych, oraz w Krośniewicach, przy ul. Paderewskiego 3,
c) aptek i placówek oświatowych (tylko zbiórka selektywna przeterminowanych leków i baterii).
2) Na terenie zabudowy jednorodzinnej obowiązywać będzie system mieszany pojemnikowo - workowy zbiórki odpadów komunalnych, natomiast na terenie zabudowy wielorodzinnej obowiązywać będzie system pojemnikowy zbiórki odpadów komunalnych.
3) Zbiórka odpadów komunalnych odbywać się będzie do specjalistycznych pojemników, kontenerów lub worków, o następujących kolorach: niebieski - z przeznaczeniem na papier, żółty - z przeznaczeniem na tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe, brązowy - z przeznaczeniem na odpady ulegające biodegradacji, zielony - z przeznaczeniem na szkło.
4) Worki do selektywnie zbieranych odpadów komunalnych zapewni Wykonawca (bezpłatnie). Worki powinny być oznaczone informacją o rodzaju gromadzonych w nich odpadach, nazwą, adresem Wykonawcy. Worki należy przekazać właścicielowi nieruchomości.
5) Pojemniki i kontenery, oznaczone informacją o rodzaju gromadzonych w nich odpadach, nazwą, adresem Wykonawcy, przeznaczone do zbierania zmieszanych odpadów komunalnych, na czas realizacji zamówienia, zapewni Wykonawca na podstawie odrębnych umów zawartych z właścicielami nieruchomości, spółdzielnią mieszkaniową i wspólnotami. Jeżeli właściciel nieruchomości, spółdzielnia lub wspólnota posiada własne pojemniki lub kontenery do zbierania zmieszanych odpadów komunalnych, o pojemności zgodnej z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Krośniewice, to może go wykorzystywać zgodnie z jego przeznaczeniem, bez obowiązku zaopatrzenia się w nowy pojemnik lub kontener.
6) Dane liczbowe:
a) szacunkowa ilość odpadów wynosi: 1 800 Mg,
b) liczba zameldowanych mieszkańców na dzień 31.10.2013 r. wynosi 8.737 osób,
c) liczba budynków jednorodzinnych miasto: 623 szt.,
d) liczba budynków jednorodzinnych wieś: 1.213 szt.,
e) liczba budynków wielorodzinnych miasto: 74 szt.,
f) liczba budynków wielorodzinnych wieś: 41 szt.,
g) liczba i rodzaj pojemników do gromadzenia odpadów zmieszanych: co najmniej 110 litrów - 1 915 szt., 1100 litrów - 71 szt.,
h) liczba specjalistycznych pojemników do gromadzenia odpadów segregowanych na terenie zabudowy wielorodzinnej o pojemności 1100 l, które Wykonawca rozstawi w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, pojemniki do selektywnej zbiórki szkła - 71 szt., dostarczy Wykonawca, pojemniki na opakowania wielomateriałowe i papier - 71 szt., dostarczy Wykonawca, pojemniki do zbiórki plastiku - 71 szt., dostarczy Wykonawca, pojemniki do zbierania bioodpadów i odpadów zielonych - 29 szt., dostarczy Wykonawca,
i) liczba worków o pojemności 120 l. do selektywnej zbiórki odpadów na terenie zabudowy jednorodzinnej, zagrodowej - 70.000 szt.: żółte, niebieskie, zielone i brązowe.
7) Wykonawca zobowiązany będzie do odbioru i zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych i wyeksploatowanego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odbiór będzie odbywał się na niżej wymienionych zasadach:
a) w przypadku zabudowy wielorodzinnej - ww. odpady gromadzone będą przez mieszkańców w wyznaczonych przez zarządców budynków miejscach przy urządzeniach do gromadzenia odpadów (przy altankach, pojemnikach czy kontenerach) w ustalonym przez Zamawiającego z Wykonawcą szczegółowym terminie. Odpady wielkogabarytowe mogą być również przekazywane przez mieszkańców do PSZOK,
b) w przypadku zabudowy jednorodzinnej - będzie się odbywać poprzez odbieranie wystawionych ww. odpadów przez właścicieli przed swoimi nieruchomościami
w ustalonym przez Zamawiającego z Wykonawcą szczegółowym terminie. Odpady wielkogabarytowe mogą być również przekazywane przez mieszkańców do PSZOK.
8) W trakcie realizacji umowy Wykonawca zobowiązany będzie do wyposażenia nieruchomości w odpowiednie pojemniki zgodnie ze zgłoszeniem Zamawiającego. Dotyczy to sytuacji zmiany ilości pojemników na danej nieruchomości, bądź nowych nieruchomości jeżeli pojawią się w trakcie realizacji zamówienia.
9) Jeśli podczas odbierania odpadów dojdzie do uszkodzenia lub zniszczenia z winy Wykonawcy pojemników, Wykonawca w trakcie realizacji zamówienia zobowiązany będzie do dodatkowego dostarczenia pojemników na swój koszt.
10) Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług dodatkowych w zakresie odbioru odpadów. Usługi dodatkowe to odbiór na wniosek właściciela z terenu nieruchomości odpadów budowlanych, o których mowa w § 11 pkt. 2 Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Krośniewice. Koszt wypożyczenia specjalnego kontenera ponosi właściciel nieruchomości.
11) Ilość wytwarzanych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Wyliczona ilość jest szacunkowa i może ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Podaną ilość należy traktować, jako orientacyjną. Wykonawcy nie przysługuje prawo odszkodowania za nieosiągnięcie wskazanej wielkości (minus 30 procent).
12) Wykonawca zobowiązany będzie do ważenia wszystkich odebranych odpadów komunalnych na legalizowanej wadze.
13) Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia odpadów na własny koszt do instalacji przewidzianej do zastępczej obsługi w przypadku awarii regionalnej instalacji.
14) Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania całej masy odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości, a także z PSZOK, aptek oraz placówek oświatowych, zarówno zmieszanych odpadów komunalnych 20 03 01, jak i odpadów gromadzonych w sposób selektywny tj. papieru i tektury, szkła, tworzywa sztucznego, metali, opakowań wielomateriałowych oraz odpadów ulegających biodegradacji, w tym zielonych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli i odpadów wielkogabarytowych, worków po nawozach, folii po kiszonkach, chemikaliów, zużytych opon, tekstyliów i odzieży, odpadów budowlanych i rozbiórkowych, zużytych baterii i akumulatorów, przeterminowanych leków.
15) Wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia właścicieli zamieszkałych nieruchomości, od których odbierane będą odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny w worki o pojemności, co najmniej 120 litrów z folii polietylenowej LDPE o grubości wykluczającej ich rozerwanie, przeznaczone na gromadzenie następujących frakcji odpadów:
a) papieru,
b) szkła,
c) tworzywa sztucznego i odpadów wielomateriałowych,
d) odpadów ulegających biodegradacji, w tym zielonych.
16) Wykonawca zobowiązany jest do odbioru zmieszanych odpadów komunalnych gromadzonych na terenie poszczególnych nieruchomości w pojemnikach o minimalnej pojemności, co najmniej 110 litrów.
17) Wykonawca zobowiązany jest wyposażyć apteki zlokalizowane na terenie Gminy Krośniewice, w specjalnie oznakowane zamknięte pojemniki uniemożliwiające wybieranie leków przez nieuprawnione osoby, przeznaczone na zbieranie przeterminowanych leków oraz opróżniać je po zgłoszeniu o ich wypełnieniu w najbliższym terminie odbioru odpadów komunalnych, w godzinach pracy tych placówek - wykaz aptek zlokalizowanych na terenie Gminy Krośniewice stanowi załącznik nr 11 do SIWZ.
18) Wykonawca zobowiązany jest wyposażyć PSZOK oraz placówki oświatowe, zlokalizowane na terenie Gminy Krośniewice, w specjalnie oznakowane pojemniki przeznaczone na zbieranie baterii i akumulatorów małogabarytowych oraz opróżniać je po zgłoszeniu o ich wypełnieniu w najbliższym terminie odbioru odpadów komunalnych w danej miejscowości, w godzinach pracy tych placówek - wykaz placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie Gminy Krośniewice stanowi załącznik nr 10 do SIWZ.
19) Wykonawca w ciągu 10 dni od podpisania umowy wyposaży nieruchomości wskazane przez Zamawiającego w worki z folii o pojemności, co najmniej 120 litrów, przeznaczone do gromadzenia frakcji tj. szkło, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe, papier, odpady ulegające biodegradacji, w tym zielone.
20) Wykonawca zobowiązany jest do odbierania bezpośrednio z terenu nieruchomości zamieszkałych, a także z PSZOK, aptek, placówek oświatowych, następujących frakcji odpadów komunalnych:
a) dla odbiorców z terenu miasta ustala się wywóz zmieszanych odpadów komunalnych co najmniej dwa razy w miesiącu,
b) dla odbiorców z terenu gminy ustala się wywóz zmieszanych odpadów komunalnych raz na miesiąc w terminie od 1 maja do 31 października, natomiast w pozostałych miesiącach raz na 6 tygodni,
c) dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych ustala się wywóz zmieszanych odpadów komunalnych nie rzadziej niż raz w tygodniu,
d) odbiór odpadów zbieranych w sposób selektywny- jeden raz w miesiącu, a dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych - jeden raz w tygodniu,
e) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - z PSZOK oraz z terenów zamieszkałych nieruchomości - zgodnie z harmonogramem - 1 raz w roku,
f) meble i odpady wielkogabarytowe - z PSZOK oraz z terenów zamieszkałych nieruchomości - zgodnie z harmonogramem - 1 raz w roku,
g) worki po nawozach, folie po kiszonkach, chemikalia, zużyte opony - z PSZOK,
h) tekstylia i odzież - z PSZOK,
i) zużyte baterie i akumulatory - z PSZOK oraz z placówek oświatowych,
j) przeterminowane leki - z aptek,
k) odpady ulęgające biodegradacji i odpady zielone - z PSZOK,
l) odpady budowlane - na wniosek właściciela nieruchomości.
21) Na terenie zabudowy wielorodzinnej, niesegregowane zmieszane odpady komunalne zbierane będą do pojemników ustawionych na terenie nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców, w przeznaczonych do tego miejscach (altanki śmietnikowe, wyznaczone miejsca na pojemniki).
22) Wykonawca zobowiązany jest do odbierania odpadów z poszczególnych nieruchomości zgodnie z ustalonym przez Wykonawcę harmonogramem wywozu, z zastrzeżeniem, że odbiór ww. odpadów musi odbywać się w godzinach 6.00 - 20.00. Wszelkie zmiany harmonogramu będą wymagały zgody Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia zmiany harmonogramu do każdej nieruchomości objętej odbieraniem odpadów komunalnych.
23) Częstotliwość wywozu odpadów z PSZOK będzie ustalana w porozumieniu z Zamawiającym i wynikać będzie z rzeczywistych potrzeb, jednak nie mniej niż 1 raz na kwartał.
24) Wykonawca jest zobowiązany do realizacji reklamacji - nieodebranie z nieruchomości odpadów zgodnie z harmonogramem, nie pozostawienie worków na odpady segregowane itp. w przeciągu 24 godzin od otrzymania telefonu lub e-maila od Zamawiającego. O załatwieniu reklamacji należy niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
25) Wykonawca zobowiązany będzie do monitorowania obowiązku ciążącego na właścicielu nieruchomości w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych. W przypadku stwierdzenia, że właściciel nieruchomości nie wywiązuje się z obowiązku w zakresie segregacji odpadów, Wykonawca odbiera odpady jako niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. Wykonawca zobowiązany będzie w terminie 7 dni roboczych od dnia zaistnienia opisanej sytuacji do pisemnego lub drogą elektroniczną poinformowania Zamawiającego o nie wywiązaniu się z obowiązków segregacji odpadów przez właściciela nieruchomości.
Do informacji Wykonawca zobowiązany będzie załączyć dokumentację - protokół z zaistnienia takiego zdarzenia. Z dokumentacji musi jednoznacznie wynikać, jakiej dotyczy nieruchomości, w jakim dniu i o jakiej godzinie doszło do ustalenia ww. zdarzenia. Do dokumentacji należy dołączyć dokumentację fotograficzną ww. zdarzenia.
26) Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia nie będzie mógł mieszać selektywnie zbieranych odpadów komunalnych z niesegregowanymi (zmieszanymi) odpadami komunalnymi.
27) Wykonawca zobowiązany jest do zorganizowania Biura Obsługi Klienta na terenie Gminy Krośniewice oraz podania terminów przyjęć interesantów.
28) Wykonawca zobowiązany jest, w okresach kwartalnych, przedkładać Zamawiającemu karty przekazania odpadów do miejsca ich odzysku, recyklingu lub unieszkodliwienia, w terminie do końca miesiąca następującego po kwartale, którego dotyczy,
a) Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczania Zamawiającemu w wersji papierowej i elektronicznej sprawozdań kwartalnych o jakich mowa w art. 9 n ustawy o Utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Sprawozdania powinny być sporządzone zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z 15 maja 2012 r. w sprawie wzorów sprawozdań o odebranych odpadach komunalnych, odebranych nieczystościach ciekłych oraz realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami, a w przypadku zmiany rozporządzenia, zgodnie z obowiązującymi wzorami druków.
b) W celu umożliwienia sporządzenia przez Zamawiającego rocznego sprawozdania z realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi, o którym mowa w art. 9q ustawy, Wykonawca zobowiązany będzie przekazać Zamawiającemu niezbędne informacje umożliwiające sporządzenie sprawozdania. Wykonawca zobowiązany będzie również do przedkładania Zamawiającemu innych informacji nt. odbioru, unieszkodliwiania i segregacji odpadów jeśli w trakcie realizacji zamówienia na Zamawiającego nałożony zostanie obowiązek sporządzania innych sprawozdań z zakresu gospodarki odpadami. Dotyczy to tylko informacji w posiadaniu, których będzie Wykonawca a nie Zamawiający.
29) Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia ewidencji nieruchomości, z których zostały odebrane zmieszane i selektywnie zebrane frakcje odpadów. Dane należy przekazywać Zamawiającemu w wersji elektronicznej (.doc., .xls) i papierowej.
30) W trakcie realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do ochrony danych osobowych właścicieli nieruchomości zamieszkałych zawartych w ewidencji nieruchomości. Dane zawarte w ewidencji Wykonawca wykorzystywać będzie wyłącznie do celów realizacji przedmiotu umowy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.).
31) Wykonawca zobowiązany jest do przekazywania zmieszanych odpadów komunalnych, pozostałości z sortowania odpadów komunalnych oraz odpadów zielonych zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami Województwa Łódzkiego tj. region I (RGOK I - Region Gospodarowania Odpadami Komunalnymi I). W przypadku frakcji odpadów selektywnie zbieranych w ramach zagospodarowania odpadów, Wykonawca zobowiązany będzie do ich przekazania do instalacji odzysku unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2013 r. poz. 21).
32) Wymogi dotyczące przekazywania odpadów: Wykonawca zobowiązany jest do przestrzegania w trakcie realizacji zamówienia przepisów prawa, w szczególności takich jak:
a) Ustawa z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz.U. z 2013 r. poz. 672),
b) Ustawa z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2013 r. poz. 21),
c) Ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2012 r. poz. 391 z późn.zm.),
d) Ustawa z dnia 1 lipca 2011 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 152, poz. 897 z późn.zm.),
e) Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz.U. z 2008 r. Nr 25, poz. 150 z późn. zm),
f) Ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. Nr 180, poz. 1495 z późn.zm.),
g) Ustawa z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach (Dz.U. Nr 79, poz. 666 z późn.zm.),
h) Ustawa z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t.j. Dz.U. z 2012 r., poz. 145 z późń.zm.),
i) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz.U. z 2013 r. poz. 122),
j) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 16 czerwca 2009 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy gospodarowaniu odpadami komunalnymi (Dz.U. Nr 104, poz. 868),
k) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 8 grudnia 2010 r. w sprawie wzorów dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji i odpadów (Dz.U. Nr 249 poz. 1673),
l) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 27 września 2001 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. Nr 112, poz. 1206),
m) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 29 maja 2012 r. w sprawie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów komunalnych (Dz.U z 2012 r., poz. 645),
n) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 15 maja 2012 r. w sprawie wzorów sprawozdań o odebranych odpadach komunalnych, odebranych nieczystościach ciekłych oraz realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi (Dz.U. z 2012 r., poz. 630),
o) Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 25 maja 2012 r. w sprawie poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz sposobu obliczania poziomu ograniczenia masy tych odpadów (Dz.U. z 2012 r., poz. 676),
p) Uchwała nr XXIX/202/13 Rady Miejskiej w Krośniewicach z dnia 29 stycznia 2013 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Krośniewice, wraz z ewentualnymi zmianami,
q) Uchwała nr XXVII/189/12 Rady Miejskiej w Krośniewicach z dnia 10 grudnia 2012 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowanie tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, wraz z ewentualnymi zmianami,
r) Uchwała Nr XXVI/481/12 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie: przyjęcia Planu gospodarki odpadami województwa łódzkiego 2012, wraz z ewentualnymi zmianami,
s) Uchwała Nr XXVI/482/12 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie: wykonania Planu gospodarki odpadami 2012, wraz z ewentualnymi zmianami.
Kody CPV: 908000002
Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
905110002 (Usługi wywozu odpadów)
Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
905120009 (Usługi transportu odpadów)
Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
905131007 (Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych)
Kod CPV piątej częsci zamówienia:
905330002 (Usługi gospodarki odpadami)
Kod CPV szóstej częsci zamówienia:
905132008 (Usługi wywozu stałych odpadów miejskich)
Kod trybu postepowania: PN
Czy zamówienie dotyczy programu UE: Nie
Nazwa wykonawcy: Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
Adres pocztowy wykonawcy: ul. Paderewskiego 3
Miejscowość: Krośniewice
Kod pocztowy: 99-340
ID województwa: 4
Województwo / kraj: łódzkie
Data udzielenie zamówienia: 07/01/2014
Liczba ofert: 2
Liczba odrzuconych ofert: 0
Szacunkowa wartość zamówienia: 494611,20
Cena wybranej oferty: 617537,16
Cena minimalna: 617537,16
Cena maksymalna: 1698472,80
Kod waluty: 1
Waluta (PLN): PLN
Podobne przetargi
332204 / 2015-12-07 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina Krośniewice - Krośniewice (łódzkie)
CPV: 908000002 ()
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAÅYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROÅšNIEWICE
481934 / 2013-11-25 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina Krośniewice - Krośniewice (łódzkie)
CPV: 908000002 ()
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAÅYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROÅšNIEWICE
348024 / 2014-10-17 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina Krośniewice - Krośniewice (łódzkie)
CPV: 908000002 ()
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAÅYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROÅšNIEWICE
307550 / 2015-11-16 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina Krośniewice - Krośniewice (łódzkie)
CPV: 908000002 ()
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAÅYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROÅšNIEWICE
229184 / 2013-06-14 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina Krośniewice - Krośniewice (łódzkie)
CPV: 908000002 ()
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAÅYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROÅšNIEWICE
374746 / 2014-11-14 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina Krośniewice - Krośniewice (łódzkie)
CPV: 908000002 ()
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAÅYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROÅšNIEWICE
204548 / 2013-05-27 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina Krośniewice - Krośniewice (łódzkie)
CPV: 908000002 ()
ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE STAÅYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KROÅšNIEWICE