Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

357914 / 2014-10-28 - / Tarnowskie Termy Sp. z o.o. (Tarnowo Podgórne)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2014-10-21 pod pozycją 351164. Zobacz ogłoszenie 351164 / 2014-10-21 - Inny: Spółka prawa handlowego.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 357914

Data publikacji: 2014-10-28

Nazwa: Tarnowskie Termy Sp. z o.o.

Ulica: ul. Poznańska 104

Numer domu: 104

Miejscowość: Tarnowo Podgórne

Kod pocztowy: 62-080

Województwo / kraj: wielkopolskie

Numer telefonu: 61 8164705

Regon: 30221154200000

Typ ogłoszenia: ZP-406

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 351164

Data wydania biuletynu: 2014-10-21

Ogłoszenie dotyczy: 0

Przedmiot zamówienia: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Miejsce składania: IV.4.4)

Przed wprowadzeniem zmainy: 04.11.2014 godzina 12:00

Po wprowadzeniu zmiany: 05.11.2014 godzina 12:00

Miejsce składania: Zał.Icz13

Przed wprowadzeniem zmainy:
Ławeczkę należy wykonać z materiałów odpornych na korozyjne środowisko wody basenowej z domieszką wody solankowej o stężeniu 0,4 %.

Po wprowadzeniu zmiany:
Ławeczkę należy wykonać z materiałów odpornych na korozyjne środowisko wody basenowej z domieszką wody solankowej o stężeniu nie większym niż 0,3%.

Miejsce składania: Zał.Icz16

dodac:
Opis stanowiska systemu zarządzania bezpieczeństwem (SSP, KD, SSWIN).
W obiekcie należy zainstalować system integrujący centrale SSP. Zadaniem systemu będzie przekazanie spójnej i łatwej do interpretacji informacji na temat aktualnego stanu instalacji przeciwpożarowej w czasie spoczynku, jak i w czasie pożaru. Informacje te muszą być pobierane poprzez interfejs komunikacyjny, bezpośrednio z centrali SSP.
Zalecane jest, aby system posiadał certyfikat oraz świadectwo dopuszczenia CNBOP, ponieważ będzie używany do weryfikacji alarmów pożarowych, płynących z systemu SSP. W czasie pożaru, system musi filtrować informacje płynące z centrali SSP i w sposób logiczny pokazywać nieprawidłowości w działaniu urządzeń odpowiedzialnych za wykonanie scenariusza pożarowego. Obsługa systemu integrującego będzie odbywać się z pozycji wizualizacji wyświetlanej na ekranie monitorów.
Wszystkie urządzenia muszą być wizualizowane za pomocą grafik wektorowych umożliwiających powiększanie widoku dowolnego obszaru bez utarty jakości. Każdemu czujnikowi musi być przypisany odpowiedni schemat działania operatora, wskazówki i procedury do wykonania. Wszystkie działania wszystkich użytkowników muszą być raportowane i archiwizowane. System integrujący musi umożliwiać jednoznaczną identyfikację użytkownika i mechanizm przesyłania informacji do innych użytkowników. System musi umożliwiać współdzielone prowadzenie akcji związanej z nietypowym zdarzeniem w obiekcie.
Wymaga się, aby każde zdarzenie występujące w obiekcie oraz działania podjęte w celu jego opracowania były zapisywane w protokołach. Format protokołu powinien uniemożliwić podgląd danych za pomocą innego programu. Jednocześnie, zaistnienie zdarzenia ważnego ze względu na poziom bezpieczeństwa powinno być protokołowane przy pomocy drukarki.
W systemie zarządzania musi istnieć możliwość zmiany obserwowanych planów np. ze względu na poziomy, strefy itp.
System ma wykorzystywać stacje dwumonitorowe oraz połączenie trybu tekstowego i interfejsu graficznego. W systemie dostępne mają być informacje dotyczące zdarzeń pojawiających się w czasie pracy systemu, opisy kiedy i jakie procedury obsługi zdarzeń zostały zastosowane przez operatora oraz identyfikacja operatora. Raporty będą generowane w zależności od dowolnego parametru zawartego w instalacji, dzięki czemu będzie można analizować problemy pojawiające się na budynku.
Ze względu na charakter budynku, System zarządzania musi integrować systemy bezpieczeństwa takie jak: dostępu (KD), sygnalizacji włamania i napadu (SWiN), sygnalizacji alarmów pożarowych (SSP), ESOK oraz zapewnić komunikację z systemem automatyki budynkowej BMS.

Podobne przetargi