Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

335432 / 2010-10-18 - Administracja samorządowa / Miasto Inowrocław (Inowrocław)

Dostawa i montaż telebimu na potrzeby Miasta Inowrocławia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż telebimu wraz z urządzeniami umożliwiającymi emitowanie programów telewizyjnych (karta telewizyjna, wideoprocesor, głośniki) wraz z serwisem w ramach projektu pn.: Adaptacja pomieszczeń Muzeum na potrzeby Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu i całościowym podłączeniem - ekranu LED umożliwiającego oglądanie obrazu zarówno z bliskiej, jak i z dalszej odległości wraz z jednostką sterującą i oprogramowaniem. Telebim ma być umieszczony na budynku Teatru Miejskiego przy Placu Klasztornym. Wisząca konstrukcja telebimu powinna być estetycznie wykonana. Wykonawca powinien opracować dokumentacje techniczną niezbędną do zgłoszenia robót budowlanych oraz zapewnić serwis sprzętu.
Minimalne wymagania techniczne ekranu:
Parametry techniczne: rozmiar ekranu - nie mniejszy niż 12 m2, powierzchnia - nie mniejsza niż 12,00 m 2, kąt świecenia poziomy - nie mniej niż 120 stopni, kąt świecenia pionowy - nie mniej niż 50 stopni, jasność świecenia - nie mniej niż 5500 NIT, raster fizyczny - nie większy niż 25 mm, raster optyczny - nie większy niż 12,5 mm, rozdzielczość obrazu wyświetlanego - min. 848x464 punktów, składowe punktu świetlnego - 2RGB, ilość kolorów - min 16,7 mln, częstotliwość odświeżania - nie mniej niż 600 Hz, wyświetlanie obrazu - min. 50 klatek na sekundę, zakres temperatur pracy -20 ºC do 50 ºC, wilgotność pracy w zakresie - do 90%, Żywotność diod - 100 000 h, przetwarzanie koloru - 16 bitowe, zastosowanie układów drivera diod LED z zabezpieczeniem termicznym MBI5031, lub równoważny, sygnał wejściowy/wyjściowy, sterujący modułem w standardzie DVI - w celu zapewnienia, najwyższej jakości obrazu, szybkiej diagnostyki oraz testowania ekranu. Możliwość podłączenia zwrotnego sygnału DVI z ekranu do monitora diagnostycznego - z dowolnego modułu ekranu bez dodatkowych urządzeń konwertujących sygnał. Dopuszcza się stosowanie przejściówek w celu dopasowania standardu złącz ekranu LED do standardu DVI. Możliwość testowania ekranu z dowolnego generatora obrazów kontrolnych w standardzie DVI - możliwość podłączenia testera w
dowolnym miejscu ekranu (do dowolnego modułu) bez dodatkowych urządzeń konwertujących sygnał.
Wymagane jest zastosowanie układu monitorująco - sterującego pracą układu (watchdog) następujących funkcjach:
1. Automatyczne sterowanie jasnością ekranu w zależności od otoczenia zewnętrznego,
2. Możliwość definiowania niezależnej charakterystyki, pracy ekranu dla rożnych poziomów jasności (kontrast, nasycenie),
3. Możliwość predefiniowania i zapisania minimum dwóch charakterystyk wyświetlania dla ekranu LED,
4. możliwość predefiniowania min 5 niezależnych zestawów charakterystyk i jasności ekranu, z możliwością przypisania ich do automatycznego regulatora jasności ekranu.
5. Ciągły monitoring i akwizycja temperatur panujących w ekranie,
6.Możliwość wyświetlania na ekranie obrazów testowych za pomocą oprogramowania konfigurującego bez konieczności podłączania sygnału DVI (testy uruchamiane z poziomu RS232), możliwość wyświetlania na ekranie obrazów testowych bezpośrednio przez serwisanta za pomocą przycisków znajdujących się w kontrolerach ekranu. Akceptowane parametry zasilania 90 - 264 VAC 50-60Hz, zdalna, programowa zmiana jasności i charakterystyki korekcyjnej za pomocą firmowego oprogramowania producenta ekranu. Zarówno ekran jak i jego osprzęt powinien powinny sprostać trudnym warunkom atmosferycznym w trakcie eksploatacji, w tym silnym wiatrom i ulewnym deszczom.
Wraz z ekranem wykonawca ma obowiązek dostarczyć:
1. Urządzenia peryferyjne gwarantujące niezakłócone wyświetlanie obrazów podczas ich przełączania z dowolnego wejścia na dowolne inne wejście (przy założeniu, że sygnały te nie są synchroniczne). Urządzenia powinny zostać skonfigurowane i dostarczone w przenośnej szafie sterowniczej RACK 19, wyposażonej w kołka. Wymagane jest, aby urządzenia pozwalały na ręczne przełączanie sygnałów, bez konieczności wykorzystania komputera sterującego. Wymagane jest synchroniczne przełączanie sygnału wideo i audio.
Urządzenia muszą gwarantować, co najmniej:
a. regulację temperatury barwowej ekranu w zakresie 3200K do 6000K,
b. 1 zewnętrzne wejście composite video z transformatorową izolacją,
c. 1 zewnętrzne wejście S-VIDEO,
d. 1 zewnętrzne wejście VGA/UXGA,
e. minimum 4 analogowe wejścia audio stereo (po jednym dla każdego wejścia wideo), w postaci gniazd RCA lub XLR. Wejścia audio muszą być przełączane synchronicznie z wejściami wideo,
f. zestaw urządzeń wyposażony w zewnętrzną konsolę umożliwiającą przełączanie źródeł sygnału.
Dodatkowo zestaw musi zawierać, co najmniej:
a. 1 stacjonarny odtwarzacz Blu-ray,
b. komputer sterujący, wraz z licencjonowanym oprogramowaniem: oprogramowanie systemowe Microsoft Windows 7 lub równoważne, oprogramowanie do prostej obróbki i edycji wideo, tworzenia prezentacji i efektów, pakiet oprogramowania do edycji grafiki rastrowej i wektorowej, oprogramowanie do odtwarzania prezentacji, reklam, plików multimedialnych itp. - oprogramowanie powinno odtwarzać popularne pliki multimedialne np. avi, mpg, divx itp.; Wykonawca musi zagwarantować możliwość wprowadzenia zmian i ulepszeń w oprogramowaniu w czasie min. 5 lat od daty podpisania protokołu
odbioru. Oświadczenie wykonawcy o możliwości dokonywania zmian w oprogramowaniu należy załączyć do oferty.
c. 1 monitor LCD, wykonane standardzie RACK 19, przeznaczony do podglądu sygnałów wejściowych, o przekątnej, co najmniej 7 cali.
Wykonawca jest dodatkowo zobowiązany dostarczyć: licencjonowane oprogramowanie producenta ekranu, wszystkie akcesoria i okablowania niezbędne do prawidłowej pracy systemu zgodnie z wymaganiami postawionymi w SIWZ, instrukcji obsługi i konfiguracji tablicy LED oraz instrukcji obsługi poszczególnych elementów systemu w języku polskim, przedłożenia wszelkich wymaganych prawem certyfikatów i deklaracji wymaganych dla tego typu urządzeń, podczas odbioru, przeprowadzenia szkolenia wskazanych przez Zamawiającego (3 osoby).
Dostawca ma obowiązek dostarczyć wraz z ofertą charakterystykę (opis) oferowanych ekranów wraz z dodatkowym asortymentem oraz oprogramowaniem z podaniem parametrów technicznych celem przeprowadzenia testów zgodności oferowanego sprzętu i oprogramowania z SIWZ.

Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonał przedmiot zamówienia w sposób zapewniający bezpieczeństwo osób trzecich, a także mienia znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie. Szkody powstałe w trakcie wykonywania prac objętych przedmiotem zamówienia zostaną naprawione na koszt i niebezpieczeństwo wykonawcy.
Wykonawca w okresie gwarancji, w przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego (pismem, faksem, droga elektroniczną) awarii telebimu, jest zobowiązany najpóźniej
w terminie 24 godzin od powiadomienia go o awarii, do jej usunięcia
lub wymiany na sprawny. Koszt dojazdu, dostarczenia uszkodzonego elementu do serwisu i jego ponowny montaż ponosi wykonawca.
Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia 3-letniej rękojmi za wady i 3-letniej gwarancji jakości, licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy bez zastrzeżeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie technicznym, który stanowi załącznik do siwz.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 335432

Data publikacji: 2010-10-18

Nazwa: Miasto Inowrocław

Ulica: ul. F. D. Roosevelta 36

Numer domu: 36

Miejscowość: Inowrocław

Kod pocztowy: 88-100

Województwo / kraj: kujawsko-pomorskie

Numer telefonu: 52 3555250

Numer faxu: 52 3555233

Adres strony internetowej: www.inowroclaw.pl

Regon: 00059636900000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Dostawa i montaż telebimu na potrzeby Miasta Inowrocławia

Rodzaj zamówienia: D

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż telebimu wraz z urządzeniami umożliwiającymi emitowanie programów telewizyjnych (karta telewizyjna, wideoprocesor, głośniki) wraz z serwisem w ramach projektu pn.: Adaptacja pomieszczeń Muzeum na potrzeby Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu i całościowym podłączeniem - ekranu LED umożliwiającego oglądanie obrazu zarówno z bliskiej, jak i z dalszej odległości wraz z jednostką sterującą i oprogramowaniem. Telebim ma być umieszczony na budynku Teatru Miejskiego przy Placu Klasztornym. Wisząca konstrukcja telebimu powinna być estetycznie wykonana. Wykonawca powinien opracować dokumentacje techniczną niezbędną do zgłoszenia robót budowlanych oraz zapewnić serwis sprzętu.
Minimalne wymagania techniczne ekranu:
Parametry techniczne: rozmiar ekranu - nie mniejszy niż 12 m2, powierzchnia - nie mniejsza niż 12,00 m 2, kąt świecenia poziomy - nie mniej niż 120 stopni, kąt świecenia pionowy - nie mniej niż 50 stopni, jasność świecenia - nie mniej niż 5500 NIT, raster fizyczny - nie większy niż 25 mm, raster optyczny - nie większy niż 12,5 mm, rozdzielczość obrazu wyświetlanego - min. 848x464 punktów, składowe punktu świetlnego - 2RGB, ilość kolorów - min 16,7 mln, częstotliwość odświeżania - nie mniej niż 600 Hz, wyświetlanie obrazu - min. 50 klatek na sekundę, zakres temperatur pracy -20 ºC do 50 ºC, wilgotność pracy w zakresie - do 90%, Żywotność diod - 100 000 h, przetwarzanie koloru - 16 bitowe, zastosowanie układów drivera diod LED z zabezpieczeniem termicznym MBI5031, lub równoważny, sygnał wejściowy/wyjściowy, sterujący modułem w standardzie DVI - w celu zapewnienia, najwyższej jakości obrazu, szybkiej diagnostyki oraz testowania ekranu. Możliwość podłączenia zwrotnego sygnału DVI z ekranu do monitora diagnostycznego - z dowolnego modułu ekranu bez dodatkowych urządzeń konwertujących sygnał. Dopuszcza się stosowanie przejściówek w celu dopasowania standardu złącz ekranu LED do standardu DVI. Możliwość testowania ekranu z dowolnego generatora obrazów kontrolnych w standardzie DVI - możliwość podłączenia testera w
dowolnym miejscu ekranu (do dowolnego modułu) bez dodatkowych urządzeń konwertujących sygnał.
Wymagane jest zastosowanie układu monitorująco - sterującego pracą układu (watchdog) następujących funkcjach:
1. Automatyczne sterowanie jasnością ekranu w zależności od otoczenia zewnętrznego,
2. Możliwość definiowania niezależnej charakterystyki, pracy ekranu dla rożnych poziomów jasności (kontrast, nasycenie),
3. Możliwość predefiniowania i zapisania minimum dwóch charakterystyk wyświetlania dla ekranu LED,
4. możliwość predefiniowania min 5 niezależnych zestawów charakterystyk i jasności ekranu, z możliwością przypisania ich do automatycznego regulatora jasności ekranu.
5. Ciągły monitoring i akwizycja temperatur panujących w ekranie,
6.Możliwość wyświetlania na ekranie obrazów testowych za pomocą oprogramowania konfigurującego bez konieczności podłączania sygnału DVI (testy uruchamiane z poziomu RS232), możliwość wyświetlania na ekranie obrazów testowych bezpośrednio przez serwisanta za pomocą przycisków znajdujących się w kontrolerach ekranu. Akceptowane parametry zasilania 90 - 264 VAC 50-60Hz, zdalna, programowa zmiana jasności i charakterystyki korekcyjnej za pomocą firmowego oprogramowania producenta ekranu. Zarówno ekran jak i jego osprzęt powinien powinny sprostać trudnym warunkom atmosferycznym w trakcie eksploatacji, w tym silnym wiatrom i ulewnym deszczom.
Wraz z ekranem wykonawca ma obowiązek dostarczyć:
1. Urządzenia peryferyjne gwarantujące niezakłócone wyświetlanie obrazów podczas ich przełączania z dowolnego wejścia na dowolne inne wejście (przy założeniu, że sygnały te nie są synchroniczne). Urządzenia powinny zostać skonfigurowane i dostarczone w przenośnej szafie sterowniczej RACK 19, wyposażonej w kołka. Wymagane jest, aby urządzenia pozwalały na ręczne przełączanie sygnałów, bez konieczności wykorzystania komputera sterującego. Wymagane jest synchroniczne przełączanie sygnału wideo i audio.
Urządzenia muszą gwarantować, co najmniej:
a. regulację temperatury barwowej ekranu w zakresie 3200K do 6000K,
b. 1 zewnętrzne wejście composite video z transformatorową izolacją,
c. 1 zewnętrzne wejście S-VIDEO,
d. 1 zewnętrzne wejście VGA/UXGA,
e. minimum 4 analogowe wejścia audio stereo (po jednym dla każdego wejścia wideo), w postaci gniazd RCA lub XLR. Wejścia audio muszą być przełączane synchronicznie z wejściami wideo,
f. zestaw urządzeń wyposażony w zewnętrzną konsolę umożliwiającą przełączanie źródeł sygnału.
Dodatkowo zestaw musi zawierać, co najmniej:
a. 1 stacjonarny odtwarzacz Blu-ray,
b. komputer sterujący, wraz z licencjonowanym oprogramowaniem: oprogramowanie systemowe Microsoft Windows 7 lub równoważne, oprogramowanie do prostej obróbki i edycji wideo, tworzenia prezentacji i efektów, pakiet oprogramowania do edycji grafiki rastrowej i wektorowej, oprogramowanie do odtwarzania prezentacji, reklam, plików multimedialnych itp. - oprogramowanie powinno odtwarzać popularne pliki multimedialne np. avi, mpg, divx itp.; Wykonawca musi zagwarantować możliwość wprowadzenia zmian i ulepszeń w oprogramowaniu w czasie min. 5 lat od daty podpisania protokołu
odbioru. Oświadczenie wykonawcy o możliwości dokonywania zmian w oprogramowaniu należy załączyć do oferty.
c. 1 monitor LCD, wykonane standardzie RACK 19, przeznaczony do podglądu sygnałów wejściowych, o przekątnej, co najmniej 7 cali.
Wykonawca jest dodatkowo zobowiązany dostarczyć: licencjonowane oprogramowanie producenta ekranu, wszystkie akcesoria i okablowania niezbędne do prawidłowej pracy systemu zgodnie z wymaganiami postawionymi w SIWZ, instrukcji obsługi i konfiguracji tablicy LED oraz instrukcji obsługi poszczególnych elementów systemu w języku polskim, przedłożenia wszelkich wymaganych prawem certyfikatów i deklaracji wymaganych dla tego typu urządzeń, podczas odbioru, przeprowadzenia szkolenia wskazanych przez Zamawiającego (3 osoby).
Dostawca ma obowiązek dostarczyć wraz z ofertą charakterystykę (opis) oferowanych ekranów wraz z dodatkowym asortymentem oraz oprogramowaniem z podaniem parametrów technicznych celem przeprowadzenia testów zgodności oferowanego sprzętu i oprogramowania z SIWZ.

Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykonał przedmiot zamówienia w sposób zapewniający bezpieczeństwo osób trzecich, a także mienia znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie. Szkody powstałe w trakcie wykonywania prac objętych przedmiotem zamówienia zostaną naprawione na koszt i niebezpieczeństwo wykonawcy.
Wykonawca w okresie gwarancji, w przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego (pismem, faksem, droga elektroniczną) awarii telebimu, jest zobowiązany najpóźniej
w terminie 24 godzin od powiadomienia go o awarii, do jej usunięcia
lub wymiany na sprawny. Koszt dojazdu, dostarczenia uszkodzonego elementu do serwisu i jego ponowny montaż ponosi wykonawca.
Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił na przedmiot zamówienia 3-letniej rękojmi za wady i 3-letniej gwarancji jakości, licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy bez zastrzeżeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie technicznym, który stanowi załącznik do siwz.

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: O

Okres w miesiącach: 1

Informacja na temat wadium: Zamawiający nie żąda wniesienia wadium

Zaliczka: Nie

Uprawnienia: nie dotyczy

Wiedza i doświadczenie:
o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonali co najmniej dwie dostawy wraz z montażem telebimu.
Ocena spełniania warunku będzie dokonana na podstawie złożonego wykazu wykonanych dostaw i dokumentów potwierdzających, że dostawy zostały wykonane należycie; na zasadzie spełnia/nie spełnia

Potencjał techniczny:
nie określa się minimalnych standardów. Spełnianie warunku zostanie ocenione na podstawie złożonego oświadczenia, na zasadzie spełnia/nie spełnia

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy dysponują osobami posiadającymi uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych. Ocena spełniania warunku zostanie dokonana na podstawie złożonego wykazu osób, które będą wykonywać zamówienie oraz oświadczenia, że osoby te posiadają wymagane uprawnienia, na zasadzie spełnia/nie spełnia

Sytuacja ekonomiczna:
nie określa się minimalnych standardów. Spełnianie warunku zostanie ocenione na podstawie złożonego oświadczenia, na zasadzie spełnia/nie spełnia

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie nr 7: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokument potwierdzenia III.5: Tak

Inne dokumenty potwierdzające III.5:
specyfikacje techniczne telebimu wydane przez producenta

inne_dokumenty:
1) formularz ofertowy, 2) dokument lub dokumenty, z których będzie wynikać uprawnienie do podpisania oferty, np. aktualny odpis z właściwego rejestru, aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, aktualny statut spółki lub aktualny rejestr handlowy. Wymagane dokumenty można złożyć w formie kopii poświadczonej z oryginałem przez Wykonawcę

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy, jeżeli wystąpią następujące okoliczności: a) zmiana podatku od towarów i usług VAT, b) konieczność zmiany terminu wykonania zamówienia z przyczyn, za które nie odpowiada wykonawca, w szczególności: - wystąpienia warunków atmosferycznych niepozwalających na wykonanie przedmiotu umowy ze względów technologicznych, co może mieć wpływ na jakość wykonania, trwałość i zachowanie okresu gwarancji, - działania siły wyższej, - wystąpienia okoliczności, których nie można było przewidzieć, mimo zachowania należytej staranności, c) zmiana warunków finansowania zamówienia, d) zmiana na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót. Warunkiem wprowadzenia zmian do zawartej umowy będzie pisemne uzasadnienie sporządzone przez komisję powołaną przez Zamawiającego, w skład której wejdzie inspektor nadzoru i przedstawiciel wykonawcy, zatwierdzony przez kierownika Zamawiającego. Zmiany postanowień umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.bip.inowroclaw.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Urząd Miasta Inowrocławia, 88-100 Inowrocław, ul. Roosevelta 36, Zespół zamówień publicznych

Data składania wniosków, ofert: 26/10/2010

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Urząd Miasta Inowrocławia, 88-100 Inowrocław, ul. Roosevelta 36, punkt informacyjno-podawczy Biura Obsługi Interesantów i Kontroli

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Tak

Informacje dodatkowe:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013

Kody CPV:
302313000 (Monitory ekranowe)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
302313103 (Wyświetlacze płaskie)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
323246006 (Telewizory cyfrowe)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
513100008 (Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo)

Podobne przetargi

298348 / 2013-07-26 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miasta Brodnicy - Brodnica (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Dostawa komputerów, oprogramowania, przeprowadzenie szkolenia, modernizacja oraz obsługa serwisowa komputerów w ramach realizacji projektu pod nazwą Likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Brodnicy

197801 / 2011-07-20 - Inny: Instytucja Wojskowa

Regionalny Węzeł Łączności w Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Dostawa peryferiów, podzespołów i akcesoriów do sprzętu informatycznego dla Regionalnego Węzła łączności w Bydgoszczy.

160369 / 2011-06-08 - Inny: Instytucja Wojskowa

Regionalny Węzeł Łączności w Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Dostawa peryferiów, podzespołów i akcesoriów do sprzętu informatycznego dla Regionalnego Węzła Łaczności w Bydgoszczy.

290344 / 2015-10-29 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Åšniadeckich - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Dostawa monitorów komputerowego dla Jednostek Organizacyjnych Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego

136047 / 2013-07-08 - Inny: Instytucja Wojskowa

Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Dostawa sprzętu informatycznego, akcesoriów i oprogramowania w tym w ramach umowy Select dla Regionu Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy.

540346 / 2013-12-31 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Bartniczka - Bartniczka (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów, oprogramowania i przeprowadzenie szkolenia w ramach realizacji projektu pod nazwą Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Bartniczka.

467406 / 2013-11-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Bartniczka - Bartniczka (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów, oprogramowania i przeprowadzenie szkolenia w ramach realizacji projektu pod nazwą Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Gminy Bartniczka.

365752 / 2013-09-10 - Inny: Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Szansa Na Zdrowie - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Zakup zestawów komputerowych, drukarek, aparatu oraz sprzętu RTV na potrzeby Stowarzyszenia Szansa Na Zdrowie, Środowiskowy Dom Samopomocy

65908 / 2013-02-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miasto GrudziÄ…dz - GrudziÄ…dz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 302313000 (Monitory ekranowe)
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z podstawowym oprogramowaniem, niezbędnego do wdrożenia Systemu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu