Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

116315 / 2013-06-18 - Administracja samorządowa / Zespół Ekonomiki Oświaty w Krakowie (Kraków)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2013-05-16 pod pozycją 78863. Zobacz ogłoszenie 78863 / 2013-05-16 - Administracja samorzÄ…dowa.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 116315

Data publikacji: 2013-06-18

Nazwa: Zespół Ekonomiki Oświaty w Krakowie

Ulica: ul. Ułanów 9

Numer domu: 9

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-450

Województwo / kraj: małopolskie

Numer telefonu: 12 617 88 88

Numer faxu: 12 410 43 90

Regon: 00055362100000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 78863

Data wydania biuletynu: 2013-05-16

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2013

Pozycja ogłoszenia: 78863

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przeprowadzenie staży - wizyt zawodoznawczych w ramach projektu pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce w PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Solina -Myczkowce w Solinie

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie w latach 2013 i 2014 w ramach współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego projektu pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce staży - wizyt zawodoznawczych dla uczniów krakowskich szkół o profilu zawodowym zakończonych uzyskaniem przez uczniów zaświadczeń potwierdzających udział w stażu - wizycie zawodoznawczej.
Przedmiot zamówienia obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie czterech dwudniowych staży - wizyt zawodoznawczych dla młodzieży Zespołów Szkół Zawodowych w Krakowie z branży budowlanej kształcącej się w zawodach między innymi: technik budownictwa, technik urządzeń sanitarnych, technik architektury krajobrazu, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, technolog robót wykończeniowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz - tynkarz, stolarz w PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Solina -Myczkowce w Solinie.
Grupa uczestników każdego stażu - wizyty zawodoznawczej liczy: 30 uczniów oraz co najmniej 2 opiekunów posiadających przygotowanie pedagogiczne zapewnionych przez Wykonawcę.
Wykonawca zobowiązany jest zapewnić w ramach każdego stażu - wizyty zawodoznawczej obecność jednego pilota na czas przejazdów.
Wykonawca zobowiązany jest zapewnić w ramach każdego stażu - wizyty zawodoznawczej obecność co najmniej jednego wykwalifikowanego doradcy zawodowego, który przeprowadza szkolenia z zakresu doradztwa zawodowego.
Wykonawca zobowiązany jest zapewnić w ramach każdego stażu - wizyty zawodoznawczej obecność co najmniej jednej osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjne stażu - wizyty zawodoznawczej, z zastrzeżeniem, że osoba odpowiedzialna za sprawy organizacyjne stażu - wizyty zawodoznawczej może być jednocześnie opiekunem lub pilotem zapewnionym przez Wykonawcę oraz nie może być doradcą zawodowym.

Terminy staży - wizyt zawodoznawczych:
Grupa 1: dwa kolejne dni w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia 30.06.2013 r. (dokładny termin zostanie uzgodniony przez Wykonawcę z PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Solina -Myczkowce w Solinie oraz Liderem szkolnym projektu).
Grupa 2: dwa kolejne dni w okresie od dnia 01.09.2013 r. do dnia 30.11.2013 r. (dokładny termin zostanie uzgodniony przez Wykonawcę z PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Solina -Myczkowce w Solinie oraz Liderem szkolnym projektu).
Grupa 3 i 4: dla każdej grupy dwa kolejne dni (różne) w okresie od dnia 02.01.2014 r. do dnia 15.06.2014 r. (dokładne terminy zostaną uzgodnione przez Wykonawcę z PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Solina -Myczkowce w Solinie oraz Liderem szkolnym projektu).
Ilość godzin lekcyjnych (45 min.) w ramach jednego stażu - wizyty zawodoznawczej: 13 (nie obejmuje czasu przejazdów), w tym: 6 godz. zwiedzanie zakładu, 7 godz. doradztwo zawodowe.

Cele realizowane podczas każdego stażu - wizyty zawodoznawczej:
I. Celem stażu - wizyty zawodoznawczej jest zapoznanie się z procesem produkcyjnym energii, połączone ze zwiedzeniem hydrotechnicznej - Elektrowni Wodnej w Solinie jako zakładu przetwarzającego energię kinetyczną wody na energię elektryczną oraz zajęcia warsztatowe dotyczące szacowania wartości rynkowej wytwarzanej energii i sposobów jej eksploatowania z wykorzystaniem możliwości małych elektrowni wodnych w odniesieniu do rynku lokalnego. Ponadto młodzież będzie miała okazję zapoznać się z wdrażaniem innowacji w produkcji związanej z procesem produkcyjnym energii.
Młodzież w trakcie wizyty zapozna się z funkcjonowaniem zakładu, pozna strukturę organizacyjną firmy i jej działalność na rynku pracy. W trakcie wizyty uczniowie będą mieli okazję nie tylko przyglądać się pracy na poszczególnych działach produkcyjnych, ale również porozmawiać z pracownikami o charakterze ich pracy, o wymaganiach rekrutacyjnych oraz możliwości zatrudnienia i perspektywach pracy na poszczególnych stanowiskach.

1. ELEKTROWNIE WODNE (hydroelektrownie) JAKO GŁÓWNE ŹRÓDŁO ENERGII ODNAWIALNYCH W POLSCE - wprowadzenie
Część pierwsza:
2. Obejrzenie filmu przedstawiającego teorię i praktyczne zastosowanie technologii mających na celu wykorzystanie do produkcji energii odnawialnych źródeł środowiska naturalnego takich jak: woda, wiatr, słońce, biomasa i inne. Film wzbogacony jest o komputerowe wizualizacje procesów produkcji energii, a także prezentuje światowe dokonania w tej dziedzinie ze szczególnym uwzględnieniem dokonań polskich inżynierów.
3. Zapoznanie młodzieży z zasadami bhp obowiązującymi w zakładzie podwyższonego ryzyka.
4. Omówienie procesu produkcyjnego energii w malej elektrowni wodnej, mikrozakładu produkcyjnego. Spośród wszystkich odnawialnych źródeł energii, w warunkach naszego kraju, największy udział w produkcji energii elektrycznej mają i będą miały elektrownie wodne. Wśród nich ważne miejsce zajmują obiekty tzw. małej energetyki o mocy zainstalowanej do 500 kW (5 MW).
5. Ekonomika działania elektrowni jako akumulatora energii - wyjaśnienie pojęć.
6. Nadwyżki produkowanej energii - zysk czy strata - zapoznanie się z metodą parametryczną oszacowania wartości rynkowej elektrowni wodnej - zajęcia warsztatowe.

Część druga:
7. Szczegółowe zapoznanie się z procesem produkcyjnym (przetwarzania energii kinetycznej wody na energię połączone ze zwiedzaniem zakładu.
a. Pobór wody - rola kanału przepływu. W miejscu tym odwiedzający poznają zasady wznoszenia poszczególnych sekcji, instalacji urządzeń kontrolno-pomiarowych zapory oraz sposoby uszczelniania podłoża.
b. Turbina wodna jako silnik, przetwarzający mechaniczną energię przepływającej przezeń wody na użyteczną pracę mechaniczną.
c. Generator jako prądnica - rola energii kinetycznej wody.
d. Proces transmisji energii elektrycznej przez linie przesyłowe.
e. Zapora wodna - rola i znaczenie, min dla utworzenia zbiornika rekreacyjnego, stawu hodowlanego, zbiornika przeciwpowodziowego, po to by zapewnić zaopatrzenie w wodę lub by nawadniać uprawy.
f. Park maszynowy zaplecza - obserwacja.
8. Tak zwany odwrotny proces produkcyjny - obserwacja - w zależności od tempa zajęć najpierw obserwacja, a potem omówienie roli i znaczenia procesu lub odwrotnie ( obserwacja uzależniona od tzw. godziny szczytu).
9. Wejście do fugi oszczędnościowej.
10. Dyskusja i odpowiedzi przedstawiciela zakładu na pytania młodzieży.
11. Spotkanie z przedstawicielem działu rekrutacji na temat możliwości zatrudnienia i wymagań rekrutacyjnych.
12. Spotkanie podsumowujące wizytę, zwrócenie uwagi przez doradcę zawodowego na możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy do podjęcia pracy w tym kierunku i uwzględnienie możliwości samozatrudnienia w przypadku decyzji o organizowaniu małej elektrowni wiatrowej.
Program powinien uwzględniać zawodoznawczy charakter wyjazdu.

Szczegółowe warunki dotyczące realizacji zamówienia:
1.) a) Za uczestników staży - wizyt zawodoznawczych należy rozumieć uczniów, dla których realizowane są staże - wizyty zawodoznawcze.
b) Zadaniem opiekunów zapewnionych przez Wykonawcę jest opieka i nadzór nad uczniami.
2.) W ramach każdego stażu - wizyty zawodoznawczej grupę po zakładzie pracy oprowadza/-ją wyznaczony/-czeni pracownik/-cy zakładu pracy posiadający wiedzę merytoryczną związaną z tematyką danego stażu - wizyty zawodoznawczej, a możliwość oprowadzania uczestników staży - wizyt zawodoznawczych po wskazanym zakładzie pracy została wstępnie uzgodniona przez Lidera szkolnego projektu. Wykonawca zobowiązany jest umówić z zakładem pracy szczegóły przebiegu staży - wizyt zawodoznawczych. Wykonawca zobowiązany jest pokryć koszty związane z pobytem w zakładzie.
3.) W ramach każdego stażu - wizyty zawodoznawczej Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić dla uczniów biorących udział w stażu - wizycie zawodoznawczej szkolenia z zakresu doradztwa zawodowego przez wykwalifikowanego doradcę zawodowego.
4.) Szczegółowe warunki dotyczące wyżywienia i noclegu:
4.1.) W ramach każdego dwudniowego stażu - wizyty zawodoznawczej Wykonawca zobowiązany jest zapewnić:
- wyżywienie dla każdego uczestnika stażu - wizyty zawodoznawczej: (1 śniadanie w formie szwedzkiego stołu z min. 1 ciepłym posiłkiem - w II dzień wyjazdu, 2 x dwudaniowy obiad składający się z: zupy, drugiego dania - w I i II dzień wyjazdu, 1 x kolacja w formie szwedzkiego stołu z min. 1 ciepłym posiłkiem - w I dzień wyjazdu, po jednym napoju gorącym lub zimnym (do wyboru przez uczestników) do każdego posiłku, 1 x śniadanie w I dzień wyjazdu w formie fastfoodu (min. 2 kanapki) i gorącego napoju podczas przerwy w podróży oraz 1 x kolacja w II dzień wyjazdu w formie fastfoodu (min. 2 kanapki) i gorącego napoju podczas przerwy w podróży),
- jeden nocleg - wymagane jest zakwaterowanie całej grupy uczestników stażu-wizyty zawodoznawczej
w jednym budynku posiadającym pomieszczenie umożliwiające przeprowadzenie szkolenia z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów, pokoje dla uczniów maksymalnie 4 osobowe każdy z pełnym węzłem sanitarnym przylegającym do niego, osobny pokój dla opiekunów zapewnionych przez Wykonawcę,
4.2.) Szczegółowe jadłospisy w zakresie wyżywienia zostaną uzgodnione i zaakceptowane przez Lidera szkolnego projektu przed terminem wyjazdu na staże - wizyty zawodoznawcze.
4.3.) Realizacja przedmiotu zamówienia powinna przebiegać zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, w szczególności dotyczącymi wymogów sanitarnych stawianych osobom biorącym udział w realizacji usługi oraz miejscom przygotowania i podawania posiłków.

5.) Szczegółowe warunki dotyczące transportu w ramach każdego stażu - wizyty zawodoznawczej:
a) Wykonawca zapewnia przewóz uczestników sprawnymi autokarami lub busami, posiadającymi ważne badania techniczne pojazdu,
b) Wykonawca zapewnia transport z miejsca wyjazdu do miejsca stażu - wizyty zawodoznawczej, pomiędzy wszystkimi miejscami określonymi w szczegółowym harmonogramie oraz powrót do miejsca wskazanego w harmonogramie, a w przypadku uszkodzenia/awarii pojazdu niezwłocznego zorganizowania transportu zastępczego autokarami lub busami posiadającymi ważne badania techniczne,
c) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia obsługi samochodów przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach i odpowiednim stanie zdrowia, a w przypadku niedyspozycji kierowcy, do niezwłocznego zapewnienia zastępstwa, niezależnie od przyczyny niedyspozycji,
d) Wykonawca przez cały okres realizacji zamówienia zobowiązany jest dysponować ubezpieczeniem OC posiadaczy pojazdów mechanicznych dla wszystkich pojazdów wykorzystywanych w ramach realizacji zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest zagwarantować bezpieczeństwo osób i mienia podczas wykonywania usługi przewozu, a Zamawiający nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki i zdarzenia jakiegokolwiek typu, w wyniku których nastąpi szkoda materialna, uszkodzenie ciała czy śmierć, spowodowana działalnością Wykonawcy.
6.) Wykonawca zobowiązuje się na czas trwania stażu - wizyty zawodoznawczej pokryć koszty ubezpieczenia NNW (tj. od następstw nieszczęśliwych wypadków) uczestników stażu - wizyty zawodoznawczej na kwoty co najmniej: NNW: 10 000,00 zł/osobę.
7.) Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia potwierdzenia ubezpieczenia uczestników stażu
- wizyty Liderowi szkolnemu projektu najpóźniej 1 dzień przed dniem wyjazdu na staż - wizytę zawodoznawczą, a Lider szkolny projektu przekazuje Wykonawcy imienną listę uczestników stażu - wizyty bezpośrednio przed wyjazdem na staż - wizytę zawodoznawczą.
8.) Wybrany Wykonawca zobowiązany jest przedstawić Zamawiającemu - najpóźniej na 7 dni przed terminem wyjazdu na każdy staż - wizytę zawodoznawczą szczegółowy harmonogram stażu - wizyty zawodoznawczej, który będzie realizował, uzgodniony z Liderem szkolnym projektu (z podaniem dat i godzin wyjazdów, miejsc i godzin pobytu, adresów punktów noclegowych i żywieniowych, programów staży - wizyt zawodoznawczych).
9.) Uczniowie, biorący udział w każdym stażu - wizycie zawodoznawczej potwierdzają każdego dnia korzystanie z zapewnionego noclegu i wyżywienia (osobno każdego posiłku) - na listach, sporządzonych przez Wykonawcę, które przekazuje Zamawiającemu.
10.) Wykonawca zobowiązany jest w ramach każdego stażu - wizyty zawodoznawczej do zapewnienia dokumentacji fotograficznej z przebiegu stażu - wizyty zawodoznawczej, którą Wykonawca przekazuje Zamawiającemu w formie elektronicznej i papierowej.
11.) Wykonawca zobowiązany jest w ramach każdego stażu - wizyty zawodoznawczej przekazać nieodpłatnie dla każdego ucznia biorącego udział w danym stażu - wizycie zawodoznawczej: notatnik A4, długopis, teczkę kartonową A4 - opatrzone logo projektu,
12.) Wykonawca w ramach stażu - wizyty zawodoznawczej opracowuje i przeprowadza wśród uczestników stażu - wizyty zawodoznawczej anonimową końcową ankietę i przekazuje ją Zamawiającemu,
13.) Wykonawca w ramach stażu - wizyty zawodoznawczej prowadzi rejestr (listę obecności) potwierdzającą uczestnictwo osób w stażu - wizycie zawodoznawczej i przekazuje go Zamawiającemu.

Wykonawca wydaje każdemu uczniowi biorącemu udział w każdym stażu - wizycie zawodoznawczej, po odbyciu stażu - wizyty zawodoznawczej, zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w stażu - wizycie zawodoznawczej, a kserokopie zaświadczeń wraz ze zbiorczą listą/zestawieniem potwierdzającą/-cym ich odbiór przez uczniów biorących udział w każdym stażu - wizycie zawodoznawczej przekazuje Zamawiającemu.
Staże - wizyty zawodoznawcze Wykonawca realizował będzie z uwzględnieniem przepisów Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 8 listopada 2001 r. w sprawie warunków
i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki (Dz. U. z 2001 r. Nr 135, poz. 1516 ze zm.)

Kody CPV:
635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Tak

nazwa programu UE:
Projekt: Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce / Program: Kapitał ludzki

Nazwa wykonawcy:
Konsorcjum Firm:
1. Lider: Elżbieta Olszak Ośrodek Szkolenia Kursowego i Ustawicznego

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Bronowicka 73

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-091

ID województwa: 5

Województwo / kraj: małopolskie

Nazwa wykonawcy:
2. Partner: Galicyjskie Centrum Edukacji Sp. z o.o.

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Bronowicka 73

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-091

ID województwa: 5

Województwo / kraj: małopolskie

Data udzielenie zamówienia: 17/06/2013

Liczba ofert: 7

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 44876,00

Cena wybranej oferty: 37800,00

Cena minimalna: 37800,00

Cena maksymalna: 59996,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Podobne przetargi

295546 / 2012-08-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorlicach - Gorlice (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Zorganizowanie i przeprowadzenie wyjazdu integracyjno-edukacyjno -szkoleniowego w związku z realizacją przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorlicach Projektu pn. Szansa pracy - nadzieją na lepsze jutro, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorlicach, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

220291 / 2014-10-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Ekonomiki Oświaty w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Przeprowadzenie jednodniowych staży - wizyt zawodoznawczych w Hotelu Piramida w Tychach w ramach projektu pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce

140589 / 2011-05-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Ośrodek Pomocy Społecznej - Olkusz (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat na 21-dniowym turnusie nad Morzem Bałtyckim w związku z realizacją projektu Równe szanse - aktywizacja społeczna i zawodowa osób bezrobotnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

81328 / 2014-03-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Powiatu w Bochni - Bochnia (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Kompleksowa organizacja staży - wizyt zawodoznawczych dla uczniów szkół zawodowych powiatu bocheńskiego w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego w latach 2010 - 2014, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

364576 / 2012-09-25 - Inny: publiczna placówka oświatowa

Zespół Szkół Nr 1 im. I. Łukasiewicza - Gorlice (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Organizacja wyjazdu i stażu-wizyty zawodoznawczej dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach, w ramach Realizacji Projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce Program Operacji Kapitał Ludzki Priorytet IX Rozwój kształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolenia zawodowego współfinansowanego ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

53286 / 2012-02-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej - Limanowa (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Organizacja staży - wizyt zawodoznawczych dla uczniów Zespołu Szkół Nr w Limanowej w ramach projektu systemowego pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w Powiecie Limanowskim

254447 / 2012-11-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Ekonomiki Oświaty w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
PRZEPROWADZENIE STAŻU - WIZYTY ZAWODOZNAWCZEJ W RAMACH PROJEKTU PN. MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE (3)

149176 / 2012-05-10 - Inny: jednostka organizacyjna województwa małopolskiego

Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Zakup usług organizacji i przeprowadzenia stażu - wizyty zawodoznawczej w Ośrodku Sanatoryjnym w ramach realizacji projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce

36124 / 2012-02-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej - Limanowa (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Organizacja staży - wizyt zawodoznawczych dla uczniów Zespołu Szkół Nr w Limanowej w ramach projektu systemowego pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w Powiecie Limanowskim

8515 / 2014-01-14 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Powiatu w Olkuszu - Olkusz (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Organizacja staży-wizyt zawodoznawczych dla uczniów szkół zawodowych powiatu olkuskiego w ramach realizacji projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce.

339896 / 2011-10-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej - Limanowa (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Organizacja stażu - wizyty zawodoznawczej dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Mszanie Dolnej i Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej w ramach projektu systemowego pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w Powiecie Limanowskim

211221 / 2013-10-10 - Inny: publiczna placówka oświatowa

Zespół Szkół Nr 1 im. I. Łukasiewicza - Gorlice (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Organizacja stażu-wizyty zawodoznawczej dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach, w ramach realizacji projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce Program Operacji Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, współfinansowanego ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

356942 / 2010-11-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Nowy Sącz (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
usług Zorganizowania imprez turystycznych na rzecz Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu w ramach projektu systemowego Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie Partnera nr II

175752 / 2013-05-05 - Inny: Państwowa instytucja kultury

Instytut Książki - Kraków (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Organizacja i przygotowanie podróży do Krakowa na Międzynarodowy Festiwal Poetycki im. Czesława Miłosza w ramach programu ORT: Wiersze z Islandii/Wiersze z Polski współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2009-2014 w ramach działania Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej w ramach europejskiego dziedzictwa kulturowego. Postępowanie 261-07/13

128810 / 2012-04-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Nowy Sącz (małopolskie)
CPV: 635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)
Zorganizowanie i realizacja wyjazdu integracyjnego na rzecz Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu w ramach projektu systemowego Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces! współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie Partnera nr II