Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

250986 / 2009-07-23 - Administracja samorzÄ…dowa / UrzÄ…d Miejski w Szubinie (Szubin)

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PRJEKTOWEJ NA BUDOWĘ KRYTEGO BASENU NA TERENIE DZIAŁEK Nr 30/50, 30/45, 30/40, 30/31 W SZUBINIE

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę krytego basenu wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na terenie działek
nr 30/50, 30/45, 30/40, 30/31 w Szubinie
1. Na przedmiot zamówienia składa się:
1) Przygotowanie dokumentów do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia.
2) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia.
3) Opracowanie projektu rozbiórki kolidujących obiektów budowlanych.
4) Przed opracowaniem dokumentacji projektowej wykonawca sporządzi koncepcję obiektu będącego przedmiotem zamówienia.
Na podstawie zaakceptowanej i odebranej przez zamawiającego ww koncepcji wykonawca przystąpi do opracowania dokumentacji projektowej na budowę basenu.
5) Opracowanie projektów budowlanych w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych, które muszą obejmować co najmniej:
a) Branżę budowlano - architektoniczną,
b) Branżę konstrukcyjną,
c) Oświetlenie terenu sterowane za pomocą wyłącznika zmierzchowego,
d) Drogi, chodniki, parkingi, zieleń
e) Przyłącza energii elektrycznej, wody, gazu, kanalizacyjne oraz do miejskiej sieci ciepłowniczej,
f) Instalacje: - wody, kanalizacji, gazu, elektryczna; w tym: instalacja oświetlenia podstawowego, instalacja oświetlenia miejscowego, instalacja oświetlenia awaryjnego, instalacja gniazd wtykowych 230 V, zasilanie urządzeń technologicznych, instalacja siłowa, instalacja ochrony przepięciowej, instalacja ochrony od porażeń, instalacja odgromowa, komputerowa, telewizji dozorowej, rozgłaszania przewodowego - radiowęzła, instalacja alarmowa - sygnalizacja włamania i napadu, instalacja przeciwpożarowa, wentylacyjna z częściowym odzyskiem ciepła, klimatyzacji, centralnego ogrzewania, teletechniczna, sygnalizacji wyników, system kontroli i rozliczania czasu pobytu na basenie zintegrowany z innymi pomieszczeniami obiektu
g) Odwodnienie terenu - drenaże, kanalizacja deszczowa, odwodnienie powierzchniowe wg. potrzeb,
h) Technologię uzdatniania wody - zamawiający przewiduje chlorowanie,
i) Technologia ogrzewania - zintegrowany system grzewczy zaopatrujący obiekt w niezbędną energię cieplną. W ramach projektowanego systemu grzewczego należy przewidzieć wyposażenie obiektu w alternatywne źródła energii cieplnej, w tym: - pompy ciepła generujące ciepło przy temperaturze zewnętrznej do minus 25 stc.C; - zestaw próżniowych kolektorów słonecznych do zamontowania na dachu od strony południowej; - urządzenia odzysku energii (ciepła i chłodu) w centralach wentylacyjnych; - inne urządzenia; - kotłownia na gaz ziemny lub ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej.
Rozwiązania technologii ogrzewania muszą być poprzedzone analizą finansową, obrazującą koszty ogrzewania przy zastosowaniu odnawialnych źródeł ciepła, systemu mieszanego oraz konwencjonalnej kotłowni na gaz ziemny, z uwzględnieniem prognozy zużycia energii cieplnej i analizy zwrotu kosztów inwestycji w powiązaniu z kosztami eksploatacji.
6) Opracowanie projektu wystroju wnętrz i wyposażenia.
7) Opracowania projektów na wykonanie parkingów dróg dojazdowych w tym wykonanie (na terenie działki nr 30/40) jezdni i chodników łączącej
ul. Kochanowskiego i ul. Browarną
8) Wystąpienie o wydanie warunków przyłączenia do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, elektroenergetycznej, cieplnej.
9) Instrukcja bhp, p-poż i inne wymagane przepisami praw dla tego rodzaju obiektów.
10) Uzyskanie niezbędnych uzgodnień i zezwoleń.
11) Opracowanie przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego na rozbiórkę istniejących budynków.
12) Opracowanie przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego podzielone na poszczególne branże z wyliczeniem ilości.
13) Opracowanie projektu budowlanego.
14) Opracowanie projektu wykonawczego.
15) Opracowanie informacji dotyczącej planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
16) Opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych
17) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę.
18) Sprawowanie nadzoru autorskiego - przyjmuje się 5 pobytów projektanta na budowie.

2. Charakterystyczne orientacyjne parametry określające wartość obiektu:
1) Powierzchnia użytkowa 1800 - 2000 m2,
2) Ilość kondygnacji
a) 1 kondygnacja podziemna,
b) 2 kondygnacje nadziemne,
3) Pojemność hali basenowej ok. 80 osób,
4) Pojemność zaplecza fitness ok. 40 osób,
5) Powierzchnia użytkowa fitness, siłowni wraz z zapleczem min. 350 m2,
6) Pojemność widowni max. do 90 osób,
7) Powierzchnia wody ok. 500 m2, w tym:
a) Basen pływacki 12,5 x 25 m -312,5 m2,
b) Basen rekreacyjny, tj. basen do nauki pływania, brodzik dla dzieci, dzika rzeka - ok. 150 m2,
c) Dwa jacuzzi,
d) Zjeżdżalnia wodna ok. 70m wraz z hamownią.

3. Opis wymagań Zamawiającego w stosunku do przedmiotu zamówienia:
1) Koncepcja musi zawierać: rzut kondygnacji, elewacje wraz z kolorystyką, opis zastosowanych materiałów do budowy basenu, plan zagospodarowania, opis i schemat technologii uzdatniania wody. Koncepcję należy opracować w wersji papierowej - plansza w skali 1:100 oraz w wersji elektronicznej

2) Dokumentację projektową należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2004 r. Nr 202, poz. 2072 ze zm.).

3) Projekt zagospodarowania terenu musi obejmować cały kompleks
z uwzględnieniem dróg wewnętrznych, chodników, parkingów, oświetlenia terenu, sieci infrastruktury technicznej, w tym wod.-kan., c.o., energetycznej, gazowej, odwodnienia, systemu monitoringu. Projekt zagospodarowania terenu musi być poprzedzony opracowaniem koncepcji.

4) Niecki basenu należy zaprojektować jako samonośny monolit z wysokiej jakości stali nierdzewnej 1.4404 (AISI 316L) bez okładzin foliowych, składający się z prefabrykowanych modułów łączonych poprzez szczelne spawanie w osłonie argonu, bezpośrednio na miejscu montażu. Ściany niecki przytwierdzone będą do ławy fundamentowej bądź płyty fundamentowej w zależności od miejscowych warunków gruntowych. Dno niecki ma być wykonane z płyt ze stali nierdzewnej i układane bezpośrednio na zagęszczonym warstwowo podkładzie z materiałów sypkich.

5) Projekt musi zakładać przystosowanie obiektu do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

6) Dokumentacja projektowa musi zawierać w opisie wszystkie dane stanowiące podstawę do przyjętych rozwiązań projektowych.

7) Przedmiot zamówienia musi zawierać wszystkie niezbędne uzgodnienia
w szczególności decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, pozwolenie wodnoprawne oraz zostać zatwierdzona pozwoleniem na budowę. Wszelkie opłaty z tym związane ponosi Wykonawca.

8) Projekt musi być wykonany zgodnie z przepisami Prawa budowlanego - ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. (tj. Dz. U. z 2006 r. Nr 156, poz. 1118 z późn. zm.); Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. (Dz. U.
z 3003 r. Nr 120, poz. 1133) w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia
2 września 2004 r. (Dz. U. Nr 202, poz. 2072 z późn. zm.) w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego.

9) Projekt wystroju wnętrz i wyposażenia - poza częścią rysunkową wskazującą lokalizację poszczególnych elementów wyposażenia oraz częścią opisową musi zawierać zestawienie wyposażenia z określeniem ilości, cech szczególnych i parametrów tj. wymiarów elementów oraz parametrów umożliwiających jednoznaczne dokonanie zamówienia wyposażenia - rodzaje materiałów, oklein, kolory tapicerek, dane techniczne, jednak bez podania nazw własnych i producentów, a także rysunki techniczne nietypowych elementów wyposażenia.

10) Projekt wystroju wnętrz musi zawierać:
a) rysunki kolorystyki ścian i podłóg hali basenowej oraz zaplecza wraz z opisem zastosowanych materiałów i ich kolorów,
b) rysunki kolorystyki ścian i podłóg holu głównego wraz z opisem zastosowanych materiałów i ich kolorów,
c) opis zastosowanych materiałów wraz z ich kolorystyką w pozostałych pomieszczeniach,

11) Instrukcja bhp i p-poż. I inne wymagane przepisami prawa dla tego rodzaju obiektów - 1 egz. - uzgodniona przez rzeczoznawcę ds. p-poż. musi zawierać, poza częścią opisową i rysunkową, wykaz niezbędnego wyposażenia p-poż. I oznakowania z opisem i podaniem ilości oraz miejsca montażu.

12) Opracowanie kosztowe, podzielone na części uzgodnione z Zamawiającym,
w skład których wchodzą: kosztorysy inwestorskie szczegółowe
z zestawieniem materiałów i sprzętu, kosztorysy nakładcze (szczegółowe bez cen), kosztorysy uproszczone ofertowe, kosztorys kosztów wyposażenia, zbiorcze zestawienie kosztów (ZZK),

13) Kosztorys inwestorski i przedmiar robót określający planowane koszty robót budowlanych należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzenia kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robot budowlanych określanych
w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. Nr 130, poz. 1389 ze zm.).

14) Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko należy opracować zgodnie z ustawą o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko z dnia 3 października 2008 r. (Dz. U. z 2008r. Nr 199, poz. 1227).

15) Dokumentację projektową z wyjątkiem projektu budowlanego należy opracować w 2 egzemplarzach natomiast projekt budowlany w 5 egz. Opracowania określone w pkt. 1 należy dostarczyć w formie papierowej
i elektronicznej (pliki w formacie otwartym np. PDF, jpg., na cyfrowym nośniku CD lub inny).

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 250986

Data publikacji: 2009-07-23

Nazwa: Urząd Miejski w Szubinie

Ulica: ul. Kcyńska 12

Numer domu: 12

Miejscowość: Szubin

Kod pocztowy: 89-200

Województwo / kraj: kujawsko-pomorskie

Numer telefonu: 052 3910700, 3910701

Adres strony internetowej: www.bip.szubin.pl

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PRJEKTOWEJ NA BUDOWĘ KRYTEGO BASENU NA TERENIE DZIAŁEK Nr 30/50, 30/45, 30/40, 30/31 W SZUBINIE

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę krytego basenu wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą na terenie działek
nr 30/50, 30/45, 30/40, 30/31 w Szubinie
1. Na przedmiot zamówienia składa się:
1) Przygotowanie dokumentów do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia.
2) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia.
3) Opracowanie projektu rozbiórki kolidujących obiektów budowlanych.
4) Przed opracowaniem dokumentacji projektowej wykonawca sporządzi koncepcję obiektu będącego przedmiotem zamówienia.
Na podstawie zaakceptowanej i odebranej przez zamawiającego ww koncepcji wykonawca przystąpi do opracowania dokumentacji projektowej na budowę basenu.
5) Opracowanie projektów budowlanych w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych, które muszą obejmować co najmniej:
a) Branżę budowlano - architektoniczną,
b) Branżę konstrukcyjną,
c) Oświetlenie terenu sterowane za pomocą wyłącznika zmierzchowego,
d) Drogi, chodniki, parkingi, zieleń
e) Przyłącza energii elektrycznej, wody, gazu, kanalizacyjne oraz do miejskiej sieci ciepłowniczej,
f) Instalacje: - wody, kanalizacji, gazu, elektryczna; w tym: instalacja oświetlenia podstawowego, instalacja oświetlenia miejscowego, instalacja oświetlenia awaryjnego, instalacja gniazd wtykowych 230 V, zasilanie urządzeń technologicznych, instalacja siłowa, instalacja ochrony przepięciowej, instalacja ochrony od porażeń, instalacja odgromowa, komputerowa, telewizji dozorowej, rozgłaszania przewodowego - radiowęzła, instalacja alarmowa - sygnalizacja włamania i napadu, instalacja przeciwpożarowa, wentylacyjna z częściowym odzyskiem ciepła, klimatyzacji, centralnego ogrzewania, teletechniczna, sygnalizacji wyników, system kontroli i rozliczania czasu pobytu na basenie zintegrowany z innymi pomieszczeniami obiektu
g) Odwodnienie terenu - drenaże, kanalizacja deszczowa, odwodnienie powierzchniowe wg. potrzeb,
h) Technologię uzdatniania wody - zamawiający przewiduje chlorowanie,
i) Technologia ogrzewania - zintegrowany system grzewczy zaopatrujący obiekt w niezbędną energię cieplną. W ramach projektowanego systemu grzewczego należy przewidzieć wyposażenie obiektu w alternatywne źródła energii cieplnej, w tym: - pompy ciepła generujące ciepło przy temperaturze zewnętrznej do minus 25 stc.C; - zestaw próżniowych kolektorów słonecznych do zamontowania na dachu od strony południowej; - urządzenia odzysku energii (ciepła i chłodu) w centralach wentylacyjnych; - inne urządzenia; - kotłownia na gaz ziemny lub ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej.
Rozwiązania technologii ogrzewania muszą być poprzedzone analizą finansową, obrazującą koszty ogrzewania przy zastosowaniu odnawialnych źródeł ciepła, systemu mieszanego oraz konwencjonalnej kotłowni na gaz ziemny, z uwzględnieniem prognozy zużycia energii cieplnej i analizy zwrotu kosztów inwestycji w powiązaniu z kosztami eksploatacji.
6) Opracowanie projektu wystroju wnętrz i wyposażenia.
7) Opracowania projektów na wykonanie parkingów dróg dojazdowych w tym wykonanie (na terenie działki nr 30/40) jezdni i chodników łączącej
ul. Kochanowskiego i ul. Browarną
8) Wystąpienie o wydanie warunków przyłączenia do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, elektroenergetycznej, cieplnej.
9) Instrukcja bhp, p-poż i inne wymagane przepisami praw dla tego rodzaju obiektów.
10) Uzyskanie niezbędnych uzgodnień i zezwoleń.
11) Opracowanie przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego na rozbiórkę istniejących budynków.
12) Opracowanie przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego podzielone na poszczególne branże z wyliczeniem ilości.
13) Opracowanie projektu budowlanego.
14) Opracowanie projektu wykonawczego.
15) Opracowanie informacji dotyczącej planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
16) Opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych
17) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę.
18) Sprawowanie nadzoru autorskiego - przyjmuje się 5 pobytów projektanta na budowie.

2. Charakterystyczne orientacyjne parametry określające wartość obiektu:
1) Powierzchnia użytkowa 1800 - 2000 m2,
2) Ilość kondygnacji
a) 1 kondygnacja podziemna,
b) 2 kondygnacje nadziemne,
3) Pojemność hali basenowej ok. 80 osób,
4) Pojemność zaplecza fitness ok. 40 osób,
5) Powierzchnia użytkowa fitness, siłowni wraz z zapleczem min. 350 m2,
6) Pojemność widowni max. do 90 osób,
7) Powierzchnia wody ok. 500 m2, w tym:
a) Basen pływacki 12,5 x 25 m -312,5 m2,
b) Basen rekreacyjny, tj. basen do nauki pływania, brodzik dla dzieci, dzika rzeka - ok. 150 m2,
c) Dwa jacuzzi,
d) Zjeżdżalnia wodna ok. 70m wraz z hamownią.

3. Opis wymagań Zamawiającego w stosunku do przedmiotu zamówienia:
1) Koncepcja musi zawierać: rzut kondygnacji, elewacje wraz z kolorystyką, opis zastosowanych materiałów do budowy basenu, plan zagospodarowania, opis i schemat technologii uzdatniania wody. Koncepcję należy opracować w wersji papierowej - plansza w skali 1:100 oraz w wersji elektronicznej

2) Dokumentację projektową należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2004 r. Nr 202, poz. 2072 ze zm.).

3) Projekt zagospodarowania terenu musi obejmować cały kompleks
z uwzględnieniem dróg wewnętrznych, chodników, parkingów, oświetlenia terenu, sieci infrastruktury technicznej, w tym wod.-kan., c.o., energetycznej, gazowej, odwodnienia, systemu monitoringu. Projekt zagospodarowania terenu musi być poprzedzony opracowaniem koncepcji.

4) Niecki basenu należy zaprojektować jako samonośny monolit z wysokiej jakości stali nierdzewnej 1.4404 (AISI 316L) bez okładzin foliowych, składający się z prefabrykowanych modułów łączonych poprzez szczelne spawanie w osłonie argonu, bezpośrednio na miejscu montażu. Ściany niecki przytwierdzone będą do ławy fundamentowej bądź płyty fundamentowej w zależności od miejscowych warunków gruntowych. Dno niecki ma być wykonane z płyt ze stali nierdzewnej i układane bezpośrednio na zagęszczonym warstwowo podkładzie z materiałów sypkich.

5) Projekt musi zakładać przystosowanie obiektu do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

6) Dokumentacja projektowa musi zawierać w opisie wszystkie dane stanowiące podstawę do przyjętych rozwiązań projektowych.

7) Przedmiot zamówienia musi zawierać wszystkie niezbędne uzgodnienia
w szczególności decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, pozwolenie wodnoprawne oraz zostać zatwierdzona pozwoleniem na budowę. Wszelkie opłaty z tym związane ponosi Wykonawca.

8) Projekt musi być wykonany zgodnie z przepisami Prawa budowlanego - ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. (tj. Dz. U. z 2006 r. Nr 156, poz. 1118 z późn. zm.); Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. (Dz. U.
z 3003 r. Nr 120, poz. 1133) w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia
2 września 2004 r. (Dz. U. Nr 202, poz. 2072 z późn. zm.) w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno - użytkowego.

9) Projekt wystroju wnętrz i wyposażenia - poza częścią rysunkową wskazującą lokalizację poszczególnych elementów wyposażenia oraz częścią opisową musi zawierać zestawienie wyposażenia z określeniem ilości, cech szczególnych i parametrów tj. wymiarów elementów oraz parametrów umożliwiających jednoznaczne dokonanie zamówienia wyposażenia - rodzaje materiałów, oklein, kolory tapicerek, dane techniczne, jednak bez podania nazw własnych i producentów, a także rysunki techniczne nietypowych elementów wyposażenia.

10) Projekt wystroju wnętrz musi zawierać:
a) rysunki kolorystyki ścian i podłóg hali basenowej oraz zaplecza wraz z opisem zastosowanych materiałów i ich kolorów,
b) rysunki kolorystyki ścian i podłóg holu głównego wraz z opisem zastosowanych materiałów i ich kolorów,
c) opis zastosowanych materiałów wraz z ich kolorystyką w pozostałych pomieszczeniach,

11) Instrukcja bhp i p-poż. I inne wymagane przepisami prawa dla tego rodzaju obiektów - 1 egz. - uzgodniona przez rzeczoznawcę ds. p-poż. musi zawierać, poza częścią opisową i rysunkową, wykaz niezbędnego wyposażenia p-poż. I oznakowania z opisem i podaniem ilości oraz miejsca montażu.

12) Opracowanie kosztowe, podzielone na części uzgodnione z Zamawiającym,
w skład których wchodzą: kosztorysy inwestorskie szczegółowe
z zestawieniem materiałów i sprzętu, kosztorysy nakładcze (szczegółowe bez cen), kosztorysy uproszczone ofertowe, kosztorys kosztów wyposażenia, zbiorcze zestawienie kosztów (ZZK),

13) Kosztorys inwestorski i przedmiar robót określający planowane koszty robót budowlanych należy opracować zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzenia kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robot budowlanych określanych
w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. Nr 130, poz. 1389 ze zm.).

14) Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko należy opracować zgodnie z ustawą o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko z dnia 3 października 2008 r. (Dz. U. z 2008r. Nr 199, poz. 1227).

15) Dokumentację projektową z wyjątkiem projektu budowlanego należy opracować w 2 egzemplarzach natomiast projekt budowlany w 5 egz. Opracowania określone w pkt. 1 należy dostarczyć w formie papierowej
i elektronicznej (pliki w formacie otwartym np. PDF, jpg., na cyfrowym nośniku CD lub inny).

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 30/06/2010

Informacja na temat wadium: Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

opis_war:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy potwierdzający spełnienie warunków:
1) Posiadający uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień.
2) Posiadający niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponujący potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia lub przedstawią pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego i osób zdolnych do wykonania zamówienia.
3) Znajdujący się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.
4) Nie podlegający wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 24 ust. 1 i 2 Pzp.
5) Wykonawcy, których oferta będzie zawierała wszystkie dokumenty określone w pkt VI niniejszej SIWZ.
6)Wykonawcy, którzy zaakceptują warunki zawarte we wzorze umowy.

2. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonywana będzie
w oparciu o dokumenty złożone przez wykonawcę w niniejszym

inf_osw:
1. Na ofertę składają się następujące dokumenty i załączniki:

1) Formularz ofertowy-wypełniony i podpisany przez wykonawcę-załącznik nr 1,
2) Zaparafowany wzór umowy - załącznik nr 2,
3) Dowód wniesienia wadium,

2. W celu potwierdzenia, że wykonawca posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności oraz nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 24 Prawa zamówień publicznych składa następujące dokumenty:

1) Aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
2) Pełnomocnictwo do reprezentowania przed zamawiającym w postępowaniu
o udzielenie zamówienia oraz do zawarcia umowy (jeżeli wykonawca mocuje pełnomocnika);
3) Aktualne zaświadczenie właściwego Naczelnika Urzędu Skarbowego oraz właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające odpowiednio, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne, lub zaświadczenia, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert,
4) Oświadczenie Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu
z art. 22 Prawa zamówień publicznych - załącznik nr 3.
3. W celu potwierdzenia spełnienia warunku posiadania przez wykonawcę niezbędnej wiedzy i doświadczenia oraz dysponowania potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia należy złożyć następujące dokumenty:

1) Dokumenty stwierdzające, że osoby, które będą wykonywać zamówienie, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień. Wykonawca winien przedstawić kserokopię uprawnień do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych
w budownictwie do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, konstrukcyjno - budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, wentylacyjnej oraz aktualne na dzień składania ofert zaświadczenie
o przynależności do właściwego samorządu zawodowego.
2) Dokumenty (referencje) potwierdzające, że wykonawca wykonał w okresie ostatnich trzech lat przed wszczęciem postępowania przynajmniej dwie usługi
o zakresie odpowiadającym przedmiotowi zamówienia, tj. wykonał dwie dokumentacje projektowe na budowę krytych pływalni.
3) Wykaz prac, które wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom
z podaniem ich wartości.

Kod trybu postepowania: PN

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.bip.szubin.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Urząd Miejski w Szubinie, ul. Kcyńska 12, 89-200 Szubin

Data składania wniosków, ofert: 06/08/2009

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Urząd Miejski w Szubinie, ul. Kcyńska 12, 89-200 Szubin, sekretariat (pokój nr 19)

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Kody CPV:
712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)

Podobne przetargi

11547 / 2012-01-11 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Wykonanie usługi polegającej na zmianie projektu budowlano-wykonawczego wielobranżowego na budowę Pracowni Kardioangiograficznej Zakładu Diagnostyki Kardiologicznej z Pracownią Hemodynamiki Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy.

351744 / 2014-10-22 - Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej i pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: Budowa budynku dla Sądu Okręgowego w Bydgoszczy przy ulicy ul. Nowy Rynek 12.

320693 / 2011-12-06 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Wykonanie usługi polegającej na zmianie projektu budowlano-wykonawczego wielobranżowego na budowę Pracowni Kardioangiograficznej Zakładu Diagnostyki Kardiologicznej z Pracownią Hemodynamiki Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy.

126940 / 2012-04-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Åšwiecki - Åšwiecie (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie dokumentacji na termomodernizacjÄ™ budynku przy ul. Hallera 9 w Åšwieciu

452452 / 2013-11-06 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Gruta - Mełno (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Wykonanie dokumentacji projektowej rewitalizacji wraz z koncepcją rewitalizacji/ parku dworskiego w miejscowości Gruta dla Projektu pn. Projekt - Rewitalizacji parku dworskiego w miejscowości Gruta

363698 / 2013-09-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Baruchowo - Baruchowo (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie kompletnej dokumentacji budowlanej na budowę stacji uzdatniania wody w miejscowości Skrzynki

159044 / 2011-06-15 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Miasta Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA ROZBUDOWIE ZAKŁADU PIELĘGNACYJNO- OPIEKUŃCZEGO ZLOKALIZOWANEGO PRZY UL. SMUKALSKIEJ 251 W BYDGOSZCZY (ETAP I)

249927 / 2010-09-13 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Miasta Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO-PRZEDMIAROWEJ PRZEBUDOWY I ROZBUDOWY SEGMENTU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 43 ZLOKALIZOWANEJ PRZY UL. ŁOWICKIEJ W BYDGOSZCZY, NA POTRZEBY ARCHIWUM POWIATOWEGO URZĘDU PRACY

364900 / 2009-10-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Toruń (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Wykonanie dokumentacji projektowej na remont i modernizację budynku Urzędu Marszałkowskiego - (część południowa-były Wydział Historii oraz Instytut Historii i Archiwistyki UMK) oraz sprawowanie nadzoru autorskiego.

82796 / 2013-02-28 - Inny: państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowosci prawnej

Rejonowy ZarzÄ…d Infrastruktury - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
opracowanie programu inwestycji i dokumentacji projektowej na przebudowÄ™ budynku i dostosowanie do potrzeb powielarni Bydgoszcz

56787 / 2009-04-01 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Golub-Dobrzyń - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie dokumentacji budowlanej na wykonanie przebudowy drogi gminnej -Ruziec na terenie Gminy Golub-Dobrzyń

205512 / 2012-06-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Szubin - Szubin (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ NA BUDOWĘ KANALIZACJI SANITARNEJ W MIEJSCOWOŚCIACH: TUR, ŻURCZYN, ZAMOŚĆ GM. SZUBIN

13058 / 2010-01-15 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Bydgoszczy - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Wykonanie opinii technicznych, projektów budowlanych, wykonawczych, kosztorysów specyfikacji wykonania i odbioru robót budowlanych oraz innych niezbędnych dokumentów do wykonywania remontów, rozbiórek i bieżącej eksploatacji obiektów budowlanych, kubaturowych i niekubaturowych (w tym zawierających azbest) wraz z przynależną infrastrukturą, pozostających w Zasobie Skarbu Państwa.

276544 / 2011-09-07 - Podmiot prawa publicznego

Rejonowy ZarzÄ…d Infrastruktury - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie programu inwestycji i dokumentacji projektowej na dostosowanie budynku nr 8 do starndardów systemu HACCP na terenie JW 1933 Łódź

100368 / 2012-03-30 - Podmiot prawa publicznego

Rejonowy ZarzÄ…d Infrastruktury - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie programu inwestycji i dokumentacji projektowej na przebudowÄ™ budynku sztabowego nr 37 na terenie JW 1551 w Sieradzu

66893 / 2011-02-28 - Podmiot prawa publicznego

Rejonowy ZarzÄ…d Infrastruktury - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie inwestycji i dokumentacji projektowej na budowÄ™ strzelnicy garnizonowej typu B dla JW 1551 Sieradz

438292 / 2013-10-28 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Strzelno - Strzelno (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Wykonanie dokumentacji projektowej dla realizacji projektu pn. Remont i dostosowanie do odpowiednich standardów budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej, w ramach Rewitalizacji miasta Strzelna

243281 / 2013-11-18 - Inny: Instytucja kulturalna

Ośrodek Chopinowski w Szafarni - Szafarnia (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie koncepcji architektonicznej audytorium (sali koncertowej) w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni

17920 / 2012-01-19 - Inny: Spółka z o. o.

Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. - Rypin (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI BUDOWLANEJ PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWEJ WYKONAWCZEJ NA BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY W SYSTEMIE DOCELOWEJ WŁASNOŚCI PRZY UL. MŁAWSKIEJ W RYPINIE

242470 / 2012-07-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Kruszwica - Kruszwica (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Ochrona siedlisk i gatunków Ostoi Nadgoplańskiej poprzez zagospodarowanie terenu małą infrastrukturą

109052 / 2012-04-05 - Inny: podmiot wskazany w art. 3 ust. 1 pkt 3 lit b ustawy PZP

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny sp. z o. o. - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
CPV: 712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań: zadanie 1: wykonanie modernizacji ulic Blumwego i Milcherta zadanie 2: wykonanie makroniwelacji działki nr 1/153, obr. 131