Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

235065 / 2013-11-07 - Inny: Fundacja / Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA (Warszawa)

Zakup usług polegających na zapewnieniu kompleksowej organizacji i obsługi dwudniowej konferencji pn. I Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych w dniach 28-29 listopada 2013 r. w Łodzi

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowej konferencji pt. I Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych w dniach 28 - 29 listopada 2013 r. w Łodzi. Konferencja będzie skierowana do osób działających na rzecz rozwoju sieci zagród edukacyjnych.
Celem konferencji jest integracja i wymiana doświadczeń środowiska działającego na rzecz rozwoju Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych oraz upowszechnienie wiedzy specjalistycznej mającej znaczenie dla rozwoju sieci gospodarstw edukacyjnych w Polsce.
Partnerem merytorycznym projektu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie oraz Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.

W celu realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zorganizuje Biuro Projektu, zwane dalej Biurem, odpowiedzialne za całość prac związanych z realizacją przedmiotu zamówienia.

W celu sprawnego funkcjonowania Biura Wykonawca zapewni:
a) zespół składający się z osób zapewniających prawidłową i terminową realizację projektu,
b) minimum jeden numer telefonu oraz adres mailowy i korespondencyjny,
c) organizację pracy, która umożliwi łatwy kontakt z przedstawicielami Biura Zamawiającemu i uczestnikom konferencji. Czas odpowiedzi na zapytanie mailowe nie może przekroczyć jednego dnia roboczego.

Przedstawiciele Biura będą ściśle współpracować z Zamawiającym i na bieżąco dostarczać wszelkich informacji o realizacji przedmiotu zamówienia.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zrealizuje następujące zadania:

1. Nabór maksymalnie 120 uczestników konferencji.
Wykonawca zapewni nabór maksymalnie 120 uczestników konferencji w szczególności wśród członków Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych (lista członków dostępna na stronie www.zagroda-edukacyjna.pl) oraz doradców rolniczych koordynujących funkcjonowanie zagród edukacyjnych z całej Polski.

2. Program konferencji
Wykonawca w ciągu 3 dni od podpisania umowy przygotuje i przekaże Zamawiającemu, na podstawie ramowego programu, szczegółowy program konferencji.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zgłoszenia uwag do szczegółowego programu w terminie 2 dni od jego otrzymania. Do uwag Wykonawca zobowiązuje się zastosować nieodpłatnie w terminie 1 dnia roboczego.
Ponadto Wykonawca dostarczy Zamawiającemu, w wersji elektronicznej, informacje o miejscu wizyty studyjnej oraz listę proponowanych wykładowców. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zgłoszenia uwag do miejsca wizyty studyjnej oraz do listy wykładowców. Do uwag Wykonawca zobowiązuje się zastosować nieodpłatnie i niezwłocznie, nie później niż w terminie 1 dnia roboczego.

Ramowy program dwudniowej konferencji:

a) informacje na temat Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, zasady funkcjonowania sieci oraz działalność sieci w ciągu ostatniego roku - ok. 1,5 godz.;
b) metodyka prowadzenia zajęć w zagrodzie edukacyjnej - ze szczególnym uwzględnieniem pedagogiki zabawy: zajęcia teoretyczne zawierające wprowadzenie do pedagogiki zabawy, idea, zasady, metodyka prowadzenia zajęć z zakresu pedagogiki zabawy, adresowanych do różnych grup wiekowych, podsumowanie - ok. 2,5 godz.;
c) warsztaty pedagogika zabawy, których celem jest przekazanie i ćwiczenie praktycznych umiejętności pracy z dziećmi zgodnie z ideą i zasadami pedagogiki zabawy - zajęcia w formie warsztatowej będą prowadzone w podziale na 3 grupy równolegle - ok. 1,5 godz.;
d) wizyta studyjna w obiekcie, w którym realizowane są zajęcia edukacyjne adresowane do różnych grup wiekowych, dotyczące kultury materialnej wsi. Spotkanie z osobą odpowiedzialną za realizację zajęć. Miejsce wizyty nie może być w odległości większej niż 60 kilometrów od miejsca odbywania się konferencji.
e) moderowana dyskusja - wymiana doświadczeń, dyskusja i podsumowanie - ok. 2 godz.

Szczegółowy program konferencji będzie zawierał stałą i trwałą wizualizację logotypów i sloganów wskazanych w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl.

3. Wykładowcy
Wykonawca zapewni wykładowców/moderatora, którzy zrealizują wykłady i warsztaty zgodnie z programem konferencji (w liczbie niezbędnej do należytej realizacji wykładów) jednak nie mniej niż 4 osoby, w tym 3 z wykształceniem co najmniej wyższym w zakresie pedagogiki oraz co najmniej 3 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z dziećmi i 1 z wykształceniem co najmniej wyższym oraz co najmniej 2 letnim doświadczeniem z zakresu funkcjonowania gospodarstw edukacyjnych w Polsce.

Wszystkie powstałe w ramach konferencji prezentacje/abstrakty/konspekty zawierać będą stałą i trwałą wizualizacje logotypów i sloganów wskazanych w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl

4. Wyżywienie dla wszystkich uczestników konferencji:
Wykonawca zapewni wyżywienie dla maksymalnie 120 uczestników konferencji w miejscu zakwaterowania lub w miejscu odbywania się wizyty studyjnej w tym:
obiad - dwa podania, po jednym w każdym dniu konferencji, tj. 28 i 29 listopada 2013 r., w formie bufetu składający się minimalnie z dwóch dań: zupy i dania głównego (w tym danie mięsne i rybne do wyboru, gotowane jarzyny, surówka) oraz napój zimny (woda oraz soki owocowe).
kolacja w dniu 28 listopada 2013 r., składająca się z: zestawu gorących dań, w tym co najmniej zupy i 2 rodzajów dań mięsnych, gotowanych jarzyn, co najmniej 3 rodzajów surówek sałatek, co najmniej 4 rodzajów desek zimnych zakąsek, pieczywa ciemnego i jasnego, co najmniej dwóch rodzajów ciast oraz napojów: kawa, herbata, soki, woda..
serwis kawowy ciągły w dniach 28 i 29 listopada 2013 r. składający się minimalnie z kawy, herbaty, wody oraz co najmniej 2 rodzajów ciastek.

5. Sale na konferencję w dniach 28 i 29 listopada 2013 r.
Wykonawca zapewni sale niezbędne do realizacji konferencji w dniach 28 i 29 listopada 2013 r., w granicach administracyjnych miasta Łodzi, w odległości maksymalnie 4 km od dworca Łódź Kaliska:
1 salę szkoleniową wyposażoną co najmniej w liczbę miejsc odpowiadającą liczbie wszystkich uczestników konferencji, z bezprzewodowym dostępem do Internetu, pełnym wyposażeniem multimedialnym i nagłośnieniem (w tym co najmniej dwa mikrofony) oraz flipchartem na potrzeby realizacji konferencji.
3 sale szkoleniowe - z bezprzewodowym dostępem do Internetu, pełnym wyposażeniem multimedialnym i nagłośnieniem (w tym co najmniej jeden mikrofon) oraz flipchartem - w każdej sali - na potrzeby realizacji warsztatów, zgodnie z programem konferencji.
Sale należy oznakować logotypami i sloganami wskazanymi w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl

6. Zakwaterowanie (ze śniadaniem) dla uczestników konferencji:
Wykonawca zapewni zakwaterowanie ze śniadaniem dla maksymalnie 120 uczestników konferencji z dnia 28 na 29 listopada 2013 r., w miejscu odbywania się konferencji.
Wykonawca zapewni zakwaterowanie w hotelu o standardzie co najmniej 2 gwiazdkowym lub innym miejscu zakwaterowania o równoważnym standardzie, w pokojach 1- i/lub 2-osobowych, z osobnym węzłem sanitarnym, posiadającym parking dla gości.


7. Transport uczestników do miejsca wizyty studyjnej oraz realizacja wizyty studyjnej
Wykonawca zapewni transport uczestników konferencji na trasie z miejsca zakwaterowania do miejsca wizyty studyjnej, w dniu 28 lub 29 listopada. Odległość miejsca wizyty studyjnej od miejsca odbywania się konferencji nie może być większa niż 60 km. Wykonawca zrealizuje wizytę studyjną zgodnie ze szczegółowym programem konferencji.

8. Zestawy i materiały konferencyjne dla wszystkich uczestników konferencji
Wykonawca zapewni opracowanie merytoryczne oraz wydruk materiałów konferencyjnych i dystrybucję tych materiałów wśród wszystkich uczestników konferencji. Materiały, o łącznej objętości minimum 15 stron (format A4, czcionka Time New Roman 12, odstęp między wierszami - 1,5 pkt, marginesy 2,5 cm), będą obejmowały co najmniej: ostateczny program konferencji, opracowane zagadnienia z zakresu funkcjonowania Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych (historia sieci, zasady przynależności) oraz pedagogiki zabawy (idea, zasady, metodyka prowadzenia zajęć z dziećmi).
Materiały konferencyjne będą zawierały stałą i trwałą wizualizację logotypów i sloganów wskazanych w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl.
Wykonawca zapewni zestawy konferencyjne dla wszystkich uczestników konferencji: (długopis, notes, teczka, torba)
długopis, z zachowaniem poniższych wymagań:
- długopis plastikowy w kolorze białym
- wyposażony w niebieski wkład
- wymiary: min. 140 mm x 10 mm x 10 mm
notes, z zachowaniem poniższych wymagań:
- notes minimum 45 - kartkowy w kratkę
- papier offset 80g/m²
- full kolor jednostronnie
- klejony na górnej krawędzi
- format A5
teczka, z zachowaniem poniższych wymagań:
- teczka tekturowa w kolorze białym
- gładka
- format A4
- karton 300 g/m²
- powierzchnia - uszlachetnienie lakier UV
torba, z zachowaniem poniższych wymagań:
- torba papierowa jednobarwna
- wymiary: 330 mm x 230mm x 75 mm (dopuszczalna tolerancja +/- 5 cm)
- rączki: sznurek poliestrowy biały, długość 35 cm (tolerancja +/- 5 cm)
- podstawa usztywniona kartonem
- papier: 170 g/m², papier kredowy, laminat błyszczący

Zestawy konferencyjne będą zawierały stałą i trwałą wizualizację logotypów i sloganów wskazanych w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl., przy czym długopisy będą zawierały jedynie logotypy.
Wykonawca przekaże Zamawiającemu na adres k.krawczyk@fapa.org.pl i d.dlugosz@fapa.org.pl, informacje do zamieszczenia na portalu KSOW:
- zaproszenie do udziału w konferencji zwierające podstawowe informacje o jej tematyce, miejscu, czasie trwania, możliwościach rejestracji, najpóźniej 7 dni po podpisaniu umowy.
- merytoryczną relację z konferencji wraz z min. 20 zdjęciami, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od jej zakończenia.

Pozostałe warunki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10 do SIWZ.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 235065

Data publikacji: 2013-11-07

Nazwa: Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA

Ulica: ul. Wspólna 30

Numer domu: 30

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-930

Województwo / kraj: mazowieckie

Numer telefonu: 22 623 19 23

Numer faxu: 22 623 19 09

Adres strony internetowej: www.fapa.com.pl

Regon: 01156286700000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: Fundacja

Inny rodzaj zamawiającego: Fundacja

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Zakup usług polegających na zapewnieniu kompleksowej organizacji i obsługi dwudniowej konferencji pn. I Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych w dniach 28-29 listopada 2013 r. w Łodzi

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowej konferencji pt. I Ogólnopolski Zlot Zagród Edukacyjnych w dniach 28 - 29 listopada 2013 r. w Łodzi. Konferencja będzie skierowana do osób działających na rzecz rozwoju sieci zagród edukacyjnych.
Celem konferencji jest integracja i wymiana doświadczeń środowiska działającego na rzecz rozwoju Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych oraz upowszechnienie wiedzy specjalistycznej mającej znaczenie dla rozwoju sieci gospodarstw edukacyjnych w Polsce.
Partnerem merytorycznym projektu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie oraz Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.

W celu realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zorganizuje Biuro Projektu, zwane dalej Biurem, odpowiedzialne za całość prac związanych z realizacją przedmiotu zamówienia.

W celu sprawnego funkcjonowania Biura Wykonawca zapewni:
a) zespół składający się z osób zapewniających prawidłową i terminową realizację projektu,
b) minimum jeden numer telefonu oraz adres mailowy i korespondencyjny,
c) organizację pracy, która umożliwi łatwy kontakt z przedstawicielami Biura Zamawiającemu i uczestnikom konferencji. Czas odpowiedzi na zapytanie mailowe nie może przekroczyć jednego dnia roboczego.

Przedstawiciele Biura będą ściśle współpracować z Zamawiającym i na bieżąco dostarczać wszelkich informacji o realizacji przedmiotu zamówienia.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zrealizuje następujące zadania:

1. Nabór maksymalnie 120 uczestników konferencji.
Wykonawca zapewni nabór maksymalnie 120 uczestników konferencji w szczególności wśród członków Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych (lista członków dostępna na stronie www.zagroda-edukacyjna.pl) oraz doradców rolniczych koordynujących funkcjonowanie zagród edukacyjnych z całej Polski.

2. Program konferencji
Wykonawca w ciągu 3 dni od podpisania umowy przygotuje i przekaże Zamawiającemu, na podstawie ramowego programu, szczegółowy program konferencji.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zgłoszenia uwag do szczegółowego programu w terminie 2 dni od jego otrzymania. Do uwag Wykonawca zobowiązuje się zastosować nieodpłatnie w terminie 1 dnia roboczego.
Ponadto Wykonawca dostarczy Zamawiającemu, w wersji elektronicznej, informacje o miejscu wizyty studyjnej oraz listę proponowanych wykładowców. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zgłoszenia uwag do miejsca wizyty studyjnej oraz do listy wykładowców. Do uwag Wykonawca zobowiązuje się zastosować nieodpłatnie i niezwłocznie, nie później niż w terminie 1 dnia roboczego.

Ramowy program dwudniowej konferencji:

a) informacje na temat Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, zasady funkcjonowania sieci oraz działalność sieci w ciągu ostatniego roku - ok. 1,5 godz.;
b) metodyka prowadzenia zajęć w zagrodzie edukacyjnej - ze szczególnym uwzględnieniem pedagogiki zabawy: zajęcia teoretyczne zawierające wprowadzenie do pedagogiki zabawy, idea, zasady, metodyka prowadzenia zajęć z zakresu pedagogiki zabawy, adresowanych do różnych grup wiekowych, podsumowanie - ok. 2,5 godz.;
c) warsztaty pedagogika zabawy, których celem jest przekazanie i ćwiczenie praktycznych umiejętności pracy z dziećmi zgodnie z ideą i zasadami pedagogiki zabawy - zajęcia w formie warsztatowej będą prowadzone w podziale na 3 grupy równolegle - ok. 1,5 godz.;
d) wizyta studyjna w obiekcie, w którym realizowane są zajęcia edukacyjne adresowane do różnych grup wiekowych, dotyczące kultury materialnej wsi. Spotkanie z osobą odpowiedzialną za realizację zajęć. Miejsce wizyty nie może być w odległości większej niż 60 kilometrów od miejsca odbywania się konferencji.
e) moderowana dyskusja - wymiana doświadczeń, dyskusja i podsumowanie - ok. 2 godz.

Szczegółowy program konferencji będzie zawierał stałą i trwałą wizualizację logotypów i sloganów wskazanych w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl.

3. Wykładowcy
Wykonawca zapewni wykładowców/moderatora, którzy zrealizują wykłady i warsztaty zgodnie z programem konferencji (w liczbie niezbędnej do należytej realizacji wykładów) jednak nie mniej niż 4 osoby, w tym 3 z wykształceniem co najmniej wyższym w zakresie pedagogiki oraz co najmniej 3 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z dziećmi i 1 z wykształceniem co najmniej wyższym oraz co najmniej 2 letnim doświadczeniem z zakresu funkcjonowania gospodarstw edukacyjnych w Polsce.

Wszystkie powstałe w ramach konferencji prezentacje/abstrakty/konspekty zawierać będą stałą i trwałą wizualizacje logotypów i sloganów wskazanych w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl

4. Wyżywienie dla wszystkich uczestników konferencji:
Wykonawca zapewni wyżywienie dla maksymalnie 120 uczestników konferencji w miejscu zakwaterowania lub w miejscu odbywania się wizyty studyjnej w tym:
obiad - dwa podania, po jednym w każdym dniu konferencji, tj. 28 i 29 listopada 2013 r., w formie bufetu składający się minimalnie z dwóch dań: zupy i dania głównego (w tym danie mięsne i rybne do wyboru, gotowane jarzyny, surówka) oraz napój zimny (woda oraz soki owocowe).
kolacja w dniu 28 listopada 2013 r., składająca się z: zestawu gorących dań, w tym co najmniej zupy i 2 rodzajów dań mięsnych, gotowanych jarzyn, co najmniej 3 rodzajów surówek sałatek, co najmniej 4 rodzajów desek zimnych zakąsek, pieczywa ciemnego i jasnego, co najmniej dwóch rodzajów ciast oraz napojów: kawa, herbata, soki, woda..
serwis kawowy ciągły w dniach 28 i 29 listopada 2013 r. składający się minimalnie z kawy, herbaty, wody oraz co najmniej 2 rodzajów ciastek.

5. Sale na konferencję w dniach 28 i 29 listopada 2013 r.
Wykonawca zapewni sale niezbędne do realizacji konferencji w dniach 28 i 29 listopada 2013 r., w granicach administracyjnych miasta Łodzi, w odległości maksymalnie 4 km od dworca Łódź Kaliska:
1 salę szkoleniową wyposażoną co najmniej w liczbę miejsc odpowiadającą liczbie wszystkich uczestników konferencji, z bezprzewodowym dostępem do Internetu, pełnym wyposażeniem multimedialnym i nagłośnieniem (w tym co najmniej dwa mikrofony) oraz flipchartem na potrzeby realizacji konferencji.
3 sale szkoleniowe - z bezprzewodowym dostępem do Internetu, pełnym wyposażeniem multimedialnym i nagłośnieniem (w tym co najmniej jeden mikrofon) oraz flipchartem - w każdej sali - na potrzeby realizacji warsztatów, zgodnie z programem konferencji.
Sale należy oznakować logotypami i sloganami wskazanymi w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl

6. Zakwaterowanie (ze śniadaniem) dla uczestników konferencji:
Wykonawca zapewni zakwaterowanie ze śniadaniem dla maksymalnie 120 uczestników konferencji z dnia 28 na 29 listopada 2013 r., w miejscu odbywania się konferencji.
Wykonawca zapewni zakwaterowanie w hotelu o standardzie co najmniej 2 gwiazdkowym lub innym miejscu zakwaterowania o równoważnym standardzie, w pokojach 1- i/lub 2-osobowych, z osobnym węzłem sanitarnym, posiadającym parking dla gości.


7. Transport uczestników do miejsca wizyty studyjnej oraz realizacja wizyty studyjnej
Wykonawca zapewni transport uczestników konferencji na trasie z miejsca zakwaterowania do miejsca wizyty studyjnej, w dniu 28 lub 29 listopada. Odległość miejsca wizyty studyjnej od miejsca odbywania się konferencji nie może być większa niż 60 km. Wykonawca zrealizuje wizytę studyjną zgodnie ze szczegółowym programem konferencji.

8. Zestawy i materiały konferencyjne dla wszystkich uczestników konferencji
Wykonawca zapewni opracowanie merytoryczne oraz wydruk materiałów konferencyjnych i dystrybucję tych materiałów wśród wszystkich uczestników konferencji. Materiały, o łącznej objętości minimum 15 stron (format A4, czcionka Time New Roman 12, odstęp między wierszami - 1,5 pkt, marginesy 2,5 cm), będą obejmowały co najmniej: ostateczny program konferencji, opracowane zagadnienia z zakresu funkcjonowania Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych (historia sieci, zasady przynależności) oraz pedagogiki zabawy (idea, zasady, metodyka prowadzenia zajęć z dziećmi).
Materiały konferencyjne będą zawierały stałą i trwałą wizualizację logotypów i sloganów wskazanych w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl.
Wykonawca zapewni zestawy konferencyjne dla wszystkich uczestników konferencji: (długopis, notes, teczka, torba)
długopis, z zachowaniem poniższych wymagań:
- długopis plastikowy w kolorze białym
- wyposażony w niebieski wkład
- wymiary: min. 140 mm x 10 mm x 10 mm
notes, z zachowaniem poniższych wymagań:
- notes minimum 45 - kartkowy w kratkę
- papier offset 80g/m²
- full kolor jednostronnie
- klejony na górnej krawędzi
- format A5
teczka, z zachowaniem poniższych wymagań:
- teczka tekturowa w kolorze białym
- gładka
- format A4
- karton 300 g/m²
- powierzchnia - uszlachetnienie lakier UV
torba, z zachowaniem poniższych wymagań:
- torba papierowa jednobarwna
- wymiary: 330 mm x 230mm x 75 mm (dopuszczalna tolerancja +/- 5 cm)
- rączki: sznurek poliestrowy biały, długość 35 cm (tolerancja +/- 5 cm)
- podstawa usztywniona kartonem
- papier: 170 g/m², papier kredowy, laminat błyszczący

Zestawy konferencyjne będą zawierały stałą i trwałą wizualizację logotypów i sloganów wskazanych w załączniku nr 7 zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW dostępną na stronie www.minrol.gov.pl., przy czym długopisy będą zawierały jedynie logotypy.
Wykonawca przekaże Zamawiającemu na adres k.krawczyk@fapa.org.pl i d.dlugosz@fapa.org.pl, informacje do zamieszczenia na portalu KSOW:
- zaproszenie do udziału w konferencji zwierające podstawowe informacje o jej tematyce, miejscu, czasie trwania, możliwościach rejestracji, najpóźniej 7 dni po podpisaniu umowy.
- merytoryczną relację z konferencji wraz z min. 20 zdjęciami, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od jej zakończenia.

Pozostałe warunki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący załącznik nr 10 do SIWZ.

Kody CPV:
799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
553000003 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
553300002 (Usługi kawiarniane)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy jest dialog: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 29/11/2013

Zaliczka: Nie

Uprawnienia: Oświadczenie

Wiedza i doświadczenie:
Zamawiający uzna warunek ten za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy niż 3 lata - w tym okresie, należycie wykonał lub wykonuje, co najmniej 2 (dwie) usługi, o wartości co najmniej 40.000,00 zł brutto każda (słownie: czterdzieści tysięcy złotych 0/100), z których każda polegała na organizacji konferencji dotyczącej agroturystyki i/lub rozwoju obszarów wiejskich. Wykonanie jednej usługi jest równoznaczne z wykonaniem jednej umowy (jednego zamówienia na rzecz jednego Zamawiającego)

Potencjał techniczny: Oświadczenie

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Wykonawca wykaże, że dysponuje:
a) co najmniej 3 osobami z wykształceniem wyższym pedagogicznym, z co najmniej 3 letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z dziećmi,
b) 1 osobą z wykształceniem co najmniej wyższym oraz co najmniej 2 letnim doświadczeniem w zakresie funkcjonowania gospodarstw edukacyjnych w Polsce.

Sytuacja ekonomiczna: Oświadczenie

Oświadczenie nr 4: Tak

Oświadczenie nr 9: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 8: Tak

Dokumenty grupy kapitałowej: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Kod kryterium cenowe: A

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.fapa.com.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA
ul. Wspólna 30
00-930 Warszawa

Data składania wniosków, ofert: 15/11/2013

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA
ul. Wspólna 30
00-930 Warszawa
sekretariat - pok. 253

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Schemat III Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Czy unieważnienie postępowania: Tak

Podobne przetargi

96957 / 2014-05-06 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Zorganizowanie w ramach projektu badawczo-rozwojowego: Model regulacji jawności i jej ograniczeń w demokratycznym państwie prawnym jednodniowego seminarium naukowego wraz z zapewnieniem usługi cateringowej dnia następnego podczas konferencji: Jawność i tajność a sprawność administrowania

262050 / 2012-07-20 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
zabezpieczenie strony logistycznej pięciu komponentów: warsztatów w Gruzji w ramach projektu gruzińskiego, szkolenia w Polsce w ramach projektu mołdawskiego, spotkania ewaluacyjnego w Polsce w ramach projektu gruzińskiego, dostarczenia materiałów szkoleniowych i promocyjnych do wskazanych lokalizacji na terenie Gruzji, Mołdawii i Polski oraz wydania raportów i materiałów informacyjnych

336664 / 2011-10-14 - Podmiot prawa publicznego

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Kompleksowa organizacja misji przyjazdowej 10 meeting plannerów z Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii (opcjonalnie Belgii i/lub krajów skandynawskich) do woj. warmińsko-mazurskiego we wrześniu 2011 r. w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej.

18484 / 2015-01-27 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Miasta PÅ‚ocka - PÅ‚ock (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja : -dwóch seminariów dla decydentów lokalnych, dwóch seminariów dla decydentów szczebla wojewódzkiego i krajowego, polityków,- jednodniowej konferencji ogólnokrajowej,- wynajem sal wraz z usługą cateringową na przeprowadzenie dwóch warsztatów dla przedstawicieli grupy docelowej, w ramach realizacji projektu pn.: Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

7615 / 2012-01-09 - Podmiot prawa publicznego

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizację wyjazdowej misji gospodarczej dla przedsiębiorców z branży spożywczej z Polski Wschodniej do Danii i Szwecji w marcu 2012 r. realizowanej w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej

98525 / 2013-06-04 - Inny: Państwowa osoba prawna

Narodowy Fundusz Ochrony Åšrodowiska i Gospodarki Wodnej - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja i obsługa logistyczna wyjazdów szkoleniowych grupowych dla pracowników NFOŚiGW (wizyt studyjnych)

317168 / 2013-08-06 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Główny Urząd Geodezji i Kartografii - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja i kompleksowa obsługa konferencji inaugurującej projekt pn. Model bazy danych przestrzennych dotyczących środowiska przyrodniczego wraz z systemem zarządzania w aspekcie kartograficznych opracowań tematycznych (enviDMS)

16070 / 2014-01-15 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Miasta PÅ‚ocka - PÅ‚ock (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja spotkań Samorządowej Rady Szkolnictwa Zawodowego, spotkań upowszechniających samorządów lokalnych w pracodawcami nt. organizacji praktyk, debat z przedstawicielami szkół zawodowych, samorządami lokalnymi, spotkań panelowych, debat z decydentami szczebla wojewódzkiego i krajowego, politykami wraz z cateringiem w ramach projektu pn.: Innowacyjne szkolnictwo zawodowe na Mazowszu Płockim.

427504 / 2013-10-21 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Miasta PÅ‚ocka - PÅ‚ock (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Usługi specjalistów ds. obsługi szkoleń, w ramach realizacji projektu pn.: Nauczyciel Doskonały realizowanego w ramach Priorytetu III - Wysoka jakość systemu oświaty, Działania 3.5 - Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

221693 / 2012-10-18 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Åšrodowiska , Biuro Dyrektora Generalnego - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Świadczenie usług hotelarskich i restauracyjnych wraz z usługami towarzyszącymi przygotowaniu, organizacji i obsłudze V międzynarodowej konferencji Dbając o Zieloną Przyszłość

180193 / 2012-08-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja seminarium na temat: _Ocena rozwoju instytucjonalnych form opieki stacjonarnej na Mazowszu-deinstytucjonalizacji dla aktywnej integracji_

381842 / 2012-10-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - MÅ‚awa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Zorganizowanie i poprowadzenie konferencji pt.Aktywizacja w powiecie mławskim podsumowującej działania projektu systemowego 7.1.2. PO KL Aktywna integracja społeczna i zawodowa w powiecie mławskim w latach 2008- 2012 i promującej Unię Europejską.

286020 / 2014-08-28 - Inny: Jednostka Doradztwa Rolniczego

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie - Oddział w Radomiu - Radom (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Nabór uczestników szkoleń oraz organizacja transportu zbiorowego w ramach realizacji projektu Przetwórstwo na poziomie gospodarstwa rolnego warunkiem dywersyfikacji dochodu rodzin rolniczych (zboża, owoce, mięso i mleko) oraz podstawy sprzedaży bezpośredniej

65185 / 2014-03-27 - Administracja rzÄ…dowa centralna

UrzÄ…d Komunikacji Elektronicznej - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja i przeprowadzenie dwóch konferencji z zakresu rozwoju internetu szerokopasmowego oraz dostawa materiałów promocyjnych, w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu nr POIG.07.01.00-00-019/09 pn. System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa

204371 / 2013-10-03 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Zorganizowanie jednodniowego seminarium naukowego wraz z zapewnieniem usługi cateringowej dnia następnego podczas konferencji w ramach projektu badawczo-rozwojowego Model regulacji jawności i jej ograniczeń w demokratycznym państwie prawa

331606 / 2011-10-12 - Podmiot prawa publicznego

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Kompleksowa organizacja gospodarczej misji przyjazdowej dla 10 firm z branży meblowej ze Skandynawii do Polski w listopadzie 2011 r. w ramach PPGPW

67561 / 2012-03-23 - Podmiot prawa publicznego

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Kompleksowa organizacja wizyty studyjnej dla jednostek samorzÄ…du terytorialnego z Polski Wschodniej do Wielkiej Brytanii (Szkocja, Walia), odbywajÄ…cÄ… siÄ™ w marcu 2012 roku.

206561 / 2012-09-27 - Administracja samorzÄ…dowa

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja seminarium na temat: _Ocena rozwoju instytucjonalnych form opieki stacjonarnej na Mazowszu-deinstytucjonalizacji dla aktywnej integracji_

234527 / 2012-11-06 - Inny: Agencja działająca na podstawie ustawy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Kompleksowa organizacja trzech wizyt warsztatowych (dwóch do Noordwijk aan Zee w Holandii oraz jednego do Londynu w Wielkiej Brytanii) dla 31 osób

72240 / 2012-03-08 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Zorganizowanie i przeprowadzenie usługi dwudniowego spotkania poświęconego szkolnictwu zawodowemu w ramach Forum KUSZ na potrzeby projektu Szkolnictwo zawodowe. Kondycja - potencjał - potrzeby II realizowanego w ramach Działania 9.2 POKL

166773 / 2010-06-25 - Inny: Państwowa osoba prawna

Narodowy Fundusz Ochrony Åšrodowiska i Gospodarki Wodnej - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja i obsługa logistyczna konferencji szkoleniowych dla beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) - Część 3 zamówienia

287200 / 2010-09-10 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja seminariów oraz press tour dla dziennikarzy w ramach programu ochrony życia i zdrowia ludzi na drogach krajowych Drogi zaufania, numer sprawy: GDDKiA-BGD-AK-284-7/2010

466874 / 2013-11-15 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Edukacji Narodowej - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Usługa organizacji trzech seminariów i jednego spotkania, numer postępowania DE-WZP-JJ-321-49/13.

236817 / 2013-11-08 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Zorganizowanie w ramach projektu badawczo-rozwojowego: Model regulacji jawności i jej ograniczeń w demokratycznym Państwie prawnym jednodniowego seminarium naukowego wraz z zapewnieniem usługi cateringowej dnia następnego podczas konferencji: Publicznoprawne ograniczenia jawności. Zagadnienia wybrane

93755 / 2014-04-30 - Uczelnia publiczna

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Usługi hotelarsko-gastronomiczne oraz usługi dodatkowe w ramach organizacji XXI Sympozjum Naukowego Kolegium Zarządzania i Finansów SGH dla 140 osób

251131 / 2013-11-25 - Inny: powiatowa jednostka organizacyjna

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Ciechanów (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Zorganizowanie i przeprowadzenie konferencji podsumowującej projekt pn. Aktywność szansą na zatrudnienie i usamodzielnienie współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

160671 / 2013-08-12 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Zabezpieczenie strony logistycznej czterech komponentów: szkoleń w Polsce, spotkania eksperckiego w Mołdawii oraz dostarczenia materiałów szkoleniowych i promocyjnych do wskazanych lokalizacji na terenie Gruzji, Mołdawii i Polski

233131 / 2013-11-06 - Inny: powiatowa jednostka organizacyjna

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Ciechanów (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Zorganizowanie i przeprowadzenie konferencji podsumowującej projekt pn.Aktywność szansą na zatrudnienie i usamodzielnienie współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

405332 / 2013-10-07 - Administracja rzÄ…dowa centralna

UrzÄ…d Komunikacji Elektronicznej - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 799510005 (Usługi w zakresie organizowania seminariów)
Organizacja i przeprowadzenie warsztatu dotyczącego realizacji inwestycji szerokopasmowych, w ramach Projektu systemowego - działania na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu w ramach Działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz konferencji z zakresu rozwoju Internetu szerokopasmowego, w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu nr POIG.07.01.00-00-019/09 pn. System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa