Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

195636 / 2013-05-20 - Administracja samorzÄ…dowa / Starostwo Powiatowe w Brzesku (Brzesko)

Staże - wizyty zawodoznawcze w ramach projektu - Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja staży - wizyt zawodoznawczych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski, a w których prowadzony jest projekt Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce.
Realizacja zamówienia dotyczy organizacji staży - wizyt zawodoznawczych w podziale na następujące części :
Zadanie A: Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie.
Zadanie B: Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół w Szczurowej i Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze
Zadanie C : Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku.

2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego wobec Wykonawcy w ramach realizacji każdej z części niniejszego zamówienia:

1) Zadaniem opiekunów oddelegowanych przez Zamawiającego jest wyłącznie opieka i nadzór nad uczniami. Wykonawca nie może zobowiązywać tych opiekunów do innych zadań, zwłaszcza niedopuszczalne jest powierzenie im organizacji staży - wizyt, organizacji czasu, organizacji wyżywienia i noclegów, powierzenie roli przewodnika.

2) Wykonawca jest zobowiązany zapewnić pozostałych opiekunów, których liczba wynika bezpośrednio ze szczegółowego opisu każdego stażu-wizyty. Wykonawca może według uznania na swój koszt zwiększyć liczbę opiekunów. W takim przypadku zgodę na zabranie dodatkowych opiekunów może wyrazić koordynator powiatowy na pisemny wniosek Wykonawcy złożony nie później niż 2 dni robocze przed planowanym wyjazdem. W autobusie podczas przejazdu nie mogą przebywać inne osoby, niż kierowca, osoba ds. merytorycznych, organizator, opiekunowie.

3) Dla każdego stażu - wizyty zawodoznawczej Wykonawca musi zapewnić osobę odpowiedzialną za część merytoryczną stosownie do tematyki każdego stażu - wizyty oraz organizatora tj. osobę odpowiedzialną za całokształt organizacji każdego jednego stażu - wizyty. Funkcji osoby ds. merytorycznych oraz organizatora nie może pełnić jedna i ta sama osoba. Funkcji organizatora i funkcji osoby ds. merytorycznych nie mogą pełnić opiekunowie.

4) Wyżywienie, o którym mowa w opisie każdego jednego stażu - wiyty Wykonawca jest zobowiązany zapewnić dla wszystkich uczniów uczestniczących w wyjeździe oraz opiekunów oddelegowanych przez Zamawiającego. Wykonawca nie ma obowiązku zapewniania posiłku w takim zakresie i ilości jak dla pozostałych opiekunów ze swojej strony.

5) Wykonawca zapewnia przewóz osób w ramach każdego ze stażu - wizyty, stanowiących przedmiot umowy, sprawnymi autokarami klasy lux (klimatyzacja, wc, video) posiadającymi ważne badania techniczne. Zamawiający zastrzega sobie możliwość kontroli pojazdu przez właściwe służby.

6) Po zakończeniu każdego stażu - wizyty każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w stażu-wizycie zawodoznawczej. Zaświadczenie zostanie przygotowane przez Lidera Szkolnego a udział ucznia zostanie potwierdzony przez podpis dyrektora/prezesa/właściciela danej firmy, zakładu, instytucji, itp. lub innej osoby posiadającej stosowne upoważnienie.
Lider Szkolny sporządzi zaświadczenia osobno dla każdego uczestnika bądź też jedno zbiorcze, do którego dołączy listę osób biorących udział w stażu - wizycie zawodoznawczej.


7) Wykonawca jest zobowiązany zapewnić na swój koszt transport uczniów i opiekunów z parkingu szkoły właściwej dla nazwy każdego stażu - wizyty do miejsca właściwego (w tym także dowóz po punktach wizytowych każdego wyjazdu i do miejsc noclegowych), oraz transport powrotny do miejsca rozpoczęcia.

8) W przypadku awarii pojazdu w czasie trwania usługi, która uniemożliwia dalszą jazdę, Wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub podstawienia zastępczego pojazdu tej samej klasy w terminie nie dłuższym niż 4 godziny.

9) W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest także do zakupu biletów wstępu i wejściówek dla uczestników wyjazdów do miejsc wskazanych w rozdziale III ust 1. Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (jeżeli zachodzi taka konieczność).

10) Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z celem podróży, których uregulowania wymaga ten cel. Dotyczy to w szczególności biletów wstępu, ubrań ochronnych, wejściówek, opłat za autostrady, parkingi oraz innych niezbędnych opłat.

11) Wykonawca zobowiązuje się zapewnić ubezpieczenie wszystkich uczestników wyjazdów oraz opiekunów oddelegowanych przez Zamawiającego na czas trwania stażu - wizyty od następstw nieszczęśliwych wypadków na kwotę min. 10.000 zł za osobę. Wykonawca musi posiadać polisę potwierdzającą objęcie uczestników takim ubezpieczeniem oraz przedstawić jej kserokopię przed rozpoczęciem wyjazdu.

12) Wykonawca zobowiązany jest do pełnego zorganizowania każdego stażu - wizyty w tym także do kontaktu z organizatorami, przedstawicielami oraz innymi właściwymi osobami dla miejsc gdzie odbywać się będą staże - wizyty zawodoznawcze, w celu ustalenia szczegółów przyjazdu, zapewnienia noclegów, zapewnienia wyżywienia, zapewnienia transportu, uzyskania dodatkowych pozwoleń, organizacji zabezpieczeń, materiałów do ćwiczeń
i wszelkich innych rzeczy niezbędnych do przeprowadzenia stażu - wizyty.

13) Zamawiający na uzasadniony wniosek Wykonawcy może wyrazić zgodę na zmianę terminu realizacji poszczególnych staży - wizyt stanowiących przedmiot umowy nie powodującą zmiany w zakresie końcowego terminu realizacji umowy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy i Zamawiającego w szczególności: przesunięcie targów branżowych lub cofnięcie zgody na staż - wizytę zawodoznawczą. Wprowadzona zmiana nie będzie powodować zmiany zawartej umowy.

14) Wykonawca jest zobowiązany prowadzić odpowiednią dokumentację w postaci: listy obecności z własnoręcznymi podpisami uczestników staży - wizyt zawodoznawczych sporządzone w każdym dniu wyjazdu, szczegółowy program staży - wizyt, kopie wydanych zaświadczeń potwierdzających udział w stażu - wizycie zawodoznawczej wraz z listą potwierdzającą ich odbiór przez uczniów, protokoły odbioru posiłków z własnoręcznymi podpisami uczestników sporządzone podczas każdego dnia stażu - wizyty zawodoznawczej (jeśli ich zapewnienie było wymagane), listę odbioru noclegów z własnoręcznymi podpisami uczestników (jeśli ich zapewnienie było wymagane), podpisane przez uczestników listy potwierdzające ich wejście do miejsc określonych szczegółowym programie, ankiet o których mowa w pkt. 17.

Dokumentację po każdym stażu - wizycie należy dostarczyć do Zamawiającego najpóźniej w ciągu
3 dni roboczych od jej zakończenia.


15) Wykonawca przekaże Zamawiającemu szczegółowy program każdego stażu - wizyty najpóźniej 3 dni robocze przed planowanym wyjazdem dla danego stażu - wizyty. Program taki musi zawierać informacje o planowanych godzinach wyjazdu i powrotu, o miejscach, w które udadzą się uczestnicy, miejscach noclegowych oraz innych informacjach istotnych z punktu widzenia realizacji umowy. Program stażu - wizyty musi uwzględniać zawodoznawczy charakter wyjazdu i realizować cel wizyty. Szczegółowy program musi zostać uzgodniony z liderem szkolnym projektu właściwym dla każdego zadania i właściwym Dyrektorem Szkoły (podpisany).

Wykonawca powinien uwzględnić podczas wyjazdu także punkty postoju niezbędne dla odpoczynku
i właściwego samopoczucia uczestników. Uwzględniony postój nie może zwiększać kosztów całkowitych stażu -wizyty.

16) Zamawiający dokona płatności na podstawie faktur (rachunków) częściowych po zakończeniu każdego jednego stażu - wizycie zawodoznawczej. Podstawą do wystawienia faktury (rachunku) jest przekazania dokumentów, o których mowa w pkt. 14.

17) Wykonawca przeprowadzi wśród uczestników staży - wizyt ocenę merytoryczną i techniczną przebiegu każdego stażu - wizyty zawodoznawczej na podstawie formularza anonimowej ankiety oceniającej, którą jest zobligowany przekazać Zamawiającemu wraz z dokumentacją o której mowa w pkt 14.

18) W ramach promocji przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest także do:
a) informowania uczestników staży - wizyt zawodoznawczych o fakcie współfinansowania staży - wizyt ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
b) stosowania na wszystkich dokumentach w trakcie wykonywania przedmiotowego zamówienia znaków takich jak: logo POKL, logo Unii Europejskiej wraz z odwołaniem do Unii Europejskiej i Europejskiego Funduszu Społecznego, logo Województwa Małopolskiego, logo projektu, logo powiatu brzeskiego, hasło promocyjne POKL

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 195636

Data publikacji: 2013-05-20

Nazwa: Starostwo Powiatowe w Brzesku

Ulica: ul. Głowackiego 51

Numer domu: 51

Miejscowość: Brzesko

Kod pocztowy: 32-800

Województwo / kraj: małopolskie

Adres strony internetowej: www.powiatbrzeski.pl

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Staże - wizyty zawodoznawcze w ramach projektu - Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja staży - wizyt zawodoznawczych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski, a w których prowadzony jest projekt Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce.
Realizacja zamówienia dotyczy organizacji staży - wizyt zawodoznawczych w podziale na następujące części :
Zadanie A: Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie.
Zadanie B: Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół w Szczurowej i Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze
Zadanie C : Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku.

2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego wobec Wykonawcy w ramach realizacji każdej z części niniejszego zamówienia:

1) Zadaniem opiekunów oddelegowanych przez Zamawiającego jest wyłącznie opieka i nadzór nad uczniami. Wykonawca nie może zobowiązywać tych opiekunów do innych zadań, zwłaszcza niedopuszczalne jest powierzenie im organizacji staży - wizyt, organizacji czasu, organizacji wyżywienia i noclegów, powierzenie roli przewodnika.

2) Wykonawca jest zobowiązany zapewnić pozostałych opiekunów, których liczba wynika bezpośrednio ze szczegółowego opisu każdego stażu-wizyty. Wykonawca może według uznania na swój koszt zwiększyć liczbę opiekunów. W takim przypadku zgodę na zabranie dodatkowych opiekunów może wyrazić koordynator powiatowy na pisemny wniosek Wykonawcy złożony nie później niż 2 dni robocze przed planowanym wyjazdem. W autobusie podczas przejazdu nie mogą przebywać inne osoby, niż kierowca, osoba ds. merytorycznych, organizator, opiekunowie.

3) Dla każdego stażu - wizyty zawodoznawczej Wykonawca musi zapewnić osobę odpowiedzialną za część merytoryczną stosownie do tematyki każdego stażu - wizyty oraz organizatora tj. osobę odpowiedzialną za całokształt organizacji każdego jednego stażu - wizyty. Funkcji osoby ds. merytorycznych oraz organizatora nie może pełnić jedna i ta sama osoba. Funkcji organizatora i funkcji osoby ds. merytorycznych nie mogą pełnić opiekunowie.

4) Wyżywienie, o którym mowa w opisie każdego jednego stażu - wiyty Wykonawca jest zobowiązany zapewnić dla wszystkich uczniów uczestniczących w wyjeździe oraz opiekunów oddelegowanych przez Zamawiającego. Wykonawca nie ma obowiązku zapewniania posiłku w takim zakresie i ilości jak dla pozostałych opiekunów ze swojej strony.

5) Wykonawca zapewnia przewóz osób w ramach każdego ze stażu - wizyty, stanowiących przedmiot umowy, sprawnymi autokarami klasy lux (klimatyzacja, wc, video) posiadającymi ważne badania techniczne. Zamawiający zastrzega sobie możliwość kontroli pojazdu przez właściwe służby.

6) Po zakończeniu każdego stażu - wizyty każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w stażu-wizycie zawodoznawczej. Zaświadczenie zostanie przygotowane przez Lidera Szkolnego a udział ucznia zostanie potwierdzony przez podpis dyrektora/prezesa/właściciela danej firmy, zakładu, instytucji, itp. lub innej osoby posiadającej stosowne upoważnienie.
Lider Szkolny sporządzi zaświadczenia osobno dla każdego uczestnika bądź też jedno zbiorcze, do którego dołączy listę osób biorących udział w stażu - wizycie zawodoznawczej.


7) Wykonawca jest zobowiązany zapewnić na swój koszt transport uczniów i opiekunów z parkingu szkoły właściwej dla nazwy każdego stażu - wizyty do miejsca właściwego (w tym także dowóz po punktach wizytowych każdego wyjazdu i do miejsc noclegowych), oraz transport powrotny do miejsca rozpoczęcia.

8) W przypadku awarii pojazdu w czasie trwania usługi, która uniemożliwia dalszą jazdę, Wykonawca zobowiązuje się do naprawy lub podstawienia zastępczego pojazdu tej samej klasy w terminie nie dłuższym niż 4 godziny.

9) W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest także do zakupu biletów wstępu i wejściówek dla uczestników wyjazdów do miejsc wskazanych w rozdziale III ust 1. Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (jeżeli zachodzi taka konieczność).

10) Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z celem podróży, których uregulowania wymaga ten cel. Dotyczy to w szczególności biletów wstępu, ubrań ochronnych, wejściówek, opłat za autostrady, parkingi oraz innych niezbędnych opłat.

11) Wykonawca zobowiązuje się zapewnić ubezpieczenie wszystkich uczestników wyjazdów oraz opiekunów oddelegowanych przez Zamawiającego na czas trwania stażu - wizyty od następstw nieszczęśliwych wypadków na kwotę min. 10.000 zł za osobę. Wykonawca musi posiadać polisę potwierdzającą objęcie uczestników takim ubezpieczeniem oraz przedstawić jej kserokopię przed rozpoczęciem wyjazdu.

12) Wykonawca zobowiązany jest do pełnego zorganizowania każdego stażu - wizyty w tym także do kontaktu z organizatorami, przedstawicielami oraz innymi właściwymi osobami dla miejsc gdzie odbywać się będą staże - wizyty zawodoznawcze, w celu ustalenia szczegółów przyjazdu, zapewnienia noclegów, zapewnienia wyżywienia, zapewnienia transportu, uzyskania dodatkowych pozwoleń, organizacji zabezpieczeń, materiałów do ćwiczeń
i wszelkich innych rzeczy niezbędnych do przeprowadzenia stażu - wizyty.

13) Zamawiający na uzasadniony wniosek Wykonawcy może wyrazić zgodę na zmianę terminu realizacji poszczególnych staży - wizyt stanowiących przedmiot umowy nie powodującą zmiany w zakresie końcowego terminu realizacji umowy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy i Zamawiającego w szczególności: przesunięcie targów branżowych lub cofnięcie zgody na staż - wizytę zawodoznawczą. Wprowadzona zmiana nie będzie powodować zmiany zawartej umowy.

14) Wykonawca jest zobowiązany prowadzić odpowiednią dokumentację w postaci: listy obecności z własnoręcznymi podpisami uczestników staży - wizyt zawodoznawczych sporządzone w każdym dniu wyjazdu, szczegółowy program staży - wizyt, kopie wydanych zaświadczeń potwierdzających udział w stażu - wizycie zawodoznawczej wraz z listą potwierdzającą ich odbiór przez uczniów, protokoły odbioru posiłków z własnoręcznymi podpisami uczestników sporządzone podczas każdego dnia stażu - wizyty zawodoznawczej (jeśli ich zapewnienie było wymagane), listę odbioru noclegów z własnoręcznymi podpisami uczestników (jeśli ich zapewnienie było wymagane), podpisane przez uczestników listy potwierdzające ich wejście do miejsc określonych szczegółowym programie, ankiet o których mowa w pkt. 17.

Dokumentację po każdym stażu - wizycie należy dostarczyć do Zamawiającego najpóźniej w ciągu
3 dni roboczych od jej zakończenia.


15) Wykonawca przekaże Zamawiającemu szczegółowy program każdego stażu - wizyty najpóźniej 3 dni robocze przed planowanym wyjazdem dla danego stażu - wizyty. Program taki musi zawierać informacje o planowanych godzinach wyjazdu i powrotu, o miejscach, w które udadzą się uczestnicy, miejscach noclegowych oraz innych informacjach istotnych z punktu widzenia realizacji umowy. Program stażu - wizyty musi uwzględniać zawodoznawczy charakter wyjazdu i realizować cel wizyty. Szczegółowy program musi zostać uzgodniony z liderem szkolnym projektu właściwym dla każdego zadania i właściwym Dyrektorem Szkoły (podpisany).

Wykonawca powinien uwzględnić podczas wyjazdu także punkty postoju niezbędne dla odpoczynku
i właściwego samopoczucia uczestników. Uwzględniony postój nie może zwiększać kosztów całkowitych stażu -wizyty.

16) Zamawiający dokona płatności na podstawie faktur (rachunków) częściowych po zakończeniu każdego jednego stażu - wizycie zawodoznawczej. Podstawą do wystawienia faktury (rachunku) jest przekazania dokumentów, o których mowa w pkt. 14.

17) Wykonawca przeprowadzi wśród uczestników staży - wizyt ocenę merytoryczną i techniczną przebiegu każdego stażu - wizyty zawodoznawczej na podstawie formularza anonimowej ankiety oceniającej, którą jest zobligowany przekazać Zamawiającemu wraz z dokumentacją o której mowa w pkt 14.

18) W ramach promocji przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest także do:
a) informowania uczestników staży - wizyt zawodoznawczych o fakcie współfinansowania staży - wizyt ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
b) stosowania na wszystkich dokumentach w trakcie wykonywania przedmiotowego zamówienia znaków takich jak: logo POKL, logo Unii Europejskiej wraz z odwołaniem do Unii Europejskiej i Europejskiego Funduszu Społecznego, logo Województwa Małopolskiego, logo projektu, logo powiatu brzeskiego, hasło promocyjne POKL

Czy zamówienie jest podzielone na części: Tak

Ilość części: 3

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy jest dialog: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia

Wiedza i doświadczenie:
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia

Potencjał techniczny:
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia

Sytuacja ekonomiczna:
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku. Wykonawca potwierdza spełnienie warunku poprzez złożenie oświadczenia

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Dokumenty grupy kapitałowej: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Kod kryterium cenowe: A

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.zamowienia.powiatbrzeski.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Starostwo Powiatowe w Brzesku
Wydział Edukacji (I p., pok. 102.)
ul. Piastowska 2B,
32-800 Brzesko

Data składania wniosków, ofert: 28/05/2013

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Starostwo Powiatowe w Brzesku
Sekretariat (II p., pok. 213.)
ul. Głowackiego 51,
32-800 Brzesko

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Projekt: Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce. Projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.2, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Numer części zamówienia: 1

Nazwa:
Zadanie A: Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku
i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

Opis:
Zadanie A: obejmuje następujące staże - wizyty zawodoznawcze:
Staż - wizyta 1A:

1. Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku.
2. Liczba uczestników objętych wyjazdem - 44 uczniów, 3 opiekunów.
3. Miejsce wizyty: wizyta w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, w Dowolnym Centrum Logistyki w Poznaniu, na Stadionie Miejskim w Poznaniu oraz na Targach Pakfood - targi opakowań dla przemysłu spożywczego połączone z wizytą na targach POLAGRA FOOD.
4. DATA WIZYTY: wyjazd dwudniowy z jednym noclegiem, realizowany w okresie od 23 września do
26 września 2013 roku. W jednym dniu należy uczestniczyć w wizycie studyjnej w Wyższej Szkole Logistyki (udział w prezentacji systemów magazynowych w Instytucie Logistyki i Magazynowania) oraz w dowolnym centrum logistycznym (zapoznanie z nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w przedsiębiorstwach logistycznych), a w drugim dniu zwiedzić Targi oraz poznać nowoczesne rozwiązania logistyczne zastosowane na Stadionie w Poznaniu lub na odwrót.
5. CEL WIZYTY: Zapoznanie uczniów z nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w branży logistycznej i handlowej, funkcjonowaniem nowoczesnych systemów magazynowych oraz nowych rozwiązań stosowanych w branży opakowań, zapoznanie z nowoczesnymi rozwiązaniami logistycznymi na Stadionie Miejskim w Poznaniu.
6. WYŻYWIENIE I NOCLEG: Wykonawca zapewnia na swój koszt całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, obiadu i kolacji (kolacja w dniu przyjazdu i śniadanie drugiego dnia należy zapewnić w miejscu noclegu) gorące napoje do każdego posiłku, jeden nocleg (wymagane jest zakwaterowanie całej grupy w jednym budynku, pokoje dla uczniów maksymalnie pięcioosobowe z pełnym węzłem sanitarnym i pojedynczymi łóżkami, łazienki wyposażone w natryski z ciepłą wodą dostępną bez ograniczeń, osobny pokój 3-osobowy dla opiekunów, rozmieszczenie pokoi uczniów i opiekunów powinno umożliwić sprawowanie nadzoru nad młodzieżą).
7. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSP nr 1 musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, dwóch pozostałych zapewnia Wykonawca.

Staż - wizyta 2A:

1. Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku.
2. Liczba uczniów objętych wyjazdem: 44 uczniów, 3 opiekunów.
3. Miejsce: wizyta na Lotnisku Balice, ścieżka edukacyjna MPO sp. z o.o. Kraków - Składowisko Odpadów Komunalnych Barycz, połączona z wizytą studyjną na jednej z uczelni wyższej znajdującej się na terenie m. Kraków (prezentacja możliwości dalszego kształcenia, wykorzystywanej bazy dydaktycznej w kształceniu informatyków i zawodów pokrewnych).
4. DATA WIZYTY: wyjazd jednodniowy należy zrealizować w okresie od dnia 15 września 2013 r.
do 20 października 2013 r. Wyjazd należy zorganizować w dni od poniedziałku do piątku.
5. CEL WIZYTY: Zapoznanie uczniów z nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w branży informatycznej oraz z wymaganiami stawianymi nowym pracownikom; poznanie stanowisk pracy, możliwości dalszego kształcenia oraz perspektyw zatrudnienia w branży informatycznej; zapoznanie z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi wykorzystywanymi w ruchu lotniczym; poznanie sposobów przetwarzania odpadów komunalnych.
6. WYŻYWIENIE dla uczniów i opiekuna delegowanego przez Zamawiającego: wykonawca zapewni na swój koszt wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu (dodatkowo napoje zimne i gorące do posiłku) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
7. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSP nr 1 musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, dwóch pozostałych zapewnia Wykonawca.



Staż - wizyta 3A:

1. Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie.
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 43 uczniów, 3 opiekunów.
3. Miejsce: dzień otwarty Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie wraz z wizytą w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
4. DATA WIZYTY: wyjazd dwudniowy należy zorganizować w czasie trwania Dni Otwartych NBP
w Rzeszowie w dniach od 20 do 21 listopada 2013 r. Dzień pierwszy to wizyta w NBP, dzień drugi WSIiZ (lub na odwrót).
5. CEL WIZYTY: NBP: zapoznanie się ze strukturą organizacyjną banku i jego działalności na rynku, poznanie nowych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych stosowanych w nowoczesnym zakładzie pracy, poznanie zawodów i stanowisk pracy funkcjonujących w banku (środowisko pracy, zadania i czynności zawodowe, wykształcenie wymagane na poszczególnych stanowiskach pracy, umiejętności przydatne na poznanych stanowiskach pracy, przeciwwskazania zdrowotne i wymagania psychologiczne), perspektywy zatrudnienia w banku, zasady rekrutacji; WSIiZ: wykład dotyczący charakterystyki lokalnego rynku pracy w aspekcie kierunków kształcenia oferowanych przez uczelnie ekonomiczne.
6. WYŻYWIENIE I NOCLEG: wykonawca zapewnia na swój koszt całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, obiadu i kolacji, gorące napoje do każdego posiłku, jeden nocleg (wymagane jest zakwaterowanie całej grupy w jednym budynku, pokoje dla uczniów maksymalnie pięcioosobowe z pełnym węzłem sanitarnym i pojedynczymi łóżkami, łazienki wyposażone w natryski z ciepłą wodą dostępną bez ograniczeń, osobny pokój 3-osobowy dla opiekunów, rozmieszczenie pokoi uczniów i opiekunów powinno umożliwić sprawowanie nadzoru nad młodzieżą).
7. Zamawiający zapewnia 1 opiekuna, 2 opiekunów zapewnia Wykonawca.
8. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSP w Czchowie musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, dwóch pozostałych zapewnia Wykonawca.






Staż - wizyta 4A:

1. Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie.
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 43 uczniów, 3 opiekunów.
3. Miejsce: Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD połączone z wizytą na targach POLAGRA GASTRO w Poznaniu oraz wizyta studyjna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu (wykład dla uczniów kształcących się w branży gastronomicznej).
4. DATA WIZYTY: wyjazd dwudniowy należy zorganizować w okresie od 23 września do
24 września 2013 roku. Dzień pierwszy wizyta na Targach, dzień drugi UP (lub na odwrót).
5. CEL WIZYTY: zapoznanie się z najnowszymi trendami w gastronomii i produkcji żywności, a także sprzętem i wyposażeniem punktów gastronomicznych poprzez czynne uczestniczenie w warsztatach, szkoleniach i prezentacjach przygotowanych przez organizatora targów.
6. WYŻYWIENIE I NOCLEG: Wykonawca zapewni na swój koszt całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu, kolacji, napoje zimne i gorące do każdego posiłku oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Jeden nocleg - wymagane jest zakwaterowanie całej grupy w jednym budynku. Pokoje dla uczniów maksymalnie 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i pojedynczymi łóżkami. Łazienki wyposażone w natryski z ciepłą wodą dostępną bez ograniczeń. Osobny pokój 3-osobowy dla opiekunów. Rozmieszczenie pokoi uczniów i opiekunów powinno umożliwić sprawowanie nadzoru nad młodzieżą.
7. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSP w Czchowie musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, dwóch pozostałych zapewnia Wykonawca.


Staż - wizyta 5A:

1. Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 25 uczniów, 2 opiekunów.
3. Miejsce: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz wizyta w Sejmie i Senacie RP, Centrum Nauki Kopernik oraz Punkcie Informacyjnym Unii Europejskiej.
4. DATA WIZYTY: wyjazd dwudniowy należy zorganizować w dniach 18 czerwca do
19 czerwca 2013 roku. Jednego dnia należy zwiedzić Giełdę Papierów Wartościowych (wizyta musi obejmować prezentację i film na temat GPW) oraz Centrum Nauki Kopernik a w drugim dniu Sejm i Senat RP oraz Punkt Informacyjny UE, lub na odwrót.
5. CEL WIZYTY: zapoznanie z funkcjonowaniem Giełdy Papierów Wartościowych, Punktu Informacyjnego UE, Sejmu i Senatu RP oraz Centrum Nauki Kopernik.
6. WYŻYWIENIE I NOCLEG: Wykonawca zapewnia na swój koszt: całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu, kolacji, napoje zimne i gorące do każdego posiłku, suchy prowiant na drogę powrotną. Jeden nocleg - wymagane jest zakwaterowanie całej grupy w jednym budynku. Pokoje dla uczniów maksymalnie 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV i pojedynczymi łóżkami. Łazienki wyposażone w natryski z ciepłą wodą dostępną bez ograniczeń. Osobny pokój 2 - osobowy dla opiekunów. Rozmieszczenie pokoi uczniów i opiekunów powinno umożliwić sprawowanie nadzoru nad młodzieżą.
7. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSP w Czchowie musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, drugiego opiekuna zapewnia Wykonawca

Kody CPV:
635110004 (Organizacja wycieczek)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Czas: D

Data zakończenia: 21/11/2013

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 2

Nazwa:
Zadanie B: Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół w Szczurowej i Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze

Opis:
Staż - wizyta 1B:
1. Dla Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze.
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 45 uczniów, 3 opiekunów.
3. Miejsce: Warszawa
4. DATA WIZYTY: wyjazd trzydniowy należy zorganizować: w okresie od 16 września do
31 października 2013 roku.
5. CEL WIZYTY: zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem co najmniej: dwóch hoteli 5-gwiazdkowych
oraz 2 hoteli 4-gwiazdkowych, znajdujących się w granicach administracyjnych miasta Warszawy; uczestnictwo w 3 pokazach: gastronomicznym - tradycyjne smaki regionu, barmańskim - wykonanie i garnirowanie drinków bezalkoholowych z możliwością konsumpcji oraz drinków alkoholowych bez degustacji, kelnerskim - serwowanie potraw metodą angielską lub francuską wymienione pokazy mogą zostać zorganizowane w odwiedzanych hotelach, bądź też innych miejscach wybranych przez Wykonawcę, które są do tego odpowiednio przystosowane; zapoznanie z funkcjonowaniem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w tym Wydziału Nauk Ekonomicznych - Turystyka i Rekreacja, Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, Wydziału Nauk o Żywności. Na wybranym wydziale uczniowie wysłuchają wykładu związanego z branżą hotelarską.
6. WYŻYWIENIE I NOCLEG: wykonawca zapewni każdego dnia śniadanie, dwudaniowy obiad i kolację (napoje zimne i gorące do każdego posiłku). Posiłki powinny być wyporcjowane. Nocleg w pokojach 1, 2 lub 3-osobowych z łazienką. Osobny pokój dla opiekunów. Rozmieszczenie pokoi uczniów i opiekunów powinno umożliwić sprawowanie nadzoru nad młodzieżą.
7. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSTiO w Łysej Górze musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, dwóch pozostałych zapewnia Wykonawca.


Staż - wizyta 2B:

1. Dla Zespołu Szkół w Szczurowej.
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 45 uczniów, 3 opiekunów.
3. Miejsce: Giełda Papierów Wartościowych do Warszawy, wizyta w Sejmie i Senacie RP, Centrum Nauki Kopernik oraz Punkcie Informacyjnym Unii Europejskiej.
4. DATA WIZYTY: wyjazd dwudniowy należy zorganizować w dni robocze w okresie od 1 października
do 11 października 2013 roku. Pierwszego dnia należy zwiedzić Giełdę Papierów Wartościowych (wizyta musi obejmować prezentację i film na temat GPW) oraz Centrum Nauki Kopernik a w drugim dniu Sejm i Senat RP, Punkt Informacyjny UE lub na odwrót.
5. CEL WIZYTY: zapoznanie z funkcjonowaniem Giełdy Papierów Wartościowych, Punktu Informacyjnego UE, Sejmu i Senatu RP oraz Centrum Nauki Kopernik.
6. WYŻYWIENIE I NOCLEG dla uczniów i opiekunów: wykonawca zapewni na swój koszt: całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu, kolacji, napoje zimne i gorące do każdego posiłku, suchy prowiant na drogę powrotną. Jeden nocleg - wymagane jest zakwaterowanie całej grupy w jednym budynku. Pokoje dla uczniów maksymalnie 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i pojedynczymi łóżkami. Łazienki wyposażone w natryski z ciepłą wodą dostępną bez ograniczeń. Osobny pokój 3 - osobowy dla opiekunów. Rozmieszczenie pokoi uczniów i opiekunów powinno umożliwić sprawowanie nadzoru nad młodzieżą.
7. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZS w Szczurowej musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, dwóch pozostałych zapewnia Wykonawca.








Staż - wizyta 3B:

1. Dla Zespołu Szkół w Szczurowej.
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 45 uczniów, 3 opiekunów.
3. Miejsce: Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD połączone z wizytą na targach POLAGRA TECH w Poznaniu oraz z wizytą studyjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii (wykład dla uczniów kształcących się w agrobisnesie).
4. DATA WIZYTY: wyjazd dwudniowy należy zorganizować w okresie od 23 września do
26 września 2013 roku. Dzień pierwszy wizyta na Targach, dzień drugi UP (lub na odwrót).
5. CEL WIZYTY: zapoznanie się z najnowszymi trendami w gastronomii i produkcji żywności, a także sprzętem i wyposażeniem punktów gastronomicznych poprzez czynne uczestniczenie w warsztatach, szkoleniach i prezentacjach przygotowanych przez organizatora targów.
6. WYŻYWIENIE I NOCLEG wykonawca zapewni na swój koszt całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu, kolacji, napoje zimne i gorące do każdego posiłku oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Jeden nocleg - wymagane jest zakwaterowanie całej grupy w jednym budynku. Pokoje dla uczniów maksymalnie 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i pojedynczymi łóżkami. Łazienki wyposażone w natryski z ciepłą wodą dostępną bez ograniczeń. Osobny pokój 3-osobowy dla opiekunów zamawiającego. Rozmieszczenie pokoi uczniów i opiekunów powinno umożliwić sprawowanie nadzoru nad młodzieżą.
7. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZS w Szczurowej musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, dwóch pozostałych zapewnia Wykonawca

Kody CPV:
635110004 (Organizacja wycieczek)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Czas: D

Data zakończenia: 31/10/2013

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 3

Nazwa:
Zadanie C: Staże - wizyty zawodoznawcze dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku

Opis:
Staż - wizyta 1C

1. Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku.
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 30 uczniów, 2 opiekunów
3. Miejsce: Wyższa Uczelnia w Krakowie, posiadająca Wydział Mechaniczny lub pokrewny nazwą, gdzie uczniowie będą uczestniczyć w warsztatach.
4. DATA WIZYTY: wyjazd jednodniowy należy zorganizować w okresie nie wcześniej niż 3 dni od dnia podpisania umowy do 28 czerwca 2013 roku.
5. CEL WIZYTY: Celem wizyty jest uczestnictwo w warsztatach, gdzie uczniowie zapoznają się
z następującymi zagadnieniami:
a) LBM - obróbka laserowa
b) EDM - obróbka elektroerozyjna
c) Multimedia - tworzenie obrazów
d) Multimedia - obróbka i montaż
e) Metrologia - wstęp
f) Metrologia - ramię pomiarowe.

Uczniowie zostaną podzieleni na 3 grupy po 10 osób, aby każda grupa mogła odbywać zajęcia równolegle oraz naprzemiennie. Sumując każda grupa będzie uczestniczyć w ciągu dnia w 6 godzinach zajęć; w ciągu dwóch godzin zajęć grupa zapozna się z dwoma tematami:
Grupa 1: temat a, b
Grupa 2: temat: c, d
Grupa 3: temat: e, f.
Po dwóch godzinach nastąpi zamiana grup tak, aby każda grupa poznała wszystkie 6 tematów.
Zamawiający wymaga, aby czas poświęcony na każde zagadnienie dla każdej grupy zawierał 50% teorii i 50% praktyki.

6. WYŻYWIENIE: wykonawca zapewnia na drogę drożdżówkę i sok dla każdego uczestnika wyjazdu, w Krakowie dwudaniowy obiad oraz ciepłe napoje (kawa, herbata) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
7. Wykonawca pokrywa wszystkie koszty związane uczestnictwem w warsztatach.
8. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSP nr 2 w Brzesku musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, drugiego opiekuna zapewnia Wykonawca.


Staż - wizyta 2C:

1. Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku.
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 30 osób, 2 opiekunów
3. Miejsce: Wyższa Uczelnia w Krakowie, posiadająca Wydział Mechaniczny lub pokrewny nazwą, gdzie uczniowie będą uczestniczyć w warsztatach.
4. DATA WIZYTY: wyjazd jednodniowy należy zorganizować w okresie od 1 listopada do 29 listopada 2013 roku.
5. CEL WIZYTY: Celem wizyty jest uczestnictwo w warsztatach, gdzie uczniowie zapoznają się z następującymi zagadnieniami:
a) ECM + Jet ECM (obróbka elektrochemiczna)
b) Mikrotoczenie
c) Roboty - wstęp
d) Roboty - robot Astor
e) FDM
f) Inżynieria odwrotna

Uczniowie zostaną podzieleni na 3 grupy po 10 osób, aby każda grupa mogła odbywać zajęcia równolegle oraz naprzemiennie. Sumując każda grupa będzie uczestniczyć w ciągu dnia w 6 godzinach zajęć; w ciągu dwóch godzin zajęć grupa zapozna się z dwoma tematami:
Grupa 1: temat a, b
Grupa 2: temat: c, d
Grupa 3: temat: e, f.
Po dwóch godzinach nastąpi zamiana grup tak, aby każda grupa poznała wszystkie 6 tematów.
Zamawiający wymaga, aby czas poświęcony na każde zagadnienie dla każdej grupy zawierał 50% teorii i 50% praktyki.
6. WYŻYWIENIE: wykonawca zapewnia na drogę drożdżówkę i sok dla każdego uczestnika wyjazdu, w Krakowie dwudaniowy obiad oraz ciepłe napoje (kawa, herbata) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
7. Wykonawca pokrywa wszystkie koszty związane z uczestnictwem w warsztatach.
8. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSP nr 2 w Brzesku musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, drugiego opiekuna zapewnia Wykonawca.


Staż - wizyta 3C:

1. Dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku.
2. Liczba osób objętych wyjazdem: 30 uczniów, 2 opiekunów.
3. Miejsce: Ogólnopolski salon dekarski do Łodzi.
4. DATA WIZYTY: wyjazd dwudniowy należy zorganizować w okresie od 2 listopada do 30 listopada 2013 roku.
5. CEL WIZYTY: celem wizyty jest zapoznanie się z najnowszymi materiałami i technologiami stosowanymi w dekarstwie poprzez czynne uczestniczenie w warsztatach, szkoleniach i prezentacjach przygotowanych przez organizatora salonu.
6. WYŻYWIENIE I NOCLEG Wykonawca zapewnia na swój koszt: całodzienne wyżywienie w postaci śniadania, dwudaniowego obiadu, kolacji, napoje zimne i gorące do każdego posiłku, suchy prowiant na drogę powrotną. Jeden nocleg - wymagane jest zakwaterowanie całej grupy w jednym budynku. Pokoje dla uczniów maksymalnie 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i pojedynczymi łóżkami. Łazienki wyposażone w natryski z ciepłą wodą dostępną bez ograniczeń. Osobny pokój 2 - osobowy dla opiekunów. Rozmieszczenie pokoi uczniów i opiekunów powinno umożliwić sprawowanie nadzoru nad młodzieżą.
7. uwagi:
a. Powrót na parking przy ZSP nr 2 w Brzesku musi nastąpić przed godziną 24:00.
b. Zamawiający zapewnia jednego opiekuna, drugiego opiekuna zapewnia Wykonawca

Kody CPV:
635110004 (Organizacja wycieczek)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia: 800000000

Czas: D

Data zakończenia: 30/11/2013

Kod kryterium cenowe: A

Kody CPV:
635110004 (Organizacja wycieczek)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
635000004 (Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Podobne przetargi

56415 / 2014-03-17 - Podmiot prawa publicznego

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Usługi organizacji przejazdu oraz pobytu Chóru Filharmonii Krakowskiej w Rzymie, Włochy, ozn. NA.215-ZP3/14

1925 / 2011-01-03 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
wyjazd o charakterze integracyjno-edukacyjnym w ramach projektu program pracy z rodziną wieloproblemową zamówienie uzupełniające

186827 / 2011-07-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Łapsze Niżne - Łapsze Niżne (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Organizacja wycieczki edukacyjnej do Nowego Sącza na festiwal Święto dzieci gór w ramach projektu Moja Szkoła-Moje okno na świat

108797 / 2010-05-05 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy - Krościenko nad Dunajcem (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Organizacja 6-dniowego obozu językowego w Londynie dla uczniów Publicznego Gimnazjum w Krościenku n.D, w ramach realizowanego projektu Z Pienin po marzenia

273026 / 2012-07-27 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy w Niedźwiedziu - Niedźwiedź (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Organizacja 4 wyjazdów edukacyjnych do GNIEZNO - BISKUPIN - KRUSZWICA - TORUŃ dla 120 uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Niedźwiedź w ramach realizowanego projektu pn. Z RADOŚCIĄ IDĘ DO SZKOŁY współfinansowanego ze środków EFS w ramach POKL

124424 / 2012-04-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Oświatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Gminy Gorlice - Gorlice (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Organizacja 6-dniowego obozu naukowego w Warszawie dla 300 uczniów i 21 opiekunów biorących udział w projekcie Model pracy pozalekcyjnej z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy oraz współczesnych technik informatycznych, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III. Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.3 Poprawa jakości kształcenia, Poddziałanie 3.3.4 Modernizacja treści i metod kształcenia - projekty konkursowe.

86126 / 2011-04-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Ekonomiki Oświaty w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Obóz letni terapeutyczny w ramach projektu Innowacyjny program nauczania uczniów z zaburzeniami zachowania.

96360 / 2011-04-29 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Ekonomiki Oświaty w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Wyjazd uczestników na obóz naukowy do Szwajcarii w ramach projektu pn. Młodzieżowa E-Akademia Nauk Matematyczno- Przyrodniczych

148194 / 2013-04-16 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Zespół Opieki Zdrowotnej - Sucha Beskidzka (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Zorganizowanie wycieczek do Włoch dla pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej z dofinansowanem z Zakłowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

50512 / 2014-02-13 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Zespół Opieki Zdrowotnej - Sucha Beskidzka (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Zorganizowanie wycieczek dla pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej z dofinansowaniem z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

426128 / 2012-10-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Trzebińskie Centrum Administracyjne - Trzebinia (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Organizacja wypoczynku śródrocznego na terenie Polski pn.: Profilaktyka zdrowotna dzieci ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Trzebinia w 2013r.

100539 / 2010-04-28 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu - Czarny Dunajec (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Zorganizowanie i obsługa krajowych wycieczek szkolnych w ramach projektu POKL EFS 9.1.2 pt. Uwierz w siebie! Na wiele Cię stać!

117556 / 2011-05-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Oświatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Gminy Gorlice - Gorlice (małopolskie)
CPV: 635110004 (Organizacja wycieczek)
Organizacja 6-dniowego obozu naukowego w Warszawie dla 300 uczniów i 21 opiekunów biorących udział w projekcie Model pracy pozalekcyjnej z wykorzystaniem nowatorskich metod pracy oraz współczesnych technik informatycznych, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III. Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.3 Poprawa jakości kształcenia, Poddziałanie 3.3.4 Modernizacja treści i metod kształcenia - projekty konkursowe.