Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

376728 / 2012-10-02 - Podmiot prawa publicznego / Zakład Karny (Chełm)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2012-09-14 pod pozycją 349574. Zobacz ogłoszenie 349574 / 2012-09-14 - Podmiot prawa publicznego.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 376728

Data publikacji: 2012-10-02

Nazwa: Zakład Karny

Ulica: ul. Kolejowa 112

Numer domu: 112

Miejscowość: Chełm

Kod pocztowy: 22-100

Województwo / kraj: lubelskie

Numer telefonu: 082 5653485

Numer faxu: 082 5653557

Regon: 00032004100000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2012

Pozycja ogłoszenia: 349574

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Podmiot prawa publicznego

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 349574

Data wydania biuletynu: 2012-09-14

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Kurs o specjalności Fryzjer + Szkolenie aktywizacyjno - wzmacniające. dla osadzonych w Zakładzie Karnym w Chełmie. (CPV 80500000-8)
W ramach Projektu nr IV: W ramach projektu aktywizacji społeczno zawodowej skazanych niepełnosprawnych oraz osób skazanych na karę pozbawienia wolności na podstawie art. 209§ i art. 207 § 1 Kodeksu karnego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Usługi szkoleniowe:
1) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu w roku 2012 szkolenia zawodowego dla skazanych w związku z realizacją projektu nr. 4 Aktywizacja społeczno zawodowa skazanych niepełnosprawnych oraz osób skazanych na karę pozbawienia wolności na podstawie art. 209 § 1 i art. 207 § 1 Kodeksu karnego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
2) Usługa szkolenia zawodowego osadzonych zostanie zrealizowana w Zakładzie Karnym w Chełmie, jako kurs przyuczający do zawodu Fryzjer wraz ze szkoleniem aktywizacyjno - wzmacniającym, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej siwz. CPV: 80530000-8.
3) Ilość kursów: 1.
4) Ilość osób do przeszkolenia: 4.
5) Celem szkolenia jest przygotowanie do pracy na stanowisku Fryzjer oraz zdobycie przez jego uczestników odpowiednich uprawnień zawodowych w tym zakresie.
6) Zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenia odbywać się będą w siedzibie Zamawiającego.
7) Szkolenie trwa 120 godzin lekcyjnych (1 godz. = 45 min.), w tym zajęć teoretycznych: 24 godzin.
8) Zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenia zawodowego odbywać się będą w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w wymiarze nie większym niż 8 godzin dziennie.
9) Zagadnienia dotyczące szkolenia:
a) BHP;
b) zawodoznawstwo;
c) cele usług fryzjerskich ;
d) podstawowe narzędzia;
e) przybory aparaty;
f) podstaw techniki strzyżenia;
g) dobór fryzur do kształtu głowy;
h) zajęcia praktyczne (nabycie umiejętności fryzjerskich itd).
10) Przed rozpoczęciem kursu wykonawca zapewnia uczestnikom szkolenia wszelkie badania lekarskie uprawniające kursantów do uczestnictwa w kursie, spełniające wymagania badań zawodowych na fryzjera, przeprowadzenie badań lekarskich odbędzie się w siedzibie Zamawiającego.
11) Przed rozpoczęciem szkolenia, wykonawca informuje beneficjentów ostatecznych o tym, że szkolenie jest współfinansowane przez Unię Europejską - Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, oraz zapoznaje uczestników z szczegółowym programem szkolenia oraz przedstawia im harmonogram realizowanych zajęć.
12) Wykonawca ubezpiecza uczestników szkolenia od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku ze szkoleniem.
13) Wykonawca zapewnia uczestnikom szkolenia wszelkie materiały i sprzęt niezbędny do przeprowadzenia niniejszego szkolenia, w tym artykuły biurowe oraz odzież ochronną dla każdego uczestnika (wartość materiałów użytych w procesie szkolenia nie może przekroczyć do 40% wartości szkolenia).
14) Wykonawca zapewnia kadrę dydaktyczną o odpowiednich kwalifikacjach do prowadzenia niniejszego szkolenia zawodowego.
15) Wykonawca przed rozpoczęciem realizacji szkolenia przedstawia program szkolenia zawodowego, sporządzony zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie szczegółowych zasad i trybu prowadzenia nauczania w zakładach karnych z dnia 13 lutego 2004 r. (Dz. U. Nr 37, poz. 337) oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 marca 2007r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia na rynku pracy (Dz. U. Nr 47, poz. 315) zawierający w szczególności:
a) nazwę i zakres szkolenia;
b) czas trwania i sposób organizacji szkolenia;
c) wymagania wstępne dla uczestników szkolenia;
d) cele szkolenia;
e) plan nauczania określający tematy zajęć edukacyjnych oraz ich wymiar, z uwzględnieniem, w miarę potrzeby, części teoretycznej i części praktycznej;
f) treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych;
g) wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych;
h) sposób sprawdzania efektów szkolenia;
i) dobranie poziomu wiedzy i doświadczenia wykładowców do tematyki szkolenia;
j) przeprowadzenie kursu zgodnie z ustaloną liczbą godzin, bez względu na ewentualne przerwy (choroby wykładowców, święta, dni wolne, awarie itp.);
k) prowadzenie dokumentacji przebiegu szkolenia tj. m.in.: dziennika zajęć edukacyjnych zawierającego listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych; protokołu z egzaminu (jeżeli został przeprowadzony); rejestru wydawanych zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji; ankiet oceny szkolenia i wykładowcy dla uczestników i absolwentów szkolenia, dodatkową listę obecności podpisywaną przez poszczególnych beneficjentów ostatecznych. Lista obecności powinna być podpisana kolorem niebieskim lub zielonym.
16) Wykonawca przeprowadza wśród uczestników szkolenia ocenę merytorycznego i technicznego przebiegu szkolenia m.in. na podstawie formularza ankiety oceniającej. Niezależnie od tego Wykonawca przedstawia Zamawiającemu opis, w jaki sposób prowadzi własny nadzór wewnętrzny służący podnoszeniu jakości prowadzonego szkolenia oraz kto personalnie odpowiada za jego realizację.
17) W przypadku zajęć praktycznych, wykonawca przed rozpoczęciem realizacji szkolenia wyszczególnia na piśmie sprzęt i urządzenia, jakie będą wykorzystywane podczas zajęć oraz w jakich ilościach.
18) Wykonawca odpowiada za przeszkolenie kursantów w zakresie BHP oraz za przestrzeganie warunków BHP w trakcie całego szkolenia.
19) Szkolenie powinno zakończyć się egzaminem potwierdzającym uzyskanie kwalifikacji oraz wydaniem zaświadczeń zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2012r., poz. 186). Oryginały w w dokumentów i ich kserokopie mają być potwierdzone za zgodność z oryginałem i przekazane do Zakładu Karnego w Chełmie.
20) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia oraz za należytą staranność przy realizacji zobowiązań umowy.
21) Zamawiający zgodnie z Zarządzeniem nr 49 2010 Dyrektora Generalnego Służby Więziennej z dnia 13 sierpnia 2010 r. w § 16 pkt. 6, który mówi, że zamawiający zmniejszy wysokość wynagrodzenia instytucji szkoleniowej w przypadku nie przystąpienia lub nie ukończenia szkolenia przez beneficjęta ostatecznego. Podstawą do zapłaty całości kwoty zawartej w umowie jest uczestniczenie przez beneficjęta ostatecznego przynajmniej w 80% godzin przewidzianych na szkolenie kursowe, potwierdzonych własnoręcznym podpisem w listach obecności. .
22) Zamawiający będzie posiadał listę rezerwową uczestników szkolenia, umożliwiającą wprowadzenie nowej osoby na miejsce osoby niespełniającej wymogów zdrowotnych, dobrowolnie rezygnującej z kursu, wycofanej z kursu ze wzgledów formalnych na podstawie obowiązujących przepisów.
23) Wykonawca przyjmuje osobę z listy rezerwowej (zgodnie z kolejnością) jedynie na takim etapie kursu, który gwarantuje przygotowanie uczestnika do złożenia egzaminu
24) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania zamówienia.
25) Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
26) Wykonawca określa numery telefonów kontaktowych i faksu oraz innych danych niezbędnych dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia.
27) Należność za usługę szkolenia zawodowego zostanie uregulowana przelewem, w terminie 30 dni, od daty otrzymania faktury przez zamawiającego za przeprowadzenie kursu.
28) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu w roku 2012 szkolenia aktywizacyjno-wzmacniającego dla skazanych w związku z realizacją projektu nr 4 Aktywizacja społeczno - zawodowa skazanych niepełnosprawnych oraz osób skazanych na karę pozbawienia wolności na podstawie art. 209 §1 i 207 §1 Kodeksu karnego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
29) Usługa szkolenie aktywizacyjno-wzmacniające osadzonych zostanie realizowana w Zakładzie Karnym w Chełmie, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej siwz. CPV: 80530000-8.
1) Ilość kursów: 1.
2) Ilość osób do przeszkolenia: 4.
3) Celem szkolenia jest niwelowanie deficytów beneficjentów ostatecznych w sferze psychologicznej poprzez skorygowanie postaw i zachowania, oraz nauka podstawowych zagadnień związanych ze skutecznym radzeniem sobie na rynku pracy - zagadnienia:
a) poczucie własnej wartości;
b) zarządzanie stresem;
c) skuteczna komunikacja i asertywność;
d) efektywne zagospodarowanie czasem;
e) ćwiczenie umiejętności personalnych;
f) specjalistyczne działania - profilaktyka uzależnień;
g) autoprezentacja;
h) komunikacja z pracodawcą;
i) rozmowa kwalifikacyjna;
j) dokumenty aplikacyjne;
k) sposoby poszukiwania pracy;
l) poznawanie i odkrywanie swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych.
4) Szkolenia odbywać się będą w siedzibie Zamawiającego, w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w wymiarze nie większym niż 8 godzin dziennie.
5) Szkolenie trwa 16 godzin lekcyjnych (1 godz. = 45 min.).
6) Wykonawca zapewnia kadrę dydaktyczną o kwalifikacjach odpowiednich do prowadzenia zajęć psychokorekcyjnych oraz doradztwa zawodowego.
7) Przed rozpoczęciem szkolenia, wykonawca informuje beneficjentów ostatecznych o tym, że szkolenie jest współfinansowane z przez Unię Europejską Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, oraz zapoznaje uczestników z szczegółowym programem szkolenia oraz przedstawia im harmonogram realizowanych zajęć.
8) Wykonawca zapewnia uczestnikom szkolenia wszelkie materiały niezbędne do przeprowadzenia szkolenia aktywizacyjno-wzmacniającego.
9) Zamawiający zapewnia pracownię komputerową oraz sprzęt multimedialny do przeprowadzenia szkolenia.
10) Wykonawca przed rozpoczęciem realizacji szkolenia przedstawia program szkolenia, sporządzony zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie szczegółowych zasad i trybu prowadzenia nauczania w zakładach karnych z dnia 13 lutego 2004 r. (Dz. U. Nr 37, poz. 337) oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14.09.2010r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. z dnia 28 września 2010r. nr. 1poz. 1193) zawierający w szczególności:
a) nazwę i zakres szkolenia;
b) czas trwania i sposób organizacji szkolenia;
c) wymagania wstępne dla uczestników szkolenia;
d) cele szkolenia;
e) plan nauczania określający tematy zajęć edukacyjnych oraz ich wymiar, z uwzględnieniem, w miarę potrzeby, części teoretycznej i części praktycznej;
f) treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych;
g) wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych;
h) sposób sprawdzania efektów szkolenia;
i) dobranie poziomu wiedzy i doświadczenia wykładowców do tematyki szkolenia;
j) przeprowadzenie kursu zgodnie z ustaloną liczbą godzin, bez względu na ewentualne przerwy (choroby wykładowców, święta, dni wolne, awarie itp.);
k) prowadzenie dokumentacji przebiegu szkolenia tj. m.in.: dziennika zajęć edukacyjnych, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych, protokołu z egzaminu (jeżeli został przeprowadzony), rejestru wydawanych zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji, ankiet oceny szkolenia i wykładowcy dla uczestników i absolwentów szkolenia, dodatkową listę obecności podpisywaną przez poszczególnych beneficjentów ostatecznych i wykładowcy. Lista obecności powinna być podpisana kolorem niebieskim lub zielonym.
11) Wykonawca przeprowadza wśród uczestników szkolenia ocenę merytorycznego i technicznego przebiegu szkolenia m.in. na podstawie formularza ankiety oceniającej. Niezależnie od tego Wykonawca przedstawia Zamawiającemu opis, w jaki sposób prowadzi własny nadzór wewnętrzny służący podnoszeniu jakości prowadzonego szkolenia oraz kto personalnie odpowiada za jego realizację.
12) W przypadku zajęć praktycznych, wykonawca przed rozpoczęciem realizacji szkolenia wyszczególnia na piśmie sprzęt i urządzenia, jakie będą wykorzystywane podczas zajęć oraz w jakich ilościach.
13) Wykonawca odpowiada za przestrzeganie warunków BHP w trakcie całego szkolenia.
14) Szkolenie powinno zakończyć się egzaminem potwierdzającym uzyskanie kwalifikacji oraz wydaniem zaświadczeń zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2012r., poz. 186). . Oryginały w w dokumentów i ich kserokopie mają być potwierdzone za zgodność z oryginałem i przekazane do Zakładu Karnego w Chełmie.
15) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia oraz za należytą staranność przy realizacji zobowiązań umowy.
16) Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
17) Wykonawca określa numery telefonów kontaktowych i faksu oraz innych danych niezbędnych dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia.
18) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania zamówienia.
19) Zamawiający zgodnie z Zarządzeniem nr.49 2010 Dyrektora Generalnego Służby Więziennej z dnia 13 sierpnia 2010 r. w § 16 pkt. 6, który mówi, że zamawiający zmniejszy wysokość wynagrodzenia instytucji szkoleniowej w przypadku nie przystąpienia lub nie ukończenia szkolenia przez beneficjęta ostatecznego. Podstawą do zapłaty całości kwoty zawartej w umowie jest uczestniczenie przez beneficjęta ostatecznego przynajmniej w 80% godzin przewidzianych na szkolenie kursowe, potwierdzonych własnoręcznym podpisem w listach obecności.
20) Zamawiający będzie posiadał listę rezerwową uczestników szkolenia, umożliwiającą wprowadzenie nowej osoby na miejsce osoby niespełniającej wymogów zdrowotnych, dobrowolnie rezygnującej z kursu, wycofanej z kursu ze względów formalnych na podstawie obowiązujących przepisów.
21) Zamawiający zapewnia salę komputerową.
22) Wykonawca przyjmuje osobę z listy rezerwowej (zgodnie z kolejnością) jedynie na takim etapie kursu, który gwarantuje przygotowanie uczestnika do złożenia egzaminu.
23) Wykonawca zamówienia zobowiązany jest do dołączania do faktur Vat (rachunków), kopii dokumentacji szkoleniowej, w tym kopii materiałów dydaktycznych, podpisanych za zgodność z oryginałem przez kierownika instytucji szkoleniowej lub upoważnionego pracownika, z uwzględnieniem obowiązujących zasad ochrony danych osobowych określonych przez: przepisy prawa europejskiego oraz prawa krajowego, wytyczne wydane przez Instytucję Zarządającą lub Instytucję Wdrażającą, postanowienia umowy o dofinansowanie projektu;
1. Wybór ofert, odbędzie się w oparciu o następujące kryterium:
1) nazwa kryterium: CENA (najniższa wartość brutto za całość zamówienia w grupie),
2) waga kryterium: 100%,
3) sposób oceny: minimalizacja.
2. Sposób oceny wg wzoru:
3. Oferta, która przedstawia najlepszy bilans punktowy - otrzyma największą liczbę punktów, w oparciu o ustalone kryterium: CENA (najniższa wartość brutto za całość zamówienia w grupie), a także odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w niniejszej specyfikacji oraz nie zostanie odrzucona, zostanie uznana za najkorzystniejszą. Pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z ilością uzyskanych punktów. Maksymalna ilość punktów, jaką może osiągnąć oferta wynosi 100.
4. Punkty zostaną obliczone wg wzoru, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
5. Zamawiający udzieli zamówienia wykonawcy, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą.
6. Zamawiający powiadomi o wynikach postępowania wszystkich wykonawców, którzy złożyli oferty.

Kody CPV:
801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Tak

nazwa programu UE:
W ramach Projektu nr IV: W ramach projektu aktywizacji społeczno zawodowej skazanych niepełnosprawnych oraz osób skazanych na karę pozbawienia wolności na podstawie art. 209§ i art. 207 § 1 Kodeksu karnego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nazwa wykonawcy:
Ośrodek Szkolenia, Doskonalenia i Dokształcania Kadr Kursor w Lublinie Oddział w Chełmie

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Hrubieszowska 37

Miejscowość: Chełm

Kod pocztowy: 22-100

ID województwa: 2

Województwo / kraj: lubelskie

Data udzielenie zamówienia: 01/10/2012

Liczba ofert: 2

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 7000,00

Cena wybranej oferty: 6070,00

Cena minimalna: 6070,00

Cena maksymalna: 6144,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Podobne przetargi

140095 / 2012-06-27 - Uczelnia publiczna

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie - Chełm (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługi opiekuna praktyk pedagogicznych dla studentów PWSZ w Chełmie w przedszkolach oraz szkołach podstawowych w ramach realizacji projektu pn. Wiedza i praktyka drogą do sukcesu- II edycja

279111 / 2011-10-25 - Administracja samorzÄ…dowa

Burmistrz Miasta Kraśnika - Kraśnik (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 6 w ramach projektu Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w Kraśniku

228284 / 2011-08-03 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Dębowa Kłoda - Dębowa Kłoda (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć dodatkowych dla uczniów objętych projektem, Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w I, II i III kl. Szkół Podstawowych w Gminie Dębowa Kłoda.

134093 / 2014-06-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Łuków (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych dla rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym w ramach projektu Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy - pilotaż

88985 / 2013-05-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Cyców - Cyców (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Zakup usługi edukacyjnej w ramach projektu pt. Szkoły w Gminie Cyców szansą na lepszy start

296586 / 2010-09-17 - Inny: Placówka Oświatowa

Szkoła Podstawowa im.Powstańców Styczniowych w Baranowie - Baranów (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Realizacja zajęć na stanowisku nauczyciela prowadzącego zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z zakresu kształcenia zintegrowanego dla klas 2 w ramach projektu Szersze horyzonty - lepsza przyszłość - program rozwojowy Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Baranowie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 9.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

453116 / 2012-11-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Lublin - Lublin (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu zajęć dodatkowych wspierających indywidualizację procesu nauczania, których potrzeba realizacji wynika bezpośrednio z przeprowadzonej diagnozy, w ramach projektu nr POKL.09.01.02-06-451/10, pt.Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - III szkół podstawowych w Gminie Lublin wdrażanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.1 - 74 części

353282 / 2013-09-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Szkoła Podstawowa nr 3 - Lubartów (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Wybór personelu do realizacji usługi edukacyjnej obejmującej przeprowadzenie zajęć dla uczestników projektu

431868 / 2013-10-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Skierbieszów - Skierbieszów (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Prowadzenie zajęć dodatkowych w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Publicznym w Skierbieszowie w ramach projektu /Program rozwojowy dla szkół z gminy Skierbieszów/ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

339636 / 2013-08-22 - Inny: Gminna samorzÄ…dowa jednostka organizacyjna

Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii - Konstantynów (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu zajęć pozalekcyjnych dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii w ramach projektu pt. Pilną pracą dążymy do celu

247770 / 2011-08-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Samorządowa Administracja Szkół Podstawowych i Gimnazjum - Kłoczew (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Zakup usług edukacyjnych w ramach Programu Indywidualizacja Kluczem Rozwoju Osobistego Dzieci z terenu Gminy Kłoczew

220235 / 2011-08-16 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Hrubieszów - Hrubieszów (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Prowadzenie zajęć dodatkowych realizowanych w ramach projektu Lepszy start - indywidualizacja nauczania uczniów klas I - III w Gminie Hrubieszów - Szkole Podstawowej w Stefankowicach z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

430518 / 2012-11-02 - Inny: Samorządowa Jednostka Budżetowa

Zespół Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim - Opole Lubelskie (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć dla uczestników projektu pt.: Nie zwykła szkoła - realizowanego w Zespole Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego

270210 / 2011-09-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Annopol - Annopol (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Przetarg nieograniczony na prowadzenie zajęć edukacyjnych w ramach projektu systemowego Indywidualizacja nauczania szansą dla każdego dziecka realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny

286222 / 2011-09-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Borzechów - Borzechów (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługi edukacyjne oraz doradztwo zawodowe i psychologiczne w ramach projektu Aktywny uczeń - dobry start

342646 / 2012-09-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Biała Podlaska (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć dla uczestników projektu pt. Zbudujmy most ku przyszłości

511132 / 2012-12-14 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Międzyrzec Podlaski - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Realizacja zajęć pozalekcyjnych z przedmiotu matematyka, przyroda, język angielski, matematyka z informatyką oraz zajęcia stymulujące pracę mózgu Biofeedback w szkołach podstawowych z terenu Miasta Międzyrzec Podlaski w ramach Projektu Policz kroki do sukcesu

208306 / 2011-07-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Konopnica - Motycz (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć dodatkowych dla uczniów objętych projektem Modyfikacja procesu nauczania w klasach I - III Szkół Podstawowych w Gminie Konopnica

337560 / 2012-09-07 - Inny: Samorządowa Jednostka Budżetowa

Zespół Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim - Opole Lubelskie (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć dla uczestników projektu pt.: Nie zwykła szkoła - realizowanego w Zespole Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

338142 / 2012-09-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Opolu Lubelskim - Opole Lubelskie (lubelskie)
CPV: 801000005 (Usługi szkolnictwa podstawowego)
Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć dla uczestników projektu pt.: Pracujmy razem - indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Opole Lubelskie realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego.