141667 / 2015-09-28 - Inny: jednostka organizacyjna samorządu wojewódzctwa nieposiadająca osobowości prawnej / Wojewódzki Urząd Pracy (Katowice)
ORGANIZACJA I REALIZACJA PILOTAŻOWYCH BADAŃ EFEKTYWNOŚCI WSPARCIA FINANSOWANEGO Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO (KFS) W ROKU 2014.
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja badania pilotażowego dotyczącego efektywności wsparcia finansowanego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) w roku 2014 w województwie śląskim, w tym w szczególności:
-realizacja badania winna przebiegać zgodnie z celami głównymi i szczegółowymi,
-przeprowadzenie badania zgodnie z zasadami doboru próby (dwie grupy respondentów) opracowanymi przez Zamawiającego,
-przeprowadzenie badania jako indywidualnych wywiadów kwestionariuszowych według dwóch zestandaryzowanych kwestionariuszy wywiadu opracowanych przez Wykonawcę (dla każdej grupy respondentów osobno),
-opracowanie danych w postaci raportów.
Cele badania mają charakter opisowy (diagnostyczno-oceniający). Zakłada się bowiem dwutorowość celów prowadzonych badań:
1.Opis (analiza i ocena) działań powiatowych urzędów pracy województwa śląskiego podejmowanych w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2014.
2.Opis (analiza i ocena) informacji (danych) uzyskanych od pracodawców, którzy skorzystali z dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w województwie śląskim w 2014 roku.
Praktycznym celem badania są wnioski i rekomendacje dotyczące:
1.przyszłych działań powiatowych urzędów pracy finansowanych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
2.opinii pracodawców na temat uzyskanego wsparcia finansowego z KFS, a także skuteczności, efektywności, trafności czy przydatność tej formy wsparcia dla poprawy pozycji firmy jak i samych pracowników (w szczególności ich kompetencji) na rynku pracy.
Główne zagadnienia badawcze dotyczyć powinny następującej problematyki:
1.Jakie działania finansowane z KFS zrealizowano w powiatowych urzędach pracy w województwie śląskim w roku 2014?
1.1.Ile powiatowych urzędów pracy w województwie śląskim ubiegało się o środki z KFS?
1.2.Ile z przyznanych środków na KFS wykorzystano w ramach działań podjętych przez powiatowe urzędy pracy a ile zwrócono?
1.3.Czy i które powiatowe urzędy pracy oraz na co wnioskowały o środki z rezerwy KFS?
1.4.Ilu pracodawców ubiegało się, a ilu skorzystało z dofinansowania i jakiego w ramach KFS?
1.5.Ilu pracowników skorzystało ze wparcia z KFS ze względu na:
- rodzaj przedsiębiorstwa - (wg. PKD),
- wielkość przedsiębiorstwa,
- wiek,
- płeć,
- wykształcenie.
1.6.Jaki rodzaj działań był najczęściej a jaki najrzadziej finansowany z KFS przez powiatowe urzędy pracy w województwie śląskim?
- kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy, na które składają się:
a)określenie potrzeb pracodawcy w zakresie kształcenia ustawicznego w związku z ubieganiem się o sfinansowanie tego kształcenia ze środków KFS,
b)kursy i studia podyplomowe realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą,
c)egzaminy umożliwiające uzyskanie dokumentów potwierdzających nabycie umiejętności, kwalifikacji lub uprawnień zawodowych,
d)badania lekarskie i psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub pracy zawodowej po ukończonym kształceniu,
e)ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z podjętym kształceniem,
- określanie zapotrzebowania na zawody na rynku pracy,
- badanie efektywności wsparcia udzielonego ze środków KFS,
- promocję KFS,
- konsultacje i poradnictwo dla pracodawców w zakresie korzystania z KFS.
1.7.Na jakie trudności najczęściej natrafiali pracownicy powiatowych urzędów pracy przy realizacji zadań związanych z działaniami finansowanymi z KFS?
2.Jakie są opinie (oceny) pracodawców, którzy skorzystali ze wsparcia z KFS w województwie śląskim w roku 2014, na temat poprawy pozycji firmy i kompetencji pracowników?
2.1.Jak pracodawcy oceniają procedury przyznawania wsparcia z KFS?
2.2.Jak pracodawcy oceniają nabyte kompetencje swoje i-lub swoich pracowników (w ramach działań finansowanych z KFS?
2.3.Jak pracodawcy oceniają użyteczność KFS-u ze względu na poprawę sytuacji własnej firmy jak i pracowników (w szczególności ich kompetencji)?
2.4.Na jakie trudności najczęściej natrafiali pracodawcy przy ubieganiu się o środki z KFS?
Zakres badania obejmuje realizację badania empirycznego przy wykorzystaniu metody sondażowej,
wśród pracodawców, którzy złożyli, otrzymali i rozliczyli dofinansowanie z KFS w powiatach województwa śląskiego do 31.12.2014 r., tj. 100 % tych, którzy otrzymali wsparcie finansowe z KFS.
DANE ZA OKRES 27.05 - 31.12.2014 R.
Dobór próby (100%)
Przedsiębiorcy, którzy otrzymali środki z KFS -267.
w tym przedsiębiorcy zatrudniający 1 - 9 pracowników: 116.
w powiatowych urzędach pracy (w liczbie 31) w województwie śląskim (za okres 27.05 - 31.12.2014 r.)
Technika badania to bezpośredni, indywidualny wywiad kwestionariuszowy. Narzędziem badawczym będzie zestandaryzowany kwestionariusz wywiadu dla dwóch grup respondentów prowadzony przez wyszkolonych ankieterów:
-z pracodawcami
-oraz przedstawicielami powiatowych urzędów pracy w województwie śląskim zajmującymi się działaniami związanymi z Krajowym Funduszem Szkoleniowym.
Badanie może być przeprowadzone przy zastosowaniu techniki CAPI lub PAPI. Wykonawca w formularzu ofertowym (zał. Nr 1 do SIWZ) wskaże jaką techniką będzie wykonywał badanie.
Do zadań Wykonawcy będzie należeć, w szczególności:
-opracowanie w porozumieniu z Zamawiającym kwestionariuszy wywiadu - odnośnie dwóch grup respondentów (w terminie do 3 dni od zawarcia umowy Wykonawca powinien przedstawić Zamawiającemu propozycję kwestionariuszy wywiadu, w terminie do 3 dni od daty otrzymania propozycji kwestionariusza Zamawiający wniesie ewentualne uwagi lub zaakceptuje w całości jego treść; w terminie do 14 dni od dnia zawarcia umowy Wykonawca przekaże Zamawiającemu ostateczną wersję kwestionariuszy wywiadu, uwzględniającą jego uwagi,
-organizacja badań terenowych:
- kontakt z powiatowymi urzędami pracy i pracodawcami celem przygotowania przez nich niezbędnych informacji odpowiadających zakresowi i problematyce badawczej,
- przeszkolenie ankieterów i dostarczenie Zamawiającemu sprawozdania z odbytego szkolenia w terminie do 17 dni od dnia zawarcia umowy (data szkolenia, liczba uczestników, harmonogram szkolenia)
-realizacja badań przy wykorzystaniu np. techniki CATI lub PAPI,
-kontrola pracy ankieterów:
- pod względem formalnym (100% kwestionariuszy wywiadu)
- pod względem merytorycznym - kontrola powinna opierać się na potwierdzeniu przez respondenta udziału w badaniu, wielkości firmy, otrzymania środków z KFS. Kontrola merytoryczna powinna stanowić 5% wszystkich kwestionariuszy wywiadu
-Wykonawca dostarczy Zamawiającemu sprawozdanie pokontrolne wraz z nagraniami rozmów telefonicznych (kontrola merytoryczna)
-opracowanie klucza kodowego, kodowanie odpowiedzi respondentów oraz przesłanie bazy danych (w formacie .xls .xlsx) wraz z kluczem kodowym do Zamawiającego w terminie do dnia 18.11.2015 r.
-opracowanie wyników badań w formie raportu końcowego w języku polskim do dnia 30.11.2015 r.
Wyniki z przeprowadzenia badania zostaną przekazane do siedziby Zamawiającego w formie papierowej (w 3 egzemplarzach trwale spiętych, wydrukowanych w kolorze, w formacie A4) oraz w formie elektronicznej (e-mail, na płycie DVD - CD-ROM, 3 sztuki) z możliwością przetwarzania w formatach zapisu: .doc, .docx, .xls, .xlsx .ppt. Raport końcowy powinien mieć następującą strukturę:
- spis treści,
- streszczenie - nie więcej niż 5 stron A4,
- wprowadzenie,
- opis wybranej i zastosowanej metodologii oraz źródeł informacji wykorzystywanych w badaniu,
- analiza wyników badań pod kątem celów i problematyki badawczej,
- wnioski i rekomendacje odnoszące się do praktycznych celów badania,
- aneksy przedstawiające zestawienia tabelaryczne danych.
-Obowiązkiem Wykonawcy w przypadku zastosowania techniki PAPI jest zbieranie wszystkich kwestionariuszy wywiadu wraz z odpowiadającym im formularzem danych kontaktowych. W przypadku zastosowania techniki CAPI wersję papierową będzie posiadał tylko formularz danych kontaktowych (formularz danych kontaktowych musi być zgodny z poszczególnymi kwestionariuszami wywiadu). Wykonawca jest zobowiązany do archiwizacji kwestionariuszy wywiadu i formularzy danych kontaktowych przez 12 miesięcy od daty ostatecznego wykonania przedmiotu umowy, tj. od 07.12.2015 r.
-przekazanie Zamawiającemu po zakończeniu realizacji zamówienia pełnej dokumentacji powstałej w wyniku i w związku z realizacją zamówienia, w tym narzędzi badawczych (dwóch kwestionariuszy wywiadu), pełnej bazy zakodowanych danych (w formie arkusza .xls lub .xlsx), ostatecznej wersji raportu w terminie do 07.12.2015 r., jest to jednocześnie termin sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego, który będzie stanowił podstawę do wystawienia faktury,
-bieżąca współpraca z Zamawiającym na każdym etapie wykonania przedmiotu zamówienia, w tym udzielanie na żądanie Zamawiającego pełnej informacji na temat stanu realizacji przedmiotu zamówienia.
Realizacja usługi powinna zostać zakończona do 07.12. 2015 roku.
Numer biuletynu: 1
Pozycja w biuletynie: 141667
Data publikacji: 2015-09-28
Nazwa: Wojewódzki Urząd Pracy
Ulica: ul. Kościuszki 30
Numer domu: 30
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40-048
Województwo / kraj: śląskie
Numer telefonu: 0 32 757 33 61
Adres strony internetowej: www.wup-katowice.pl
Regon: 27685569600000
Typ ogłoszenia: ZP-400
Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak
Ogłoszenie dotyczy: 1
Rodzaj zamawiającego:
Inny: jednostka organizacyjna samorządu wojewódzctwa nieposiadająca osobowości prawnej
Inny rodzaj zamawiającego:
jednostka organizacyjna samorządu wojewódzctwa nieposiadająca osobowości prawnej
Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
ORGANIZACJA I REALIZACJA PILOTAŻOWYCH BADAŃ EFEKTYWNOŚCI WSPARCIA FINANSOWANEGO Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO (KFS) W ROKU 2014.
Rodzaj zamówienia: U
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja badania pilotażowego dotyczącego efektywności wsparcia finansowanego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) w roku 2014 w województwie śląskim, w tym w szczególności:
-realizacja badania winna przebiegać zgodnie z celami głównymi i szczegółowymi,
-przeprowadzenie badania zgodnie z zasadami doboru próby (dwie grupy respondentów) opracowanymi przez Zamawiającego,
-przeprowadzenie badania jako indywidualnych wywiadów kwestionariuszowych według dwóch zestandaryzowanych kwestionariuszy wywiadu opracowanych przez Wykonawcę (dla każdej grupy respondentów osobno),
-opracowanie danych w postaci raportów.
Cele badania mają charakter opisowy (diagnostyczno-oceniający). Zakłada się bowiem dwutorowość celów prowadzonych badań:
1.Opis (analiza i ocena) działań powiatowych urzędów pracy województwa śląskiego podejmowanych w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2014.
2.Opis (analiza i ocena) informacji (danych) uzyskanych od pracodawców, którzy skorzystali z dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w województwie śląskim w 2014 roku.
Praktycznym celem badania są wnioski i rekomendacje dotyczące:
1.przyszłych działań powiatowych urzędów pracy finansowanych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
2.opinii pracodawców na temat uzyskanego wsparcia finansowego z KFS, a także skuteczności, efektywności, trafności czy przydatność tej formy wsparcia dla poprawy pozycji firmy jak i samych pracowników (w szczególności ich kompetencji) na rynku pracy.
Główne zagadnienia badawcze dotyczyć powinny następującej problematyki:
1.Jakie działania finansowane z KFS zrealizowano w powiatowych urzędach pracy w województwie śląskim w roku 2014?
1.1.Ile powiatowych urzędów pracy w województwie śląskim ubiegało się o środki z KFS?
1.2.Ile z przyznanych środków na KFS wykorzystano w ramach działań podjętych przez powiatowe urzędy pracy a ile zwrócono?
1.3.Czy i które powiatowe urzędy pracy oraz na co wnioskowały o środki z rezerwy KFS?
1.4.Ilu pracodawców ubiegało się, a ilu skorzystało z dofinansowania i jakiego w ramach KFS?
1.5.Ilu pracowników skorzystało ze wparcia z KFS ze względu na:
- rodzaj przedsiębiorstwa - (wg. PKD),
- wielkość przedsiębiorstwa,
- wiek,
- płeć,
- wykształcenie.
1.6.Jaki rodzaj działań był najczęściej a jaki najrzadziej finansowany z KFS przez powiatowe urzędy pracy w województwie śląskim?
- kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy, na które składają się:
a)określenie potrzeb pracodawcy w zakresie kształcenia ustawicznego w związku z ubieganiem się o sfinansowanie tego kształcenia ze środków KFS,
b)kursy i studia podyplomowe realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą,
c)egzaminy umożliwiające uzyskanie dokumentów potwierdzających nabycie umiejętności, kwalifikacji lub uprawnień zawodowych,
d)badania lekarskie i psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub pracy zawodowej po ukończonym kształceniu,
e)ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z podjętym kształceniem,
- określanie zapotrzebowania na zawody na rynku pracy,
- badanie efektywności wsparcia udzielonego ze środków KFS,
- promocję KFS,
- konsultacje i poradnictwo dla pracodawców w zakresie korzystania z KFS.
1.7.Na jakie trudności najczęściej natrafiali pracownicy powiatowych urzędów pracy przy realizacji zadań związanych z działaniami finansowanymi z KFS?
2.Jakie są opinie (oceny) pracodawców, którzy skorzystali ze wsparcia z KFS w województwie śląskim w roku 2014, na temat poprawy pozycji firmy i kompetencji pracowników?
2.1.Jak pracodawcy oceniają procedury przyznawania wsparcia z KFS?
2.2.Jak pracodawcy oceniają nabyte kompetencje swoje i-lub swoich pracowników (w ramach działań finansowanych z KFS?
2.3.Jak pracodawcy oceniają użyteczność KFS-u ze względu na poprawę sytuacji własnej firmy jak i pracowników (w szczególności ich kompetencji)?
2.4.Na jakie trudności najczęściej natrafiali pracodawcy przy ubieganiu się o środki z KFS?
Zakres badania obejmuje realizację badania empirycznego przy wykorzystaniu metody sondażowej,
wśród pracodawców, którzy złożyli, otrzymali i rozliczyli dofinansowanie z KFS w powiatach województwa śląskiego do 31.12.2014 r., tj. 100 % tych, którzy otrzymali wsparcie finansowe z KFS.
DANE ZA OKRES 27.05 - 31.12.2014 R.
Dobór próby (100%)
Przedsiębiorcy, którzy otrzymali środki z KFS -267.
w tym przedsiębiorcy zatrudniający 1 - 9 pracowników: 116.
w powiatowych urzędach pracy (w liczbie 31) w województwie śląskim (za okres 27.05 - 31.12.2014 r.)
Technika badania to bezpośredni, indywidualny wywiad kwestionariuszowy. Narzędziem badawczym będzie zestandaryzowany kwestionariusz wywiadu dla dwóch grup respondentów prowadzony przez wyszkolonych ankieterów:
-z pracodawcami
-oraz przedstawicielami powiatowych urzędów pracy w województwie śląskim zajmującymi się działaniami związanymi z Krajowym Funduszem Szkoleniowym.
Badanie może być przeprowadzone przy zastosowaniu techniki CAPI lub PAPI. Wykonawca w formularzu ofertowym (zał. Nr 1 do SIWZ) wskaże jaką techniką będzie wykonywał badanie.
Do zadań Wykonawcy będzie należeć, w szczególności:
-opracowanie w porozumieniu z Zamawiającym kwestionariuszy wywiadu - odnośnie dwóch grup respondentów (w terminie do 3 dni od zawarcia umowy Wykonawca powinien przedstawić Zamawiającemu propozycję kwestionariuszy wywiadu, w terminie do 3 dni od daty otrzymania propozycji kwestionariusza Zamawiający wniesie ewentualne uwagi lub zaakceptuje w całości jego treść; w terminie do 14 dni od dnia zawarcia umowy Wykonawca przekaże Zamawiającemu ostateczną wersję kwestionariuszy wywiadu, uwzględniającą jego uwagi,
-organizacja badań terenowych:
- kontakt z powiatowymi urzędami pracy i pracodawcami celem przygotowania przez nich niezbędnych informacji odpowiadających zakresowi i problematyce badawczej,
- przeszkolenie ankieterów i dostarczenie Zamawiającemu sprawozdania z odbytego szkolenia w terminie do 17 dni od dnia zawarcia umowy (data szkolenia, liczba uczestników, harmonogram szkolenia)
-realizacja badań przy wykorzystaniu np. techniki CATI lub PAPI,
-kontrola pracy ankieterów:
- pod względem formalnym (100% kwestionariuszy wywiadu)
- pod względem merytorycznym - kontrola powinna opierać się na potwierdzeniu przez respondenta udziału w badaniu, wielkości firmy, otrzymania środków z KFS. Kontrola merytoryczna powinna stanowić 5% wszystkich kwestionariuszy wywiadu
-Wykonawca dostarczy Zamawiającemu sprawozdanie pokontrolne wraz z nagraniami rozmów telefonicznych (kontrola merytoryczna)
-opracowanie klucza kodowego, kodowanie odpowiedzi respondentów oraz przesłanie bazy danych (w formacie .xls .xlsx) wraz z kluczem kodowym do Zamawiającego w terminie do dnia 18.11.2015 r.
-opracowanie wyników badań w formie raportu końcowego w języku polskim do dnia 30.11.2015 r.
Wyniki z przeprowadzenia badania zostaną przekazane do siedziby Zamawiającego w formie papierowej (w 3 egzemplarzach trwale spiętych, wydrukowanych w kolorze, w formacie A4) oraz w formie elektronicznej (e-mail, na płycie DVD - CD-ROM, 3 sztuki) z możliwością przetwarzania w formatach zapisu: .doc, .docx, .xls, .xlsx .ppt. Raport końcowy powinien mieć następującą strukturę:
- spis treści,
- streszczenie - nie więcej niż 5 stron A4,
- wprowadzenie,
- opis wybranej i zastosowanej metodologii oraz źródeł informacji wykorzystywanych w badaniu,
- analiza wyników badań pod kątem celów i problematyki badawczej,
- wnioski i rekomendacje odnoszące się do praktycznych celów badania,
- aneksy przedstawiające zestawienia tabelaryczne danych.
-Obowiązkiem Wykonawcy w przypadku zastosowania techniki PAPI jest zbieranie wszystkich kwestionariuszy wywiadu wraz z odpowiadającym im formularzem danych kontaktowych. W przypadku zastosowania techniki CAPI wersję papierową będzie posiadał tylko formularz danych kontaktowych (formularz danych kontaktowych musi być zgodny z poszczególnymi kwestionariuszami wywiadu). Wykonawca jest zobowiązany do archiwizacji kwestionariuszy wywiadu i formularzy danych kontaktowych przez 12 miesięcy od daty ostatecznego wykonania przedmiotu umowy, tj. od 07.12.2015 r.
-przekazanie Zamawiającemu po zakończeniu realizacji zamówienia pełnej dokumentacji powstałej w wyniku i w związku z realizacją zamówienia, w tym narzędzi badawczych (dwóch kwestionariuszy wywiadu), pełnej bazy zakodowanych danych (w formie arkusza .xls lub .xlsx), ostatecznej wersji raportu w terminie do 07.12.2015 r., jest to jednocześnie termin sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego, który będzie stanowił podstawę do wystawienia faktury,
-bieżąca współpraca z Zamawiającym na każdym etapie wykonania przedmiotu zamówienia, w tym udzielanie na żądanie Zamawiającego pełnej informacji na temat stanu realizacji przedmiotu zamówienia.
Realizacja usługi powinna zostać zakończona do 07.12. 2015 roku.
Kody CPV:
793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie
Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie
Czy jest dialog: Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie
Czas: D
Data zakończenia: 07/12/2015
Zaliczka: Nie
Wiedza i doświadczenie:
Zamawiający uzna spełnienie w-w warunku, jeżeli Wykonawca wykaże,
iż w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert,
a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych wykonuje należycie 2 usługi o wartości nie mniejszej niż 10 000,00 zł każda, których przedmiotem była organizacja i realizacja badań.
Opis sposobu dokonywania oceny spełnienia tego warunku:
Zamawiający dokona oceny spełnienia w-w warunku według formuły spełnia-nie spełnia na podstawie załączonego do oferty wykazu zawierającego usługi wykonane w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert bądź wykonywane nadal, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, odpowiadające w-w przedmiotowi zamówienia, z podaniem nazwy jednostki, dla której były lub są świadczone, datą ich realizacji, przedmiotu, wartości oraz załączeniem dowodów, czy usługi wymienione w wykazie zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dołączona do oferty wyłącznie faktura VAT wystawiona przez Wykonawcę w ramach danej usługi wskazanej w wykazie usług zrealizowanych, nie będzie brana pod uwagę przez Zamawiającego. Sam dokument faktury, bez żadnych dodatkowych informacji na temat należytego wykonania, nie może ze swej istoty tego faktu potwierdzać. Z tego dokumentu nie wynika chociażby, że zamówienie zostało wykonane w terminie, a na Wykonawcę nie nałożono kar umownych czy potrąceń.
Dowody potwierdzające należyte wykonanie powinny zostać przedstawione
w formie oryginału lub czytelnej kserokopii poświadczonej za zgodność
z oryginałem przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną do występowania
w imieniu Wykonawcy.
Niewykazanie spełnienia w-w warunku skutkować będzie wykluczeniem Wykonawcy z postępowania zgodnie z art. 24 ust. 2 pkt 4 ustawy Pzp.
Wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić zamawiającemu, iż będzie dysponował tymi zasobami w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności przedstawiając w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby wykonywania zamówienia.
Oświadczenie nr 4: Tak
Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak
Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak
Dokumenty grupy kapitałowej: Tak
Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak
inne_dokumenty:
Jeżeli w kraju miejsca zamieszkania osoby lub w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentu, o którym mowa w pkt III.4.4.1., zastępuje się go dokumentem zawierającym oświadczenie , w którym określa się także osoby uprawnione do reprezentacji Wykonawcy, złożone przed właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego lub gospodarczego odpowiednio kraju miejsca zamieszkania osoby lub kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub przed notariuszem Oświadczenie powinno być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania
Pełnomocnictwo, w sytuacjach, w których uprawnienie do występowania w imieniu Wykonawcy nie wynika z przedłożonego dokumentu wyszczególnionego w punkcie III.4.2) pkt 2. W przypadku złożenia kserokopii pełnomocnictwo musi być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę lub osobę upoważnioną.
III.7 osoby niepełnosprawne: Nie
Kod trybu postepowania: PN
Kod kryterium cenowe: B
Znaczenie kryterium 1: 85
Nazwa kryterium 2: Ocena ryzyka
Znaczenie kryterium 2: 15
Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach,
ul. Kościuszki 30 , pok. 600- Zespól ds. Zamówień Publicznych, VI piętro.
Data składania wniosków, ofert: 06/10/2015
Godzina składania wniosków, ofert: 11:00
Miejsce składania:
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach,
ul. Kościuszki 30 , pok. 210- Kancelaria Urzędu, II piętro.
On: O
Termin związania ofertą, liczba dni: 30
Czy unieważnienie postępowania: Nie
Podobne przetargi
124927 / 2015-08-21 - Inny: jednostka organizacyjna samorządu województwa nieposiadająca osobowości prawnej
Wojewódzki Urząd Pracy - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
REALIZACJA BADAŃ ANKIETOWYCH ORAZ PRZEDSTAWIENIE WNIOSKÓW I REKOMENDACJI CELEM OPRACOWANIA SZCZEGÓÅOWYCH KRYTERIÓW WYBORU PROJEKTÓW
123587 / 2015-08-19 - Inny: jednostka organizacyjna samorządu wojewódzctwa nieposiadająca osobowości prawnej
Wojewódzki Urząd Pracy - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
REALIZACJA BADAŃ ANKIETOWYCH ORAZ PRZEDSTAWIENIE WNIOSKÓW I REKOMENDACJI CELEM OPRACOWANIA SZCZEGÓÅOWYCH KRYTERIÓW WYBORU PROJEKTÓW
23877 / 2010-02-03 - Inny: Jednostka organizacyjna samorzÄ…du terytorialnego
Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach - Świętochłowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie kompleksowej usługi badania lokalnego rynku pracy na terenie powiatu świętochłowickiego, w zakresie diagnozy stanu aktualnego jak i prognozy na lata 2010-2015, opracowanie raportów, przygotowanie i wydanie publikacji książkowej zawierającej podsumowanie wykonanych badań i analiz wraz z wnioskami i rekomendacjami, stworzenie prezentacji multimedialnej oraz przeprowadzenie prezentacji na konferencji podsumowującej wyniki badań oraz przeprowadzenie monitoringu.
58455 / 2015-04-24 - Administracja samorzÄ…dowa
Województwo Śląskie - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie badań i analiz poziomu napełnienia pociągów w przewozach pasażerskich organizowanych przez Województwo Śląskie
169027 / 2015-11-18 - Inny: jednostka organizacyjna samorządu województwa nieposiadająca osobowości prawnej
Wojewódzki Urząd Pracy - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
ORGANIZACJA I REALIZACJA PILOTAŻOWYCH BADAŃ EFEKTYWNOŚCI WSPARCIA FINANSOWANEGO Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO (KFS) W ROKU 2014.
174357 / 2013-08-30 - Administracja samorzÄ…dowa
Województwo Śląskie - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie badań i analiz poziomu napełnienia pociągów w przewozach pasażerskich organizowanych przez Województwo Śląskie
165559 / 2012-07-31 - Inny: jednostka organizacyjna samorządu województwa nie posiadająca osobowości prawnej
Wojewódzki Urząd Pracy - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
ZAPROJEKTOWANIE I REALIZACJA BADAŃ ANKIETOWYCH
29285 / 2014-02-13 - Administracja samorzÄ…dowa
Województwo Śląskie - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie badań i analiz poziomu napełnienia pociągów w przewozach pasażerskich organizowanych przez Województwo Śląskie
288380 / 2011-09-14 - Uczelnia publiczna
Politechnika Śląska - Gliwice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie wywiadów ze studentami/studentkami, doktorantami/doktorantkami oraz z przedsiębiorcami.
Oznaczenie sprawy: OZ/U/35/EÅš/11
110859 / 2012-05-18 - Administracja samorzÄ…dowa
Urząd Gminy - Wyry (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Wykonanie badań ewaluacyjnych dotyczących rezultatów w zakresie realizacji projektu pn.: Mistrzowie Kompetencji Kluczowych w Gminie Wyry
33863 / 2015-03-11 - Administracja samorzÄ…dowa
Województwo Śląskie - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie badań i analiz poziomu napełnienia pociągów w przewozach pasażerskich organizowanych przez Województwo Śląskie
148023 / 2012-07-06 - Inny: jednostka organizacyjna samorządu województwa nie posiadająca osobowości prawnej
Wojewódzki Urząd Pracy - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
ZAPROJEKTOWANIE I REALIZACJA BADAŃ ANKIETOWYCH
46549 / 2012-02-28 - Administracja samorzÄ…dowa
Urząd Gminy - Wyry (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Wykonanie badań ewaluacyjnych dotyczących rezultatów w zakresie realizacji projektu pn.: Mistrzowie Kompetencji Kluczowych w Gminie Wyry
355176 / 2011-10-27 - Uczelnia publiczna
Politechnika Śląska - Gliwice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie wywiadów ze studentami/studentkami, doktorantami/doktorantkami oraz z przedsiębiorcami. Oznaczenie sprawy: OZ/U/35/EŚ/11.
45937 / 2016-04-25 - Administracja samorzÄ…dowa
Województwo Śląskie - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie badań i analiz poziomu napełnienia pociągów w przewozach pasażerskich organizowanych przez Województwo Śląskie.
74571 / 2015-05-22 - Inny: samorządowa jednostka budżetowa
Gmina Bytom - Miejski Zarząd Dróg i Mostów - Bytom (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Opracowanie Planu Mobilności Miejskiej w ramach zamówienia uzupełniającego nr 1 do zamówienia podstawowego pn. Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa węzła przesiadkowego na Placu Wolskiego w Bytomiu wraz z przystosowaniem układu komunikacyjnego.
59845 / 2014-03-20 - Administracja samorzÄ…dowa
Województwo Śląskie - Katowice (śląskie)
CPV: 793000007 (Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka)
Przeprowadzenie badań i analiz poziomu napełnienia pociągów w przewozach pasażerskich organizowanych przez Województwo Śląskie