Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

331742 / 2015-12-04 - Inny: sp. z o.o. / Zatorska Agencja Rozwoju Sp. z o.o. (Zator)

Zorganizowanie i wykonanie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu grupowego doradztwa zawodowego dla uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie Gmin biorących udział w Projekcie KIK/14 pn.: Dolina Karpia - szansa na przyszłość.
Nr procedury ZAR/P/2/2015

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i wykonanie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu grupowego doradztwa zawodowego dla uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie Gmin biorących udział w Projekcie KIK/14 pn.: Dolina Karpia - szansa na przyszłość. tj. Gmin: Zator, Osiek, Brzeźnica, Polanka Wielka, Przeciszów.
2. Planowana liczba szkoleń/doradztwa: 100 (liczba ta może ulec zmniejszeniu).
Zamawiający w porozumieniu ze szkołami określają terminy szkoleń/doradztwa ewentualne dni i godziny, w których mogą odbyć się szkolenia/doradztwo. Szkoły wybierają tematy doradztwa/szkolenia określone w pkt. 5.
3. Zajęcia prowadzone będą w godzinach oraz dniach nauki szkolnej.
4. Zajęcie będą się odbywać w szkołach wskazanych przez Zamawiającego (na terenie Gmin: Zator, Przeciszów, Osiek, Polanka Wielka, Brzeźnica).
5. Tematyka doradztwa/szkolenia (Krótka charakterystyka):
5.1. Zainteresowania jako baza do planowania drogi edukacyjnej oraz wyboru szkoły średniej
(Zapoznanie uczniów z rodzajem szkół ponadgimnazjalnych (Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa) oraz profilami nauczania. Pomoc w dopasowaniu zainteresowań, umiejętności oraz predyspozycji indywidualnych uczniów do danego rodzaju szkoły oraz wskazania dalszych możliwości edukacyjnych. Przedstawienie wad i zalet danego profilu klasy oraz szkoły).
5.2. Poznawanie zawodów oraz odkrywanie własnych umiejętności i możliwości - planowanie kariery zawodowej
(Zapoznanie uczniów z zawodami oraz ich specyfiką, ze wskazaniem trendów oraz zapotrzebowania na rynku pracy. Odkrywanie mocnych stron: umiejętności, wiedza, zalety osobiste, zdolności.
Wzrost samoświadomości własnych predyspozycji osobowościowych, wyznawanych wartości, preferowanych stylów pracy. Określenie nowych możliwości zawodowych, wzmacnianie poczucia własnej wartości, budowanie wiary we własne możliwości. Przeprowadzenie testów predyspozycji zawodowych).
5.3. Przygotowanie pierwszych dokumentów aplikacyjnych - rozmowa kwalifikacyjna. Zatrudnienie pracowników młodocianych - praca wakacyjna
(Zapoznanie z zasadami tworzenia dokumentów aplikacyjnych tj. listu motywacyjnego oraz życiorysu. Zapoznanie z zasadami i sposobami przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Przybliżenie zagadnień związanych z poszukiwaniem pracy wakacyjnej.
Omówienie praw pracowników młodocianych, umów zawieranych między pracownikiem młodocianym
a pracodawcą).
5.4. Autoprezentacja, sposoby radzenia sobie ze stresem (Wdrożenie lub utrwalenie profesjonalnych form autoprezentacji. Warsztaty praktyczne przy wykorzystaniu kamery rejestrującej. Autoprezentacja ucznia jest nagrywana, następnie odtwarzana, dzięki czemu, uczeń z pomocą osoby prowadzącej może dokonać samooceny swoich umiejętności, nabytych podczas szkolenia. Omówienie zagadnień dotyczących mowy ciała i sposobów radzenia sobie ze stresem. Warsztaty mają na celu nauczenie uczniów kreowania własnego wizerunku).
5.5. Warsztaty z przedsiębiorczości - prowadzone z wykorzystaniem gry edukacyjnej np. Cashflow, Chłopska Szkoła Biznesu lub inna (Wykorzystanie na zajęciach gry edukacyjnej, która poprzez zabawę, wprowadza uczniów w świat finansów i rachunkowości. Wyjaśnienie zasad gry, omówienie fachowych pojęć pojawiających się w grze. Uczniowie zostają podzieleni na grupy, grają w grę. Samodzielnie podejmując decyzje, uczą się kreatywnego myślenia).
5.6. Przedsiębiorczość i finanse dla młodzieży (Przedstawienie podstawowych kwestii związanych z pieniędzmi: jak zarobić pieniądze, jak nimi dysponować oraz jak je inwestować. Zapoznanie uczniów z podstawowymi zagadnieniami rynku finansowego).
5.7. Samopoznanie w sferze zawodowej, mocne i słabe strony (Pomoc w odkrywaniu własnego potencjału przez uczniów. Analiza silnych stron, talentów, pasji, marzeń, wartości, wyznaczanie osobistych celów pod kątem planowania kariery zawodowej. Praca nad zwiększeniem wewnętrznej motywacji).
8. Techniki kreatywnego myślenia - warsztaty. (Zajęcia mają na celu zaznajomienie z problematyką twórczego rozwiązywania problemów przy wykorzystaniu określonych technik. Poznanie technik twórczego myślenia oraz zasad ich zastosowania. Przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie twórczego rozwiązywania problemów, rozwijanie umiejętności pracy w grupach).

-Jedno szkolenie (doradztwo) składa się z 2 godzin lekcyjnych oraz z przerwy lekcyjnej.
-Grupa szkoleniowa obejmuje maksymalnie 30 uczniów.
-Koszt jednego szkolenia (doradztwa) obejmuje: niezbędne materiały dydaktyczne, dojazd do danej szkoły oraz przeprowadzenie zajęć.
-Wykonawca przygotuje i przedstawi do akceptacji szczegółowy program planowanych zajęć.
-Wykonawca będzie zobowiązany do prowadzenia list obecności na zajęciach, które muszą być oznaczone zgodnie zasadami promocji Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy - SPPW.
-Nie dopuszcza się prowadzenia zajęć drogą elektroniczną, metoda e-learningu, w formie eksternistycznej itp.
-Wykonawca zapewnia kamerę wideo, niezbędną do przeprowadzenia zajęć p.n.: Autoprezentacja, sposoby radzenia sobie ze stresem. Niedopuszczalne jest nagrywanie autoprezentacji za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych (telefon komórkowy, tablet).
-Wykonawca przeprowadzi warsztaty z przedsiębiorczości w oparciu o grę edukacyjną, zapewniając odpowiednią ilość jej egzemplarzy, co pozwoli na aktywny udział w zajęciach każdego uczestnika (grupa max. 30 uczniów).
-Wykonawca przygotowuje dokumentację fotograficzną z każdych przeprowadzonych zajęć.
-Prowadzący zajęcia bierze pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo powierzonej mu młodzieży.
-W oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014r.poz. 1182 z p.zm. ) wszelkie materiały zawierające dane osobowe (lista obecności, nagrania video, zdjęcia), muszą być bezpośrednio po zakończonym szkoleniu/doradztwie dostarczone do Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do trwałego usunięcia powyższych danych z nośników elektronicznych. Nie dopuszcza się powielania w/w materiałów i przetwarzania przez Wykonawcę.
6. Szkolenia (doradztwo) zostaną zrealizowane w ramach Projektu KIK/14 pn.: Dolina Karpia - szansa na przyszłość. Partnerski Program Aktywizacji Społeczno - Gospodarczej i Promocji Przedsiębiorczości realizowany poprzez zastosowanie komplementarnych instrumentów pobudzających regionalny rynek pracy, wzmocnienie podmiotów gospodarczych oraz wykorzystanie lokalnych produktów w celu poprawy jakości życia na obszarach wiejskich. Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
7. Do przeprowadzenia szkolenia(doradztwa), które jest przedmiotem zamówienia Wykonawca musi zapewnić kadrę szkoleniową uprawnioną do prowadzenia zajęć tj.:
-Zajęcia p.n. Zainteresowania jako baza do planowania drogi edukacyjnej oraz wyboru szkoły średniej oraz Poznawanie zawodów oraz odkrywanie własnych umiejętności
i możliwości - planowanie kariery zawodowej muszą być przeprowadzone przez doradcę zawodowego, który w ciągu ostatniego roku przepracował co najmniej 30 godzin jako doradca zawodowy. Doradca zawodowy musi posiadać wykształcenie wyższe z zakresu doradztwo zawodowego albo studia podyplomowe zakresu doradztwa zawodowego.
Wszystkie szkolenia(doradztwa) muszą być prowadzone przez osobę, która w ciągu ostatniego roku przeprowadziła co najmniej 30 godz. szkoleń/ doradztwa.
8. Kod zamówienia w ramach wspólnego słownika zamówień (CPV): Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego - 805 700 00 - 0.
9. Cena za jedno szkolenie/doradztwo będzie obowiązywać przez cały okres obowiązywania umowy.
10. Podane w opisach przedmiotu zamówienia nazwy własne, typy, symbole, nazwy handlowe itp. mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem spełniania tego samego poziomu jakościowego, merytorycznego oraz gwarantujące taką samą funkcjonalność jak produkty opisane w przedmiocie zamówienia.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 331742

Data publikacji: 2015-12-04

Nazwa: Zatorska Agencja Rozwoju Sp. z o.o.

Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 15

Numer domu: 15

Miejscowość: Zator

Kod pocztowy: 32-640

Województwo / kraj: małopolskie

Numer telefonu: 795 391 008

Adres strony internetowej: www.caz.zator.pl

Regon: 12257411700000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: sp. z o.o.

Inny rodzaj zamawiającego: sp. z o.o.

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Zorganizowanie i wykonanie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu grupowego doradztwa zawodowego dla uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie Gmin biorących udział w Projekcie KIK/14 pn.: Dolina Karpia - szansa na przyszłość.
Nr procedury ZAR/P/2/2015

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i wykonanie usługi szkoleniowej polegającej na przeprowadzeniu grupowego doradztwa zawodowego dla uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie Gmin biorących udział w Projekcie KIK/14 pn.: Dolina Karpia - szansa na przyszłość. tj. Gmin: Zator, Osiek, Brzeźnica, Polanka Wielka, Przeciszów.
2. Planowana liczba szkoleń/doradztwa: 100 (liczba ta może ulec zmniejszeniu).
Zamawiający w porozumieniu ze szkołami określają terminy szkoleń/doradztwa ewentualne dni i godziny, w których mogą odbyć się szkolenia/doradztwo. Szkoły wybierają tematy doradztwa/szkolenia określone w pkt. 5.
3. Zajęcia prowadzone będą w godzinach oraz dniach nauki szkolnej.
4. Zajęcie będą się odbywać w szkołach wskazanych przez Zamawiającego (na terenie Gmin: Zator, Przeciszów, Osiek, Polanka Wielka, Brzeźnica).
5. Tematyka doradztwa/szkolenia (Krótka charakterystyka):
5.1. Zainteresowania jako baza do planowania drogi edukacyjnej oraz wyboru szkoły średniej
(Zapoznanie uczniów z rodzajem szkół ponadgimnazjalnych (Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa) oraz profilami nauczania. Pomoc w dopasowaniu zainteresowań, umiejętności oraz predyspozycji indywidualnych uczniów do danego rodzaju szkoły oraz wskazania dalszych możliwości edukacyjnych. Przedstawienie wad i zalet danego profilu klasy oraz szkoły).
5.2. Poznawanie zawodów oraz odkrywanie własnych umiejętności i możliwości - planowanie kariery zawodowej
(Zapoznanie uczniów z zawodami oraz ich specyfiką, ze wskazaniem trendów oraz zapotrzebowania na rynku pracy. Odkrywanie mocnych stron: umiejętności, wiedza, zalety osobiste, zdolności.
Wzrost samoświadomości własnych predyspozycji osobowościowych, wyznawanych wartości, preferowanych stylów pracy. Określenie nowych możliwości zawodowych, wzmacnianie poczucia własnej wartości, budowanie wiary we własne możliwości. Przeprowadzenie testów predyspozycji zawodowych).
5.3. Przygotowanie pierwszych dokumentów aplikacyjnych - rozmowa kwalifikacyjna. Zatrudnienie pracowników młodocianych - praca wakacyjna
(Zapoznanie z zasadami tworzenia dokumentów aplikacyjnych tj. listu motywacyjnego oraz życiorysu. Zapoznanie z zasadami i sposobami przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Przybliżenie zagadnień związanych z poszukiwaniem pracy wakacyjnej.
Omówienie praw pracowników młodocianych, umów zawieranych między pracownikiem młodocianym
a pracodawcą).
5.4. Autoprezentacja, sposoby radzenia sobie ze stresem (Wdrożenie lub utrwalenie profesjonalnych form autoprezentacji. Warsztaty praktyczne przy wykorzystaniu kamery rejestrującej. Autoprezentacja ucznia jest nagrywana, następnie odtwarzana, dzięki czemu, uczeń z pomocą osoby prowadzącej może dokonać samooceny swoich umiejętności, nabytych podczas szkolenia. Omówienie zagadnień dotyczących mowy ciała i sposobów radzenia sobie ze stresem. Warsztaty mają na celu nauczenie uczniów kreowania własnego wizerunku).
5.5. Warsztaty z przedsiębiorczości - prowadzone z wykorzystaniem gry edukacyjnej np. Cashflow, Chłopska Szkoła Biznesu lub inna (Wykorzystanie na zajęciach gry edukacyjnej, która poprzez zabawę, wprowadza uczniów w świat finansów i rachunkowości. Wyjaśnienie zasad gry, omówienie fachowych pojęć pojawiających się w grze. Uczniowie zostają podzieleni na grupy, grają w grę. Samodzielnie podejmując decyzje, uczą się kreatywnego myślenia).
5.6. Przedsiębiorczość i finanse dla młodzieży (Przedstawienie podstawowych kwestii związanych z pieniędzmi: jak zarobić pieniądze, jak nimi dysponować oraz jak je inwestować. Zapoznanie uczniów z podstawowymi zagadnieniami rynku finansowego).
5.7. Samopoznanie w sferze zawodowej, mocne i słabe strony (Pomoc w odkrywaniu własnego potencjału przez uczniów. Analiza silnych stron, talentów, pasji, marzeń, wartości, wyznaczanie osobistych celów pod kątem planowania kariery zawodowej. Praca nad zwiększeniem wewnętrznej motywacji).
8. Techniki kreatywnego myślenia - warsztaty. (Zajęcia mają na celu zaznajomienie z problematyką twórczego rozwiązywania problemów przy wykorzystaniu określonych technik. Poznanie technik twórczego myślenia oraz zasad ich zastosowania. Przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie twórczego rozwiązywania problemów, rozwijanie umiejętności pracy w grupach).

-Jedno szkolenie (doradztwo) składa się z 2 godzin lekcyjnych oraz z przerwy lekcyjnej.
-Grupa szkoleniowa obejmuje maksymalnie 30 uczniów.
-Koszt jednego szkolenia (doradztwa) obejmuje: niezbędne materiały dydaktyczne, dojazd do danej szkoły oraz przeprowadzenie zajęć.
-Wykonawca przygotuje i przedstawi do akceptacji szczegółowy program planowanych zajęć.
-Wykonawca będzie zobowiązany do prowadzenia list obecności na zajęciach, które muszą być oznaczone zgodnie zasadami promocji Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy - SPPW.
-Nie dopuszcza się prowadzenia zajęć drogą elektroniczną, metoda e-learningu, w formie eksternistycznej itp.
-Wykonawca zapewnia kamerę wideo, niezbędną do przeprowadzenia zajęć p.n.: Autoprezentacja, sposoby radzenia sobie ze stresem. Niedopuszczalne jest nagrywanie autoprezentacji za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych (telefon komórkowy, tablet).
-Wykonawca przeprowadzi warsztaty z przedsiębiorczości w oparciu o grę edukacyjną, zapewniając odpowiednią ilość jej egzemplarzy, co pozwoli na aktywny udział w zajęciach każdego uczestnika (grupa max. 30 uczniów).
-Wykonawca przygotowuje dokumentację fotograficzną z każdych przeprowadzonych zajęć.
-Prowadzący zajęcia bierze pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo powierzonej mu młodzieży.
-W oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014r.poz. 1182 z p.zm. ) wszelkie materiały zawierające dane osobowe (lista obecności, nagrania video, zdjęcia), muszą być bezpośrednio po zakończonym szkoleniu/doradztwie dostarczone do Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do trwałego usunięcia powyższych danych z nośników elektronicznych. Nie dopuszcza się powielania w/w materiałów i przetwarzania przez Wykonawcę.
6. Szkolenia (doradztwo) zostaną zrealizowane w ramach Projektu KIK/14 pn.: Dolina Karpia - szansa na przyszłość. Partnerski Program Aktywizacji Społeczno - Gospodarczej i Promocji Przedsiębiorczości realizowany poprzez zastosowanie komplementarnych instrumentów pobudzających regionalny rynek pracy, wzmocnienie podmiotów gospodarczych oraz wykorzystanie lokalnych produktów w celu poprawy jakości życia na obszarach wiejskich. Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
7. Do przeprowadzenia szkolenia(doradztwa), które jest przedmiotem zamówienia Wykonawca musi zapewnić kadrę szkoleniową uprawnioną do prowadzenia zajęć tj.:
-Zajęcia p.n. Zainteresowania jako baza do planowania drogi edukacyjnej oraz wyboru szkoły średniej oraz Poznawanie zawodów oraz odkrywanie własnych umiejętności
i możliwości - planowanie kariery zawodowej muszą być przeprowadzone przez doradcę zawodowego, który w ciągu ostatniego roku przepracował co najmniej 30 godzin jako doradca zawodowy. Doradca zawodowy musi posiadać wykształcenie wyższe z zakresu doradztwo zawodowego albo studia podyplomowe zakresu doradztwa zawodowego.
Wszystkie szkolenia(doradztwa) muszą być prowadzone przez osobę, która w ciągu ostatniego roku przeprowadziła co najmniej 30 godz. szkoleń/ doradztwa.
8. Kod zamówienia w ramach wspólnego słownika zamówień (CPV): Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego - 805 700 00 - 0.
9. Cena za jedno szkolenie/doradztwo będzie obowiązywać przez cały okres obowiązywania umowy.
10. Podane w opisach przedmiotu zamówienia nazwy własne, typy, symbole, nazwy handlowe itp. mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem spełniania tego samego poziomu jakościowego, merytorycznego oraz gwarantujące taką samą funkcjonalność jak produkty opisane w przedmiocie zamówienia.

Kody CPV:
805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy jest dialog: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 30/11/2016

Zaliczka: Nie

Uprawnienia: Zamawiający nie precyzuje wymagań.

Wiedza i doświadczenie: Zamawiający nie precyzuje wymagań.

Potencjał techniczny:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy zapewnią kamerę wideo, niezbędną do przeprowadzenia zajęć p.n.: Autoprezentacja, sposoby radzenia sobie ze stresem. Niedopuszczalne jest nagrywanie autoprezentacji za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych (telefon komórkowy, tablet) oraz wykonawca przeprowadzając warsztaty z przedsiębiorczości w oparciu o grę edukacyjną, zapewni odpowiednią ilość jej egzemplarzy, co pozwoli na aktywny udział w zajęciach każdego uczestnika (grupa max. 30 uczniów).

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy zapewnią kadrę szkoleniową uprawnioną do prowadzenia zajęć tj.:
-Zajęcia p.n. Zainteresowania jako baza do planowania drogi edukacyjnej oraz wyboru szkoły średniej oraz Poznawanie zawodów oraz odkrywanie własnych umiejętności i możliwości - planowanie kariery zawodowej muszą być przeprowadzone przez doradcę zawodowego, który w ciągu ostatniego roku przepracował co najmniej 30 godzin jako doradca zawodowy. Doradca zawodowy musi posiadać wykształcenie wyższe z zakresu doradztwa zawodowego albo studia podyplomowe zakresu doradztwa zawodowego.
Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do składanej oferty, dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie, osoby prowadzącej zajęcia.
-Wszystkie zajęcia muszą być prowadzone przez osobę, która w ciągu ostatniego roku przeprowadziła co najmniej 30 godz. szkoleń/doradztwa. Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do składanej oferty, dokumenty potwierdzające doświadczenie osoby prowadzącej zajęcia.III.3.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa

Sytuacja ekonomiczna: Zamawiający nie precyzuje wymagań.

Oświadczenie nr 9: Tak

Oświadczenie nr 10: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 8: Tak

Dokumenty grupy kapitałowej: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty:
1. Oświadczenie z art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 907 z późn. zm.) według załącznika nr 2 do niniejszej specyfikacji.
2. Oświadczenie z art. 24 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych
(tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 907 z późn. zm.) według załącznika nr 3 do niniejszej specyfikacji.
3. Oświadczenie z art. 24 ust.2 pkt.5 i art. 26 ust.2 pkt 2d ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 907 z późn. zm.)według załącznika nr 3a do niniejszej specyfikacji.
4. Zatwierdzony parafką/podpisem szczegółowy program przeprowadzenia grupowego doradztwa zawodowego dla uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie Gmin biorących udział w Projekcie KIK/14 pn.: Dolina Karpia- szansa na przyszłość. tj. Gmin: Zator, Osiek, Brzeźnica, Polanka Wielka, Przeciszów, według załącznika nr 4 do niniejszej specyfikacji.
5. Oświadczenie o prawie do dysponowania sprzętem technicznym, niezbędnym do przeprowadzenia grupowego doradztwa zawodowego dla uczniów szkół gimnazjalnych znajdujących się na terenie Gmin biorących udział w Projekcie KIK/14 pn.: Dolina Karpia- szansa na przyszłość. tj. Gmin: Zator, Osiek, Brzeźnica, Polanka Wielka, Przeciszów, według załącznika nr 5 do niniejszej specyfikacji.
6. Wykaz kadry szkoleniowej według załącznika nr 6 do niniejszej specyfikacji wraz z oświadczeniem potwierdzającym, że wskazana kadra posiada wymagane przepisami uprawnienia do prowadzenia szkolenia/doradztwa będącego przedmiotem zamówienia.
7. Wykaz doradców zawodowych według załącznika nr 7 do niniejszej specyfikacji realizujących grupowe doradztwo zawodowe będące przedmiotem zamówienia wraz z dokumentami potwierdzającymi ilość godzin przepracowanych jako doradca zawodowy.
8. Wykaz kadry szkoleniowej według załącznika nr 8 do niniejszej specyfikacji realizujących grupowe doradztwo zawodowe będące przedmiotem zamówienia wraz z dokumentami potwierdzającymi ilość godzin przeprowadzonych szkoleń/doradztwa w ciągu ostatniego roku.
9. Zatwierdzony Parafą/podpisem wzór listy obecności według załącznika nr 9
10. Wykonawca ma dołączyć potwierdzoną za zgodność z oryginałem kserokopię dokumentu potwierdzającego jakość świadczonych usług szkoleniowych - certyfikat jakości ISO.

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
Dopuszcza się zmianę istotnych postanowień zawartej umowy, dotyczących terminu wykonania umowy,
terminów płatności, zmiany kadry szkoleniowej w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych oraz innych
postanowień umowy, w uzasadnionych przypadkach za zgodą Zamawiającego, a także dotyczących
innych zmian korzystnych dla Zamawiającego, aneksem do umowy.

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 95

Nazwa kryterium 2: Posiadanie certyfikatu jakości usług ISO

Znaczenie kryterium 2: 5

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.caz.zator.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Zatorska Agencja Rozwoju Sp. z o.o.,
ul. Juliusza Słowackiego 15,
32-640 Zator.

Data składania wniosków, ofert: 14/12/2015

Godzina składania wniosków, ofert: 12:00

Miejsce składania:
Zatorskiej Agencji Rozwoju Sp. z o.o., ul. Juliusza Słowackiego 15, 32-640 Zator
Pokój 2.05 (II piętro)

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

52515 / 2013-04-08 - Inny: jednostka organizacyjna samorzÄ…du gminnego

Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonce - Jabłonka (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Przeprowadzenie indywidualnej diagnozy potrzeb dla uczestników projektu systemowego pt. ZAUFAJ INNYM - POMÓŻ SOBIE. Program aktywizacji zawodowej i społecznej w Gminie Jabłonka

255125 / 2011-09-26 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie - Tarnów (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Wykonania usługi polegającej na wykonaniu zadań osoby prowadzącej grupę wsparcia w ramach realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie projektu systemowego Stawiamy na aktywność. Działania aktywizujące klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1.

222304 / 2013-06-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jerzmanowicach - Jerzmanowice (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Przeprowadzenie treningu kompetencji i umiejętności społecznych, zajęć doradztwa psychologicznego, zajęć doradztwa zawodowego, zajęć Szkoła dla rodziców oraz kursu na prawo jazdy kat. B dla beneficjentów projektu Szansa dla wszystkich.

336689 / 2011-12-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grybowie - Grybów (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Usługa w zakresie organizacji i realizacji szkoleń -Doradztwo psychologiczne i zawodowe- dla 13 osób w ramach projektu systemowego pn. Nowe perspektywy - nowe szanse współfinansowanego w ramach Poddziałania 7.1.1 PO KL

170139 / 2012-08-06 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakliczynie - Zakliczyn (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Zorganizowanie dwudniowego wyjazdu integracyjno - edukacyjnego w ramach projektu pn. Czas na aktywność w Zakliczynie realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakliczynie.

230470 / 2011-08-04 - Inny: Gminna SamorzÄ…dowa Jednostka Organizacyjna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Budzów (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Zorganizowanie i przeprowadzenie usług szkoleniowych dla Uczestników Projektu Systemowego realizowanego przez Gminę Budzów-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie pn. CZAS NA ZMIANY współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

242814 / 2011-08-12 - Administracja samorzÄ…dowa

Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości - Nowy Sącz (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Na usługę w zakresie organizacji i realizacji wizyt zawodoznawczych do miejsc o charakterze pogłębiającym wiedzę zawodową i rozbudzających zainteresowania na terenie Małopolski dla uczniów Techników i Zasadniczych szkół zawodowych ponadgimnazjalnych z terenu miasta Nowy Sącz w ramach projektu systemowego MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W MAŁOPOLSCE, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

237384 / 2008-10-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Nowy Sącz (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Przeprowadzenie szkolenia pod nazwą: Trening kompetencji społecznych - kreowanie wizerunku osobistego.

37460 / 2012-02-08 - Inny: Gminna SamorzÄ…dowa Jednostka Organizacyjna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Budzów (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Zorganizowanie i przeprowadzenie usług szkoleniowych dla Uczestników Projektu systemowego realizowanego przez Gminę Budzów- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Budzowie pn. CZAS NA ZMIANY współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja Integracji społecznej, Działanie 7. 1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałnie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

210655 / 2011-08-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Powiatu Nowotarskiego - Nowy Targ (małopolskie)
CPV: 805700000 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego)
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu układania bukietów wraz z egzaminem dla 7-osobowej grupy uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - projekt systemowy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, projekt pn. Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce