Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

295576 / 2011-09-19 - Administracja samorzÄ…dowa / Powiat Strzelecki (MP) (Strzelce Opolskie)

Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2131 O
ul. Arki Bożka w Kolonowskiem JNI obiektu: 30004510

Opis zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest remont mostu drogowego zlokalizowanego w ciągu drogi powiatowej 2131 O ul. Arki Bożka w Kolonowskiem JNI obiektu 30004510.
Istniejący obiekt to most drogowy o konstrukcji dwuprzęsłowej, dwubelkowej. Schemat statyczny belki ciągłej. Konstrukcja zespolona stalowo - żelbetowa, zdylatowana na końcach pomostu. W przekroju poprzecznym jest jezdnia o szerokości 3,70 m
z monolitycznymi zabudowanymi chodnikami, zabezpieczonymi stalową opaską. Nawierzchnia na obiekcie wykonana jest z mieszanki mineralno - bitumicznej o grubości około 4 cm.
Ustrój nośny mostu stanowi zespolona konstrukcja płytowo - belkowa, stalowo - żelbetowa. Przekrój poprzeczny stanowią dwa stalowe dźwigary blachownicowe o wysokości 66 cm w rozstawie 3,00 m. Dźwigary stężone są poprzecznicami z dwuteowników IPN 260
w rozstawie 3,33 m. Na dźwigarach wsparta jest płyta żelbetowa o grubości 26 cm
z obustronnymi wspornikami żelbetowymi o wysięgu 0,30 m.
Ustrój nośny wsparty jest na betonowych przyczółkach masywnych poprzez stalowe łożyska oraz na filarze pośrednim posadowionym na ośmiu prefabrykowanych palach żelbetowych.
Nasypy drogowe na dojazdach do mostu ograniczone są pionowymi skrzydłami długości 5,16 m równoległymi do osi drogi.
Most posiada stalową balustradę o wysokości 1,04 m wykonaną z profili stalowych.
Na obiekcie podwieszona jest sieć wodociągowa.

Podstawowe parametry mostu:
- rozpiętość teoretyczna Lt = 2 x 13,32 m,
- długość całkowita pomostu Lp = 27,74 m,
- długość całkowita obiektu Lc = 38,06 m,
- kąt skrzyżowania obiektu z przeszkodą a = 720,
- rodzaj przeszkody: rzeka Mała Panew.

Projektowane prace remontowe obiektu mostowego.
Remont obiektu mostowego polega na:
- podbudowie podmytego filara pośredniego zbrojonym betonem C30/37,
- oczyszczeniu i naprawie zaprawami PCC powierzchni przyczółków i filara pośredniego,
- malowaniu powierzchni dźwigarów, poprzecznic i łożysk,
- naprawie balustrady (uzupełnieniu i prostowaniu elementów, malowaniu),
- wymianie warstw nawierzchni na obiekcie i dojazdach do obiektu.
Szczegółowy zakres robót przestawia Przedmiar robót.

Charakterystyka techniczna przedmiotu zamówienia.
Zamówienie pn.: Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2131 O ul. Arki Bożka w Kolonowskiem JNI obiektu: 30004510 realizowane będzie na podstawie dokumentacji kontraktowej, którą stanowią:
- projekt budowlano - wykonawczy - w załączeniu do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ,
- Szczegółowa Specyfikacja Techniczna SST wykonania i odbioru robót - w załączeniu do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ,
- Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ.

Dodatkowe obowiązki Wykonawcy objęte wynagrodzeniem ryczałtowym.

Organizacja placu budowy i zaplecza w zakresie kontraktowym i doprowadzenie zaplecza budowy do stanu pierwotnego po zakończeniu robót.
Zabezpieczenie placu budowy i robót wraz z ich ubezpieczeniem.
Ochrona dóbr i obiektów osób trzecich zlokalizowanych bezpośrednio wokół placu budowy.
Zabezpieczenie sieci i urządzeń w obrębie robót przed ich uszkodzeniem.
Zabezpieczenie zieleni nie podlegających wycince w obrębie robót.
Spełnienie obowiązków wykonawcy wynikających z ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (j.t. Dz. U. z 2006 r. Nr 156 poz. 1118 z późn. zm.), w tym w zakresie obowiązków kierownika budowy.
Opracowanie i zatwierdzenie przez organ zarządzający ruchem projektu organizacji ruchu na czas prowadzonych robót wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych i wymaganych w tym zakresie uzgodnień. Opracowany projekt i przyjęte rozwiązania w zakresie organizacji ruchu winny być zgodne z projektem budowlano - wykonawczym oraz właściwą technologią wykonania robót. Wykonawca winien spełnić wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003r. (Dz. U. nr 177 poz. 1729 z dnia 14.10.2003r.) w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz nadzoru nad tym zarządzaniem. Na czas trwania robót przewiduje się całkowite wyłączenie remontowanego obiektu z ruchu kołowego.
Oznakowanie robót zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu na czas prowadzonych robót wraz z jego utrzymaniem.
Zapewnienie nadzoru ze strony właścicieli urządzeń obcych zlokalizowanych na obiekcie - na podstawie i zgodnie z wydanymi uzgodnieniami właścicieli tych urządzeń.
Wykonawca jest odpowiedzialny za pełną kontrolę robót i jakości materiałów. Wykonawca zapewni odpowiedni system kontroli, włączając personel, laboratorium, sprzęt, zaopatrzenie i wszystkie urządzenia niezbędne do pobierania próbek i badań materiałów oraz robót.
Realizowanie prac zgodnie z opracowanym przez Wykonawcę i zatwierdzonym przez Zamawiającego Programem zapewnienia jakości PZJ.
Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa w tym Ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. o odpadach.

Kontrola i odbiór robót.

Zamawiający dokona kontroli jakości wykonywanych robót na każdym ich etapie zgodnie ze Szczegółową Specyfikacją Techniczną SST będącą załącznikiem do SIWZ.

Odbiór ostateczny robót

Zasady odbioru ostatecznego robót.
Odbiór ostateczny polega na finalnej ocenie rzeczywistego wykonania robót w odniesieniu do ich ilości, jakości i wartości przedmiotu zamówienia.
Całkowite zakończenie robót oraz gotowość do odbioru ostatecznego będzie stwierdzona przez Wykonawcę powiadomieniem na piśmie o tym fakcie Zamawiającego.
Odbiór ostateczny robót nastąpi w terminie ustalonym w dokumentach umowy, licząc od dnia potwierdzenia przez Zamawiającego zakończenia robót.
Odbioru ostatecznego robót dokona komisja wyznaczona przez Zamawiającego w obecności Wykonawcy. Komisja odbierająca roboty dokona ich oceny jakościowej, ilościowej, wartościowej, ocenie wizualnej oraz zgodności wykonania robót z dokumentacją kontraktową i przetargową.
W toku odbiorów robót komisja zapozna się z realizacją ustaleń przyjętych w trakcie odbiorów robót zanikających i ulegających zakryciu, zwłaszcza w zakresie wykonania robót poprawkowych.
W przypadku stwierdzenia przez komisję, że jakość wykonywanych robót nieznacznie odbiega od wymaganej dokumentacją projektową i przetargową z uwzględnieniem tolerancji i nie ma większego wpływu na cechy eksploatacyjne obiektu i bezpieczeństwo ruchu, komisja dokona potrąceń, oceniając pomniejszoną wartość wykonywanych robót w stosunku do wymagań przyjętych w dokumentach umowy.

W przypadku, gdy wg komisji, roboty pod względem przygotowania dokumentacyjnego nie będą gotowe do odbioru ostatecznego, komisja w porozumieniu z Wykonawcą wyznaczy ponowny termin odbioru ostatecznego robót.
Wszystkie zarządzone przez komisję roboty poprawkowe będą zestawione wg wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
Termin wykonania robót poprawkowych wyznaczy komisja.

Roboty zostaną uznane za wykonane jeśli zostaną one wykonane zgodnie z projektem budowlano - wykonawczym, SST, SIWZ i wymaganiami Zamawiającego.

Zamawiający nie przewiduje udzielenia w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego wykonawcy robót budowlanych zamówień uzupełniających.

Szczegółowy zakres prac określony jest w:
a) przedmiar robót - załącznik do SIWZ,
b) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne SST wykonania i odbioru robót budowlanych -
załącznik do SIWZ.

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę jedynie na całość zamówienia.

Zamawiąjacy nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

Warunki gwarancyjne. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić na całość wykonanego przedmiotu zamówienia gwarancji jakości, na opisanych poniżej warunkach.
1. Okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty wynosi co najmniej 36 miesięcy.
2. Gwarancję jakości obejmować musi zarówno jakość wykonanych robót jak i jakość zastosowanych materiałów, surowców i urządzeń.
3. W ramach udzielonej gwarancji wykonawca zobowiązany będzie uczestniczyć w gwarancyjnych przeglądach okresowych oraz odbiorze ostatecznym.

4. Termin gwarancji zaczyna bieg z dniem podpisania protokołu odbioru końcowego robót.
5. W przypadku wystąpienia wad w przedmiocie umowy w okresie gwarancji wykonawca winien je usunąć na własny koszt i własnym staraniem w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia przez Zamawiającego.
6. W przypadku nie dokonania naprawy, Zamawiający zleci naprawę osobom trzecim na koszt Wykonawcy.
7. Wykonawca najpóźniej w dniu podpisania umowy przekaże Zamawiającemu kartę gwarancyjną, zawierającą wszystkie warunki określone powyżej (w tym podpunkcie)

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 295576

Data publikacji: 2011-09-19

Nazwa: Powiat Strzelecki (MP)

Ulica: ul. Jordanowska 2

Numer domu: 2

Miejscowość: Strzelce Opolskie

Kod pocztowy: 47-100

Województwo / kraj: opolskie

Numer telefonu: 077 4401703, 4401783

Numer faxu: 077 4401701

Adres strony internetowej: www.bip.powiatstrzelecki.pl

Regon: 53141223700000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2131 O
ul. Arki Bożka w Kolonowskiem JNI obiektu: 30004510

Rodzaj zamówienia: B

Przedmiot zamówienia:
Opis przedmiotu zamówienia.
Przedmiotem zamówienia jest remont mostu drogowego zlokalizowanego w ciągu drogi powiatowej 2131 O ul. Arki Bożka w Kolonowskiem JNI obiektu 30004510.
Istniejący obiekt to most drogowy o konstrukcji dwuprzęsłowej, dwubelkowej. Schemat statyczny belki ciągłej. Konstrukcja zespolona stalowo - żelbetowa, zdylatowana na końcach pomostu. W przekroju poprzecznym jest jezdnia o szerokości 3,70 m
z monolitycznymi zabudowanymi chodnikami, zabezpieczonymi stalową opaską. Nawierzchnia na obiekcie wykonana jest z mieszanki mineralno - bitumicznej o grubości około 4 cm.
Ustrój nośny mostu stanowi zespolona konstrukcja płytowo - belkowa, stalowo - żelbetowa. Przekrój poprzeczny stanowią dwa stalowe dźwigary blachownicowe o wysokości 66 cm w rozstawie 3,00 m. Dźwigary stężone są poprzecznicami z dwuteowników IPN 260
w rozstawie 3,33 m. Na dźwigarach wsparta jest płyta żelbetowa o grubości 26 cm
z obustronnymi wspornikami żelbetowymi o wysięgu 0,30 m.
Ustrój nośny wsparty jest na betonowych przyczółkach masywnych poprzez stalowe łożyska oraz na filarze pośrednim posadowionym na ośmiu prefabrykowanych palach żelbetowych.
Nasypy drogowe na dojazdach do mostu ograniczone są pionowymi skrzydłami długości 5,16 m równoległymi do osi drogi.
Most posiada stalową balustradę o wysokości 1,04 m wykonaną z profili stalowych.
Na obiekcie podwieszona jest sieć wodociągowa.

Podstawowe parametry mostu:
- rozpiętość teoretyczna Lt = 2 x 13,32 m,
- długość całkowita pomostu Lp = 27,74 m,
- długość całkowita obiektu Lc = 38,06 m,
- kąt skrzyżowania obiektu z przeszkodą a = 720,
- rodzaj przeszkody: rzeka Mała Panew.

Projektowane prace remontowe obiektu mostowego.
Remont obiektu mostowego polega na:
- podbudowie podmytego filara pośredniego zbrojonym betonem C30/37,
- oczyszczeniu i naprawie zaprawami PCC powierzchni przyczółków i filara pośredniego,
- malowaniu powierzchni dźwigarów, poprzecznic i łożysk,
- naprawie balustrady (uzupełnieniu i prostowaniu elementów, malowaniu),
- wymianie warstw nawierzchni na obiekcie i dojazdach do obiektu.
Szczegółowy zakres robót przestawia Przedmiar robót.

Charakterystyka techniczna przedmiotu zamówienia.
Zamówienie pn.: Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2131 O ul. Arki Bożka w Kolonowskiem JNI obiektu: 30004510 realizowane będzie na podstawie dokumentacji kontraktowej, którą stanowią:
- projekt budowlano - wykonawczy - w załączeniu do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ,
- Szczegółowa Specyfikacja Techniczna SST wykonania i odbioru robót - w załączeniu do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ,
- Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ.

Dodatkowe obowiązki Wykonawcy objęte wynagrodzeniem ryczałtowym.

Organizacja placu budowy i zaplecza w zakresie kontraktowym i doprowadzenie zaplecza budowy do stanu pierwotnego po zakończeniu robót.
Zabezpieczenie placu budowy i robót wraz z ich ubezpieczeniem.
Ochrona dóbr i obiektów osób trzecich zlokalizowanych bezpośrednio wokół placu budowy.
Zabezpieczenie sieci i urządzeń w obrębie robót przed ich uszkodzeniem.
Zabezpieczenie zieleni nie podlegających wycince w obrębie robót.
Spełnienie obowiązków wykonawcy wynikających z ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (j.t. Dz. U. z 2006 r. Nr 156 poz. 1118 z późn. zm.), w tym w zakresie obowiązków kierownika budowy.
Opracowanie i zatwierdzenie przez organ zarządzający ruchem projektu organizacji ruchu na czas prowadzonych robót wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych i wymaganych w tym zakresie uzgodnień. Opracowany projekt i przyjęte rozwiązania w zakresie organizacji ruchu winny być zgodne z projektem budowlano - wykonawczym oraz właściwą technologią wykonania robót. Wykonawca winien spełnić wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003r. (Dz. U. nr 177 poz. 1729 z dnia 14.10.2003r.) w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz nadzoru nad tym zarządzaniem. Na czas trwania robót przewiduje się całkowite wyłączenie remontowanego obiektu z ruchu kołowego.
Oznakowanie robót zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu na czas prowadzonych robót wraz z jego utrzymaniem.
Zapewnienie nadzoru ze strony właścicieli urządzeń obcych zlokalizowanych na obiekcie - na podstawie i zgodnie z wydanymi uzgodnieniami właścicieli tych urządzeń.
Wykonawca jest odpowiedzialny za pełną kontrolę robót i jakości materiałów. Wykonawca zapewni odpowiedni system kontroli, włączając personel, laboratorium, sprzęt, zaopatrzenie i wszystkie urządzenia niezbędne do pobierania próbek i badań materiałów oraz robót.
Realizowanie prac zgodnie z opracowanym przez Wykonawcę i zatwierdzonym przez Zamawiającego Programem zapewnienia jakości PZJ.
Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa w tym Ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. o odpadach.

Kontrola i odbiór robót.

Zamawiający dokona kontroli jakości wykonywanych robót na każdym ich etapie zgodnie ze Szczegółową Specyfikacją Techniczną SST będącą załącznikiem do SIWZ.

Odbiór ostateczny robót

Zasady odbioru ostatecznego robót.
Odbiór ostateczny polega na finalnej ocenie rzeczywistego wykonania robót w odniesieniu do ich ilości, jakości i wartości przedmiotu zamówienia.
Całkowite zakończenie robót oraz gotowość do odbioru ostatecznego będzie stwierdzona przez Wykonawcę powiadomieniem na piśmie o tym fakcie Zamawiającego.
Odbiór ostateczny robót nastąpi w terminie ustalonym w dokumentach umowy, licząc od dnia potwierdzenia przez Zamawiającego zakończenia robót.
Odbioru ostatecznego robót dokona komisja wyznaczona przez Zamawiającego w obecności Wykonawcy. Komisja odbierająca roboty dokona ich oceny jakościowej, ilościowej, wartościowej, ocenie wizualnej oraz zgodności wykonania robót z dokumentacją kontraktową i przetargową.
W toku odbiorów robót komisja zapozna się z realizacją ustaleń przyjętych w trakcie odbiorów robót zanikających i ulegających zakryciu, zwłaszcza w zakresie wykonania robót poprawkowych.
W przypadku stwierdzenia przez komisję, że jakość wykonywanych robót nieznacznie odbiega od wymaganej dokumentacją projektową i przetargową z uwzględnieniem tolerancji i nie ma większego wpływu na cechy eksploatacyjne obiektu i bezpieczeństwo ruchu, komisja dokona potrąceń, oceniając pomniejszoną wartość wykonywanych robót w stosunku do wymagań przyjętych w dokumentach umowy.

W przypadku, gdy wg komisji, roboty pod względem przygotowania dokumentacyjnego nie będą gotowe do odbioru ostatecznego, komisja w porozumieniu z Wykonawcą wyznaczy ponowny termin odbioru ostatecznego robót.
Wszystkie zarządzone przez komisję roboty poprawkowe będą zestawione wg wzoru ustalonego przez Zamawiającego.
Termin wykonania robót poprawkowych wyznaczy komisja.

Roboty zostaną uznane za wykonane jeśli zostaną one wykonane zgodnie z projektem budowlano - wykonawczym, SST, SIWZ i wymaganiami Zamawiającego.

Zamawiający nie przewiduje udzielenia w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego wykonawcy robót budowlanych zamówień uzupełniających.

Szczegółowy zakres prac określony jest w:
a) przedmiar robót - załącznik do SIWZ,
b) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne SST wykonania i odbioru robót budowlanych -
załącznik do SIWZ.

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę jedynie na całość zamówienia.

Zamawiąjacy nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

Warunki gwarancyjne. Wykonawca zobowiązany będzie udzielić na całość wykonanego przedmiotu zamówienia gwarancji jakości, na opisanych poniżej warunkach.
1. Okres udzielonej gwarancji na wykonane roboty wynosi co najmniej 36 miesięcy.
2. Gwarancję jakości obejmować musi zarówno jakość wykonanych robót jak i jakość zastosowanych materiałów, surowców i urządzeń.
3. W ramach udzielonej gwarancji wykonawca zobowiązany będzie uczestniczyć w gwarancyjnych przeglądach okresowych oraz odbiorze ostatecznym.

4. Termin gwarancji zaczyna bieg z dniem podpisania protokołu odbioru końcowego robót.
5. W przypadku wystąpienia wad w przedmiocie umowy w okresie gwarancji wykonawca winien je usunąć na własny koszt i własnym staraniem w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia przez Zamawiającego.
6. W przypadku nie dokonania naprawy, Zamawiający zleci naprawę osobom trzecim na koszt Wykonawcy.
7. Wykonawca najpóźniej w dniu podpisania umowy przekaże Zamawiającemu kartę gwarancyjną, zawierającą wszystkie warunki określone powyżej (w tym podpunkcie)

Kody CPV:
442121000 (Mosty)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
450000007 (Roboty budowlane)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
452211113 (Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 60

Informacja na temat wadium:
1. Zamawiający wymaga złożenia wadium na przedmiotowe zadanie w wysokości 4.000,00 zł.
2. Wadium może być wnoszone w jednej lub w kilku następujących formach:
- w pieniądzu:
- przelewem na rachunek Zamawiającego:
Bank Spółdzielczy w Leśnicy O/Strzelce Opolskie
ul. Gogolińska 2
47-100 Strzelce Opolskie
Nr 52 8907 1089 2002 0090 0007 0006
- za datę wniesienia wadium w pieniądzu uważa się datę wpływu pieniędzy na konto Zamawiającego;
3. Wadium wnosi się przed terminem składania ofert.
4. Wadium można wnieść także w innej formie określonej w art. 45 ust. 6 ustawy Pzp.

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Zamawiajacy żąda przedstawienia aktualnego odpisu z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenia w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy

Wiedza i doświadczenie:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykonali roboty budowlane w zakresie niezbędnym do wykazania spełnienia warunku wiedzy i doświadczenia, wykonanych w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich rodzaju i wartości, daty i miejsca wykonania oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że roboty zostały wykonane z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.
Należy podać minimum dwa zadania, których łączna wartość jest nie mniejsza niż 100.000,00 zł

Potencjał techniczny: Nie dotyczy

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy dusponują osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami

Oświadczenie nr 2: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

inne_dokumenty:
wypełniony formularz ofertowy - załącznik Nr 1 do SIWZ,
kosztorys ofertowy,
kserokopia wniesienia wadium,
w przypadku wystąpienia podwykonawców, wykaz prac które zamierza się powierzyć
- załącznik Nr 7 do SIWZ,
w przypadku występowania kilku podmiotów pisemne pełnomocnictwo Wykonawców do reprezentowania ich w postępowaniu. Wykonawcy ustalają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu w formie pisemnego pełnomocnictwa (art. 23 ustawy Pzp),
w przypadku występowania pełnomocnika, pełnomocnictwo do podpisania oferty (np. gdy w imieniu wykonawcy występuje inna osoba)

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Nie

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.bip.powiatstrzelecki.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich, ul. Jordanowska 2, 47-100 Strzelce Opolskie, III piętro, pokój nr 305

Data składania wniosków, ofert: 04/10/2011

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich, ul. Jordanowska, 2, 47-100 Strzelce Opolskie, sekretariat, II piętro, pokój nr 206

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe: Nie dotyczy

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

354442 / 2011-10-27 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Strzelecki (MP) - Strzelce Opolskie (opolskie)
CPV: 442121000 (Mosty)
Remont mostu w ciągu drogi powiatowej 2131 O ul. Arki Bożka w Kolonowskiem JNI obiektu: 30004510