Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

175394 / 2012-05-28 - Administracja samorządowa / Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie Inspektorat Rejonowy w Tarnowie (Tarnów)

wykonanie usługi, opracowanie koncepcji dla zadania pn.:
Zabezpieczenie przeciwpowodziowe doliny potoku Bogoniowianka msc. Bogoniowice gm. Ciężkowice 2,4 km.

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych i pozostałych usług związanych z opracowaniem koncepcji na zabezpieczenie przeciwpowodziowe doliny potoku Bogoniowianka na terenie msc. Bogoniowice, gm. Ciężkowice na długości 2,4 km.
Koncepcja winna obejmować właściwe ukształtowanie koryta potoku, zmiany w zagospodarowaniu jego doliny, a także inne możliwe działania obniżające obecne zagrożenie powodziowe.
2. Koncepcja powinna zawierać:
2.1. Opracowania wstępne i związane z koncepcją
2.1.1. Dane hydrometeorologiczne, niezbędne do analiz i ocen.
2.1.2. Wstępne rozpoznanie budowy geologicznej doliny dla potrzeb planowanych inwestycji - w oparciu o istniejące materiały
2.1.3. Inwentaryzacja, pozyskanie i opracowanie materiałów geodezyjnych (mapy topograficzne, mapy hydrograficzne, mapy sozologiczne, numeryczny model terenu z elementami topograficznej bazy danych, przekroje poprzeczne dolinowe, przekroje mostowe, przekroje korytowe w skali 1:100/1000) niezbędnych z punktu widzenia opracowania programu.
2.1.4. Inwentaryzacja istniejącego zagospodarowania terenu:
- inwentaryzacje istniejących cieków i urządzeń wodnych (potoki, rowy, kanały) wraz z dokumentacją fotograficzną i opisem obrazującymi stan techniczny tych urządzeń
- inwentaryzację istniejącego uzbrojenia podziemnego i nadziemnego kolidującego z planowanymi inwestycjami (sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna, sieć cieplna i gazowa, energetyczna, telekomunikacyjna itp) wraz z wstępnymi uzgodnieniami na obszarach przewidywanych rozwiązań technicznych
- inwentaryzacja układu komunikacyjnego z zagospodarowaniem terenu wraz z wstępnymi uzgodnieniami na obszarach przewidywanych rozwiązań technicznych
2.1.5. Ocena stanu technicznego koryta Bogoniowianki oraz zidentyfikowanych w terenie urządzeń gospodarki wodnej wraz z opracowaniem wstępnej oceny stanu potoku Bogoniowianka przeprowadzonej pod kątem spełnienia zaleceń zgodnych z Zasadami dobrych praktyk w utrzymaniu rzek i potoków górskich.
2.2. Koncepcja zwiększenia bezpieczeństwa powodziowego.
2.2.1. Określenie obszarów zalewowych z wykorzystaniem numerycznego modelu terenu (MNT) wraz z określeniem obszarów wymagających zabezpieczenia.
2.2.2. Opracowanie programu wariantowych działań inwestycyjnych mających na celu poprawę bezpieczeństwa powodziowego w dolinie Bogoniowianki, a w tym:
2.2.2.1. Identyfikacja przyczyn, źródeł, kierunków i poziomu obecnego zagrożenia powodziowego na terenie doliny, a w tym:
- analizę zagrożeń w skali zlewni z uwzględnieniem przestrzennego rozmieszczenia strat powodziowych na terenie zlewni - analiza jakościowa i ilościowa,
- opracowanie stref zagrożenia powodziowego dla przepływów maksymalnych prawdopodobnych - modelowanie hydrauliczne.
2.2.2.2. Analiza i ilościowa ocena możliwości obniżenia poziomu zagrożenia powodziowego poprzez:
- uporządkowanie koryta potoku Bogoniowianka
- system zbiorników
- zmiany w obecnym i ograniczenia w planowanym zagospodarowaniu przestrzennym doliny Bogoniowianki
- propozycje innych działań
przy uwzględnieniu opracowań dotychczasowych programów i koncepcji ochrony przeciwpowodziowej regionu, dorzeczy i zlewni.
2.2.2.3. Hierarchizacja zadań wraz z oceną efektów uzyskiwanych etapowo.
2.2.2.4. Wybór i uzasadnienie pakietu rozwiązań rekomendowanych do realizacji.
2.2.2.5. Wstępne określenie możliwości pozyskania terenu pod planowane inwestycje.
2.2.2.6. Określenie szacunkowych kosztów proponowanych inwestycji.
2.2.2.7. Propozycje innych możliwych działań z oceną ich efektów.
2.3. Opracowanie prognozy oddziaływania na środowisko planowanych działań technicznych i nietechnicznych służących poprawie bezpieczeństwa powodziowego na terenie doliny potoku Bogoniowianka, poprzez wskazanie celów ochrony oraz ocenę możliwości, sposobów i kosztów ich realizacji przy akceptowanym poziomie bezpieczeństwa powodziowego oraz oddziaływania na środowisko przyrodnicze, a w tym:
2.3.1. Ocena stanu środowiska obszaru objętego programem (dolina) oraz terenu dorzecza potoku Bogoniowianka, w tym określenie obszarów o szczególnych właściwościach naturalnych, wrażliwych na oddziaływania oraz o przekroczonych standardach jakości środowiska.
2.3.2. Określenie form ochrony przyrody w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 o ochronie przyrody oraz obszarów podlegających ochronie zgodnie z prawem międzynarodowym na obszarze objętym programem.
2.3.3. Ocena zgodności zakresu programu z celami ochrony środowiska, ochrony przyrody i gospodarki wodnej w tym z zasobami przyrodniczymi dorzecza Bogoniowianki, programem wodno-środowiskowym kraju oraz planami gospodarowania wodami na obszarze dorzecza, programem ochrony przeciwpowodziowej Dorzecza Górnej Wisły.
2.3.4. Przewidywane oddziaływanie ustaleń programu na środowisko w tym ocena potencjalnych zmian stanu środowiska w przypadku realizacji programu oraz ocena skutków zaniechania planowanych przedsięwzięć.
2.3.5. Ocena zmian w środowisku, powodowana wykorzystywaniem zasobów środowiska i przekształceniem terenu wynikająca z przeznaczenia terenu pod przyjęte projekty inwestycyjne,
2.3.6. Określenie obszarów kolizji zadań inwestycyjnych z obszarami cennymi przyrodniczo objętymi ochroną zgodnie z ustawą o ochronie przyrody.
2.3.7. Propozycja rozwiązań mających na celu minimalizację niekorzystnych oddziaływań programu na środowisko w tym na obszary cenne przyrodniczo.
2.3.8. Propozycja zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego poszczególnych gmin objętych programem oraz propozycje zapisów do warunków korzystania z wód regionu wodnego w odniesieniu do usytuowania, rodzaju i skali tych przedsięwzięć.
2.3.9. Analiza wpływu na środowisko proponowanych rozwiązań technicznych w
kontekście ewentualnego obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko.
3. Koncepcję należy opracować w konsultacji z:
-Samorządami Lokalnymi
-RZGW
-Wojewódzkim Konserwatorem Przyrody
-Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska
4. Koncepcję należy opracować w oparciu o między innymi:
- ustawa o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2010, Nr 102, poz. 651 j.t.)
- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonlano - użytkowego (Dz.U. z 2004 r., Nr 202, poz. 2072 z późn. zm);
- Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 23 czerwca 2003 r. w sprawie informacji dotyczących bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (Dz.U. z 2003 r., Nr 120, poz. 1126) - o.k.;
- ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2008 r., Nr 25, poz. 150 z późn. zm.)
- Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno - użytkowym (Dz.U. z 2004 r., Nr 130, poz. 1389)
- Ramowa Dyrektywa Wodna (Dyrektywa 2000/60/EC Rady Europy z dnia 23.10.2000 r.
- Ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz.U. z 2009 r., Nr 15, poz. 11220 j.t z późn.zm.);
- ustawa z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (Dz.U. z 2005 r., Nr 239, poz. 2019 z późn. zm.);
- ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2010 r., Nr 243, poz.1623 j.t. z późn.zm.);
- ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. Prawo geologiczne i górnicze (Dz.U. z 2005 r., Nr 228, poz.1947 j.t. z późn.zm.);
- Uchwała 251/IX/2005 Rady Gospodarki Wodnej Regionu Wodnego Górnej Wisły z dnia 31 marca 2005 r.
- ustawa z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. Nr 199, poz. 1227 z późn.zm.).
Uwaga.
Wykonawcę obowiązywać będą ustawy i przepisy wykonawcze aktualne na dzień przekazania Inwestorowi koncepcji.

Przedmiot zamówienia należy wykonać w 6 egzemplarzach + 1 egz. kopii dokumentacji w wersji elektronicznej poprzez zapisanie na płycie CD dokumentacji w formacie PDF (*pdf) z podziałem na oddzielne pliki dla każdego elementu dokumentacji.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 175394

Data publikacji: 2012-05-28

Nazwa:
Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie Inspektorat Rejonowy w Tarnowie

Ulica: ul. Ostrogskich 5

Numer domu: 5

Miejscowość: Tarnów

Kod pocztowy: 33-100

Województwo / kraj: małopolskie

Numer telefonu: 014 6376922

Numer faxu: 014 6376913

Regon: 00057754400000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
wykonanie usługi, opracowanie koncepcji dla zadania pn.:
Zabezpieczenie przeciwpowodziowe doliny potoku Bogoniowianka msc. Bogoniowice gm. Ciężkowice 2,4 km.

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych i pozostałych usług związanych z opracowaniem koncepcji na zabezpieczenie przeciwpowodziowe doliny potoku Bogoniowianka na terenie msc. Bogoniowice, gm. Ciężkowice na długości 2,4 km.
Koncepcja winna obejmować właściwe ukształtowanie koryta potoku, zmiany w zagospodarowaniu jego doliny, a także inne możliwe działania obniżające obecne zagrożenie powodziowe.
2. Koncepcja powinna zawierać:
2.1. Opracowania wstępne i związane z koncepcją
2.1.1. Dane hydrometeorologiczne, niezbędne do analiz i ocen.
2.1.2. Wstępne rozpoznanie budowy geologicznej doliny dla potrzeb planowanych inwestycji - w oparciu o istniejące materiały
2.1.3. Inwentaryzacja, pozyskanie i opracowanie materiałów geodezyjnych (mapy topograficzne, mapy hydrograficzne, mapy sozologiczne, numeryczny model terenu z elementami topograficznej bazy danych, przekroje poprzeczne dolinowe, przekroje mostowe, przekroje korytowe w skali 1:100/1000) niezbędnych z punktu widzenia opracowania programu.
2.1.4. Inwentaryzacja istniejącego zagospodarowania terenu:
- inwentaryzacje istniejących cieków i urządzeń wodnych (potoki, rowy, kanały) wraz z dokumentacją fotograficzną i opisem obrazującymi stan techniczny tych urządzeń
- inwentaryzację istniejącego uzbrojenia podziemnego i nadziemnego kolidującego z planowanymi inwestycjami (sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna, sieć cieplna i gazowa, energetyczna, telekomunikacyjna itp) wraz z wstępnymi uzgodnieniami na obszarach przewidywanych rozwiązań technicznych
- inwentaryzacja układu komunikacyjnego z zagospodarowaniem terenu wraz z wstępnymi uzgodnieniami na obszarach przewidywanych rozwiązań technicznych
2.1.5. Ocena stanu technicznego koryta Bogoniowianki oraz zidentyfikowanych w terenie urządzeń gospodarki wodnej wraz z opracowaniem wstępnej oceny stanu potoku Bogoniowianka przeprowadzonej pod kątem spełnienia zaleceń zgodnych z Zasadami dobrych praktyk w utrzymaniu rzek i potoków górskich.
2.2. Koncepcja zwiększenia bezpieczeństwa powodziowego.
2.2.1. Określenie obszarów zalewowych z wykorzystaniem numerycznego modelu terenu (MNT) wraz z określeniem obszarów wymagających zabezpieczenia.
2.2.2. Opracowanie programu wariantowych działań inwestycyjnych mających na celu poprawę bezpieczeństwa powodziowego w dolinie Bogoniowianki, a w tym:
2.2.2.1. Identyfikacja przyczyn, źródeł, kierunków i poziomu obecnego zagrożenia powodziowego na terenie doliny, a w tym:
- analizę zagrożeń w skali zlewni z uwzględnieniem przestrzennego rozmieszczenia strat powodziowych na terenie zlewni - analiza jakościowa i ilościowa,
- opracowanie stref zagrożenia powodziowego dla przepływów maksymalnych prawdopodobnych - modelowanie hydrauliczne.
2.2.2.2. Analiza i ilościowa ocena możliwości obniżenia poziomu zagrożenia powodziowego poprzez:
- uporządkowanie koryta potoku Bogoniowianka
- system zbiorników
- zmiany w obecnym i ograniczenia w planowanym zagospodarowaniu przestrzennym doliny Bogoniowianki
- propozycje innych działań
przy uwzględnieniu opracowań dotychczasowych programów i koncepcji ochrony przeciwpowodziowej regionu, dorzeczy i zlewni.
2.2.2.3. Hierarchizacja zadań wraz z oceną efektów uzyskiwanych etapowo.
2.2.2.4. Wybór i uzasadnienie pakietu rozwiązań rekomendowanych do realizacji.
2.2.2.5. Wstępne określenie możliwości pozyskania terenu pod planowane inwestycje.
2.2.2.6. Określenie szacunkowych kosztów proponowanych inwestycji.
2.2.2.7. Propozycje innych możliwych działań z oceną ich efektów.
2.3. Opracowanie prognozy oddziaływania na środowisko planowanych działań technicznych i nietechnicznych służących poprawie bezpieczeństwa powodziowego na terenie doliny potoku Bogoniowianka, poprzez wskazanie celów ochrony oraz ocenę możliwości, sposobów i kosztów ich realizacji przy akceptowanym poziomie bezpieczeństwa powodziowego oraz oddziaływania na środowisko przyrodnicze, a w tym:
2.3.1. Ocena stanu środowiska obszaru objętego programem (dolina) oraz terenu dorzecza potoku Bogoniowianka, w tym określenie obszarów o szczególnych właściwościach naturalnych, wrażliwych na oddziaływania oraz o przekroczonych standardach jakości środowiska.
2.3.2. Określenie form ochrony przyrody w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 o ochronie przyrody oraz obszarów podlegających ochronie zgodnie z prawem międzynarodowym na obszarze objętym programem.
2.3.3. Ocena zgodności zakresu programu z celami ochrony środowiska, ochrony przyrody i gospodarki wodnej w tym z zasobami przyrodniczymi dorzecza Bogoniowianki, programem wodno-środowiskowym kraju oraz planami gospodarowania wodami na obszarze dorzecza, programem ochrony przeciwpowodziowej Dorzecza Górnej Wisły.
2.3.4. Przewidywane oddziaływanie ustaleń programu na środowisko w tym ocena potencjalnych zmian stanu środowiska w przypadku realizacji programu oraz ocena skutków zaniechania planowanych przedsięwzięć.
2.3.5. Ocena zmian w środowisku, powodowana wykorzystywaniem zasobów środowiska i przekształceniem terenu wynikająca z przeznaczenia terenu pod przyjęte projekty inwestycyjne,
2.3.6. Określenie obszarów kolizji zadań inwestycyjnych z obszarami cennymi przyrodniczo objętymi ochroną zgodnie z ustawą o ochronie przyrody.
2.3.7. Propozycja rozwiązań mających na celu minimalizację niekorzystnych oddziaływań programu na środowisko w tym na obszary cenne przyrodniczo.
2.3.8. Propozycja zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego poszczególnych gmin objętych programem oraz propozycje zapisów do warunków korzystania z wód regionu wodnego w odniesieniu do usytuowania, rodzaju i skali tych przedsięwzięć.
2.3.9. Analiza wpływu na środowisko proponowanych rozwiązań technicznych w
kontekście ewentualnego obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko.
3. Koncepcję należy opracować w konsultacji z:
-Samorządami Lokalnymi
-RZGW
-Wojewódzkim Konserwatorem Przyrody
-Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska
4. Koncepcję należy opracować w oparciu o między innymi:
- ustawa o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2010, Nr 102, poz. 651 j.t.)
- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonlano - użytkowego (Dz.U. z 2004 r., Nr 202, poz. 2072 z późn. zm);
- Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 23 czerwca 2003 r. w sprawie informacji dotyczących bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (Dz.U. z 2003 r., Nr 120, poz. 1126) - o.k.;
- ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2008 r., Nr 25, poz. 150 z późn. zm.)
- Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno - użytkowym (Dz.U. z 2004 r., Nr 130, poz. 1389)
- Ramowa Dyrektywa Wodna (Dyrektywa 2000/60/EC Rady Europy z dnia 23.10.2000 r.
- Ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz.U. z 2009 r., Nr 15, poz. 11220 j.t z późn.zm.);
- ustawa z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (Dz.U. z 2005 r., Nr 239, poz. 2019 z późn. zm.);
- ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2010 r., Nr 243, poz.1623 j.t. z późn.zm.);
- ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. Prawo geologiczne i górnicze (Dz.U. z 2005 r., Nr 228, poz.1947 j.t. z późn.zm.);
- Uchwała 251/IX/2005 Rady Gospodarki Wodnej Regionu Wodnego Górnej Wisły z dnia 31 marca 2005 r.
- ustawa z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. Nr 199, poz. 1227 z późn.zm.).
Uwaga.
Wykonawcę obowiązywać będą ustawy i przepisy wykonawcze aktualne na dzień przekazania Inwestorowi koncepcji.

Przedmiot zamówienia należy wykonać w 6 egzemplarzach + 1 egz. kopii dokumentacji w wersji elektronicznej poprzez zapisanie na płycie CD dokumentacji w formacie PDF (*pdf) z podziałem na oddzielne pliki dla każdego elementu dokumentacji.

Kody CPV:
713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 15/11/2012

Informacja na temat wadium: Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Zamawiający dokona oceny spełniania warunków zgodnie z formułą spełnia nie spełnia na podstawie informacji zawartych w dostarczonych dokumentach i oświadczeniach wymaganych w specyfikacji.

Wiedza i doświadczenie:
Zamawiający dokona oceny spełniania warunków zgodnie z formułą spełnia nie spełnia na podstawie informacji zawartych w dostarczonych dokumentach i oświadczeniach wymaganych w specyfikacji.
Warunek ten zostanie spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej 1 usługę projektową potwierdzoną dokumentami, że usługa ta została wykonana należycie) wartość tej usługi nie mniejsza niż 200 000 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych), w zakresie wykonania studium lub koncepcji w zakresie ochrony przeciwpowodziowej.

Potencjał techniczny:
Zamawiający dokona oceny spełniania warunków zgodnie z formułą spełnia nie spełnia na podstawie informacji zawartych w dostarczonych dokumentach i oświadczeniach wymaganych w specyfikacji.

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Zamawiający dokona oceny spełniania warunków zgodnie z formułą spełnia nie spełnia na podstawie informacji zawartych w dostarczonych dokumentach i oświadczeniach wymaganych w specyfikacji.
Warunek ten zostanie spełniony jeżeli wykonawca wykaże, że:
a) dysponuje osobami posiadającymi kwalifikacje konieczne do realizacji zamówienia w rozumieniu ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 ( tj. Dz. U. z 2006 r., Nr 156, poz. 1118 z późn. zm.), to jest:
- projektant posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w specjalizacji budowle hydrotechniczne lub specjalności konstrukcyjno-budowlanej w specjalizacji obiekty budowlane melioracji lub odpowiadające im równoważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów oraz jest członkiem Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
- osoby posiadające uprawnienia do projektowania w specjalności odpowiedniej dla branż występujących w opracowaniu (uprawnienia hydrologiczne, geologiczne, geodezyjne).

Sytuacja ekonomiczna:
Zamawiający dokona oceny spełniania warunków zgodnie z formułą spełnia nie spełnia na podstawie informacji zawartych w dostarczonych dokumentach i oświadczeniach wymaganych w specyfikacji.

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie nr 7: Tak

Oświadczenie nr 10: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 4: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 5: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 6: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 7: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty: nie dotyczy

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
1. Strony dopuszczają możliwość zmiany treści umowy w następujących przypadkach:
a. zmiany w KRS, wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub (CEIDG) w trakcie realizacji zamówienia;
b. zmiany kont bankowych,
c. wystąpienia oczywistych omyłek pisarskich i rachunkowych w treści umowy,
d. w przypadku ustawowej zmiany stawki podatku od towarów i usług na przedmiot umowy, cena brutto określona w umowie za okresy realizacji umowy przypadające po wprowadzeniu zmienionej stawki podatku od towarów i usług ulegnie odpowiedniej zmianie, w taki sposób, aby wynikająca z umowy cena netto pozostała niezmieniona,
e. zmian regulacji prawnych obowiązujących w dniu podpisania umowy lub po jej podpisaniu,
f. zgodnie z art. 144 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych - dopuszcza się możliwość wprowadzenia innych, nieistotnych zmian postanowień niniejszej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy
2. Zmiana terminów wykonania przedmiotu zamówienia będzie możliwa wyłącznie
w przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od Wykonawcy i udokumentowanych w formie pisemnej a mających wpływ na terminy realizacji przedmiotu umowy.

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.mzmiuw.krakow.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
W siedzibie zamawiającego w Inspektoracie Rejonowym w Tarnowie, ul. Ostrogskich 5, pok. nr 16.

Data składania wniosków, ofert: 18/06/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 09:30

Miejsce składania:
w siedzibie MZMiUW w Tarnowie przy ul. Ostrogskich 5, w sekretariacie pok. nr 9.

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe: nie dotyczy

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

378358 / 2013-09-18 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji projektowej pn. : 1. Zabezpieczenie prawego brzegu pot. Kalonka w km0+800 - 0+900 w m. Łodygowice, gm. Łodygowice, pow. żywiecki, woj. śląskie. 2. Zabezpieczenie prawego brzegu pot. Sopotnia Mała w km 3+600 - 3+650 w m. Sopotnia Mała, gm. Jeleśnia, pow. żywiecki, woj. śląskie. 3. Lokalne zabezpieczenie brzegów pot. Bez Nazwy dopływu do pot. Przyłękówka w km 0+000 - 0+150 w m. Świnna, gm. Świnna, pow. żywiecki, woj. śląskie

252510 / 2013-07-01 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie projektu wykonawczego pn: Zabezpieczenie brzegów p.Bełcz w km 0+000-0+400 w m.Łosie gm.Ropa pow. gorlicki woj.małopolskie

196378 / 2012-06-12 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji projektowej pn. Zabudowa koryta potoku Sitniczanka w km 5+955 - 6+620 w m. Binarowa, gm. Biecz, pow. gorlicki, woj. małopolskie.

198251 / 2010-07-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie Inspektora Rejonowy Oświęcim - Oświęcim (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Aktualizacja dokumentacji projektowej - Rozbudowa prawego wału rzeki Małej Wisły w km 6+700 - 7+400 dł. 0,700 km (w km rzeki 8+000 - 8+500) wraz z wałami cofkowymi Pławianki: prawy w km 0+000 - 0+850 dł. 0,850 km (w km potoku 0+450 - 1+400) i lewy w km 0+000 - 1+005 dł. 1,005 km (w km potoku 0+350 - 1+350) gm. Oświęcim, m. Brzezinka.

203184 / 2012-06-14 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Łącko - Łącko (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej budowy chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 968 w m. Zabrzeż

286874 / 2013-07-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miasta Bochnia - Bochnia (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu na os. Niepodległości w Bochni

286730 / 2012-08-06 - Administracja samorzÄ…dowa

Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Inspektorat Rejonowy w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
EKSPERTYZA STANU TECHNICZNEGO BUDOWLI HYDROTECHNICZNYCH ZLOKALIZOWANE NA TERENIE DZIAŁALNOŚCI INSPEKTORATU REJONOWEGO W KRAKOWIE zgodnie z poszczególnymi częściami zamówienia..

520820 / 2012-12-20 - Inny: Jednostka budżetowa sam.ter. Powiatu Wielickiego - Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce

Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce - Wieliczka (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań: 1. Budowa nowego przepustu w miejsce istniejącego w km 0+250 odc. 044-054 drogi powiatowej nr 2050K ul. Krzyszkowicka, 2. Budowa urządzeń odwadniających korpus drogi powiatowej nr 2025K Mietniów-Raciborsko w m. Mietniów w km 0+625 odc. drogi 007-029

179711 / 2010-07-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie Inspektora Rejonowy Oświęcim - Oświęcim (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Ekspertyza stanu technicznego części obiektu budowlanego dla zadań pn.: Część 1: Lewy wał potoku Dankówka w km 0+000 - 0+800 w msc. Jawiszowice, gm. Brzeszcze, pow. oświęcimski. Część 2: Prawy wał Małej Wisły w km 0+000 - 0+540 w msc. Jawiszowice, gm. Brzeszcze, pow. oświęcimski. Część 3: Prawy wał pot. Wieprzówka w km 0+000 - 0+300 w msc. Przybradz, gm. Wieprz, pow. wadowicki.

113598 / 2011-05-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie Inspektorat Rejonowy w Tarnowie - Tarnów (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
- Ekspertyza prawy wał rzeki Breńka w m. Wola Mędrzechowska, Smęgorzów, Podborze (km wału 0+000-4+230) - Ekspertyza lewy wał rzeki Breńka w m. Wola Mędrzechowska, Smęgorzów, Podborze (km wału 0+000-4+250)

478322 / 2013-11-22 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie projektu wykonawczego pn>Ubezpieczenie brzegów rz.Wisłok w km 107+850 - 108+300 w m.Strzyżów gm.Strzyżów pow.strzyżowski woj.podkarpackie

269368 / 2013-07-10 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji projektowej pn.: Zabezpieczenie brzegów pot. Stachorówka w km 0+000-0+800 w m. Skawa, gm. Raba Wyżna, pow. nowotarski, woj. małopolskie

159194 / 2011-06-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie Inspektorat Rejonowy w Tarnowie - Tarnów (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie usług projektowych dla zadania pn: Rozbudowa lewego wału przeciwpowodziowego rzeki Stradomka w km 0+000 - 1+720 m. Łapanów gm. Łapanów pow. bocheński

302036 / 2013-07-30 - Inny: państwowa jednostka organizacyjna nie osiadająca osobowości prawnej

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gromnik - Gromnik (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej i dokonanie uzgodnień administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia procesu inwestycyjnego na zadaniu pod nazwą: Przebudowa (modernizacja) śródleśnego zbiornika wodnego na terenie leśnictwa Zalasowa oddz. 39 l oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych.

15093 / 2013-01-29 - Podmiot prawa publicznego

Spółka DUNAJEC sp. z o.o. - Gródek nad Dunajcem (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Opracowanie projektu budowlanego rozbudowy sieci wodociągowej w miejscowościach Lipie, Jelna, Sienna, Zbyszyce na terenie gminy Gródek nad Dunajcem.

289708 / 2013-07-23 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Lokalne zabezpieczenie brzegów pot. Mosorczyk w km 0+000-1+800 w m, Zawoja, gm. Zawoja, pow. suski, woj. małopolskie

91353 / 2016-06-17 - Inny: Lasy Państwowe, państwowa jednostka nie posiadająca osobowości prawnej.

Nadleśnictwo Łosie - Ropa (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji na budowę, zgłoszeniem zamiaru wykonania robót budowlanych i sprawowanie nadzoru autorskiego w czasie realizacji - 2

249084 / 2012-07-12 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 713220001 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)
Wykonanie dokumentacji projektowej pn. Zabudowa koryta potoku Sitniczanka w km 5+955 - 6+620 w m. Binarowa, gm. Biecz, pow. gorlicki, woj. małopolskie.