Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

120123 / 2009-07-27 - Administracja samorządowa / Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego (Kraków)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2009-07-01 pod pozycją 217320. Zobacz ogłoszenie 217320 / 2009-07-01 - .

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 120123

Data publikacji: 2009-07-27

Nazwa: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Ulica: ul. Mazowiecka 21

Numer domu: 21

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-019

Województwo / kraj: małopolskie

Numer telefonu: 012 2997425, 012 6237480

Numer faxu: 012 6325215

Regon: 35711718000000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 217320

Data wydania biuletynu: 2009-07-01

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2009

Pozycja ogłoszenia: 217320

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej 206 000 euro
na usługę szkoleniową pod nazwą
Pracownik administracyjno - biurowy
znak sprawy: ZP- 271/35/2009

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są usługi szkoleniowe w zakresie przeprowadzenia szkolenia pod nazwą Pracownik administracyjno - biurowy dla 20 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego, w ramach dwóch grup 10 osobowych.
2. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami dotyczącymi pracy na stanowisku pracownika administracyjno - biurowego.
3. Program szkolenia powinien obejmować: zajęcia teoretyczne w wymiarze 150 godzin, w tym zagadnienia: trening interpersonalny, organizacja pracy, normy prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych, prowadzenie dokumentacji, archiwizacja, zagadnienia prawa gospodarczego, źródła i sposoby finansowania działalności gospodarczej;
Zajęcia praktyczne w wymiarze 60 godzin, tj. obsługa komputera, programów komputerowych oraz urządzeń biurowych; praktykę zawodową w wymiarze 90 godzin.
Program zajęć teoretycznych i praktycznych powinien obejmować minimum 300 godzin lekcyjnych (przy założeniu, że jedna godzina lekcyjna zajęć teoretycznych i praktycznych to 45 minut, natomiast w praktyce zawodowej 1 godzina = 60 minut). Program szkolenia musi odpowiadać wymogom określonym w § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 03 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych. (Dz. U. 2006 Nr 31, poz. 216), i ponadto spełniać wymogi, jeżeli takie istnieją, wynikające z odrębnych przepisów.
4. Czas trwania szkolenia winien wynosić około 3 miesięcy ( 2 miesiące: zajęcia praktyczne i teoretyczne, 3 - tygodniowa praktyka zawodowa ), a zajęcia
muszą odbywać się codziennie w dni robocze (od poniedziałku do piątku),
w godzinach od 08:00 do 18:00 w ilości minimum 30 godzin tygodniowo. Szkolenie powinno się zakończyć do 30 listopada 2009 roku.
5. Miejscem realizacji szkolenia musi znajdować się na terenie miasta Kraków, w miejscu dogodnym, pod względem dojazdu, dla osób dojeżdżających z terenu Powiatu Krakowskiego.
6. Źródło finansowania - Europejski Fundusz Społeczny w ramach projektu
7 życzeń POKL Poddziałanie 6.1.3.
W związku z powyższym, Wykonawca zobowiązany będzie do informowania społeczeństwa o finansowaniu realizacji projektu przez Unię Europejską poprzez zamieszczanie w dokumentacji szkoleniowej informacji o udziale Unii Europejskiej a także oznakowania miejsca realizacji kursu, zgodnie z wymogami Rozporządzenia Rady (WE) nr 1083/2006 z dnia 11 lipca 2006 r. ustanawiającego przepisy ogólne dotyczące Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności (Dz. Urz. UE L 210/25 z 31.7.2006) oraz Rozporządzenia Komisji WE nr 1828/2006 ustanawiającego szczegółowe zasady wykonania Rozporządzenia Rady WE nr 1083/2006 (Dz. Urz. UE L 371/1 z 27.12.2006) i wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013.

7. Wykonawca zobowiązany jest wyposażyć każdego uczestnika szkolenia w materiały dydaktyczne zgodnie z zakresem tematycznym szkolenia, jak również do przekazania jednego kompletu do Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego (jeżeli zachodzi taka konieczność, Wykonawca wlicza w cenę szkolenia koszt przeznaczonego dla UPPK zestawu materiałów dydaktycznych). Komplet materiałów dydaktycznych Wykonawca dostarczy do Zamawiającego, najpóźniej w dniu rozpoczęcia pierwszej edycji szkolenia. Dodatkowo, Wykonawca wyposaży uczestników kursu w niezbędne materiały biurowe i piśmienne.
8. Po ukończeniu szkolenia, Wykonawca zobowiązany będzie wydać uczestnikom zaświadczenie lub inny dokument potwierdzający ukończenie szkolenia Pracownik administracyjno - biurowy i uzyskanie kwalifikacji. Dokument taki musi posiadać stosowne oznakowanie. Ponadto, Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty wzór zaświadczenia lub innego dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia. Na wniosek Wykonawcy Zamawiający prześle elektroniczną wersję wymaganych oznakowań i logo.
9. Program szkolenia musi zawierać informacje, o których mówi Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dn. 02 marca 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 476, poz. 315), a mianowicie:
a) Nazwę i zakres szkolenia;
b) Czas trwania i sposób organizacji szkolenia;
c) Wymagania wstępne dla uczestników szkolenia;
d) Cele szkolenia;
e) Plan nauczania określający tematy zajęć edukacyjnych oraz ich wymiar, z uwzględnieniem części teoretycznej i praktycznej;
f) Treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych;
g) Wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych;
h) Sposób sprawdzenia efektów szkolenia.
10. Wykonawca zapewni uczestnikom zajęć:
a) dostęp do serwisu kawowego w postaci kawy, herbaty, wody mineralnej, drożdżówek lub ciasteczek. Przewidywany koszt cateringu należy uwzględnić w preliminarzu.;
b) jeden ciepły, jednodaniowy posiłek dziennie. Przewidywany koszt posiłku należy uwzględnić w preliminarzu;
c) materiały dydaktyczne i biurowe konieczne do przeprowadzenia zajęć.

UWAGA: całkowity koszt wyżywienia, zarówno w postaci ciepłego posiłku jak i cateringu, winien zamknąć się w kwocie od 15 do 20,00 złotych brutto/dzień.
Odbiór materiałów dydaktycznych oraz odbiór ciepłych posiłków potwierdzony zostanie przez każdego uczestnika podpisaniem stosownego oświadczenia.
11. Wykonawca zobowiązany będzie do przechowywania dokumentów potwierdzających realizację przedmiotowego szkolenia, a w szczególności: programu szkolenia, harmonogramu, dokumentów związanych z kosztami kursu, kosztorys, listy obecności uczestników, do dnia 31 grudnia 2020 roku.
12. Na zakończenie kursu, Wykonawca wypłaci uczestnikom szkolenia zwrot kosztów przejazdu w wysokości 10,00 PLN (słownie: dziesięć złotych 00/100) za każdy dzień obecności na zajęciach. Podstawą do naliczenia wysokości zwrotu będą listy obecności. Kwotę zwrotu kosztów przejazdu za 20 uczestników kursu należy wliczyć w cenę szkolenia wskazaną w formularzu ofertowym.
13. Na podstawie art. 41 ust.7 i ust. 8 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008 r., Nr 69, poz. 415 z późn. zm.) Wykonawca zobowiązany będzie do ubezpieczenia uczestników kursu od następstw nieszczęśliwych wypadków z wyłączeniem osób posiadających prawo do stypendium szkoleniowego. Okres ubezpieczenia obejmie cały okres trwania szkolenia. Wykonawca dokona ubezpieczenia kursantów na podstawie imiennej listy sporządzonej przez Zamawiającego. Wykonawca przedstawi Zamawiającemu kopię polisy ubezpieczeniowej najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.
14. Wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia odpowiedniej dokumentacji:
a) Dzienna listy obecności uczestników szkolenia;
b) Dziennik zajęć zawierający listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych;
c) Oświadczenia uczestników potwierdzających odbiór materiałów dydaktycznych i biurowych;
d) Oświadczenia uczestników potwierdzających odbiór ciepłych posiłków;
e) Imienna lista, na której uczestnicy szkolenia będą potwierdzać otrzymanie zwrotu kosztów przejazdu na szkolenie;
f) Rejestr wydanych zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających ukończenie szkolenie;
g) Protokół z egzaminu, jeżeli zostanie przeprowadzony.
15. Wykonawca, pod rygorem utraty prawa do zapłaty za szkolenie, zobowiązany będzie do niezwłocznego poinformowania Zamawiającego o:
a) Nie zgłoszeniu się Uczestników na szkolenie;
b) Przerwaniu szkolenia lub rezygnacji z uczestnictwa oraz każdorazowej nieobecności skierowanych osób bezrobotnych;
c) Innych sytuacjach, które mają wpływ na realizację programu szkolenia
i umowy.
16. Wykonawca zobowiązany będzie do przekazania Zamawiającemu, w terminie do 5 dni od dnia zakończenia szkolenia, następujących dokumentów:
a) Oryginału ankiet oceniających przeprowadzonych wśród uczestników szkolenia;
b) Oryginału imiennego wykazu osób, które ukończyły szkolenie;
c) Oryginału imiennego wykazu osób, które nie ukończyły szkolenia;
d) Kserokopii rejestru wydanych zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji poświadczony za zgodność z oryginałem;
e) Kserokopii dziennika zajęć poświadczona za zgodność z oryginałem;
f) Kserokopii list obecności poświadczona za zgodność z oryginałem;
g) Kserokopii protokołu z egzaminu;
h) Oryginału kosztorysu powykonawczego;
i) Kserokopii wszystkich zaświadczeń i certyfikatów potwierdzających ukończenie szkolenia, poświadczone za zgodność z oryginałem;
j) Oryginału oświadczeń uczestników potwierdzających odbiór materiałów dydaktycznych, ciepłych posiłków;
k) Oryginału imiennej listy, na której uczestnicy potwierdzą otrzymanie zwrotu kosztów przejazdu;
l) Innej dokumentacji niezbędnej do rozliczenia kursu.
17. Wykonawca winien zapewnić uczestnikom szkolenia warunki do nauki
w oparciu o zasady BHP. Sale dydaktyczne powinny być wyposażone stosownie do potrzeb 10-osobowej grupy słuchaczy, tj. w miejsca siedzące, ławki/stoliki, sprzęt audiowizualny, flipchart, tablice szkolne lub magnetyczne. Do oferty należy załączyć informację dotyczącą lokalizacji, w której realizowane będą zajęcia wraz ze szczegółowym opisem wyposażenia sal dydaktycznych, a w przypadku zajęć praktycznych, w Wykazie narzędzi i urządzeń przewidzianych do realizacji zamówienia, wymienić należy te, które wykorzystywane będą podczas zajęć. Podczas zajęć każdy uczestnik winien mieć dostęp do niezależnego stanowiska komputerowego posiadającego niezbędne oprogramowanie.
18. Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia wśród uczestników zajęć oceny merytorycznej i technicznej przebiegu szkolenia, m.in. na podstawie formularza ankiety oceniającej - stanowiącej załącznik nr 6 do SIWZ, jak również do przedstawienia jej wyników Zamawiającemu.
19. Wykonawca, przed rozpoczęciem szkolenia, zobowiązany będzie do zapoznania jego uczestników ze szczegółowym programem poprzez przekazanie im harmonogramu realizowanych zajęć.

Kody CPV:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Szacunkowa wartość zamówienia: 41600

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Tak

nazwa programu UE:
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO
REALIZOWANY W RAMACH
PODDZIAŁANIA 6.1.3
PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI

Data udzielenie zamówienia: 27/07/2009

Liczba ofert: 3

Nazwa wykonawcy:
Biuro Doradztwa Gospodarczego Educator Sp. z o. o.

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Słomiana 21/49

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-316

ID województwa: 5

Województwo / kraj: małopolskie

Cena wybranej oferty: 41600

Cena minimalna: 41600

Cena maksymalna: 59540

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Podobne przetargi

101264 / 2011-05-05 - Inny: Ośrodek Pomocy Społecznej

Ośrodek Pomocy Społecznej - Korzenna (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
USŁUGI SZKOLENIOWE DLA BENEFICJENTÓW OSTATECZNYCH PROJEKTU SYSTEMOWEGO PN JA TEŻ MAM SZANSĘ-AKTYWIZACJA W GMINIE KORZENNA

193177 / 2012-09-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługa szkoleniowa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkoleń zawodowych dla beneficjentów w ramach projektu KONSERWATOR - program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia

336376 / 2013-08-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Chełmek (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługi szkoleniowe w ramach projektu Czas na aktywność - program rozwoju i upowszechniania aktywnej integracji w Gminie Chełmek Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1. Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej z podziałem na zadania: 11 zadań

249810 / 2011-08-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej 193 000 euro na usługę szkoleniową pn. Język angielski od podstaw znak sprawy: ZP- 271/24/2011

323882 / 2010-10-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni - Bochnia (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Szkolenia dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bochni - beneficjentów projektu Wiatr w żagle realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Bochni w ramach Poddziałania 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

348520 / 2009-10-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Województwo Małopolskie - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przeprowadzenie szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi beneficjenta dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

128354 / 2009-04-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Olkusz (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkolenia w zakresie: Podstawy przedsiębiorczości dla 78 osób bezrobotnych w sześciu 13 -to osobowych grupach w ramach Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL Poddziałanie 6.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych.

329263 / 2011-12-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Powiatu w Limanowej - Limanowa (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja i przeprowadzenie szkoleń realizowanych w ramach projektu pn.: Wyższa jakość i wzrost kompetencji urzędniczych = sprawny samorząd Powiatu Limanowskiego.

24375 / 2011-01-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmcu - Chełmiec (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługa szkoleniowa z zakresu: Aktywizacja zawodowa i społeczna w ramach projektu Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmcu Mój sukces w moich rękach - program aktywizacji zawodowej w gminie Chełmiec- współfinansowanego przez Unię Europejskiego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.