Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

256739 / 2011-09-28 - Administracja samorządowa / Gmina Góra (Góra)

Pozycjonowanie Plewiska

Wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn.
,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, ul. Wrzosowa i przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego oraz w miejscowościach Nowa Wioska, Osetno, Strumyk,,

Opis zamówienia

Przedmiot zamówienia podzielono na pięć części, obejmujących wykonanie robót budowlanych, polegających na budowie placów zabaw w ramach inwestycji pn.: ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, ul. Wrzosowa i przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego oraz w miejscowościach Nowa Wioska, Osetno, Strumyk,,, zgodnie z zakresem i sposobem prowadzenia robót budowlanych sławiącym załącznik do niniejszej specyfikacji.

Zadanie podzielono na pięć części - dla każdej części, na które podzielono postępowanie oferty składa się osobno. Wykonawca na ofercie i załącznikach winien zaznaczyć, której części postępowania dotyczą wskazując numer części i lokalizację placu zabaw.

Część I pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra,
ul. Wrzosowa,,

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Górze, ul. Wrzosowa. Działka nr 2107/17, własność Gminy Góra. Zgodnie z zapisami MPZT teren inwestycji to strefa ,,K,, (w dok. projektowej błędnie podano ,,OW,,).
Projektowany plac zabaw znajduje w zachodniej części terenu wg rys. Wrzosowa A-1. Plac zabaw znajduje się na terenie zespołu socjalnych domków jednorodzinnych, częściowo zrealizowanego. Plac zabaw ulegnie rozebraniu lub przeniesieniu przed dalszym etapem realizacji zespołu. Nie określono terminu dalszych prac z tym związanych. Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw od strony północnej. Na terenie podlegającym opracowaniu nie występują obiekty małej architektury i nie przebiegają sieci infrastruktury.
Zakres:
Przewiduje się budowę placu zabaw złożonego z następujących elementów małej architektury (zestawienie tychże elementów pokazano na rys. Wrzosowa A-3 do A-5):
-Huśtawka wagowa na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy
zdobne z płyt HDPE - 1szt.
-Szałas czterospadowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego - 1 szt.
- Ławka drewniana bez oparcia - 1 szt.

Roboty ziemne obejmują plantowanie ( niwelowanie różnic ) terenu.
Plantowanie oraz oczyszczenie terenu należy dokonać sposobem ręcznym. W czasie jego wykonywania należy przestrzegać warunków BHP.
Po zakończeniu prac montażowych teren należy rozplantować.


Teren placu zabaw należy oczyścić z kamieni i materiałów budowlanych. Przedmiot zamówienia nie obejmuje kształtowania terenów zielonych i nasadzeń - roz. 4.6. projekt budowlano-wykonawczy roz. 5 STWiOR oraz obrzeży trawnikowych z PVC.



Część II pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego,,

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Górze, przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego 15.
Działka nr 923, własność Gminy Góra. Jest to teren Przedszkola Publicznego nr 1 im. Marii Konopnickiej. Projekt obejmuje swoim zakresem zagospodarowanie części przedmiotowej działki polegające na wyposażeniu terenu placu zabaw w elementy małej architektury. Realizację podzielono na dwa etapy. Przedmiot zamówienia obejmuje jedynie roboty i wyposażenie określone w dokumentacji jako etap I. W pierwszym etapie zostaną zamontowane urządzenia zabawowe wymienione w pkt. 4.7 Projektu budowlano-wykonawczego jako I etap.
Teren objęty opracowaniem położony jest w Górze, przy ul. Stefana Żeromskiego 15.
Projektowany plac zabaw znajduje we wschodniej części terenu wg rys. Przedszkole A-1.
Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw od strony zachodniej z budynku przedszkola.
Przez teren podlegający zagospodarowaniu przebiegają sieci: kanalizacji deszczowej kd1000,
kanalizacji sanitarnej ks200. Na terenie podlegającym opracowaniu występują obiekty małej architektury- pozostałości dawnego placu zabaw. Są to huśtawki z drabinkami, zjeżdżalnia stalowa, konik na sprężynie i dwa wagoniki pociągu. Funkcja terenu przewidziana jest jako teren rekreacyjny, wyposażony w nowe i stare urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Wyposażenie:
ETAP 1:
[1] Zestaw zabawowy nr 1. Wieża z dachem dwuspadowym i podestem w kształcie statku o wysokości podłogi 45cm p.p.t, podest trapezowy o wysokości podłogi 95cm p.p.t., pomost ruchomy, przejście rurowe- tuba, balustrada z grą w kółko i krzyżyk, wiaderko na łańcuchu, balustrady i osłony zgodnie z wymogami norm EN-1176. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy
120mm, barierka zestawu z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonana z drewna klejonego i stali ocynkowanej,
podesty z desek ryflowanych. Daszki z płyt HPL, Etalbond,
[2] Lokomotywa na sprężynach. Wykonana z drewna rdzeniowego, elementy konstrukcyjne z palisady
śr. 120mm,
[3] Motocykl na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE,
[4] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE,

Część III pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Nowa Wioska,,

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Nowej Wiosce, gm. Góra. Działka nr 28, która stanowi własność Gminy Góra. Projekt obejmuje swoim zakresem zagospodarowanie części przedmiotowej działki polegające na wyposażeniu terenu placu zabaw w elementy małej architektury. Projektowany plac zabaw znajduje w zachodniej części terenu wg rys. Nowa Wioska A-1. Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw od strony południowo- zachodniej. Na istniejącej części placu zabaw znajdują się drewniane urządzenia zabawowe: drewniane bramki do piłki nożnej. Funkcja terenu przewidziana jest jako ogólnodostępny teren rekreacyjny, wyposażony w nowe urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym. Nie przewiduje się demontażu istniejącego wyposażenia placu zabaw, ani żadnych robót budowlanych, poza montażem nowych urządzeń. Po zakończeniu prac montażowych teren należy rozplantować. Istniejąca nawierzchnia trawiasta
jest w dobrym stanie technicznym, może wymagać jednak naprawy wskutek prowadzenia robót. Teren placu zabaw należy oczyścić z kamieni i materiałów budowlanych.
Przewiduje się doposażenie placu zabaw w następujące elementy małej architektury. Zestawienie tychże elementów pokazano na rys. Nowa Wioska A-3 do A-5.
Zakres wyposażenia:
[1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE.,
[2] Zestaw zabawowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy 120mm, ślizgi i burty zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, barierka zestawy z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonane z drewna klejonego i stali ocynkowanej, trap wejściowy z przeplotni z lin polipropylenowych, rura zjazdowa strażacka z rury ocynkowanej. Wysokość podłogi zestawu 95cm.


Część IV pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Osetno,,


Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Osetnie, gm. Góra. Działka nr 1672/7, własność Gminy Góra. Projekt obejmuje swoim zakresem zagospodarowanie części przedmiotowej działki polegające na doposażeniu istniejącego placu zabaw w elementy małej architektury. Projektowany plac zabaw znajduje we wschodniej części terenu wg rys. Osetno A-1. Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw przez furtkę od strony południowej. Przez teren podlegający zagospodarowaniu przebiega sieć instalacji wodociągowej w150. Zagospodarowanie terenu zaprojektowano w sposób nie wywołujący kolizji z istniejącą
infrastrukturą. Na istniejącej części placu zabaw znajdują się drewniane urządzenia zabawowe: zjeżdżalnia, huśtawka wahadłowa pojedyncza i zespół huśtawek i drabinek. Funkcja terenu przewidziana jest jako ogólnodostępny teren rekreacyjny, wyposażony w stare i nowe urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym.
Nie przewiduje się demontażu istniejącego wyposażenia placu zabaw, ani żadnych robót
budowlanych, poza montażem nowych urządzeń. Po zakończeniu prac montażowych teren należy rozplantować. Istniejąca nawierzchnia trawiasta jest w dobrym stanie technicznym, może wymagać jednak naprawy wskutek prowadzenia robót. Teren placu zabaw należy oczyścić z kamieni i materiałów budowlanych. Przewiduje się doposażenie placu zabaw w następujące elementy małej architektury. Zestawienie
tychże elementów pokazano na rys. Osetno A-3 do A-4.
[1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt
HDPE.
[2] Huśtawka wagowa. Belka nośna pozioma wykonana z drewna rdzeniowego o
średnicy 140mm, podparcie huśtawki z belek z drewna rdzeniowego o śr. 120mm,

Część V pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Strumyk,,

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Strumyku, gm. Góra. Działka nr 117/1, własność Gminy Góra. Projektowany plac zabaw znajduje w południowej części terenu wg rys. Strumyk A-1. Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw od strony południowo- zachodniej. Na istniejącej części placu zabaw znajdują się drewniane ławki i altana biesiadna.
Funkcja terenu przewidziana jest jako ogólnodostępny teren rekreacyjny, wyposażony w nowe urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym. Nie przewiduje się demontażu istniejącego wyposażenia, ani żadnych robót budowlanych, poza montażem nowych urządzeń.
Po zakończeniu prac montażowych teren należy rozplantować. Istniejąca nawierzchnia trawiasta jest w dobrym stanie technicznym, może wymagać jednak naprawy wskutek prowadzenia robót. Teren placu zabaw należy oczyścić z kamieni i materiałów budowlanych.
Nasadzenia objęte pkt 4.6 Projektu budowlano-wykonawczego są poza zakresem zamówienia.
Zakres:
Przewiduje się doposażenie placu zabaw w następujące elementy małej architektury. Zestawienie tychże elementów pokazano na rys. Strumyk A-3 do A-5.
[1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE.,
[2] Zestaw zabawowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy
120mm, ślizgi i burty zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, barierka zestawy z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonane z drewna klejonego i stali ocynkowanej, trap wejściowy z przeplotni z lin polipropylenowych, rura zjazdowa strażacka z rury ocynkowanej.Wysokość podłogi zestawu 95cm.

Dotyczy wszystkich części:
Wykonawca w cenę zamówienia wkalkuluje dostawę i montaż tablicy z regulaminem korzystania z placu zabaw.
Budowane obiekty muszą spełniać wymagania określone w:
-dokumentacji technicznej,
-przepisach techniczno - budowlanych (wg art. 7, pkt. 1 Prawa Budowlanego),
-Polskich Normach, szczególnie w normach wprowadzonych do obowiązkowego stosowania
(Rozporządzenie MSWiA z dnia 4.03.1999 r. w sprawie wprowadzenia stosowania
niektórych Polskich Norm).
-aprobatach technicznych i innych dokumentach normujących wprowadzenie wyrobów do
obrotu i stosowania w budownictwie.
Wszystkie urządzenia muszą posiadać atest zgodności z polskimi i europejskimi normami oraz niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.
Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia co najmniej 36 miesięcznej gwarancji na dostarczone urządzenia zabawowe oraz 36 miesięcznej gwarancji na wykonane roboty budowlane.

Dopuszcza się rozwiązania równoważne pod warunkiem zachowania parametrów jakościowych, estetycznych, materiałowych, gabarytowych, kolorystycznych, technologicznych, bezpieczeństwa i gwarancji minimum zgodnych z elementami wskazanymi w projekcie. Dopuszcza się 5% odchyłki pod względem wymiarów elementów, pod warunkiem, że zmieszczą się w obrębie projektowanych stref bezpieczeństwa i nawierzchni elastycznych.
Wyposażenie winno być nowe i spełniać wymagania norm EN-1176 i EN-1177, oraz posiadać stosowne certyfikaty wydane przez niezależne instytuty certyfikacyjne. Elementy rozmieszczono w terenie wykorzystując wytyczne producentów oraz jego najlepsze cechy i warunki naturalne, a także kierując się zasadą maksymalnego urozmaicenia i wykorzystania terenu z jednoczesnym zachowaniem stref bezpieczeństwa i wysokości upadku dla poszczególnych urządzeń podanych przez ich producenta. Wymaga się, aby montaż urządzeń wykonywała firma produkująca lub posiadająca zezwolenie producenta na montaż danego urządzenia, tak by zachowano stosowne gwarancje i zapewniono prawidłowy odbiór techniczny i bezpieczeństwo użytkowania obiektu. Rozmieszczenie urządzeń oraz ich posadowienie na różnych rodzajach nawierzchni zostało zaprojektowane zgodnie z wymaganiami obowiązujących norm EN-1176 i EN-1177, a w szczególności z pkt. 4.2.8 i F 3.3 normy EN-1176 i z tablicą D1, D2 normy EN-1177. Powyższe normy dopuszczają aby urządzenia o krytycznej wysokości upadku do 1000mm były montowane na nawierzchni naturalnej- darń/gleba, a także dopuszczają zachodzenie na siebie powierzchni upadku, za wyjątkiem powierzchni upadku urządzeń dynamicznych z inercją ruchu i ruchem wymuszonym (pkt. 4.2.8.2.5).

Wszystkie wskazane w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót znaki towarowe,
nazwy producentów i dystrybutorów zostały wskazane w celu właściwego (precyzyjnego)
opisania przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza stosowanie wyrobów równoważnych. Należy stosować wyroby określone w niniejszej specyfikacji lub równoważne. W przypadku zastosowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest do udokumentowania w ofercie równoważnej lub lepszej funkcjonalności. Materiały i elementy budowli muszą być jednorodne i wskazywać bliską zgodność z określonymi wymaganiami w dokumentacji projektowej.

Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentacji projektowej wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót. Załączone do SIWZ przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy/ uzupełniający w obliczu ustanowienia w postępowaniu wynagrodzenia ryczałtowego. W razie wątpliwości co do zakresu przedmiotu zamówienia należy uznać, iż Wykonawca wykona wszystkie roboty niezbędne do ukończenia i właściwego funkcjonowania dzieła zgodnie z jego przeznaczeniem. W przypadku rozbieżności pomiędzy zapisami dokumentów nadrzędne znaczenie ma przedmiotowa SIWZ.


UWAGA: Oferty składa się osobno dla każdej z części, na które podzielono postępowanie. Wykonawca może złożyć oferty na więcej niż 1 część postępowania, dla każdej części osobno.
Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych:

Część I pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, ul. Wrzosowa,,,
Część II pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego,,,
Część III pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Nowa Wioska,,,
Część IV pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Osetno,,,
Część V pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Strumyk,,.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 256739

Data publikacji: 2011-09-28

Nazwa: Gmina Góra

Ulica: ul. Mickiewicza 1

Numer domu: 1

Miejscowość: Góra

Kod pocztowy: 56-200

Województwo / kraj: dolnośląskie

Numer telefonu: 065 5443644

Numer faxu: 065/543-26-58

Adres strony internetowej: www.gora.com.pl

Regon: 41105066900000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn.
,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, ul. Wrzosowa i przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego oraz w miejscowościach Nowa Wioska, Osetno, Strumyk,,

Rodzaj zamówienia: B

Przedmiot zamówienia:
Przedmiot zamówienia podzielono na pięć części, obejmujących wykonanie robót budowlanych, polegających na budowie placów zabaw w ramach inwestycji pn.: ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, ul. Wrzosowa i przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego oraz w miejscowościach Nowa Wioska, Osetno, Strumyk,,, zgodnie z zakresem i sposobem prowadzenia robót budowlanych sławiącym załącznik do niniejszej specyfikacji.

Zadanie podzielono na pięć części - dla każdej części, na które podzielono postępowanie oferty składa się osobno. Wykonawca na ofercie i załącznikach winien zaznaczyć, której części postępowania dotyczą wskazując numer części i lokalizację placu zabaw.

Część I pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra,
ul. Wrzosowa,,

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Górze, ul. Wrzosowa. Działka nr 2107/17, własność Gminy Góra. Zgodnie z zapisami MPZT teren inwestycji to strefa ,,K,, (w dok. projektowej błędnie podano ,,OW,,).
Projektowany plac zabaw znajduje w zachodniej części terenu wg rys. Wrzosowa A-1. Plac zabaw znajduje się na terenie zespołu socjalnych domków jednorodzinnych, częściowo zrealizowanego. Plac zabaw ulegnie rozebraniu lub przeniesieniu przed dalszym etapem realizacji zespołu. Nie określono terminu dalszych prac z tym związanych. Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw od strony północnej. Na terenie podlegającym opracowaniu nie występują obiekty małej architektury i nie przebiegają sieci infrastruktury.
Zakres:
Przewiduje się budowę placu zabaw złożonego z następujących elementów małej architektury (zestawienie tychże elementów pokazano na rys. Wrzosowa A-3 do A-5):
-Huśtawka wagowa na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy
zdobne z płyt HDPE - 1szt.
-Szałas czterospadowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego - 1 szt.
- Ławka drewniana bez oparcia - 1 szt.

Roboty ziemne obejmują plantowanie ( niwelowanie różnic ) terenu.
Plantowanie oraz oczyszczenie terenu należy dokonać sposobem ręcznym. W czasie jego wykonywania należy przestrzegać warunków BHP.
Po zakończeniu prac montażowych teren należy rozplantować.


Teren placu zabaw należy oczyścić z kamieni i materiałów budowlanych. Przedmiot zamówienia nie obejmuje kształtowania terenów zielonych i nasadzeń - roz. 4.6. projekt budowlano-wykonawczy roz. 5 STWiOR oraz obrzeży trawnikowych z PVC.



Część II pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego,,

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Górze, przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego 15.
Działka nr 923, własność Gminy Góra. Jest to teren Przedszkola Publicznego nr 1 im. Marii Konopnickiej. Projekt obejmuje swoim zakresem zagospodarowanie części przedmiotowej działki polegające na wyposażeniu terenu placu zabaw w elementy małej architektury. Realizację podzielono na dwa etapy. Przedmiot zamówienia obejmuje jedynie roboty i wyposażenie określone w dokumentacji jako etap I. W pierwszym etapie zostaną zamontowane urządzenia zabawowe wymienione w pkt. 4.7 Projektu budowlano-wykonawczego jako I etap.
Teren objęty opracowaniem położony jest w Górze, przy ul. Stefana Żeromskiego 15.
Projektowany plac zabaw znajduje we wschodniej części terenu wg rys. Przedszkole A-1.
Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw od strony zachodniej z budynku przedszkola.
Przez teren podlegający zagospodarowaniu przebiegają sieci: kanalizacji deszczowej kd1000,
kanalizacji sanitarnej ks200. Na terenie podlegającym opracowaniu występują obiekty małej architektury- pozostałości dawnego placu zabaw. Są to huśtawki z drabinkami, zjeżdżalnia stalowa, konik na sprężynie i dwa wagoniki pociągu. Funkcja terenu przewidziana jest jako teren rekreacyjny, wyposażony w nowe i stare urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Wyposażenie:
ETAP 1:
[1] Zestaw zabawowy nr 1. Wieża z dachem dwuspadowym i podestem w kształcie statku o wysokości podłogi 45cm p.p.t, podest trapezowy o wysokości podłogi 95cm p.p.t., pomost ruchomy, przejście rurowe- tuba, balustrada z grą w kółko i krzyżyk, wiaderko na łańcuchu, balustrady i osłony zgodnie z wymogami norm EN-1176. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy
120mm, barierka zestawu z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonana z drewna klejonego i stali ocynkowanej,
podesty z desek ryflowanych. Daszki z płyt HPL, Etalbond,
[2] Lokomotywa na sprężynach. Wykonana z drewna rdzeniowego, elementy konstrukcyjne z palisady
śr. 120mm,
[3] Motocykl na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE,
[4] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE,

Część III pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Nowa Wioska,,

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Nowej Wiosce, gm. Góra. Działka nr 28, która stanowi własność Gminy Góra. Projekt obejmuje swoim zakresem zagospodarowanie części przedmiotowej działki polegające na wyposażeniu terenu placu zabaw w elementy małej architektury. Projektowany plac zabaw znajduje w zachodniej części terenu wg rys. Nowa Wioska A-1. Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw od strony południowo- zachodniej. Na istniejącej części placu zabaw znajdują się drewniane urządzenia zabawowe: drewniane bramki do piłki nożnej. Funkcja terenu przewidziana jest jako ogólnodostępny teren rekreacyjny, wyposażony w nowe urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym. Nie przewiduje się demontażu istniejącego wyposażenia placu zabaw, ani żadnych robót budowlanych, poza montażem nowych urządzeń. Po zakończeniu prac montażowych teren należy rozplantować. Istniejąca nawierzchnia trawiasta
jest w dobrym stanie technicznym, może wymagać jednak naprawy wskutek prowadzenia robót. Teren placu zabaw należy oczyścić z kamieni i materiałów budowlanych.
Przewiduje się doposażenie placu zabaw w następujące elementy małej architektury. Zestawienie tychże elementów pokazano na rys. Nowa Wioska A-3 do A-5.
Zakres wyposażenia:
[1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE.,
[2] Zestaw zabawowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy 120mm, ślizgi i burty zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, barierka zestawy z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonane z drewna klejonego i stali ocynkowanej, trap wejściowy z przeplotni z lin polipropylenowych, rura zjazdowa strażacka z rury ocynkowanej. Wysokość podłogi zestawu 95cm.


Część IV pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Osetno,,


Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Osetnie, gm. Góra. Działka nr 1672/7, własność Gminy Góra. Projekt obejmuje swoim zakresem zagospodarowanie części przedmiotowej działki polegające na doposażeniu istniejącego placu zabaw w elementy małej architektury. Projektowany plac zabaw znajduje we wschodniej części terenu wg rys. Osetno A-1. Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw przez furtkę od strony południowej. Przez teren podlegający zagospodarowaniu przebiega sieć instalacji wodociągowej w150. Zagospodarowanie terenu zaprojektowano w sposób nie wywołujący kolizji z istniejącą
infrastrukturą. Na istniejącej części placu zabaw znajdują się drewniane urządzenia zabawowe: zjeżdżalnia, huśtawka wahadłowa pojedyncza i zespół huśtawek i drabinek. Funkcja terenu przewidziana jest jako ogólnodostępny teren rekreacyjny, wyposażony w stare i nowe urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym.
Nie przewiduje się demontażu istniejącego wyposażenia placu zabaw, ani żadnych robót
budowlanych, poza montażem nowych urządzeń. Po zakończeniu prac montażowych teren należy rozplantować. Istniejąca nawierzchnia trawiasta jest w dobrym stanie technicznym, może wymagać jednak naprawy wskutek prowadzenia robót. Teren placu zabaw należy oczyścić z kamieni i materiałów budowlanych. Przewiduje się doposażenie placu zabaw w następujące elementy małej architektury. Zestawienie
tychże elementów pokazano na rys. Osetno A-3 do A-4.
[1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt
HDPE.
[2] Huśtawka wagowa. Belka nośna pozioma wykonana z drewna rdzeniowego o
średnicy 140mm, podparcie huśtawki z belek z drewna rdzeniowego o śr. 120mm,

Część V pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Strumyk,,

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu palcu zabaw w Strumyku, gm. Góra. Działka nr 117/1, własność Gminy Góra. Projektowany plac zabaw znajduje w południowej części terenu wg rys. Strumyk A-1. Teren na którym projektuje się plac zabaw jest płaski, w kształcie prostokątnym. Wejście na teren projektowanego placu zabaw od strony południowo- zachodniej. Na istniejącej części placu zabaw znajdują się drewniane ławki i altana biesiadna.
Funkcja terenu przewidziana jest jako ogólnodostępny teren rekreacyjny, wyposażony w nowe urządzenia zabawowe przeznaczone dla dzieci we wczesnym wieku szkolnym. Nie przewiduje się demontażu istniejącego wyposażenia, ani żadnych robót budowlanych, poza montażem nowych urządzeń.
Po zakończeniu prac montażowych teren należy rozplantować. Istniejąca nawierzchnia trawiasta jest w dobrym stanie technicznym, może wymagać jednak naprawy wskutek prowadzenia robót. Teren placu zabaw należy oczyścić z kamieni i materiałów budowlanych.
Nasadzenia objęte pkt 4.6 Projektu budowlano-wykonawczego są poza zakresem zamówienia.
Zakres:
Przewiduje się doposażenie placu zabaw w następujące elementy małej architektury. Zestawienie tychże elementów pokazano na rys. Strumyk A-3 do A-5.
[1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE.,
[2] Zestaw zabawowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy
120mm, ślizgi i burty zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, barierka zestawy z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonane z drewna klejonego i stali ocynkowanej, trap wejściowy z przeplotni z lin polipropylenowych, rura zjazdowa strażacka z rury ocynkowanej.Wysokość podłogi zestawu 95cm.

Dotyczy wszystkich części:
Wykonawca w cenę zamówienia wkalkuluje dostawę i montaż tablicy z regulaminem korzystania z placu zabaw.
Budowane obiekty muszą spełniać wymagania określone w:
-dokumentacji technicznej,
-przepisach techniczno - budowlanych (wg art. 7, pkt. 1 Prawa Budowlanego),
-Polskich Normach, szczególnie w normach wprowadzonych do obowiązkowego stosowania
(Rozporządzenie MSWiA z dnia 4.03.1999 r. w sprawie wprowadzenia stosowania
niektórych Polskich Norm).
-aprobatach technicznych i innych dokumentach normujących wprowadzenie wyrobów do
obrotu i stosowania w budownictwie.
Wszystkie urządzenia muszą posiadać atest zgodności z polskimi i europejskimi normami oraz niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.
Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia co najmniej 36 miesięcznej gwarancji na dostarczone urządzenia zabawowe oraz 36 miesięcznej gwarancji na wykonane roboty budowlane.

Dopuszcza się rozwiązania równoważne pod warunkiem zachowania parametrów jakościowych, estetycznych, materiałowych, gabarytowych, kolorystycznych, technologicznych, bezpieczeństwa i gwarancji minimum zgodnych z elementami wskazanymi w projekcie. Dopuszcza się 5% odchyłki pod względem wymiarów elementów, pod warunkiem, że zmieszczą się w obrębie projektowanych stref bezpieczeństwa i nawierzchni elastycznych.
Wyposażenie winno być nowe i spełniać wymagania norm EN-1176 i EN-1177, oraz posiadać stosowne certyfikaty wydane przez niezależne instytuty certyfikacyjne. Elementy rozmieszczono w terenie wykorzystując wytyczne producentów oraz jego najlepsze cechy i warunki naturalne, a także kierując się zasadą maksymalnego urozmaicenia i wykorzystania terenu z jednoczesnym zachowaniem stref bezpieczeństwa i wysokości upadku dla poszczególnych urządzeń podanych przez ich producenta. Wymaga się, aby montaż urządzeń wykonywała firma produkująca lub posiadająca zezwolenie producenta na montaż danego urządzenia, tak by zachowano stosowne gwarancje i zapewniono prawidłowy odbiór techniczny i bezpieczeństwo użytkowania obiektu. Rozmieszczenie urządzeń oraz ich posadowienie na różnych rodzajach nawierzchni zostało zaprojektowane zgodnie z wymaganiami obowiązujących norm EN-1176 i EN-1177, a w szczególności z pkt. 4.2.8 i F 3.3 normy EN-1176 i z tablicą D1, D2 normy EN-1177. Powyższe normy dopuszczają aby urządzenia o krytycznej wysokości upadku do 1000mm były montowane na nawierzchni naturalnej- darń/gleba, a także dopuszczają zachodzenie na siebie powierzchni upadku, za wyjątkiem powierzchni upadku urządzeń dynamicznych z inercją ruchu i ruchem wymuszonym (pkt. 4.2.8.2.5).

Wszystkie wskazane w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót znaki towarowe,
nazwy producentów i dystrybutorów zostały wskazane w celu właściwego (precyzyjnego)
opisania przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza stosowanie wyrobów równoważnych. Należy stosować wyroby określone w niniejszej specyfikacji lub równoważne. W przypadku zastosowania materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest do udokumentowania w ofercie równoważnej lub lepszej funkcjonalności. Materiały i elementy budowli muszą być jednorodne i wskazywać bliską zgodność z określonymi wymaganiami w dokumentacji projektowej.

Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentacji projektowej wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót. Załączone do SIWZ przedmiary robót mają charakter wyłącznie pomocniczy/ uzupełniający w obliczu ustanowienia w postępowaniu wynagrodzenia ryczałtowego. W razie wątpliwości co do zakresu przedmiotu zamówienia należy uznać, iż Wykonawca wykona wszystkie roboty niezbędne do ukończenia i właściwego funkcjonowania dzieła zgodnie z jego przeznaczeniem. W przypadku rozbieżności pomiędzy zapisami dokumentów nadrzędne znaczenie ma przedmiotowa SIWZ.


UWAGA: Oferty składa się osobno dla każdej z części, na które podzielono postępowanie. Wykonawca może złożyć oferty na więcej niż 1 część postępowania, dla każdej części osobno.
Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych:

Część I pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, ul. Wrzosowa,,,
Część II pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego,,,
Część III pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Nowa Wioska,,,
Część IV pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Osetno,,,
Część V pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Strumyk,,.

Czy zamówienie jest podzielone na części: Tak

Ilość części: 5

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 20

Informacja na temat wadium:
W postępowaniu nie ustanowiono obowiązku wniesienia wadium.

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
o Do wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający uzna za właściwe złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, wskazanych przez ustawodawcę w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.)

Wiedza i doświadczenie:
Zamawiający uzna, iż Wykonawca spełnia warunek posiadania wiedzy i doświadczenia, jeżeli wykaże iż w badanym okresie (w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) wykonał zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończył przynajmniej dwie roboty budowlane, polegające na budowie lub przebudowie placu zabaw wraz z montażem wyposażenia.

Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu nastąpi przy zastosowaniu formuły spełnia- nie spełnia.
W przypadku Wykonawców występujących wspólnie, warunki spełniają wspólnie.
(do wyliczenia okresu pięcioletniego Zamawiający weźmie pod uwagę datę zakończenia)

Potencjał techniczny:
o Do wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający uzna za właściwe złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, wskazanych przez ustawodawcę w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.)

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
o Do wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający uzna za właściwe złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, wskazanych przez ustawodawcę w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.)

Sytuacja ekonomiczna:
o Do wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu Zamawiający uzna za właściwe złożenie oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, wskazanych przez ustawodawcę w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.)

Oświadczenie nr 2: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty: Dokumenty wymienione w pkt. 6 przedmiotowej SIWZ.

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
1.Wszelkie zmiany w umowie pod rygorem nieważności muszą być dokonane w formie pisemnej.
2. Wykonawcy przysługuje uprawnienie do ubiegania się o wyznaczenie przez Zamawiającego nowych terminów wykonania prac budowlanych w wypadku:
a) przerwanie robót budowlanych przez właściwe organy administracji rządowej lub samorządowej, lub w wyniku wykonalnego orzeczenia sądu, które to decyzje zostały wydane nie z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy,
b) Wystąpienia zdarzenia zewnętrznego nie dającego się przewidzieć, na które strony umowy nie mają wpływu i którego skutkom nie można było zapobiec, nawet przy zachowaniu należytej staranności, a które uniemożliwia Wykonawcy wykonanie w całości lub w części jego zobowiązań umownych, w szczególności: klęski żywiołowe i inne zdarzenia związane z działaniem siły przyrody, takie jak: trzęsienia ziemi, powódź, a także zdarzenia pozostające poza kontrolą i wolą stron umowy oraz osób, za które strony ponoszą odpowiedzialność (w tym podwykonawcy), takie jak wojna i działania wojenne, zamieszki wewnętrzne, akty terroryzmu, skażenia radioaktywne,
c) odkrycia na Terenie Budowy broni, bomb, niewybuchów lub innych materiałów wybuchowych oraz przedmiotów o znaczeniu archeologicznym i historycznym,
d) zmian przepisów prawa, mających wpływ na termin wykonania robót lub sposób prowadzenia robót,
e) opóźnień w rozpoczęciu i wykonaniu robót budowlanych, powstałych z przyczyn nie leżących po stronie Wykonawcy, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy, przy zachowaniu należytej staranności,
f) innych przyczyn, które uniemożliwiają terminową realizację przedmiotu zamówienia i nie wynikają z braku należytej staranności Wykonawcy.
3. Dopuszcza się zmiany w umowie wynikające z okoliczności, których strony nie mogły przewidzieć mimo należytej staranności lub są one korzystne dla Zamawiającego.
4.Zmiana wymaga zgłoszenia w formie pisemnej w ciągu 5 dni od powzięcia informacji stanowiącej podstawę do wprowadzenia zmian. Zmiana ta może spowodować wydłużenie terminu wykonania prac i nie spowoduje zmiany wynagrodzenia Wykonawcy. Inicjatorem tej zmiany może być Zamawiający lub Wykonawca.
5.Termin zostanie wydłużony jedynie o czas trwania przeszkody.
6.Zamawiający ma prawo, jeżeli jest to niezbędne do prawidłowej realizacji robót wprowadzić zmiany do dokumentacji projektowej, jakie okażą się konieczne, zmienić kolejność robót, a także przerwać realizację robót na czas określony. Wprowadzone przez Zamawiającego zmiany nie unieważniają w jakiejkolwiek mierze umowy, natomiast skutki tych zmian lub przerwy mogą stanowić podstawę do zmiany terminu zakończenia robót oraz zmiany wynagrodzenia w okolicznościach przewidzianych w umowie.
7.Wykonawca może z własnej inicjatywy wnioskować o zmiany w sposobie realizacji robót objętych umową inaczej niż to przewiduje Dokumentacja projektowa zatwierdzona przez Zamawiającego, albo zastosować inne materiały, urządzenia lub konstrukcję, niż określone w dokumentacji projektowej, jeżeli zmiany te są konieczne, np. wyrób został wycofany z obrotu i stosowania w budownictwie, producent lub dystrybutor wyrobu stosuje praktyki monopolistyczne, zaprojektowane rozwiązanie materiałowe posiada istotne wady ( w tym przypadku Zamawiający zastrzega sobie prawo wprowadzenia rozwiązania zamiennego bez skutków finansowych) i nie wpłyną na zmniejszenie trwałości, wartość użytkową, estetyczna i techniczną obiektu oraz na przedłużenie terminu wykonania umowy, jak też na zwiększenie wynagrodzenia Wykonawcy i kosztów eksploatacji wykonanego obiektu. Zmiany te nie mogą naruszać przepisów techniczno - budowlanych, a w szczególności przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Zmiany te będą pożądane zwłaszcza w przypadku zastosowania surowców i materiałów ekologicznych korzystnych dla środowiska.
8. Wykonawca z własnej inicjatywy proponuje zmianę osób wyszczególnionych w § 8 ust. w następujących przypadkach:
a) śmierci, choroby lub innych zdarzeń losowych;
b) jeżeli zmiana tych osób stanie się konieczna z jakichkolwiek innych przyczyn niezależnych od Wykonawcy.
9. W przypadku zmiany osób wyszczególnionych w § 8 ust. 2 nowe osoby powołane do pełnienia w/w obowiązków muszą spełniać wymagania określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia dla danej funkcji.
10. Zamawiający może także zażądać od Wykonawcy zmiany osób, o których mowa w § 8 ust. 2, jeżeli uzna, że nie wykonują należycie swoich obowiązków. Wykonawca obowiązany jest dokonać zmiany tych osób w terminie nie dłuższym niż 5 dni od daty złożenia wniosku przez Zamawiającego.

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.bip.gora.com.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Urząd Miasta i Gminy w Górze, ul. Mickiewicza 1, 56-200 Góra, pokój nr 111

Data składania wniosków, ofert: 13/10/2011

Godzina składania wniosków, ofert: 12:00

Miejsce składania:
Urząd Miasta i Gminy w Górze, ul. Mickiewicza 1, 56-200 Góra, pokój nr 101- sekretariat, I piętro budynku

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Numer części zamówienia: 1

Nazwa:
Część I pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, ul. Wrzosowa,,

Opis:
Skrócony opis: Przewiduje się budowę placu zabaw złożonego z następujących elementów małej architektury (zestawienie tychże elementów pokazano na rys. Wrzosowa A-3 do A-5):
-Huśtawka wagowa na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy
zdobne z płyt HDPE - 1szt.
-Szałas czterospadowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego - 1 szt.
- Ławka drewniana bez oparcia - 1 szt.

Kody CPV:
450000007 (Roboty budowlane)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
375350007 (Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw)

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 20

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 2

Nazwa:
Część II pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Góra, przy Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Stefana Żeromskiego,,

Opis:
Skrócony opis: Wyposażenie:
ETAP 1:
[1] Zestaw zabawowy nr 1. Wieża z dachem dwuspadowym i podestem w kształcie statku o wysokości podłogi 45cm p.p.t, podest trapezowy o wysokości podłogi 95cm p.p.t., pomost ruchomy, przejście rurowe- tuba, balustrada z grą w kółko i krzyżyk, wiaderko na łańcuchu, balustrady i osłony zgodnie z wymogami norm EN-1176. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy
120mm, barierka zestawu z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonana z drewna klejonego i stali ocynkowanej,
podesty z desek ryflowanych. Daszki z płyt HPL, Etalbond,
[2] Lokomotywa na sprężynach. Wykonana z drewna rdzeniowego, elementy konstrukcyjne z palisady
śr. 120mm,
[3] Motocykl na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE,
[4] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE,

Kody CPV:
450000007 (Roboty budowlane)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
375350007 (Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw)

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 20

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 3

Nazwa:
Część III pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Nowa Wioska,,

Opis:
Skrócony opis:
Zakres wyposażenia:
[1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE.,
[2] Zestaw zabawowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy 120mm, ślizgi i burty zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, barierka zestawy z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonane z drewna klejonego i stali ocynkowanej, trap wejściowy z przeplotni z lin polipropylenowych, rura zjazdowa strażacka z rury ocynkowanej. Wysokość podłogi zestawu 95cm.

Kody CPV:
450000007 (Roboty budowlane)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
375350007 (Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw)

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 20

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 4

Nazwa:
Część IV pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Osetno,,

Opis:
Skrócony opis: [1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt
HDPE.,
[2] Huśtawka wagowa. Belka nośna pozioma wykonana z drewna rdzeniowego o
średnicy 140mm, podparcie huśtawki z belek z drewna rdzeniowego o śr. 120mm.

Kody CPV:
450000007 (Roboty budowlane)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
375350007 (Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw)

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 20

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 5

Nazwa:
Część V pn. ,,Zagospodarowanie terenu placu zabaw w miejscowości Strumyk,,

Opis:
Zakres:
Przewiduje się doposażenie placu zabaw w następujące elementy małej architektury. Zestawienie tychże elementów pokazano na rys. Strumyk A-3 do A-5.
[1] Paw na sprężynie. Korpus wykonany z drewna klejonego, elementy zdobne z płyt HDPE.,
[2] Zestaw zabawowy. Konstrukcja nośna wykonana z drewna rdzeniowego o średnicy
120mm, ślizgi i burty zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, barierka zestawy z grą ,,kółko i krzyżyk,, wykonane z drewna klejonego i stali ocynkowanej, trap wejściowy z przeplotni z lin polipropylenowych, rura zjazdowa strażacka z rury ocynkowanej.Wysokość podłogi zestawu 95cm.

Kody CPV:
450000007 (Roboty budowlane)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
375350007 (Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw)

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 20

Kod kryterium cenowe: A

Kody CPV:
450000007 (Roboty budowlane)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
375350007 (Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw)

Podobne przetargi

286866 / 2012-08-06 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Bystrzyca Kłodzka - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Przeprowadzenie robót budowlanych - zabezpieczających - dla nieruchomości zabudowanej budowlą Baszty Kłodzkiej - obiektu zabytkowego położonego w Bystrzycy Kłodzkiej przy ul. Okrzei.

223256 / 2014-07-03 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Jordanów Śląski - Jordanów Śląski (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Zagospodarowanie miejsc integracji społeczności lokalnej na terenie gminy Jordanów Śląski.

159144 / 2012-05-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Twardogóra - Twardogóra (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Rewitalizacja budynków mieszkalnych w ciągu ul. Ratuszowej w Twardogórze

367620 / 2010-11-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Wojcieszów - Wojcieszów (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Przebudowa drogi łącznie z wybudowaniem oświetlenia drogowego na odcinku od ul. Bol. Chrobrego do ul. Kościelnej na działkach nr 172 i 174 / 4 obręb II w Wojcieszowie

153257 / 2011-06-01 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Kobierzyce - Kobierzyce (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Kobierzyce - etap III, na podstawie dokumentacji projektowo-technicznych.

248310 / 2014-07-24 - Uczelnia publiczna

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO I REMONT PORTIERNI BUDYNKU NR 2 W OŚRODKU WYSOKI KAMIEŃ nr sprawy 45/PN/2014

170058 / 2015-07-08 - Podmiot prawa publicznego

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Remont dachu budynku mieszkalnego przy ul. Lekcyjnej 7-7A we Wrocławiu znak postępowania: WM/SZP/PN/24/2015/G

173929 / 2013-08-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Związek Gmin Zagłębia Miedziowego - Polkowice (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Wykonanie robót budowlanych na zadaniu pn. Przygotowanie terenu pod osiedlowe punkty selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Gminie Grębocice- część I

96483 / 2010-04-23 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Inspekcja Weterynaryjna-Wojewódzki Inspektorat Weterynarii we Wrocławiu - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Roboty budowlane polegające na rozbudowie budynku lecznicowo-biurowego na cele laboratoryjne Zakładu Higieny Weterynaryjnej we Wrocławiu

31292 / 2015-02-12 - Inny: Państwowa Osoba Prawna

Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy we Wrocławiu - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Przebudowa istniejącego muru oporowego w miejscowości Stolec w granicach działki nr ew. 1000/39 powiat ząbkowicki - pierwsza część inwestycji

92322 / 2016-04-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Zieleni Miejskiej - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Przebudowa i remont zagospodarowania terenu parku przy ul. Góreckiej i ul. Stabłowickiej we Wrocławiu w ramach zadania pod nazwą: Nowa Cegielnia Stabłowicka - sport, rekreacja, wypoczynek - zagospodarowanie terenu przy ul. Góreckiej we Wrocławiu - etap I

247939 / 2009-12-18 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Modernizacja kuchenki oddziałowej na oddziale VB Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 105, w terminie sześciu tygodni od dnia podpisania umowy

163743 / 2010-06-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Czernica - Czernica (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Przebudowa i adaptacja budynku Publicznego Gimnazjum nr 1 w Czernicy przy ul. Åšw. Brata Alberta 9, etap II.

69088 / 2016-03-25 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Inwestycji Miejskich - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Przebudowa i rozbudowa Żłobka nr 12 wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Jugosłowiańskiej 85a we Wrocławiu

48258 / 2015-03-05 - Inny: Państwowa Osoba Prawna

Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy we Wrocławiu - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Wymiana pokrycia dachowego, stolarki okiennej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Jeleniej Górze przy ul. Strumykowej 2B

240426 / 2014-07-17 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
roboty budowlane polegające na remoncie pomieszczeń biurowych w budynku KWP we Wrocławiu ul. Podwale 31-33

374888 / 2014-11-14 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie - Strzelin (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
ZP.33.2014 Budowa chodnika w m. Ulica w ciągu drogi wojewódzkiej nr 396 wraz z budową zatok autobusowych i wykonaniem kanalizacji deszczowej .

216929 / 2008-09-12 - Uczelnia publiczna

Politechnika Wrocławska - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń nr 505 i 506 w budynku B-1 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Smoluchowskiego 25 we Wrocławiu.

122731 / 2013-06-24 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Remont pomieszczeń Domu Studenckiego Centaur pl. Grunwaldzki 65 we Wrocławiu - sprawa RAP.272.45.2013

115643 / 2010-05-10 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu - Wrocław (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i modernizacji Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie przy ul. Buczka 1 zgodnie z dokumentacją projektową, technologią robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarem robót

406684 / 2011-12-01 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Wołowski - Wołów (dolnośląskie)
CPV: 450000007 (Roboty budowlane)
Remont pomieszczeń na potrzeby pracowni terapii zajęciowej wraz z wykonaniem otworu okiennego w budynku Powiatowego Ośrodka Wsparcia Środowiskowy Dom Samopomocy w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 26