Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

210231 / 2013-10-10 - Administracja samorządowa / Urząd Gminy Czernichów z/s w Tresnej (Czernichów)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2013-08-29 pod pozycją 172149. Zobacz ogłoszenie 172149 / 2013-08-29 - Administracja samorzÄ…dowa.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 210231

Data publikacji: 2013-10-10

Nazwa: Urząd Gminy Czernichów z/s w Tresnej

Ulica: ul. Żywiecka 2

Numer domu: 2

Miejscowość: Czernichów

Kod pocztowy: 34-311

Województwo / kraj: śląskie

Numer telefonu: 033 8661325

Numer faxu: 033 8661287

Regon: 55316852690000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 172149

Data wydania biuletynu: 2013-08-29

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2013

Pozycja ogłoszenia: 172149

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Budowa szkolnego placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2
w Międzybrodziu Bialskim przy ul. Kasperków 8 w ramach programu Radosna Szkoła

Rodzaj zamówienia: B

Przedmiot zamówienia:
1. Obiektem budowlanym stanowiącym przedmiot inwestycji jest plac zabaw, realizowany w programie Radosna Szkoła. Przedmiotowy obiekt jest miejscem, które ma zapewniać ruch oraz rekreację głównie najmłodszym dzieciom tj. z klas I-III. Plac zabaw pod względem użytkowym podzielony został na strefę zabawy (indywidualnej i w grupie) zlokalizowanej głównie na nawierzchni bezpiecznej oraz strefę wypoczynku i rekreacji zlokalizowaną na trawiastej polanie. Głównym założeniem przy doborze urządzeń była ich wielofunkcyjność, polegająca na umożliwieniu dzieciom wykonywania jak największej liczby różnorodnych aktywności oraz możliwość wykorzystywania ich przez większą liczbę dzieci w jednym momencie, co sprzyja integracji i uczy współdziałania. Na placu wyznaczone zostały ścieżki komunikacyjne w taki sposób, aby poruszanie się dzieci pomiędzy poszczególnymi urządzeniami było jak najbezpieczniejsze, a także by ciekawe wzory nawierzchni dodatkowo stymulowały do ruchu i zabawy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa bawiącym się dzieciom oraz ograniczenia dostępu na plac zwierzętom plac zabaw zostanie trwale ogrodzony ogrodzeniem panelowym o wys.100cm. Przy wejściu na plac usytuowany zostanie kosz na śmieci oraz, blisko komunikacji zewnętrznej, pieszej tablica informacyjna z regulaminem placu zabaw.

2. Charakterystyczne parametry techniczne obiektu.
Długość placu zabaw 10,00 m
Szerokość placu zabaw 54,13 m
Powierzchnia nawierzchni bezpiecznej (pomarańczowej) 220,42 m2
Powierzchnia nawierzchni komunikacyjnej (niebieskiej) 91 m2
Powierzchnia zieleni 144,20 m2
Powierzchnia zajmowana przez obrzeża betonowe 0,81 m2
Powierzchnia placu zabaw 404,34 m2
Ze względu na lokalizację placu zabaw w pobliżu szkoły projektuje się wykonać go w intensywnej i różnorodnej kolorystyce. Głównym założeniem przy projekcie placu jest również umieszczenie na nim dominant wysokościowych w postaci wysokich urządzeń. Pomiędzy poszczególnymi urządzeniami oraz urządzeniami i komunikacją zachodzą różne rodzaje relacji przestrzennych (komunikacja podkreśla i odpowiednio eksponuje obiekty małej architektury, ich fragmenty oraz powiązania między urządzeniami, natomiast same urządzenia ustawione są w taki sposób aby tworzyły ciągłość, rodzaj ścieżki zdrowia, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność. Elementy stylizowane natomiast pobudzają wyobraźnię dzieci i zwiększają walor estetyczny całego obiektu.
Projektowany plac zabaw bardzo dobrze wpisuje się w otaczający krajobraz ze względu na zastosowanie na nim wyłącznie materiałów i urządzeń wysokiej jakości, o wysokich walorach estetycznych, a także zastosowanie kolorystyki i form nawiązujących do funkcji obiektów znajdujących się w pobliżu.
Zastosowane urządzenia oraz materiały muszą posiadać certyfikaty i atesty potwierdzające bezpieczeństwo ich konstrukcji, spełnienie odpowiednich warunków higienicznych, a także ochrony środowiska. Urządzenia zostały zlokalizowane z uwzględnieniem stref bezpiecznego użytkowania podanych przez producenta oraz wytycznych wynikających z norm.
Zasady mające na celu wyeliminowanie niebezpieczeństw na placu zabaw, stosowane przy projektowaniu lokalizacji pojedynczych urządzeń oraz grup urządzeń zostały wyjaśnione poniżej.

3. Zależności pomiędzy komunikacją, obszarem wolnym oraz obszarem upadku.

Sąsiadujące obszary wolne* oraz obszar wolny* i obszar upadku** nie powinny na siebie zachodzić. Wymaganie to nie dotyczy obszaru wspólnego między elementami urządzenia w grupie urządzeń. W obszarze wolnym* nie powinny znajdować się żadne przeszkody. Obszaru wolnego* nie powinny przecinać główne szlaki poruszania się w obrębie placu zabaw. W większości wypadków obszary upadku** mogą na siebie zachodzić. Nie dotyczy to urządzeń takich jak karuzele, huśtawki, gdzie występuje wymuszony ruch użytkownika.
*)Obszar wolny: Przestrzeń zajmowana przez użytkownika wykonującego ruch wymuszony przez urządzenie (zjeżdżanie, huśtanie, kołysanie). Obszar wolny to ciąg cylindrycznych obszarów reprezentujących użytkownika zaczynający się na powierzchni nośnej i prostopadły do niej, wzdłuż wymuszonej ścieżki ruchu użytkownika. W wyznaczaniu obszaru wolnego należy uwzględnić możliwe przemieszczenia urządzenia i użytkownika. Wymiary cylindra są zróżnicowane, w zależności od pozycji użytkownika (stojąca, siedząca, w zwisie) i wynoszą odpowiednio: r=100cm, h=180cm dla pozycji stojącej, r=100cm, h=150cm dla pozycji siedzącej oraz r=50cm h=30cm w zwisie.
**)Obszar upadku: Przestrzeń zajmowana przez użytkownika spadającego z uniesionej części urządzenia. Obszar upadku zaczyna się na wysokości swobodnego upadku. Obszar upadku wyznacza, na podstawie norm, producent urządzenia.
***)Wysokość swobodnego upadku: Największa odległość pionowa pomiędzy wyraźnie określoną powierzchnią podparcia ciała a znajdującą się niżej powierzchnią, na którą ono spada.
****)Przestrzeń minimalna: Przestrzeń niezbędna do bezpiecznego użytkowania urządzenia, która składa się z: przestrzeni zajętej przez urządzenie, obszaru wolnego oraz obszaru upadku.

4. FORMA I FUNKCJA OBIEKTU BUDOWLANEGO. SPOSÓB JEGO DOSTOSOWANIA DO KRAJOBRAZU I ZABUDOWY

Na placu projektuje się umieścić, rozmieszczone zgodnie z projektem zagospodarowania terenu, następujące obiekty małej architektury:
Urządzenie nr 1 - ZESTAW SPRAWNOŚCIOWY - złożone z wieży wyposażonej w zjeżdżalnię i drabinkę oraz pionowego elementu wspinaczkowego składającego się z drabinki i drążków a także ze zjeżdżalni typu banan; oba elementy połączone są ze sobą za pomocą poziomej drabinki.
Urządzenie nr 2 - ZESTAW ZABAWOWY - składające się z dwóch zadaszonych wież połączonych ze sobą za pomocą mostku linowego. Jedna z wież wyposażona jest w ściankę wspinaczkową oraz wejście typu koci grzbiet; druga posiada zjeżdżalnię, rurę strażacką oraz drabinkę w postaci pajęczyny linowej.
Urządzenie nr 3 - HUŚTAWKA WAGOWA - składające się z dwóch siedzisk zamocowanych na stalowym elemencie nośnym.
Urządzenie nr 4 - RÓWNOWAŻNIA WISZĄCA - w postaci stalowej konstrukcji, do której zamontowana jest belka za pomocą łańcuchów.
Urządzenie nr 5 - SZEŚCIOKĄT WIELOFUNKCYJNY - składające się z sześciu elementów nośnych w postaci pionowych słupów drewnianych; pomiędzy słupami zamontowane są elementy takie jak drążki gimnastyczne, drabinka, lina wspinaczkowa oraz ścianka wspinaczkowa z uchwytami alpinistycznymi.
Urządzenie nr 6 - RUCHOME STOPNIE - w postaci stalowej konstrukcji składającej się z czterech pionowych słupków pomiędzy którymi zawieszone są liny; do lin przymocowane są podesty.
Urządzenie nr 7 SPRĘŻYNOWIEC DESKA - w postaci deski, o zaokrąglonym kształcie, zamontowanej na dwóch sprężynach.
Urządzenie nr 8 SPRĘŻYNOWIEC KARUZELA - w postaci elementu balansującego, składającego się z czterech siedzisk oraz okrągłej poręczy, zamontowanego na sprężynie.
Urządzenie nr 9 HUŚTAWKA BOCIANIE GNIAZDO w postaci huśtawki wahadłowej na metalowej ramie, wyposażonej w siedzisko w kształcie koła wykonanego z lin.
Urządzenie nr 10 ŁAWKA metalowo-drewniana, fundamentowana w gruncie (zgodna z normą PN-EN 1176-1/2009 oraz PN-EN 1176-7/2009 w zakresie odpowiednich wymiarów szczelin i otworów), wykonana bez ostrych krawędzi.
Urządzenie nr 11 TABLICA INFORMACYJNA położona przy wejściu na plac zabaw z regulaminem i oznaczeniami graficznymi wg. wzoru określonego przez MEN, fundamentowana w gruncie. Na tablicy poza regulaminem musi znaleźć się następująca informacja: Szkolny plac zabaw wyposażony w ramach programu rządowego RADOSNA SZKOŁA. Ponadto na tablicy powinien się znaleźć numer telefonu Dyrektora szkoły lub osoby przez niego upoważnionej do sprawowania nadzoru nad placem zabaw oraz numery telefonów alarmowych. Treść informacji powinna zostać uzgodniona z Inwestorem.
Urządzenie nr 12 KOSZ, fundamentowany w gruncie. Kosz wykonany z zadaszeniem przeciwdeszczowym, pozbawiony ostrych krawędzi, szczelin, niebezpiecznych dla dzieci.
Tabliczki informujące o sposobach wykorzystywania danego urządzenia i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, trwale zamocowane i wykonane, które spełniają wymogi bezpieczeństwa. Lokalizacja i wzór wg. wytycznych MEN.
Plac zlokalizowano w takiej odległości od źródeł hałasu (np. ruchliwej jezdni) by nie powodowało ono pogorszenia warunków przebywania na nim, a także w odpowiedniej odległości od okien pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi. Plac należy utrzymywać w odpowiednim stanie technicznym poprzez regularne kontrole, prace porządkowe, a także remontowe. Obiekt dostępny jest dla osób niepełnosprawnych, dzięki zastosowaniu nawierzchni utwardzonych. Również poza placem należy zapewnić możliwość bezproblemowego dojścia do niego dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się.

5. ROZWIĄZANIA KONSTRUKCYJNO- MATERIAŁOWE, WARUNKI I SPOSÓB POSADOWIENIA.

Przedmiotowa działka jest porośnięta trawą. Przyjęto, że obiekt należy do pierwszej kategorii geotechnicznej (prosta konstrukcja oraz proste warunki gruntowe). Do obliczeń przyjęto głębokość przemarzania gruntu wynoszącą 100 cm oraz wody gruntowe występujące poniżej głębokości przemarzania gruntu (grunty przepuszczalne).

6. PRACE PRZYGOTOWAWCZE (WYŁĄCZENIE TERENU, ORGANIZACJA BUDOWY, PRACE PORZĄDKOWE, WYWÓZ ZANIECZYSZCZEŃ)

Przed przystąpieniem do robót Wykonawca ma obowiązek wydzielić, odpowiednio zabezpieczyć i oznakować teren budowy, a także przygotować zaplecze budowy. Należy dokonać dokładnego sprawdzenia całego omawianego terenu i jego otoczenia w celu wyeliminowania jakichkolwiek utajonych zagrożeń i ostrych, niebezpiecznych przedmiotów mogących znajdować się przy budynkach i małej architekturze. Należy zebrać znajdujące się na terenie budowy zanieczyszczenia oraz wywieźć je poza teren budowy. Należy zabezpieczyć krzewy oraz drzewa przeznaczone do zachowania przed zniszczeniem.
Lokalizację placu w terenie pokazano na rysunku PZ1 (str. 5 projektu przetargowego)

7. PRACE ZIEMNE (ZDJĘCIE DARNI, USUNIĘCIE HUMUSU, KORYTOWANIE, WYKOPY, UTWARDZENIE DNA WYKOPU)

Roboty ziemne należy wykonać koparko-ładowarką lub ręcznie. Należy usunąć warstwę darni oraz humusu z całego terenu placu zabaw. Ziemię z wykopu, a także pozostałości organiczne, należy wywieźć poza teren budowy.
8. OBRZEŻA TRAWNIKOWE (OSADZENIE W GRUNCIE, RODZAJ OBRZEŻY, SPOSÓB UKŁADANIA)
Nawierzchnia bezpieczna obramowana będzie obrzeżem z krawężników betonowych o wymiarach 6x20x100xcm. Obrzeża betonowe należy wykonać na brzegach koryta, osadzając je stabilnie w otulinie z suchego betonu C 12/15 o grubości min. 5 cm licząc od dolnej oraz przedniej i tylnej krawędzi obrzeża. Otulinę z suchego betonu należy umieścić na podsypce piaskowej o grubości minimum 5 cm.
9. PODBUDOWA Z KRUSZYW ŁAMANYCH STABILIZOWANYCH MECHANICZNIE
Rodzaj podbudowy
Większość urządzeń zabawowych projektuje się umieścić na nawierzchni syntetycznej, którą z kolei projektuje się wylać na odpowiednio przygotowanej podbudowie z kruszyw łamanych stabilizowanych mechanicznie o uziarnieniu ciągłym. Miejsca, w których należy wykonać warstwy podbudowy zostały określone i zwymiarowane w części rysunkowej projektu przetargowego.
Rozwiązanie konstrukcyjno-materiałowe podbudowy
Pod nawierzchnię bezpieczną oraz komunikacyjną z płytek SBR/EPDM o wymiarach 50x50 cm (o grubości >30mm) projektuje się podbudowę, przepuszczającą wodę, z kruszywa łamanego wg. następującego przekroju: (od góry)
- warstwa amortyzująca, grub. 0,3 cm
- warstwa podkładowa-wyrównująca, z kruszywa łamanego, o wielkości ziarna 0,05-3mm, grub. 6cm
- warstwa konstrukcyjna, z kruszywa łamanego, o uziarnieniu ciągłym na podbudowę zasadniczą, grub.15cm,
- warstwa odsączająca piasku gruboziarnistego zagęszczonego do ls=0,97, grub.10cm,
- warstwa odcinająca z geowłókniny separacyj no-filtracyj nej,
- grunt rodzimy dogęszczony powierzchniowo do Is=0,95.
Szczegółowa specyfikacja materiałów zastosowanych na podbudowę oraz opis sposobu ich wbudowania opisany został w SST.

10. ODWODNIENIE CZĘŚCI UTWARDZONEJ PLACU.
Wykonanie podbudowy musi umożliwiać właściwe odprowadzanie wody. W projekcie przyjęto iż podłoże, na którym zlokalizowany zostanie plac zabaw, zbudowane jest z warstw gruntów przepuszczalnych. Przewiduje się odwodnienie podłoża poprzez ukształtowanie nawierzchni w spadku 1% w kierunku nawierzchni trawiastej, a następnie wprowadzenie wód opadowych do gruntu, a także poprzez infiltrację przez warstwy nawierzchni i podbudowy.

11. POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU STWIERDZONEGO LUB PODEJRZEWANEGO WYSOKIEGO POZIOMU WÓD GRUNTOWYCH, A TAKŻE WYSTĘPOWANIA NA PRZEDMIOTOWYM TERENIE ZŁOŻONYCH WARUNKÓW GRUNTOWYCH.

W przypadku stwierdzenia przez Wykonawcę robót, że parametry gruntu oraz poziom wód gruntowych odbiegają od założonych w projekcie, wykonawca ma wówczas obowiazek powiadomić o tym projektanta wykonującego projekt, który dostosuje rozwiązania projektowe do wyników badań geotechnicznych obrazujących lokalne uwarunkowania w zakresie własności gruntów i poziomu wód gruntowych. Koszty wprowadzenia zmian w projekcie, wykraczających poza zakres projektu, ponosi Inwestor.

12. MAŁA ARCHITEKTURA (OSADZENIE W GRUNCIE, ROZWIAZANIA KONSTRUKCYJNO- MATERIAŁOWE)
Wszystkie urządzenia zabawowe i inne obiekty małej architektury należy montować i fundamentować zgodnie z instrukcjami montażu dostarczonymi przez producenta.
Wykaz wszystkich urządzeń do zamontowania na placu został umieszczony w części rysunkowej projektu przetargowego.
Szczegółowa specyfikacja materiałowa urządzeń zabawowych i małej architektury została umieszczona w SST Urządzenia zabawowe i mała architektura.

13. NAWIERZCHNIA SYNTETYCZNA
Projektuje się nawierzchnię bezpieczną z płytek SBR/EPDM o wymiarach 50x50 cm, przepuszczalną, gumową, do stosowania na zewnątrz. Grubość nawierzchni należy dostosować do maksymalnej wysokości upadku z urządzenia, pod którym się ta nawierzchnia znajduje. W związku z tym wykonawca nawierzchni musi dysponować badaniami dotyczącymi krytycznej wysokości upadku wg normy PN-EN 1177. Zgodnie z założeniami programu RADOSNA SZKOŁA minimalna grubość nawierzchni bezpiecznej musi być dostosowana do maksymalnego upadku z urządzenia zgodnie z Polskimi Normami. Dopuszcza sie lokalne zróżnicowanie grubości nawierzchni (w zależności od wysokości upadku z urządzenia).
Projektuje się nawierzchnię bezpieczną w kolorze tieforange (RAL 2011, PANTONE 152 C) oraz nawierzchnię komunikacyjną w kolorze saphirblau (RAL 5003, PANTONE 540 C).

14. OGRODZENIE

Projektuje się ogrodzenie panelowe np. firmy DRU-MAR model OPTIMA (lub o równorzędnych parametrach) w postaci paneli o wymiarach 100x250cm, wykonanych z poziomych i pionowych prętów stalowych o grubości 4 mm, osadzonych na stalowych słupkach o przekroju 40x60mm i długości 180cm, za pomocą obejm montażowych (po 6 obejm na 1 panel). Panele należy wykonać bez ostrych krawędzi oraz wystających z górnej krawędzi panela prętów.
Furtkę ogrodzeniową projektuje się jako stalową w postaci ramki stalowej z wypełnieniem panelem ogrodzeniowym w postaci poziomych i pionowych prętów o grub.5mm np. w systemie firmy DRU-MAR lub o równorzędnych parametrach. Wymiary furtki to: szerokość 120 cm w świetle słupków oraz wysokości skrzydła 100 cm. Przy furtce należy zastosować słupki 60x60mm, do których będą zamontowane również bezpośrednio sąsiadujące z furtką panele.
Panele i słupki, a także furkę ogrodzeniową projektuje się jako stalowe, ocynkowane, a następnie pokryte powłoką poliestrową w kolorze zielonym.
Słupki ogrodzeniowe projektuje się posadowić w gruncie za pomocą fundamentu z suchego betonu o klasie C 12/15. Minimalna grubość otuliny betonowej od bocznych i dolnej krawędzi słupka wynosi 100 mm. Dolna krawędź stopy fundamentowej należy posadowić na głębokości min. 80cm. (przyjęto głębokość przemarzania gruntu 80 cm).

15. NAWIERZCHNIA TRAWIASTA
Projektuje się wyłożenie trawnika z rolki (darń odcinana z gruntu) typ uniwersalny czyli rekreacyjno- sportowy. Przygotowanie podłoża, montaż i pielęgnację trawnika należy wykonywać zgodnie z zaleceniami producenta. W.w. czynności zostały opisane w SST Nawierzchnia trawiasta. Miejsca, w których należy wykonać nawierzchnię trawiastą zostały określone i zwymiarowane w części rysunkowej projektu przetargowego.

16. PRACE PORZĄDKOWE
Po zakończeniu prac plac należy przygotować do odbioru poprzez usunięcie oznakowań i innych elementów wzniesionych na czas budowy, śmieci, pozostałości materiałów budowlanych.

17. HARMONOGRAM PRAC PRZY REALIZACJI PLACU ZABAW
- wyłączenie terenu prac z ruchu pieszego poprzez odpowiednie wygrodzenie i oznakowanie,
- wytyczenie projektowanych obiektów,
- wyznaczenie dróg transportu oraz miejsc składowania materiałów i stacjonowania sprzętu poprzez odpowiednie wygrodzenie i oznakowanie,
- roboty porządkowe oraz wywóz zanieczyszczeń,
- zdjęcie i złożenie w pryzmy darni,
- usunięcie i wywóz warstwy humusu,
- wykorytowanie terenu do projektowanej rzędnej (przy korytowaniu i wykonywaniu obrzeży należy zwrócić uwagę na możliwość kolizji z sieciami podziemnymi),
- usunięcie zarodników, grzybów, roślin oraz korzeni drzew w wykopie, zabezpieczenie krawędzi wykopu oraz jego odwodnienie,
- utwardzenie dna wykopu,
- wykonanie wykopów pod słupki ogrodzenia,
- osadzenie słupków ogrodzenia w gruncie za pomocą fundamentu z suchego betonu,
- osadzenie obrzeży betonowych w fundamencie z suchego betonu,
- wykonanie i zagęszczenie kolejnych warstw podbudowy,
- wykonanie i zabezpieczenie wykopów pod fundamenty urządzeń zabawowych,
- wylanie fundamentów pod urządzenia zabawowe,
- osadzenie słupków oraz kotew w stopach fundamentowych,
- montaż elementów małej architektury i urządzeń zabawowych,
- montaż nawierzchni syntetycznej,
w- ykonanie ogrodzenia panelowego oraz furtki,
- zakładanie trawników,
- usunięcie zabezpieczeń i oznakowań wprowadzonych na czas budowy, uprzątnięcie terenu, przywrócenie ruchu pieszego.

18. INFORMACJE DODATKOWE

- projektowany obiekt nie będzie miał niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne oraz higienę i zdrowie jego użytkowników.
- wszystkie wymiary należy zweryfikować na budowie.
- w przypadku wątpliwości lub niejasności należy zwrócić się z zapytaniem odpowiednio do projektanta i/lub dostawcy określonego systemu/ materiałów.
- wszystkie zastosowane materiały powinny odpowiadać obowiązującym normom oraz posiadać wymagane atesty i certyfikaty.
- wszystkie zastosowane materiały nie mogą stanowić zagrożenia dla higieny i zdrowia użytkowników.
- należy bezwzględnie przestrzegać technologii i wymagań producentów.
- prace budowlane należy wykonać z należytą starannością, wiedzą i sztuką budowlaną oraz wg. specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, będącej częścią dokumentacji przetargowej.
- wszystkie zastosowane materiały i urządzenia są jedynie rozwiązaniami przykładowymi. Wykonawca może zastosować inne materiały i urządzenia pod warunkiem, że będą one tożsame z tymi przyjętymi w projekcie.

Kody CPV:
451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Nie

Nazwa wykonawcy: F.H. SYSTEM Krzysztof Mliczek

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Wyspiańskiego 30a

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-300

ID województwa: 5

Województwo / kraj: małopolskie

Data udzielenie zamówienia: 04/10/2013

Liczba ofert: 5

Liczba odrzuconych ofert: 1

Szacunkowa wartość zamówienia: 146444,02

Cena wybranej oferty: 149721,91

Cena minimalna: 149721,91

Cena maksymalna: 216131,06

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Podobne przetargi

213271 / 2013-10-14 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Mikołów - Mikołów (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Rozbudowa placu zabaw i zmodernizowanie tarasu na potrzeby Żłobka Miejskiego w Mikołowie przy ul. Krakowskiej 30

196766 / 2011-07-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Obsługi Placówek Oświatowych - Czechowice-Dziedzice (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Utworzenie szkolnego placu zabaw w ramach projektu Radosna Szkoła w Szkole Podstawowej nr 5 Czechowicach-Dziedzicach

138248 / 2014-04-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Rybnik - Rybnik (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Budowa integracyjnego placu zabaw przy ulicy ks. Emila Szramka, dz. Stodoły.

231580 / 2012-07-03 - Inny: Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rybniku

Szkoła Podstawowa Nr 11 - Rybnik (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Budowa szkolnego placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 11 im. Maksymiliana Basisty w Rybniku w ramach programu rządowego Radosna Szkoła

280399 / 2010-10-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Wielowieś - Wielowieś (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Budowa placów zabaw w miejscowościach Wielowieś, Świbie, Dąbrówka, Radonia i Czarków

208789 / 2011-08-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Burmistrz Miasta Skoczowa - Skoczów (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
ZAPROJEKTOWANIE I BUDOWA PLACU ZABAW PRZY ZS NR 3 W SKOCZOWIE W RAMACH PROGRAMU RADOSNA SZKOŁA

284006 / 2010-09-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Goleszów - Goleszów (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw w ramach programu rządowego RADOSNA SZKOŁA, przy Szkole Podstawowej w Puńcowie, ul. Szkolna 2.-II przetarg

291730 / 2010-09-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Goleszów - Goleszów (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw w ramach programu rządowego RADOSNA SZKOŁA, przy Szkole Podstawowej w Goleszowie, ul. 1 Maja 1. Program rządowy pn. RADOSNA SZKOŁA regulują następujące przepisy: - Uchwała Rady Ministrów z dnia 7 lipca 2009 r. w sprawie Rządowego programu wspierania w latach 2009-2014 organów prowadzących w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w klasach I-III szkół podstawowych i ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia - Radosna szkoła wraz z załącznikami.

194328 / 2010-07-04 - Inny: placówka oświtowa

Szkoła Podstawowa Nr 16 - Gliwice (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Roboty budowlane : wykonanie placu zabaw w ramach programu MEN Radosna szkoła w Szkole Podstawowej nr 16 w Gliwicach

161164 / 2010-06-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Boronów - Boronów (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Modernizacja szkolnego placu zabaw przy szkole Podstawowej w Boronowie, Radosna Szkoła

225655 / 2011-08-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Pawłowice - Pawłowice (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Budowa placów zabaw, w ramach którego zostaną wykonane 4 place zabaw przy szkołach podstawowych z urządzeniami zabawowymi i nawierzchniami na zadaniach: Zadanie nr 1 - Szkoła Podstawowa w Warszowicach Zadanie nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach Zadanie nr 3 - Szkoła Podstawowa w Krzyżowicach Zadanie nr 4 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golasowicach

176053 / 2011-06-28 - Inny: samorządowa jednostka budżetowa oświaty

Szkoła Podstawowa Nr 23 - Sosnowiec (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Roboty budowlane dla zadania inwestycyjnego: Utworzenie szkolnego placu zabaw w ramach rządowego programu Radosna Szkoła przy Szkole Podstawowej nr 23 w Sosnowcu

169202 / 2011-06-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Myszków - Myszków (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Budowa szkolnych placów zabaw w ramach rządowego programu Radosna szkoła na terenie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 i terenie Zespołu Szkół Publicznych nr 5 w Myszkowie

265734 / 2014-08-08 - Administracja samorzÄ…dowa

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry - Tarnowskie Góry (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Budowa placu zabaw przy ZSP nr 3 przy ul. Żeromskiego w Tarnowskich Górach w ramach programu Radosna Szkoła

38981 / 2012-02-16 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Rudziniec - Rudziniec (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
BUDOWA MIEJSC DO CELÓW REKREACYJNO - SPORTOWYCH PRZEZNACZONYCH DO UŻYTKU PUBLICZNEGO W SOŁECTWIE ŁANY

222795 / 2013-10-24 - Inny: szkoła publiczna

Szkoła Podstawowa Nr 6 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr w Jastrzębiu-Zdroju w ramach programu RADOSNA SZKOłA.

413596 / 2013-10-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Bielsko-Biała - Urząd Miejski w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Dostawa i montaż nawierzchni bezpiecznej wraz z wysiewem trawy na placach zabaw przy ul. Olszówki oraz w Parku im. Juliusza Słowackiego w Bielsku-Białej w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja miejskich placów zabaw

210731 / 2013-10-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Wisła - Wisła (śląskie)
CPV: 451127239 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Modernizacja szkolnego placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 im. B. Prusa w Wiśle w ramach programu Radosna szkoła.