Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

50241 / 2016-05-06 - Inny: jednostka wojskowa / 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie (Rzeszów)

Remont ogrodzenia zewnętrznego i bram w kompleksie wojskowym w miejscowości Żurawica - III etap

Opis zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi remont ogrodzenia zewnętrznego i bram w kompleksie wojskowym w miejscowości Żurawica - III etap.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następującego zakresu robót:
1) Remont obejmie ogrodzenie kompleksu wzdłuż ulic: ul. 2-go Pułku Pancernego , ul. Wojska Polskiego w Żurawicy oraz na terenie kompleksu wojskowego. Długość ogrodzenia: od strony ul. 2-go Pułku Pancernego - 486,9 mb ( z bramą) i od strony ul. Wojska Polskiego - 115,6 mb + 14 mb ( Bat.Cz.) = 129,6 mb
2) W kompleksie występuje ogrodzenie wykonane z siatki stalowej na słupkach żelbetowych osadzonych w gruncie i ogrodzenie z ram metalowych wypełnionych siatką ogrodzeniową na słupach z kamienia obsadzonych w cokole z kamienia.
3) Wykonanie ogrodzenia polegać będzie na rozebraniu starego ogrodzenia z siatki
i ogrodzenia w ramach metalowych, rozebraniu cokołu betonowego i kamiennego oraz słupów z kamienia, wytyczeniu trasy przebiegu nowego ogrodzenia ( prowadzić po przebiegu ogrodzenia istniejącego ), wykonaniu wykopów pod zabetonowanie słupków ogrodzeniowych, zabetonowaniu stóp fundamentowych wraz z zabetonowaniem w nich słupków ogrodzeniowych na głębokość nie mniejszą niż głębokość przemarzania gruntu.
4) Po zabetonowaniu słupków i ustawieniu cokołów betonowych i pecków z gotowych elementów betonowych należy zastosować panele metalowe.
5) Dolna krawędź elementów ogrodzenia (siatki lub panelu) powinna być zamocowana do podłoża stałego (murek, beton) lub w odległości nie większej niż 40mm od tego podłoża, uniemożliwiając przedostanie się małych zwierząt w strefę działania zainstalowanych na terenie chronionym urządzeń.
6) Zasadnicza wysokość ogrodzenia bez wysięgników musi wynosić co najmniej 2m mierząc od poziomu podłoża. Do wysokości ogrodzenia wlicza się również wysokość murka (betonu) mierzoną od podłoża do jego górnej krawędzi.
7) W trakcie budowy ogrodzenia na całej jego długości , w przypadku każdej zmiany trasy ogrodzenia oraz co 10-ty słupek należy zastosować słupki z podparciem (zastrzałem) zabetonowanym w gruncie zapewniającym stabilność ogrodzenia. Podpory ustawiamy od wewnątrz kompleksu.
8) Ogrodzenie z paneli na słupkach stalowych o wym. 60x40x5mm i polu przekroju poprzecznego minimum 24 cm2 (nie mniej niż 60mm x 40mm) ma być zakończone wysięgnikami umocowanymi na każdym słupku i naciągniętym na tych wysięgnikach drutem kolczastym. Wysięgniki mają być wykonane z kątownika lub teownika o wym. min. 30x30x3 mm o długości zapewniającej osiągnięcie wysokości ogrodzenia minimum 2,40m z wyciętymi otworami do zamocowania i naciągnięcia drutu kolczastego w odstępach min. 15 cm, począwszy od górnej krawędzi wysięgnika. Słupki należy zabezpieczyć przed dostawaniem się wody do wewnątrz słupka. Po zakończeniu robót teren wzdłuż ogrodzenia teren należy oczyścić i wyplantować.
A. Słupki ogrodzeniowe:
na długości kompleksu od strony ul. Wojska Polskiego i ul. 2-go Pułku Pancernego
- wymiary słupka 60mm x 40 mm, grubość ścianki 5 mm, przykryty daszkiem,
- wysokość słupka - pozwalające na jego osadzenie poza strefę przemarzania min. 2,70m.
- wysięgnik wykonany z kątownika 30x30x3 mm lub teownika o wym. min. 40x30x3 mm o długości zapewniającej osiągnięcie wysokości ogrodzenia min. 2,40 m, przyspawany do słupka pod kątem 450, z wyciętymi otworami do zamocowania i naciągnięcia co najmniej 3 nitek drutu kolczastego w odstępach minimum 15 cm pociągniętego równolegle do górnej krawędzi metalowego panelu ogrodzenia, począwszy od górnej krawędzi wysięgnika.
B. Panele metalowe
- panel wykonany z prętów stalowych;
- średnica prętów stalowych minimum 5 mm, panel ma być wzmocniony przez co najmniej trzy wygięcia (przetłoczenia);
- rozmieszczenie prętów w odstępie 50mm w podstawie i 200 mm w wysokości panela;
- segmenty panelowe powinny być łączone ze słupkami ogrodzeniowymi elementami mocującymi w sposób uniemożliwiający ich demontaż.
W betonowych cokołach paneli ogrodzeniowych od strony ul. 2-go Pułku Pancernego wykonać otwory odwodnieniowe na odcinku wzdłuż skarpy i osadzić w nich rurki PCV fi 50 mm.
W ramach robót remontowych należy wykonać tablice informacyjne TEREN WOJSKOWY WSTĘP WZBRONIONY ( wg. wzoru w Instrukcji )
Rodzaj paneli dostosować do paneli zamontowanych we wcześniejszym etapie.
C. Bramy wjazdowe:
- Brama awaryjna dwuskrzydłowa( ewakuacyjna ) od strony ul. 2-go Pułku Pancernego wym.: 600 x 200 cm - 1 kpl
- Brama główna dwuskrzydłowa od strony ul. Wojska Polskiego
o wym. 700 x 200 cm - 1 kpl
- Brama przesuwna od strony ul. Wojska Polskiego o wym. 600 x 200 cm - 1 kpl
- Brama przesuwna od str. ul. Wojska Polskiego ( Batalion Czołgów)
wym. 740 x 200 cm - 1 kpl + przełożenie napisu i logo batalionu na bramie przesuwnej
Dokładne wymiary bram, furtek, szlabanu, progów zwalniających i ogrodzenia należy dostosować do rzeczywistych wymiarów istniejącego ogrodzenia oraz do układu i szerokości istniejących dróg wjazdowych ( dokonać pomiarów w naturze) łącznie z wysięgnikami do zamontowania drutu kolczastego.
Bramy dwuskrzydłowe, rozwieralne
- konstrukcja bramy ma być sztywna wykonana z kształtowników min. 40x40x2 mm,
- wypełnienie konstrukcji bramy i furtki - kształtowniki pełne o średnicy nie mniejszej niż fi 12 lub profilami stalowymi o wym. 25x25x5mm rozmieszczone w powierzchni bramy w odstępach co 5 cm. oraz stalowe naciągi od skrzydeł bramy do słupów.
- wysokość bramy i furtki w ogrodzeniu powinna być taka sama jak wysokość ogrodzenia,
W bramie zamontować podpory do zaryglowania skrzydeł bramy przeciw wiatrowi,
a także stałe elementy zamykania na kłódkę i do plombowania w bramie.
Słupki do bramy wykonać z kształtowników walcowanych na gorąco - rura kwadratowa 120x120x12mm. Odległość pomiędzy słupkiem nośnym, a kształtownikiem bramy nie może być większa niż 5cm. Odstęp pomiędzy poziomem terenu, a dolną krawędzią bramy nie może być większa niż 5 cm. Zawiasy bram mają być zabezpieczone przed zdjęciem bramy przez wyważenie i przed wybiciem czopa zawiasu.
Na skrzydłach bram mają być przyspawane zabezpieczenia dodatkowe (wysięgniki po 3 szt. na jedno skrzydło ) wykonane z kątownika min. 30x30x3 mm lub teownika 40x30x3mm o długości zapewniającej osiągnięcie wysokości ogrodzenia minimum 2,40m przyspawanymi do konstrukcji bramy z obu stron, z wyciętymi otworami do zamocowania i naciągnięcia drutu kolczastego w odstępach minimum 15 cm, począwszy od górnej krawędzi wysięgnika. Nad bramami wysięgniki umieszcza się pod takim kątem, aby umożliwiały pełne otwarcie bram.
Brama przesuwna o konstrukcji samonośnej. Rozstaw elementów wypełnienia bramy nie może przekraczać 5 cm. Ostateczną szerokość bramy należy dostosować do układu i szerokości istniejącej drogi wjazdowej. Bramy otwierane automatycznie, sterowane z budynku ochrony Nr 93, Nr 92 i 65 oraz pilotami. Bramy należy wyposażyć w uchwyty umożliwiające swobodne założenie (zamknięcie ) atestowanej kłódki o średnicy pałąka min 12 mm. Maksymalny prześwit pomiędzy bramą a poziomem terenu nie może być większy niż 5 cm. Wypełnienie bramy stanowić będą pręty stalowe o przekroju 14 x 14 mm. Mechanizm bramy musi umożliwiać w przypadku zaniku napięcia jej ręczne otwarcie. Wszystkie elementy należy poddać procesowi cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. W bramach należy zamontować sygnalizatory optyczno - dźwiękowe w wykonaniu wandaloodpornym.
W strefie wejściowej - czujnik ruchu ( przejazdu samochodów ).
Bramę przesuwną przy budynku nr 65 ( Batalion Czołgów ) należy pomalować na kolor czarny.
D. Furtki
- Od strony ul. Wojska Polskiego przy bramie głównej - o wym. 1,60 m x 2,0 m - 1 kpl, furtka z zamknięciem elektromagnetycznym, z przyłączeniem do służby w bud. Nr 93 i bud Nr 92, zasilanie, przycisk w rurce PCV przymocowanej do betonowego filara istniejącej furtki.
- Na terenie kompleksu między bud. Nr 94 i bud. Nr 93 (w miejscy wymienianego ogrodzenia) - o wym. 1,0 m x 2,0 m - 1 kpl z elektrozaczepem, sterowanie do bud. Nr 92 i Nr 93, które należy uwzględnić w cenie montażu
- Od strony ul. Wojska Polskiego przy Batalionie Czołgów przy bud. biura przepustek nr 65 , o wym. 0,9 m x 2,0 m - 1 kpl
Dokładne wymiary furtki należy dostosować do rzeczywistych wymiarów istniejącego układu, wysokości i szerokości istniejących ścian budynku nr 65 (dokonać pomiarów w naturze) furtka powinna zamykać całe wejście od podłoża aż po sufit (bez montowania wysięgników.
- Skrzydła furtek należy zawiesić na trzech systemowych zawiasach gwintowanych min. M14 umożliwiających ich regulację i uniemożliwiających demontaż furtki poprzez podważenie.
- Maksymalny prześwit pomiędzy furtką a poziomem trenu pod nią nie może być większy niż 5 cm.
- Furtki wyposażyć w elektrozaczepy rewersyjne zasilane z wewnętrznej instalacji elektrycznej a w przypadku zaniku napięcia zasilane z baterii akumulatorów przez min 36 godzin. Klamkę i zamek należy wykonać ze stali nierdzewnej.
- Furtki sterowane będą z bud. ochrony i dodatkowo otwierane za pomocą pilotów. Furtki należy wyposażyć w uchwyty umożliwiające swobodne założenie ( zamknięcie ) atestowanej kłódki o średnicy pałąka min 12 mm. Wypełnienie furtki stanowić będą pręty stalowe o przekroju 12 x12 mm. Na poziomie terenu zamontować odbojniki chroniące furtkę przed mimowolnym uderzeniem w inne elementy ogrodzenia. Konstrukcja furtki ma być sztywna wykonana z kształtowników min. 40x40x2 mm. Wypełnienie konstrukcji furtki - kształtowniki pełne o średnicy nie mniejszej niż fi 12 lub profilami stalowymi o wym. 25x25x5 mm rozmieszczone w pow. furtki w odstępach co 5 cm. Wysokość furtki w ogrodzeniu powinna być taka sama jak wysokość ogrodzenia. Odległość między ramą futryny , a kształtownikiem bramy nie może być większa niż 5 cm. Drut kolczasty na wysięgnikach : średnica drutów żył 2 mm, średnica drutu kolki 2 mm. Średnicę oczek montażowych dostosować do wielkości zastosowanego drutu kolczastego. Drut kolczasty mocować do oczek montażowych za pomocą ocynkowanego drutu wiązałkowego o średnicy 2 mm
E. Wysięgniki
Ponad wszystkimi elementami ogrodzenia ( panele, bramy, furtki ) należy wykonać wysięgi z kątownika o wymiarach min. 30x30x3 mm skierowane pod katem 450 do wewnątrz ogrodzenia a na bramach i furtkach pionowo. Wysięg musi zapewnić zamocowanie dla najwyższego drutu min 240 cm. W wysięgu przewidziano przyspawane oczka z drutu min fi 6 mm do przeprowadzenia drutu kolczastego. Wielkość oczek dostosować do średnicy zastosowanego drutu kolczastego. Dodatkowo drut kolczasty mocować do oczek za pomocą ocynkowanego drutu kolczastego o średnicy min. 2 mm. Drut kolczasty : średnica drutów żył 2 mm, średnica drutu kolki 2 mm. Drut kolczasty mocować w rozstawie nie większym niż 15 cm licząc rozstaw między drutami a nie kolcami.
F. Szlaban
Montaż szlabanu wewnętrznego dwuramiennego ( pomiędzy bud nr 92 i nr 93 ) o szer. 2 x po 3.0 mb, ze sterowaniem ze służby dyżurnej w bud. nr 93 i nr 92 oraz pilotem przenośnym ( 2 szt), stal nierdzewna, wyposażony w fotokomórkę, zabezpieczenie przed opadaniem, awaryjne odblokowanie, podpórki, współpraca z kolczatką ruchomą na progach zwalniających.
Doprowadzenie zasilania w punkt posadowienia szlabanu oraz okablowanie komunikacyjne po stronie Wykonawcy
UWAGI:
- Materiały na bramy, furtki i ogrodzenie powinny spełniać wymagania przewidziane dla elementów ogrodzenia określone w obowiązującej instrukcji o ochronie obiektów wojskowych Sygn.OIN 5/2011.
- Wykonawca zobowiązany jest wykonać inwentaryzację powykonawczą ogrodzenia oraz dokumentację powykonawczą zasilania i sterowania bramy przesuwnej i szlabanu.
- Po zakończeniu prac przy realizacji ogrodzenia wykonawca jest zobowiązany uporządkować teren budowy przez plantowanie terenu oraz oczyszczenie nawierzchni przyległych dróg i placów z ziemi wynoszonej na protektorach kół samochodów i innych sprzętów.
- Złom pozyskany z rozbiórki Wykonawca własnym transportem i na własny koszt przeważy w obecności przedstawiciela Zamawiającego i przewiezie do magazynu SOI w Żurawicy oraz złoży na wskazanym miejscu.
- W ramach przedmiotowego zadania należy wykonać inwentaryzację geodezyjną powykonawczą całego ogrodzenia zewnętrznego kompleksu wojskowego w Żurawicy, łącznie z tą, która nie była przedmiotem remontu III etapu (zachowując obowiązujące normy i przepisy, ustawę o Ochronie Informacji Niejawnych).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wyżej wskazanego zakresu robót przedstawiony został w Przedmiarach Robót (Załącznik nr 9), Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik 10) i Specyfikacji Technicznej Wykonania Robót Budowlanych (Załącznik nr 11).
4. Odpowiedzialność Wykonawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne każdego z elementów przedmiotu umowy, w tym na wbudowane urządzenia i materiały wynosi 5 lat (60 miesięcy), licząc od dnia odbioru końcowego całego przedmiotu umowy. Realizacja uprawnień wynikających z rękojmi będzie wykonywana zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.
5. Wykonawca udzieli gwarancji na wady fizyczne każdego z elementów przedmiotu umowy licząc od dnia odbioru końcowego całego przedmiotu umowy na zasadach określonych w § 13 Projektu umowy (Załącznik nr 8). Okres obowiązywania gwarancji Wykonawca określi w złożonej ofercie, przy czym okres ten nie może być krótszy niż 60 miesięcy i podlegać będzie ocenie na podstawie kryterium oceny ofert: gwarancja - 10%
Oferta Wykonawcy, który nie określi w złożonej ofercie terminu gwarancji lub zaproponowany termin gwarancji będzie krótszy aniżeli 60 miesięcy - zostanie odrzucona.
6. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami niniejszego Rozdziału.
7. Jeżeli w jakimkolwiek miejscu w dokumentacji projektowej, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zostały wskazane nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów czy urządzeń służących do wykonania niniejszego zamówienia - wszędzie tam Zamawiający dodaje wyrazy lub równoważne.
8. Zamiast materiałów i urządzeń wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz załącznikach do niej, dla których są wskazane nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie można stosować materiały i urządzenia równoważne pod względem parametrów technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych. Przewidziane do zastosowania urządzenia i materiały powinny spełniać parametry tam określone i nie powinny być gorsze od przyjętych założeń.
9. Stosownie do art. 30 ust. 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych wykonawca powołujący się na zastosowanie materiałów równoważnych winien wykazać, iż spełniają one wymogi zamawiającego w szczególności poprzez udokumentowanie załączonymi do oferty informacjami na temat parametrów techniczno-wytrzymałościowych, szczegółowych rysunków technicznych, atestów, aprobat, deklaracji zgodności, kartami katalogowymi urządzeń i materiałów zamiennych. Niniejsze dokumenty muszą w sposób jednoznaczny stwierdzać równoważność proponowanych materiałów i urządzeń w stosunku do przyjętych w projekcie.
10. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
11. Zamawiający nie zamierza ustanawiać dynamicznego systemu zakupów

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 50241

Data publikacji: 2016-05-06

Nazwa: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

Ulica: ul. Krakowska 11B

Numer domu: 11B

Miejscowość: Rzeszów

Kod pocztowy: 35-111

Województwo / kraj: podkarpackie

Numer telefonu: 261 15 56 59

Numer faxu: 261 15 63 85

Adres strony internetowej: www.34wog.wp.mil.pl

Regon: 18069037300000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: jednostka wojskowa

Inny rodzaj zamawiającego: jednostka wojskowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Remont ogrodzenia zewnętrznego i bram w kompleksie wojskowym w miejscowości Żurawica - III etap

Rodzaj zamówienia: B

Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia stanowi remont ogrodzenia zewnętrznego i bram w kompleksie wojskowym w miejscowości Żurawica - III etap.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następującego zakresu robót:
1) Remont obejmie ogrodzenie kompleksu wzdłuż ulic: ul. 2-go Pułku Pancernego , ul. Wojska Polskiego w Żurawicy oraz na terenie kompleksu wojskowego. Długość ogrodzenia: od strony ul. 2-go Pułku Pancernego - 486,9 mb ( z bramą) i od strony ul. Wojska Polskiego - 115,6 mb + 14 mb ( Bat.Cz.) = 129,6 mb
2) W kompleksie występuje ogrodzenie wykonane z siatki stalowej na słupkach żelbetowych osadzonych w gruncie i ogrodzenie z ram metalowych wypełnionych siatką ogrodzeniową na słupach z kamienia obsadzonych w cokole z kamienia.
3) Wykonanie ogrodzenia polegać będzie na rozebraniu starego ogrodzenia z siatki
i ogrodzenia w ramach metalowych, rozebraniu cokołu betonowego i kamiennego oraz słupów z kamienia, wytyczeniu trasy przebiegu nowego ogrodzenia ( prowadzić po przebiegu ogrodzenia istniejącego ), wykonaniu wykopów pod zabetonowanie słupków ogrodzeniowych, zabetonowaniu stóp fundamentowych wraz z zabetonowaniem w nich słupków ogrodzeniowych na głębokość nie mniejszą niż głębokość przemarzania gruntu.
4) Po zabetonowaniu słupków i ustawieniu cokołów betonowych i pecków z gotowych elementów betonowych należy zastosować panele metalowe.
5) Dolna krawędź elementów ogrodzenia (siatki lub panelu) powinna być zamocowana do podłoża stałego (murek, beton) lub w odległości nie większej niż 40mm od tego podłoża, uniemożliwiając przedostanie się małych zwierząt w strefę działania zainstalowanych na terenie chronionym urządzeń.
6) Zasadnicza wysokość ogrodzenia bez wysięgników musi wynosić co najmniej 2m mierząc od poziomu podłoża. Do wysokości ogrodzenia wlicza się również wysokość murka (betonu) mierzoną od podłoża do jego górnej krawędzi.
7) W trakcie budowy ogrodzenia na całej jego długości , w przypadku każdej zmiany trasy ogrodzenia oraz co 10-ty słupek należy zastosować słupki z podparciem (zastrzałem) zabetonowanym w gruncie zapewniającym stabilność ogrodzenia. Podpory ustawiamy od wewnątrz kompleksu.
8) Ogrodzenie z paneli na słupkach stalowych o wym. 60x40x5mm i polu przekroju poprzecznego minimum 24 cm2 (nie mniej niż 60mm x 40mm) ma być zakończone wysięgnikami umocowanymi na każdym słupku i naciągniętym na tych wysięgnikach drutem kolczastym. Wysięgniki mają być wykonane z kątownika lub teownika o wym. min. 30x30x3 mm o długości zapewniającej osiągnięcie wysokości ogrodzenia minimum 2,40m z wyciętymi otworami do zamocowania i naciągnięcia drutu kolczastego w odstępach min. 15 cm, począwszy od górnej krawędzi wysięgnika. Słupki należy zabezpieczyć przed dostawaniem się wody do wewnątrz słupka. Po zakończeniu robót teren wzdłuż ogrodzenia teren należy oczyścić i wyplantować.
A. Słupki ogrodzeniowe:
na długości kompleksu od strony ul. Wojska Polskiego i ul. 2-go Pułku Pancernego
- wymiary słupka 60mm x 40 mm, grubość ścianki 5 mm, przykryty daszkiem,
- wysokość słupka - pozwalające na jego osadzenie poza strefę przemarzania min. 2,70m.
- wysięgnik wykonany z kątownika 30x30x3 mm lub teownika o wym. min. 40x30x3 mm o długości zapewniającej osiągnięcie wysokości ogrodzenia min. 2,40 m, przyspawany do słupka pod kątem 450, z wyciętymi otworami do zamocowania i naciągnięcia co najmniej 3 nitek drutu kolczastego w odstępach minimum 15 cm pociągniętego równolegle do górnej krawędzi metalowego panelu ogrodzenia, począwszy od górnej krawędzi wysięgnika.
B. Panele metalowe
- panel wykonany z prętów stalowych;
- średnica prętów stalowych minimum 5 mm, panel ma być wzmocniony przez co najmniej trzy wygięcia (przetłoczenia);
- rozmieszczenie prętów w odstępie 50mm w podstawie i 200 mm w wysokości panela;
- segmenty panelowe powinny być łączone ze słupkami ogrodzeniowymi elementami mocującymi w sposób uniemożliwiający ich demontaż.
W betonowych cokołach paneli ogrodzeniowych od strony ul. 2-go Pułku Pancernego wykonać otwory odwodnieniowe na odcinku wzdłuż skarpy i osadzić w nich rurki PCV fi 50 mm.
W ramach robót remontowych należy wykonać tablice informacyjne TEREN WOJSKOWY WSTĘP WZBRONIONY ( wg. wzoru w Instrukcji )
Rodzaj paneli dostosować do paneli zamontowanych we wcześniejszym etapie.
C. Bramy wjazdowe:
- Brama awaryjna dwuskrzydłowa( ewakuacyjna ) od strony ul. 2-go Pułku Pancernego wym.: 600 x 200 cm - 1 kpl
- Brama główna dwuskrzydłowa od strony ul. Wojska Polskiego
o wym. 700 x 200 cm - 1 kpl
- Brama przesuwna od strony ul. Wojska Polskiego o wym. 600 x 200 cm - 1 kpl
- Brama przesuwna od str. ul. Wojska Polskiego ( Batalion Czołgów)
wym. 740 x 200 cm - 1 kpl + przełożenie napisu i logo batalionu na bramie przesuwnej
Dokładne wymiary bram, furtek, szlabanu, progów zwalniających i ogrodzenia należy dostosować do rzeczywistych wymiarów istniejącego ogrodzenia oraz do układu i szerokości istniejących dróg wjazdowych ( dokonać pomiarów w naturze) łącznie z wysięgnikami do zamontowania drutu kolczastego.
Bramy dwuskrzydłowe, rozwieralne
- konstrukcja bramy ma być sztywna wykonana z kształtowników min. 40x40x2 mm,
- wypełnienie konstrukcji bramy i furtki - kształtowniki pełne o średnicy nie mniejszej niż fi 12 lub profilami stalowymi o wym. 25x25x5mm rozmieszczone w powierzchni bramy w odstępach co 5 cm. oraz stalowe naciągi od skrzydeł bramy do słupów.
- wysokość bramy i furtki w ogrodzeniu powinna być taka sama jak wysokość ogrodzenia,
W bramie zamontować podpory do zaryglowania skrzydeł bramy przeciw wiatrowi,
a także stałe elementy zamykania na kłódkę i do plombowania w bramie.
Słupki do bramy wykonać z kształtowników walcowanych na gorąco - rura kwadratowa 120x120x12mm. Odległość pomiędzy słupkiem nośnym, a kształtownikiem bramy nie może być większa niż 5cm. Odstęp pomiędzy poziomem terenu, a dolną krawędzią bramy nie może być większa niż 5 cm. Zawiasy bram mają być zabezpieczone przed zdjęciem bramy przez wyważenie i przed wybiciem czopa zawiasu.
Na skrzydłach bram mają być przyspawane zabezpieczenia dodatkowe (wysięgniki po 3 szt. na jedno skrzydło ) wykonane z kątownika min. 30x30x3 mm lub teownika 40x30x3mm o długości zapewniającej osiągnięcie wysokości ogrodzenia minimum 2,40m przyspawanymi do konstrukcji bramy z obu stron, z wyciętymi otworami do zamocowania i naciągnięcia drutu kolczastego w odstępach minimum 15 cm, począwszy od górnej krawędzi wysięgnika. Nad bramami wysięgniki umieszcza się pod takim kątem, aby umożliwiały pełne otwarcie bram.
Brama przesuwna o konstrukcji samonośnej. Rozstaw elementów wypełnienia bramy nie może przekraczać 5 cm. Ostateczną szerokość bramy należy dostosować do układu i szerokości istniejącej drogi wjazdowej. Bramy otwierane automatycznie, sterowane z budynku ochrony Nr 93, Nr 92 i 65 oraz pilotami. Bramy należy wyposażyć w uchwyty umożliwiające swobodne założenie (zamknięcie ) atestowanej kłódki o średnicy pałąka min 12 mm. Maksymalny prześwit pomiędzy bramą a poziomem terenu nie może być większy niż 5 cm. Wypełnienie bramy stanowić będą pręty stalowe o przekroju 14 x 14 mm. Mechanizm bramy musi umożliwiać w przypadku zaniku napięcia jej ręczne otwarcie. Wszystkie elementy należy poddać procesowi cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. W bramach należy zamontować sygnalizatory optyczno - dźwiękowe w wykonaniu wandaloodpornym.
W strefie wejściowej - czujnik ruchu ( przejazdu samochodów ).
Bramę przesuwną przy budynku nr 65 ( Batalion Czołgów ) należy pomalować na kolor czarny.
D. Furtki
- Od strony ul. Wojska Polskiego przy bramie głównej - o wym. 1,60 m x 2,0 m - 1 kpl, furtka z zamknięciem elektromagnetycznym, z przyłączeniem do służby w bud. Nr 93 i bud Nr 92, zasilanie, przycisk w rurce PCV przymocowanej do betonowego filara istniejącej furtki.
- Na terenie kompleksu między bud. Nr 94 i bud. Nr 93 (w miejscy wymienianego ogrodzenia) - o wym. 1,0 m x 2,0 m - 1 kpl z elektrozaczepem, sterowanie do bud. Nr 92 i Nr 93, które należy uwzględnić w cenie montażu
- Od strony ul. Wojska Polskiego przy Batalionie Czołgów przy bud. biura przepustek nr 65 , o wym. 0,9 m x 2,0 m - 1 kpl
Dokładne wymiary furtki należy dostosować do rzeczywistych wymiarów istniejącego układu, wysokości i szerokości istniejących ścian budynku nr 65 (dokonać pomiarów w naturze) furtka powinna zamykać całe wejście od podłoża aż po sufit (bez montowania wysięgników.
- Skrzydła furtek należy zawiesić na trzech systemowych zawiasach gwintowanych min. M14 umożliwiających ich regulację i uniemożliwiających demontaż furtki poprzez podważenie.
- Maksymalny prześwit pomiędzy furtką a poziomem trenu pod nią nie może być większy niż 5 cm.
- Furtki wyposażyć w elektrozaczepy rewersyjne zasilane z wewnętrznej instalacji elektrycznej a w przypadku zaniku napięcia zasilane z baterii akumulatorów przez min 36 godzin. Klamkę i zamek należy wykonać ze stali nierdzewnej.
- Furtki sterowane będą z bud. ochrony i dodatkowo otwierane za pomocą pilotów. Furtki należy wyposażyć w uchwyty umożliwiające swobodne założenie ( zamknięcie ) atestowanej kłódki o średnicy pałąka min 12 mm. Wypełnienie furtki stanowić będą pręty stalowe o przekroju 12 x12 mm. Na poziomie terenu zamontować odbojniki chroniące furtkę przed mimowolnym uderzeniem w inne elementy ogrodzenia. Konstrukcja furtki ma być sztywna wykonana z kształtowników min. 40x40x2 mm. Wypełnienie konstrukcji furtki - kształtowniki pełne o średnicy nie mniejszej niż fi 12 lub profilami stalowymi o wym. 25x25x5 mm rozmieszczone w pow. furtki w odstępach co 5 cm. Wysokość furtki w ogrodzeniu powinna być taka sama jak wysokość ogrodzenia. Odległość między ramą futryny , a kształtownikiem bramy nie może być większa niż 5 cm. Drut kolczasty na wysięgnikach : średnica drutów żył 2 mm, średnica drutu kolki 2 mm. Średnicę oczek montażowych dostosować do wielkości zastosowanego drutu kolczastego. Drut kolczasty mocować do oczek montażowych za pomocą ocynkowanego drutu wiązałkowego o średnicy 2 mm
E. Wysięgniki
Ponad wszystkimi elementami ogrodzenia ( panele, bramy, furtki ) należy wykonać wysięgi z kątownika o wymiarach min. 30x30x3 mm skierowane pod katem 450 do wewnątrz ogrodzenia a na bramach i furtkach pionowo. Wysięg musi zapewnić zamocowanie dla najwyższego drutu min 240 cm. W wysięgu przewidziano przyspawane oczka z drutu min fi 6 mm do przeprowadzenia drutu kolczastego. Wielkość oczek dostosować do średnicy zastosowanego drutu kolczastego. Dodatkowo drut kolczasty mocować do oczek za pomocą ocynkowanego drutu kolczastego o średnicy min. 2 mm. Drut kolczasty : średnica drutów żył 2 mm, średnica drutu kolki 2 mm. Drut kolczasty mocować w rozstawie nie większym niż 15 cm licząc rozstaw między drutami a nie kolcami.
F. Szlaban
Montaż szlabanu wewnętrznego dwuramiennego ( pomiędzy bud nr 92 i nr 93 ) o szer. 2 x po 3.0 mb, ze sterowaniem ze służby dyżurnej w bud. nr 93 i nr 92 oraz pilotem przenośnym ( 2 szt), stal nierdzewna, wyposażony w fotokomórkę, zabezpieczenie przed opadaniem, awaryjne odblokowanie, podpórki, współpraca z kolczatką ruchomą na progach zwalniających.
Doprowadzenie zasilania w punkt posadowienia szlabanu oraz okablowanie komunikacyjne po stronie Wykonawcy
UWAGI:
- Materiały na bramy, furtki i ogrodzenie powinny spełniać wymagania przewidziane dla elementów ogrodzenia określone w obowiązującej instrukcji o ochronie obiektów wojskowych Sygn.OIN 5/2011.
- Wykonawca zobowiązany jest wykonać inwentaryzację powykonawczą ogrodzenia oraz dokumentację powykonawczą zasilania i sterowania bramy przesuwnej i szlabanu.
- Po zakończeniu prac przy realizacji ogrodzenia wykonawca jest zobowiązany uporządkować teren budowy przez plantowanie terenu oraz oczyszczenie nawierzchni przyległych dróg i placów z ziemi wynoszonej na protektorach kół samochodów i innych sprzętów.
- Złom pozyskany z rozbiórki Wykonawca własnym transportem i na własny koszt przeważy w obecności przedstawiciela Zamawiającego i przewiezie do magazynu SOI w Żurawicy oraz złoży na wskazanym miejscu.
- W ramach przedmiotowego zadania należy wykonać inwentaryzację geodezyjną powykonawczą całego ogrodzenia zewnętrznego kompleksu wojskowego w Żurawicy, łącznie z tą, która nie była przedmiotem remontu III etapu (zachowując obowiązujące normy i przepisy, ustawę o Ochronie Informacji Niejawnych).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wyżej wskazanego zakresu robót przedstawiony został w Przedmiarach Robót (Załącznik nr 9), Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik 10) i Specyfikacji Technicznej Wykonania Robót Budowlanych (Załącznik nr 11).
4. Odpowiedzialność Wykonawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne każdego z elementów przedmiotu umowy, w tym na wbudowane urządzenia i materiały wynosi 5 lat (60 miesięcy), licząc od dnia odbioru końcowego całego przedmiotu umowy. Realizacja uprawnień wynikających z rękojmi będzie wykonywana zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.
5. Wykonawca udzieli gwarancji na wady fizyczne każdego z elementów przedmiotu umowy licząc od dnia odbioru końcowego całego przedmiotu umowy na zasadach określonych w § 13 Projektu umowy (Załącznik nr 8). Okres obowiązywania gwarancji Wykonawca określi w złożonej ofercie, przy czym okres ten nie może być krótszy niż 60 miesięcy i podlegać będzie ocenie na podstawie kryterium oceny ofert: gwarancja - 10%
Oferta Wykonawcy, który nie określi w złożonej ofercie terminu gwarancji lub zaproponowany termin gwarancji będzie krótszy aniżeli 60 miesięcy - zostanie odrzucona.
6. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami niniejszego Rozdziału.
7. Jeżeli w jakimkolwiek miejscu w dokumentacji projektowej, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zostały wskazane nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów czy urządzeń służących do wykonania niniejszego zamówienia - wszędzie tam Zamawiający dodaje wyrazy lub równoważne.
8. Zamiast materiałów i urządzeń wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz załącznikach do niej, dla których są wskazane nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie można stosować materiały i urządzenia równoważne pod względem parametrów technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych. Przewidziane do zastosowania urządzenia i materiały powinny spełniać parametry tam określone i nie powinny być gorsze od przyjętych założeń.
9. Stosownie do art. 30 ust. 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych wykonawca powołujący się na zastosowanie materiałów równoważnych winien wykazać, iż spełniają one wymogi zamawiającego w szczególności poprzez udokumentowanie załączonymi do oferty informacjami na temat parametrów techniczno-wytrzymałościowych, szczegółowych rysunków technicznych, atestów, aprobat, deklaracji zgodności, kartami katalogowymi urządzeń i materiałów zamiennych. Niniejsze dokumenty muszą w sposób jednoznaczny stwierdzać równoważność proponowanych materiałów i urządzeń w stosunku do przyjętych w projekcie.
10. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
11. Zamawiający nie zamierza ustanawiać dynamicznego systemu zakupów

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy jest dialog: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 28/10/2016

Informacja na temat wadium:
1. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie wadium na okres związania ofertą na kwotę/wartość: 8.000,00 zł (słownie: osiem tysięcy złotych 00/100).
2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert.
3. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu;
2) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym;
3) gwarancjach bankowych;
4) gwarancjach ubezpieczeniowych;
5) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2007 r. nr 42, poz. 275).
4. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy: Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek: bankowy Zamawiającego prowadzony: Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy Rzeszów nr 98 1010 1528 0018 9213 9120 0000 - z adnotacją wadium w przetargu nr ZP/22/2016, NIP [Wykonawcy]).

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Zamawiający nie precyzuje szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w powyższym zakresie

Wiedza i doświadczenie:
Warunek w powyższym zakresie zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał w sposób należyty, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz prawidłowo ukończył: co najmniej 2 roboty odpowiadające swoim rodzajem robotom budowlanym stanowiącym przedmiot zamówienia o wartości nie mniejszej niż 400 tys. zł brutto (słownie czterysta tysięcy złotych) każda.
UWAGA I: Za robotę budowlaną odpowiadającą swoim rodzajem robotom budowlanym stanowiącym przedmiot zamówienia należy rozumieć robotę budowlaną zrealizowaną w ramach jednej umowy, która swym zakresem obejmuje roboty związane z remontem, konserwacją lub budową ogrodzenia zewnętrznego o łącznej długości min 500 mb i ogólnej wartości robót z tym związanych min 400 tys. zł brutto.
UWAGA II: Nie dopuszcza się sumowania wartości robót budowlanych zrealizowanych w ramach kilku umów w celu uzyskania progu wartościowego i ilościowego 9mb) wyznaczonego przez Zamawiającego.

Potencjał techniczny:
Zamawiający nie precyzuje szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w powyższym zakresie

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
warunek w powyższym zakresie zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej 1 osobą, która będzie uczestniczyć w wykonaniu zamówienia w charakterze kierownika budowy/robót w branży ogólnobudowlanej, posiadającą uprawnienia budowlane, o których mowa w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U z 2013 r., poz. 1409 z późn. zm.) oraz w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 11 września 2014 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz.U. z 2014 r., poz. 1278) lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie uprzednio obowiązujących przepisów prawa, lub odpowiednich przepisów obowiązujących na terenie kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, uznanych przez właściwy organ, zgodnie z ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz.U z 2016 r., poz. 65), lub zamierzającymi świadczyć usługi transgraniczne w rozumieniu przepisów tej ustawy oraz art. 20a ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów, inżynierów budownictwa oraz urbanistów (Dz. U. 2014 r. poz. 1946) w specjalności konstrukcyjno budowlanej

Sytuacja ekonomiczna:
Zamawiający nie precyzuje szczegółowych warunków udziału w postępowaniu w powyższym zakresie

Oświadczenie nr 2: Tak

Oświadczenie nr 9: Tak

Oświadczenie nr 10: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 4: Tak

Dokumenty grupy kapitałowej: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty:
1. Jeżeli Wykonawca dla wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy Pzp polega na zasobach innych podmiotów na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy Pzp, zobowiązany jest wykazać Zamawiającemu, że będzie dysponował zasobami tych podmiotów w stopniu niezbędnym dla należytego wykonania zamówienia a także, że stosunek łączący go z tymi podmiotami gwarantuje rzeczywisty dostęp do ich zasobów. W tym celu Zamawiający wymaga w szczególności pisemnego zobowiązania tych podmiotów do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia. 2. Formularz ofertowy, ew. pełnomocnictwo, dowód wniesienia wadium

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 90

Nazwa kryterium 2: Okres gwarancji

Znaczenie kryterium 2: 10

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.34wog.wp.mil.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
SIWZ można pobrać ze strony internetowej, jak również istnieje możliwość jej odebrania w Sekcji Zamówień Publicznych: ul. Krakowska 11B, 35-111 Rzeszów, budynek nr 12 pok. nr 8

Data składania wniosków, ofert: 23/05/2016

Godzina składania wniosków, ofert: 10:30

Miejsce składania:
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie, ul. Krakowska 11B, budynek nr 12, pok. nr 1 (kancelaria jawna), 35-111 Rzeszów

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Zgodnie z art. 24 ust. 2a ustawy Pzp Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawcę, który w okresie 3 lat przed wszczęciem postępowania, w sposób zawiniony poważnie naruszył obowiązki zawodowe, w szczególności, gdy wykonawca w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa nie wykonał lub nienależycie wykonał zamówienie, co zamawiający jest w stanie wykazać za pomocą dowolnych środków dowodowych. Zamawiający nie wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawcy, który udowodni, że podjął konkretne środki techniczne, organizacyjne i kadrowe, które mają zapobiec zawinionemu i poważnemu naruszaniu obowiązków zawodowych w przyszłości oraz naprawił szkody powstałe w wyniku naruszenia obowiązków zawodowych lub zobowiązał się do ich naprawienia

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Kody CPV:
454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)

Podobne przetargi

402734 / 2013-10-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Pysznica - Pysznica (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Rozbudowa i adaptacja budynku po byłej szkole w Pysznicy na potrzeby Urzędu Gminy w Pysznicy - etap II

236952 / 2012-07-05 - Inny: Jednostka Wojskowa

Jednostka Wojskowa 3711 - Nowa Dęba (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
REMONT CHODNIKÓW W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM PRZY UL. MICKIEWICZA 38 W SANDOMIERZU Sprawa nr 39 2012

272928 / 2013-07-12 - Inny: Jednostka Wojskowa

Jednostka Wojskowa 3711 - Nowa Dęba (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Remont ścian i więźby dachowej w bud. nr 9/3121 w Nowej Dębie. Sprawa Zp 28/2013

99586 / 2011-05-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Nowy Żmigród - Nowy Żmigród (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac ogólnobudowlanych remontowych i instalacyjnych dla zadania: Remont pomieszczeń w obiekcie Szkoły Podstawowej w Kątach.

447734 / 2013-11-04 - Podmiot prawa publicznego

"Uzdrowisko Rymanów" Spółka Akcyjna - Rymanów-Zdrój (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Przebudowa (modernizacja) pomieszczeń pierwszego piętra budynku A-1 Szpitala Uzdrowiskowego ZIMOWIT na działce nr ewid. 433 w Rymanowie Zdroju.

149318 / 2009-05-14 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Jodłowa - Jodłowa (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Renowacja pomnika partyzantów w Dębowej oraz zmiana istniejącej nawierzchni wokół pomnika

265434 / 2009-08-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Krosno - Krosno (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Wykonanie remontu w pomieszczeniach związanych z prowadzeniem Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego

160273 / 2009-09-21 - Inny: szkoła

Szkoła Podstawowa Nr 4 - Przemyśl (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
wykonanie zakończenia remontu elewacji budynku SzkołyPodstawowej nr 4 w Przemyślu

285876 / 2012-08-03 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Åšwilcza - Åšwilcza (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części gospodarczej w podpiwniczeniu na szatnie dla uczniów oraz rozbudowa budynku szkoły o dodatkowe wejście na działkach nr ewid. 783 i 771/2 położonych w miejscowości Rudna Wielka.

351966 / 2009-10-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Rakszawa - Rakszawa (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Wykonanie elewacji, remont dachu i schodów w budynku Urzędu Gminy w Rakszawie

154378 / 2014-05-08 - Uczelnia publiczna

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Wykonanie robót remontowych w obiektach Politechniki Rzeszowskiej będących przedmiotem umowy ramowej jaką zawarł zamawiający.

251282 / 2012-07-13 - Inny: Jednostka Wojskowa

Jednostka Wojskowa 3711 - Nowa Dęba (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Konserwacja antykorozyjna wiat magazynowych w kompleksie nr 3187 w JW. 2090 oraz JW. 3711 Nowa Dęba, Sprawa nr 21/2012.

180662 / 2014-05-28 - Inny: jednostka wojskowa

Jednostka Wojskowa 4784 - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Roboty konserwacyjne z zakresu naprawy posadzek i malowania ścian wewnętrznych pomieszczeń w budynku nr 96 i 113 w Żurawicy przy ul. Wojska Polskiego 22

338622 / 2009-09-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Rakszawa - Rakszawa (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Wykonanie elewacji, remont dachu i schodów w budynku GOKiC w Rakszawie

104205 / 2013-06-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Ropczycko - Sędziszowski - Ropczyce (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Poprawa efektywności gospodarki cieplnej budynków użyteczności publicznej Powiatu Ropczycko - Sędziszowskiego - II etap

498904 / 2012-12-10 - Inny: Jednostka Wojskowa

Jednostka Wojskowa 3711 - Nowa Dęba (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Konserwacja dróg wewnętrznych w kompleksie 3187 w Nowej Dębie. Sprawa 72/2012

162584 / 2011-06-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Gorzyce - Gorzyce (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Remont elewacji zewnętrznej budynków Szkoły podstawowej w Trześni oraz budynku komunalnego - Ośrodek Zdrowia w Trześni.

312478 / 2014-09-19 - Inny: jednostka wojskowa

Jednostka Wojskowa 4784 - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Naprawa elewacji, chodnika i schodów przy budynku nr 4 w Jarosławiu, 37-500 Jarosław, ul. 3-go Maja 80

200081 / 2011-07-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Prezydent Miasta Tarnobrzega - Tarnobrzeg (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Kontynuacja remontu budynku wielofunkcyjnego na osiedlu WielowieÅ› ul. Warszawska 310 w Tarnobrzegu

173578 / 2012-05-25 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Åšwilcza - Åšwilcza (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części gospodarczej w podpiwniczeniu na szatnie dla uczniów oraz rozbudowa budynku szkoły o dodatkowe wejście na działkach nr ewid. 783 i 771/2 położonych w miejscowości Rudna Wielka

218672 / 2009-07-02 - Inny: Inwestor Zastępczy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "INWEST-ROL" Sp. z o.o. - Przemyśl (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
wykonanie remontu i przebudowy węzłów sanitarnych w budynku dydaktycznym oraz w budynku zaplecza sanitarnego przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Przemyślu - II etap

273440 / 2012-07-27 - Inny: MON-Jednostka Wojskowa

Jednostka Wojskowa 4784 - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Roboty budowlane obejmujące remont elewacji wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, zabytkowego budynku magazynowego nr 6 w Przemyślu, ul. 29 Listopada 1

347920 / 2014-10-17 - Inny: Jednostka Wojskowa

Jednostka Wojskowa 4784 - Rzeszów (podkarpackie)
CPV: 454530007 (Roboty remontowe i renowacyjne)
Konserwacja budynku Nr 19 polegająca na wymianie stolarki okiennej na okna z PCV, i drzwi wejściowych do budynku Nr 11, 37-700 Przemyśl, ul. 29 Listopada 1