Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

416176 / 2012-10-24 - Inny: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie / Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (Jarocin)

Organizacja obozu rehabilitacyjnego

Opis zamówienia

Przedmiotem postępowania przetargowego jest zorganizowanie wyjazdu szkoleniowego
dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie.
Przedmiotowe wyjazdy współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla projektu pn. Lepszy start - wsparcie aktywności i mobilności zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie w ramach Priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działania 7.1. Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.2. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest obóz rehabilitacyjny w formie 7 dniowego wyjazdu rehabilitacyjnego usprawniającego wraz z realizacją warsztatów kompetencji i umiejętności społecznych dla 20 osób niepełnosprawnych + 1 opiekuna.
Wykonawca powinien posiadać wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, o którym mowa w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 listopada 2007 roku w sprawie turnusów rehabilitacyjnych (Dz.U.Nr 230, z 2007 poz.1964).

1) długość wyjazdu: 7 dni wyjazdu rehabilitacyjnego (w tym 6 noclegów) dla grupy 20 osób
2) ilość podopiecznych: grupa licząca 20 osób (łącznie 20 osób niepełnosprawnych, różne rodzaje niepełnosprawności, jednakże brak osób poruszających się na wózku inwalidzkim) oraz 1 pracownik PCPR. Wykonawca wycenia w ofercie pobyt 20 uczestników (pobyt pracownika PCPR jako dodatkowej osoby wkalkulowany zostanie w oferowanych cenach jednostkowych dotyczących 20 osób).
3) termin wykonania zamówienia (organizacji wyjazdu, pobytu): 19-25.11.2012 r. - 7 dni (6 noclegów). Wyjazd 1 dnia w godzinach porannych, powrót 7 dnia w godzinach wieczornych do 22.00.
4) miejsce wyjazdu/powrotu: zostanie ustalone w porozumieniu z Zamawiającym w dniu podpisania umowy.
5) miejsce wyjazdu/pobytu: ośrodek wypoczynkowy położony nad polskim morzem w odległości do 35 km od Kołobrzegu. Lokalizacja stałego miejsca pobytu uczestników wyjazdu (ośrodka) w odległości nie większej niż 100 m od plaży. Baza zabiegowa musi się znajdować
w budynku Ośrodka.
6) zakwaterowanie: 6 noclegów w ośrodku lub pensjonacie murowanym, pokoje dwu osobowe z pełnym węzłem sanitarnym w każdym pokoju oraz TV, czajnikiem Na terenie ośrodka powinna się znajdować stołówka i baza zabiegowa, Wykonawca jest zobowiązany zapewnić uczestnikom dostęp do zaplecza sportowo -rekreacyjnego.
7) wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest zorganizować i przeprowadzić 1 badanie lekarskie (na początku pobytu) każdego uczestnika obozu celem wskazania zabiegów rehabilitacyjnych: każdy uczestnik obozu powinien odbyć minimum trzy zabiegi rehabilitacyjne dziennie przez 5 dni pobytu, zgodne z indywidualnymi zaleceniami lekarskimi.
8) opiekunowie i osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie warsztatów:
a) opiekunowie: Wykonawca zapewni w trakcie turnusu: 1 opiekuna, który będzie odpowiedzialny za organizację zajęć, informowanie uczestników obozu o planowanych zajęciach, czuwanie nad realizacją zajęć zgodnie z harmonogramem), opiekę pielęgniarską w razie wystąpienia takiej potrzeby. Wykonawca zobowiązany jest również zapewnić dostęp do podstawowych leków, tj. przeciwbólowych, przeciwgorączkowych.
b) osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie warsztatów: zajęcia warsztatowe powinny być przeprowadzone przez osoby posiadające uprawnienia i kwalifikacje zgodnie z rozdziałem V.
9) wyżywienie: prowiant na drogę powrotną oraz podczas organizowanej wycieczki. Na miejscu posiłki: śniadania (w formie szwedzkiego stołu), obiady (dwa dania, napój / sok), podwieczorki, kolacje (szwedzki bufet). Pierwsze świadczenie: obiad w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: obiad + prowiant na drogę w dniu wyjazdu. W czasie zajęć warsztatowych zapewnione będą napoje: KAWA, HERBATA, ZIMNE NAPOJE.
10) podróż: Wykonawca jest zobowiązany przewieźć całą grupę z Jarocina do miejsca zakwaterowania, a po zakończeniu pobytu odwieźć ją z powrotem. Autokar: klimatyzowany, Ubezpieczenie: NNW.
11) koszty wstępów oraz dojazdów: Cena wyjazdu winna obejmować koszty wstępu do obiektów i innych atrakcji turystycznych przewidzianych w programie oraz koszty przejazdu grupy w trakcie pobytu (Wykonawca jest zobowiązany zapewnić w tym zakresie odpowiedni środek transportu).
12) Organizacja warsztatów kompetencji i umiejętności społecznych dla 20 osób niepełnosprawnych - zajęcia w zakresie motywacji i treningu kompetencji społecznych min. 20 h winny obejmować poniższą tematykę:
- Kontakt interpersonalny, integracja, bariery;
- Radzenie sobie w trudnych sytuacjach;
- Asertywność - sztuka bycia sobą;
- Twórcza aktywność i wyrażanie siebie;

Wykonawca przedstawi do zaakceptowania przez Zamawiającego uszczegółowiony program warsztatów w dniu podpisania umowy

13) Ponadto podczas pobytu uczestnicy powinni skorzystać z 1 wycieczki edukacyjno - krajoznawczej. Wykonawca podczas pobytu zapewni codzienne zajęcia z animatorem (zabawy taneczne, karaoke, zajęcia integracyjno - sportowe), przewodnika na zorganizowanych wycieczkach i aktywne spędzanie czasu wolnego dostosowanego do warunków pogodowych. ubezpieczenie NNW w trakcie trwania całego obozu.

14) Wykonawca jest zobowiązany zapewnić salą szkoleniową, która pomieści odpowiednio 20 osób szkolonych jednocześnie, wyposażonymi na czas szkolenia w liczbę ławek i krzeseł adekwatną do liczby osób kierowanych na szkolenie (a więc 20 ławek oraz 20 krzeseł), tablice kredowe i/lub suchościeralne, i/lub flipcharty z zapasem kartek, projektory oraz ekrany projekcyjne (lub odpowiednio przygotowane ściany) do wyświetlania zagadnień poruszanych na zajęciach

15) każdy uczestnik szkolenia musi otrzymać w pierwszym dniu warsztatów harmonogram zajęć i bezzwrotne materiały piśmienne, takie jak teczka lub segregator, notes-format A-4, długopis. Ponadto w terminie odpowiednim dla realizacji szkolenia materiały dydaktyczne w formie drukowanej (tj. skrypty ze wszystkich obowiązkowych zakresów tematycznych zawartych w programie szkolenia), których otrzymanie musi potwierdzić własnoręcznym podpisem i które stanowić będą własność uczestników. Materiały szkoleniowe opatrzone zostaną Logo UE oraz POKL - wg wzoru zamieszczonego na stronie efs.gov.pl.
16) Wykonawca musi przed rozpoczęciem szkolenia oznakować pomieszczenia, materiały szkoleniowe i środki techniczne zgodnie z -Wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - zamieszczonymi na stronie www.efs.gov.pl. Oznakowanie polegać będzie w szczególności na umieszczeniu flagi Unii Europejskiej, logo Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a także informacji o fakcie współfinansowania szkolenia ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wszystkie dokumenty sporządzane na potrzeby szkolenia (materiały szkoleniowe, korespondencja, listy obecności, protokół zakończenia szkolenia, dziennik zajęć, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, sala wykładowa - plakaty itp.) zostaną oznakowane przez Wykonawcę zgodnie z ww. wytycznymi.
17) wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia dokumentacji przebiegu obozu w tym warsztatów stanowiącej:
a) Dziennik zajęć edukacyjnych, zawierający listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych,
b) Kopie oraz rejestr wydanych zaświadczeń potwierdzających ukończenie warsztatów i uzyskanie kwalifikacji,
c) Harmonogram szkolenia (jego ewentualna aktualizacja, korekty),
d) Listę kwitującą odbiór przez uczestników obozu materiałów szkoleniowych, wyżywienia, zakwaterowania i transportu, oraz zabiegów rehabilitacyjnych
e) Zdjęcia obrazujące udział uczestników w obozie - na płycie CD - co najmniej 10 zdjęć z kilku dni, gdzie kadry obejmują wszystkich uczestników,
f) Wykonawca dostarczy jeden komplet materiałów szkoleniowych dla Zamawiającego na potrzeby dokumentacji projektowej
oraz dostarczenia tych dokumentów zamawiającemu w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zakończenia.
18) Wykonawca zobowiązany jest do zebrania opinii uczestników/uczestniczek szkolenia w postaci ankiet, dotyczących jego przebiegu i znaczeniu dla nich, oraz przekazania tej kopii Zamawiającemu w terminie 7 dni od zakończenia szkolenia. Treść ankiety zostanie uzgodniona wspólnie z Zamawiającym w dniu podpisania umowy.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 416176

Data publikacji: 2012-10-24

Nazwa: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Ulica: ul. Szubianki 21

Numer domu: 21

Miejscowość: Jarocin

Kod pocztowy: 63-200

Województwo / kraj: wielkopolskie

Numer telefonu: 062 5054606

Numer faxu: 062 5054606

Adres strony internetowej: www.pcprjarocin.pl

Regon: 25086423800000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Inny rodzaj zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Organizacja obozu rehabilitacyjnego

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem postępowania przetargowego jest zorganizowanie wyjazdu szkoleniowego
dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie.
Przedmiotowe wyjazdy współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla projektu pn. Lepszy start - wsparcie aktywności i mobilności zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie w ramach Priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działania 7.1. Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.2. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest obóz rehabilitacyjny w formie 7 dniowego wyjazdu rehabilitacyjnego usprawniającego wraz z realizacją warsztatów kompetencji i umiejętności społecznych dla 20 osób niepełnosprawnych + 1 opiekuna.
Wykonawca powinien posiadać wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych, o którym mowa w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 listopada 2007 roku w sprawie turnusów rehabilitacyjnych (Dz.U.Nr 230, z 2007 poz.1964).

1) długość wyjazdu: 7 dni wyjazdu rehabilitacyjnego (w tym 6 noclegów) dla grupy 20 osób
2) ilość podopiecznych: grupa licząca 20 osób (łącznie 20 osób niepełnosprawnych, różne rodzaje niepełnosprawności, jednakże brak osób poruszających się na wózku inwalidzkim) oraz 1 pracownik PCPR. Wykonawca wycenia w ofercie pobyt 20 uczestników (pobyt pracownika PCPR jako dodatkowej osoby wkalkulowany zostanie w oferowanych cenach jednostkowych dotyczących 20 osób).
3) termin wykonania zamówienia (organizacji wyjazdu, pobytu): 19-25.11.2012 r. - 7 dni (6 noclegów). Wyjazd 1 dnia w godzinach porannych, powrót 7 dnia w godzinach wieczornych do 22.00.
4) miejsce wyjazdu/powrotu: zostanie ustalone w porozumieniu z Zamawiającym w dniu podpisania umowy.
5) miejsce wyjazdu/pobytu: ośrodek wypoczynkowy położony nad polskim morzem w odległości do 35 km od Kołobrzegu. Lokalizacja stałego miejsca pobytu uczestników wyjazdu (ośrodka) w odległości nie większej niż 100 m od plaży. Baza zabiegowa musi się znajdować
w budynku Ośrodka.
6) zakwaterowanie: 6 noclegów w ośrodku lub pensjonacie murowanym, pokoje dwu osobowe z pełnym węzłem sanitarnym w każdym pokoju oraz TV, czajnikiem Na terenie ośrodka powinna się znajdować stołówka i baza zabiegowa, Wykonawca jest zobowiązany zapewnić uczestnikom dostęp do zaplecza sportowo -rekreacyjnego.
7) wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest zorganizować i przeprowadzić 1 badanie lekarskie (na początku pobytu) każdego uczestnika obozu celem wskazania zabiegów rehabilitacyjnych: każdy uczestnik obozu powinien odbyć minimum trzy zabiegi rehabilitacyjne dziennie przez 5 dni pobytu, zgodne z indywidualnymi zaleceniami lekarskimi.
8) opiekunowie i osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie warsztatów:
a) opiekunowie: Wykonawca zapewni w trakcie turnusu: 1 opiekuna, który będzie odpowiedzialny za organizację zajęć, informowanie uczestników obozu o planowanych zajęciach, czuwanie nad realizacją zajęć zgodnie z harmonogramem), opiekę pielęgniarską w razie wystąpienia takiej potrzeby. Wykonawca zobowiązany jest również zapewnić dostęp do podstawowych leków, tj. przeciwbólowych, przeciwgorączkowych.
b) osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie warsztatów: zajęcia warsztatowe powinny być przeprowadzone przez osoby posiadające uprawnienia i kwalifikacje zgodnie z rozdziałem V.
9) wyżywienie: prowiant na drogę powrotną oraz podczas organizowanej wycieczki. Na miejscu posiłki: śniadania (w formie szwedzkiego stołu), obiady (dwa dania, napój / sok), podwieczorki, kolacje (szwedzki bufet). Pierwsze świadczenie: obiad w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie: obiad + prowiant na drogę w dniu wyjazdu. W czasie zajęć warsztatowych zapewnione będą napoje: KAWA, HERBATA, ZIMNE NAPOJE.
10) podróż: Wykonawca jest zobowiązany przewieźć całą grupę z Jarocina do miejsca zakwaterowania, a po zakończeniu pobytu odwieźć ją z powrotem. Autokar: klimatyzowany, Ubezpieczenie: NNW.
11) koszty wstępów oraz dojazdów: Cena wyjazdu winna obejmować koszty wstępu do obiektów i innych atrakcji turystycznych przewidzianych w programie oraz koszty przejazdu grupy w trakcie pobytu (Wykonawca jest zobowiązany zapewnić w tym zakresie odpowiedni środek transportu).
12) Organizacja warsztatów kompetencji i umiejętności społecznych dla 20 osób niepełnosprawnych - zajęcia w zakresie motywacji i treningu kompetencji społecznych min. 20 h winny obejmować poniższą tematykę:
- Kontakt interpersonalny, integracja, bariery;
- Radzenie sobie w trudnych sytuacjach;
- Asertywność - sztuka bycia sobą;
- Twórcza aktywność i wyrażanie siebie;

Wykonawca przedstawi do zaakceptowania przez Zamawiającego uszczegółowiony program warsztatów w dniu podpisania umowy

13) Ponadto podczas pobytu uczestnicy powinni skorzystać z 1 wycieczki edukacyjno - krajoznawczej. Wykonawca podczas pobytu zapewni codzienne zajęcia z animatorem (zabawy taneczne, karaoke, zajęcia integracyjno - sportowe), przewodnika na zorganizowanych wycieczkach i aktywne spędzanie czasu wolnego dostosowanego do warunków pogodowych. ubezpieczenie NNW w trakcie trwania całego obozu.

14) Wykonawca jest zobowiązany zapewnić salą szkoleniową, która pomieści odpowiednio 20 osób szkolonych jednocześnie, wyposażonymi na czas szkolenia w liczbę ławek i krzeseł adekwatną do liczby osób kierowanych na szkolenie (a więc 20 ławek oraz 20 krzeseł), tablice kredowe i/lub suchościeralne, i/lub flipcharty z zapasem kartek, projektory oraz ekrany projekcyjne (lub odpowiednio przygotowane ściany) do wyświetlania zagadnień poruszanych na zajęciach

15) każdy uczestnik szkolenia musi otrzymać w pierwszym dniu warsztatów harmonogram zajęć i bezzwrotne materiały piśmienne, takie jak teczka lub segregator, notes-format A-4, długopis. Ponadto w terminie odpowiednim dla realizacji szkolenia materiały dydaktyczne w formie drukowanej (tj. skrypty ze wszystkich obowiązkowych zakresów tematycznych zawartych w programie szkolenia), których otrzymanie musi potwierdzić własnoręcznym podpisem i które stanowić będą własność uczestników. Materiały szkoleniowe opatrzone zostaną Logo UE oraz POKL - wg wzoru zamieszczonego na stronie efs.gov.pl.
16) Wykonawca musi przed rozpoczęciem szkolenia oznakować pomieszczenia, materiały szkoleniowe i środki techniczne zgodnie z -Wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - zamieszczonymi na stronie www.efs.gov.pl. Oznakowanie polegać będzie w szczególności na umieszczeniu flagi Unii Europejskiej, logo Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a także informacji o fakcie współfinansowania szkolenia ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wszystkie dokumenty sporządzane na potrzeby szkolenia (materiały szkoleniowe, korespondencja, listy obecności, protokół zakończenia szkolenia, dziennik zajęć, zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, sala wykładowa - plakaty itp.) zostaną oznakowane przez Wykonawcę zgodnie z ww. wytycznymi.
17) wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia dokumentacji przebiegu obozu w tym warsztatów stanowiącej:
a) Dziennik zajęć edukacyjnych, zawierający listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych,
b) Kopie oraz rejestr wydanych zaświadczeń potwierdzających ukończenie warsztatów i uzyskanie kwalifikacji,
c) Harmonogram szkolenia (jego ewentualna aktualizacja, korekty),
d) Listę kwitującą odbiór przez uczestników obozu materiałów szkoleniowych, wyżywienia, zakwaterowania i transportu, oraz zabiegów rehabilitacyjnych
e) Zdjęcia obrazujące udział uczestników w obozie - na płycie CD - co najmniej 10 zdjęć z kilku dni, gdzie kadry obejmują wszystkich uczestników,
f) Wykonawca dostarczy jeden komplet materiałów szkoleniowych dla Zamawiającego na potrzeby dokumentacji projektowej
oraz dostarczenia tych dokumentów zamawiającemu w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zakończenia.
18) Wykonawca zobowiązany jest do zebrania opinii uczestników/uczestniczek szkolenia w postaci ankiet, dotyczących jego przebiegu i znaczeniu dla nich, oraz przekazania tej kopii Zamawiającemu w terminie 7 dni od zakończenia szkolenia. Treść ankiety zostanie uzgodniona wspólnie z Zamawiającym w dniu podpisania umowy.

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 25/11/2012

Informacja na temat wadium: Zamawiający nie wymaga wadium.

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Zamawiający odstępuje od opisu sposobu spełniania warunku.

Wiedza i doświadczenie:
Zamawiający uzna ten warunek za spełniony jeżeli wykonawca wykaże się doświadczeniem w okresie ostatnich 3 lat przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, zorganizowaniem i przeprowadzeniem minimum dwóch obozów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych, z podaniem wartości wyjazdu, przedmiotu, daty wykonania i odbiorcy, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że ta usługa została wykonana należycie.

Potencjał techniczny:
Wykonawca dysponuje lub będzie dysponował:
1) ośrodkiem lub pensjonatem murowanym wyposażonym w pokoje dwuosobowe, z pełnym węzłem sanitarnym w każdym pokoju oraz TV, czajnikiem) zlokalizowanym w miejscowości wypoczynkowej nad polskim morzem oddalonym do 35 km od Kołobrzegu. Zamawiający dopuszcza miejsce lokalizacji ośrodka-pensjonatu w odległości nie większej niż 100 m od plaży. Baza zabiegowa musi znajdować się w budynku ośrodka.
2) salę szkoleniową która pomieści 20 osób szkolonych jednocześnie, wyposażonymi na czas szkolenia w liczbę ławek i krzeseł adekwatną do liczby osób kierowanych na szkolenie (a więc 20 ławek oraz 20 krzeseł), tablice kredowe i-lub suchościeralne, i-lub flipcharty z zapasem kartek, projektory oraz ekrany projekcyjne (lub odpowiednio przygotowane ściany) do wyświetlania zagadnień poruszanych na zajęciach

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Wykonawca dysponuje lub będzie dysponował:
1) 1 opiekunem - odpowiedzialnym za organizację zajęć, informowanie uczestników obozu o planowanych zajęciach, czuwanie nad realizacją zajęć zgodnie z harmonogramem).
2) osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie warsztatów z zakresu rozwoju kompetencji społecznych - posiadającą wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika/psychologia/doradztwo zawodowe/socjologia lub wykształcenie wyższe z uprawnieniami trenerskimi lub kwalifikacjami pedagogicznymi oraz wiedzą w zakresie tematyki rozwoju kompetencji osobistych, posiadającym doświadczenie w pełnieniu funkcji wykładowcy na co najmniej 2 szkoleniach, których przedmiotem był rozwój kompetencji społecznych.

Sytuacja ekonomiczna:
Zamawiający odstępuje od opisu sposobu spełniania warunku.

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 4: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty:
Szczegółowy opis miejsca wykonania zamówienia i warunków zakwaterowania.

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
1. Zgodnie z art. 144 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2010r., Nr 113 poz. 759 z późn. zm.) Zamawiający przewiduje zmiany postanowień zawartej umowy
w stosunku do treści oferty w następujących przypadkach:
1) dopuszczalna jest zmiana umowy polegająca na zmianie osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za przedmiot zamówienia - Wykonawca może dokonać wymiany osób, które zaproponował
w ofercie jako osoby prowadzące warsztaty/kurs, będące całodobowymi opiekunami podczas wyjazdu; w takiej sytuacji Wykonawca zobowiązany jest wskazać Zamawiającemu inną osobę o kwalifikacjach, wykształceniu, doświadczeniu nie niższym, niż wymaga tego SIWZ (wykonawcy nie przysługuje roszczenie o zwrot kosztów wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wymiany osób wyznaczonych pierwotnie przez Wykonawcę),
2) dopuszczalna jest zmiana umowy polegająca na zmianie wynagrodzenia za przedmiot zamówienia w przypadku gdy ulegną zmianie powszechnie obowiązujące przepisy
w zakresie wysokości stawki podatku od towarów i usług na przedmiot świadczenia,
3) dopuszczalna jest zmiana umowy polegająca na zmianie wynagrodzenia za przedmiot zamówienia w przypadku gdy nie wszyscy podopieczni wyznaczeni przez PCPR do wyjazdu na obóz/szkolenie wezmą w nim udział,
4) dopuszczalna jest zmiana umowy polegająca na zmianie danych Wykonawcy bez zmian samego Wykonawcy (np. zmiana siedziby, adresu, nazwy),
5) dopuszczalne są zmiany postanowień umowy, które wynikają ze zmiany obowiązujących przepisów, jeżeli konieczne będzie dostosowanie postanowień umowy do nowego stanu prawnego,
6) dopuszczalna jest zmiana numeru rachunku bankowego wykonawcy, podanego
w umowie, w przypadku zmiany rachunku bankowego wykonawcy, na który następować ma zapłata wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu niniejszego zamówienia.

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 80

Nazwa kryterium 2: ilość zabiegów rehabilitacyjnych

Znaczenie kryterium 2: 20

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.pcprjarocin.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Jarocińskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.
ul. T. Kościuszki 15b, 63-200 Jarocin

Data składania wniosków, ofert: 02/11/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.
ul. T. Kościuszki 15b, 63-200 Jarocin

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Przedmiotowe zadanie wspólfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla projektu pn. Lepszy start - wsparcie aktywności i mobilności zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie w ramach Priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działania 7.1. Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.2. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

Czy unieważnienie postępowania: Tak

Kody CPV:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
853125004 (Usługi rehabilitacyjne)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
551300000 (Inne usługi hotelarskie)

Oświadczenie nr 6: Tak

Podobne przetargi

165058 / 2011-06-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Dębica (podkarpackie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ ZAWODOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU REALIZOWANEGO PRZEZ POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W DĘBICY PT.: PROGRAM AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ W POWIECIE DĘBICKIM, WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI PRIORYTET VII PROMOCJA INTEGRACJI SPOŁECZNEJ, DZIAŁANIE 7.1 ROZWÓJ I UPOWSZECHNIANIE AKTYWNEJ INTEGRACJI, PODDZIAŁANIE 7.1.2 ROZWÓJ I UPOWSZECHNIANIE AKTYWNEJ INTEGRACJI PRZEZ POWIATOWE CENTRA POMOCY RODZINIE.

169141 / 2013-08-26 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnieźnie - Gniezno (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługa szkoleniowa dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnieźnie: I. Podstawowy kurs florystyczny dla 25 osób II. Kurs fryzjerski dla 11 osób III. Kurs przygotowujący do zawodu kucharza dla 15 osób

389284 / 2011-11-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krotoszynie - Krotoszyn (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii B dla 4 klientów Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie, uczestniczących w projekcie pn. Szansa na lepsze życie, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

198951 / 2011-07-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Parczew (lubelskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zorganizowanie i przeprowadzenie 11 kursów szkoleniowych dla grupy osób niepełnosprawnych liczącej 64 osoby oraz jednego kursu szkoleniowego dla grupy osób usamodzielniających się liczącej 17 osób w ramach projektu /Lepszy start w dorosłe życie/ współfinansowanego ze środków EFS w ramach PO KL, Priorytet VII, Działanie 7.1., Poddziałanie 7.1.2

374818 / 2012-10-01 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zorganizowanie i przeprowadzenie kursów Część I - kurs podstawowej obsługi komputera i innych urządzeń biurowych Część II - kurs podstaw krawieckich + kurs BHP wraz z I pomocą przedmedyczną Część III - kurs podstaw stolarstwa i obsługi magazynu + kurs BHP wraz z I pomocą przedmedyczną

187976 / 2009-06-10 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Zakład Karny w Rawiczu - Rawicz (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przedmiotem zamówienia jest usługa szkolenia osadzonych w zawodzie malarz budowlany i glazurnik oraz przeprowadzenie szkoleń aktywizacyjnych i wzmacniających - klub pracy.

100937 / 2014-05-12 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie - Czarnków (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja i przeprowadzenie szkolenia z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych

216475 / 2012-10-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Myślibórz (zachodniopomorskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przeprowadzenie szkoleń w ramach projektu pn. Pomocna dłoń, etap II współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII: Promocja integracji społecznej; Działania 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji Poddziałania 7.1.2 - Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji społecznej przez powiatowe centra pomocy rodzinie

188224 / 2011-07-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Maków Mazowiecki (mazowieckie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zorganizowanie i przeprowadzenie w formie sesji wyjazdowej kursu komputerowego z grafika komputerową i projektowaniem stron www połączonego z rehabilitacją dla uczestników projektu systemowego pn. Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu pełnoletnich wychowanków rodzin zastępczych z terenu powiatu makowskiego - edycja III/2011, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

266092 / 2011-08-31 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krotoszynie - Krotoszyn (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zorganizowanie i przeprowadzenie Kursu zawodowego pn. Kucharz z elementami kelnerstwa w małej gastronomi dla 4 klientów Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie, uczestniczących w projekcie pn. Szansa na lepsze życie, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

337806 / 2009-09-29 - Inny: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie - Konin (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przeprowadzenie zajęć pozalekcyjnych w ramach realizacji projektu: Gimnazjalna Akademia Nauk dla subregionu konińskiego (ZP-145/2009)

223571 / 2013-10-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie - Gniezno (wielkopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja obozu Aktywnej Integracji dla uczestników projektu: Centrum Aktywności Społecznej LARGO

113943 / 2014-05-27 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Kluczbork (opolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Usługa organizacji i przeprowadzenia wyjazdowych warsztatów socjokulturalnych w ramach projektu Dobry Start