Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

123724 / 2012-04-18 - Administracja samorzÄ…dowa / Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie (Olsztyn)

Przygotowanie i przeprowadzenie eventu rybnego, w ramach realizacji projektu Kampania promująca ryby i produkty rybne pochodzące z akwakultury pt. Rybka na tarczy - II edycja

Opis zamówienia

III. Opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie eventu rybnego, w ramach realizacji projektu Kampania promująca ryby i produkty rybne pochodzące z akwakultury pt. Rybka na tarczy - II edycja.
2. W skład przedmiotu zamówienia wchodzą następujące działania:
1) przygotowanie i przeprowadzenie eventu rybnego,
2) uzyskanie stosownych pozwoleń i zaświadczeń związanych z zorganizowaniem eventu rybnego,
3) zapewnienie energii do realizacji eventu rybnego.
3. Projekt jest współfinansowany z Programu Operacyjnego Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013, w ramach środka 3.4. Rozwój nowych rynków i kampanie promocyjne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Wykonawca zobowiązany będzie wykonać opisane poniżej działania:
1. Event rybny:
1) event odbędzie się na terenie pól grunwaldzkich, Gmina Stębark,
2) termin i czas trwania eventu - 2.06.2012 r., ok. 5-6 godzin,
3) event w założeniu ma popularyzować spożycie ryb, przybliżyć społeczeństwu walory zdrowotne oraz smakowe ryb i produktów rybnych oraz przekazać podstawową wiedzę na temat przyrządzania produktów rybnych,
4) event powinien mieć oprawę średniowieczną,
5) w trakcie eventu odbywać się będzie pokaz kulinarny sporządzania potraw rybnych według średniowiecznych przepisów - zgodnie z ideą przewodnią projektu. Potrawy będą przyrządzane przez kucharza, a następnie degustowane przez widzów imprezy. Każda potrawa sporządzona zostanie w wersji oryginalnej, według zachowanych przepisów, i uwspółcześnionej - tak, by degustujący mogli osobiście przekonać się, jak zmieniały się trendy w żywieniu na przestrzeni wieków. Pokaz odbędzie się na specjalnie przygotowanej scenie,
6) podczas eventu odbywać się będzie degustacja smacznych dań z ryb słodkowodnych i gotowych produktów. Degustacja odbędzie się pod dwoma dużymi, specjalnie ustawionymi namiotami. Wymagana jest ilość minimum 10 tysięcy uprzednio przygotowanych oraz smażonych na bieżąco porcji potraw z ryb przez obsługę - minimum 6 rodzajów potraw,
7) w trakcie eventu funkcjonować będzie stoisko promocyjne z dietetykiem, materiałami promocyjnymi (ulotki, wydawnictwo z przepisami) rozdawanymi przez hostessy. Należy przygotować ulotki zachęcające do spożywania ryb słodkowodnych, zawierające informacje na temat wartości i znaczenia ryb w diecie człowieka oraz banner reklamowy, promujący event rybny,
8) w ramach eventu funkcjonowało będzie stoisku warsztatowe z wędzenia i grillowania ryb. Każdy będzie mógł pod okiem fachowców spróbować swoich sił w przyrządzaniu ryby.

Opis poszczególnych działań w ramach eventu:
1) Degustacja potraw rybnych - przygotowanie dań rybnych do nieodpłatnej konsumpcji podczas imprezy. W ramach degustacji przewidziano ustawienie stoisk do przyrządzania potraw rybnych wraz z obsługą - kucharze, obsługa, kelnerzy (10 osób). Cały sprzęt i produkty niezbędne do przygotowania i realizacji degustacji zapewni Wykonawca. Do przechowywania produktów i przyrządzania potraw należy zapewnić zaplecze chłodnicze oraz sprzęt kuchenny (m.in. grille, piece, sprzęt i naczynia do gotowania, stoły, drobny sprzęt kuchenny itp.). Do degustacji wykorzystane zostaną różne rodzaje ryb słodkowodnych pochodzących z akwakultury, przygotowanych na różny sposób (różne typy porcji). Planuje się wykorzystanie do promocji m.in.: pstrąga, karpia, tołpygi, karasia, szczupaka, węgorza, sandacza. Wymagana jest ilość minimum 10 tysięcy uprzednio przygotowanych oraz smażonych na bieżąco porcji potraw z ryb przez obsługę - minimum 6 rodzajów potraw z ryb (np. zupa rybna, ryba w potrawce itp.). Wykonawca w porozumieniu z Zamawiajcym ustali rodzaje potraw rybnych. Wykonawca zapewni zestawy naczyń jednorazowych niezbędnych do degustacji (nóż, widelec, łyżka, miseczka, talerzyk) - 10 000 sztuk. Degustacja zostanie przeprowadzona pod specjalnie przygotowanymi dwoma namiotami.
porcje degustacyjne:
a) zupa - min. 250 ml,
b) ryba - min. 100 g,
c) inne - min. 100 g.

2) Stoisko promocyjne dotyczące kampanii w plenerze - ustawienie, wyposażenie w materiały oraz obsługa stoiska promocyjnego (dietetyk, hostessy, wydawnictwo poradnikowe, ulotki). Planowane wyposażenie stoiska promocyjnego w plenerze: namiot, stół, biurko lub lada (ewentualnie drugi stół), mebel na broszury i ulotki promocyjne, krzesła dla dietetyka i uczestników, ekran ze sterownikiem do prezentacji programu. Koszt obejmuje rozłożenie i złożenie namiotu. Do dyspozycji uczestników eventu będzie dietetyk, udzielający szczegółowych informacji m.in. na temat znaczenia ryb w racjonalnej diecie człowieka. W trakcie eventu rybnego hostessy (4 osoby) będą rozdawać ulotki dotyczące wartości i znaczenia ryb w racjonalnej diecie człowieka oraz wydawnictwo poradnikowe. Koszt obejmuje merytoryczne opracowanie materiałów promocyjnych (opracowanie projektu materiałów promocyjnych), przygotowanie ulotek oraz bannera reklamowego.
a) Ulotki - format A5, pełen kolor, zadruk dwustronny, papier kreda min. 135 g/m, nakład: 4000 sztuk. Ulotki mają zawierać informacje na temat wartości i znaczenia ryb w racjonalnej diecie człowieka. Ulotka powinna posiadać informacje na temat znaczenia ryb w naszej kuchni oraz w kuchni średniowiecznej, informacje dlaczego warto spożywać ryby i produkty rybne, informacje o walorach ryb oraz na co zwracać uwagę przy wyborze ryby. Ulotka musi być oznakowana zgodne z wytycznymi dotyczącymi znakowania materiałów informacyjnych i promocyjnych związanych z Programem Operacyjnym Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 - 2013.
b) Banner reklamowy - wiszący, jednostronny, kolorowy, wymiary: ok. 4.5m x 1.5 m, 1 sztuka. Banner powinien zawierać duże logo kampanii Rybka na Tarczy, hasło kampanii, informacje o atrakcjach eventu oraz datę i miejsce eventu. Banner reklamowy musi być oznakowany zgodnie z wytycznymi dotyczącymi znakowania materiałów informacyjnych i promocyjnych związanychz Programem Operacyjnym Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 - 2013.

3) Warsztaty z wędzenia i grillowania ryby - wyposażenie stoiska w niezbędny sprzęt i produkty do przeprowadzenia warsztatów, zapewnienie obsługi - kucharze i pomocnicy (4 osoby). W ramach zadania przewidziano ustawienie stoiska warsztatowego obsługiwanego przez 2 kucharzy i 2 pomocników. Cały sprzęt i produkty niezbędne do przygotowania i realizacji warsztatów zapewni Wykonawca (produkty rybne i dodatki - dla 500 porcji, naczynia jednorazowe - 500 sztuk). Do przeprowadzenia warsztatów powinny zostać wykorzystane różne gatunki ryb słodkowodnych przeznaczonych do wędzenia i grillowania. Warsztaty mają za zadanie pokazać, jak smacznie i zdrowo można przyrządzić rybę.

4) Scena, nagłośnienie, oświetlenie - przygotowanie oraz obsługa profesjonalnej sceny. Scena powinna posiadać wymiary ok. 12 m x 8 m oraz zadaszenie. Do tego wyposażona zostanie w oświetlenie (m.in. punkty świetlne) oraz nagłośnienie (aparatura nagłośniająca min. 10000 W, monitory odsłuchowe, pełne zaplecze peryferyjne, tj. mikrofony, miksery, bramki). Na scenie odbędzie się pokaz kulinarny. Wykonawca zapewni osoby do obsługi sceny (oświetlenie, nagłośnienie).

5) Pokaz kulinarny - promocja kultury kulinarnej opartej na potrawach kulinarnych ryb, pokaz umiejętności kulinarnych znanego kucharza, połączony z degustacją dań. W ramach eventu na scenie będzie miał miejsce pokaz sporządzania potraw rybnych według średniowiecznych przepisów - zgodnie z ideą przewodnią projektu. Potrawy będą przyrządzane przez kucharza, a następnie degustowane przez widzów imprezy.
Powyższe wydarzenia odbędą się na specjalnie przygotowanej scenie, zdolnej pomieścić kucharzy, stoły i zastawę oraz sprzęt nagłośnieniowy. Wykonawca zapewni sprzet i rekwizyty niezbędne do przeprowadzenia pokazu kulinarnego.
Prowadzący imprezę - całą imprezę poprowadzi konferansjer (prowadzący imprezę). Konferansjer ma za zadanie prowadzenie całości imprezy: realizację programu imprezy, zapowiadanie kolejnych etapów eventu, zabawianie uczestników i tworzenie dobrego klimatu.

6) Namioty z wyposażeniem - zapewnienie namiotów z wyposażeniem w stoły i ławy. Wymagane są 2 duże namioty o wymiarach ok. 12m x 6m, wyposażone w ławy i siedziska każdy (ok. 25 sztuk), przy których zmieści się ok. 200 osób. Pod dwoma przygotowanymi namiotami odbędzie się degustacja potraw rybnych.

7) Ochrona, zabezpieczenie ppoż., med. - sanit., sprzątanie terenu - zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprezy. Wykonawca zobowizany będzie do zapewnienia ochrony, zabezpieczenia ppożarowego, pomocy medycznej, zaplecza higieniczno-sanitarnego (sanitariaty) oraz koszy na śmieci na potrzeby imprezy plenerowej. Wnioskodawca odpowiedzialny będzie za sprzątnięcie terenu po realizacji eventu rybnego (w tym wywóz odpadów po imprezie).

2. Uzyskanie stosownych pozwoleń i zaświadczeń związanych z zorganizowaniem eventu rybnego - dotyczy uzyskania i złożenia odpowiednich dokumentów oraz poniesienia niezbędnych opłat związanych z organizacja imprezy (ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych). Wykonawca zapewni wszystkie niezbedne dokumenty i pozwolenia do realizacji imprezy plenerowej.

3. Zapewnienie energii do realizacji eventu rybnego - dotyczy zapewnienia energii potrzebnej do zrealizowania eventu rybnego. Wnioskodawca zagwarantuje agregaty prądotwórcze oraz zapewni energię niezbędną do zasilania sprzętu do gotowania potrzebnego do realizacji pokazu - głownie butle gazowe. Związane jest to z niedoborem mocy na polach grunwaldzkich, konieczne do przeprowadzenia eventu.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 123724

Data publikacji: 2012-04-18

Nazwa:
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie

Ulica: ul. Parkowa 1

Numer domu: 1

Miejscowość: Olsztyn

Kod pocztowy: 10-233

Województwo / kraj: warmińsko-mazurskie

Numer telefonu: 89 513 17 31

Numer faxu: 89 526 89 99

Adres strony internetowej: www.ceik.eu

Regon: 51098306000000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przygotowanie i przeprowadzenie eventu rybnego, w ramach realizacji projektu Kampania promująca ryby i produkty rybne pochodzące z akwakultury pt. Rybka na tarczy - II edycja

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
III. Opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie eventu rybnego, w ramach realizacji projektu Kampania promująca ryby i produkty rybne pochodzące z akwakultury pt. Rybka na tarczy - II edycja.
2. W skład przedmiotu zamówienia wchodzą następujące działania:
1) przygotowanie i przeprowadzenie eventu rybnego,
2) uzyskanie stosownych pozwoleń i zaświadczeń związanych z zorganizowaniem eventu rybnego,
3) zapewnienie energii do realizacji eventu rybnego.
3. Projekt jest współfinansowany z Programu Operacyjnego Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013, w ramach środka 3.4. Rozwój nowych rynków i kampanie promocyjne.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Wykonawca zobowiązany będzie wykonać opisane poniżej działania:
1. Event rybny:
1) event odbędzie się na terenie pól grunwaldzkich, Gmina Stębark,
2) termin i czas trwania eventu - 2.06.2012 r., ok. 5-6 godzin,
3) event w założeniu ma popularyzować spożycie ryb, przybliżyć społeczeństwu walory zdrowotne oraz smakowe ryb i produktów rybnych oraz przekazać podstawową wiedzę na temat przyrządzania produktów rybnych,
4) event powinien mieć oprawę średniowieczną,
5) w trakcie eventu odbywać się będzie pokaz kulinarny sporządzania potraw rybnych według średniowiecznych przepisów - zgodnie z ideą przewodnią projektu. Potrawy będą przyrządzane przez kucharza, a następnie degustowane przez widzów imprezy. Każda potrawa sporządzona zostanie w wersji oryginalnej, według zachowanych przepisów, i uwspółcześnionej - tak, by degustujący mogli osobiście przekonać się, jak zmieniały się trendy w żywieniu na przestrzeni wieków. Pokaz odbędzie się na specjalnie przygotowanej scenie,
6) podczas eventu odbywać się będzie degustacja smacznych dań z ryb słodkowodnych i gotowych produktów. Degustacja odbędzie się pod dwoma dużymi, specjalnie ustawionymi namiotami. Wymagana jest ilość minimum 10 tysięcy uprzednio przygotowanych oraz smażonych na bieżąco porcji potraw z ryb przez obsługę - minimum 6 rodzajów potraw,
7) w trakcie eventu funkcjonować będzie stoisko promocyjne z dietetykiem, materiałami promocyjnymi (ulotki, wydawnictwo z przepisami) rozdawanymi przez hostessy. Należy przygotować ulotki zachęcające do spożywania ryb słodkowodnych, zawierające informacje na temat wartości i znaczenia ryb w diecie człowieka oraz banner reklamowy, promujący event rybny,
8) w ramach eventu funkcjonowało będzie stoisku warsztatowe z wędzenia i grillowania ryb. Każdy będzie mógł pod okiem fachowców spróbować swoich sił w przyrządzaniu ryby.

Opis poszczególnych działań w ramach eventu:
1) Degustacja potraw rybnych - przygotowanie dań rybnych do nieodpłatnej konsumpcji podczas imprezy. W ramach degustacji przewidziano ustawienie stoisk do przyrządzania potraw rybnych wraz z obsługą - kucharze, obsługa, kelnerzy (10 osób). Cały sprzęt i produkty niezbędne do przygotowania i realizacji degustacji zapewni Wykonawca. Do przechowywania produktów i przyrządzania potraw należy zapewnić zaplecze chłodnicze oraz sprzęt kuchenny (m.in. grille, piece, sprzęt i naczynia do gotowania, stoły, drobny sprzęt kuchenny itp.). Do degustacji wykorzystane zostaną różne rodzaje ryb słodkowodnych pochodzących z akwakultury, przygotowanych na różny sposób (różne typy porcji). Planuje się wykorzystanie do promocji m.in.: pstrąga, karpia, tołpygi, karasia, szczupaka, węgorza, sandacza. Wymagana jest ilość minimum 10 tysięcy uprzednio przygotowanych oraz smażonych na bieżąco porcji potraw z ryb przez obsługę - minimum 6 rodzajów potraw z ryb (np. zupa rybna, ryba w potrawce itp.). Wykonawca w porozumieniu z Zamawiajcym ustali rodzaje potraw rybnych. Wykonawca zapewni zestawy naczyń jednorazowych niezbędnych do degustacji (nóż, widelec, łyżka, miseczka, talerzyk) - 10 000 sztuk. Degustacja zostanie przeprowadzona pod specjalnie przygotowanymi dwoma namiotami.
porcje degustacyjne:
a) zupa - min. 250 ml,
b) ryba - min. 100 g,
c) inne - min. 100 g.

2) Stoisko promocyjne dotyczące kampanii w plenerze - ustawienie, wyposażenie w materiały oraz obsługa stoiska promocyjnego (dietetyk, hostessy, wydawnictwo poradnikowe, ulotki). Planowane wyposażenie stoiska promocyjnego w plenerze: namiot, stół, biurko lub lada (ewentualnie drugi stół), mebel na broszury i ulotki promocyjne, krzesła dla dietetyka i uczestników, ekran ze sterownikiem do prezentacji programu. Koszt obejmuje rozłożenie i złożenie namiotu. Do dyspozycji uczestników eventu będzie dietetyk, udzielający szczegółowych informacji m.in. na temat znaczenia ryb w racjonalnej diecie człowieka. W trakcie eventu rybnego hostessy (4 osoby) będą rozdawać ulotki dotyczące wartości i znaczenia ryb w racjonalnej diecie człowieka oraz wydawnictwo poradnikowe. Koszt obejmuje merytoryczne opracowanie materiałów promocyjnych (opracowanie projektu materiałów promocyjnych), przygotowanie ulotek oraz bannera reklamowego.
a) Ulotki - format A5, pełen kolor, zadruk dwustronny, papier kreda min. 135 g/m, nakład: 4000 sztuk. Ulotki mają zawierać informacje na temat wartości i znaczenia ryb w racjonalnej diecie człowieka. Ulotka powinna posiadać informacje na temat znaczenia ryb w naszej kuchni oraz w kuchni średniowiecznej, informacje dlaczego warto spożywać ryby i produkty rybne, informacje o walorach ryb oraz na co zwracać uwagę przy wyborze ryby. Ulotka musi być oznakowana zgodne z wytycznymi dotyczącymi znakowania materiałów informacyjnych i promocyjnych związanych z Programem Operacyjnym Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 - 2013.
b) Banner reklamowy - wiszący, jednostronny, kolorowy, wymiary: ok. 4.5m x 1.5 m, 1 sztuka. Banner powinien zawierać duże logo kampanii Rybka na Tarczy, hasło kampanii, informacje o atrakcjach eventu oraz datę i miejsce eventu. Banner reklamowy musi być oznakowany zgodnie z wytycznymi dotyczącymi znakowania materiałów informacyjnych i promocyjnych związanychz Programem Operacyjnym Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 - 2013.

3) Warsztaty z wędzenia i grillowania ryby - wyposażenie stoiska w niezbędny sprzęt i produkty do przeprowadzenia warsztatów, zapewnienie obsługi - kucharze i pomocnicy (4 osoby). W ramach zadania przewidziano ustawienie stoiska warsztatowego obsługiwanego przez 2 kucharzy i 2 pomocników. Cały sprzęt i produkty niezbędne do przygotowania i realizacji warsztatów zapewni Wykonawca (produkty rybne i dodatki - dla 500 porcji, naczynia jednorazowe - 500 sztuk). Do przeprowadzenia warsztatów powinny zostać wykorzystane różne gatunki ryb słodkowodnych przeznaczonych do wędzenia i grillowania. Warsztaty mają za zadanie pokazać, jak smacznie i zdrowo można przyrządzić rybę.

4) Scena, nagłośnienie, oświetlenie - przygotowanie oraz obsługa profesjonalnej sceny. Scena powinna posiadać wymiary ok. 12 m x 8 m oraz zadaszenie. Do tego wyposażona zostanie w oświetlenie (m.in. punkty świetlne) oraz nagłośnienie (aparatura nagłośniająca min. 10000 W, monitory odsłuchowe, pełne zaplecze peryferyjne, tj. mikrofony, miksery, bramki). Na scenie odbędzie się pokaz kulinarny. Wykonawca zapewni osoby do obsługi sceny (oświetlenie, nagłośnienie).

5) Pokaz kulinarny - promocja kultury kulinarnej opartej na potrawach kulinarnych ryb, pokaz umiejętności kulinarnych znanego kucharza, połączony z degustacją dań. W ramach eventu na scenie będzie miał miejsce pokaz sporządzania potraw rybnych według średniowiecznych przepisów - zgodnie z ideą przewodnią projektu. Potrawy będą przyrządzane przez kucharza, a następnie degustowane przez widzów imprezy.
Powyższe wydarzenia odbędą się na specjalnie przygotowanej scenie, zdolnej pomieścić kucharzy, stoły i zastawę oraz sprzęt nagłośnieniowy. Wykonawca zapewni sprzet i rekwizyty niezbędne do przeprowadzenia pokazu kulinarnego.
Prowadzący imprezę - całą imprezę poprowadzi konferansjer (prowadzący imprezę). Konferansjer ma za zadanie prowadzenie całości imprezy: realizację programu imprezy, zapowiadanie kolejnych etapów eventu, zabawianie uczestników i tworzenie dobrego klimatu.

6) Namioty z wyposażeniem - zapewnienie namiotów z wyposażeniem w stoły i ławy. Wymagane są 2 duże namioty o wymiarach ok. 12m x 6m, wyposażone w ławy i siedziska każdy (ok. 25 sztuk), przy których zmieści się ok. 200 osób. Pod dwoma przygotowanymi namiotami odbędzie się degustacja potraw rybnych.

7) Ochrona, zabezpieczenie ppoż., med. - sanit., sprzątanie terenu - zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom imprezy. Wykonawca zobowizany będzie do zapewnienia ochrony, zabezpieczenia ppożarowego, pomocy medycznej, zaplecza higieniczno-sanitarnego (sanitariaty) oraz koszy na śmieci na potrzeby imprezy plenerowej. Wnioskodawca odpowiedzialny będzie za sprzątnięcie terenu po realizacji eventu rybnego (w tym wywóz odpadów po imprezie).

2. Uzyskanie stosownych pozwoleń i zaświadczeń związanych z zorganizowaniem eventu rybnego - dotyczy uzyskania i złożenia odpowiednich dokumentów oraz poniesienia niezbędnych opłat związanych z organizacja imprezy (ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych). Wykonawca zapewni wszystkie niezbedne dokumenty i pozwolenia do realizacji imprezy plenerowej.

3. Zapewnienie energii do realizacji eventu rybnego - dotyczy zapewnienia energii potrzebnej do zrealizowania eventu rybnego. Wnioskodawca zagwarantuje agregaty prądotwórcze oraz zapewni energię niezbędną do zasilania sprzętu do gotowania potrzebnego do realizacji pokazu - głownie butle gazowe. Związane jest to z niedoborem mocy na polach grunwaldzkich, konieczne do przeprowadzenia eventu.

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

data_roz: 02/06/2012

Zaliczka: Nie

Wiedza i doświadczenie:
W przetargu mogą wziąć udział Wykonawcy spełniający warunki posiadania wiedzy i doświadczenia, tj. w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonali co najmniej dwie usługi, spośród których każda:
1) była o wartości nie mniejszej niż 150 000,00 złotych brutto,
2) polegała na realizacji projektu, w skład którego wchodziło przygotowanie i przeprowadzenie eventu (imprezy, wydarzenia) obejmującego przyrządzenie i degustację potraw dla co najmniej 1000 osób,

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
W przetargu mogą wziąć udział Wykonawcy spełniający warunek dysponowania odpowiednimi osobami zdolnymi do wykonania zamówienia tj. zapewnia udział w wykonaniu zamówienia co najmniej jednej osoby - kucharza, który posiada doświadczenie w przeprowadzeniu pokazów kulinarnych i przeprowadził co najmniej dwa pokazy kulinarne na żywo, dla co najmniej 1000 osób, podczas eventu (imprezy, wydarzenia), obejmujące przyrządzanie potraw

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie nr 10: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Nie

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 50

Nazwa kryterium 2:
Doświadczenie w wykonaniu usług o wartości nie mniejszej niż 150.000 złotych brutto i polegających na przeprowadzeniu eventu obejmującego przygotowani

Znaczenie kryterium 2: 20

Nazwa kryterium 3:
Doświadczenie kucharza w przeprowadzeniu pokazów kulinarnych dla co najmniej 1000 osób

Znaczenie kryterium 3: 20

Nazwa kryterium 4:
Doświadczenie w organizacji i produkcji wydarzeń o charakterze artystyvznym związanych ze średniowieczem

Znaczenie kryterium 4: 10

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych 10-233 Olsztyn ul. Parkowa 1

Data składania wniosków, ofert: 26/04/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych 10-233 Olsztyn ul. Parkowa 1 Sekretariat p. 58

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Kody CPV:
553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
553200009 (Usługi podawania posiłków)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
920000001 (Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe)

Podobne przetargi

260029 / 2014-12-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek w Piszu - Pisz (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługa przygotowania i dostarczania posiłków (catering)dla uczestników projektu Kompleksowe wsparcie szkół w Powiecie Piskim współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet III. Wysoka jakość systemu oświaty Działanie 3.5. Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

194290 / 2015-07-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rozogach - Rozogi (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Przygotowanie, dowiezienie i wydawanie posiłków w placówkach oświatowych na terenie gminy Rozogi w roku szkolnym 2015/2016

340166 / 2013-08-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Braniewie - Braniewo (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na przygotowanie, dostawę i wydawanie posiłków dla wychowanków SOSW w Braniewie.

102470 / 2016-04-25 - Administracja samorzÄ…dowa

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługi w zakresie przygotowywania i dostarczania posiłków dla jednostek organizacyjnych Powiatu Kętrzyńskiego

63930 / 2014-02-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek w Piszu - Pisz (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Realizacja usługi cateringu uczestnikom projektu pt. Kompleksowe wsparcie szkół w Powiecie Piskim współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Priorytetu III. Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5. Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

208176 / 2012-06-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica - Szczytno (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Obsługa cateringowa młodzieży szkolnej w ramach projektu POKL pt. Patrzymy w Przyszłość 2 w Zespole Szkół Nr 1 w Szczytnie w okresie do 29.06.2012 r.

255254 / 2008-12-05 - Administracja samorzÄ…dowa

Dom Pomocy Społecznej "Zacisze" - Kowale Oleckie (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Dostarczanie całodziennego wyzywienia mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej Zacisze w Kowalach Oleckich

338754 / 2013-08-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Szkół w Młynarach - Młynary (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Przygotowanie i dostawa własnym środkiem transportu posiłków dla uczniów Zespołu Szkół w Młynarach w okresie od 09.09.2013r. do 26.06.2014r.

140590 / 2011-06-02 - Inny: państwowa jednotka organizacyjna nieposiadajaca osobowości prawnej

Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP w Olsztynie - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługa przygotowania , dowozu i podania ciepłych posiłków oraz poczęstunków dla 100 uczestników projektu Szkolenie - Praktyka - Zatrudnienie - Rozwój IV współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, realizowanego przez Warmińsko - Mazurską Wojewódzką Komendę OHP w Ośrodku Szkolenia i Wychowania Młodzieży w Pasłęku, Środowiskowym Hufcu Pracy w Ostródzie, Środowiskowym Hufcu Pracy w Elblągu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu

129152 / 2009-04-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica - Szczytno (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługa cateringu w ramach projektu z POKL działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego pt. Patrzymy w Przyszłość

28570 / 2015-02-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Dożywianie uczniów szkół z terenu Dobrego Miasta w formie gorących posiłków w latach 2015 - 2017

308832 / 2013-08-01 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Gronowo Elbląskie - Gronowo Elbląskie (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługi cateringowe dla Ośrodka Przedszkolnego w Jegłowniku ul. Nogatu 15 w ramach projektu pn.: Chatka Puchatka

413540 / 2012-10-23 - Inny: państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP w Olsztynie - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługa przygotowania (CPV 55321000-6 - przygotowanie posiłków), dowozu ( CPV 55521200-0 - dowożenie posiłków) i podania ciepłych posiłków (CPV 55320000-9 - podawanie posiłków) dla uczestników projektu Nowe Perspektywy współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, realizowanego przez Warmińsko - Mazurską Wojewódzką Komendę OHP w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie, Hufcu Pracy w Piszu, Środowiskowym Hufcu Pracy w Ostródzie