Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

13195 / 2010-01-20 - Podmiot prawa publicznego / Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera (Łódź)

Ochrona budynków i mienia Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi.

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest: dozór, ochrona mienia i budynków Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Zakres podstawowych obowiązków pracowników dozoru ochrony obejmuje:

I. PORTIERNIA A

Do szczególnych obowiązków pracownika dozoru-ochrony PORTIERNI A w budynku przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 8, należy :

1.Codzienna całodobowa jednoosobowa ochrona obiektu przy ul. Św. Teresy 8 wraz z obsługą Portierni A obejmującą budynek wysoki Instytutu (budynek A) i część budynku niskiego (budynek B) zaplecze pomiędzy bramą nr 6 i bramą nr 1, budynki magazynowe, garaże, i budynki techniczne. Dotyczy to w szczególności:
-ochrony przed kradzieżą, dewastacją, pożarem, zalaniem i innymi zdarzeniami losowymi
-podstawowej obsługi centralki alarmowej ppoż., w przypadku pojawienia się alarmu.
2.Kontrola ruchu osobowego oraz kontrola wynoszonego sprzętu, materiałów itp. ( za okazaniem przepustek materiałowych wystawianych przez Sekcję Techniczno-Administracyjną).
3.Wydawanie- przyjmowanie dokumentów i kluczy od samochodów służbowych IMP od kierowców IMP, oraz osób uprawnionych ( za pokwitowaniem w rejestrze).
4.Wydawanie-przyjmowanie kluczy od pomieszczeń Budynku A i części naukowej Budynku B oraz pomieszczeń budynku Technicznego - wyłącznie uprawnionym pracownikom , za pokwitowaniem w rejestrze.
5.Wydawanie-przyjmowanie kluczy do pokoi hotelowych wg listy zakwaterowania przygotowanej przez pracownika Sekcji Techniczno-Administracyjnej oraz pomoc w wypełnieniu karty meldunkowej, jeśli zaistnieje taka potrzeba, a następnie przekazanie jej pracownikowi Sekcji Techniczno Administracyjnej. Wzór listy zakwaterowania, druki oświadczeń dotyczących korzystania z Parkingu osób zakwaterowanych w hotelu oraz dodatkowe informacje znajdują się w załączeniu do niniejszej specyfikacji.
6.Informowanie i kierowanie ruchem osobowym interesantów i gości Instytutu (zgodnie z obowiązującymi zasadami- Instrukcja-zawarta w Zarządzeniu Wewnętrznym Nr 72000 z dnia 21 kwietnia 2000 r. Dyrektora IMP w Łodzi im. prof. dra med. Jerzego Nofera- str.2).
7.Obsługa bramy nr 1, i uruchamianie automatycznej zapory umożliwiającej wjazd wyjazd na parking przed wejściem głównym).
8.Codzienne otwieranie zamykanie w określonych godzinach Bramy nr 1, 6, 8, 9 i przejścia na I p. między budynkami A i B (rano o godz. 630, popołudniu o godz. 1630).
9.Codzienne otwieranie i zamykanie krat, wyjść awaryjnych klatki schodowej D , E, G - otwieranie o godz. 700, zamykanie o godz.1700.
10.Obsługa szatni w sobotę i w niedzielę, gdy wymagają tego okoliczności i potrzeby
IMP.
11.Prowadzenie Książki Dyżurów, w której dokonuje się regularnych wpisów oraz uwag, zdarzeń, awarii, uszkodzeń itp.
12.Portier ma prawo i obowiązek dokonania kontroli wynoszonego bagażu budzącego podejrzenia, że wynoszony sprzęt jest własnością Instytutu, ma prawo żądać przepustek materiałowych na wynoszony sprzęt, materiały, przedmioty itp., wystawionych przez Sekcję Techniczno-Administracyjną na dany dzień i godzinę.
13.Czuwanie nad stanem bezpieczeństwa pożarowego w rejonie dozorowanego obiektu, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych. Wymagana znajomość podstawowych czynności przy obsłudze sygnalizacji ppoż., zaworów wody, znajomości Instrukcji Bezpieczeństwa pożarowego i Planu ewakuacji. W przypadku nieuzasadnionego (z winy Zleceniobiorcy) przyjazdu jednostki straży pożarnej koszty interwencji pokrywa Zleceniobiorca.
14.Ewidencjonowanie przeprowadzanych rozmów telefonicznych w przypadkach awaryjnych (data, godz. Nr telef.- sprawa).
15.Powiadamianie telefoniczne dyżurujących pod telefonem pracowników technicznych (po godzinach pracy) o zaistniałych awariach, zdarzeniach, odnotowując w Książce dyżurów. Lista pracowników dyżurujących pod telefonem przekazywana jest na Portierni A- na każdy nowy miesiąc,

oraz powiadamianie w ciągu dnia pracy:

W sprawach technicznych :
Kierownika Sekcji Techniczno-Administracyjnej = tel. wew. 865
Pracownika inżynieryjnego Sekcji Techniczno-Administracyjnej = tel. wew. 864

W sprawach administracyjno-gospodarczych:
Kierownika Sekcji Techniczno-Administracyjnej = tel. wew. 865
Samodzielnego referenta Działu Adm. - Technicznego = tel. wew. 860

W sprawach ogólnych - wyjątkowych:
Kierownika Działu Adm. - Technicznego = tel. wew. 859
Specjalistę ds. Administracyjnych = tel. wew. 874

16.Zapalanie i gaszenie oświetlenia wewnątrz budynku, świateł dyżurnych lub zgodnie z zaleceniami kierownika Sekcji Techniczno-Administracyjnej.
17.Obsługa głównych portierni: A , B i szatni w budynku Zamawiającego, przy ul. Św. Teresy w Łodzi zobowiązana jest posiadać jednolite umundurowanie.
18.Pracownik Portierni A ma obowiązek utrzymania jej w czystości (codzienne sprzątanie).
19.Pracownik Portierni A ma obowiązek odśnieżania i posypywania środkami antypoślizgowymi (np. piaskiem) wejścia do budynku A (schodów i parkingu dla dyrekcji) w przypadku nagromadzenia się śniegu - w dni wolne od pracy w IMP oraz po godzinach pracy IMP tj. gdy służby techniczne IMP są nieobecne. Stosowny sprzęt i środki zabezpiecza Zamawiający.




II. Szatnia IMP

Zatrudnienie sezonowe w okresie od początku 37 tygodnia roku do końca 19 tygodnia roku następnego w godzinach 700-1700 od poniedziałku do piątku (w soboty, niedziele i inne dni wolne od pracy w IMP szatnię obsługuje portier z Portierni A).

1. Zatrudniony pracownik-szatniarz jest odpowiedzialny materialnie za przyjętą do szatni
odzież zewnętrzną,
2. Przyjmowanie i wydawanie odzieży -tylko za wydaniem i zwrotem numerka fabrycznego
Instytutu,
3. Zatrudniony pracownik-szatniarz jest zobowiązany do codziennej kontroli ilości numerków i
zdejmowania ich przed dniami wolnymi od pracy (lub przekazania określonej ilości
numerków wskazanemu pracownikowi IMP - zgodnie z zaleceniem kierownictwa Działu
Administracyjno-Technicznego).
4. Pracownik obsługi Szatni ma obowiązek utrzymania jej w czystości(codzienne
sprzątanie),
5. Pracownik szatni winien być wyposażony w firmowe umundurowanie.


III. PORTIERNIA B

Do szczególnych obowiązków pracownika dozoru-ochrony PORTIERNI B w budynku przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 8 należy:


1. Obsługa całodobowa jednoosobowa Portierni B wraz z ochroną obiektu obejmującą:
-Przychodnię Chorób Zawodowych,
-Klinikę Chorób Zawodowych i Toksykologii,
-Klinikę Audiologii i Foniatrii,
-Ośrodek Alergii Zawodowej i Zdrowia Środowiskowego,
-Zakład Immunotoksykologii,
-Zakład Psychologii,
oraz parking ogólny od ul. Św. Teresy (między bramą nr 1 a bramą nr 3) i parking kliniczny (podwórze między bramą nr 4, a bramą nr 6).
2.Obsługa szatni dla interesantów Przychodni Chorób Zawodowych, Kliniki Audiologii i Foniatrii, Ośrodka Alergii Zawodowej i Zdrowia Środowiskowego, Kliniki Chorób Zawodowych i Toksykologii.
3.Informowanie i kierowaniem ruchem osobowym pacjentów i interesantów Przychodni Chorób zawodowych, Kliniki Chorób Zawodowych i Toksykologii, Kliniki Audiologii i Foniatrii, Ośrodka Alergii Zawodowej i Zdrowia Środowiskowego.
4.Kontrola ruchu osobowego przez Portiernię B:
-Pacjenci na badania w Przychodni Chorób Zawodowych, Ośrodku Alergii Zawodowej i Zdrowia Środowiskowego, po okazaniu skierowania, kierowani są do rejestracji.
-Pacjenci Klinik mogą wejść na teren po okazaniu skierowań na badania lub hospitalizację, osoby odwiedzające chorych przebywających w Klinikach mogą wejść codziennie w godz. 1400-1700 a przed 1400 i po 1700 po uzgodnieniu telefonicznym z dyżurką pielęgniarek,(Toksykologia tel.757, Choroby Zawodowe tel.770)
-Osoby zgłaszające się w celu uzyskania informacji o stanie zdrowia chorych przebywających w Klinice mogą wejść na teren Kliniki po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z pielęgniarką (Izba Przyjęć), tel.-754; dyżurką pielęgniarek I piętro tel.-757; dyżurką pielęgniarek II piętro tel.-770 lub z lekarzem dyżurnym tel.-763,
-Pracownicy Instytutu mogą wejść na teren do godz. 1700 bez przepustki (po okazaniu karty zegarowej) a po godz. 1700 tylko za okazaniem aktualnej przepustki wystawionej przez Sekcję Techniczno-Administracyjną, (zwolnieni są pracownicy klinik i Zakładu Immunotoksykologii pracujący na zmiany).
5. Kontrola ruchu pojazdów przez bramę nr 3 i nr 4:
-Dozwolony wjazd na parking ogólny wyłącznie dla pracowników Instytutu, których pojazdy są odpowiednio i prawidłowo oznakowane literką P na tle żółtym w granatowym kole zębatym,
-Brama nr 3 otwierana o godz. 600, zamykana o godz. 2000,
-W godz. 1530-700 mogą parkować samochody kursantów zakwaterowanych w Instytucie (po okazaniu dowodu zakwaterowania).
6. Kontrola ruch pojazdów przez bramę nr4:
-Bez przepustek dozwolony wjazd dla karetek pogotowia ratunkowego, oraz oznakowanych pojazdów policyjnych dowożących i pilnujących pacjentów uzależnionych.
-Bez przepustek ale po uzgodnieniu telefonicznym z Sekcją Techniczno-Administracyjną, samochody dostawcze,
-Oznakowanie samochodu literką Pw kolorze niebieskim upoważnia do wjazdu na parking kliniczny po sprawdzeniu w wykazie uprawnionych osób.
7.Portier wydaje i przyjmuje klucze od pomieszczeń Przychodni Chorób Zawodowych wyłącznie za pokwitowaniem w Rejestrze pobierania zdawania kluczy przez uprawnionych pracowników Przychodni (czytelne podpisy).
8.Portier ma prawo i obowiązek dokonania kontroli wynoszonego bagażu budzącego podejrzenia, że wynoszony sprzęt jest własnością Instytutu, ma prawo żądać przepustek materiałowych na wynoszony sprzęt, materiały, przedmioty itp. Wystawionych przez Sekcję Techniczno-Administracyjną na dany dzień i godzinę
9.Czuwanie nad stanem bezpieczeństwa pożarowego w rejonie dozorowanego obiektu szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych. Znajomość lokalizacji zaworów wody, znajomości Instrukcji Bezpieczeństwa pożarowego i Planu ewakuacji. W przypadku nieuzasadnionego (z winy Zleceniobiorcy) przyjazdu jednostki straży pożarnej koszty interwencji pokrywa Zleceniobiorca.
10.Powiadamia telefonicznie o zaistniałych awariach, zdarzeniach Portiernię A (tel. 891) odnotowując w Książce Dyżurów.
11.Obsługa głównych portierni: (A i B) w budynku Zamawiającego, przy ul. Św. Teresy 8 w Łodzi zobowiązana jest posiadać jednolite umundurowanie.
12. Pracownik Portierni B ma obowiązek utrzymania jej w czystości (codzienne sprzątanie).
13. Pracownik Portierni B ma obowiązek odśnieżania i posypywania środkami antypoślizgowymi (np. piaskiem) wejścia do budynku B (kompleksu schodów i drogi do furtki wejściowej na teren Szpitala Biegańskiego) w przypadku nagromadzenia się śniegu - w dni wolne od pracy w IMP oraz po godzinach pracy IMP., gdy służby techniczne IMP są nieobecne. Stosowny sprzęt i środki zabezpiecza Zamawiający.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 13195

Data publikacji: 2010-01-20

Nazwa:
Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

Ulica: ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 8

Numer domu: 8

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 91-348

Województwo / kraj: łódzkie

Numer telefonu: 042 6314871

Numer faxu: 042 6314872

Adres strony internetowej: www.imp.lodz.pl

Regon: 00028853800000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Podmiot prawa publicznego

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Ochrona budynków i mienia Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi.

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia publicznego jest: dozór, ochrona mienia i budynków Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Zakres podstawowych obowiązków pracowników dozoru ochrony obejmuje:

I. PORTIERNIA A

Do szczególnych obowiązków pracownika dozoru-ochrony PORTIERNI A w budynku przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 8, należy :

1.Codzienna całodobowa jednoosobowa ochrona obiektu przy ul. Św. Teresy 8 wraz z obsługą Portierni A obejmującą budynek wysoki Instytutu (budynek A) i część budynku niskiego (budynek B) zaplecze pomiędzy bramą nr 6 i bramą nr 1, budynki magazynowe, garaże, i budynki techniczne. Dotyczy to w szczególności:
-ochrony przed kradzieżą, dewastacją, pożarem, zalaniem i innymi zdarzeniami losowymi
-podstawowej obsługi centralki alarmowej ppoż., w przypadku pojawienia się alarmu.
2.Kontrola ruchu osobowego oraz kontrola wynoszonego sprzętu, materiałów itp. ( za okazaniem przepustek materiałowych wystawianych przez Sekcję Techniczno-Administracyjną).
3.Wydawanie- przyjmowanie dokumentów i kluczy od samochodów służbowych IMP od kierowców IMP, oraz osób uprawnionych ( za pokwitowaniem w rejestrze).
4.Wydawanie-przyjmowanie kluczy od pomieszczeń Budynku A i części naukowej Budynku B oraz pomieszczeń budynku Technicznego - wyłącznie uprawnionym pracownikom , za pokwitowaniem w rejestrze.
5.Wydawanie-przyjmowanie kluczy do pokoi hotelowych wg listy zakwaterowania przygotowanej przez pracownika Sekcji Techniczno-Administracyjnej oraz pomoc w wypełnieniu karty meldunkowej, jeśli zaistnieje taka potrzeba, a następnie przekazanie jej pracownikowi Sekcji Techniczno Administracyjnej. Wzór listy zakwaterowania, druki oświadczeń dotyczących korzystania z Parkingu osób zakwaterowanych w hotelu oraz dodatkowe informacje znajdują się w załączeniu do niniejszej specyfikacji.
6.Informowanie i kierowanie ruchem osobowym interesantów i gości Instytutu (zgodnie z obowiązującymi zasadami- Instrukcja-zawarta w Zarządzeniu Wewnętrznym Nr 72000 z dnia 21 kwietnia 2000 r. Dyrektora IMP w Łodzi im. prof. dra med. Jerzego Nofera- str.2).
7.Obsługa bramy nr 1, i uruchamianie automatycznej zapory umożliwiającej wjazd wyjazd na parking przed wejściem głównym).
8.Codzienne otwieranie zamykanie w określonych godzinach Bramy nr 1, 6, 8, 9 i przejścia na I p. między budynkami A i B (rano o godz. 630, popołudniu o godz. 1630).
9.Codzienne otwieranie i zamykanie krat, wyjść awaryjnych klatki schodowej D , E, G - otwieranie o godz. 700, zamykanie o godz.1700.
10.Obsługa szatni w sobotę i w niedzielę, gdy wymagają tego okoliczności i potrzeby
IMP.
11.Prowadzenie Książki Dyżurów, w której dokonuje się regularnych wpisów oraz uwag, zdarzeń, awarii, uszkodzeń itp.
12.Portier ma prawo i obowiązek dokonania kontroli wynoszonego bagażu budzącego podejrzenia, że wynoszony sprzęt jest własnością Instytutu, ma prawo żądać przepustek materiałowych na wynoszony sprzęt, materiały, przedmioty itp., wystawionych przez Sekcję Techniczno-Administracyjną na dany dzień i godzinę.
13.Czuwanie nad stanem bezpieczeństwa pożarowego w rejonie dozorowanego obiektu, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych. Wymagana znajomość podstawowych czynności przy obsłudze sygnalizacji ppoż., zaworów wody, znajomości Instrukcji Bezpieczeństwa pożarowego i Planu ewakuacji. W przypadku nieuzasadnionego (z winy Zleceniobiorcy) przyjazdu jednostki straży pożarnej koszty interwencji pokrywa Zleceniobiorca.
14.Ewidencjonowanie przeprowadzanych rozmów telefonicznych w przypadkach awaryjnych (data, godz. Nr telef.- sprawa).
15.Powiadamianie telefoniczne dyżurujących pod telefonem pracowników technicznych (po godzinach pracy) o zaistniałych awariach, zdarzeniach, odnotowując w Książce dyżurów. Lista pracowników dyżurujących pod telefonem przekazywana jest na Portierni A- na każdy nowy miesiąc,

oraz powiadamianie w ciągu dnia pracy:

W sprawach technicznych :
Kierownika Sekcji Techniczno-Administracyjnej = tel. wew. 865
Pracownika inżynieryjnego Sekcji Techniczno-Administracyjnej = tel. wew. 864

W sprawach administracyjno-gospodarczych:
Kierownika Sekcji Techniczno-Administracyjnej = tel. wew. 865
Samodzielnego referenta Działu Adm. - Technicznego = tel. wew. 860

W sprawach ogólnych - wyjątkowych:
Kierownika Działu Adm. - Technicznego = tel. wew. 859
Specjalistę ds. Administracyjnych = tel. wew. 874

16.Zapalanie i gaszenie oświetlenia wewnątrz budynku, świateł dyżurnych lub zgodnie z zaleceniami kierownika Sekcji Techniczno-Administracyjnej.
17.Obsługa głównych portierni: A , B i szatni w budynku Zamawiającego, przy ul. Św. Teresy w Łodzi zobowiązana jest posiadać jednolite umundurowanie.
18.Pracownik Portierni A ma obowiązek utrzymania jej w czystości (codzienne sprzątanie).
19.Pracownik Portierni A ma obowiązek odśnieżania i posypywania środkami antypoślizgowymi (np. piaskiem) wejścia do budynku A (schodów i parkingu dla dyrekcji) w przypadku nagromadzenia się śniegu - w dni wolne od pracy w IMP oraz po godzinach pracy IMP tj. gdy służby techniczne IMP są nieobecne. Stosowny sprzęt i środki zabezpiecza Zamawiający.




II. Szatnia IMP

Zatrudnienie sezonowe w okresie od początku 37 tygodnia roku do końca 19 tygodnia roku następnego w godzinach 700-1700 od poniedziałku do piątku (w soboty, niedziele i inne dni wolne od pracy w IMP szatnię obsługuje portier z Portierni A).

1. Zatrudniony pracownik-szatniarz jest odpowiedzialny materialnie za przyjętą do szatni
odzież zewnętrzną,
2. Przyjmowanie i wydawanie odzieży -tylko za wydaniem i zwrotem numerka fabrycznego
Instytutu,
3. Zatrudniony pracownik-szatniarz jest zobowiązany do codziennej kontroli ilości numerków i
zdejmowania ich przed dniami wolnymi od pracy (lub przekazania określonej ilości
numerków wskazanemu pracownikowi IMP - zgodnie z zaleceniem kierownictwa Działu
Administracyjno-Technicznego).
4. Pracownik obsługi Szatni ma obowiązek utrzymania jej w czystości(codzienne
sprzątanie),
5. Pracownik szatni winien być wyposażony w firmowe umundurowanie.


III. PORTIERNIA B

Do szczególnych obowiązków pracownika dozoru-ochrony PORTIERNI B w budynku przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 8 należy:


1. Obsługa całodobowa jednoosobowa Portierni B wraz z ochroną obiektu obejmującą:
-Przychodnię Chorób Zawodowych,
-Klinikę Chorób Zawodowych i Toksykologii,
-Klinikę Audiologii i Foniatrii,
-Ośrodek Alergii Zawodowej i Zdrowia Środowiskowego,
-Zakład Immunotoksykologii,
-Zakład Psychologii,
oraz parking ogólny od ul. Św. Teresy (między bramą nr 1 a bramą nr 3) i parking kliniczny (podwórze między bramą nr 4, a bramą nr 6).
2.Obsługa szatni dla interesantów Przychodni Chorób Zawodowych, Kliniki Audiologii i Foniatrii, Ośrodka Alergii Zawodowej i Zdrowia Środowiskowego, Kliniki Chorób Zawodowych i Toksykologii.
3.Informowanie i kierowaniem ruchem osobowym pacjentów i interesantów Przychodni Chorób zawodowych, Kliniki Chorób Zawodowych i Toksykologii, Kliniki Audiologii i Foniatrii, Ośrodka Alergii Zawodowej i Zdrowia Środowiskowego.
4.Kontrola ruchu osobowego przez Portiernię B:
-Pacjenci na badania w Przychodni Chorób Zawodowych, Ośrodku Alergii Zawodowej i Zdrowia Środowiskowego, po okazaniu skierowania, kierowani są do rejestracji.
-Pacjenci Klinik mogą wejść na teren po okazaniu skierowań na badania lub hospitalizację, osoby odwiedzające chorych przebywających w Klinikach mogą wejść codziennie w godz. 1400-1700 a przed 1400 i po 1700 po uzgodnieniu telefonicznym z dyżurką pielęgniarek,(Toksykologia tel.757, Choroby Zawodowe tel.770)
-Osoby zgłaszające się w celu uzyskania informacji o stanie zdrowia chorych przebywających w Klinice mogą wejść na teren Kliniki po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z pielęgniarką (Izba Przyjęć), tel.-754; dyżurką pielęgniarek I piętro tel.-757; dyżurką pielęgniarek II piętro tel.-770 lub z lekarzem dyżurnym tel.-763,
-Pracownicy Instytutu mogą wejść na teren do godz. 1700 bez przepustki (po okazaniu karty zegarowej) a po godz. 1700 tylko za okazaniem aktualnej przepustki wystawionej przez Sekcję Techniczno-Administracyjną, (zwolnieni są pracownicy klinik i Zakładu Immunotoksykologii pracujący na zmiany).
5. Kontrola ruchu pojazdów przez bramę nr 3 i nr 4:
-Dozwolony wjazd na parking ogólny wyłącznie dla pracowników Instytutu, których pojazdy są odpowiednio i prawidłowo oznakowane literką P na tle żółtym w granatowym kole zębatym,
-Brama nr 3 otwierana o godz. 600, zamykana o godz. 2000,
-W godz. 1530-700 mogą parkować samochody kursantów zakwaterowanych w Instytucie (po okazaniu dowodu zakwaterowania).
6. Kontrola ruch pojazdów przez bramę nr4:
-Bez przepustek dozwolony wjazd dla karetek pogotowia ratunkowego, oraz oznakowanych pojazdów policyjnych dowożących i pilnujących pacjentów uzależnionych.
-Bez przepustek ale po uzgodnieniu telefonicznym z Sekcją Techniczno-Administracyjną, samochody dostawcze,
-Oznakowanie samochodu literką Pw kolorze niebieskim upoważnia do wjazdu na parking kliniczny po sprawdzeniu w wykazie uprawnionych osób.
7.Portier wydaje i przyjmuje klucze od pomieszczeń Przychodni Chorób Zawodowych wyłącznie za pokwitowaniem w Rejestrze pobierania zdawania kluczy przez uprawnionych pracowników Przychodni (czytelne podpisy).
8.Portier ma prawo i obowiązek dokonania kontroli wynoszonego bagażu budzącego podejrzenia, że wynoszony sprzęt jest własnością Instytutu, ma prawo żądać przepustek materiałowych na wynoszony sprzęt, materiały, przedmioty itp. Wystawionych przez Sekcję Techniczno-Administracyjną na dany dzień i godzinę
9.Czuwanie nad stanem bezpieczeństwa pożarowego w rejonie dozorowanego obiektu szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych. Znajomość lokalizacji zaworów wody, znajomości Instrukcji Bezpieczeństwa pożarowego i Planu ewakuacji. W przypadku nieuzasadnionego (z winy Zleceniobiorcy) przyjazdu jednostki straży pożarnej koszty interwencji pokrywa Zleceniobiorca.
10.Powiadamia telefonicznie o zaistniałych awariach, zdarzeniach Portiernię A (tel. 891) odnotowując w Książce Dyżurów.
11.Obsługa głównych portierni: (A i B) w budynku Zamawiającego, przy ul. Św. Teresy 8 w Łodzi zobowiązana jest posiadać jednolite umundurowanie.
12. Pracownik Portierni B ma obowiązek utrzymania jej w czystości (codzienne sprzątanie).
13. Pracownik Portierni B ma obowiązek odśnieżania i posypywania środkami antypoślizgowymi (np. piaskiem) wejścia do budynku B (kompleksu schodów i drogi do furtki wejściowej na teren Szpitala Biegańskiego) w przypadku nagromadzenia się śniegu - w dni wolne od pracy w IMP oraz po godzinach pracy IMP., gdy służby techniczne IMP są nieobecne. Stosowny sprzęt i środki zabezpiecza Zamawiający.

Kody CPV:
797100004 (Usługi ochroniarskie)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Tak

Czas: O

Okres w miesiącach: 24

opis_war:
I. Udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą wziąć Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:

a. posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania;
b. posiadania wiedzy i doświadczenia;
c. dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia;
d. sytuacji ekonomicznej i finansowej;
e. wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanowią pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

II. Warunki dodatkowe

1. Pracownicy zatrudnieni przy ochronie będą zatrudnieni przez Wykonawcę w ramach umowy o pracę. Wykonawca potwierdzi ten fakt stosownym oświadczeniem załączonym do treści składanej oferty.

2. Wykonawca składający ofertę musi dysponować minimum 4 pracownikami ochrony z licencją pracownika ochrony II stopnia oraz minimum 5 pracownikami z licencją pracownika ochrony I stopnia.

3. Pracownicy sprawujący nadzór ze strony Wykonawcy będą posiadać licencję II stopnia w zakresie ochrony. Wykonawca potwierdzi ten fakt stosownym oświadczeniem załączonym do treści składanej oferty.

4. Wykonawca przedstawi przewidywaną ilość zatrudnionych pracowników przy dozorze i obsłudze szatni (uwzględniając Portiernię A i B oraz szatnię).

5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie Wykonawcy, u których ponad 50% zatrudnionych pracowników stanowią osoby niepełnosprawne w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych lub właściwych przepisów państw członkowskich Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

inf_osw:
1. W celu wykazania spełniania przez Wykonawcę warunków, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku - Prawo zamówień publicznych, oraz wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcy o okolicznościach, o których mowa w art. 24 ust. 1 ustawy Zamawiający żąda następujących dokumentów:

1.1 koncesji, zezwolenia lub licencji,

1.2 aktualnego odpisu z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert, a w stosunku do osób fizycznych oświadczenia w zakresie art. 24 ust. 1 pkt 2 ustawy;

1.3 aktualnego zaświadczenia właściwego Naczelnika Urzędu Skarbowego oraz właściwego
oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
potwierdzające odpowiednio, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, opłat oraz
składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, lub zaświadczeń, że uzyskał przewidziane
prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w
całości wykonania decyzji właściwego organu, wystawionych nie wcześniej niż 3
miesiące przed upływem terminu składania ofert;

1.4 wykazu wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również
wykonywanych (minimum 3) usług o wartości minimum 200.000 zł brutto rocznie każda w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, odpowiadający swoim rodzajem usłudze stanowiącej przedmiot zamówienia, z podaniem ich wartości, przedmiotu, daty wykonania i odbiorców, tel. kontaktowych odbiorców oraz załączenie dokumentów potwierdzających, że usługi wskazane w wykazie zostały wykonane należycie (referencje minimum 3).

Do oferty winny być załączone minimum 3, a maksimum 20 referencji. W przypadku załączenia więcej niż 20 referencji, Zamawiający będzie brał pod uwagę 20 pierwszych.

1.5 opłaconej polisy, a w przypadku jej braku innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę minimum 200.000 zł.

1.6 umowy spółki cywilnej, jeżeli działalność gospodarcza prowadzona jest w formie spółki cywilnej z ewentualnymi aneksami wskazującymi aktualny, na dzień składania ofert sposób reprezentowania spółki. Ponadto każdy ze wspólników spółki cywilnej zobowiązany jest dostarczyć indywidualny wypis z rejestru ewidencji działalności gospodarczej.

W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (Konsorcja firm) dokumenty, o których mowa w pkt. 1.1. - 1.3. składa każdy z nich.

Ponadto:

2. wypełniony druk oferty stanowiący Załącznik nr 1 do SIWZ,

3. oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu zgodne z art. 22 i 24 ustawy Prawo zamówień publicznych (Załącznik nr 2 do SIWZ). W przypadku złożenia oferty przez podmioty występujące wspólnie, oświadczenie składają wspólnie wszyscy uczestnicy podmiotu,

4. wypełniony formularz ofertowy stanowiący Załącznik nr 3 do SIWZ,

5. wypełniony Załącznik nr 4 do SIWZ doświadczenie Wykonawcy,

6. wykaz pracowników posiadających licencję I i II stopnia wraz z dokumentami stwierdzającymi, że osoby wskazane w wykazie posiadają wymagane uprawnienia,

7. oświadczenia, o których mowa w Warunkach dodatkowych niniejszej SIWZ,

8. przewidywana ilość zatrudnionych pracowników przy dozorze i obsłudze szatni,

9. oświadczenie Wykonawcy o zatrudnianiu ponad 50% osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych lub właściwych przepisów państw członkowskich Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego - jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania w tych państwach.

Kod trybu postepowania: PN

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 80

Nazwa kryterium 2: Doświadczenie Wykonawcy

Znaczenie kryterium 2: 20

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.imp.lodz.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
INSTYTUT MEDYCYNY PRACY IM. PROF. DRA MED. JERZEGO NOFERA
91-348 ŁÓDŹ, UL. ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS NR 8, POKÓJ 86 - SEKCJA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH.

Data składania wniosków, ofert: 01/02/2010

Godzina składania wniosków, ofert: 11:00

Miejsce składania:
INSTYTUT MEDYCYNY PRACY IM. PROF. DRA MED. JERZEGO NOFERA
91-348 ŁÓDŹ, UL. ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS NR 8, POKÓJ 81 - KANCELARIA GŁÓWNA.

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Podobne przetargi

131071 / 2014-06-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Administracja Zasobów Komunalnych Łódź-Górna - Łódź (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
Fizyczny dozór obszaru i obiektu położonego w Łodzi, przy ul. Municypalnej 4 oraz wykonanie systemu telewizji przemysłowej na zewnątrz obiektu

77951 / 2016-06-09 - Uczelnia publiczna

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach - Skierniewice (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
Zakup usług ochrony mienia wraz ze sprzątaniem i utrzymaniem czystości w obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach przy ul. Batorego 64C

192473 / 2014-09-09 - Uczelnia publiczna

Miejski Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
Ochrona fizyczna osób i mienia oraz monitoring obiektu Miejskiego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim

27094 / 2009-02-13 - Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał

Sąd Rejonowy dla Łodzi - Widzewa w Łodzi - Łódź (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
świadczenie usług konwojowania wartości pieniężnych dla potrzeb Sądu Rejonowego dla Łodzi Widzewa w Łodzi

169308 / 2013-04-26 - Uczelnia publiczna

Politechnika Łódzka, Centrum Zarządzania i Inżynierii Produkcji - Sieradz (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
Usługa całodobowej ochrony budynku i mienia Centrum Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Politechniki Łódzkiej w Sieradzu przy ul. Plac Wojewódzkim 3 .

1391 / 2009-01-05 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Urząd Skarbowy w Poddębicach - Poddębice (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
US-IX-251/O/2008 Przedmiotem zamówienia jest bezpośrednia ochrona fizyczna mienia i obiektu - dwukondygnacyjnego budynku administracyjnego, o powierzchni użytkowej ok. 650 m2 przy ulicy Narutowicza 12 w Poddębicach, w którym swą siedzibę ma Urząd Skarbowy w Poddębicach

208910 / 2010-07-14 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej - Łódź (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
Całodobowa Ochrona obiektów, mienia i terenu w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi,91-229 Łodź, ul. Aleksandrowska 159. Nr sprawy ANZP/PN/U/9/07/2010

132172 / 2012-04-25 - Podmiot prawa publicznego

Muzeum Sztuki w Łodzi - Łódź (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
Świadczenie usługi ochrony osób i mienia wszystkich obiektów Muzeum Sztuki w Łodzi

414896 / 2010-12-21 - Inny: samorzÄ…dowa instytucja kultury

Muzeum Miasta Łodzi - Łódź (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
Przetarg nieograniczony na usługę całodobowej ochrony i monitoringu z dojazdem grupy interwencyjnej obiektów Muzeum Miasta Łodzi

409022 / 2013-10-08 - Uczelnia publiczna

Politechnika Łódzka Centrum Językowe - Łódź (łódzkie)
CPV: 797100004 (Usługi ochroniarskie)
Świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia w obiekcie Centrum Językowego Politechniki Łódzkiej Al. Politechniki 12, 90-924 Łódź