Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

219269 / 2011-08-13 - Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał / Zakład Karny w Tarnowie-Mościcach (Tarnów)

ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE KURSU PRZYUCZAJĄCEGO DO ZAWODU ORAZ ZAJĘĆ Z ZAKRESU AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

Opis zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie na terenie Zakładu Karnego w Tarnowie-Mościcach dla skazanych odbywających karę pozbawienia wolności kursu przyuczającego do zawodu oraz zajęć z zakresu aktywizacji zawodowej w rozumieniu §2 ust. 1 pkt 1) i 3) rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z 3 lutego 2006 w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 219269

Data publikacji: 2011-08-13

Nazwa: Zakład Karny w Tarnowie-Mościcach

Ulica: ul. Jędrzeja Śniadeckiego 9

Numer domu: 9

Miejscowość: Tarnów

Kod pocztowy: 33-101

Województwo / kraj: małopolskie

Numer telefonu: 014 6319300

Numer faxu: 014 6319305

Adres strony internetowej: www.sw.gov.pl

Regon: 00032001200000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego:
Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE KURSU PRZYUCZAJĄCEGO DO ZAWODU ORAZ ZAJĘĆ Z ZAKRESU AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem Zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie na terenie Zakładu Karnego w Tarnowie-Mościcach dla skazanych odbywających karę pozbawienia wolności kursu przyuczającego do zawodu oraz zajęć z zakresu aktywizacji zawodowej w rozumieniu §2 ust. 1 pkt 1) i 3) rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z 3 lutego 2006 w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych.

Czy zamówienie jest podzielone na części: Tak

Ilość części: 2

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Informacja na temat wadium: Zamawiający nie wymaga złożenia wadium

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy w części I: prowadzą kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych, co uprawnia ich do wydawania zaświadczeń według wzorów, będących załącznikami nr 1 i 2 do rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych,
posiadają zaświadczenie właściwego organu o wpisie do rejestru instytucji szkoleniowych, o którym mowa w art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008 r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm.) z numerem tego wpisu lub akredytację, o której mowa w art. 68b ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.),
w części II:
posiadają zaświadczenie właściwego organu o wpisie do rejestru instytucji szkoleniowych, o którym mowa w art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z numerem tego wpisu

Wiedza i doświadczenie:
O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy w części I: zrealizowali w ciągu ostatnich trzech lat przed dniem otwarcia ofert min. 2 kursy przyuczające do zawodu lub kursy zawodowe pn. Monter izolacji budowlanych dla min. 12 uczestników biorących udział w każdym kursie,
w części II: zrealizowali w ciągu ostatnich trzech lat przed dniem otwarcia ofert min. 2-krotnie zajęcia z zakresu aktywizacji dla min. 12 uczestników biorących udział w każdych zajęciach

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy w części I: dysponują min. 3 osobami/instruktorami posiadającymi uprawnienia do nauczania w dziedzinach objętych usługą (Monter izolacji budowlanych);
w części II: dysponują min. 2 osobami/instruktorami posiadającymi uprawnienia do nauczania w dziedzinie objętej usługą

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Nie

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 65

Nazwa kryterium 2:
Udział kwotowy (wyrażony w zł) kosztu materiałów do realizacji zajęć praktycznych w całkowitym koszcie usługi

Znaczenie kryterium 2: 35

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.sw.gov.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia: w siedzibie Zamawiającego

Data składania wniosków, ofert: 24/08/2011

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania: w siedzibie Zamawiającego

On: D

Termin związania ofertą, data do: 22/09/2011

Informacje dodatkowe:
Zamówienie będzie realizowane w związku z Projektem współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet I, Działanie 1.3, Poddziałanie 1.3.4 pn. Cykl szkoleniowo - aktywizacyjny służący podniesieniu kwalifikacji zawodowych osób pozbawionych wolności oraz przygotowaniu ich do powrotu na rynek pracy po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności. Projekt ten jest realizowany przez Zakład Karny w Tarnowie - Mościcach w okresie od 01.08.2008 do 30.11.2012 na podstawie umowy nr: UDA-POKL.01.03.04-00-027/08-01, zawartej pomiędzy Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich a Centralnym Zarządem Służby Więziennej.

Czy unieważnienie postępowania: Tak

Numer części zamówienia: 1

Nazwa:
Kurs przyuczający do zawodu Monter izolacji budowlanych

Opis:
Celem tego kursu jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie jego uczestników do pracy w zawodzie Monter izolacji budowlanych. W związku z tym w ramach kursu jego uczestnicy posiądą wiedzę i nabędą umiejętności w zakresie:
materiałoznawstwa,
podstaw rysunku technicznego,
podstaw wykonywania robót izolacji cieplnej w budownictwie,
przygotowywania frontu robót,
przygotowywania materiałów i narzędzi do robót,
wyrobienia praktycznej umiejętności organizowania własnej pracy na stanowisku roboczym,
z zachowaniem wymagań BHP, ppoż. i postanowień wynikających z regulaminu pracy.
Aby uczestnicy mogli w praktyce sprawdzić i rozwijać swoje umiejętności zawodowe, Zamawiający udostępni do zajęć praktycznych ścianę zewnętrzną z 17 oknami. Powierzchnia ściany umożliwia przeprowadzenie zajęć w sposób wszechstronny - realizację różnego rodzaju zadań praktycznych.
Mając na celu efektywność zajęć praktycznych, Zamawiający udostępnia powierzchnię umożliwiającą:
wykonanie izolacji cieplnej na powierzchni w przeliczeniu ok. 17 m2 na jednego kursanta
(oraz położenie listwy startowej o długości ok. 1 mb w przeliczeniu na jednego kursanta);
ułożenie parapetów w przeliczeniu ok. 1 m2 na jednego kursanta;
malowanie farbą olejną elementów wykończenia o charakterze ochronnym i zabezpieczającym w przeliczeniu ok. 6 m2 na jednego kursanta.
Zakres wykorzystanej w czasie zajęć praktycznych powierzchni oraz rodzaje realizowanych na niej zadań powinien zapewnić kursantom możliwie wysoki poziom nabytych umiejętności praktycznych, jak również umożliwić w szeroki sposób zapoznanie się z tematyką kursu.
W wyniku realizacji programu kursu jego uczestnik powinien potrafić wykonywać prace z tematyki:
1.Wykonanie izolacji cieplnej:
a)położenie listwy startowej,
b)położenie płyt styropianowych na ścianach - klejenie, montaż kołkami,
c)wykończenie szpalet okiennych styropianem,
d)montaż kątowników aluminiowych,
e)uzupełnianie ewentualnych nieszczelności + likwidacja nierówności.
2.Wykonanie tynku zewnętrznego:
a)nałożenie kleju wraz z siatką,
b)nałożenie podkładu pod tynk,
c)położenie tynku cienkowarstwowego,
d)malowanie elementów wykończenia farbą olejną.
3.Układanie parapetów z płytek gresowych:
a)przygotowanie podłoża pod ułożenie płytek,
b)zagruntowanie powierzchni pod parapety,
c)położenie płytek gresowych,
d)położenie fugi w parapetach z płytek gresowych.
Wykonawca zapewni komplet materiałów szkoleniowych/budowlanych potrzebnych uczestnikom kursu do zdobywania praktycznych umiejętności co najmniej w zakresie ocieplania ścian w technologii lekkiej mokrej o grubości styropianu max. 10 cm, kładzenia tynku cienkowarstwowego, co najmniej w dwóch kolorach, układania parapetów zewnętrznych i malowania farbą olejną elementów wykończeniowych.
Wykonawca dokona zakupu materiałów budowlanych niezbędnych do przeprowadzenia zajęć praktycznych w ramach kwoty przeznaczonej na zakup usługi szkoleniowej, w kwocie nie przekraczającej 40% kosztu ogólnego usługi szkoleniowej, zgodnie z przedłożonym przez siebie preliminarzem. Jednocześnie Wykonawca zaopatrzy uczestników w materiały w ilości zapewniającej efektywne wykorzystanie powierzchni udostępnionych celem odbycia praktycznej części kursu.
Ilość materiałów wykorzystanych w czasie zajęć praktycznych powinna uwzględniać wymogi jakie określa program kursu oraz odpowiadać zakresowi ćwiczeń praktycznych przewidzianych
i realizowanych w ramach kursu.
Wykonawca zadba o ład i porządek oraz organizację stanowisk pracy w czasie trwania zajęć praktycznych, jak również o segregację odpadów. Wykonawca usunie we własnym zakresie odpady, które Zamawiający uzna za zbędne.
Kurs przyuczający do zawodu powinien obejmować 140 godzin dydaktycznych, przy czym zajęcia teoretyczne w czasie kursu nie mogą trwać dłużej niż 50 godzin dydaktycznych. Dzienna liczba godzin kursu nie może przekroczyć 8 godzin dydaktycznych. W części teoretycznej przez godzinę dydaktyczną należy rozumieć 45 minut zajęć, natomiast w części praktycznej oznacza 60 minut.
Wykonawca zapewni w ramach wynagrodzenia przeprowadzenie właściwych badań medycznych, wysokościowych, przeszkolenia BHP i ppoż., wyposażenie uczestników kursu w odzież roboczą, zapewni apteczkę pierwszej pomocy oraz dokona ubezpieczenia NW jego uczestników.Kurs będzie się odbywać w dniach od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, pomiędzy godz. 08:00 a 15:00, nie więcej niż sześć godzin zegarowych dziennie, bez przerw.
Kurs kończy się wydaniem zaświadczeń o ukończeniu kursu zgodnych ze wzorem MEN określonym w Załączniku nr 1 do rozporządzenia Ministra Edukacji z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216) oraz wydaniem certyfikatów uczestnictwa w kursie z logotypami UE, EFS, POKL. Koszty wydania zaświadczeń i certyfikatów ponosi Wykonawca.
Otrzymanie zaświadczenia i certyfikatu przez uczestnika kursu jest warunkiem zapłaty pełnego wynagrodzenia za jej przeszkolenie. Warunkiem zaliczenia zajęć, będącym podstawą wydania zaświadczenia i certyfikatu jest min. 80% frekwencja uczestnika. Sposób rozliczenia w przypadku nie ukończenia pełnego kursu (braku osiągnięcia wskaźnika na poziomie 80%) przez uczestnika określają szczegółowe zapisy wzoru umowy będącej załącznikiem do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Przed rozpoczęciem kursu przyuczającego do zawodu Wykonawca jest zobowiązany do uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu zajęć kursu oraz przekazania harmonogramu nie później niż 2 dni przed rozpoczęciem zajęć. Harmonogram powinien zawierać m.in. daty i godziny zajęć oraz nazwiska osób je prowadzących.
Wykonawca przed rozpoczęciem kursu jest zobowiązany do przekazania Zamawiającemu listy/list osób prowadzących zajęcia, zawierających imię, nazwisko oraz serię i numer dowodu osobistego w celu uzyskania zgody kierownika Zamawiającego na wejście tych osób na teren Zamawiającego.
Ze względów bezpieczeństwa osoby mające pracować w bezpośrednim kontakcie z osadzonymi nie mogą być osobami karanymi.
Zamawiający zapewnia zaplecze do realizacji kursu (sale wykładowe, pomieszczenia praktycznej nauki zawodu, pomoce szkoleniowe, np. rzutnik multimedialny, flipchart, etc.) oraz sprzęt zakupiony w ramach Projektu na potrzeby realizacji zajęć.

Kody CPV:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Czas: D

Data zakończenia: 07/10/2011

Numer części zamówienia: 2

Nazwa: Zajęcia z zakresu aktywizacji zawodowej

Opis:
Celem zajęć z zakresu aktywizacji zawodowej jest zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności w zakresie poruszania się po rynku pracy po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności.
Szczegółowe cele zajęć:
uczestnicy dokonują analizy swoich mocnych stron,
uczestnicy odkrywają i określają swój potencjał,
uczestnicy określają swoje preferencje dotyczące pracy,
uczestnicy uczą się poruszać na jawnym i ukrytym rynku pracy,
uczestnicy uczą się pisać CV i list motywacyjny oraz rozmawiać z pracodawcą.
Zajęcia powinny swym zakresem tematycznym objąć następujące moduły:
Odkrywanie własnych możliwości i umiejętności
W ramach modułu muszą zostać omówione następujące tematy:
historia zawodowa jako źródło wiedzy o własnych umiejętnościach i kompetencjach,
identyfikacja umiejętności podstawowych zainteresowań,
odkrywanie własnych możliwości, określenie mocnych i słabych stron osobowości.
W wyniku realizacji modułu muszą zostać osiągnięte następujące cele:
zwiększenie poczucia pewności siebie,
identyfikacja umiejętności, słabych i mocnych stron,
wzmocnienie przekonania, że znalezienie pracy jest możliwe.
Rynek pracy
W ramach modułu muszą zostać omówione następujące tematy:
określenie podstawowych pojęć rynku pracy: towar, sprzedawca, nabywca, transakcja,
ukryty i jawny rynek pracy,
tendencje na rynku pracy.
W wyniku realizacji modułu muszą zostać osiągnięte następujące cele:
zmiana sposobu myślenia na temat rynku pracy,
demitologizacja rynku pracy,
nabycie umiejętności analizowania różnych form pracy.
Znajdowanie ofert pracy
W ramach modułu muszą zostać omówione następujące tematy:
ABC poszukiwania pracy oraz źródła informacji o wolnych miejscach pracy.
W wyniku realizacji modułu muszą zostać osiągnięte następujące cele:
poznanie zasad ułatwiających poszukiwanie pracy,
zapoznanie z technikami znajdowania ofert pracy ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych technologii (Internet).
Dokumenty aplikacyjne
W ramach modułu muszą zostać omówione następujące tematy:
rola dokumentów aplikacyjnych w poszukiwaniu pracy,
zasady pisania życiorysu zawodowego,
zasady pisania listu motywacyjnego.
W wyniku realizacji modułu muszą zostać osiągnięte następujące cele:
poznanie zasad sporządzania życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego,
nabycie umiejętności pisania życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego.
Rozmowa kwalifikacyjna
W ramach modułu muszą zostać omówione następujące tematy:
pytania i odpowiedzi przy rozmowie kwalifikacyjnej,
próbne rozmowy kwalifikacyjne,
autoprezentacja.
W wyniku realizacji modułu muszą zostać osiągnięte następujące cele:
poznanie zasad prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej,
przygotowanie do rozmowy,
przebieg rozmowy,
analiza popełnianych błędów.
Nowa praca
W ramach modułu muszą zostać omówione następujące tematy:
pierwszy dzień w nowej pracy,
świadectwo pracy a prawny stosunek pracy,
rodzaje umów o pracę,
elastyczne formy zatrudnienia.
W wyniku realizacji modułu muszą zostać osiągnięte następujące cele:
określenie pożądanych zachowań w nowym miejscu pracy,
zapoznanie się z rodzajami umów regulujących stosunek pracy.
Do sugerowanych przez Zamawiającego metod pracy należą:
praca w grupach,
praca indywidualna,
wykład,
studium przypadku,
ćwiczenie scenek,
burza mózgów,
dyskusja.
Zajęcia mają trwać 20 godzin dydaktycznych, maksymalnie 5 dni roboczych. Przewidywana ilość uczestników szkolenia: 12 osób. Wykonawca w ramach wynagrodzenia dokona ubezpieczenia NW jego uczestników.
Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, tj. laptopa i rzutnika.
W ramach kwoty przeznaczonej na zakup usługi Wykonawca zobowiązany jest opracować
i dostarczyć materiały szkoleniowe (skrypt) oraz materiały biurowe niezbędne do czynnego udziału
w zajęciach.
Wymaga się od Wykonawcy przygotowania materiałów szkoleniowych w atrakcyjnej formie multimedialnej (w postaci prezentacji multimedialnych).
Zakupu materiałów niezbędnych do przeprowadzenia zajęć praktycznych Wykonawca dokona
w ramach kwoty przeznaczonej na zakup usługi szkoleniowej, w wielkości nie przekraczającej 40% kosztu ogólnego usługi szkoleniowej.
Zajęcia będą się odbywać w dniach od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, pomiędzy godz. 08:00 a 15:00, nie więcej niż sześć godzin zegarowych dziennie, bez przerw.
Zajęcia kończą się wydaniem zaświadczeń o ukończeniu kursu zgodnych ze wzorem MEN określonym w Załączniku nr 1 do rozporządzenia Ministra Edukacji z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216) oraz wydaniem certyfikatów uczestnictwa w kursie z logotypami UE, EFS, POKL. Koszty wydania zaświadczeń i certyfikatów ponosi Wykonawca.
Otrzymanie zaświadczenia i certyfikatu przez uczestnika zajęć w zakresie aktywizacji jest warunkiem zapłaty pełnego wynagrodzenia za jej przeszkolenie. Warunkiem zaliczenia zajęć, będącym podstawą wydania zaświadczenia i certyfikatu jest min. 80% frekwencja uczestnika. Sposób rozliczenia w przypadku nie ukończenia pełnego kursu/ całości zajęć (braku osiągnięcia wskaźnika na poziomie 80%) przez uczestnika określają szczegółowe zapisy wzoru umowy będącej załącznikiem do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Przed rozpoczęciem zajęć Wykonawca jest zobowiązany do uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu zajęć oraz przekazania harmonogramu nie później niż 2 dni przed rozpoczęciem zajęć. Harmonogram powinien zawierać m.in. daty i godziny zajęć oraz nazwiska osób je prowadzących.
Wykonawca przed rozpoczęciem zajęć jest zobowiązany do przekazania Zamawiającemu listy/list osób prowadzących zajęcia, zawierających imię, nazwisko oraz serię i numer dowodu osobistego w celu uzyskania zgody kierownika Zamawiającego na wejście tych osób na teren Zamawiającego.
Ze względów bezpieczeństwa osoby mające pracować w bezpośrednim kontakcie z osadzonymi nie mogą być osobami karanymi.
Zamawiający zapewnia zaplecze do realizacji zajęć (sale wykładowe, pomieszczenia praktycznej nauki zawodu, pomoce szkoleniowe, np. rzutnik multimedialny, flipchart, etc.) oraz sprzęt zakupiony w ramach Projektu na potrzeby realizacji zajęć.

Kody CPV:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Czas: D

Data zakończenia: 14/10/2011

Kody CPV:
805000009 (Usługi szkoleniowe)

Podobne przetargi

20182 / 2011-02-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie - Chrzanów (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Świadczenie usługi organizacji i przeprowadzenia szkolenia pn. Zmiany do ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz akty wykonawcze, ze szczególnym uwzględnieniem rozporządzenia w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy.

399406 / 2011-11-28 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Biecz (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja, przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia zawodowego z zakresu ABC Przedsiębiorczości dla osób samotnie wychowujących dzieci oraz niepracujących zarejestrowanych lub nie w Powiatowym Urzędzie Pracy, lub pracujących w gospodarstwach rolnych z terenu Gminy Biecz w ramach projektu systemowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt: Czas na aktywność w gminie Biecz realizowanego przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bieczu na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie o dofinansowanie wyżej wskazanego

132334 / 2016-05-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługę szkoleniową pn. Dojrzały przedsiębiorca znak sprawy: ZP.2711.10.2016

138428 / 2009-05-08 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej 206 000 euro na usługę szkoleniową pod nazwą Obsługa finansowa małych i średnich firm znak sprawy: ZP- 271/12/2009

422414 / 2009-12-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Województwo Małopolskie - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przeprowadzenie szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi sekretariatu dla pracowników na stanowiskach asystencko - sekretarskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

24361 / 2014-02-06 - Inny: publiczna jednostka oświatowa

Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Biecz (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Organizacja, przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń, kursów i zajęć wyrównawczych dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu w ramach realizacji projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce Program Operacyjny Kapitał Ludzki Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego współfinansowanego ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego..

393520 / 2009-11-13 - Podmiot prawa publicznego

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Świadczenie usługi szkoleniowej w ramach czwartej edycji projektu Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą

448208 / 2013-11-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gorlicach - Gorlice (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przeprowadzenie kursów podnoszących kwalifikacje i umiejętności na rzecz Uczestników Projektu systemowego Aktywność i integracja szansą na lepsze jutro.

241402 / 2013-06-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń i doradztwa z zakresu podstaw funkcjonowania spółdzielczości socjalnej w Polsce, praktycznych aspektów prowadzenia przedsiębiorstwa społecznego oraz zagadnień związanych z budowaniem sieci współpracy lokalnej - w ramach projektu Akademia Rozwoju Ekonomii Społecznej - Etap I, przetarg nr 1

91554 / 2012-03-23 - Inny: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie - Miechów (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Świadczenie usług z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej w ramach projektu Aktywizacja Twoją szansą. Program aktywizacji społeczno - zawodowej osób i rodzin wieloproblemowych z gminy Miechów w Gminie Miechów. Projekt realizowany w ramach Działania 7.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

33276 / 2010-02-05 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu Komunikacji w ramach Projektu pt. Doskonalenie zawodowe pracowników wymiaru sprawiedliwości finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego na podstawie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V - Dobre rządzenie, realizowanego zgodnie z umową o dofinansowanie numer POKL.05.03.00-00-002/08 z dnia 11 grudnia 2008 r.

171861 / 2011-06-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego - Kraków (małopolskie)
CPV: 805000009 (Usługi szkoleniowe)
postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej 193 000 euro na usługę szkoleniową pn. Florystyka z elementami dekoratorstwa małych form użytkowych znak sprawy: ZP - 271/19/2011