Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

60274 / 2012-02-29 - Podmiot prawa publicznego / Zakład Karny (Chełm)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2012-01-20 pod pozycją 20182. Zobacz ogłoszenie 20182 / 2012-01-20 - Podmiot prawa publicznego.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 60274

Data publikacji: 2012-02-29

Nazwa: Zakład Karny

Ulica: ul. Kolejowa 112

Numer domu: 112

Miejscowość: Chełm

Kod pocztowy: 22-100

Województwo / kraj: lubelskie

Numer telefonu: 082 5653485

Numer faxu: 082 5653557

Regon: 00032004100000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 20182

Data wydania biuletynu: 2012-01-20

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2012

Pozycja ogłoszenia: 20182

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Podmiot prawa publicznego

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zorganizowaniu w roku 2012 w ramach 2 kursów, szkolenia zawodowego dla osób pozbawionych wolności, w związku z realizacją projektu nr 3 Cykl szkoleniowo - aktywizacyjny służący podniesieniu kwalifikacji zawodowych osób pozbawionych wolności oraz przygotowaniu ich do powrotu na rynek pracy po zakończeniu odbycia kary pobawienia wolności w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Usługa szkolenia zawodowego, przyuczająca osadzonych do zawodu, zostanie zrealizowana w Zakładzie Karnym w Chełmie, jako:


Zadanie nr I

KURS nr 1 Nowoczesne wykańczanie wnętrz + Szkolenie aktywizacyjno - wzmacniające, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej siwz.
Ilość kursów: 1.
Ilość osób do przeszkolenia w ramach jednego kursu: 12.


Zadanie nr II

KURS nr 2 Nowoczesne wykańczanie wnętrz + Szkolenie aktywizacyjno - wzmacniające, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej siwz.
Ilość kursów: 1.
Ilość osób do przeszkolenia w ramach jednego kursu: 12.


Celem usług szkoleniowych wymienionych w zadaniach: nr I i nr II, jest przygotowanie do pracy na stanowisku:

Technolog robót wykończeniowych - nowoczesne wykańczanie wnętrz,

oraz zdobycie przez uczestników odpowiednich uprawnień zawodowych w tym zakresie.
Zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenia odbywać się będą w siedzibie Zamawiającego.
Każde ze szkoleń trwa 140 godzin lekcyjnych (1 godz. = 45 min.), w tym zajęć teoretycznych 24 godzin, szkolenia aktywizacyjno - wzmacniającego 16 godzin
Zajęcia teoretyczne i praktyczne szkolenia zawodowego odbywać się będą w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w wymiarze nie większym niż 8 godzin dziennie.
Zagadnienia dotyczące szkolenia:
Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach wykończeniowych wnętrz,
Organizacja stanowiska pracy, czytanie rysunku technicznego;
Podstawowe wiadomości o pracach wykończeniowych wnętrz,
Materiały, urządzenia i narzędzia stosowane przy pracach wykończeniowych wnętrz,
Materiałoznawstwo budowlane;
Zasady obmiarowania robót budowlanych;
Kalkulacja kosztów;
Prace murarskie i tynkarskie;
Wykonywanie sufitów podwieszanych;
Malowanie emulsyjne i olejne;
Wykonywanie robót glazurniczych;
Wykonawstwo w robotach posadzkarskich;
Wykończenie powierzchni pokrytych materiałami ceramicznymi i kamieniami.

Zajęcia praktyczne (nabycie umiejętności: nowoczesne wykańczanie wnętrz - technolog robót wykończeniowych w budownictwie itd).

Celem zajęć aktywizacyjnych, jest poznanie podstawowych zagadnień związanych ze skutecznym radzeniem sobie na rynku pracy po wyjściu na wolność m.in. poznanie zasad poszukiwania pracy, analizowanie swoich mocnych i słabych stron, umiejętność przygotowywania dokumentów aplikacyjnych - zasady pisania, sposoby prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych itp.

Wykonawca przed rozpoczęciem kursu zapewnia uczestnikom szkolenia wszelkie badania lekarskie uprawniające kursantów do uczestnictwa w kursie, spełniające wymagania badań zawodowych na stanowisku technologa robót wykończeniowych w budownictwie.

Przeprowadzenie badań lekarskich odbędzie się w siedzibie Zamawiającego.

Zamawiający zapewnia;
dostęp do miejsca zajęć teoretycznych-salę wykładową dla uczestników kursu;
dostęp do miejsca, w którym przeprowadzone będą zajęcia praktyczne;
dostęp do następującego rodzaju sprzętu, którego zakup był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego;
mechaniczna mieszarka mieszanek suchych
wiertarki
zestaw młotów kująco wiercących- 2 elementowy

Przed rozpoczęciem szkolenia, wykonawca informuje beneficjentów ostatecznych o tym, że szkolenie jest współfinansowane przez Unię Europejską - Europejski Fundusz Społeczny
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, oraz zapoznaje uczestników
z szczegółowym programem szkolenia oraz przedstawia im harmonogram realizowanych zajęć.

Wykonawca ubezpiecza uczestników każdego szkolenia od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku ze szkoleniem.
Wykonawca zapewnia uczestnikom każdego szkolenia wszelkie materiały
i sprzęt niezbędny do przeprowadzenia niniejszych szkoleń, w tym artykuły biurowe oraz odzież ochronną dla każdego uczestnika (wartość materiałów-środków przeznaczonych na realizację każdego z kursów w procesie szkolenia wyniesie do 40% wartości szkolenia).
Wykonawca zapewnia kadrę dydaktyczną o odpowiednich kwalifikacjach do prowadzenia niniejszego szkolenia zawodowego.
Wykonawca przed rozpoczęciem realizacji szkoleń przedstawia program szkolenia zawodowego, sporządzony zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie szczegółowych zasad i trybu prowadzenia nauczania w zakładach karnych z dnia 13 lutego 2004 r. (Dz. U. Nr 37, poz. 337) oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14.09.2010r.
w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. z dnia 28 września 2010r. nr. 177 poz. 1193) zawierający w szczególności:
a nazwę i zakres szkolenia;
b czas trwania i sposób organizacji szkolenia;
c wymagania wstępne dla uczestników szkolenia;
d cele szkolenia;
e plan nauczania określający tematy zajęć edukacyjnych oraz ich wymiar,
z uwzględnieniem, w miarę potrzeby, części teoretycznej i części praktycznej;
f treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych;
g wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych;
h sposób sprawdzania efektów szkolenia;
i dobranie poziomu wiedzy i doświadczenia wykładowców do tematyki szkolenia;
j przeprowadzenie kursu zgodnie z ustaloną liczbą godzin, bez względu na ewentualne przerwy (choroby wykładowców, święta, dni wolne, awarie itp.)
k prowadzenie dokumentacji przebiegu szkolenia tj. m.in.: dziennika zajęć edukacyjnych zawierającego listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych; protokołu z egzaminu (jeżeli został przeprowadzony); rejestru wydawanych zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji; ankiet oceny szkolenia
i wykładowcy dla uczestników i absolwentów szkolenia, dodatkową listę obecności podpisywaną przez poszczególnych beneficjentów ostatecznych. Lista obecności powinna być podpisana kolorem niebieskim lub zielonym.
Wykonawca przeprowadza wśród uczestników każdego szkolenia ocenę merytorycznego i technicznego przebiegu szkolenia m.in. na podstawie formularza ankiety oceniającej. Niezależnie od tego Wykonawca przedstawia Zamawiającemu opis, w jaki sposób prowadzi własny nadzór wewnętrzny służący podnoszeniu jakości prowadzonego szkolenia oraz kto personalnie odpowiada za jego realizację.
W przypadku zajęć praktycznych, wykonawca przed rozpoczęciem realizacji każdego szkolenia wyszczególnia na piśmie sprzęt i urządzenia, jakie będą wykorzystywane podczas zajęć oraz w jakich ilościach.
Wykonawca odpowiada za przeszkolenie kursantów w zakresie BHP oraz za przestrzeganie warunków BHP w trakcie całego szkolenia. Szkolenie kończy się oceną nabytych umiejętności i wydaniem zaświadczeń o jego ukończeniu, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 3 lutego 2006 r.w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 27 lutego 2006 r.). oraz certyfikatu w zakresie zdobytych uprawnień. Oryginały w/w dokumentów i ich kserokopie mają być potwierdzone za zgodność z oryginałem i przekazane do Zakładu Karnego w Chełmie.
Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia oraz za należytą staranność przy realizacji zobowiązań umowy.
Zamawiający zgodnie z Zarządzeniem nr 49 2010 Dyrektora Generalnego Służby Więziennej z dnia 13 sierpnia 2010 r. w § 16 pkt. 6, który mówi, że zamawiający zmniejszy wysokość wynagrodzenia instytucji szkoleniowej w przypadku nie przystąpienia lub nie ukończenia szkolenia przez beneficjęta ostatecznego. Podstawą do zapłaty całości kwoty zawartej w umowie jest uczestniczenie przez beneficjęta ostatecznego przynajmniej w 80% godzin przewidzianych na szkolenie kursowe, potwierdzonych własnoręcznym podpisem w listach obecności.
Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania zamówienia.
Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
Wykonawca określa numery telefonów kontaktowych i faksu oraz innych danych niezbędnych dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia.
Należność za usługę szkolenia zawodowego zostanie uregulowana przelewem, w terminie 30 dni, od daty otrzymania faktury przez zamawiającego za przeprowadzenie kursu.
Usługa szkolenie aktywizacyjno-wzmacniające osadzonych zostanie realizowana w Zakładzie Karnym w Chełmie, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej siwz. CPV: 80530000-8.
2 Ilość kursów: 2 (KURS nr 1 oraz KURS NR 2)
3 Ilość osób do przeszkolenia: 12 w ramach każdego z kursów .
4 Celem szkolenia jest niwelowanie deficytów beneficjentów ostatecznych w sferze psychologicznej poprzez skorygowanie postaw i zachowania, oraz nauka podstawowych zagadnień związanych ze skutecznym radzeniem sobie na rynku pracy - zagadnienia:
a poczucie własnej wartości;
b zarządzanie stresem;
c skuteczna komunikacja i asertywność;
d efektywne zagospodarowanie czasem;
e ćwiczenie umiejętności personalnych;
f specjalistyczne działania - profilaktyka uzależnień;
g autoprezentacja;
h komunikacja z pracodawcą;
i rozmowa kwalifikacyjna;
j dokumenty aplikacyjne;
k sposoby poszukiwania pracy;
l poznawanie i odkrywanie swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych.
5 Szkolenia odbywać się będą w siedzibie Zamawiającego, w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w wymiarze nie większym niż 8 godzin dziennie
6 Każde ze szkoleż trwa 16 godzin lekcyjnych (1 godz. 45 min.).
7 Wykonawca zapewnia kadrę dydaktyczną o kwalifikacjach odpowiednich do prowadzenia zajęć psychokorekcyjnych oraz doradztwa zawodowego.
8 Przed rozpoczęciem szkolenia, wykonawca informuje beneficjentów ostatecznych o tym, że szkolenie jest współfinansowane z przez Unię Europejską - Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, oraz zapoznaje uczestników z szczegółowym programem szkolenia oraz przedstawia im harmonogram realizowanych zajęć.
9 Wykonawca zapewnia uczestnikom szkoleń wszelkie materiały niezbędne do przeprowadzenia szkolenia aktywizacyjno-wzmacniającego.
10 Zamawiający zapewnia pracownię komputerową oraz sprzęt multimedialny do przeprowadzenia szkolenia.
11 Wykonawca przed rozpoczęciem realizacji szkoleń przedstawia program szkolenia, sporządzony zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie szczegółowych zasad i trybu prowadzenia nauczania w zakładach karnych z dnia 13 lutego 2004 r. (Dz. U. Nr 37, poz. 337) oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14.09.2010r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. z dnia 28 września 2010r. nr. 1poz. 1193) zawierający w szczególności:
a nazwę i zakres szkolenia;
b czas trwania i sposób organizacji szkolenia;
c wymagania wstępne dla uczestników szkolenia;
d cele szkolenia;
e plan nauczania określający tematy zajęć edukacyjnych oraz ich wymiar, z uwzględnieniem, w miarę potrzeby, części teoretycznej i części praktycznej;
f treści szkolenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych;
g wykaz literatury oraz niezbędnych środków i materiałów dydaktycznych;
h sposób sprawdzania efektów szkolenia;
i dobranie poziomu wiedzy i doświadczenia wykładowców do tematyki szkolenia;
j przeprowadzenie kursu zgodnie z ustaloną liczbą godzin, bez względu na ewentualne przerwy (choroby wykładowców, święta, dni wolne, awarie itp.);
k prowadzenie dokumentacji przebiegu szkolenia tj. m.in.: dziennika zajęć edukacyjnych, wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych, protokołu z egzaminu (jeżeli został przeprowadzony), rejestru wydawanych zaświadczeń lub innych dokumentów potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji, ankiet oceny szkolenia i wykładowcy dla uczestników i absolwentów szkolenia, dodatkową listę obecności podpisywaną przez poszczególnych beneficjentów ostatecznych i wykładowcy. Lista obecności powinna być podpisana kolorem niebieskim lub zielonym.
12 Wykonawca przeprowadza wśród uczestników każdego szkolenia ocenę merytorycznego i technicznego przebiegu szkolenia m.in. na podstawie formularza ankiety oceniającej. Niezależnie od tego Wykonawca przedstawia Zamawiającemu opis, w jaki sposób prowadzi własny nadzór wewnętrzny służący podnoszeniu jakości prowadzonego szkolenia oraz kto personalnie odpowiada za jego realizację.
13 W przypadku zajęć praktycznych, wykonawca przed rozpoczęciem realizacji szkolenia wyszczególnia na piśmie sprzęt i urządzenia, jakie będą wykorzystywane podczas zajęć oraz w jakich ilościach.
14 Wykonawca odpowiada za przestrzeganie warunków BHP w trakcie całego szkolenia.
15 Szkolenie kończy się oceną nabytych umiejętności i wydaniem zaświadczeń
o jego ukończeniu, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 3 lutego 2006 r.
w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. z dnia 27 lutego 2006 r.). oraz certyfikatu w zakresie zdobytych uprawnień. Oryginały w/w dokumentów i ich kserokopie mają być potwierdzone za zgodność
z oryginałem i przekazane do Zakładu Karnego w Chełmie.
16 Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia oraz za należytą staranność przy realizacji zobowiązań umowy.
17 Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
18 Wykonawca określa numery telefonów kontaktowych i faksu oraz innych danych niezbędnych dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia.
19 Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania zamówienia.
20 Zamawiający zgodnie z Zarządzeniem nr.49 2010 Dyrektora Generalnego Służby Więziennej z dnia 13 sierpnia 2010 r. w § 16 pkt. 6, który mówi, że zamawiający zmniejszy wysokość wynagrodzenia instytucji szkoleniowej w przypadku nie przystąpienia lub nie ukończenia szkolenia przez beneficjęta ostatecznego. Podstawą do zapłaty całości kwoty zawartej w umowie jest uczestniczenie przez beneficjęta ostatecznego przynajmniej w 80% godzin przewidzianych na szkolenie kursowe, potwierdzonych własnoręcznym podpisem w listach obecności.
21 Zamawiający będzie posiadał listę rezerwową uczestników szkolenia, umożliwiającą wprowadzenie nowej osoby na miejsce osoby niespełniającej wymogów zdrowotnych, dobrowolnie rezygnującej z kursu, wycofanej z kursu ze względów formalnych na podstawie obowiązujących przepisów.
22 Zamawiający zapewnia salę komputerową.
23 Wykonawca przyjmuje osobę z listy rezerwowej (zgodnie z kolejnością) jedynie na takim etapie kursu, który gwarantuje przygotowanie uczestnika do złożenia egzaminu.
24 Wykonawca zamówienia zobowiązany jest do dołączania do faktur Vat (rachunków), kopii dokumentacji szkoleniowej, w tym kopii materiałów dydaktycznych, podpisanych za zgodność z oryginałem przez kierownika instytucji szkoleniowej lub upoważnionego pracownika, z uwzględnieniem obowiązujących zasad ochrony danych osobowych określonych przez: przepisy prawa europejskiego oraz prawa krajowego, wytyczne wydane przez Instytucję Zarządającą lub Instytucję Wdrażającą, postanowienia umowy o dofinansowanie projektu;

Kody CPV:
804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Tak

nazwa programu UE:
projekt nr 3 Cykl szkoleniowo - aktywizacyjny służący podniesieniu kwalifikacji zawodowych osób pozbawionych wolności oraz przygotowaniu ich do powrotu na rynek pracy po zakończeniu odbycia kary pobawienia wolności w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych przez Unię Europejskąw ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nazwa wykonawcy:
w części I obejmującej przeprowadzenie KURSU nr 1 Ośrodek Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR w Lublinie Oddział w Chełmie, ul. Hrubie

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Hrubieszowska 37,

Miejscowość: Chełm,

Kod pocztowy: 22-100

ID województwa: 2

Województwo / kraj: lubelskie

Data udzielenie zamówienia: 20/02/2012

Liczba ofert: 4

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 15000,00

Cena wybranej oferty: 8390,00

Cena minimalna: 8390,00

Cena maksymalna: 12480,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Nazwa wykonawcy:
W części II obejmującej przeprowadzenie KURSU nr 2: Ośrodek Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR w Lublinie Oddział w Chełmie,

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Hrubieszowska 37,

Miejscowość: Chełm.

Kod pocztowy: 22-100

ID województwa: 2

Województwo / kraj: lubelskie

Data udzielenie zamówienia: 20/02/2012

Liczba ofert: 4

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 15000,00

Cena wybranej oferty: 8390,00

Cena minimalna: 8390,00

Cena maksymalna: 12480,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Podobne przetargi

6456 / 2015-01-12 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Rycki - Ryki (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
Koordynator sieci współpracy i samokształcenia w ramach projektu.: Kompleksowe wspomaganie szkół i przedszkoli w powiecie ryckim współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół

193123 / 2014-09-10 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie - Lublin (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
Wybór wykładowców do przeprowadzenia zajęć na studiach podyplomowych Zarządzanie potencjałem technicznym w ramach projektu PWP Polak Węgier dwa bratanki - adaptacja rozwiązań węgierskich w kształceniu kadr branży turystycznej w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie realizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, z podziałem na 5 części

14719 / 2009-01-13 - Podmiot prawa publicznego

Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. - Lublin (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
szkolenie z elementów przedsiębiorczości na szkoleniu: Bukieciarstwo z elementami przedsiębiorczości z obsługą komputera, prawem jazdy kategorii B(do wyboru)

357651 / 2008-12-09 - Podmiot prawa publicznego

Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. - Lublin (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
szkolenie z obsługi biura na szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą komputera, kasy fiskalnej z elementami przedsiębiorczości

257472 / 2009-07-29 - Podmiot prawa publicznego

Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. - Lublin (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
szkolenie z księgowości na szkoleniu Pracownik księgowo-kadrowy z elementami przedsiębiorczości obsługa komputera i kasy fiskalnej

116004 / 2015-05-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Rycki - Ryki (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
Koordynator sieci współpracy i samokształcenia w ramach projektu.: Kompleksowe wspomaganie szkół i przedszkoli w powiecie ryckim współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół

37024 / 2015-02-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Rycki - Ryki (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
Koordynator sieci współpracy i samokształcenia w ramach projektu.: Kompleksowe wspomaganie szkół i przedszkoli w powiecie ryckim współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół

295998 / 2014-09-05 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie - Lublin (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
Wybór szkoleniowca - eksperta do prowadzenia szkoleń z zakresu programu statistica z zestawem do analiz statystycznym i map w ramach projektu PWP Polak Węgier dwa bratanki - adaptacja rozwiązań węgierskich w kształceniu kadr branży turystycznej w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie realizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

317278 / 2014-09-24 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie - Lublin (lubelskie)
CPV: 804000008 (Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne)
Wybór wykładowców do przeprowadzenia zajęć na studiach podyplomowych Zarządzanie potencjałem turystycznym w ramach projektu PWP Polak Węgier dwa bratanki - adaptacja rozwiązań węgierskich w kształceniu kadr branży turystycznej w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie realizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, z podziałem na 2 części