Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

472954 / 2012-11-26 - Inny: Teatr / Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu (Kalisz)

DOSTAWA, MONTAŻ, URUCHOMIENIE ORAZ SZKOLENIE Z OBSŁUGI SYSTEMU NAGŁOŚNIENIOWEGO DLA TEATRU IM. W. BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU

Opis zamówienia

Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi systemu nagłośnieniowego dla Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Dostawę, montaż i uruchomienie 4 szt. zestawów szerokopasmowych,
2. Dostawę, montaż i uruchomienie 2 szt. zestawów niskotonowych,
3. Dostawę, montaż i uruchomienie 3 szt. wzmacniaczy mocy z procesorem DSP,
4. Wykonanie wszystkich połączeń kablowych niezbędnych do uruchomienia systemu,
5. Strojenie systemu nagłośnieniowego,
6. Pomiary elektroakustyczne zainstalowanego systemu.
7. Szkolenie z obsługi systemu sytemu.

Poniżej przedstawiono wymogi techniczne stawiane poszczególnym zamawianym urządzeniom. Dotrzymanie wyspecyfikowanych parametrów technicznych i ilościowych jest w świetle przyjętych założeń jakościowych istotne, aby uzyskać zakładany efekt techniczny i artystyczny. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, o parametrach techniczno - użytkowych nie gorszych niż te podane w opisie przedmiotu zamówienia, spełniających jednocześnie wszystkie zapisy niniejszej specyfikacji. Zgodnie z Art. 30 ust. 5 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Wykonawca jest zobowiązany wykazać, iż oferowane przez niego urządzenia spełniają minimalne wymagania określone przez Zamawiającego, zarówno pod względem parametrów technicznych, artystycznych jak i ilościowych. W związku z powyższym Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest dostarczyć oficjalne karty katalogowe producenta oferowanych urządzeń. Pod pojęciem oficjalne karty katalogowe Zamawiający rozumie karty katalogowe, instrukcje techniczne wydane przez producenta oferowanych przez Wykonawcę urządzeń lub pochodzące z oficjalnej strony internetowej producenta potwierdzające spełnienie wymaganych parametrów technicznych na dzień składania ofert. Zamawiający nie dopuszcza oświadczeń, kart technicznych itp. opracowanych przez Wykonawcę. Zamawiający wymaga, aby karty katalogowe dla urządzeń równoważnych zawierały wszystkie parametry techniczne opisane w specyfikacji technicznej przedmiotu zamówienia. Brak potwierdzenia, któregokolwiek z parametrów na oficjalnych kartach katalogowych producenta będzie traktowane przez Zamawiającego jako niespełnienie wymagań technicznych określonych w SIWZ. Zamawiający dopuszcza dostarczenie kart katalogowych w języku polskim lub języku angielskim. Dane zawarte w kartach katalogowych będą podstawą do sprawdzenia czy oferowane urządzenia spełniają minimalne parametry techniczne opisane w poniższej tabeli. Ocena spełnienia wymagań dotyczących równoważności zaoferowanych parametrów technicznych odbędzie się na podstawie informacji zawartych na dostarczonych przez Wykonawcę kartach katalogowych na zasadzie spełnia, nie-spełnia.

Zamawiający wymaga, aby dostarczone urządzenia były fabrycznie nowe, nieużywane wcześniej przy innych projektach lub prezentacjach.

Zamawiający wymaga, aby urządzenia dostarczone w ramach realizacji zamówienia posiadały świadczenia gwarancyjne oparte na gwarancji świadczonej przez producenta sprzętu lub oficjalnego dystrybutora na rynek Rzeczpospolitej Polskiej. W celu potwierdzenia spełnienia powyższego wymagania Wykonawca dołączy do oferty oświadczenie producenta lub oficjalnego dystrybutora, iż oferowany sprzęt zostanie objęty serwisem gwarancyjnym oraz wsparciem techniczno-serwisowym kierowanym do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Ogólne wymagania funkcjonalno użytkowe dla całego systemu
a) Z uwagi na ograniczenie w maksymalnej nośność konstrukcji wsporczych (maksymalne obciążenie konstrukcji) w Teatrze i dochowanie zasad bezpieczeństwa osób przebywających w obrębie zawieszonego ciężaru łączna masa 4 szt. zestawów szerokopasmowych oraz 2 szt. subwooferów wraz z zawiesiami, kablami, itp. nie może przekroczyć 150 kg
b) Z uwagi na niewielką odległość pomiędzy miejscem zainstalowania głośników, a pierwszymi rzędami widowni w celu zapewnienia odpowiednich warunków odsłuchu dla uczestniczących w spektaklach teatralnych widzów, urządzenia głośnikowe nie mogą wytwarzać jakiegokolwiek hałasu własnego (np. szumu wentylatorów).

Ad. 1 Dostawa, montaż i uruchomienie 4 szt. zestawów szerokopasmowych
1.1. Minimalne wymagania funkcjonalno-użytkowe
Ze względu na zmienną w zależności od potrzeb scenograficznych lokalizację urządzeń głośnikowych oraz w celu zapewnienia dalszej rozbudowy sytemu, oferowane zestawy szerokopasmowe powinny spełniać następujące wymagania użytkowe:
c) urządzenia powinny być przystosowane do pracy zarówno, jako pojedyncze źródło jak również do pracy w gronie składającym się z minimum czterech zestawów szerokopasmowych i dwóch subwooferów. Oznacza to, iż do urządzeń powinny być dostępne akcesoria montażowe tego samego producenta umożliwiające połączenie zestawów szerokopasmowych i subwooferów w jedno grono głośnikowe zawieszone nad sceną, a wymiary zestawów szerokopasmowych powinny być zgodne z wymiarami oferowanego zestawu niskotonowego tak, aby po połączeniu uzyskać jedną szerokość grona.
d) Akcesoria montażowe powinny umożliwić połączenie zestawu szerokopasmowego i zestawu niskotonowego również w przypadku ustawienia tych urządzeń na scenie. W tym przypadku również wymiary obydwu urządzeń muszą być dopasowane do siebie, aby tworzyć zestaw o jednej szerokości.
e) W zależności od tego czy zestawy te będą ustawiane pionowo, czy poziomo wymagana jest możliwość obrócenia tuby przetwornika wysokotonowego, w celu zapewnienia wymaganych kąta promieniowania w płaszczyźnie poziomej i pionowej zarówno w ustawieniu pionowym jak i poziomym.

1.2. Wymagane wartości minimalne parametrów technicznych
a) Zestaw głośnikowy składający się z 1 x 10 głośnika średnio-niskotonowego i 1 x 1,4 głośnika wysokotonowego,
b) maksymalny SPL jaki może wytworzyć zestaw głośnikowy (1 m, pole swobodne) nie mniejszy niż 130 dB,
c) moc RMS nie mniej niż 200 W RMS, moc w impulsie nie mniej niż 1200 W,
d) pasmo przenoszenia (-10 dB) nie mniej niż 50 Hz - 20 kHz,
e) kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej 70o - 75o
f) kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej 45 o - 50o,
g) 2 szt. złączy ( 1 złącze wejściowe i 1 złącze do przesłania sygnału do kolejnego urządzenia),
h) waga nie więcej niż 15 kg.

Ad. 2 Dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. zestawów niskotonowych
2.1. Minimalne wymagania funkcjonalno-użytkowe
Ze względu na zmienną w zależności od potrzeb scenograficznych lokalizację urządzeń głośnikowych oraz w celu zapewnienia dalszej rozbudowy sytemu, oferowane zestawy niskotonowe powinny spełniać następujące wymagania użytkowe:
a) urządzenia powinny być przystosowane do pracy zarówno jako pojedyncze źródło ustawiane na scenie, jak również do pracy w gronie składającym się z minimum czterech zestawów szerokopasmowych i dwóch subwooferów. Oznacza to, iż do urządzeń powinny być dostępne akcesoria montażowe tego samego producenta umożliwiające połączenie zestawów szerokopasmowych i subwooferów w jedno grono głośnikowe zawieszone nad sceną, a wymiary zestawów szerokopasmowych powinny być zgodne z wymiarami oferowanego zestawu niskotonowego tak, aby po połączeniu uzyskać jedną szerokość grona.
b) Akcesoria montażowe powinny umożliwić połączenie zestawu szerokopasmowego i zestawu niskotonowego również w przypadku ustawienia tych urządzeń na scenie. W tym przypadku również wymiary obydwu urządzeń muszą być dopasowane do siebie, aby tworzyć zestaw o jednej szerokości.
c) Ze względu na możliwość pracy na scenie zestaw niskotonowy powinien zapewniać kardioidalną charakterystykę kierunkowości przy zasilaniu z 1 kanału wzmacniacza.

2.2. Wymagane wartości minimalne parametrów technicznych
a) urządzenie złożone z 1 x15 głośnika niskotonowego w obudowie bas-reflex oraz 1x12,
b) maksymalny SPL jaki może wytworzyć zestaw głośnikowy (1 m, pole swobodne) nie mniejszy niż 131dB,
c) moc RMS nie mniej niż 500 W RMS, moc w impulsie nie mniej niż 2000 W,
d) pasmo przenoszenia (-10 dB) nie mniej niż 36 Hz - 120Hz,
e) 2 szt. złączy ( 1 złącze wejściowe i 1 złącze do przesłania sygnału do kolejnego urządzenia),
f) waga nie więcej niż 50 kg.

Ad. 3 Dostawa, montaż i uruchomienie 3 szt. wzmacniaczy mocy z procesorem DSP
Minimalne wymagania funkcjonalno-użytkowe
Dwukanałowy wzmacniacz mocy z wbudowanym procesorem DSP dla dopasowania parametrów pracy do dedykowanych zestawów głośnikowych i fabrycznymi programami dedykowanymi do podłączanych zestawów głośnikowych. W każdym kanale możliwość włączenia regulowanej linii opóźniającej, czterech programowalnych filtrów parametrycznych lub typu notch, filtrów pasmowych oraz generatora szumu różowego i sygnału sinusoidalnego. Wzmacniacz wyposażony w symetryczne wejścia i wyjścia analogowe, wejścia i wyjścia cyfrowe w standardzie AES EBU oraz wyjście sterujące, umożliwiające sterowanie pojedynczym wzmacniaczem oraz całym systemem z poziomu komputera PC. Układy zabezpieczające przed zwarciem, przegrzaniem i przesterowaniem, wbudowany układ kontroli sprzężenia zwrotnego dla skompensowania wpływu długości przewodów połączeniowych oraz poprawy odpowiedzi impulsowej. Obudowa wyposażona w wyświetlacz LCD umożliwiający wyświetlanie informacji o nastawie parametrów oraz o stanie pracy urządzenia. Wentylator o regulowanej prędkości pracy.
Wzmacniacz powinien posiadać funkcję testowania wszystkich przetworników w podłączonych do niego zestawach głośnikowych. Funkcja ta powinna być załączana przez użytkownika lub załączona w sposób ciągły, tzn. testująca przetworniki również podczas odtwarzania materiału dźwiękowego.

Wymagane wartości minimalne parametrów technicznych
a) moc wyjściowa (przy obciążeniu 4 , THD+N<0,1%) nie mniej niż 2 x 600W,
b) współczynnik tłumienia (w paśmie 20 Hz - 1 kHz przy obciążeniu 4 ) nie mniej niż 90,
c) pasmo przenoszenia (-3dB) nie mniej niż 28 Hz - 20 kHz,
d) Zniekształcenia THD+N (w paśmie 20 Hz - 20 kHz) nie więcej niż 0,1% ,
e) stosunek sygnału do szumu SN (nieważony, RMS, wejście cyfrowe) nie mniej niż 110dBr,
f) przetwarzanie cyfrowe: częstotliwość próbkowania 96 kHz, przetwarzanie A C 27 Bit, przetwarzanie C A 24 Bit,
g) opóźnienie odpowiedzi z wejścia analogowego do wyjścia nie więcej niż 0,3 ms,
h) wysokość nie więcej niż 2U.

1. Oferty należy składać do dnia 03.12.2012 do godziny 10:00 w siedzibie Zamawiającego - Sekretariat.
2. Publiczne otwarcie ofert odbędzie się w dniu 03.12.2012o godzinie 10:15 w siedzibie Zamawiającego - budynek Administracji, pok. 19.
3. Terminy realizacji zamówienia: 10 dni od daty podpisania umowy
4. Termin związania ofertą: 30 dni od terminu składania ofert.
5. Termin podpisania umowy zostanie określony w zawiadomieniu wysłanym do Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 472954

Data publikacji: 2012-11-26

Nazwa: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu

Ulica: pl. Bogusławskiego 1

Numer domu: 1

Miejscowość: Kalisz

Kod pocztowy: 62-800

Województwo / kraj: wielkopolskie

Numer telefonu: 062 7605302, 7605300

Numer faxu: 062 7605303

Adres strony internetowej: www.teatr.kalisz.pl

Regon: 00027975200000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: Teatr

Inny rodzaj zamawiającego: Teatr

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
DOSTAWA, MONTAŻ, URUCHOMIENIE ORAZ SZKOLENIE Z OBSŁUGI SYSTEMU NAGŁOŚNIENIOWEGO DLA TEATRU IM. W. BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU

Rodzaj zamówienia: D

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi systemu nagłośnieniowego dla Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Dostawę, montaż i uruchomienie 4 szt. zestawów szerokopasmowych,
2. Dostawę, montaż i uruchomienie 2 szt. zestawów niskotonowych,
3. Dostawę, montaż i uruchomienie 3 szt. wzmacniaczy mocy z procesorem DSP,
4. Wykonanie wszystkich połączeń kablowych niezbędnych do uruchomienia systemu,
5. Strojenie systemu nagłośnieniowego,
6. Pomiary elektroakustyczne zainstalowanego systemu.
7. Szkolenie z obsługi systemu sytemu.

Poniżej przedstawiono wymogi techniczne stawiane poszczególnym zamawianym urządzeniom. Dotrzymanie wyspecyfikowanych parametrów technicznych i ilościowych jest w świetle przyjętych założeń jakościowych istotne, aby uzyskać zakładany efekt techniczny i artystyczny. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, o parametrach techniczno - użytkowych nie gorszych niż te podane w opisie przedmiotu zamówienia, spełniających jednocześnie wszystkie zapisy niniejszej specyfikacji. Zgodnie z Art. 30 ust. 5 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Wykonawca jest zobowiązany wykazać, iż oferowane przez niego urządzenia spełniają minimalne wymagania określone przez Zamawiającego, zarówno pod względem parametrów technicznych, artystycznych jak i ilościowych. W związku z powyższym Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest dostarczyć oficjalne karty katalogowe producenta oferowanych urządzeń. Pod pojęciem oficjalne karty katalogowe Zamawiający rozumie karty katalogowe, instrukcje techniczne wydane przez producenta oferowanych przez Wykonawcę urządzeń lub pochodzące z oficjalnej strony internetowej producenta potwierdzające spełnienie wymaganych parametrów technicznych na dzień składania ofert. Zamawiający nie dopuszcza oświadczeń, kart technicznych itp. opracowanych przez Wykonawcę. Zamawiający wymaga, aby karty katalogowe dla urządzeń równoważnych zawierały wszystkie parametry techniczne opisane w specyfikacji technicznej przedmiotu zamówienia. Brak potwierdzenia, któregokolwiek z parametrów na oficjalnych kartach katalogowych producenta będzie traktowane przez Zamawiającego jako niespełnienie wymagań technicznych określonych w SIWZ. Zamawiający dopuszcza dostarczenie kart katalogowych w języku polskim lub języku angielskim. Dane zawarte w kartach katalogowych będą podstawą do sprawdzenia czy oferowane urządzenia spełniają minimalne parametry techniczne opisane w poniższej tabeli. Ocena spełnienia wymagań dotyczących równoważności zaoferowanych parametrów technicznych odbędzie się na podstawie informacji zawartych na dostarczonych przez Wykonawcę kartach katalogowych na zasadzie spełnia, nie-spełnia.

Zamawiający wymaga, aby dostarczone urządzenia były fabrycznie nowe, nieużywane wcześniej przy innych projektach lub prezentacjach.

Zamawiający wymaga, aby urządzenia dostarczone w ramach realizacji zamówienia posiadały świadczenia gwarancyjne oparte na gwarancji świadczonej przez producenta sprzętu lub oficjalnego dystrybutora na rynek Rzeczpospolitej Polskiej. W celu potwierdzenia spełnienia powyższego wymagania Wykonawca dołączy do oferty oświadczenie producenta lub oficjalnego dystrybutora, iż oferowany sprzęt zostanie objęty serwisem gwarancyjnym oraz wsparciem techniczno-serwisowym kierowanym do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Ogólne wymagania funkcjonalno użytkowe dla całego systemu
a) Z uwagi na ograniczenie w maksymalnej nośność konstrukcji wsporczych (maksymalne obciążenie konstrukcji) w Teatrze i dochowanie zasad bezpieczeństwa osób przebywających w obrębie zawieszonego ciężaru łączna masa 4 szt. zestawów szerokopasmowych oraz 2 szt. subwooferów wraz z zawiesiami, kablami, itp. nie może przekroczyć 150 kg
b) Z uwagi na niewielką odległość pomiędzy miejscem zainstalowania głośników, a pierwszymi rzędami widowni w celu zapewnienia odpowiednich warunków odsłuchu dla uczestniczących w spektaklach teatralnych widzów, urządzenia głośnikowe nie mogą wytwarzać jakiegokolwiek hałasu własnego (np. szumu wentylatorów).

Ad. 1 Dostawa, montaż i uruchomienie 4 szt. zestawów szerokopasmowych
1.1. Minimalne wymagania funkcjonalno-użytkowe
Ze względu na zmienną w zależności od potrzeb scenograficznych lokalizację urządzeń głośnikowych oraz w celu zapewnienia dalszej rozbudowy sytemu, oferowane zestawy szerokopasmowe powinny spełniać następujące wymagania użytkowe:
c) urządzenia powinny być przystosowane do pracy zarówno, jako pojedyncze źródło jak również do pracy w gronie składającym się z minimum czterech zestawów szerokopasmowych i dwóch subwooferów. Oznacza to, iż do urządzeń powinny być dostępne akcesoria montażowe tego samego producenta umożliwiające połączenie zestawów szerokopasmowych i subwooferów w jedno grono głośnikowe zawieszone nad sceną, a wymiary zestawów szerokopasmowych powinny być zgodne z wymiarami oferowanego zestawu niskotonowego tak, aby po połączeniu uzyskać jedną szerokość grona.
d) Akcesoria montażowe powinny umożliwić połączenie zestawu szerokopasmowego i zestawu niskotonowego również w przypadku ustawienia tych urządzeń na scenie. W tym przypadku również wymiary obydwu urządzeń muszą być dopasowane do siebie, aby tworzyć zestaw o jednej szerokości.
e) W zależności od tego czy zestawy te będą ustawiane pionowo, czy poziomo wymagana jest możliwość obrócenia tuby przetwornika wysokotonowego, w celu zapewnienia wymaganych kąta promieniowania w płaszczyźnie poziomej i pionowej zarówno w ustawieniu pionowym jak i poziomym.

1.2. Wymagane wartości minimalne parametrów technicznych
a) Zestaw głośnikowy składający się z 1 x 10 głośnika średnio-niskotonowego i 1 x 1,4 głośnika wysokotonowego,
b) maksymalny SPL jaki może wytworzyć zestaw głośnikowy (1 m, pole swobodne) nie mniejszy niż 130 dB,
c) moc RMS nie mniej niż 200 W RMS, moc w impulsie nie mniej niż 1200 W,
d) pasmo przenoszenia (-10 dB) nie mniej niż 50 Hz - 20 kHz,
e) kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej 70o - 75o
f) kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej 45 o - 50o,
g) 2 szt. złączy ( 1 złącze wejściowe i 1 złącze do przesłania sygnału do kolejnego urządzenia),
h) waga nie więcej niż 15 kg.

Ad. 2 Dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. zestawów niskotonowych
2.1. Minimalne wymagania funkcjonalno-użytkowe
Ze względu na zmienną w zależności od potrzeb scenograficznych lokalizację urządzeń głośnikowych oraz w celu zapewnienia dalszej rozbudowy sytemu, oferowane zestawy niskotonowe powinny spełniać następujące wymagania użytkowe:
a) urządzenia powinny być przystosowane do pracy zarówno jako pojedyncze źródło ustawiane na scenie, jak również do pracy w gronie składającym się z minimum czterech zestawów szerokopasmowych i dwóch subwooferów. Oznacza to, iż do urządzeń powinny być dostępne akcesoria montażowe tego samego producenta umożliwiające połączenie zestawów szerokopasmowych i subwooferów w jedno grono głośnikowe zawieszone nad sceną, a wymiary zestawów szerokopasmowych powinny być zgodne z wymiarami oferowanego zestawu niskotonowego tak, aby po połączeniu uzyskać jedną szerokość grona.
b) Akcesoria montażowe powinny umożliwić połączenie zestawu szerokopasmowego i zestawu niskotonowego również w przypadku ustawienia tych urządzeń na scenie. W tym przypadku również wymiary obydwu urządzeń muszą być dopasowane do siebie, aby tworzyć zestaw o jednej szerokości.
c) Ze względu na możliwość pracy na scenie zestaw niskotonowy powinien zapewniać kardioidalną charakterystykę kierunkowości przy zasilaniu z 1 kanału wzmacniacza.

2.2. Wymagane wartości minimalne parametrów technicznych
a) urządzenie złożone z 1 x15 głośnika niskotonowego w obudowie bas-reflex oraz 1x12,
b) maksymalny SPL jaki może wytworzyć zestaw głośnikowy (1 m, pole swobodne) nie mniejszy niż 131dB,
c) moc RMS nie mniej niż 500 W RMS, moc w impulsie nie mniej niż 2000 W,
d) pasmo przenoszenia (-10 dB) nie mniej niż 36 Hz - 120Hz,
e) 2 szt. złączy ( 1 złącze wejściowe i 1 złącze do przesłania sygnału do kolejnego urządzenia),
f) waga nie więcej niż 50 kg.

Ad. 3 Dostawa, montaż i uruchomienie 3 szt. wzmacniaczy mocy z procesorem DSP
Minimalne wymagania funkcjonalno-użytkowe
Dwukanałowy wzmacniacz mocy z wbudowanym procesorem DSP dla dopasowania parametrów pracy do dedykowanych zestawów głośnikowych i fabrycznymi programami dedykowanymi do podłączanych zestawów głośnikowych. W każdym kanale możliwość włączenia regulowanej linii opóźniającej, czterech programowalnych filtrów parametrycznych lub typu notch, filtrów pasmowych oraz generatora szumu różowego i sygnału sinusoidalnego. Wzmacniacz wyposażony w symetryczne wejścia i wyjścia analogowe, wejścia i wyjścia cyfrowe w standardzie AES EBU oraz wyjście sterujące, umożliwiające sterowanie pojedynczym wzmacniaczem oraz całym systemem z poziomu komputera PC. Układy zabezpieczające przed zwarciem, przegrzaniem i przesterowaniem, wbudowany układ kontroli sprzężenia zwrotnego dla skompensowania wpływu długości przewodów połączeniowych oraz poprawy odpowiedzi impulsowej. Obudowa wyposażona w wyświetlacz LCD umożliwiający wyświetlanie informacji o nastawie parametrów oraz o stanie pracy urządzenia. Wentylator o regulowanej prędkości pracy.
Wzmacniacz powinien posiadać funkcję testowania wszystkich przetworników w podłączonych do niego zestawach głośnikowych. Funkcja ta powinna być załączana przez użytkownika lub załączona w sposób ciągły, tzn. testująca przetworniki również podczas odtwarzania materiału dźwiękowego.

Wymagane wartości minimalne parametrów technicznych
a) moc wyjściowa (przy obciążeniu 4 , THD+N<0,1%) nie mniej niż 2 x 600W,
b) współczynnik tłumienia (w paśmie 20 Hz - 1 kHz przy obciążeniu 4 ) nie mniej niż 90,
c) pasmo przenoszenia (-3dB) nie mniej niż 28 Hz - 20 kHz,
d) Zniekształcenia THD+N (w paśmie 20 Hz - 20 kHz) nie więcej niż 0,1% ,
e) stosunek sygnału do szumu SN (nieważony, RMS, wejście cyfrowe) nie mniej niż 110dBr,
f) przetwarzanie cyfrowe: częstotliwość próbkowania 96 kHz, przetwarzanie A C 27 Bit, przetwarzanie C A 24 Bit,
g) opóźnienie odpowiedzi z wejścia analogowego do wyjścia nie więcej niż 0,3 ms,
h) wysokość nie więcej niż 2U.

1. Oferty należy składać do dnia 03.12.2012 do godziny 10:00 w siedzibie Zamawiającego - Sekretariat.
2. Publiczne otwarcie ofert odbędzie się w dniu 03.12.2012o godzinie 10:15 w siedzibie Zamawiającego - budynek Administracji, pok. 19.
3. Terminy realizacji zamówienia: 10 dni od daty podpisania umowy
4. Termin związania ofertą: 30 dni od terminu składania ofert.
5. Termin podpisania umowy zostanie określony w zawiadomieniu wysłanym do Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana.

Kody CPV:
323400008 (Mikrofony i głośniki)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 10

Zaliczka: Nie

Wiedza i doświadczenie:
W okresie ostatnich trzech lat przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej 3 zamówienia polegające na dostawie, uruchomieniu i strojeniu systemu nagłośnienia frontalnego widowni w obiektach opisanych w dziale:12 grupie:126 klasa: 1261 Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych (teatry, centra kultury, opery, filharmonie) o wielkości widowni co najmniej 250 miejsc. W celu udokumentowania niniejszego wymagania Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenie według wzoru ( załącznik nr 4). Do oświadczenia należy dołączyć dokumenty poświadczające, iż każda z tych robót została wykonana należycie

Potencjał techniczny:
Sprzęt hardwarowy i oprogramowanie komputerowe dedykowane i przeznaczone do strojenia systemów elektroakustycznych wraz z oprzyrządowaniem umożliwiającym dokonanie pomiaru następujących parametrów: odpowiedź impulsowa, charakterystyki amplitudowo-fazowe, poziom ciśnienia akustycznego, poziom dźwięku, współczynniki STI zgodnie z normą IEC Standard 60268-16 (R2003), czas pogłosu. Wszystkie wyniki pomiarów muszą mieć możliwość bezpośredniego eksportu do pliku w postaci graficznej lub tabel.

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Minimum jednym specjalistą w zakresie elektroakustyka, posiadającym wykształcenie wyższe w zakresie Akustyka z minimum 10 letnim doświadczeniem w pracy, który w okresie ostatnich 3 lat z ramienia Wykonawcy pełnił rolę kierownika prac przy realizacji co najmniej 3 zamówień polegających na dostawie, uruchomieniu i strojeniu systemu nagłośnienia frontalnego widowni w obiektach opisanych w dziale:12 grupie:126 klasa: 1261 Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych /teatry, centra kultury, opery, filharmonie/ o wielkości widowni co najmniej 250 miejsc. W celu udokumentowania niniejszego wymagania Wykonawca zobowiązany jest złożyć kopię dyplomu ukończenia studiów wyższych w zakresie Akustyka, wykaz prac prowadzonych przez Wykonawcę, w których ww. pracownik uczestniczył z podaniem zakresu, terminu rozpoczęcia, terminu zakończenia oraz wartości prac za jaką ww. pracownik był odpowiedzialny. Do oświadczenia należy dołączyć dokumenty poświadczające, iż ww. pracownik uczestniczył w wykonywaniu prac oraz potwierdzające zakres i wartość prac za jakie był odpowiedzialny.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usługi wyżej wymieniony Specjalista musi wykazać się dyplomem ukończenia szkolenia z zakresu znajomości, instalacji i strojenia systemów nagłośnieniowych - wydanym przez producenta oferowanego systemu nagłośnienia.

Wyżej wymieniony specjalista musi posiadać aktualne świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną o napięciu nie wyższym niż 1 kV oraz aparatury kontrolno-pomiarowej, urządzeń i instalacji automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji o napięciu nie wyższym niż 1kV.

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 4: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 5: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 6: Tak

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Nie

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.teatr.kalisz.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Teatr im. Bogusławskiego, pl. Bogusławskiego 1, 62-800 Kalisz

Data składania wniosków, ofert: 03/12/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Teatr im. Bogusławskiego, pl. Bogusławskiego 1, 62-800 Kalisz - sekretariat teatru

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

348314 / 2009-10-06 - Uczelnia publiczna

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie - Gniezno (wielkopolskie)
CPV: 323400008 (Mikrofony i głośniki)
Dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego na potrzeby adaptacji budynku nr 4 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie

377164 / 2009-10-28 - Uczelnia publiczna

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie - Gniezno (wielkopolskie)
CPV: 323400008 (Mikrofony i głośniki)
Dostawa wraz z montażem sprzętu multimedialnego na potrzeby adaptacji budynku nr 4 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie

524532 / 2012-12-21 - Inny: Teatr

Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu - Kalisz (wielkopolskie)
CPV: 323400008 (Mikrofony i głośniki)
DOSTAWA, MONTAŻ, URUCHOMIENIE ORAZ SZKOLENIE Z OBSŁUGI SYSTEMU NAGŁOŚNIENIOWEGO DLA TEATRU IM. W. BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU