Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

339115 / 2008-11-28 - Inny: państwowa jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej / Zakład Karny (Racibórz)

Przetarg nieograniczony na dostawę warzyw sezonowych dla Zakładu Karnego w Raciborzu, znak postępowania 13/2008

Opis zamówienia

sukcesywne dostawy warzyw sezonowych wymienionych poniżej, w szacunkowych ilościach podanych niżej. Przedmiot zamówienia powinien:
spełniać wymagania zawarte w ustawie o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia (Dz.U. 2001r. Nr 63 poz.634 z późn. zm.) oraz rozporządzeń wydanych na jej podstawie
spełniać wymagania Unii Europejskiej dla świeżych owoców i warzyw objętych wspólną organizacją rynku zgodnie z rozporządzeniem Komisji (WE) nr 2200/96 z późn. zm.
spełniać Polskie Normy określone rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 31 lipca 2002r w sprawie obowiązku stosowania polskich norm (Dz. U. 2002 r. Nr 134 poz.1132)
spełniać wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 16 grudnia 2002r w sprawie znakowania środków spożywczych dozwolonych substancji dodatkowych (Dz. U. 2002r. Nr 220 poz.1856 )
być dostarczony do zamawiającego w początkowym terminie przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości
1. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. botwina(burak liściowy) - nie powinna być zwiędnięta, nadpleśniała, nagdnita;
bez żółtych, czy zdrewniałych liści, pakowana wg standardu
dostawa:ok. 2 razy w tygodniu-850kg
2. Pomidory kl. I-całe, zdrowe, czyste, o świeżym wyglądzie, praktycznie wolne od szkodników, bez obcych zapachów i smaków oraz bez liści i widocznych zanieczyszczeń obcych.
Klasa I - pomidory dobrej jakości, wystarczająco jędrne, o cechach charakterystycznych dla danej odmiany, bez pęknięć, bez widocznych zielonych piętek
Dla pomidorów minimalną średnicę ustala się: - 35 mm dla pomidorów okrągłych i żebrowanych, - 30 mm dla pomidorów podłużnych. Przedziały wielkości - 30 mm i powyżej, lecz poniżej 35 mm (podłużne), - 35 mm i powyżej, lecz poniżej 40 mm, - 40 mm i powyżej, lecz poniżej 47 mm, - 47 mm i powyżej, lecz poniżej 57 mm, - 57 mm i powyżej, lecz poniżej 67 mm, - 67 mm i powyżej, lecz poniżej 82 mm, - 82 mm i powyżej, lecz poniżej 102 mm, - 102 mm i powyżej.
Dla wszystkich klas jakości dopuszcza się 10% liczbowo lub masowo pomidorów o wielkości niezgodnej z deklarowaną, lecz mieszczących się w sąsiednich przedziałach wielkości; z minimalną średnicą 33 mm dla pomidorów okrągłych i żebrowanych oraz 28 mm dla pomidorów podłużnych.
Sposób pakowania powinien być taki, aby należycie chronił pomidory przed uszkodzeniem. Opakowania nie powinny zawierać żadnych zanieczyszczeń zewnętrznych.
Na każdym opakowaniu należy umieścić informacje zgrupowane na tej samej stronie, naniesione w sposób czytelny, trwały oraz widoczny z zewnątrz: - nazwa i adres pakującego, - nazwa pomidora, kraj pochodzenia, klasa jakości, wielkość określona minimalną masą lub liczbą sztuk.
Dostawa: 2 razy w tygodniu:
od 10-06-2009 do 30-09 -2009 w ilościach 150-200 kg(na tydzień)
do 09-06-2009 oraz od 01-10-2009 do 20-12-2009 w ilościach ok 20kg(na tydzień)
w okresie Świąt Wielkanocnych oraz Bożego Narodzenia - ok 300 kg- 5500kg
3. Kalarepa :nie powinna być zaparzona, nadgniła, łykowata; pakowana: w skrzynki lub luzem
dostawa: ok. 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg- 3500kg
4.Rabarbar :nie powinien być zaparzony, nadgniły, łykowaty; pakowany: w skrzynki lub luzem
dostawa: 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg- 3500 kg
5.Ogórki zielone :całe, zdrowe, o świeżym wyglądzie, jędrne, czyste, wolne od szkodników i uszkodzeń spowodowanych przez nich, bez gorzkiego smaku, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. Ogórki powinny być dostatecznie wykształcone, ale ich nasiona powinny być miękkie. Stopień rozwoju i jakość ogórków powinny być takie, aby mogły wytrzymać transport oraz dotrzeć do miejsca przeznaczenia zachowując zadowalającą jakość.
ogórki w tej klasie powinny być dobrej jakości, o dostatecznie typowym kształcie i praktycznie proste (o maksymalnej wysokości łuku 10 mm na każde 10 cm długości ogórka)Minimalna masa ogórków rosnących pod osłonami: 250 g.
Ogórki klasy I rosnące pod osłonami o masie 500 g lub więcej powinny mieć nie mniej niż 30 cm długości, a o masie pomiędzy 250 g a 500 g powinny mieć nie mniej niż 25 cm długości.
Tolerancje dotyczące wielkości dla wszystkich klas 10% liczbowo ogórków nieodpowiadających postanowieniom dotyczących wielkości. W jednym opakowaniu wymagane są takie same: pochodzenie, odmiana lub typ, jakość i wielkość . Opakowania muszą chronić produkt przed uszkodzeniami, nie mogą zawierać żadnych zanieczyszczeń obcych, materiały do wykładania wnętrza opakowania powinny być nowe i czyste oraz zapobiegać uszkodzeniom zewnętrznym lub wewnętrznym produktu. Na każdym opakowaniu należy umieścić informacje zgrupowane na tej samej stronie, naniesione w sposób czytelny, trwały oraz widoczny z zewnątrz: nazwa i adres pakującego lub wysyłającego ogórki, kraj pochodzenia, klasa jakości i wielkość.
Dostawa: 2 razy w tygodniu-3000kg
6.Brukselka kl I (kapusta brukselska):kapusta brukselska powinna być: cała, zdrowa; nie dopuszcza się kapusty z objawami zepsucia lub z takimi zmianami, które czynią ją niezdatną do spożycia, o świeżym wyglądzie, czysta, praktycznie wolna od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, nie przemarznięta, wolna od owadów i/lub innych szkodników, wolna od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolna od obcych zapachów i/lub smaków. W przypadku odcinania kapusty brukselskiej od łodygi głąbiki powinny być odcinane tuz poniżej nasady liści zewnętrznych. W przypadku odłamywania kapusty brukselskiej od łodygi głąbiki powinny być odłamywane przy nasadzie. Cięcie lub odłamywanie powinno być wykonane czysto bez pozostawiania części łodygi. Jakość kapusty brukselskiej powinna być taka, aby mogły ona: wytrzymać transport , oraz dotrzeć do miejsca przeznaczenia zachowując zadowalającą jakość.
Klasa I Kapusta brukselska w tej klasie powinna być dobrej jakości. Główki powinny być: zwarte, zamknięte, bez uszkodzeń spowodowanych mrozem. Kapusta brukselska z głąbikami przyciętymi powinna być dobrze wybarwiona. Dla kapusty z głąbikami odłamywanymi od łodygi dopuszcza się niewielkie przebarwienie pierwszych liści. Dopuszcza się niewielkie uszkodzenia zewnętrznych liści spowodowane operacjami przy zbiorze, sortowaniu lub pakowaniu, pod warunkiem, że nie wpływają one na dobrą jakość kapusty.

Wielkość kapusty brukselskiej określana jest maksymalną średnicą poprzeczną. Minimalna średnica powinna wynosić: - 10 mm dla kapusty brukselskiej z głąbikami odcinanymi, dla klasy I - 15 mm dla kapusty brukselskiej z głąbikami odłamywanymi, dla klasy I . Dla kapusty brukselskiej klasy I, różnica pomiędzy największą i najmniejszą główką w tym samym opakowaniu nie może przekraczać 20 mm.
Dla kapusty brukselskiej, która w zakresie jakości i wielkości nie spełnia wymagań ustalonych dla danej klasy, dopuszcza się w każdym opakowaniu następujące tolerancje: A. Tolerancje dotyczące jakości a) Klasa I 10 % masowo kapusty brukselskiej nie spełniającej wymagań klasy I, lecz zgodnej z wymaganiami dla klasy II, lub wyjątkowo mieszczącej się w tolerancjach dla klasy II
Nie dopuszcza się jednak kapusty z objawami zepsucia lub z innymi zmianami, które czynią ją niezdatną do spożycia. B. Tolerancje dotyczące wielkości Dla wszystkich klas: 10 % masowo kapusty brukselskiej nie spełniającej wymagań odnośnie wielkości.
Dostawa: 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg- 3000kg
Dostawy realizowane będą w konkretnie wskazanym w zamówieniu terminie, pod rygorem odmowy przyjęcia dostaw. Zamówienia będą składane przez zamawiającego z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Podane ilości są szacunkowe. Służyć one będą wyłącznie do porównania ofert, do wybrania oferty najkorzystniejszej, bowiem w przybliżeniu odpowiadają strukturze zapotrzebowania. Zmawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia podanej w tabeli ilości warzyw w granicach do 20%.
Dostawa do magazynu żywnościowego Zakładu Karnego w Raciborzu bez pobierania dodatkowych opłat, zgodnie z wcześniejszym zamówieniem. Środek transportu musi odpowiadać warunkom sanitarnym oraz przepisom HACCP.
Wykonawca dostarcza na żądania zamawiającego atestaty jakości (lub certyfikaty jakości, jeżeli takie posiada).
W uzasadnionych przypadkach zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania, na koszt dostawcy badania dostarczanego towaru pod względem spełniania wymagań określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 339115

Data publikacji: 2008-11-28

Nazwa: Zakład Karny

Ulica: ul. Eichendorffa 14

Numer domu: 14

Miejscowość: Racibórz

Kod pocztowy: 47-400

Województwo / kraj: śląskie

Numer telefonu: 032 4539600

Adres strony internetowej: www.sw.gov.pl

Regon: 00032021300000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Adres internetowy dynamicznego systemu zakupów: nie dotyczy

Rodzaj zamawiającego:
Inny: państwowa jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej

Inny rodzaj zamawiającego:
państwowa jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Przetarg nieograniczony na dostawę warzyw sezonowych dla Zakładu Karnego w Raciborzu, znak postępowania 13/2008

Rodzaj zamówienia: D

Przedmiot zamówienia:
sukcesywne dostawy warzyw sezonowych wymienionych poniżej, w szacunkowych ilościach podanych niżej. Przedmiot zamówienia powinien:
spełniać wymagania zawarte w ustawie o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia (Dz.U. 2001r. Nr 63 poz.634 z późn. zm.) oraz rozporządzeń wydanych na jej podstawie
spełniać wymagania Unii Europejskiej dla świeżych owoców i warzyw objętych wspólną organizacją rynku zgodnie z rozporządzeniem Komisji (WE) nr 2200/96 z późn. zm.
spełniać Polskie Normy określone rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 31 lipca 2002r w sprawie obowiązku stosowania polskich norm (Dz. U. 2002 r. Nr 134 poz.1132)
spełniać wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 16 grudnia 2002r w sprawie znakowania środków spożywczych dozwolonych substancji dodatkowych (Dz. U. 2002r. Nr 220 poz.1856 )
być dostarczony do zamawiającego w początkowym terminie przydatności do spożycia lub daty minimalnej trwałości
1. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. botwina(burak liściowy) - nie powinna być zwiędnięta, nadpleśniała, nagdnita;
bez żółtych, czy zdrewniałych liści, pakowana wg standardu
dostawa:ok. 2 razy w tygodniu-850kg
2. Pomidory kl. I-całe, zdrowe, czyste, o świeżym wyglądzie, praktycznie wolne od szkodników, bez obcych zapachów i smaków oraz bez liści i widocznych zanieczyszczeń obcych.
Klasa I - pomidory dobrej jakości, wystarczająco jędrne, o cechach charakterystycznych dla danej odmiany, bez pęknięć, bez widocznych zielonych piętek
Dla pomidorów minimalną średnicę ustala się: - 35 mm dla pomidorów okrągłych i żebrowanych, - 30 mm dla pomidorów podłużnych. Przedziały wielkości - 30 mm i powyżej, lecz poniżej 35 mm (podłużne), - 35 mm i powyżej, lecz poniżej 40 mm, - 40 mm i powyżej, lecz poniżej 47 mm, - 47 mm i powyżej, lecz poniżej 57 mm, - 57 mm i powyżej, lecz poniżej 67 mm, - 67 mm i powyżej, lecz poniżej 82 mm, - 82 mm i powyżej, lecz poniżej 102 mm, - 102 mm i powyżej.
Dla wszystkich klas jakości dopuszcza się 10% liczbowo lub masowo pomidorów o wielkości niezgodnej z deklarowaną, lecz mieszczących się w sąsiednich przedziałach wielkości; z minimalną średnicą 33 mm dla pomidorów okrągłych i żebrowanych oraz 28 mm dla pomidorów podłużnych.
Sposób pakowania powinien być taki, aby należycie chronił pomidory przed uszkodzeniem. Opakowania nie powinny zawierać żadnych zanieczyszczeń zewnętrznych.
Na każdym opakowaniu należy umieścić informacje zgrupowane na tej samej stronie, naniesione w sposób czytelny, trwały oraz widoczny z zewnątrz: - nazwa i adres pakującego, - nazwa pomidora, kraj pochodzenia, klasa jakości, wielkość określona minimalną masą lub liczbą sztuk.
Dostawa: 2 razy w tygodniu:
od 10-06-2009 do 30-09 -2009 w ilościach 150-200 kg(na tydzień)
do 09-06-2009 oraz od 01-10-2009 do 20-12-2009 w ilościach ok 20kg(na tydzień)
w okresie Świąt Wielkanocnych oraz Bożego Narodzenia - ok 300 kg- 5500kg
3. Kalarepa :nie powinna być zaparzona, nadgniła, łykowata; pakowana: w skrzynki lub luzem
dostawa: ok. 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg- 3500kg
4.Rabarbar :nie powinien być zaparzony, nadgniły, łykowaty; pakowany: w skrzynki lub luzem
dostawa: 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg- 3500 kg
5.Ogórki zielone :całe, zdrowe, o świeżym wyglądzie, jędrne, czyste, wolne od szkodników i uszkodzeń spowodowanych przez nich, bez gorzkiego smaku, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. Ogórki powinny być dostatecznie wykształcone, ale ich nasiona powinny być miękkie. Stopień rozwoju i jakość ogórków powinny być takie, aby mogły wytrzymać transport oraz dotrzeć do miejsca przeznaczenia zachowując zadowalającą jakość.
ogórki w tej klasie powinny być dobrej jakości, o dostatecznie typowym kształcie i praktycznie proste (o maksymalnej wysokości łuku 10 mm na każde 10 cm długości ogórka)Minimalna masa ogórków rosnących pod osłonami: 250 g.
Ogórki klasy I rosnące pod osłonami o masie 500 g lub więcej powinny mieć nie mniej niż 30 cm długości, a o masie pomiędzy 250 g a 500 g powinny mieć nie mniej niż 25 cm długości.
Tolerancje dotyczące wielkości dla wszystkich klas 10% liczbowo ogórków nieodpowiadających postanowieniom dotyczących wielkości. W jednym opakowaniu wymagane są takie same: pochodzenie, odmiana lub typ, jakość i wielkość . Opakowania muszą chronić produkt przed uszkodzeniami, nie mogą zawierać żadnych zanieczyszczeń obcych, materiały do wykładania wnętrza opakowania powinny być nowe i czyste oraz zapobiegać uszkodzeniom zewnętrznym lub wewnętrznym produktu. Na każdym opakowaniu należy umieścić informacje zgrupowane na tej samej stronie, naniesione w sposób czytelny, trwały oraz widoczny z zewnątrz: nazwa i adres pakującego lub wysyłającego ogórki, kraj pochodzenia, klasa jakości i wielkość.
Dostawa: 2 razy w tygodniu-3000kg
6.Brukselka kl I (kapusta brukselska):kapusta brukselska powinna być: cała, zdrowa; nie dopuszcza się kapusty z objawami zepsucia lub z takimi zmianami, które czynią ją niezdatną do spożycia, o świeżym wyglądzie, czysta, praktycznie wolna od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, nie przemarznięta, wolna od owadów i/lub innych szkodników, wolna od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolna od obcych zapachów i/lub smaków. W przypadku odcinania kapusty brukselskiej od łodygi głąbiki powinny być odcinane tuz poniżej nasady liści zewnętrznych. W przypadku odłamywania kapusty brukselskiej od łodygi głąbiki powinny być odłamywane przy nasadzie. Cięcie lub odłamywanie powinno być wykonane czysto bez pozostawiania części łodygi. Jakość kapusty brukselskiej powinna być taka, aby mogły ona: wytrzymać transport , oraz dotrzeć do miejsca przeznaczenia zachowując zadowalającą jakość.
Klasa I Kapusta brukselska w tej klasie powinna być dobrej jakości. Główki powinny być: zwarte, zamknięte, bez uszkodzeń spowodowanych mrozem. Kapusta brukselska z głąbikami przyciętymi powinna być dobrze wybarwiona. Dla kapusty z głąbikami odłamywanymi od łodygi dopuszcza się niewielkie przebarwienie pierwszych liści. Dopuszcza się niewielkie uszkodzenia zewnętrznych liści spowodowane operacjami przy zbiorze, sortowaniu lub pakowaniu, pod warunkiem, że nie wpływają one na dobrą jakość kapusty.

Wielkość kapusty brukselskiej określana jest maksymalną średnicą poprzeczną. Minimalna średnica powinna wynosić: - 10 mm dla kapusty brukselskiej z głąbikami odcinanymi, dla klasy I - 15 mm dla kapusty brukselskiej z głąbikami odłamywanymi, dla klasy I . Dla kapusty brukselskiej klasy I, różnica pomiędzy największą i najmniejszą główką w tym samym opakowaniu nie może przekraczać 20 mm.
Dla kapusty brukselskiej, która w zakresie jakości i wielkości nie spełnia wymagań ustalonych dla danej klasy, dopuszcza się w każdym opakowaniu następujące tolerancje: A. Tolerancje dotyczące jakości a) Klasa I 10 % masowo kapusty brukselskiej nie spełniającej wymagań klasy I, lecz zgodnej z wymaganiami dla klasy II, lub wyjątkowo mieszczącej się w tolerancjach dla klasy II
Nie dopuszcza się jednak kapusty z objawami zepsucia lub z innymi zmianami, które czynią ją niezdatną do spożycia. B. Tolerancje dotyczące wielkości Dla wszystkich klas: 10 % masowo kapusty brukselskiej nie spełniającej wymagań odnośnie wielkości.
Dostawa: 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg- 3000kg
Dostawy realizowane będą w konkretnie wskazanym w zamówieniu terminie, pod rygorem odmowy przyjęcia dostaw. Zamówienia będą składane przez zamawiającego z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Podane ilości są szacunkowe. Służyć one będą wyłącznie do porównania ofert, do wybrania oferty najkorzystniejszej, bowiem w przybliżeniu odpowiadają strukturze zapotrzebowania. Zmawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia podanej w tabeli ilości warzyw w granicach do 20%.
Dostawa do magazynu żywnościowego Zakładu Karnego w Raciborzu bez pobierania dodatkowych opłat, zgodnie z wcześniejszym zamówieniem. Środek transportu musi odpowiadać warunkom sanitarnym oraz przepisom HACCP.
Wykonawca dostarcza na żądania zamawiającego atestaty jakości (lub certyfikaty jakości, jeżeli takie posiada).
W uzasadnionych przypadkach zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania, na koszt dostawcy badania dostarczanego towaru pod względem spełniania wymagań określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Czy zamówienie jest podzielone na części: Tak

Ilość części: 6

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Kody CPV: 032211117

Kod CPV drugiej częsci zamówienia: 032212400

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia: 032214000

Kod CPV czwartej częsci zamówienia: 032223006

Kod CPV piątej częsci zamówienia: 032212709

Kod CPV szóstej częsci zamówienia: 032214402

data_roz: 01/04/2009

Informacja na temat wadium: Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium

opis_war:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się oferenci, którzy:
spełniają warunki art.22 ustawy Prawo zamówień publicznych
nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 24 ustawy
Celem potwierdzenia i oceny spełnienia warunków, stawianych Wykonawcom przez Zamawiającego oraz dla uznania formalnej poprawności oferta musi zawierać dokumenty wymienione w punkcie 6 specyfikacji istotnych warunków zamówienia
Ocena warunków udziału w postępowaniu na podstawie kryterium: spełnia/nie spełnia

inf_osw:
oferta powinna zawierać:
wypełniony formularz ofertowy-cenowy - wg wzoru
oświadczenie oferenta o spełnianiu wymagań określonych w art. 22 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych -wg wzoru oraz aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert; - na potwierdzenie spełnienia warunku 1, tj, wykonawca posiada uprawnienia do wykonywania określonej czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień, jak również aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków lub, że uzyskał zgodę na zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności, lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;- na potwierdzenie spełnienia warunku 2, tj, wykonawca znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia
oświadczenia oferenta o zapoznaniu się z treścią SIWZ, umowy i nie wnoszeniu do nich uwag - wg wzoru
Uzupełniony Wzór Umowy oraz oświadczenie o gotowości zawarcia umowy z Zamawiającym na warunkach Uzupełnionego Wzoru Umowy. (Wraz ze SIWZ, Wykonawca otrzymał od Zamawiającego wzór umowy na wykonanie Zamówienia (dalej Wzór Umowy). Wzór Umowy musi zostać uzupełniony przez Wykonawcę wyłącznie zgodnie ze wskazaniami zawartymi w SIWZ oraz we Wzorze Umowy, o dane dotyczące Wykonawcy oraz dane zawarte w ofercie (tj. cena). Tak uzupełniony Wzór Umowy określany jest dalej mianem Uzupełnionego Wzoru Umowy)
pełnomocnictwo- w przypadku podmiotów występujących wspólnie (spółka cywilna, konsorcjum)
pisemna zgodę na poddanie się rygorom procedur bezpieczeństwa realizowanym w trakcie przyjmowania dostaw
w przypadku realizacji dostaw przez Podwykonawców, Zamawiający żąda, aby Wykonawca wskazał w ofercie w formie oświadczenia nazwy i adresy Podwykonawców
Dokumenty jakich żąda zamawiający powinny być w formie oryginału lub kserokopii poświadczonej przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem. Brak jakiegokolwiek z wyżej wymienionych oświadczeń lub dokumentów, albo złożenie dokumentu w niewłaściwej formie (np. nie poświadczone przez wykonawcę za zgodność z oryginałem odpisy lub kopie)lub złożone dokumenty zawierają błędy spowoduje wykluczenie wykonawcy z postępowania z mocy art. 24 ust. 2 pkt. 3 z zastrzeżeniem art. 26 ust 3.
Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 96 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych oferty składane w postępowaniu o zamówienie publiczne są jawne od chwili otwarcia, z wyjątkiem informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeśli wykonawca, nie później niż w terminie składania ofert, zastrzegł, że nie mogą one być udostępniane.

Kod trybu postepowania: PN

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.sw.gov.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Zakład Karny ul. Eichendorffa 14, 47-400 Racibórz

Data składania wniosków, ofert: 06/01/2009

Godzina składania wniosków, ofert: 09:30

Miejsce składania:
Zakład Karny ul. Eichendorffa 14, 47-400 Racibórz-sekretariat

On: on

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe: nie dotyczy

Numer części zamówienia: 1

Nazwa: grupa 1

Opis:
Botwina (burak liściowy)-PN-R-75384:1997
nie powinna być zwiędnięta, nadpleśniała, nagdnita;
bez żółtych, czy zdrewniałych liści, pakowana wg standardu
dostawa:ok. 2 razy w tygodniu- 850 kg

Kody CPV: 032211117

Czas: D

Data zakończenia: 31/07/2009

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 2

Nazwa: grupa 2

Opis: Pomidory kl. I-5500 kg

Kody CPV: 032212400

Czas: D

Data zakończenia: 31/12/2009

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 3

Nazwa: grupa 3

Opis:
Kalarepa-nie powinna być zaparzona, nadgniła, łykowata; pakowana: w skrzynki lub luzem
dostawa: ok. 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg- 3500 kg

Kody CPV: 032214000

Czas: D

Data zakończenia: 15/11/2009

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 4

Nazwa: część 4

Opis:
Rabarbar-PN-72/R-75361 200
nie powinien być zaparzony, nadgniły, łykowaty; pakowany: w skrzynki lub luzem
dostawa: 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg-3500 kg

Kody CPV: 032223006

Czas: D

Data zakończenia: 30/09/2009

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 5

Nazwa: grupa 5

Opis:
Ogórki zielone - Dostawa: 2 razy w tygodniu-3000 kg

Kody CPV: 032212709

Czas: D

Data zakończenia: 30/09/2009

Kod kryterium cenowe: A

Numer części zamówienia: 6

Nazwa: grupa 6

Opis:
Brukselka kl I (kapusta brukselska)-Dostawa: 2 razy w tygodniu w ilościach od 50 - 150 kg-3000 kg

Kody CPV: 032214402

Czas: D

Data zakończenia: 31/12/2009

Kod kryterium cenowe: A

Podobne przetargi

70827 / 2016-06-06 - Inny: Jednostka organizacyjna Służby Więziennej

Zakład Karny - Nowy Sącz (małopolskie)
CPV: 032211117 ()
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw do Zakładu Karnego w Nowym Saczu, ul. Pijarska 1

371164 / 2014-11-12 - Inny: Służba Więzienna

Zakład Karny - Nowy Sącz (małopolskie)
CPV: 032211117 ()
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw w okresie 8 miesięcy (listopad 2014 - czerwiec 2015) do Zakładu Karnego w Nowym Sączu, ul. Pijarska 1

181300 / 2014-05-29 - Inny: Służba Więzienna

Zakład Karny - Nowy Sącz (małopolskie)
CPV: 032211117 ()
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw w okresie 4 miesięcy (lipiec 2014 r. - październik 2014 r.) do Zakładu Karnego w Nowym Sączu, ul. Pijarska 1.

190839 / 2012-09-05 - Inny: Zakład Karny

Zakład Karny - Potulice (kujawsko-pomorskie)
CPV: 032211117 ()
Dostawy warzyw i jabłek (znak sprawy 20/2012).

20780 / 2009-02-07 - Inny: państwowa jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej

Zakład Karny - Racibórz (śląskie)
CPV: 032211117 ()
przetarg nieograniczony na dostawę warzyw sezonowych dla Zakładu Karnego w Raciborzu, znak postępowania 13/2008

71553 / 2009-05-06 - Organ kontroli państwowej lub ochrony prawa, sąd lub trybunał

Zakład Karny - Biała Podlaska (lubelskie)
CPV: 032211117 ()
Przetarg nieograniczony o wartości zamówienia mniejszej niż kwota określona w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych

389956 / 2012-10-10 - Inny: Służba Więzienna

Zakład Karny - Nowy Sącz (małopolskie)
CPV: 032211117 ()
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw w okresie 8 miesięcy (listopad 2012 r. - czerwiec 2013 r.) do Zakładu Karnego w Nowym Sączu, ul. Pijarska 1.

264873 / 2012-12-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Zawiercie (śląskie)
CPV: 032211117 ()
Dostawa warzyw i owoców do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawierciu.