Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

220165 / 2014-10-17 - Administracja samorządowa / Gmina Nowy Dwór Gdański (Nowy Dwór Gdański)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2014-09-16 pod pozycją 197057. Zobacz ogłoszenie 197057 / 2014-09-16 - Administracja samorzÄ…dowa.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 220165

Data publikacji: 2014-10-17

Nazwa: Gmina Nowy Dwór Gdański

Ulica: ul. Wejhera 3

Numer domu: 3

Miejscowość: Nowy Dwór Gdański

Kod pocztowy: 82-100

Województwo / kraj: pomorskie

Numer telefonu: 055 2472401

Numer faxu: 055 2472405

Regon: 17074789100000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 197057

Data wydania biuletynu: 2014-09-16

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2014

Pozycja ogłoszenia: 197057

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej obiektów użyteczności publicznej, gmina Nowy Dwór Gdański

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
. Zakres zamówienia:

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi polegającej na opracowaniu kompleksowej dokumentacji projektowej dla inwestycji:



Część I: Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Nowy Dwór Gdański.

Wykaz obiektów i założenia wstępne do wykonania prac projektowych;

1. budynek po dawnej szkole wiejskiej, obecnie pełniący funkcje świetlicy w miejscowości Kępki: ocieplenie dachu z wymianą pokrycia dachowego, ocieplenie ścian wewnątrz budynku, renowacja ścian zewnętrznych, wymiana rynien i rur spustowych, wymiana instalacji odgromowej, ocieplenie ścian w gruncie z hydroizolacją pionową, wykonanie opaski wokół budynku, wymiana drzwi zewnętrznych, wymiana stolarki okiennej, wymiana instalacji co, modernizacja źródła ciepła.

Załącznik nr 9 - Inwentaryzacja uproszczona budynku mieszkalno - użytkowego położonego w Kępkach

2. Budynek świetlicy wiejskiej w miejscowości Orliniec: inwentaryzacja stanu istniejącego, ocieplenie stropodachu wraz z pracami niezbędnymi do uszczelnienia dachu, ocieplenie ścian zewnętrznych, wymiana rynien i rur spustowych, wymiana instalacji odgromowej, ocieplenie ścian w gruncie z hydroizolacją pionową, wykonanie opaski wokół budynku, wymiana drzwi zewnętrznych, wymiana stolarki okiennej, wymiana instalacji co, modernizacja źródła ciepła.

3. Budynek świetlicy z biblioteką w miejscowości Marzęcino: inwentaryzacja stanu istniejącego, ocieplenie stropodachu wraz z pracami niezbędnymi do uszczelnienia dachu, ocieplenie ścian zewnętrznych, wymiana rynien i rur spustowych, wymiana instalacji odgromowej, ocieplenie ścian w gruncie z hydroizolacją pionową, wykonanie opaski wokół budynku, wymiana drzwi zewnętrznych, wymiana stolarki okiennej, wymiana instalacji co, modernizacja źródła ciepła .


Na przedmiot zamówienia składa się wykonanie dla każdego z obiektów kompletnej dokumentacji
w skład której wchodzą następujące elementy:

a) projekt budowlany - w ilości 5 kompletnych egzemplarzy w formie papierowego oryginału - wykonany zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2013 r., poz. 1409) oraz Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r., poz. 462 z późn. zm.);
b) projekt wykonawczy - w ilości 5 kompletnych egzemplarzy w formie papierowego oryginału - wykonany zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r.
w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania
i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1129) oraz wymaganiami jak w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r., poz. 462 z późn. zm.);
c) kosztorys inwestorski - w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w formie papierowego oryginału - wykonany zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r.
w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. z 2004 r., Nr 130, poz. 1389);
d) przedmiar robót - w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w formie papierowego oryginału - wykonany zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r.
w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania
i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1129);
e) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w formie papierowego oryginału - wykonana zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1129).


Dokumentację należy opracować na bazie audytów energetycznych, które zostaną dostarczone do dnia 17 września 2014 r.

Wykonawca opracuje komplet dokumentacji z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej, w oparciu o założenia wstępne, niezbędne uzgodnienia, zezwolenia i warunki wydane przez stosowne instytucje, wizję lokalną oraz bieżące konsultacje
z Zamawiającym. W przyjętych rozwiązaniach projektowych muszą być użyte wyroby budowlane (materiały i urządzenia) dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania. W przypadku powoływania się podczas opisywania przyjętych rozwiązań projektowych na konkretne nazwy własne gotowych produktów i/lub gotowe rozwiązania systemowe producentów, wykonawca ma obowiązek określić konkretne parametry techniczne i jakościowe danego rozwiązania projektowego oraz umieścić informację o możliwości zastosowania rozwiązania równoważnego pod warunkiem spełnienia wskazanych parametrów technicznych
i jakościowych. Wykonana dokumentacja musi być kompletna z punktu widzenia celu, któremu ma służyć. Do obowiązków wykonawcy należy zlecenie wykonania stosownie od potrzeb: map do celów projektowych oraz uzyskanie wszelkich opinii, uzgodnień, zgód, decyzji, zezwoleń i sprawdzeń zastosowanych rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów, niezbędnych do prawidłowego wykonania prac projektowych, w szczególności: wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, uzyskanie warunków technicznych przyłączenia do sieci gestorów mediów, uzgodnienie ZUDP, uzyskanie pozwolenia i/lub uzgodnienia od Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków i inne. Koszty uzyskania w/w dokumentów ponosi wykonawca. Opracowana dokumentacja musi być przygotowana w sposób umożliwiający uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub stosownie od wymagań dokonanie skutecznego zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę, oraz przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego . Dokumentację projektową należy opracować w formie tradycyjnej (papierowej) zgodnie z wcześniejszym wyszczególnieniem oraz na nośniku elektronicznym z zapisem na CD/DVD w formacie ogólnodostępnym - opracowania tekstowe w formacie *.pdf z możliwością wyszukiwania, opracowania graficzne w formacie *.jpg wysokiej rozdzielczości, dodatkowo kosztorysy inwestorskie i przedmiary robót w formacie *.ath (edytowalny).

Przedmiot zamówienia obejmuje również:
- przeniesienie autorskich praw majątkowych do opracowanej przez wykonawcę dokumentacji projektowej i zawartych w niej rozwiązań na zamawiającego;
- sprawowanie nadzoru autorskiego;
- udzielanie wyjaśnień i odpowiedzi na ewentualne zapytania skierowane przez oferentów
w prowadzonym postępowaniu przetargowym.

Część II : Budowa przedszkola przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w m. Kmiecin.


Proponowana lokalizacja przedszkola na terenie działek znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie przy Zespole Szkolno Przedszkolnym.
Celem przetargu jest opracowanie projektów budowlanego i wykonawczego (we wszystkich branżach) nowego budynku przedszkola z zagospodarowaniem terenu. Należy zaprojektować przedszkole połączone łącznikiem z istniejącą szkołą -niezbędne jest wykonanie inwentaryzacji istniejącego budynku szkoły wraz z instalacjami w zakresie umożliwiającym prawidłowe opracowanie dokumentacji projektowej nowego przedszkola.
Przed opracowaniem projektu budowlanego i wykonawczego Wykonawca przedłoży Zamawiającemu do akceptacji 2 koncepcje przedszkola (podlegające zatwierdzeniu przez Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego) rozwiązań funkcjonalno - konstrukcyjnych obiektu oraz projektów elewacji i zagospodarowania terenu.
Zagospodarowanie terenu powinno obejmować zaprojektowanie: placu zabaw, włączenia się do istniejącej drogi, drogi wewnętrzne, parking, chodniki, ogrodzenie, tereny utwardzone, zielone itp.
Projekt musi zawierać zestawienie (wraz z wyceną) wyposażenia przedszkola w urządzenia
i umeblowanie dla poszczególnych pomieszczeń z uwzględnieniem ich funkcji.

Wymagania dotyczące projektowanego obiektu przedszkola:

Branża ogólnobudowlana:
Załącznik Nr 10- Program użytkowy


Branża elektryczna - projekt:
- instalacja elektryczna oświetlenia ogólnego, nocnego i awaryjnego,
- instalacja elektryczna gniazd wtyczkowych i zasilania urządzeń technologicznych,
- instalacja odgromowa,
- instalacja wyrównawcza,
- instalacje teletechniczna,
- instalacja zasilania i sterowania kotłownią -jeśli będzie konieczne,
- przyłącze i układ pomiarowy,
- wyłączenie p.poż. prądu obejmujące projektowany i istniejący obiekt zespołu szkolno-przedszkolnego,
- przebudowa lub zabezpieczenie kolidujących z projektowanym obiektem sieci elektrycznych i teletechnicznych,
- instalacja RTV,
- domofony w salach zajęć i biurach,
- instalacja alarmowa dla nowego obiektu,
- monitoring wizyjny wewnętrzny i zewnętrzny dla nowego obiektu z możliwością obsługi istniejącej szkoły,
- instalacje p.poż. np. oddymianie, jeśli będzie wymagane,


Branża sanitarna - projekt:
- rozbudowa istniejącej kotłowni zespołu szkolno - przedszkolnego, jeśli będzie konieczne,
- instalacje wodno - kanalizacyjna, centralnego ogrzewania,
- instalacja wentylacji mechanicznej,
- przyłącza wodno - kanalizacyjne,
- instalacja kanalizacji deszczowej - odprowadzenia wody deszczowej,
- projekty przebudowy lub zabezpieczenia kolidujących z projektowanym obiektem sieci, - jeżeli będą konieczne.

Branża drogowa - projekt:
- układ drogowy: zjazd, parkingi, drogi, chodniki, dojścia, obejścia, jeśli będzie konieczne,
- plac zabaw, zieleń, mała architektura,
- oświetlenie zewnętrzne


Projekt budowlany i wykonawczy winien zawierać:
1) kompletną dokumentację techniczną (zawierającą wszystkie niezbędne uzgodnienia m.in. z rzeczoznawcami, dostawcami mediów) wykonaną na aktualnych mapach służących do celów projektowych,
2) 2 koncepcje (podlegające zatwierdzeniu przez Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego) rozwiązań funkcjonalno - konstrukcyjnych obiektu oraz projektów elewacji i zagospodarowania terenu,
3) projekt architektury,
4) projekt konstrukcji wraz z obliczeniami statycznymi,
5) inwentaryzację istniejącego budynku szkoły wraz z instalacjami w niezbędnym zakresie umożliwiającym prawidłowe opracowanie dokumentacji projektowej nowego przedszkola
6) projekt zagospodarowania terenu (plac zabaw, parkingi, drogi, chodniki, zieleń) -
w obrębie projektowanego opracowania,
7) projekt drogowy wraz z odwodnieniem placów i dachów oraz oświetleniem ulicznym rozwiązujący dojazd i dojście do budynku przedszkola, parkingi, elementy małej architektury - kosze na śmieci, ławki,
8) projekty branżowe sieci i instalacji wymienionych powyżej,
9) inwentaryzację zieleni z uzyskaniem zgody na ewentualną wycinkę.
10) badania geotechniczne gruntu
11) aktualne podkłady mapowe oraz aktualizacja geodezyjna dla celów projektowych z wywiadami branżowymi oraz wypisem i wyrysem z map własnościowych
12) uzgodnienia ZUD i uzgodnienia branżowe dot. zakresu części drogowej i uzbrojenia terenu:
- inne uzgodnienia niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę
- uzgodnienie projektów przyłączy z właścicielami sieci.

Na przedmiot zamówienia składa się wykonanie kompletnej dokumentacji w skład której wchodzą następujące elementy:

a) projekt budowlany - w ilości 6 kompletnych egzemplarzy w formie papierowego oryginału - wykonany zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2013 r., poz. 1409) oraz Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r., poz. 462 z późn. zm.);
b) projekt wykonawczy - w ilości 6 kompletnych egzemplarzy w formie papierowego oryginału - wykonany zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1129) oraz wymaganiami jak w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz. U. z 2012 r., poz. 462 z późn. zm.);
c) kosztorys inwestorski - w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w rozbiciu na poszczególne branże w formie papierowego oryginału - wykonany zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2004 r.
w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. z 2004 r., Nr 130, poz. 1389);
d) przedmiar robót - w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w rozbiciu na poszczególne branże w formie papierowego oryginału - wykonany zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1129);
e) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w rozbiciu na poszczególne branże w formie papierowego oryginału - wykonana zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1129).
f) informację BIOZ - w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w rozbiciu na poszczególne branże w formie papierowego oryginału.
g) Określenie charakterystyki energetycznej obiektu zgodnie z przepisami obowiązującymi na dzień oddania projekt

Wykonawca opracuje komplet dokumentacji z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej, w oparciu o założenia wstępne, niezbędne uzgodnienia, zezwolenia i warunki wydane przez stosowne instytucje, wizję lokalną oraz bieżące konsultacje
z Zamawiającym. W przyjętych rozwiązaniach projektowych muszą być użyte wyroby budowlane (materiały i urządzenia) dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania. W przypadku powoływania się podczas opisywania przyjętych rozwiązań projektowych na konkretne nazwy własne gotowych produktów i/lub gotowe rozwiązania systemowe producentów, wykonawca ma obowiązek określić konkretne parametry techniczne i jakościowe danego rozwiązania projektowego oraz umieścić informację o możliwości zastosowania rozwiązania równoważnego pod warunkiem spełnienia wskazanych parametrów technicznych i jakościowych. Wykonana dokumentacja musi być kompletna z punktu widzenia celu, któremu ma służyć. Do obowiązków wykonawcy należy zlecenie wykonania stosownie od potrzeb: map do celów projektowych oraz uzyskanie wszelkich opinii, uzgodnień, zgód, decyzji, zezwoleń i sprawdzeń zastosowanych rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów, niezbędnych do prawidłowego wykonania prac projektowych, w szczególności: wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, uzyskanie warunków technicznych przyłączenia do sieci gestorów mediów, uzgodnienie ZUDP, uzyskanie pozwolenia i/lub uzgodnienia od Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków i inne. Koszty uzyskania w/w dokumentów ponosi wykonawca. Opracowana dokumentacja musi być przygotowana w sposób umożliwiający uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub stosownie od wymagań dokonanie skutecznego zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę, oraz przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego . Dokumentację projektową należy opracować w formie tradycyjnej (papierowej) zgodnie z wcześniejszym wyszczególnieniem oraz na nośniku elektronicznym z zapisem na CD/DVD w formacie ogólnodostępnym - opracowania tekstowe w formacie *.pdf z możliwością wyszukiwania, opracowania graficzne w formacie *.jpg wysokiej rozdzielczości, dodatkowo kosztorysy inwestorskie i przedmiary robót w formacie *.ath (edytowalny).

Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania zatwierdzenia przez Zamawiającego koncepcji, która będzie stanowiła podstawę rozpoczęcia szczegółowych prac projektowych. Jednocześnie Zamawiający zastrzega sobie możliwość odrzucenia przedstawionych koncepcji w przypadku niespełnienia oczekiwanych wymagań. Wówczas Wykonawca zobowiązuje się do dokonania niezbędnych modyfikacji w przedstawionych koncepcjach.

Przedmiot zamówienia obejmuje również:
- przeniesienie autorskich praw majątkowych do opracowanej przez wykonawcę dokumentacji projektowej i zawartych w niej rozwiązań na zamawiającego;
- sprawowanie nadzoru autorskiego;
- udzielanie wyjaśnień i odpowiedzi na ewentualne zapytania skierowane przez oferentów
w prowadzonym postępowaniu przetargowym.
- udział w odbiorach końcowych robót,
- udział w czynnościach związanych z dopuszczeniem obiektu do użytkowania.

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Nie

Nazwa wykonawcy: Zakład Projektowania i Usług Budowlanych BENBUD

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Ks. dr Wł. Łęgi 1/27

Miejscowość: Grudziądz

Kod pocztowy: 86-300

ID województwa: 1

Województwo / kraj: kujawsko-pomorskie

Nazwa:
Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Nowy Dwór Gdański.

Nr częsci: 1

Data udzielenie zamówienia: 17/10/2014

Liczba ofert: 9

Liczba odrzuconych ofert: 4

Szacunkowa wartość zamówienia: 48780,49

Cena wybranej oferty: 23985,00

Cena minimalna: 23985,00

Cena maksymalna: 258300,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Nazwa wykonawcy: P.H.U. ZP - Ekoprojekt Zbigniew Proskura

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Władysławowska 41

Miejscowość: Chłapowo

Kod pocztowy: 84-120

ID województwa: 10

Województwo / kraj: pomorskie

Nazwa:
Budowa przedszkola przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w m. Kmiecin

Nr częsci: 2

Data udzielenie zamówienia: 17/10/2014

Liczba ofert: 10

Liczba odrzuconych ofert: 3

Szacunkowa wartość zamówienia: 48780,49

Cena wybranej oferty: 37023,00

Cena minimalna: 5000,00

Cena maksymalna: 135300,00

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Kody CPV:
713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Podobne przetargi

109863 / 2014-05-22 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

UrzÄ…d Morski w SÅ‚upsku - SÅ‚upsk (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowych do sztucznego zasilania brzegu morskiego na odcinku miejscowości Ustka i Łeba

144841 / 2015-10-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miejska Kościerzyna - Kościerzyna (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowej uzbrojenia terenów Kościerskiego Parku Przemysłowego

4960 / 2015-01-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Zblewo - Zblewo (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej dla zadań Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Zblewie wraz infrastrukturą towarzyszącą. Budowa kanalizacji sanitarnej i przepompowni ścieków wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Bytonia. Przebudowa sieci wodociągowej w m. Jezierce. Budowa zbiornika retencyjnego na wodę o pojemności 150 m3 na hydroforni w Zblewie. Budowa kompletnych baterii ogniw fotowoltaicznych na oczyszczalni ścieków i hydroforni w Zblewie do produkcji prądu o mocy do 40 kW 2 szt.

34983 / 2010-02-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miasta Gdańsk Urząd Miejski w Gdańsku - Gdańsk (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
<Br> Wykonanie opracowań dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz kosztorysu inwestorskiego dla wykonania przeniesienia rozdzielnicy głównej energetycznej znajdującej się w pomieszczeniu piwnicy w skrzydle A budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

15036 / 2015-01-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Człuchów - Człuchów (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie miejscowości Biskupnica oraz Gębarzewo

424386 / 2009-12-10 - Inny: Spółka Wodna

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" - Władysławowo (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej na rozbudowę oczyszczalni ścieków w Jastarni. Znak postępowania: 18/J/2009

388948 / 2009-11-09 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Gminy Kobylnica - Kobylnica (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Bieżące, sukcesywne wykonywanie wycen nieruchomości dla Gminy Kobylnica w latach 2010-2011

114937 / 2009-07-17 - Podmiot prawa publicznego

Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku - Pruszcz Gdański (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie projektu budowlanego, przedmiaru robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego na budowę sieci wodociągowej z Pietrzwałdu PGR do Mleczewa z przyłączami we wsi Pietrzwałd PGR gm Sztum

79339 / 2011-03-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Dróg Powiatowych - Bytów (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej przebudowy drogi powiatowej nr 1193G Chlewnica - Mikorowo - Kozin.

93183 / 2016-06-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Cedry Wielkie - Cedry Wielkie (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy przystani kajakowych w miejscowościach Błotnik i Trzcinisko w Gminie Cedry Wielkie w ramach przedsięwzięcia Pomorskie Szlaki Kajakowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

237851 / 2014-11-14 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miejska Kościerzyna - Kościerzyna (pomorskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy regionalnego węzła komunikacyjnego Kościerzyna - Północ połączenie drogi wojewódzkiej nr 214 z drogą krajową nr 20 - usługi uzupełniające