Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

454870 / 2012-11-16 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej / Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej (Dobre Miasto)

przetarg nieograniczony
na usługę żywienia pacjentów hospitalizowanych
w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi żywienia pacjentów w szczególności: przygotowywanie
z własnych produktów i dostarczanie codziennie przez okres trwania umowy całodziennego wyżywienia dla pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym, Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym Psychiatrycznym Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście.
2. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić ciągłość realizacji usługi przez cały okres trwania umowy.
3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji usługi żywienia pacjentów w stanach gotowości obronnej państwa
- w czasie kryzysu i czasie wojny
4. Całodzienne wyżywienie należy przygotować dla około 85 pacjentów dziennie, tj. ok. 31 025 dziennych racji pokarmowych w okresie trwania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zgłaszania mniejszej, ewentualnie większej niż 85 - liczby dziennych racji pokarmowych, wynikających z liczby aktualnie hospitalizowanych pacjentów. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zapotrzebowanie Zamawiającego bez prawa dochodzenia odszkodowania za niepełną realizację zamówienia.
5. Pod pojęciem posiłku należy rozumieć zestaw potraw wchodzących w skład śniadania, obiadu, kolacji,
o określonej wielkości porcji, przygotowywany zgodnie z zasadami wskazanej diety. Ponadto posiłek powinien spełniać określone w zamówieniu szczegółowe wymagania zamawiającego np. posiłek rozdrobniony, zmiksowany.
6. Dzienna racja pokarmowa dla diety podstawowej i diety lekkostrawnej składa się z trzech posiłków: (śniadanie składające się z zupy mlecznej, drugiego dania i ciepłego napoju; obiad składający się z zupy i drugiego dania i napoju oraz kolacja składająca się z dania zimnego lub ciepłego i ciepłego napoju). Dzienna racja pokarmowa dla diety specjalnej (np. cukrzycowa, wrzodowa) składa się
z 5 posiłków dziennie, gdzie dodatkowo dochodzi II śniadanie i kolacja nocna.
7. Diety podstawowe stanowią około 60 % ogólnej liczby dziennych racji pokarmowych, dieta lekkostrawna 30% oraz diety specjalne zlecone indywidualnie zgodnie z zleceniem lekarskim około 10%.
8. Wykonawca będzie przygotowywać posiłki tradycyjne w okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy na zlecenie Zamawiającego.
9. Sporządzone posiłki muszą odpowiadać wszelkim rygorom recepturowym, smakowym, estetycznym
i odżywczym przy szczególnym zachowaniu norm dziennych racji pokarmowych opracowanych przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie.
10. Procentowe zapotrzebowanie na energię dziennej racji pokarmowej dla diety podstawowej składającej się
z 3 posiłków powinno wynosić:
- śniadanie 30-35%
- obiad 35-40%
- kolacja 25-30 %
9. Normy dziennego zapotrzebowania na produkty żywnościowe dla diety podstawowej wynoszą:
Nazwa grupy produktów Normy obowiązujące w (g)
Produkty zbożowe 240
Mleko i produkty mleczne
w tym mleko 1150
600
Jaja 50
Mięso, wędliny, ryby 200
Masło i śmietana 40
Inne tłuszcze 20
Ziemniaki 400
Warzywa i owoce z wit C 150
Warzywa z karotenem 150
Inne warzywa i owoce 300
Strączkowe suche 2
Cukier i słodycze 80


10. Minimalna wymagana gramatura potraw podawanych pacjentom w jednym posiłku nie może być mniejsza niż:
Potrawy gotowane:
> zupy 350 ml
> ryż, kasze, makarony 200g (do II dania)
> ziemniaki 300 g
> napoje ciepłe (kawa, herbata, kakao)- 300 ml
Surowiec:
> drób, mięsa bkości minimum 80g -100g, I gatunek
> drób z kością minimum po 250g (udka, kurczaki)
> ryby 100-120g

Inne produkty:
> wędliny 40g
> pieczywo pszenne i żytnie 200g
> masło - 15g
> surówki , sałatki do - II dania od 80g do 150g
> surowe owoce i warzywa, podawane do śniadania kolacji - od 50 g

11. Zawartość energii i składników odżywczych w dziennej racji pokarmowej pacjentów powinna wynosić:

a) energia - 2400 kalorii
b) białko ogółem 70-80 g w tym pochodzenia zwierzęcego 25-50g
c) tłuszcze 65- 75g w tym NNKT nie mniej niż 4-7g
d) węglowodany 300-400g
12. Posiłki do Zespołu do pomieszczenia dystrybucji posiłków winny być dostarczane o ściśle ustalonych porach dnia:
- śniadanie - godzina 7.30 (wraz z II śniadaniem w przypadku diety specjalnej)
- obiad - godzina 12.45
- kolacja - godzina 17.15 (wraz z kolacją nocną w przypadku diety specjalnej)
13. Temperatura posiłków podawanych na gorąco, w chwili dostarczenia do pomieszczenia dystrybucji u Zamawiającego musi mieć co najmniej:
- Zupa - 65 C
- II danie (mięso, sos, ziemniaki) - 65 C
- Kawa, herbata - 75 C
14. Wykonawca zobowiązany jest zobowiązany zapewnić usługę dietetyczki do właściwej realizacji przedmiotu umowy.
15. Wykonawca będzie przestrzegał obowiązujących przepisów prawnych i wymagań sanitarnych w zakresie przedmiotu umowy.
16. Wykonawca powinien posiadać wymagane zaświadczenia i decyzje w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia wydane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.
17. Wykonawca będzie zobowiązany do sporządzenia dziennych jadłospisów w formie tzw. Dekadówki
(10 -dniowy jadłospis). Jadłospis dekadowy winien być przedstawiony osobie wyznaczonej przez Zamawiającego z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem. Posiłki nie mogą się powtarzać przez okres 10 dni. Jadłospis musi posiadać wyszczególnioną gramaturę poszczególnych potraw i produktów, informację o kaloryczności i wartości odżywczej, oraz musi być podpisany przez osobę sporządzającą.
18. Zamawianie ilości posiłków oraz rodzajów diet do poszczególnych komórek organizacyjnych Zamawiającego: Oddział Chorób Wewnętrznych (OCHW), Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (ZOL), Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny(ZOLP), będzie odbywało się z wyprzedzeniem 1 dniowym do godziny 10:00. Zapotrzebowanie na sobotę, niedzielę i śniadanie w poniedziałek, będzie składane w piątek do godziny 12:00.
19. Zamówienie główne składane będzie faksem na druku zapotrzebowanie na żywienie na dzień (Załącznik Nr 1 do projektu umowy).
20. Możliwa będzie modyfikacja zamawianych posiłków, o których mowa w pkt. 18, przez każdą komórkę organizacyjną o 1-3 posiłki lub dodatkową dietę specjalną i odbywać się będzie drogą telefoniczną, jednak nie później niż 3 godziny przed godziną dostarczania posiłku.
21. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczania wraz z posiłkami ilościowego wykazu przekazywanych posiłków, z podziałem na poszczególne komórki organizacyjne i diety, potwierdzone każdorazowo imiennie przez osoby odbierające posiłki, oraz miesięcznego zestawienia ilości wydawanych posiłków z podziałem na komórki organizacyjne, które będzie stanowiło załącznik do faktury.
21. Wykonawca udostępni na czas trwania umowy trzy wózki bemarowe, do poszczególnych komórek organizacyjnych (OCHW, ZOL, ZOLP) zamykane, ze stali nierdzewnej o pojemności wystarczającej do jednoczesnej dystrybucji ok. 30 posiłków z podziałem na diety. Bemary powinny posiadać niezależne zbiorniki z indywidualnym ogrzewaniem, przekazując ciepło w sposób pośredni. Bemary winny być wyposażone w blat ułatwiający wydawanie posiłków oraz służący do umieszczania sztućców i naczyń.
22. Wykonawca wyposaży poszczególne komórki organizacyjne w porcjonerki, które pozwolą dokładnie odmierzyć wielkość porcji.
23. Wykonawca przed wydaniem posiłków do spożycia pobiera próbki żywności zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie.
24. Za dystrybucję posiłków do poszczególnych komórek organizacyjnych (OCHW, ZOL, ZOLP) odpowiedzialny jest Zamawiający.
25. Pojemniki GN będą wstępnie myte przez Zamawiającego.
26. Wykonawca zapewnia środek transportu i sprzęt do przewozu posiłków. Posiłki muszą być dostarczane do pomieszczenia dystrybucji posiłków w pojemnikach typu termoport. Posiłki winny być rozdzielone w termoportach według komórek organizacyjnych Zamawiającego. Termoporty i naczynia transportowe muszą być szczelnie zamykane, nieuszkodzone zapewniające utrzymanie właściwej jakości i temperatury potraw oraz muszą mieć oznaczenie komórki organizacyjnej Zamawiającego (OCHW, ZOL, ZOLP). Pokrojone pieczywo ma być transportowane w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
27. Wykonawca zobowiązany jest poddać się kontroli Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotu umowy, w szczególności: warunków jakościowych, ilościowych oraz transportu dostarczanych posiłków.
28. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwrotu posiłków w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości jakościowych, tj. np.: posiłek niezdatny do spożycia z powodu przeterminowanych produktów (np. pleśń, niewłaściwy kolor), niedogotowanych, zanieczyszczonych, itp., na podstawie PROTOKOŁU REKLAMACJI/ ZWROTU POSIŁKÓW (Załącznik Nr 2 do projektu umowy). W miejsce zakwestionowanych posiłków muszą być dostarczone właściwe w trybie pilnym.
29. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości ilościowych lub jakościowych Zamawiający sporządzi PROTOKÓŁ REKLAMACJI/ ZWROTU POSIŁKÓW, a Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego usunięcia stwierdzonych nieprawidłowości. W przypadku powtarzających się nieprawidłowości Zamawiający może zastosować kary umowne opisane w projekcie umowy.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 454870

Data publikacji: 2012-11-16

Nazwa: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

Ulica: ul. Grunwaldzka 10b

Numer domu: 10b

Miejscowość: Dobre Miasto

Kod pocztowy: 11-040

Województwo / kraj: warmińsko-mazurskie

Numer telefonu: 89 61 68 222

Numer faxu: 89 61 68 267

Regon: 51099386800000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
przetarg nieograniczony
na usługę żywienia pacjentów hospitalizowanych
w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi żywienia pacjentów w szczególności: przygotowywanie
z własnych produktów i dostarczanie codziennie przez okres trwania umowy całodziennego wyżywienia dla pacjentów hospitalizowanych w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym, Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym Psychiatrycznym Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście.
2. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić ciągłość realizacji usługi przez cały okres trwania umowy.
3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji usługi żywienia pacjentów w stanach gotowości obronnej państwa
- w czasie kryzysu i czasie wojny
4. Całodzienne wyżywienie należy przygotować dla około 85 pacjentów dziennie, tj. ok. 31 025 dziennych racji pokarmowych w okresie trwania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zgłaszania mniejszej, ewentualnie większej niż 85 - liczby dziennych racji pokarmowych, wynikających z liczby aktualnie hospitalizowanych pacjentów. Wykonawca zobowiązuje się do elastycznego reagowania na zapotrzebowanie Zamawiającego bez prawa dochodzenia odszkodowania za niepełną realizację zamówienia.
5. Pod pojęciem posiłku należy rozumieć zestaw potraw wchodzących w skład śniadania, obiadu, kolacji,
o określonej wielkości porcji, przygotowywany zgodnie z zasadami wskazanej diety. Ponadto posiłek powinien spełniać określone w zamówieniu szczegółowe wymagania zamawiającego np. posiłek rozdrobniony, zmiksowany.
6. Dzienna racja pokarmowa dla diety podstawowej i diety lekkostrawnej składa się z trzech posiłków: (śniadanie składające się z zupy mlecznej, drugiego dania i ciepłego napoju; obiad składający się z zupy i drugiego dania i napoju oraz kolacja składająca się z dania zimnego lub ciepłego i ciepłego napoju). Dzienna racja pokarmowa dla diety specjalnej (np. cukrzycowa, wrzodowa) składa się
z 5 posiłków dziennie, gdzie dodatkowo dochodzi II śniadanie i kolacja nocna.
7. Diety podstawowe stanowią około 60 % ogólnej liczby dziennych racji pokarmowych, dieta lekkostrawna 30% oraz diety specjalne zlecone indywidualnie zgodnie z zleceniem lekarskim około 10%.
8. Wykonawca będzie przygotowywać posiłki tradycyjne w okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy na zlecenie Zamawiającego.
9. Sporządzone posiłki muszą odpowiadać wszelkim rygorom recepturowym, smakowym, estetycznym
i odżywczym przy szczególnym zachowaniu norm dziennych racji pokarmowych opracowanych przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie.
10. Procentowe zapotrzebowanie na energię dziennej racji pokarmowej dla diety podstawowej składającej się
z 3 posiłków powinno wynosić:
- śniadanie 30-35%
- obiad 35-40%
- kolacja 25-30 %
9. Normy dziennego zapotrzebowania na produkty żywnościowe dla diety podstawowej wynoszą:
Nazwa grupy produktów Normy obowiązujące w (g)
Produkty zbożowe 240
Mleko i produkty mleczne
w tym mleko 1150
600
Jaja 50
Mięso, wędliny, ryby 200
Masło i śmietana 40
Inne tłuszcze 20
Ziemniaki 400
Warzywa i owoce z wit C 150
Warzywa z karotenem 150
Inne warzywa i owoce 300
Strączkowe suche 2
Cukier i słodycze 80


10. Minimalna wymagana gramatura potraw podawanych pacjentom w jednym posiłku nie może być mniejsza niż:
Potrawy gotowane:
> zupy 350 ml
> ryż, kasze, makarony 200g (do II dania)
> ziemniaki 300 g
> napoje ciepłe (kawa, herbata, kakao)- 300 ml
Surowiec:
> drób, mięsa bkości minimum 80g -100g, I gatunek
> drób z kością minimum po 250g (udka, kurczaki)
> ryby 100-120g

Inne produkty:
> wędliny 40g
> pieczywo pszenne i żytnie 200g
> masło - 15g
> surówki , sałatki do - II dania od 80g do 150g
> surowe owoce i warzywa, podawane do śniadania kolacji - od 50 g

11. Zawartość energii i składników odżywczych w dziennej racji pokarmowej pacjentów powinna wynosić:

a) energia - 2400 kalorii
b) białko ogółem 70-80 g w tym pochodzenia zwierzęcego 25-50g
c) tłuszcze 65- 75g w tym NNKT nie mniej niż 4-7g
d) węglowodany 300-400g
12. Posiłki do Zespołu do pomieszczenia dystrybucji posiłków winny być dostarczane o ściśle ustalonych porach dnia:
- śniadanie - godzina 7.30 (wraz z II śniadaniem w przypadku diety specjalnej)
- obiad - godzina 12.45
- kolacja - godzina 17.15 (wraz z kolacją nocną w przypadku diety specjalnej)
13. Temperatura posiłków podawanych na gorąco, w chwili dostarczenia do pomieszczenia dystrybucji u Zamawiającego musi mieć co najmniej:
- Zupa - 65 C
- II danie (mięso, sos, ziemniaki) - 65 C
- Kawa, herbata - 75 C
14. Wykonawca zobowiązany jest zobowiązany zapewnić usługę dietetyczki do właściwej realizacji przedmiotu umowy.
15. Wykonawca będzie przestrzegał obowiązujących przepisów prawnych i wymagań sanitarnych w zakresie przedmiotu umowy.
16. Wykonawca powinien posiadać wymagane zaświadczenia i decyzje w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia wydane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.
17. Wykonawca będzie zobowiązany do sporządzenia dziennych jadłospisów w formie tzw. Dekadówki
(10 -dniowy jadłospis). Jadłospis dekadowy winien być przedstawiony osobie wyznaczonej przez Zamawiającego z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem. Posiłki nie mogą się powtarzać przez okres 10 dni. Jadłospis musi posiadać wyszczególnioną gramaturę poszczególnych potraw i produktów, informację o kaloryczności i wartości odżywczej, oraz musi być podpisany przez osobę sporządzającą.
18. Zamawianie ilości posiłków oraz rodzajów diet do poszczególnych komórek organizacyjnych Zamawiającego: Oddział Chorób Wewnętrznych (OCHW), Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (ZOL), Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny(ZOLP), będzie odbywało się z wyprzedzeniem 1 dniowym do godziny 10:00. Zapotrzebowanie na sobotę, niedzielę i śniadanie w poniedziałek, będzie składane w piątek do godziny 12:00.
19. Zamówienie główne składane będzie faksem na druku zapotrzebowanie na żywienie na dzień (Załącznik Nr 1 do projektu umowy).
20. Możliwa będzie modyfikacja zamawianych posiłków, o których mowa w pkt. 18, przez każdą komórkę organizacyjną o 1-3 posiłki lub dodatkową dietę specjalną i odbywać się będzie drogą telefoniczną, jednak nie później niż 3 godziny przed godziną dostarczania posiłku.
21. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczania wraz z posiłkami ilościowego wykazu przekazywanych posiłków, z podziałem na poszczególne komórki organizacyjne i diety, potwierdzone każdorazowo imiennie przez osoby odbierające posiłki, oraz miesięcznego zestawienia ilości wydawanych posiłków z podziałem na komórki organizacyjne, które będzie stanowiło załącznik do faktury.
21. Wykonawca udostępni na czas trwania umowy trzy wózki bemarowe, do poszczególnych komórek organizacyjnych (OCHW, ZOL, ZOLP) zamykane, ze stali nierdzewnej o pojemności wystarczającej do jednoczesnej dystrybucji ok. 30 posiłków z podziałem na diety. Bemary powinny posiadać niezależne zbiorniki z indywidualnym ogrzewaniem, przekazując ciepło w sposób pośredni. Bemary winny być wyposażone w blat ułatwiający wydawanie posiłków oraz służący do umieszczania sztućców i naczyń.
22. Wykonawca wyposaży poszczególne komórki organizacyjne w porcjonerki, które pozwolą dokładnie odmierzyć wielkość porcji.
23. Wykonawca przed wydaniem posiłków do spożycia pobiera próbki żywności zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie.
24. Za dystrybucję posiłków do poszczególnych komórek organizacyjnych (OCHW, ZOL, ZOLP) odpowiedzialny jest Zamawiający.
25. Pojemniki GN będą wstępnie myte przez Zamawiającego.
26. Wykonawca zapewnia środek transportu i sprzęt do przewozu posiłków. Posiłki muszą być dostarczane do pomieszczenia dystrybucji posiłków w pojemnikach typu termoport. Posiłki winny być rozdzielone w termoportach według komórek organizacyjnych Zamawiającego. Termoporty i naczynia transportowe muszą być szczelnie zamykane, nieuszkodzone zapewniające utrzymanie właściwej jakości i temperatury potraw oraz muszą mieć oznaczenie komórki organizacyjnej Zamawiającego (OCHW, ZOL, ZOLP). Pokrojone pieczywo ma być transportowane w szczelnie zamkniętych pojemnikach.
27. Wykonawca zobowiązany jest poddać się kontroli Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotu umowy, w szczególności: warunków jakościowych, ilościowych oraz transportu dostarczanych posiłków.
28. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwrotu posiłków w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości jakościowych, tj. np.: posiłek niezdatny do spożycia z powodu przeterminowanych produktów (np. pleśń, niewłaściwy kolor), niedogotowanych, zanieczyszczonych, itp., na podstawie PROTOKOŁU REKLAMACJI/ ZWROTU POSIŁKÓW (Załącznik Nr 2 do projektu umowy). W miejsce zakwestionowanych posiłków muszą być dostarczone właściwe w trybie pilnym.
29. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości ilościowych lub jakościowych Zamawiający sporządzi PROTOKÓŁ REKLAMACJI/ ZWROTU POSIŁKÓW, a Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznego usunięcia stwierdzonych nieprawidłowości. W przypadku powtarzających się nieprawidłowości Zamawiający może zastosować kary umowne opisane w projekcie umowy.

Kody CPV:
553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
555211009 (Usługi rozwożenia posiłków)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

data_roz: 01/01/2013

Informacja na temat wadium: nie dotyczy

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Ocena spełnienia ww warunków dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w dokumentach lub oświadczeniach

Wiedza i doświadczenie:
Ocena spełnienia ww warunków dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w dokumentach lub oświadczeniach

Potencjał techniczny:
Ocena spełnienia ww warunków dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w dokumentach lub oświadczeniach

Sytuacja ekonomiczna:
Ocena spełnienia ww warunków dokonana zostanie zgodnie z formułą spełnia - nie spełnia, w oparciu o informacje zawarte w dokumentach lub oświadczeniach

Oświadczenie nr 1: Tak

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 10: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty:
a) ktualna decyzja opinia lub inny dokument właściwego miejscowo organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej, że Zakład znajduje się pod nadzorem sanitarnym i spełnia wymagania higieniczne i zdrowotne konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa procesu przygotowania posiłków oraz realizuje program i procedury z zakresu bezpieczeństwa żywności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie.

b) aktualna decyzja opinia lub inny dokument właściwego miejscowo organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej, o dopuszczeniu środka transportu do przewozu posiłków.
c) wykaz środków transportu jakimi Wykonawca będzie realizował usługę (posiadających decyzje Państwowej Inspekcji Sanitarnej).
d). Wypełniony formularz Oferta- Załącznik Nr 1 do SIWZ.

e). Zaparafowany wzór umowy - załącznik Nr 2 do SIWZ.

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
W przypadku zmiany stawki podatku VAT na usługę objętą postępowaniem, zmiana stawki w umowie następuje z dniem wejścia w życie aktu prawnego zmieniającego stawkę, po podpisaniu stosownego aneksu przez obie strony

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście
11-040 Dobre Miasto
ul. Grunwaldzka 10 B

Data składania wniosków, ofert: 26/11/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 09:00

Miejsce składania:
sekretariat Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście
11-040 Dobre Miasto
ul. Grunwaldzka 10 B

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe: nie dotyczy

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

227021 / 2012-10-25 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Ełk (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Świadczenie usług przygotowania i dostarczania gorących posiłków jednodaniowych (zupa + chleb) do siedziby MOPS Ełk, znajdującej się przy ul. Wojska Polskiego 24 w Ełku.

386206 / 2012-10-08 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Ełk (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Świadczenie usług przygotowania i dostarczania gorących posiłków jednodaniowych (zupa + chleb) do siedziby MOPS Ełk, znajdującej się przy ul. Wojska Polskiego 24 w Ełku

380692 / 2014-11-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Elbląg (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługa przygotowywania, dowożenia i wydawania posiłków do miejsc zamieszkania klientów MOPS

337668 / 2012-09-07 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rozogach - Rozogi (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Przygotowanie, dowiezienie i wydawanie posiłków w placówkach oświatowych na terenie gminy Rozogi w roku szkolnym 2012/2013

13497 / 2015-01-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek w Piszu - Pisz (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługa przygotowania i dostarczania posiłków (catering)dla uczestników projektu Kompleksowe wsparcie szkół w Powiecie Piskim współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet III. Wysoka jakość systemu oświaty Działanie 3.5. Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

10490 / 2011-01-21 - Inny: Placówka Oświatowa Samorządu Terytorialnego

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Tolkmicko (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługa - Całodzienne wyżywienie wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim

224098 / 2009-07-06 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP w Olsztynie - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Przygotowanie i dostarczenie posiłków dla 20 uczestników podczas realizacji projektu Szkolenie - Praktyka - Zatrudnienie - Rozwój - II edycja, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacjnego Kapitał Ludzki Priorytet 1, Poddziałanie 1.3.3 realizowanego w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Olsztnie.

285518 / 2011-09-13 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Elbląg (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Świadczenie usług przygotowywania, dowożenia i wydawania posiłków dla klientów MOPS

48375 / 2013-03-29 - Inny: Gminna samorzÄ…dowa jednostka organizacyjna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługi cateringu - przygotowywanie i dostawa posiłków dla uczestników szkoleń w ramach projektu Programu Kapitał Ludzki - Ten czas zmienia nas

66708 / 2009-03-18 - Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej - Jarocin (wielkopolskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Sporządzenie i dostarczenie całodziennego wyżywienia dla pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Jarocinie

88771 / 2010-04-19 - Inny: państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Warmińsko-Mazurska Wojewódzka Komenda OHP w Olsztynie - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Usługa przygotowania,dowozu i podania ciepłych posiłków dla Beneficjentów Ostatecznych projektu Równy Start współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na podstawie umowy nr POKL.07.02.01-28-413/08-002 zawartej z Województwem Warmińsko - Mazurskim z siedzibę w Olsztynie, realizowanego przez Warmińsko - Mazurską Wojewódzką Komendę OHP w Olsztynie w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHPw Mrągowie i Klubie Pracy w Piszu

213210 / 2012-06-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica - Szczytno (warmińsko-mazurskie)
CPV: 553210006 (Usługi przygotowywania posiłków)
Obsługa cateringowa młodzieży szkolnej w ramach projektu POKL pt. Patrzymy w Przyszłość 2 w Zespole Szkół Nr 1 w Szczytnie w okresie do 29.06.2012 r.