Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

62146 / 2010-03-05 - / Gmina Świętochłowice reprezentowana przez Prezydenta Miasta Świętochłowice (Świętochłowice)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2010-02-22 pod pozycją 49538. Zobacz ogłoszenie 49538 / 2010-02-22 - Administracja samorzÄ…dowa.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 62146

Data publikacji: 2010-03-05

Nazwa:
Gmina Świętochłowice reprezentowana przez Prezydenta Miasta Świętochłowice

Ulica: ul. Katowicka 54

Numer domu: 54

Miejscowość: Świętochłowice

Kod pocztowy: 41-600

Województwo / kraj: śląskie

Numer telefonu: 032 2453031, 6527500

Numer faxu: 032 2454976,3491812

Adres strony internetowej: www.swietochlowice.pl

Regon: 00051589100000

Typ ogłoszenia: ZP-406

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 49538

Data wydania biuletynu: 2010-02-22

Ogłoszenie dotyczy: 0

Przedmiot zamówienia: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Miejsce składania: III.3.2)

Przed wprowadzeniem zmainy:
Wykonawca w zakresie posiadania wiedzy i doświadczenia musi wykazać, iż w okresie 5 ostatnich lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy niż 5 lat, to za okres obejmujący okres prowadzenia działalności wykonał zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończył co najmniej dwie roboty budowlane, każda o wartości wynoszącej nie mniej niż 3.500.000 zł brutto, polegająca na przebudowie
(adaptacji ) budynków użyteczności publicznej w zakresie wymiany stolarki okiennej na okna z drewna, przystosowania budynku do korzystania przez osoby niepełnosprawne, wykonania kotłowni gazowej wraz z wymianą instalacji c.o. i c.w.u. oraz grzejników, wymiany instalacji wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, wymiany instalacji elektrycznej wraz z wymianą oświetlenia, wykonania instalacji niskoprądowych: system sygnalizacji włamania, telewizja dozorowa, system sygnalizacji pożaru, instalacja telefoniczna, instalacja komputerowa, wykonania instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej.
Pod pojęciem budynki użyteczności publicznej należy rozumieć budynki wymienione w definicji zawartej w § 3 pkt 6 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie ( Dz. U. Nr 75,
poz. 690 z późn. zm.).
Budynek użyteczności publicznej to budynek przeznaczony na potrzeby administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, opieki zdrowotnej, opieki społecznej i socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub
wodnym śródlądowym, świadczenia usług pocztowych lub telekomunikacyjnych oraz inny
ogólnodostępny budynek przeznaczony do wykonywania podobnych funkcji, w tym także budynek biurowy i socjalny.
Zgodnie z art. 26 ust. 2b ustawy wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu , innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić zamawiającemu , iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia , w szczególności przedstawiać w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia.

Po wprowadzeniu zmiany:
Wykonawca w zakresie posiadania wiedzy i doświadczenia musi wykazać, iż w okresie 5 ostatnich lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy niż 5 lat, to za okres obejmujący okres prowadzenia działalności wykonał zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończył przynajmniej dwie roboty budowlane, każda o wartości wynoszącej nie mniej niż 3.500.000 zł brutto, polegająca na przebudowie (adaptacji) budynków użyteczności publicznej w ramach której wykonano co najmniej: wymianę stolarki okiennej, przystosowano budynek do korzystania przez osoby niepełnosprawne, dokonano wymiany wewnętrznych instalacji c.o. , elektrycznej,
wodociągowej i kanalizacji sanitarnej.
Pod pojęciem budynki użyteczności publicznej należy rozumieć budynki wymienione w definicji zawartej w § 3 pkt 6 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie ( Dz. U. Nr 75, poz. 690 z późn. zm.).
Budynek użyteczności publicznej to budynek przeznaczony na potrzeby administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, opieki zdrowotnej, opieki społecznej i socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym, świadczenia usług pocztowych lub telekomunikacyjnych oraz inny ogólnodostępny budynek przeznaczony do wykonywania podobnych funkcji, w tym także budynek biurowy i socjalny.
Zgodnie z art. 26 ust. 2b ustawy wykonawca może polegać na wiedzy i doświadczeniu , innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków. Wykonawca w takiej sytuacji zobowiązany jest udowodnić zamawiającemu , iż będzie dysponował zasobami niezbędnymi do realizacji zamówienia , w szczególności przedstawiać w tym celu pisemne zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia.

Podobne przetargi