Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

299885 / 2011-11-17 - Administracja samorzÄ…dowa / Gmina Lesznowola (Lesznowola)

Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Lesznowola w 2012 roku

Opis zamówienia

Konserwacja oświetlenia ulicznego będzie obejmować - 3 485 punktów oświetleniowych.
W okresie obowiązywania umowy Wykonawca winien zapewnić:
1) Świecenie wszystkich opraw oświetleniowych w ustalonych godzinach, o ile Zamawiający nie postanowi inaczej.
2) Bezpieczny stan zamknięć wnęk słupowych i rozdzielnic oświetleniowych.
3) Bezpieczny stan urządzeń oświetleniowych gwarantujący prawidłową pracę tych urządzeń bez zagrożenia osób postronnych, obsługi i otoczenia.
4) Prawidłowy stan techniczny, zgodny z obowiązującymi przepisami, sieci zasilającej urządzenia oświetleniowe, aby zapewniona była prawidłowa praca tych urządzeń bez zagrożenia dla osób postronnych.
5) Estetyczny wygląd urządzeń w trakcie obowiązywania umowy, t.j.:
a. czyste klosze i korpusy,
b. pozamykane wnęki słupowe,
c. metalowe części urządzeń bez śladów korozji.
6) Zamknięte, oznakowane i zabezpieczone przed dostępem osób postronnych szafy oświetleniowe.
7) Prawidłowe i czytelne oznakowanie, wg zasad ustalonych na bieżąco przez Zamawiającego:
a. obwodów w szafach oświetleniowych.
b. słupów oświetleniowych, abonencko - oświetleniowych.
Oznakowanie ma być naniesione dla 100 % urządzeń w danym obszarze.
8) Fachowe, całodobowe pogotowie oświetlenia ulic oraz terminowe usuwanie usterek, zakłóceń w działaniu sieci oświetlenia ulicznego i drogowego, awarii oświetlenia w możliwie najkrótszym czasie to jest:
- poważnej w ciągu 1 godziny od jej powstania,
- awarii polegającej na uszkodzeniu w ciągach ulicznych w ciągu 6 godzin od jej powstania,
- usuwanie pojedynczych uszkodzeń w ciągu 12 godzin.
9) Bieżące odbieranie zgłoszeń o usterkach i awariach od:
- Zamawiającego
- Mieszkańców
oraz zwrotne potwierdzanie ich usunięcia Zamawiającemu.
10) Informowanie Zamawiającego i właściwego Inspektora Nadzoru o awariach sieci zasilającej i urządzeń sterowniczych, powodujących czasowe zaciemnienie ulic.
11) Likwidacja zagrożeń dla osób postronnych, wynikłych ze zdarzeń losowych (wypadek drogowy, wichura, akty wandalizmu, itp.) uszkodzeń urządzeń oświetleniowych (np. złamany, pochylony lub rozbity słup, złamany wysięgnik, zwisający klosz lub cała oprawa, opadnięcie przewodów linii napowietrznej, otwarta lub rozbita szafa oświetleniowa, otwarta wnęka bezpiecznikowa, itp.) w czasie maksymalnie 3 godzin od chwili otrzymania zgłoszenia o takim zagrożeniu, wraz ze zwrotnym potwierdzeniem ich usunięcia do Zamawiającego.
12) Wykonanie, pomiarów określonych w odpowiednich przepisach dotyczących eksploatacji urządzeń elektrycznych dla 100 % urządzeń. Wykonawca jest zobowiązany w terminie maks. 30 dni sporządzić harmonogram prac prowadzonych w tym okresie przedstawić do akceptacji Inspektorowi Nadzoru Zamawiającego.
Inspektor Nadzoru w terminie 14 dni dokonuje akceptacji lub wskazuje na konieczność wprowadzenia poprawek w harmonogramie. Protokoły pomiarów powinny zostać przekazane w/w Inspektorowi Nadzoru najpóźniej przed końcem okresu obowiązywania umowy.
13) Malowanie, metalowych części urządzeń oświetleniowych dla 80% urządzeń. Obowiązująca barwa zostanie ustalona przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany, w terminie maks. 30 dni sporządzić harmonogram prac prowadzonych w tym okresie i przedstawić do akceptacji Inspektorowi Nadzoru Zamawiającego. Inspektor Nadzoru w terminie 14 dni dokonuje akceptacji lub wskazuje na konieczność wprowadzenia poprawek w harmonogramie. Protokolarne przekazanie pomalowanych urządzeń w/w Inspektorowi Nadzoru powinno nastąpić najpóźniej 30 dni przed końcem okresu obowiązywania umowy.
14) Transport dla potrzeb kontroli stanu oświetlenia. Liczbę i termin kontroli ustala na bieżąco Inspektor Nadzoru Zamawiającego.
15) Bieżącą współpracę, z właściwym Zakładem Energetycznym w zakresie prawidłowości pracy układów pomiarowych, oraz na życzenie Zamawiającego rozplombowywanie, w obecności przedstawiciela Zakładu Energetycznego listwy zaciskowej każdego licznika oraz jej oczyszczenie i dokręcenie zacisków przewodów zasilających, a następnie zgłoszenie tego faktu właściwym służbom Zakładu Energetycznego w celu ich ponownego zaplombowania.
16) W przypadku awarii zasilania szafy oświetleniowej natychmiastowe powiadomienie pogotowia, właściwego Zakładu Energetycznego.
17) Usunięcie w czasie maksymalnym 3 godz. od chwili otrzymania zgłoszenia, przypadki świecenia opraw z wyjątkiem sytuacji, gdy świecenie to uzgodnione jest z Zamawiającym, wraz ze zwrotnym potwierdzeniem usunięcia do Zamawiającego.
18) Wymiana lub naprawa w ciągu 48 godz. obudowy, konstrukcji, wyposażenia lub całej szafy oświetleniowej - w przypadku ich zniszczenia wskutek czynników losowych (np. w wypadku drogowym), wskutek wyeksploatowania, oraz wandalizmu.
19) Wymiana lub naprawa w ciągu 48 godz. kabla, przewodu linii napowietrznej, elementu linii kablowej, napowietrznej (mufa, izolator, itp.), gdy uległ on uszkodzeniu wskutek czynników losowych (np. w wypadku drogowym), wskutek wyeksploatowania, oraz wandalizmu.
20) Wymiana lub naprawa w ciągu 48 godz. słupa oświetleniowego, wysięgnika oprawy w przypadku, gdy uległ on uszkodzeniu wskutek czynników losowych (np. w wypadku drogowym), wskutek wyeksploatowania, oraz wandalizmu.
21) Wymiana lub naprawa w ciągu 24 godz. opraw oświetleniowych, tabliczek bezpiecznikowych, wymiana źródeł światła, gdy uległy one uszkodzeniu wskutek czynników losowych (np. w wypadku drogowym), wskutek wyeksploatowania, oraz wandalizmu.
22) Uzupełnienie w ciągu 48 godz. (szafa oświetleniowa, słup), 24 godz. (kable, przewody), 24 godz. (oprawy oświetleniowe, źródła światła) skradzionych elementów urządzeń lub całych urządzeń.
23) W przypadku, kiedy elementy lub urządzenia nie są już dostępne na rynku, w porozumieniu z właściwym Inspektorem Nadzoru Zamawiającego Wykonawca może zastosować elementy lub urządzenia dostępne na rynku o parametrach zbliżonych do urządzenia lub elementu uszkodzonego. W przypadku braku elementów zamiennych do uszkodzonego urządzenia, Wykonawca winien wymienić urządzenie na nowe o parametrach zbliżonych do urządzenia uszkodzonego.
24) W ciągu 2 dni roboczych Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Inspektorowi Nadzoru dokumentacji jednoznacznie określającej miejsce i zakres awarii, oraz protokołu pomiarów elektrycznych wykonanych po usunięciu awarii.
25) Wykonawca jest zobowiązany na bieżąco w dni robocze powiadamiać Inspektora Nadzoru o awariach i wykonanych robotach, oraz o zastosowaniu tymczasowych połączeń sieci zasilającej. Inspektor Nadzoru na bieżąco ustali, dla których robót konieczne jest przeprowadzenie odbioru technicznego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić transport na miejsce awarii (miejsce robót).
26) Wykonawca jest zobowiązany każdorazowo zgłosić gotowość do odbioru technicznego robót zanikowych. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić transport na miejsce awarii, miejsce robót.
27) Wykonawca winien stosować, w uzgodnieniu z Inspektorem Nadzoru, tylko fabrycznie nowe urządzenia i materiały, posiadające wymagane atesty i certyfikaty.
28) W przypadku nie usunięcia w terminie awarii urządzeń i osprzętu oświetleniowego przez Wykonawcę, Zamawiający zleci wykonanie ww. robót firmie zewnętrznej a kosztami postępowania i wykonania robót obciąży Wykonawcę.
29) Wykonawca jest zobowiązany udostępnić, na każde żądanie Inspektora Nadzoru w ciągu co najwyżej 6 godzin, zamykane części urządzeń w celu przeprowadzenia kontroli.
30) Przekazanie urządzeń będących przedmiotem konserwacji przed rozpoczęciem usługi oraz po zakończeniu usługi nastąpi protokołem przyjęcia - przekazania zawartym przez Strony umowy.
31) W przypadku nie podpisania przez Wykonawcę protokołów odbioru robót (w tym zawierających naliczone kary umowne), Zamawiający odliczy potrącenia umowne z miesięcznych faktur VAT za konserwację.
32) Przed zakończeniem usługi należy wykonać wszystkie niezbędne naprawy urządzeń i usunąć wszystkie tymczasowe połączenia sieci zasilającej.
33) W dniu następnym po zakończeniu usługi Wykonawca ma obowiązek przekazać Zamawiającemu klucze do zamykanych części urządzeń.
34) Wykonawca jest zobowiązany do usunięcia, w ciągu 7 dni roboczych usterek, które zostały wykazane w protokole zdawczo - odbiorczym spisanym w dniu zakończenia usługi.
35) Wykonawca jest zobowiązany do przycinania gałęzi pod liniami w miejscu zainstalowania opraw.
36) Montaż i demontaż ozdób świątecznych w ilości 300szt.
37) Naprawa uszkodzonych lub wymiana na nowe skrzynek SON - ok. 10 szt.
38) Wymiana uszkodzonych lamp na nowe - ok. 30 szt.
39) Wymiana wysięgników na nowe - ok. 30szt.
40) Wymiana uszkodzonych słupów na nowe - ok. 7 szt.
41) Wymiana przewodu zasilającego lampy (pilota) na nowy - ok. 200 mb.
42) Wykonawca jest zobowiązany do przekazywaniu zużytych źródeł światła podmiotowi posiadającemu stosowne zezwolenie na składowanie i utylizację zużytych elementów oświetleniowych .
44) Wykonawca oświadcza, że posiada uprawnienia konieczne do realizacji umowy.
45) Wykonawca pokrywa koszty wszystkich materiałów koniecznych do realizacji umowy

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 299885

Data publikacji: 2011-11-17

Nazwa: Gmina Lesznowola

Ulica: ul. Gminnej Rady Narodowej 60

Numer domu: 60

Miejscowość: Lesznowola

Kod pocztowy: 05-506

Województwo / kraj: mazowieckie

Numer telefonu: 022 7579340 do42 wew. 113

Numer faxu: 022 7579270

Adres strony internetowej: www.lesznowola.waw.pl

Regon: 00053901200000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Lesznowola w 2012 roku

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Konserwacja oświetlenia ulicznego będzie obejmować - 3 485 punktów oświetleniowych.
W okresie obowiązywania umowy Wykonawca winien zapewnić:
1) Świecenie wszystkich opraw oświetleniowych w ustalonych godzinach, o ile Zamawiający nie postanowi inaczej.
2) Bezpieczny stan zamknięć wnęk słupowych i rozdzielnic oświetleniowych.
3) Bezpieczny stan urządzeń oświetleniowych gwarantujący prawidłową pracę tych urządzeń bez zagrożenia osób postronnych, obsługi i otoczenia.
4) Prawidłowy stan techniczny, zgodny z obowiązującymi przepisami, sieci zasilającej urządzenia oświetleniowe, aby zapewniona była prawidłowa praca tych urządzeń bez zagrożenia dla osób postronnych.
5) Estetyczny wygląd urządzeń w trakcie obowiązywania umowy, t.j.:
a. czyste klosze i korpusy,
b. pozamykane wnęki słupowe,
c. metalowe części urządzeń bez śladów korozji.
6) Zamknięte, oznakowane i zabezpieczone przed dostępem osób postronnych szafy oświetleniowe.
7) Prawidłowe i czytelne oznakowanie, wg zasad ustalonych na bieżąco przez Zamawiającego:
a. obwodów w szafach oświetleniowych.
b. słupów oświetleniowych, abonencko - oświetleniowych.
Oznakowanie ma być naniesione dla 100 % urządzeń w danym obszarze.
8) Fachowe, całodobowe pogotowie oświetlenia ulic oraz terminowe usuwanie usterek, zakłóceń w działaniu sieci oświetlenia ulicznego i drogowego, awarii oświetlenia w możliwie najkrótszym czasie to jest:
- poważnej w ciągu 1 godziny od jej powstania,
- awarii polegającej na uszkodzeniu w ciągach ulicznych w ciągu 6 godzin od jej powstania,
- usuwanie pojedynczych uszkodzeń w ciągu 12 godzin.
9) Bieżące odbieranie zgłoszeń o usterkach i awariach od:
- Zamawiającego
- Mieszkańców
oraz zwrotne potwierdzanie ich usunięcia Zamawiającemu.
10) Informowanie Zamawiającego i właściwego Inspektora Nadzoru o awariach sieci zasilającej i urządzeń sterowniczych, powodujących czasowe zaciemnienie ulic.
11) Likwidacja zagrożeń dla osób postronnych, wynikłych ze zdarzeń losowych (wypadek drogowy, wichura, akty wandalizmu, itp.) uszkodzeń urządzeń oświetleniowych (np. złamany, pochylony lub rozbity słup, złamany wysięgnik, zwisający klosz lub cała oprawa, opadnięcie przewodów linii napowietrznej, otwarta lub rozbita szafa oświetleniowa, otwarta wnęka bezpiecznikowa, itp.) w czasie maksymalnie 3 godzin od chwili otrzymania zgłoszenia o takim zagrożeniu, wraz ze zwrotnym potwierdzeniem ich usunięcia do Zamawiającego.
12) Wykonanie, pomiarów określonych w odpowiednich przepisach dotyczących eksploatacji urządzeń elektrycznych dla 100 % urządzeń. Wykonawca jest zobowiązany w terminie maks. 30 dni sporządzić harmonogram prac prowadzonych w tym okresie przedstawić do akceptacji Inspektorowi Nadzoru Zamawiającego.
Inspektor Nadzoru w terminie 14 dni dokonuje akceptacji lub wskazuje na konieczność wprowadzenia poprawek w harmonogramie. Protokoły pomiarów powinny zostać przekazane w/w Inspektorowi Nadzoru najpóźniej przed końcem okresu obowiązywania umowy.
13) Malowanie, metalowych części urządzeń oświetleniowych dla 80% urządzeń. Obowiązująca barwa zostanie ustalona przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany, w terminie maks. 30 dni sporządzić harmonogram prac prowadzonych w tym okresie i przedstawić do akceptacji Inspektorowi Nadzoru Zamawiającego. Inspektor Nadzoru w terminie 14 dni dokonuje akceptacji lub wskazuje na konieczność wprowadzenia poprawek w harmonogramie. Protokolarne przekazanie pomalowanych urządzeń w/w Inspektorowi Nadzoru powinno nastąpić najpóźniej 30 dni przed końcem okresu obowiązywania umowy.
14) Transport dla potrzeb kontroli stanu oświetlenia. Liczbę i termin kontroli ustala na bieżąco Inspektor Nadzoru Zamawiającego.
15) Bieżącą współpracę, z właściwym Zakładem Energetycznym w zakresie prawidłowości pracy układów pomiarowych, oraz na życzenie Zamawiającego rozplombowywanie, w obecności przedstawiciela Zakładu Energetycznego listwy zaciskowej każdego licznika oraz jej oczyszczenie i dokręcenie zacisków przewodów zasilających, a następnie zgłoszenie tego faktu właściwym służbom Zakładu Energetycznego w celu ich ponownego zaplombowania.
16) W przypadku awarii zasilania szafy oświetleniowej natychmiastowe powiadomienie pogotowia, właściwego Zakładu Energetycznego.
17) Usunięcie w czasie maksymalnym 3 godz. od chwili otrzymania zgłoszenia, przypadki świecenia opraw z wyjątkiem sytuacji, gdy świecenie to uzgodnione jest z Zamawiającym, wraz ze zwrotnym potwierdzeniem usunięcia do Zamawiającego.
18) Wymiana lub naprawa w ciągu 48 godz. obudowy, konstrukcji, wyposażenia lub całej szafy oświetleniowej - w przypadku ich zniszczenia wskutek czynników losowych (np. w wypadku drogowym), wskutek wyeksploatowania, oraz wandalizmu.
19) Wymiana lub naprawa w ciągu 48 godz. kabla, przewodu linii napowietrznej, elementu linii kablowej, napowietrznej (mufa, izolator, itp.), gdy uległ on uszkodzeniu wskutek czynników losowych (np. w wypadku drogowym), wskutek wyeksploatowania, oraz wandalizmu.
20) Wymiana lub naprawa w ciągu 48 godz. słupa oświetleniowego, wysięgnika oprawy w przypadku, gdy uległ on uszkodzeniu wskutek czynników losowych (np. w wypadku drogowym), wskutek wyeksploatowania, oraz wandalizmu.
21) Wymiana lub naprawa w ciągu 24 godz. opraw oświetleniowych, tabliczek bezpiecznikowych, wymiana źródeł światła, gdy uległy one uszkodzeniu wskutek czynników losowych (np. w wypadku drogowym), wskutek wyeksploatowania, oraz wandalizmu.
22) Uzupełnienie w ciągu 48 godz. (szafa oświetleniowa, słup), 24 godz. (kable, przewody), 24 godz. (oprawy oświetleniowe, źródła światła) skradzionych elementów urządzeń lub całych urządzeń.
23) W przypadku, kiedy elementy lub urządzenia nie są już dostępne na rynku, w porozumieniu z właściwym Inspektorem Nadzoru Zamawiającego Wykonawca może zastosować elementy lub urządzenia dostępne na rynku o parametrach zbliżonych do urządzenia lub elementu uszkodzonego. W przypadku braku elementów zamiennych do uszkodzonego urządzenia, Wykonawca winien wymienić urządzenie na nowe o parametrach zbliżonych do urządzenia uszkodzonego.
24) W ciągu 2 dni roboczych Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Inspektorowi Nadzoru dokumentacji jednoznacznie określającej miejsce i zakres awarii, oraz protokołu pomiarów elektrycznych wykonanych po usunięciu awarii.
25) Wykonawca jest zobowiązany na bieżąco w dni robocze powiadamiać Inspektora Nadzoru o awariach i wykonanych robotach, oraz o zastosowaniu tymczasowych połączeń sieci zasilającej. Inspektor Nadzoru na bieżąco ustali, dla których robót konieczne jest przeprowadzenie odbioru technicznego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić transport na miejsce awarii (miejsce robót).
26) Wykonawca jest zobowiązany każdorazowo zgłosić gotowość do odbioru technicznego robót zanikowych. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić transport na miejsce awarii, miejsce robót.
27) Wykonawca winien stosować, w uzgodnieniu z Inspektorem Nadzoru, tylko fabrycznie nowe urządzenia i materiały, posiadające wymagane atesty i certyfikaty.
28) W przypadku nie usunięcia w terminie awarii urządzeń i osprzętu oświetleniowego przez Wykonawcę, Zamawiający zleci wykonanie ww. robót firmie zewnętrznej a kosztami postępowania i wykonania robót obciąży Wykonawcę.
29) Wykonawca jest zobowiązany udostępnić, na każde żądanie Inspektora Nadzoru w ciągu co najwyżej 6 godzin, zamykane części urządzeń w celu przeprowadzenia kontroli.
30) Przekazanie urządzeń będących przedmiotem konserwacji przed rozpoczęciem usługi oraz po zakończeniu usługi nastąpi protokołem przyjęcia - przekazania zawartym przez Strony umowy.
31) W przypadku nie podpisania przez Wykonawcę protokołów odbioru robót (w tym zawierających naliczone kary umowne), Zamawiający odliczy potrącenia umowne z miesięcznych faktur VAT za konserwację.
32) Przed zakończeniem usługi należy wykonać wszystkie niezbędne naprawy urządzeń i usunąć wszystkie tymczasowe połączenia sieci zasilającej.
33) W dniu następnym po zakończeniu usługi Wykonawca ma obowiązek przekazać Zamawiającemu klucze do zamykanych części urządzeń.
34) Wykonawca jest zobowiązany do usunięcia, w ciągu 7 dni roboczych usterek, które zostały wykazane w protokole zdawczo - odbiorczym spisanym w dniu zakończenia usługi.
35) Wykonawca jest zobowiązany do przycinania gałęzi pod liniami w miejscu zainstalowania opraw.
36) Montaż i demontaż ozdób świątecznych w ilości 300szt.
37) Naprawa uszkodzonych lub wymiana na nowe skrzynek SON - ok. 10 szt.
38) Wymiana uszkodzonych lamp na nowe - ok. 30 szt.
39) Wymiana wysięgników na nowe - ok. 30szt.
40) Wymiana uszkodzonych słupów na nowe - ok. 7 szt.
41) Wymiana przewodu zasilającego lampy (pilota) na nowy - ok. 200 mb.
42) Wykonawca jest zobowiązany do przekazywaniu zużytych źródeł światła podmiotowi posiadającemu stosowne zezwolenie na składowanie i utylizację zużytych elementów oświetleniowych .
44) Wykonawca oświadcza, że posiada uprawnienia konieczne do realizacji umowy.
45) Wykonawca pokrywa koszty wszystkich materiałów koniecznych do realizacji umowy

Kody CPV:
502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 31/12/2012

Zaliczka: Nie

Wiedza i doświadczenie:
Wykonawca musi wykazać, że w ciągu ostatnich 3 lat przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał lub wykonuje co najmniej jedną usługę (zamówienie),
polegające na konserwacji oświetlenia ulicznego na drogach gminnych, powiatowych, wojewódzkich lub krajowych.

Dla wskazanych zamówień Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć dokumenty (opinie, referencje) od poprzednich Zamawiających potwierdzające, że usługi zostały wykonane należycie.

W przypadku wspólnego ubiegania się dwóch lub więcej Wykonawców (np.: Konsorcjum, Spółki Cywilnej) o udzielenie niniejszego zamówienia oceniane będą łącznie wiedza i doświadczenie.

W celu potwierdzenia spełniania niniejszego warunku Wykonawcy zobowiązani są przedłożyć Wykaz wykonanych usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia dzielności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców sporządzony na formularzu lub według formularza stanowiącego Załącznik nr 8 do SIWZ oraz załączyć dokumenty (opinie, referencje) potwierdzające, że te usługi zostały wykonane należycie.

Potencjał techniczny:
Wykonawca musi wykazać, że dysponuje do wykonania niniejszego zamówienia co najmniej 2 podnośnikami montażowymi (koszowymi).

W przypadku wspólnego ubiegania się dwóch lub więcej Wykonawców (np.: Konsorcjum, Spółka Cywilna) o udzielenie niniejszego zamówienia, oceniany będzie łączny potencjał techniczny.

W celu potwierdzenia spełniania niniejszego warunku Wykonawcy zobowiązani są przedłożyć Wykaz potencjału technicznego dostępnego wykonawcy usług w celu realizacji zamówienia wraz z informacją o podstawie dysponowania tymi zasobami sporządzony na formularzu lub według formularza stanowiącego Załącznik nr 5 do SIWZ.

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Wykonawca musi wykazać, że dysponuje do wykonania niniejszego zamówienia:
a) co najmniej 2 osobami posiadającymi uprawnienia elektryczne grupy E do 1 kV, które ukończyły kurs uprawniający do pracy pod napięciem dla elektromonterów (PPN).
b) co najmniej 1 operatorem podnośnika montażowego (koszowego) posiadającym uprawnienia UDT.

W przypadku wspólnego ubiegania się dwóch lub więcej Wykonawców (np.: Konsorcjum, Spółka Cywilna) o udzielenie niniejszego zamówienia, oceniany będzie łączny potencjał kadrowy.

W celu potwierdzenia spełniania niniejszego warunku Wykonawcy zobowiązani są przedłożyć . Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych niezbędnych dla wykonania zamówienia, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami sporządzony na formularzu lub według formularza stanowiącego Załącznik nr 6 do SIWZ.

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 4: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie nr 7: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 4: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty:
1. Formularz OFERTA według formularza - załączonego w Rozdziale 1 SIWZ.
2. Oświadczenie Wykonawcy - o usuwaniu awarii w terminach określonych w SIWZ - na formularzu lub według formularza stanowiącego Załącznik nr 4 do SIWZ.
3. Pełnomocnictwo (oryginał dokumentu lub kopia pełnomocnictwa poświadczona notarialnie) do podpisywania oferty oraz innych dokumentów związanych z postępowaniem w sprawie zamówienia publicznego podpisane przez osoby uprawnione do zaciągania zobowiązań w imieniu wykonawcy.
Uwaga:
Pełnomocnictwo należy załączyć tylko wówczas, jeżeli osoba lub osoby podpisujące ofertę nie figurują w odpowiednich dokumentach rejestrowych i nie są uprawnieni do reprezentowania wykonawcy.
4. Pełnomocnictwo (oryginał dokumentu lub kopia pełnomocnictwa poświadczona notarialnie) do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego - dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
(np.: jako: Konsorcjum, Spółka Cywilna).
Uwaga:
Pełnomocnictwo należy załączyć tylko wówczas, jeżeli dotyczy.

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy w przypadku zmiany ustawowej stawki podatku od towarów i usług (VAT).

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.lesznowola.eobip.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Urząd Gminy Lesznowola, ul. Gminnej Rady Narodowej 60, 05-506 Lesznowola, pok. nr 9

Data składania wniosków, ofert: 28/11/2011

Godzina składania wniosków, ofert: 12:00

Miejsce składania:
Urząd Gminy Lesznowola, ul. Gminnej Rady Narodowej 60, 05-506 Lesznowola, Kancelaria

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

54184 / 2012-02-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miasta Sulejówek - Sulejówek (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego, oświetlenia parkowego oraz oświetlenia Miejsc Pamięci Narodowej na terenie miasta Sulejówek, łączna ilość opraw oświetleniowych 3471 szt. wraz z materiałami.

373474 / 2010-11-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Siedlce - Siedlce (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja oświetlenia drogowego na obszarze administracyjnym Gminy Siedlce w roku 2011.

343249 / 2008-12-01 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Raszyn - Raszyn (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulic w Gminie Raszyn, remont istniejących urządzeń, odtwarzanie zniszczonych w kolizjach i zadarzeniach losowych elementów oświetlenia

319605 / 2008-11-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Karczew - Karczew (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
ZP-341-1-23-08 wykonywanie konserwacji oświetlenia ulicznego (drogowego) na terenie Gminy Karczew, w 2009 roku.

3288 / 2011-01-10 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Świadczenie usług w zakresie konserwacji oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy Konstancin-Jeziorna w roku 2011

390188 / 2011-11-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Kołbiel - Kołbiel (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja oświetlenia ulicznego i drogowego na obszarze administracyjnym Gminy Kołbiel

63056 / 2012-03-01 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Sanniki - Sanniki (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Usługi oświetlenia ulic i innych otwartych obiektów publicznych na terenie Gminy Sanniki

87122 / 2012-03-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miasta Sulejówek - Sulejówek (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Zadanie 1 Wywóz odpadów komunalnych z budynków mieszkalnych komunalnych, budynków prywatnych będących w administracji Urzędu Miasta oraz budynków Urzędu Miasta w okresie od 01.05.2012 r. do 31.12.2012 r. Zadanie nr 2: Wywóz odpadów komunalnych z Targowiska Miejskiego oraz z pojemników do selektywnej zbiórki odpadów w okresie od 01.05.2012 r. do 31.12.2012 r.

51772 / 2010-02-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Burmistrz Gminy Kozienice - Kozienice (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja i utrzymanie w stanie sprawności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kozienice

50322 / 2011-03-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Skaryszew - Skaryszew (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
konserwacja i eksploatacja oświetlenia dróg i ulic na terenie miasta i gminy Skaryszew

338151 / 2008-11-27 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE KONSERWACJI OŚWIETLENIA DROGOWEGO NA TERENIE MIASTA I GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA ORAZ NAPRAWA OŚWIETLENIA USZKODZONEGO W WYNIKU ZDARZEŃ LOSOWYCH NA TERENIE MIASTA I GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA

405620 / 2014-12-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Góra Kalwaria - Góra Kalwaria (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Świadczenia usług w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego na terenie Miasta i Gminy Góra Kalwaria w roku 2015 i 2016

266224 / 2009-08-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Nadarzyn - Nadarzyn (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
KONSERWACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO GMINY NADARZYN, NAPRAWA ISTNIEJĄCYCH URZĄDZEŃ, ODTWARZANIE ZNISZCZONYCH W KOLIZJI I ZDARZENIACH ELEMENTÓW OŚWIETLENIA

29167 / 2011-01-26 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Pruszkowski - Pruszków (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja sygnalizacji świetlnej na drogach powiatowych Powiatu Pruszkowskiego w 2011 r.

333473 / 2010-11-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Raszyn - Raszyn (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego i drogowego na terenie Gminy Raszyn

147094 / 2014-04-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Radzymin - Radzymin (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Bieżąca konserwacja oświetlenia ulicznego i parkowego na terenie Gminy Radzymin.

365161 / 2010-12-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Terenów Publicznych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja iluminacji pomników oraz obiektów architektonicznych i innych w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, będących w gestii Zarządu Terenów Publicznych.

284560 / 2015-10-26 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Baboszewo - Baboszewo (mazowieckie)
CPV: 502321001 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego)
Konserwacja i usługa oświetlania ulic, placów i dróg publicznych na terenie Gminy Baboszewo w okresie od 01.04.2016 r. do 31 marca 2019 r.