Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

12812 / 2012-01-13 - / Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (Wrocław)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2012-01-09 pod pozycją 6822. Zobacz ogłoszenie 6822 / 2012-01-09 - Uczelnia publiczna.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 12812

Data publikacji: 2012-01-13

Nazwa: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Ulica: ul. C.K. Norwida 25/27

Numer domu: 25/27

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-375

Województwo / kraj: dolnośląskie

Numer telefonu: 071 3283576, 3205496

Numer faxu: 071 3283576

Regon: 00000186700000

Typ ogłoszenia: ZP-406

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 6822

Data wydania biuletynu: 2012-01-09

Ogłoszenie dotyczy: 0

Przedmiot zamówienia: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Miejsce składania: IV.4.16

Przed wprowadzeniem zmainy:
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Zakup materiałów, surowców wetwrynaryjnych, zaplanowanych w pozycji materiałów i surowców z podziałem na 4 części jest realizowany w ramach projektu pt: Innowacyjne technologie produkcji biopreparatów na bazie nowej generacji jaj (OVOCURA), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2001-2013 Priorytet 1 Działanie 1.3 POIG, Poddziałanie 1.3.1, nr Projektu: POIG 01.03.01-00-133/08. Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Z uwagi na wystandaryzowane metody analityczne w realizowanych przez Zamawiającego badaniach z wykorzystaniem odczynników firm m.in.: BIOKOM, ImmunoGen, Sigma-Aldrich, Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej we Wrocławiu i z uwagi na konieczność zachowania stałej metodyki prowadzonych w tym projekcie badań, Zamawiający w pozycjach arkuszy kalkulacyjnych, w których wskazał znak towarowy, patent lub pochodzenie, dopuszcza składanie ofert równoważnych. Przez sprzęt/odczynnik równoważny Zamawiający rozumie sprzęt/odczynnik o parametrach i standardach jakościowych co najmniej takich samych, bądź lepszych w stosunku do sprzętu/odczynnika przykładowo wskazanego przez Zamawiającego. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, iż proponowany przez niego przedmiot zamówienia (dostawy) jest równoważny z produktem opisanym w SIWZ. Składając ofertę równoważną Wykonawca jest zobowiązany wskazać nazwę sprzętu/odczynnika (typ, producenta), który oferuje oraz przedstawić w ofercie dokładny opisu techniczny oferowanych zamienników, podając ich parametry techniczne w zakresie określonym w SIWZ. W przypadku zaoferowania produktów równoważnych, Wykonawca wpisuje w arkuszu kalkulacyjnym nr 1a, 1b, 1c, 1d w kolumnie Nazwa produktu równoważnego nazwę produktu równoważnego, numer katalogowy oraz nazwę producenta. W sytuacji, gdy Wykonawca w opisie danej pozycji arkusza nie wypełni kolumny Nazwa produktu równoważnego, Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował produkt oryginalny wymagany przez Zamawiającego i dookreślony w arkuszu kalkulacyjnym. Terminy dostaw cząstkowych: Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć zamówiony towar własnym transportem i na własny koszt do Zakładu Farmakologii i Toksykologii, ul. C. K. Norwida 31 lub do innych jednostek wskazanych przez zamawiającego w zamówieniu w ciągu: - do 3 dni roboczych w przypadku produktów krajowych , - do 7 dni roboczych w przypadku produktów z importu z krajów UE - do 21 dni w przypadku produktów importowanych z krajów spoza Unii Europejskiej od złożenia zamówienia faxem lub mailem. Materiały, które mają określony termin przydatności muszą w dniu dostawy mieć nie mniej niż 75% ważności okresu przydatności określonego przez producenta - dotyczy każdej części.

Po wprowadzeniu zmiany:
IV.4.16) Informacje dodatkowe, w tym dotyczące finansowania projektu/programu ze środków Unii Europejskiej: Zakup materiałów, surowców weterynaryjnych, zaplanowanych w pozycji materiałów i surowców z podziałem na 4 części jest realizowany w ramach projektu pt: Innowacyjne technologie produkcji biopreparatów na bazie nowej generacji jaj (OVOCURA), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2001-2013 Priorytet 1 Działanie 1.3 POIG, Poddziałanie 1.3.1, nr Projektu: POIG 01.03.01-00-133/08. Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Z uwagi na wystandaryzowane metody analityczne w realizowanych przez Zamawiającego badaniach z wykorzystaniem odczynników firm m.in.: BIOKOM, ImmunoGen, Sigma-Aldrich, Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej we Wrocławiu i z uwagi na konieczność zachowania stałej metodyki prowadzonych w tym projekcie badań, Zamawiający w pozycjach arkuszy kalkulacyjnych, w których wskazał znak towarowy, patent lub pochodzenie, dopuszcza składanie ofert równoważnych. Przez sprzęt/odczynnik równoważny Zamawiający rozumie sprzęt/odczynnik o parametrach i standardach jakościowych co najmniej takich samych, bądź lepszych w stosunku do sprzętu/odczynnika przykładowo wskazanego przez Zamawiającego. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, iż proponowany przez niego przedmiot zamówienia (dostawy) jest równoważny z produktem opisanym w SIWZ. Składając ofertę równoważną Wykonawca jest zobowiązany wskazać nazwę sprzętu/odczynnika (typ, producenta), który oferuje oraz przedstawić w ofercie dokładny opisu techniczny oferowanych zamienników, podając ich parametry techniczne w zakresie określonym w SIWZ. W przypadku zaoferowania produktów równoważnych, Wykonawca wpisuje w arkuszu kalkulacyjnym nr 1a, 1b, 1c, 1d w kolumnie Nazwa produktu równoważnego nazwę produktu równoważnego, numer katalogowy oraz nazwę producenta. W sytuacji, gdy Wykonawca w opisie danej pozycji arkusza nie wypełni kolumny Nazwa produktu równoważnego, Zamawiający uzna, że Wykonawca zaoferował produkt oryginalny wymagany przez Zamawiającego i dookreślony w arkuszu kalkulacyjnym.
Terminy dostaw cząstkowych dla Części nr 1, Części nr 2, Części nr 3 : Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć zamówiony towar własnym transportem i na własny koszt do Zakładu Farmakologii i Toksykologii, ul. C. K. Norwida 31 lub do innych jednostek wskazanych przez zamawiającego w zamówieniu w ciągu: - do 3 dni roboczych w przypadku produktów krajowych , - do 7 dni roboczych w przypadku produktów z importu z krajów UE - do 21 dni w przypadku produktów importowanych z krajów spoza Unii Europejskiej od złożenia zamówienia faxem lub mailem.
Terminy dostaw cząstkowych dla Części nr 4: Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć zamówiony towar własnym transportem i na własny koszt do Zakładu Farmakologii i Toksykologii, ul. C. K. Norwida 31 lub do innych jednostek wskazanych przez zamawiającego w zamówieniu w ciągu: - do 3 dni roboczych w przypadku produktów krajowych , - do 14 dni roboczych w przypadku produktów z importu z krajów UE, - do 21 dni w przypadku produktów importowanych z krajów spoza Unii Europejskiej od złożenia zamówienia faxem lub mailem
Materiały, które mają określony termin przydatności muszą w dniu dostawy mieć nie mniej niż 75% ważności okresu przydatności określonego przez producenta - dotyczy każdej części.

Miejsce składania: IV 4.4

Przed wprowadzeniem zmainy:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 18.01.2012 godzina 10:00, miejsce: Sekretariat Kanclerza Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, 50-345 Wrocław, ul. Mikulicza - Radeckiego 6, pokój 102

Po wprowadzeniu zmiany:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 23.01.2012 godzina 10:30, miejsce: Sekretariat Kanclerza Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, 50-345 Wrocław, ul. Mikulicza - Radeckiego 6, pokój 102

Podobne przetargi