Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

228066 / 2012-06-29 - Inny: Służba Więzienna / Zakład Karny (Nowy Sącz)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2012-06-11 pod pozycją 195148. Zobacz ogłoszenie 195148 / 2012-06-11 - Inny: SÅ‚użba WiÄ™zienna.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 228066

Data publikacji: 2012-06-29

Nazwa: Zakład Karny

Ulica: ul. Pijarska 1

Numer domu: 1

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-300

Województwo / kraj: małopolskie

Numer telefonu: 018 4485600

Numer faxu: 018 4485609

Regon: 00031999000000

Typ ogłoszenia: ZP-403

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 195148

Data wydania biuletynu: 2012-06-11

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Czy zamówienie było ogłoszone w BZP: Tak

Rok ogłoszenia: 2012

Pozycja ogłoszenia: 195148

Czy w BZP zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie: Nie

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: Służba Więzienna

Inny rodzaj zamawiającego: Służba Więzienna

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Realizacja Elektronicznego systemu zabezpieczenia wydzielonego odcinka pasa ochronnego w Zakładzie Karnym w Nowym Sączu

Rodzaj zamówienia: B

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja Elektronicznego systemu zabezpieczenia wydzielonego odcinka pasa ochronnego w Zakładzie Karnym w Nowym Sączu przy ul. Pijarskiej 1., Kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) : 30230000-0; 30231300-0; 31710000-6; 32240000-7; 51310000-8

Dostarczenie wymaganego sprzętu, okablowania, wykonanie struktury okablowania niezbędnej do prawidłowej pracy systemu, montaż sprzętu, konfiguracja oraz testy całości Elektronicznego systemu zabezpieczenia wydzielonego odcinka pasa ochronnego, jego uruchomienie oraz oddanie do użytkowania. Dostarczenie materiałów niezbędnych do budowy kanalizacji teletechnicznej.
Założenia podstawowe:
- ochronna obwodowa ma składać się z dwóch autonomicznych systemów pracujących niezależnie, ale sprzężonych ze sobą: monitoringu CCTV oraz cyfrowych barier mikrofalowych i czujek dualnych,
- cyfrowe bariery mikrofalowe oraz czujki dualne mają być podłączone do systemu zarządzania umożliwiającego pełną wizualizację ich stanu w trybie on-line oraz zarządzanie nimi,
- system zarządzania będzie realizował sprzężenie pomiędzy barierami i czujkami oraz systemem monitoringu CCTV,
- system monitoringu CCTV należy wykonać w oparciu o urządzenia kompatybilne z istniejącą w jednostce krosownicą wizyjną i sterownikiem (manipulator). Krosownicę wizyjną należy rozbudować o dodatkowy moduł 16 wyjść monitorowych.
- system ochronny musi być zarządzany centralnie z jednego miejsca - wartownia,
- wszystkie zdarzenia na chronionym obszarze muszą być rejestrowane w bazie danych zarządzania, a obrazy z kamer na rejestratorze,
- system ochrony obwodowej musi być systemem otwartym, umożliwiającym dalszą, etapową rozbudowę, o kolejne urządzenia.
Opis systemu:
Na obszarze pasa ochronnego należy rozmieścić trzy cyfrowe bariery mikrofalowe. Miejsce montażu barier zostało pokazane na Zał. Nr 8 do SIWZ. Podczas instalacji barier należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe zestrojenie urządzeń do pracy na obszarze o małej szerokości. Należy zastosować urządzenia, które po przeniesieniu (wyburzeniu posterunku nr 2) będą zapewniały ochronę całego obszaru. Jako uzupełnienie barier mikrofalowych, należy zainstalować czujki dualne w następujących miejscach:
-na końcach obszaru chronionego przez poszczególne bariery,
-w miejscu załamania pasa ochronnego,
w obrębie posterunku nr 2 (newralgiczny obszar).
Przewidywana ilość czujek dualnych: 7szt.
Sygnały z barier oraz czujek mają być podłączone do urządzeń systemu zarządzania. Każda bariera i czujka ma stanowić w systemie osobną strefę alarmową.
Kontrolery systemu zarządzania mają zostać zainstalowane w rozdzielnicy podtynkowej zamontowanej w pomieszczeniu technicznym w pawilonie mieszkalnym.
Do tego punktu ma zbiegać się okablowanie zasilające i sygnałowe czujników i barier. Schemat połączeń został pokazany na rysunku.
Na murze przy posterunku nr 1 należy zainstalować kamerę stałopozycyjną K1 obserwującą obszar chroniony przez barierę TxRx1. Na murze obok posterunku nr 2 należy zainstalować kamerę stałopozycyjną K2 obserwującą obszar chroniony przez barierę TxRx2. Na murze od strony kuchni należy zainstalować kamerę stałopozycyjną K3 obserwującą obszar chroniony przez barierę TxRx3. Wymienione powyżej obszary mają być dodatkowo monitorowane przez dwie kamery szybkoobrotowe:
zainstalowana na pawilonie mieszkalnym kamera Ko1,
zainstalowana na murze kamera Ko2.
Wszystkie kamery, zarówno kamery stałopozycyjne jak i obrotowe, muszą być zarządzane i sterowane poprzez przewód wizyjny. Kamery będą włączone do istniejącej w jednostce krosownicy wizyjnej model WJ-SX650 i mają być sterowane za pośrednictwem istniejącego sterownika WV-CU650.
Okablowanie sygnałowe do kamer ma być doprowadzone z pomieszczenia serwerowni, gdzie została zainstalowana wymieniona wyżej krosownica. Okablowanie to należy wykonać przewodem współosiowym, Zamawiający nie dopuszcza przesyłania sygnału z kamer z wykorzystaniem przewodów UTP oraz transformatorów dopasowujących.
W serwerowni, w istniejącej szafie RACK, należy zainstalować kontrolery systemu zarządzania służące do sprzężenia działania systemu CCTV z działaniem barier i czujek.
W pomieszczeniu serwerowni należy zainstalować jednostkę komputerową (w szafie RACK) wyposażoną w aplikację do wizualizacji stanu barier i czujek w trybie on-line. Na monitorze o przekątnej 19 cali i wyposażonego w głośniki ma wyświetlać się mapa graficzna jednostki z zaznaczonymi miejscami instalacji barier, czujek i kamer na pasie ochronnym. Monitor wyposażony w głośniki oraz klawiatura i mysz muszą zostać wyprowadzone na wartownię, gdzie będzie się odbywała obsługa całego systemu.
Na potrzeby systemu CCTV należy na Wartowni zainstalować dwa monitory o przekątnej 19 cali, format obrazu 4:3, przeznaczone do pracy ciągłej. Monitory będą podłączone do wyjść wizyjnych krosownicy.
Należy wykonać zmianę w konfiguracji krosownicy, aby na jednym z tych monitorów były wyświetlane wyłącznie zdarzenia alarmowe z pasa ochronnego.
Wymagane działanie systemu:
Wykrycie ruchu przez czujkę lub barierę ma spowodować wygenerowanie alarmu i przekazanie go poprzez kontrolery do systemu zarządzania. Operator systemu zarządzania ma otrzymać na swoim monitorze precyzyjną informację o miejscu zdarzenia (zmiana koloru ikony na mapie graficznej jednostki) oraz komunikat alarmowy w postaci sygnału dźwiękowego i wyskakującego okna z wpisaną procedurą postępowania. Jednocześnie, poprzez sprzężenie systemu zarządzania z systemem CCTV, ma nastąpić automatyczne wyświetlenie obrazu z kamery obserwującej miejsce zdarzenia w pełnym oknie na dedykowanym do obsługi tych alarmów monitorze, a odpowiednia kamera obrotowa ma obrócić się w kierunku miejsca zdarzenia i po wykryciu ruchu, automatycznie podjąć śledzenie poruszającego się obiektu.
Operator systemu ze swojego komputera musi mieć możliwość przełączania obrazów z kamer na monitorach CCTV za pomocą sterownika lub myszki.
Infrastruktura kablowa:
Całość okablowania sygnałowego i zasilającego czujników i barier ma zostać wykonana za pomocą żelowanej skrętki UTP kat.5e. Należy ułożyć niezależne odcinki przewodów do każdego z urządzeń. Zasilanie należy poprowadzić z punktu centralnego znajdującego się w pomieszczeniu technicznym pawilonu A do każdego z urządzeń osobno.
Do kamer stałopozycyjnych i obrotowych należy ułożyć przewód współosiowy (koncentryczny), ziemny (żelowany), o impedancji 75 Ohm.
Do zasilania grzałek w obudowach kamer stałopozycyjnych oraz kamery obrotowej należy zastosować przewód zewnętrzny.
Zakład Karny w Nowym Sączu wykona we własnym zakresie kanalizację teletechniczną dwuotworową rurami o średnicy 110mm oraz zabuduje studnie typu lekkiego SKO2 na odcinku od posterunku nr 1 do bariery TxRx3 przy budynku kuchni. Trasa kanalizacji oraz lokalizacja zabudowy studni pokazana na rysunku. Materiały do wykonania kanalizacji teletechnicznej dostarczy firma realizująca zamówienie. Pozostała część instalacji (do serwerowni) prowadzona w istniejących trasach kablowych.
Charakterystyki urządzeń.
Wymagania dla systemu CCTV
Wszystkie urządzenia systemu CCTV, muszą być w pełni kompatybilne z istniejącą w jednostce krosownicą wizyjną WJ-SX650 (umożliwiać pełne zarządzanie i sterowanie za pomocą sterownika WJ-CU650).
Kamera stałopozycyjna (3 sztuki):
przetwornik CCD nie mniejszy niż 1/3 z wybieraniem międzyliniowym,
rozdzielczość obrazu: min.650 linii kolor, min.700 linii tryb czarno-biały,
czułość przetwornika bez wzmocnienia elektronicznego: min.0,1 lux tryb kolorowy, min. 0,01 lux tryb czarno-biały,
musi posiadać układ zwiększania czułości min. 32 razy działającego w automacie,
kamera dualna (dzień / noc) z mechanicznie usuwanym filtrem IR,
musi tworzyć prawidłowy obrazu, bez zniekształceń, przy zastosowaniu obiektywów bez korekcji w paśmie podczerwieni,
musi być wyposażona w funkcję rozszerzania zakresu dynamiki min.160x,
musi posiadać wbudowaną funkcję automatycznej regulacji położenia przetwornika (automatyczna regulacja ostrości),
musi posiadać funkcję zdalnej regulacji położenia przetwornika (regulacja ręczna za pośrednictwem sterownika systemowego),
musi posiadać wbudowany zaawansowany układ detekcji ruchu generujący dodatkowy wskaźnik wokół poruszającej się postaci,
musi posiadać wbudowaną funkcję wykrywania obiektów (usunięcie lub pozostawienie) oraz wykrywania zmian sceny (zasłonięcie, zamalowanie obiektywu itp.),
musi posiadać funkcję równoważenia bieli oraz automatycznego jej śledzenia (ATW / AWC),
musi prawidłowo odtwarzać barwy przy oświetleniu sodowym,
musi umożliwiać sterowanie wszystkimi funkcjami poprzez przewód wizyjny,
musi posiadać funkcję cyfrowej stabilizacji obrazu,
musi posiadać funkcję redukcji szumów,
musi posiadać 1 wejście oraz 1 wyjście alarmowe,
temperatura pracy -10 - +50 st. C,
dualne zasilanie: 12VDC i 24VAC.
Obiektyw (3 sztuki):
zmienna ogniskowa w zakresie od min. 2,8- 12 mm,
format 1/3,
jasność F/1.6- 360,
przesłona sterowana DC,
typ montażu CS,
zakres temperatury pracy -10 do +50 st. C.
Obudowa z uchwytem do kamery stacjonarnej (3 sztuki):
IP65 odporna na warunki atmosferyczne,
stalowa otwierana na bok,
zasilanie 230V AC,
wbudowana grzałka i termostat.
Kamery obrotowe (2 sztuki):
zintegrowana zewnętrzna głowica szybkoobrotowa typu dzień/noc,
musi być wyposażona w przetwornik CCD nie mniejszy niż 1/4 z funkcją skanowania progresywnego,
- zakres obrotu n x 360 st.,
musi posiadać min. 30-krotny zoom optyczny,
musi umożliwiać sterowanie wszystkimi funkcjami, poprzez wizyjny przewód koncentryczny,
musi posiadać min. 4 wejścia oraz min. 2 wyjścia alarmowe,
rozdzielczość obrazu: min.540 linii kolor, min.570 linii tryb czarno-biały,
czułość przetwornika bez wzmocnienia elektronicznego: min.0,5 lux tryb kolorowy, min. 0,04 lux tryb czarno-biały,
musi posiadać układ zwiększania czułości min. 32 razy,
kamera dualna (dzień / noc) z mechanicznie usuwanym filtrem IR,
musi być wyposażona w funkcję rozszerzania zakresu dynamiki min. 160x,
musi umożliwiać zaprogramowanie min. 4 tras patrolowania, z jednoczesnym sterowaniem obrotem, pochyleniem, zoomem, presetami itp.,
musi posiadać wbudowany cyfrowy układ detekcji ruchu,
musi posiadać wbudowaną, zaawansowaną funkcję automatycznego śledzenia obiektów - śledzony obiekt ma zajmować określoną na etapie konfiguracji część obrazu,
musi być wyposażona w rozbudowane funkcje programowanych pozycji (presetów) - możliwość ustawiania różnych parametrów obrazowych indywidualnie dla każdego presetu (np. wył./wł. funkcja rozszerzenia dynamiki),
musi posiadać funkcję równoważenia bieli oraz automatycznego jej śledzenia (ATW / AWC)
musi prawidłowo odtwarzać barwy przy oświetleniu sodowym,
musi posiadać funkcję cyfrowej stabilizacji obrazu,
musi być wyposażona w zewnętrzną, wandaloodporną obudowę, min. IP66,
musi posiadać ścienny uchwyt instalacyjny,
temperatura pracy -40 - +50 st. C.
Moduł rozbudowy krosownicy (1 sztuka):
Urządzenie musi być w pełni kompatybilne z istniejącą w jednostce krosownicą model WJ-SX650.
-urządzenie musi być wyposażone w moduł wyjść wizyjnych - 16 wyjść monitorowych,
-urządzenie musi posiadać w komplecie przewody łączeniowe do krosownicy.
Monitor LCD do pracy ciągłej (2 sztuki):
dedykowany do pracy ciągłej w systemach CCTV,
-matryca TFL LCD 19,
rozdzielczość 1280x1024,
-kontrast 1000:1,
-czas reakcji max 5ms,
-sposób montażu VESA.
Wymagania dla systemu zarządzania:
System ma składać się z dwóch podstawowych części:
części programowej, w skład której wchodzą aplikacje służące do administrowania, zarządzania i sterowania systemem,
części sprzętowej w skład której wchodzą urządzenia wykonawcze zbierające informację o stanie obiektu i wymuszające zachowanie się poszczególnych jego części.
Część programowa:
Oprogramowanie musi umożliwiać  realizację następujących zadań:
monitorować on-line pracę barier i czujek oraz sterować nimi,
zmianę konfiguracji przez użytkownika,
zarządzanie urządzeniami (kontrolerami) systemu rozmieszczonymi na obiekcie,
tworzyć mapy graficzne jednostki, w celu monitorowania i sterowania obiektem, wizualizacji zdarzeń,
przeglądać zapisane w bazie danych logi i tworzyć z nich raporty.
Wymagane cechy systemu:
musi umożliwiać uruchomienie systemu na jednym komputerze lub w przypadku rozbudowania instalacji, pracę na wielu komputerach,
musi umożliwiać tworzenie nieograniczonej liczby map graficznych jednostki, dla każdego z operatorów niezależne,
na mapie graficznej mają znajdować się ikony, obrazujące jednoznacznie konkretne urządzenie zamontowane na pasie ochronnym (bariery/czujki), a także inne, np. przyciski napadowe oraz sterowanie przejściami,
ikony muszą się automatycznie zmieniać, jednoznacznie sygnalizując stan urządzeń czujników/barier rozmieszczonych w jednostce np. alarm, a w przypadku innych np. otwarcie drzwi,
ikony symbolizujące urządzenia, muszą przyjmować minimum trzy stany: stan normalny (czujka aktywna - brak alarmu, drzwi zamknięte, itd.), stan alarmowy (załączenie czujki, bariery - naruszenie strefy) oraz sygnalizacja uszkodzenia kontrolera,
ikony muszą być jednoznacznie opisane słownie, opis ten musi być edytowalny,
mapy jednostki muszą się samoczynnie przełączać, w zależności na której z nich znajduje się ikona na której nastąpiła zmiana stanu,
operator musi mieć możliwość samodzielnego przełączania map i sprawdzania stanu urządzeń,
w przypadku równoległej pracy kilku operatorów i wystąpienia sytuacji nadzwyczajnej, stacja operatorska dowódcy zmiany musi umożliwiać przejęcie sterowania całym systemem (inni operatorzy są blokowani i nie mają możliwości sterowania systemem),
musi posiadać możliwość wyświetlania żądania potwierdzenia akcji wybranej przez operatora (np. rozbrojenie określonej strefy),
musi posiadać funkcjonalność, umożliwiającą sprzężenie systemu z kamerami systemem CCTV, w celu zapewnienia automatycznego przełączania obrazów z kamer na monitorze (np. wystąpienie alarmu z bariery/czujki powoduje załączenie obrazu z kamery obserwującej tą część pasa ochronnego lub naciśnięcie przycisku żądania przejścia, powoduje włączenie obrazu z kamery która obserwuje to przejście itp.)
musi zapewniać wykorzystanie istniejącej w jednostce sieci LAN, do podłączenia kolejnych urządzeń wykonawczych, co spowoduje obniżenie kosztów rozbudowy systemu,
system musi zapewniać zdalną diagnostykę pracy urządzeń wykonawczych (stan wejść, sprawdzanie połączenia LAN itp.)
konfiguracja systemu musi pozwalać na korzystanie z funkcji umożliwiających tworzenie zależności pomiędzy wejściami i na tej podstawie jest wykonywana określona akcja przez system (np. alarm z bariery nr 1 powoduje wyświetlenie obrazu z kamery nr 1, jeżeli jednocześnie pojawi się alarm z czujki nr 1, to system spowoduje wyświetlenie obrazu z kamery nr 2 itp.),
system musi mieć wbudowaną automatyczną funkcję sprawdzania konfiguracji, pod kątem jej prawidłowego działania,
system musi mieć możliwość wprowadzania zmian do jego konfiguracji podczas pracy, bez konieczności przerywania działania,
system musi umożliwiać tworzenie kopii zapasowej konfiguracji,
system musi umożliwiać definiowanie procedury alarmowej o dowolnej treści i automatyczne wyświetlenie jej po wystąpieniu alarmu,
dostęp do programu musi być chroniony hasłem,
system musi umożliwiać jednoczesną pracę minimum 20 operatorów pracujących na różnych mapach,
wszystkie zdarzenia w systemie muszą być logowane do bazy danych, z możliwością ich podglądu,
system musi mieć budowę modułową i umożliwiać dalszą, etapową rozbudowę.
oferowany elektroniczny system zabezpieczenia wydzielonego odcinka pasa ochronnego musi być systemem otwartym, dającym możliwość dalszej rozbudowy,



Wymagania sprzętowe:
Urządzenia wykonawcze systemu (kontrolery), sterujące elementami końcowymi systemu oraz odczytujące ich aktualne stany muszą być łączone ze sobą za pomocą magistral RS-485. Interfejs pomiędzy urządzeniami na magistralach RS-485 a siecią Ethernet musza zapewniać dedykowane konwertery pośredniczące. Minimalna ilość kontrolerów na jednej magistrali 125 sztuk.
Stacja operatorska (1 sztuka):
obudowa typu RACK,
procesor minimum odpowiednik Intel Core 2 Duo 3,0 GHz,
pamięć minimum 3GB DDR3 (1066MHz),
dysk twardy minimum 160 GB (Serial ATA II 7200RPM),
napęd optyczny DVD-RW SATA z oprogramowaniem do odtwarzania i nagrywania płyt DVD,
płyta główna oparta o układ sterujący (chipset) właściwy dla użytego procesora,
karta graficzna minimum 256MB,
karta dźwiękowa zintegrowana z płytą główną, w standardzie High Definition,
karta sieciowa 10/100/1000,
klawiatura USB,
mysz optyczna USB,
system operacyjny: system operacyjny w wersji PROFESIONAL kompatybilny z systemem zarządzania
monitor LCD: przekątna 19 cali, wbudowane głośniki, zapewniający poprawną współpracę (wyświetlanie) z systemem zarządzania,
przewód przyłączeniowy wizyjny: komputer - monitor o długości 15 metrów,
przewód USB 2.0 15 metrowy z HUBEM USB 2.0.
Bariery mikrofalowe cyfrowe z wąską strefą detekcji (3 sztuki):
zasięg pracy bariery - minimum 100 metrów,
musi umożliwiać zdalną regulację parametrów pracy poprzez RS-485,
częstotliwość pracy 10.525 GHz,
musi umożliwiać zdalną diagnostykę pracy poprzez RS485,
musi posiadać funkcję automatycznej synchronizacji odbiornika z nadajnikiem,
musi posiadać min. 3 wyjścia bezpotencjałowe, sygnalizujące alarm, uszkodzenie i sabotaż,
montaż na słupku lub na uchwycie ściennym,
musi posiadać minimum 16 kanałów częstotliwości pracy,
zakres temperatury pracy min. - 35 st C do +65 st. C,
musi posiadać zabezpieczenie antysabotażowe obudowy,
musi umożliwiać zasilenie bariery niezależnie z dwóch źródeł:
napięcie DC z zakresu 13,8V do 24V,
napięcie AC z zakresu 19V do 24 V.
musi posiadać kompletny zestaw elementów montażowych (np. słupki montażowe) do instalacji na pasie ochronnym - 6 sztuk.
Czujki zewnętrzne dualne (7 sztuk):
musi być wyposażona w min. 2 kanały MW oraz 2 kanały PIR,
zasięg zewnętrzny:
min.15 metrów dla soczewki szerokokątnej, kąt widzenia min. 90 st,
min. 23m dla soczewki wąskokątnej, kąt widzenia min. 5 st,
-musi być wyposażona w antymaskig czujnika,
musi umożliwiać zdalną konfigurację i diagnostykę pracy,
musi mieć możliwość wyboru zależności pomiędzy detektorami PIR i MW do kryterium alarmu,
musi posiadać regulację czułości i opóźnienia,
musi być odporna na zwierzęta mniejsze niż 70cm,
możliwość wyboru kanału częstotliwości pracy,
musi być wyposażona w regulowany uchwyt ścienny,
musi być wyposażona w daszek ochronny, szczelność obudowy min. IP65,
temperatura pracy - 30 st C do +60 st. C.
Wyposażenie konieczne do działania systemu:
-rozdzielnia montażowa podtynkowa,
-zasilanie.
Okablowanie systemu:
przewód zasilający typu 3x2,5 - 540m,
przewód zasilający typu 3x1,5 - 150m,
przewód wizyjny współosiowy (koncentryczny), ziemny (żelowany), o impedancji 75 Ohm - 1370m,
przewód teleinformatyczny żelowany kat. 5e (skrętka) 4x2x0,5 - 2000m,
przewód teleinformatyczny kat. 5e (skrętka) 4x2x0,5 - 305m.
Elementy dostarczone przez kontrahenta w celu wykonania przez Zakład Karny w Nowym Sączu kanalizacji teletechnicznej:
rura osłonowa do układania w ziemi o średnicy zewnętrznej 110mm - 260m,
rura osłonowa do układania w ziemi o średnicy zewnętrznej 50mm - 80m,
rura osłonowa odporna na działanie promieni UV, gładkościenna ze złączką kielichową, do ochrony kabli na przestrzeniach otwartych, średnica zewnętrzna 50mm, średnica wewnętrzna 40mm - 72m,
uchwyty ścienne z wkrętami do rur osłonowych odpornych na działanie promieni UV (patrz pozycja wyżej), średnica 50mm - 36 sztuk,
studnia kablowa SKO-2 głęboka, kompletna (dno, korpus, rama lekka z podwójną pokrywą (jedna z wywietrznikiem), rury wspornikowe-2szt., wsporniki kablowe-2szt.) - 9 sztuk.

Kody CPV:
302300000 (Sprzęt związany z komputerami)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
302313000 (Monitory ekranowe)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
317100006 (Sprzęt elektroniczny)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
322400007 (Kamery telewizyjne)

Kod CPV piątej częsci zamówienia:
513100008 (Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo)

Kod trybu postepowania: PN

Czy zamówienie dotyczy programu UE: Nie

Nazwa wykonawcy:
MAXTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (dawniej Maxto Marcin Staniszewski Tomasz Wojewoda Spółka jawna)

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Puławska 303

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-785

ID województwa: 6

Województwo / kraj: mazowieckie

Data udzielenie zamówienia: 29/06/2012

Liczba ofert: 1

Liczba odrzuconych ofert: 0

Szacunkowa wartość zamówienia: 89430,00

Cena wybranej oferty: 108154,99

Cena minimalna: 108154,99

Cena maksymalna: 108154,99

Kod waluty: 1

Waluta (PLN): PLN

Podobne przetargi

483098 / 2012-11-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa - Radłów (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów i sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów i sprzętu RTV stanowiących wyposażenie Filii bibliotecznej w Biskupicach Radłowskich w ramach realizacji projektu pod nazwą Remont oraz wyposażenie Filii bibliotecznej w Biskupicach Radłowskich na miarę potrzeb instytucji kultury XXI wieku

247734 / 2008-11-19 - Administracja rzÄ…dowa terenowa

Urząd Skarbowy w Olkuszu - Olkusz (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu komputerowego dla Urzędu Skarbowego w Olkuszu

270174 / 2014-08-13 - Inny: Państwowy Instytut Badawczy

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Przetarg nieograniczony na dostawę urządzeń sieciowych wraz z ich wdrożeniem dla Instytutu Nafty i Gazu - Państwowego Instytutu Badawczego

6783 / 2009-01-07 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Jagielloński - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Rozbudowa systemu bezpieczeństwa sieci Uniwersytetu Jagiellońskiego

354356 / 2013-09-02 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Jagielloński - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa szafy rackowej dla Centrum Badań nad Szkolnictwem Wyższym Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach projektu pn. Harmonizacja zarządzania dydaktyką na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Nr postępowania: CRZP/UJ/562/III/2013)

172251 / 2011-06-21 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa infrastruktury IT (sprzętu komputerowego) i oprogramowania w ramach projektu, realizowanego w Bibliotece Politechniki Krakowskiej, pod tytułem: SUW-Zintegrowany system wymiany wiedzy i udostępniania akademickich publikacji z zakresu nauk technicznych - nr POIG.02.03.02-00-050/09-04 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Zakup współfinansowany z EFRR.

143363 / 2011-05-20 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa sprzętu komputerowego do realizacji projektu Politechnika XXI wieku. Program rozwojowy Politechniki Krakowskiej - najwyższej jakości dydaktyka dla przyszłych polskich inżynierów współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

10551 / 2011-01-11 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa kopiarki w ramach projektu Uzupełnienie wyposażenia bazy badwczo-rozwojowej, służącej jednocześnie celom dydaktycznym Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej

55125 / 2011-02-16 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
: Dostawa kopiarki w ramach projektu Uzupełnienie wyposażenia bazy badwczo-rozwojowej, służącej jednocześnie celom dydaktycznym Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej.

251546 / 2009-07-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Wójt Gminy - Mszana Dolna (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego na potrzeby projektu o nazwie : e-Integracja- szansą na rozwój społeczności lokalnej

103973 / 2011-04-01 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa routera, drukarek,dysków i klawiatury z myszą laserową dla Wydziału Inżynierii Lądowej

264078 / 2013-07-08 - Administracja samorzÄ…dowa

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Zakup oraz dostawa zasilacza bezprzerywowego UPS, komputerów przenośnych, urządzeń wielofunkcyjnych oraz przełączników do sieci komputerowej na potrzeby Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości

34619 / 2014-02-20 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie

151443 / 2012-07-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej - Sucha Beskidzka (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni zawodowych Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej w związku z realizacją projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

369039 / 2010-12-22 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa kopiarki w ramach projektu Uzupełnienie wyposażenia bazy badwczo-rozwojowej, służącej jednocześnie celom dydaktycznym Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej

284806 / 2009-08-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Gminy Pcim - Pcim (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego na potrzeby projektu o nazwie Łagodzenie Skutków Wykluczenia Informatycznego w Gminie Pcim

123428 / 2011-05-20 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa infrastruktury IT (sprzętu komputerowego) i oprogramowania w ramach projektu, realizowanego w Bibliotece Politechniki Krakowskiej, pod tytułem: SUW-Zintegrowany system wymiany wiedzy i udostępniania akademickich publikacji z zakresu nauk technicznych - nr POIG.02.03.02-00-050/09-04 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Zakup współfinansowany z EFRR.

222720 / 2014-07-03 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Dębno - Dębno (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa drukarek, skanera i zasilaczy awaryjnych dla Urzędu Gminy Dębno

133448 / 2014-04-17 - Uczelnia publiczna

Uniwersytet Jagielloński - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy wyposażenia dla Studenckiej Pracowni Komputerowej (P68), w ramach projektu POIŚ 13.01.00-00-062/08 Rozbudowa i modernizacja infrastruktury dydaktycznej na kierunkach przyrodniczych i ścisłych UJ, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nr sprawy: CRZP/UJ/216/2014

12663 / 2011-01-12 - Uczelnia publiczna

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych - Kraków (małopolskie)
CPV: 302300000 (Sprzęt związany z komputerami)
Dostawa sprzętu komputerowego do realizacji projektu Politechnika XXI wieku- Program rozwojowy Politechniki Krakowskiej - najwyższej jakości dydaktyka dla przyszłych polskich inżynierów