Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

13471 / 2009-01-13 - Administracja samorządowa / Urząd Miasta Żory (Żory)

Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego budowy Miasteczka Westernowego w Żorach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Stworzenie Regionalnego Produktu Turystycznego budowa Miasteczka Westernowego w Żorach - projekt techniczny.

Opis zamówienia

Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego budowy Miasteczka Westernowego w Żorach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Stworzenie Regionalnego Produktu Turystycznego budowa Miasteczka Westernowego w Żorach - projekt techniczny

Projekt budowlano-wykonawczy winien zawierać:
1) projekt architektury,
2) projekt konstrukcji wraz z obliczeniami statycznymi
3) projekt technologii
4) projekty sieci i instalacji elektrycznych, wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych
5) projekt zagospodarowania terenu
6) projekt drogowy obejmujący teren zamknięty obiektu. W projekcie ująć: chodniki, dojścia, drogę pożarową, plac wewnętrzny wraz z odwodnieniem, ogrodzenie, ławki, inwentaryzację zieleni z uzyskaniem zgody na ewentualną wycinkę, oświetlenie elektryczne
7) projekty drogowe zjazdu z DK-81 i włączenia się do DK-81 wraz z projektem ekranów akustycznych
8) 2 koncepcje wraz z wizualizacją (podlegające zatwierdzeniu przez Prezydenta Miasta) zagospodarowania terenu, rozwiązań funkcjonalnych obiektu oraz projektów elewacji.

Proponowana lokalizacja na terenie działek znajdujących się w sąsiedztwie DK-81 - zgodnie z załączoną mapą.
Celem przetargu jest opracowanie projektów budowlano-wykonawczych (we wszystkich branżach) nowych obiektów budowlanych łącznie z zagospodarowaniem terenu.
Przed opracowaniem projektu budowlano-wykonawczego biuro projektów przedłoży Zamawiającemu do akceptacji 2 koncepcje Miasteczka Westernowego z wizualizacją.
Zagospodarowanie terenu powinno obejmować zaprojektowanie: dróg wewnętrznych, parkingów, chodników, ogrodzenia, oświetlenia, terenów utwardzonych oraz zielonych, małą architekturę itp.
Projekt musi zawierać zestawienie (wraz z wyceną) wyposażenia w urządzenia i umeblowanie dla poszczególnych pomieszczeń z uwzględnieniem ich funkcji.
Należy wykonać świadectwo charakterystyki energetycznej dla każdego obiektu zgodnie z przepisami obowiązującymi na dzień oddania projektu.
Roboty ogólnobudowlane:
Założenie urbanistyczne miasteczka ma być oparte na kompozycji ulicy o długości ok. 150 m zamkniętej widokowo od strony południowo- wschodniej budynkiem Saloonu, a od strony północno - zachodniej żurawiem do czerpania wody i wodopoju. Poprzez obudowę ulicy obiektami usługowo - handlowymi ma być uzyskane urbanistyczne wnętrze o szerokości 12-15 m.
Obiekty mają być całoroczne, o konstrukcji drewnianej, dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych (np. niskie progi, podjazdy, itp.), z wyodrębnionym zapleczem i częścią socjalną pozwalającą na prowadzenie w tych miejscach działalności gospodarczej.
1) Projekt koncepcyjny- rozwiązania wariantowe
2) Projekt architektoniczno - budowlany zawierający nw. obiekty:
- Saloon (znajdujący się w centrum Miasteczka): dwukondygnacyjny budynek przeznaczony dla ok. 200 osób. Ma się w nim znajdować bar, miejsce przeznaczone na ustawienie urządzeń do gier (np. bilard, ruletka lub kości), na ustawienie stolików do gier karcianych i planszowych oraz miejsce przeznaczone na różnorodne występy, znajdujące się na parterze budynku. Na piętrze należy wydzielić boksy zapewniające większą swobodę i kameralność osobom rozgrywającym gry umysłowe. Integralną częścią Saloonu ma być weranda wraz z dość szerokim drewnianym podestem (częściowo wyposażonym w balustrady) zlokalizowana w części frontowej. Pierwsze piętro ma być wyposażone w balkoniki dla widowni, na które można wejść bezpośrednio z zewnątrz. Elewacja budynku ma zawierać iluminacje świetlne. Uwieńczeniem elewacji Saloonu mają być charakterystyczne wahadłowe drzwi wejściowe.
Obiekty znajdujące się po prawej stronie Miasteczka:
- Pasaż - podkowa: dwukondygnacyjny budynek w kształcie podkowy. W jego centrum ukształtuje się mały ryneczek wzbogacony elementami architektury stylizowanymi na Dziki Zachód. Całość, włączając w to wewnętrzne przejście, ma być zadaszona. Przestrzeń znajdująca się na I piętrze nad ryneczkiem ma być odgrodzona drewnianymi balustradami. Na parterze (po bokach budynku) ma znajdować się pomieszczenie przeznaczone dla 1 kowala i 1 garncarza (dodatkowo zajmującymi się sprzedażą swoich wyrobów). Mają to być pomieszczenia otwarte pozwalające na obserwowanie pracy kowala i garncarza, do których bezpośredni dostęp będzie z rynku a nie od wewnątrz pasażu.
W pasażu mają się znajdować:
- Na parterze: sklep z tytoniem; sklep z kawą, herbatą i przyprawami; kiosk z prasą, WC; sklep z olejem i oliwą
- Na piętrze: sklep z drewnianymi zabawkami; fotograf; drukarnia; fryzjer; sklep z odzieżą; sklep z pamiątkami.
- Cukiernia (lokal łączący funkcję cukierni z kawiarnią i lodziarnią): budynek parterowy z ogrodzoną werandą (do wystawienia na niej w sezonie letnim stolików) przeznaczony dla 16 konsumentów.
- Świat dzieci (wydzielony obszar, w skład którego wchodzi część zadaszona z restauracją fast-food, pomieszczeniami wydzielonymi do zabawy lub organizowania przyjęć oraz ogrodzonym obszarem zielonym przeznaczonym do zabawy na wolnym powietrzu): budynek dwukondygnacyjny. Parter ma być przeznaczony na potrzeby restauracji fast-food. Natomiast I piętro ma być wykonane na potrzeby Westernlandii, w której znajdą się m.in.: wielopoziomowe konstrukcje z labiryntami i przejściami, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, zamek powietrzny do skakania, sznurowe drabinki i kładki wietnamskie.
Z tyłu budynku fast-food ma się znaleźć miejsce na parę stolików i ławek dla opiekunów bawiących się dzieci. Plac zabaw na wolnym powietrzu ma być wyposażony w urządzenia w większości zbudowanych z drewna (piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki, karuzele, bujaki sprężynowe, statyczna lokomotywa, systemy drabinek, itp.). W narożniku obszaru zielonego ma być zlokalizowana mini - wioska indiańska składająca się z kilku Tipi.
- Mini ZOO: ma się składać z części zadaszonej stanowiącej schronienie dla zwierząt
(np. kucyków, świnek wietnamskich, kozłów, osłów, strusi, itp.) oraz obszaru na wolnym powietrzu (wybiegu).
- Corral: ma być połączony z Mini ZOO za pośrednictwem budynku gospodarczego dla zwierząt (stajni, obory). Częścią tego budynku ma być sklep z osprzętem dla koni i łakociami dla zwierząt. Przeważającą częścią Corralu ma być ogrodzony wybieg dla koni.
- Przynętki: jednokondygnacyjne budynki zlokalizowane przy DK-81 stanowiące zachętę do odwiedzenia Miasteczka Westernowego (punkt informacyjny dla 1 osoby wraz z możliwością wydzielenia pomieszczenia dla jednej kasy; sklep z pamiątkami; restauracja dla ok. 50 konsumentów; WC ogólnodostępne zawierające 3 kabiny dla mężczyzn, 3 kabiny dla kobiet, 1 kabinę dla niepełnosprawnych i miejsce do przewijania dziecka).
Obiekty znajdujące się po lewej stronie Miasteczka:
- Lasso: obszar zielony zlokalizowany pomiędzy Saloonem i Stodołą, na którym ma się znajdować byk elektryczny, słup oraz miejsce do przeprowadzania mini - zawodów sprawnościowych (np. rzut lassem).
- Stodoła: budynek jednokondygnacyjny połączony z zadaszoną wiatą osłaniającą palenisko do grillowania. Stodoła ma być przeznaczona do przeprowadzania imprez tanecznych oraz konsumpcji grillowanych produktów (po bokach stoliki z krzesłami, ławki, podest dla kapeli lub występów artystycznych oraz miejsce na ekran na potrzeby kina westernowego).
W okresie zimowym będzie tu przenoszony byk elektryczny.
- Restauracja meksykańska (dla ok. 50 konsumentów): budynek jednokondygnacyjny
z dwoma wejściami (od frontu i od tyłu). Z tyłu budynku należy wydzielić obszar do ustawienia stolików z krzesłami do konsumpcji na wolnym powietrzu.
- Restauracja irlandzka (dla ok. 50. konsumentów): budynek jednokondygnacyjny z dwoma wejściami (od frontu i od tyłu). Z tyłu budynku należy wydzielić obszar do ustawienia stolików z krzesłami do konsumpcji na wolnym powietrzu.
- Świat alkoholi: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze sklep z alkoholami, na piętrze hotel. Na piętrze ma się znajdować balkon okalający po obwodzie cały budynek z możliwością wejścia na niego z zewnątrz w każdym narożniku.
- Bank: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze bank, na piętrze hotel.
- Steak house (dominująca restauracja spełniająca również funkcję stołówki dla gości hotelowych): budynek dwukondygnacyjny. Na parterze restauracja, na piętrze hotel. Musi być wydzielone bezpośrednie przejście z restauracji do hotelowego korytarza na piętrze.
- Recepcja - hotel: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze recepcja hotelu (połączona bezpośrednio schodami z hotelem na piętrze), na piętrze hotel dla max. 100 gości (w większości pokoje 2 - osobowe z możliwością dostawki lub wyposażone w drzwi wewn. łączące dwa pokoje).
- Poczta: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze poczta (1-2 osoby), na piętrze hotel.
- Apteka: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze apteka (2 osoby) wraz z punktem pierwszej pomocy medycznej, na piętrze hotel.
- Biuro szeryfa: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze: więzienie (niewielkie pomieszczenie z celą), punkt informacyjny, wypożyczalnia sprzętu rowerowego i nart, magazyn (wykorzystywany dla organizacji imprez); na piętrze administracja i szatnie (wykorzystywane podczas organizacji imprez).
Roboty elektryczne:
1) przyłącza elektryczne dla poszczególnych obiektów
2) układ pomiarowy (wymagany jest odrębny pomiar dla każdego z projektowanych obiektów i dla odbiorników administracyjnych)
3) wewnętrzne linie zasilające
4) instalacja siły
5) instalacja oświetlenia ogólnego
6) instalacja oświetlenia ewakuacyjnego
7) instalacja gniazd wtykowych i zasilania urządzeń technologicznych
8) instalacja odgromowa
9) instalacja strukturalna (telefoniczna, informatyczna, RTV, nagłośnienie)
10) oświetlenie zewnętrzne terenu elektryczne (w zakresie zagospodarowania terenu i dróg dojazdowych)
11) instalacja oddymiania i wykrywania pożaru
12) instalacja alarmowa antywłamaniowa dla obiektów bez obsługi całodobowej
13) przebudowa lub przekładka sieci i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych kolidujących z projektowanymi obiektami i drogami
Instalacje sanitarne - dla poszczególnych obiektów:
1) ogrzewanie gazowe dla poszczególnych budynków z odrębnym układem pomiarowym dla każdego użytkownika
2) instalacja c.o., wod-kan., wentylacji, klimatyzacji, gazowa
3) sieć i przyłącze kanalizacji sanitarnej
4) sieć i przyłącze wody z układem pomiarowym dla każdego obiektu
5) sieć i przyłącze gazu z układem pomiarowym odrębnym dla każdego obiektu
6) przebudowa lub przekładka sieci i urządzeń wod-kan, gazowych kolidujących z projektowanymi obiektami i drogami
Roboty drogowe:
1) zagospodarowanie terenu
2) parking - na 500 samochodów, zlokalizowany na obrzeżach miasteczka westernowego na trawie w oznaczonych liniami polach
3) parking - na 100 samochodów za przejazdem kolejowym w ciągu ulicy Wodnej
4) drogi, drogi pożarowe
5) ciągi piesze - chodniki, dojście, obejście budynków
6) odwodnienie terenu
7) zaprojektowania kładki nad drogą DK-81 dla ruchu pieszego i rowerowego
8) ogrodzenie, ławki, kosze, elementy małej architektury, stojaki na rowery
9) projekt pasa włączenia i wyłączenia z DK-81 w zakresie wymiany nawierzchni betonowej na asfaltową wraz
ze zmianą lokalizacji istniejących ekranów akustycznych z niezbędną analizą i ewentualnym przeprojektowaniem.
Uzgodnienia formalno - prawne
- wyłączenie gruntów,
- uzgodnienie zjazdu,
- warunki przyłączeniowe (rozbudowa istniejących sieci - określenie zapotrzebowania na moc przyłączeniową),
- opinia Sanepidu, BHP, ppoż. o zgodności z obowiązującymi przepisami i normami,
- mapa zasadnicza do celów projektowych 1:500,
- mapa orientacyjna 1:5000,
- badania geologiczne,
- uzgodnienia projektów w zakresie warunków dostawy mediów oraz przebudowy lub przekładki sieci i urządzeń kolidujących z projektowanymi obiektami i drogami
Do poszczególnych robót opracować:
- Kosztorysy inwestorskie,
- Przedmiary robót,
- Specyfikacje techniczne robót,
- Informację BIOZ.
W wartość oferty należy wkalkulować odpłatności za uzyskane opinie, uzgodnienia, mapy geodezyjne niezbędne do realizacji zamówienia oraz sprawowanie nadzorów autorskich w trakcie realizacji inwestycji.
Opracowane projekty muszą uwzględniać aktualnie obowiązujące przepisy Prawa Budowlanego i Polskich i Europejskich Norm, oraz winny uwzględniać szczegółowe przepisy Straży Pożarnej, BHP oraz Sanepidu.
W zakres prac wchodzi uzyskanie pozwoleń na budowę i zgłoszeń budowy oraz wykonywania robót budowlanych.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 13471

Data publikacji: 2009-01-13

Nazwa: Urząd Miasta Żory

Ulica: Al. Wojska Polskiego 25

Numer domu: 25

Miejscowość: Żory

Kod pocztowy: 44-240

Województwo / kraj: śląskie

Numer telefonu: 032 4348245

Numer faxu: 032 4348248

Adres strony internetowej: www.um.zory.pl

Regon: 52731690927489

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego budowy Miasteczka Westernowego w Żorach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Stworzenie Regionalnego Produktu Turystycznego budowa Miasteczka Westernowego w Żorach - projekt techniczny.

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego budowy Miasteczka Westernowego w Żorach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Stworzenie Regionalnego Produktu Turystycznego budowa Miasteczka Westernowego w Żorach - projekt techniczny

Projekt budowlano-wykonawczy winien zawierać:
1) projekt architektury,
2) projekt konstrukcji wraz z obliczeniami statycznymi
3) projekt technologii
4) projekty sieci i instalacji elektrycznych, wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych
5) projekt zagospodarowania terenu
6) projekt drogowy obejmujący teren zamknięty obiektu. W projekcie ująć: chodniki, dojścia, drogę pożarową, plac wewnętrzny wraz z odwodnieniem, ogrodzenie, ławki, inwentaryzację zieleni z uzyskaniem zgody na ewentualną wycinkę, oświetlenie elektryczne
7) projekty drogowe zjazdu z DK-81 i włączenia się do DK-81 wraz z projektem ekranów akustycznych
8) 2 koncepcje wraz z wizualizacją (podlegające zatwierdzeniu przez Prezydenta Miasta) zagospodarowania terenu, rozwiązań funkcjonalnych obiektu oraz projektów elewacji.

Proponowana lokalizacja na terenie działek znajdujących się w sąsiedztwie DK-81 - zgodnie z załączoną mapą.
Celem przetargu jest opracowanie projektów budowlano-wykonawczych (we wszystkich branżach) nowych obiektów budowlanych łącznie z zagospodarowaniem terenu.
Przed opracowaniem projektu budowlano-wykonawczego biuro projektów przedłoży Zamawiającemu do akceptacji 2 koncepcje Miasteczka Westernowego z wizualizacją.
Zagospodarowanie terenu powinno obejmować zaprojektowanie: dróg wewnętrznych, parkingów, chodników, ogrodzenia, oświetlenia, terenów utwardzonych oraz zielonych, małą architekturę itp.
Projekt musi zawierać zestawienie (wraz z wyceną) wyposażenia w urządzenia i umeblowanie dla poszczególnych pomieszczeń z uwzględnieniem ich funkcji.
Należy wykonać świadectwo charakterystyki energetycznej dla każdego obiektu zgodnie z przepisami obowiązującymi na dzień oddania projektu.
Roboty ogólnobudowlane:
Założenie urbanistyczne miasteczka ma być oparte na kompozycji ulicy o długości ok. 150 m zamkniętej widokowo od strony południowo- wschodniej budynkiem Saloonu, a od strony północno - zachodniej żurawiem do czerpania wody i wodopoju. Poprzez obudowę ulicy obiektami usługowo - handlowymi ma być uzyskane urbanistyczne wnętrze o szerokości 12-15 m.
Obiekty mają być całoroczne, o konstrukcji drewnianej, dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych (np. niskie progi, podjazdy, itp.), z wyodrębnionym zapleczem i częścią socjalną pozwalającą na prowadzenie w tych miejscach działalności gospodarczej.
1) Projekt koncepcyjny- rozwiązania wariantowe
2) Projekt architektoniczno - budowlany zawierający nw. obiekty:
- Saloon (znajdujący się w centrum Miasteczka): dwukondygnacyjny budynek przeznaczony dla ok. 200 osób. Ma się w nim znajdować bar, miejsce przeznaczone na ustawienie urządzeń do gier (np. bilard, ruletka lub kości), na ustawienie stolików do gier karcianych i planszowych oraz miejsce przeznaczone na różnorodne występy, znajdujące się na parterze budynku. Na piętrze należy wydzielić boksy zapewniające większą swobodę i kameralność osobom rozgrywającym gry umysłowe. Integralną częścią Saloonu ma być weranda wraz z dość szerokim drewnianym podestem (częściowo wyposażonym w balustrady) zlokalizowana w części frontowej. Pierwsze piętro ma być wyposażone w balkoniki dla widowni, na które można wejść bezpośrednio z zewnątrz. Elewacja budynku ma zawierać iluminacje świetlne. Uwieńczeniem elewacji Saloonu mają być charakterystyczne wahadłowe drzwi wejściowe.
Obiekty znajdujące się po prawej stronie Miasteczka:
- Pasaż - podkowa: dwukondygnacyjny budynek w kształcie podkowy. W jego centrum ukształtuje się mały ryneczek wzbogacony elementami architektury stylizowanymi na Dziki Zachód. Całość, włączając w to wewnętrzne przejście, ma być zadaszona. Przestrzeń znajdująca się na I piętrze nad ryneczkiem ma być odgrodzona drewnianymi balustradami. Na parterze (po bokach budynku) ma znajdować się pomieszczenie przeznaczone dla 1 kowala i 1 garncarza (dodatkowo zajmującymi się sprzedażą swoich wyrobów). Mają to być pomieszczenia otwarte pozwalające na obserwowanie pracy kowala i garncarza, do których bezpośredni dostęp będzie z rynku a nie od wewnątrz pasażu.
W pasażu mają się znajdować:
- Na parterze: sklep z tytoniem; sklep z kawą, herbatą i przyprawami; kiosk z prasą, WC; sklep z olejem i oliwą
- Na piętrze: sklep z drewnianymi zabawkami; fotograf; drukarnia; fryzjer; sklep z odzieżą; sklep z pamiątkami.
- Cukiernia (lokal łączący funkcję cukierni z kawiarnią i lodziarnią): budynek parterowy z ogrodzoną werandą (do wystawienia na niej w sezonie letnim stolików) przeznaczony dla 16 konsumentów.
- Świat dzieci (wydzielony obszar, w skład którego wchodzi część zadaszona z restauracją fast-food, pomieszczeniami wydzielonymi do zabawy lub organizowania przyjęć oraz ogrodzonym obszarem zielonym przeznaczonym do zabawy na wolnym powietrzu): budynek dwukondygnacyjny. Parter ma być przeznaczony na potrzeby restauracji fast-food. Natomiast I piętro ma być wykonane na potrzeby Westernlandii, w której znajdą się m.in.: wielopoziomowe konstrukcje z labiryntami i przejściami, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, zamek powietrzny do skakania, sznurowe drabinki i kładki wietnamskie.
Z tyłu budynku fast-food ma się znaleźć miejsce na parę stolików i ławek dla opiekunów bawiących się dzieci. Plac zabaw na wolnym powietrzu ma być wyposażony w urządzenia w większości zbudowanych z drewna (piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki, karuzele, bujaki sprężynowe, statyczna lokomotywa, systemy drabinek, itp.). W narożniku obszaru zielonego ma być zlokalizowana mini - wioska indiańska składająca się z kilku Tipi.
- Mini ZOO: ma się składać z części zadaszonej stanowiącej schronienie dla zwierząt
(np. kucyków, świnek wietnamskich, kozłów, osłów, strusi, itp.) oraz obszaru na wolnym powietrzu (wybiegu).
- Corral: ma być połączony z Mini ZOO za pośrednictwem budynku gospodarczego dla zwierząt (stajni, obory). Częścią tego budynku ma być sklep z osprzętem dla koni i łakociami dla zwierząt. Przeważającą częścią Corralu ma być ogrodzony wybieg dla koni.
- Przynętki: jednokondygnacyjne budynki zlokalizowane przy DK-81 stanowiące zachętę do odwiedzenia Miasteczka Westernowego (punkt informacyjny dla 1 osoby wraz z możliwością wydzielenia pomieszczenia dla jednej kasy; sklep z pamiątkami; restauracja dla ok. 50 konsumentów; WC ogólnodostępne zawierające 3 kabiny dla mężczyzn, 3 kabiny dla kobiet, 1 kabinę dla niepełnosprawnych i miejsce do przewijania dziecka).
Obiekty znajdujące się po lewej stronie Miasteczka:
- Lasso: obszar zielony zlokalizowany pomiędzy Saloonem i Stodołą, na którym ma się znajdować byk elektryczny, słup oraz miejsce do przeprowadzania mini - zawodów sprawnościowych (np. rzut lassem).
- Stodoła: budynek jednokondygnacyjny połączony z zadaszoną wiatą osłaniającą palenisko do grillowania. Stodoła ma być przeznaczona do przeprowadzania imprez tanecznych oraz konsumpcji grillowanych produktów (po bokach stoliki z krzesłami, ławki, podest dla kapeli lub występów artystycznych oraz miejsce na ekran na potrzeby kina westernowego).
W okresie zimowym będzie tu przenoszony byk elektryczny.
- Restauracja meksykańska (dla ok. 50 konsumentów): budynek jednokondygnacyjny
z dwoma wejściami (od frontu i od tyłu). Z tyłu budynku należy wydzielić obszar do ustawienia stolików z krzesłami do konsumpcji na wolnym powietrzu.
- Restauracja irlandzka (dla ok. 50. konsumentów): budynek jednokondygnacyjny z dwoma wejściami (od frontu i od tyłu). Z tyłu budynku należy wydzielić obszar do ustawienia stolików z krzesłami do konsumpcji na wolnym powietrzu.
- Świat alkoholi: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze sklep z alkoholami, na piętrze hotel. Na piętrze ma się znajdować balkon okalający po obwodzie cały budynek z możliwością wejścia na niego z zewnątrz w każdym narożniku.
- Bank: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze bank, na piętrze hotel.
- Steak house (dominująca restauracja spełniająca również funkcję stołówki dla gości hotelowych): budynek dwukondygnacyjny. Na parterze restauracja, na piętrze hotel. Musi być wydzielone bezpośrednie przejście z restauracji do hotelowego korytarza na piętrze.
- Recepcja - hotel: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze recepcja hotelu (połączona bezpośrednio schodami z hotelem na piętrze), na piętrze hotel dla max. 100 gości (w większości pokoje 2 - osobowe z możliwością dostawki lub wyposażone w drzwi wewn. łączące dwa pokoje).
- Poczta: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze poczta (1-2 osoby), na piętrze hotel.
- Apteka: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze apteka (2 osoby) wraz z punktem pierwszej pomocy medycznej, na piętrze hotel.
- Biuro szeryfa: budynek dwukondygnacyjny. Na parterze: więzienie (niewielkie pomieszczenie z celą), punkt informacyjny, wypożyczalnia sprzętu rowerowego i nart, magazyn (wykorzystywany dla organizacji imprez); na piętrze administracja i szatnie (wykorzystywane podczas organizacji imprez).
Roboty elektryczne:
1) przyłącza elektryczne dla poszczególnych obiektów
2) układ pomiarowy (wymagany jest odrębny pomiar dla każdego z projektowanych obiektów i dla odbiorników administracyjnych)
3) wewnętrzne linie zasilające
4) instalacja siły
5) instalacja oświetlenia ogólnego
6) instalacja oświetlenia ewakuacyjnego
7) instalacja gniazd wtykowych i zasilania urządzeń technologicznych
8) instalacja odgromowa
9) instalacja strukturalna (telefoniczna, informatyczna, RTV, nagłośnienie)
10) oświetlenie zewnętrzne terenu elektryczne (w zakresie zagospodarowania terenu i dróg dojazdowych)
11) instalacja oddymiania i wykrywania pożaru
12) instalacja alarmowa antywłamaniowa dla obiektów bez obsługi całodobowej
13) przebudowa lub przekładka sieci i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych kolidujących z projektowanymi obiektami i drogami
Instalacje sanitarne - dla poszczególnych obiektów:
1) ogrzewanie gazowe dla poszczególnych budynków z odrębnym układem pomiarowym dla każdego użytkownika
2) instalacja c.o., wod-kan., wentylacji, klimatyzacji, gazowa
3) sieć i przyłącze kanalizacji sanitarnej
4) sieć i przyłącze wody z układem pomiarowym dla każdego obiektu
5) sieć i przyłącze gazu z układem pomiarowym odrębnym dla każdego obiektu
6) przebudowa lub przekładka sieci i urządzeń wod-kan, gazowych kolidujących z projektowanymi obiektami i drogami
Roboty drogowe:
1) zagospodarowanie terenu
2) parking - na 500 samochodów, zlokalizowany na obrzeżach miasteczka westernowego na trawie w oznaczonych liniami polach
3) parking - na 100 samochodów za przejazdem kolejowym w ciągu ulicy Wodnej
4) drogi, drogi pożarowe
5) ciągi piesze - chodniki, dojście, obejście budynków
6) odwodnienie terenu
7) zaprojektowania kładki nad drogą DK-81 dla ruchu pieszego i rowerowego
8) ogrodzenie, ławki, kosze, elementy małej architektury, stojaki na rowery
9) projekt pasa włączenia i wyłączenia z DK-81 w zakresie wymiany nawierzchni betonowej na asfaltową wraz
ze zmianą lokalizacji istniejących ekranów akustycznych z niezbędną analizą i ewentualnym przeprojektowaniem.
Uzgodnienia formalno - prawne
- wyłączenie gruntów,
- uzgodnienie zjazdu,
- warunki przyłączeniowe (rozbudowa istniejących sieci - określenie zapotrzebowania na moc przyłączeniową),
- opinia Sanepidu, BHP, ppoż. o zgodności z obowiązującymi przepisami i normami,
- mapa zasadnicza do celów projektowych 1:500,
- mapa orientacyjna 1:5000,
- badania geologiczne,
- uzgodnienia projektów w zakresie warunków dostawy mediów oraz przebudowy lub przekładki sieci i urządzeń kolidujących z projektowanymi obiektami i drogami
Do poszczególnych robót opracować:
- Kosztorysy inwestorskie,
- Przedmiary robót,
- Specyfikacje techniczne robót,
- Informację BIOZ.
W wartość oferty należy wkalkulować odpłatności za uzyskane opinie, uzgodnienia, mapy geodezyjne niezbędne do realizacji zamówienia oraz sprawowanie nadzorów autorskich w trakcie realizacji inwestycji.
Opracowane projekty muszą uwzględniać aktualnie obowiązujące przepisy Prawa Budowlanego i Polskich i Europejskich Norm, oraz winny uwzględniać szczegółowe przepisy Straży Pożarnej, BHP oraz Sanepidu.
W zakres prac wchodzi uzyskanie pozwoleń na budowę i zgłoszeń budowy oraz wykonywania robót budowlanych.

Kody CPV:
713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
712200006 (Usługi projektowania architektonicznego)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 31/08/2009

Informacja na temat wadium: 3.000,00 zł

opis_war:
O zamówienie mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 22 ust. 1 ustawy pzp:
1) posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień,
2) posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia lub przedstawią pisemne zobowiązanie innych podmiotów do udostępnienia potencjału technicznego i osób zdolnych do wykonania zamówienia
3) znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia,
4) nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 24 ust. 1 i 2 ustawy prawo zamówień publicznych.
Szczegółowe warunki Zamawiającego:
1) Wykonawca musi mieć do dyspozycji odpowiednio wykwalifikowane osoby w celu obsadzenia stanowisk niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, (posiadające uprawnienia budowlane w zakresie projektowania w branżach: architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, sieci i instalacji elektrycznych, sieci i instalacji sanitarnych)
2) Wykonanie w ostatnich 3 latach (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) co najmniej 2 usług dotyczących projektowania budynków użyteczności publicznej lub usługowych, w tym jeden o funkcji hotelowej - poprzez przedstawienie dokumentów potwierdzających, że prace te zostały wykonane należycie.

Opis sposobu dokonywania oceny spełniania warunków:
Oferty sprawdzane będą pod względem formalnym - zgodnie z wymaganiami podanymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oraz na druku oferty.
Ocena spełnienia ww. warunków nastąpi w oparciu o oświadczenia i dokumenty złożone przez Wykonawców, na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Zamawiający przyzna zamówienie wykonawcy, którego oferta odpowiada zasadom określonym w ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. z 2007roku Nr 223 poz. 1655 - tekst jednolity ze zmianami) i w Specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz została uznana za najkorzystniejszą, tzn. uzyskała największą ilość punktów w oparciu o podane kryteria wyboru oferty.

inf_osw:
Zgodnie z art. 26 ust. 1 i 2 ustawy pzp, w celu potwierdzenia spełniania warunków określonych w SIWZ należy złożyć :
1) oświadczenie o spełnianiu warunków określonych w art. 22 ust 1 ustawy pzp
2) wykaz osób i podmiotów, którymi dysponuje Wykonawca, i które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z danymi na temat ich kwalifikacji, a także zakresu wykonywanych przez nich czynności, wraz z kopią uprawnień (w branży: architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, sieci i instalacji elektrycznych, sieci i instalacji sanitarnych) i aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Izby Samorządu Zawodowego osób posiadających uprawnienia
2a) wykaz osób i podmiotów, którymi będzie dysponował Wykonawca, i które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, wraz z danymi na temat ich kwalifikacji, a także zakresu wykonywanych przez nich czynności, wraz
z kopią uprawnień (w branży: architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, sieci i instalacji elektrycznych, sieci i instalacji sanitarnych) i aktualnym zaświadczeniem o przynależności do właściwej Izby Samorządu Zawodowego wraz z pisemnym zobowiązaniem innego podmiotu o udostępnieniu osób zdolnych do wykonania zamówienia,
3) wykaz wykonanych usług w okresie ostatnich 3 lat przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, odpowiadających swoim rodzajem usługom stanowiącym przedmiot zamówienia z podaniem: przedmiotu, dat wykonania i odbiorców wraz z załączeniem dokumentów potwierdzających, że usługi te zostały wykonane należycie
4) oświadczenie o udziale podwykonawców w realizacji przedmiotu zamówienia
5) aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (potwierdzające, że profil działania Wykonawcy odpowiada przedmiotowi zamówienia) oraz, wskazujące osoby upoważnione do dokonywania czynności prawnych, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert
6) oświadczenie o niezaleganiu z uiszczaniem składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, opatrzone datą sporządzania oferty
7) oświadczenie o niezaleganiu z uiszczaniem podatków i opłat na rzecz Urzędu Skarbowego opatrzone datą sporządzania oferty.

Kod trybu postepowania: PN

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 90

Nazwa kryterium 2:
Skrócenie terminu opracowania liczone wstecz od 31.08.2009 r.

Znaczenie kryterium 2: 10

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.bip.zory.pl menu przedmiotowe: przetargi

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Urząd Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25, Zespół ds. Zamówień Publicznych, pok. 207 II piętro.

Data składania wniosków, ofert: 27/01/2009

Godzina składania wniosków, ofert: 09:00

Miejsce składania:
Urząd Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25, Zespół ds. Zamówień Publicznych, pok. 207 II piętro.

On: on

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Podobne przetargi

356030 / 2012-09-19 - Uczelnia publiczna

Politechnika Śląska - Gliwice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie koncepcji oraz projektu budowlanego i wykonawczego budowy wolnostojącej betonowej stacji transformatorowej SILMA wraz z przebudową linii kablowych SN i NN, zabudową nowych układów pomiaru zużycia energii elektrycznej w stacji SILMA i HMC i wymianą istniejących transformatorów. Oznaczenie sprawy OZ/U/65/EK/12

365938 / 2009-10-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Racibórz - Racibórz (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont ulicy Eichendorffa (odcinek od ul. Opawskiej do ul. Waryńskiego / ul. Bema) - I etap, (odcinek od ul. Waryńskiego / ul. Bema do ul. 1 Maja) - II etap

78167 / 2014-04-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Gliwice, Wydział Zamówień Publicznych - Gliwice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Projekt przebudowy oświetlenia osi Politechniki wzdłuż ulicy Akademickiej, Ks. Marcina Strzody, Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gliwicach

86481 / 2009-06-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miasta Żory - Żory (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego budowy szkieletu teletechnicznej szerokopasmowej sieci miejskiej dla miasta Żory w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Internet dla wszystkich - projekt techniczny wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

138852 / 2015-06-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Starostwo Powiatowe - Żywiec (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach Programu INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014 - 2020 dla projektu pn.: Poprawa infrastruktury drogowo-mostowej na terenie Powiatu Żywieckiego łączących Transeuropejską Sieć Transportową (TEN-T) z siecią drogową Słowacji - zadanie pn.: Przebudowa drogi powiatowej Nr 1447 S Rajcza-Sól-Zwardoń w km od 0+000 do km 11+466 na terenie Gmin: Rajcza i Milówka

36054 / 2016-02-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Kłobuck - Kłobuck (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim nad zadaniem inwestycyjnym pn.: Budowa oświetlenia ulicznego wzdłuż ulicy Żabiej w Kłobucku.

119252 / 2013-03-26 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. Przebudowa drogi powiatowej 1456S Czaniec - PorÄ…bka w gminie PorÄ…bka.

231536 / 2012-07-03 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach - Katowice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Zamówienie obejmujące: 1) Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa zabezpieczeń przeciwhałasowych wzdłuż drogi krajowej nr 81 w m. Warszowice i Pawłowice na odcinku od km 37+600 do km 41+250; 2) Udzielanie odpowiedzi na zapytania w trakcie postępowania o udzieleniu zamówienia na wykonanie robót budowlanych realizowanych na podstawie dokumentacji projektowej; 3) Pełnienie nadzoru autorskiego nad wykonaniem robót budowlanych realizowanych na podstawie dokumentacji projektowej.

359778 / 2015-12-31 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Myszków - Myszków (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO - KOSZTORYSOWEJ WRAZ Z STWiOR DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. BUDOWA DROGI W UL. ZAMENHOFFA WRAZ Z BUDOWÄ„ KANALIZACJI SANITARNEJ I DESZCZOWEJ W MYSZKOWIE ORAZ SPRAWOWANIE NADZORU AUTORSKIEGO

102645 / 2015-07-10 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach - Katowice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Zaprojektowanie i wykonanie zabezpieczeń dla poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych i wjazdu na działkę oraz ogrodzenia i innych prac zabezpieczających przepompownie nr 1, 3 i 4 zlokalizowanych od km 492+800 do km 492+856 autostrady A1 na odcinku Piekary Śląskie - Maciejów

47300 / 2010-02-18 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach - Katowice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowej wykonania oświetlenia drogowego ul. Henryka Wieniawskiego w Katowicach

95037 / 2014-05-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Ruda Śląska - Ruda Śląska (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego przy realizacji zadania pn. Przebudowa przepustu w ciÄ…gu ulicy Piastowskiej w rejonie ulicy Jana III Sobieskiego w Rudzie ÅšlÄ…skiej

124000 / 2016-05-17 - Inny: Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. - Bytom (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji technicznej likwidacji obiektów budowlanych wraz z kosztorysem inwestorskim: Część I - w rejonie Kazimierz 42 obiekty. Część II - w rejonie Juliusz 11 obiektów dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział w Sosnowcu KWK Kazimierz - Juliusz

423852 / 2014-12-31 - Administracja samorzÄ…dowa

Starostwo Powiatowe - Żywiec (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowej dla obiektów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce

142729 / 2010-06-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miejski w Strumieniu - Strumień (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa i modernizacja kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Podwale w Strumieniu, która składać się będzie z: a)Projektu budowlano- wykonawczego przebudowy i modernizacji kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Podwale w Strumieniu, b)Projektu budowlano - wykonawczego przebudowy ulicy Podwale

199182 / 2009-06-18 - Inny: jednostka budżetowa

Gmina Bytom - Miejski Zarząd Dróg i Mostów - Bytom (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: Budowa przedłużenia ulicy Lazarówka w Bytomiu

360558 / 2013-09-05 - Administracja samorzÄ…dowa

Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej 4405S ul. Górska w Szczyrku od km 0+950 do km 1+846.

61258 / 2016-03-17 - Inny: Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. - Bytom (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie projektu budowlanego rekultywacji terenów zdegradowanych i uregulowania stosunków wodnych na terenie niecki bezodpływowej tzw. Niecki Montometu w Piekarach Śląskich dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu Oddział w Dąbrowie Górniczej Kopalnie Węgla Kamiennego w całkowitej likwidacji.

148621 / 2013-07-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Katowice - Katowice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie usług projektowych dla realizacji inwestycji pn. Budowa siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (NOSPR).

54608 / 2009-03-09 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach - Katowice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy Placu Wyzwolenia wraz z ul. RymarskÄ… i ul. GarbarskÄ… w Katowicach.

90785 / 2011-03-21 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Bieruń reprezentowana przez Burmistrza Miasta Bieruń - Bieruń (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowej remontu dróg gminnych: ul. Wita, ul. Zuchowa i ul. Skowronków w Bieruniu uszkodzonych w wyniku powodzi w maju 2010 r.

345524 / 2014-10-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Wisła - Wisła (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
RGS. 271.42.2014 Zaprojektowanie sieci kanalizacji sanitarnej- fragment ul. Turystycznej, Lipowej, Cichej i Górnośląskiej

57589 / 2015-04-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miasta Radlin - Radlin (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWEJ WRAZ Z NADZOREM AUTORSKIM DLA 3 ZADAŃ: 1. Przebudowa drogi wraz z odwodnieniem - ul. Wierzbowa boczna w Radlinie. 2. Przebudowa drogi wraz z odwodnieniem - ul. Sokolska boczna w Radlinie. 3. Przebudowa parkingu wraz z odwodnieniem - ul. Reymonta w Radlinie.

19651 / 2014-01-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Brenna - Brenna (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z aktualizacją mapy sytuacyjno - wysokościowej oraz pełnieniem nadzoru autorskiego inwestycji p.n. Rozbudowa sieci wodociągowej na terenie Gminy Brenna poprzez Budowę wodociągu w Górkach Wielkich - Etap III (Wymoliny, Parszywiny, Zebrzydka)

58552 / 2016-03-16 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Kłobuck - Kłobuck (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim nad zadaniem inwestycyjnym dla zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ul. Cichej od ul. E. Orzeszkowej do ul. Równoległej w Kłobucku

288909 / 2008-10-29 - Inny: Sp.prawahandlo.-obsługa sieci świadczących publiczne usługi w zakresie transp.kolejowego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Oddział Regionalny - Katowice - Katowice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego Zabudowa urządzeń srk, ssp i TVU na przejazdach kolejowych Zadanie Nr 1 Linia 157 Szlak Pierściec -Skoczów km 22,879; Zadanie Nr 2 Linia 139 Szlak Sól - Zwardoń km 106,451 ;Zadanie Nr 3 Linia 93 Szlak Czechowice Dziedzice -p.o. Dankowice km 43,032; Zadanie Nr 4 Linia 139 Szlak Sól - Zwardoń km 110,676 ;Zadanie Nr 5 Linia 1 Szlak Widzów Teklinów - Kłomnice km 201,669

313670 / 2015-11-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Mysłowice - Mysłowice (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Budowa parkingu BIKE & RIDE wraz z budową dróg rowerowych jako dróg dojazdowych do planowanego parkingu w Mysłowicach opracowanie dokumentacji projektowej klasyfikacja 600 60095 6050

190224 / 2015-07-27 - Administracja samorzÄ…dowa

Starostwo Powiatowe - Żywiec (śląskie)
CPV: 713200007 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach Programu INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014 - 2020 dla projektu pn.: Poprawa infrastruktury drogowo-mostowej na terenie Powiatu Żywieckiego łączących Transeuropejską Sieć Transportową (TEN-T) z siecią drogową Słowacji - zadanie pn.: Rozbiórka istniejącego i budowa nowego obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 1439 S w km 8+407 w miejscowości Rajcza w Gminie Rajcza