Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

125731 / 2011-04-28 - Inny: Instytucja kultury / Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (Płock)

Organizacja imprezy plenerowej pn. VI Festiwal Muzyki Reggae Reggaeland 2011

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja imprezy plenerowej w Płocku pn. VI Festiwal Muzyki Reggae Reggaland 2011 w dniach 08-09 lipca 2011 roku.

W zakres organizacji wchodzi:

I) Organizacja imprezy masowej pn. VI Festiwal Muzyki Reggae Reggaeland 2011 w dniach 8, 9 lipca 2011 roku na terenie plaży nad Wisłą w Płocku pod względem formalno - prawnym zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z 21 kwietnia 2009 roku, Nr 62, poz. 504).
- terminowe pozyskanie niezbędnych opinii służb miejskich miasta Płocka,
- terminowe pozyskanie zezwolenia Prezydenta Miasta Płocka na przeprowadzenie imprezy masowej,
- ubezpieczenie imprezy masowej biletowanej.

II) Organizacja w czasie trwania festiwalu jarmarku reggae z asortymentem ściśle związanym z muzyką reggae (min. stoiska z: muzyką reggae, odzieżą związaną z reggae, gadżetami reggae). Teren jarmarku na terenie odbywania się imprezy.

III) Zabezpieczenie imprezy pn. VI Festiwal Muzyki Reggae Reggaeland 2011 w dniach 8, 9 lipca 2011 roku na terenie plaży nad Wisłą w Płocku zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z 21 kwietnia 2009 roku, Nr 62, poz. 504).
- zabezpieczenie imprezy pod względem bezpieczeństwa osób i mienia (Wynajem koncesjonowanej agencji ochrony osób i mienia.),
- zabezpieczenie medyczne imprezy zgodnie z zaleceniami Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku,
- zabezpieczenie imprezy pod względem higieniczno - sanitarnym zgodnie z
zaleceniami Państwowego Inspektora Sanitarnego w Płocku,
- zabezpieczenie p.poż imprezy zgodne z zaleceniami Państwowej Straży
Pożarnej w Płocku:
- uzyskanie zezwolenia budowlanego na postawienie tymczasowej budowli (sceny).

IV) Organizacja koncertów na poszczególnych scenach zgodnie z poniższym minimalnym planem czasowym:

1. Plaża nad Wisłą w Płocku - impreza biletowana:

Main Stage:
08.07.2011 r. - czas trwania koncertów od godz.17.00 do godz.02.00
09.07.2011 r. - czas trwania koncertów od godz.16.00 do godz.03.00

2. Namiot Systemu Dźwięku (soundsystem):
08.07.2011 r. - czas trwania koncertów od godz.20.00 do godz.07.00
08.07.2011 r. - czas trwania prelekcji/spotkań z artystami od 14.00 do 16.00
09.07.2011 r. - czas trwania koncertów od godz.20.00 do godz.07.00
09.07.2011 r. - czas trwania prelekcji/spotkań z artystami od 14.00 do 16.00

3. Namiot Jungle - Dubstep
08.07.2011 r. - czas trwania koncertów od 20.00 do 07.00
09.07.2011 r. - czas trwania koncertów od 20.00 do 07.00


V) Zapewnienie wykonania koncertów gwiazd zagranicznych oraz polskich w formie
festiwalowej, zgodnie z poniższym wykazem ilościowym artystów:

1. Main Stage:
08.07.2011 roku - minimum 3 zespoły z zagranicy w tym minimum 2 gwiazdy oraz minimum 3 zespoły z Polski;
09.07.2011 roku - minimum 4 zespoły z zagranicy w tym minimum 2 gwiazdy oraz minimum 3 zespoły z Polski;

2. Namiot Systemu Dźwięku:
08.07.2011 roku - minimum 2 soundsystemy z zagranicy w tym minimum 2 gwiazdy oraz 2 soundsystemy z Polski;
09.07.2011 roku - minimum 2 soundsystemy z zagranicy w tym minimum 2 gwiazdy oraz 2 soundsystemy z Polski;

VI) Zapewnienie przeprowadzenia spotkań uczestników imprezy (publiczności) z zespołami polskimi oraz zagranicznym (gwiazdami festiwalu) lub liderami zespołów występujących w ramach Festiwalu, w celu przybliżenia historii zespołów oraz możliwości zadawania pytań gościom przez publiczność. Spotkania miały by się odbywać w Namiocie System Dźwięku każdego dnia imprezy w minimalnym przedziale czasowym od godz.14.00 do godz.16.00.

VII) Zapewnienie koncertów niezbędnej ilości artystów (gwiazd zagranicznych i polskich) w ilości zgodnej z zapisami pkt.V) p.pkt. 1 i 2. Opłacenie honorarium i ewentualnych kosztów ZAIKS. Lista proponowanych zespołów, które chcielibyśmy zaprosić:
1. Artyści z Polski:
Indios Bravos, Vavamuffin, Habakuk, Alicetea, Ragana, Natura Dread Killaz, Wszystkie Wschody Słońca, Bakshish, DAAB, Lion Vibrations, Druga Strona Lustra, Soul Operators, Love Sen - C Music, Tisztelet Soun System, Ras Luta, Papryka Korps, East West Rockers, Zjednoczenie Sound System, Grubson, Etna, Abradab, Konopians, Habakuk, Cinqu G, Dredsquad, Dzioło, Maleo Reggae Rockers, Masama Soundsystem, Nataneal, Nefie, Oreggano, Cała Góra Barwinków
2. Artyści z zagranicy:
Tokjo Ska Paradise Orchestra, Jaka, Damian Marley, Albarosie, Manu Chao & Radio Bemba, Etana, Mutabaruka, Matisyahu, Anthony B., Dub Inkorporation, Ziggy Marley, Seeed, Elephantman, Asian Dub Fundation, Shaggy, The Skatalites, Sean Paul, Beenie Man, Busy Signal, Tarrus Riley, Capleton, The Jolly Boys, Jr Tshaka, Punky Donch, Tiken Jah Fakoly, Ska-P, Groundation, Pablo Moses, Rootz Underground, Vibronics, Ethio, Dj Meseta, Ras Shiloh, Natural Black, Big Youth, Dubzilla, Smiley Culture, Dub Terror, Dub Incorporation, King of the Dancehall.

VIII) Zapewnienie transportu lotniczego i lądowego oraz zakwaterowania dla zespołów występujących podczas festiwalu.

IX) Zapewnienie techniki scenicznej (Main Stage):
1. Profesjonalny, stabilny i odpowiednio zabezpieczony podest sceniczny o wymiarach minimum 14 m x 10 m i wysokości 2 m z podestów estradowych lub w systemie layher o powierzchni anty poślizgowej z barierkami zabezpieczającymi (z trzech stron) o wysokości minimalnej 1,2 m, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
2. Aluminiowe, stabilne i odpowiednio zabezpieczone zadaszenie, pokryte ognioodpornym poszyciem, na wysokości minimum 7 m od poziomu sceny do frontowej, poziomej belki zadaszenia, podparte na czterech aluminiowych słupach w systemie layher, dopasowane do budowy sceny oraz nie zajmujące powierzchni sceny, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
3. Osłona sceny z trzech stron (horyzont oraz 2 boki) wykonana z ognioodpornego materiału w kolorze czarnym, posiadająca Atesty P.Poż
4. Stabilne schody o szerokości minimum 2 m z barierkami zabezpieczającymi po obu stronach schodów o wysokości minimalnej 1,2 m i stopniami anty poślizgowymi zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
5. Osłona podestu scenicznego (front i 2 boki) i podestów pod perkusję materiałem w kolorze czarnym;
6. Profesjonalny, stabilny, zadaszony, osłonięty z trzech stron i odpowiednio zabezpieczony podest dla realizatora systemu monitorowego o wymiarach minimum 6 m x 2 m i wysokości 2 m z podestów estradowych lub w systemie layher o powierzchni anty poślizgowej z barierkami zabezpieczającymi (z trzech stron) o wysokości minimalnej 1,2 m, ustawiony obok głównej sceny i nie zajmujący powierzchni sceny zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
7. Stabilne i odpowiednio zabezpieczone dwie wieże (zadaszone i osłonięte od frontu odpowiednią siatką która nie tłumi dźwięku) do podwieszenia systemu nagłośnieniowego o wymiarach minimum 2,5 m x 2,5 m i wysokości 11 m po obu stronach sceny wraz z podestami pod kolumny subbasowe o wymiarach minimum 2,5 m x 2,5 m i wysokości 0,2 m, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami. Jeśli słupy od głównego zadaszenia będą w systemie layher zostaną one na pewno wykorzystane jako wieże pod nagłośnienie, więc punkt 9 zostanie pominięty (dodatkowo belka do podwieszenia systemu nagłośnieniowego o minimalnej nośności 1.5 T.)
8. Stabilny i odpowiednio zabezpieczone trzypoziomowe stanowisko dla realizatora nagłośnienia ( I poziom na wysokości minimum 0,3 m), oświetlenia ( II poziom na wysokości minimum 2,5 m) i wizji multimedialnej (III poziom na wysokości minimum 4,5 m),stanowisko wyposażony w pion komunikacyjny w postaci klatki schodowej, zadaszone i osłonięte z trzech stron materiałem ognioodpornym oraz barierkami zabezpieczającymi z trzech stron na każdym poziomie. Stanowisko o wymiarach minimum 6 m x 3 m i wysokości 6,5 m. oraz ustawione w odległości 30 m od sceny oraz w osi sceny, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
9. Stabilna i odpowiednio zabezpieczona wieża o wymiarach minimum 2m x 2m i wysokości około 11m z zadaszeniem z materiału ognioodpornego przystosowana do powieszenia lamp oświetlających teren imprezy. Wieża ustawiona w odległości ok. 50m od sceny, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.

Uwaga : wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej , które winny być przedstawione w ofercie.
Do oferty winny być załączone dane techniczne ww. konstrukcji (opis oraz rysunki)

X) Zapewnia wynajęcie niezbędnego backlineu na potrzeby koncertów gwiazd zagranicznych oraz polskich. Backline musi być zgodny z wymogami technicznym zespołów.

XI) Zapewnienie nagłośnienia scenicznego P.A. oraz systemu monitorowego (Main Stage, Namiot System Dźwięku, Namiot Jungle - Dubstep):
1. System P.A. renomowanych firm, preferowane L-ACOUSTICS V-DOSC, K1 lub MEYER SOUND MILO lub MELODI - Line Array Active System. Moc systemów P.A. adekwatna do powierzchni terenu imprezy oraz do wielkości namiotów.
2. System monitorowy zgodny z riderami technicznymi artystów preferowany d&b MAX, MEYER SOUND, TURBOSOUND.

Uwaga : wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie należy przedstawić wybrane systemy nagłośnieniowe.


XII) Zapewnienie oświetlenia scenicznego (Main Stage):

1. Oświetlenie sceniczne winno być zgodne z rider-ami technicznymi gwiazd
zagranicznych.
2. Oświetlenie sceniczne winno być nie mniejsze niż:

L.p. Rodzaj urządzenia Ilość Uwagi
1. Lampy typu PAR 64 30 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy DTS.
2. Urządzenia inteligentne typu Mac 700 15 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy Martin.
3. Urządzenia inteligentne typu PAR 64 Moving Head 20 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy DTS.
4. Lampy profilowe typu PC 1000 W 10 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy Griven.
5. Oświetlenie efektowe publiczności (każda z 4 żarówkami) 6 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy DTS.
6. Oświetlenie architektoniczne do wyświetlenia Wzgórza Tumskiego o minimalnej mocy 5000 W oraz oświetlenie terenu imprezy, terenu pola namiotowego o minimalne mocy 1000 w 5000 W - 3 szt.

1000 W PAR - 30 szt.
7. Urządzenia inteligentne typu Mac 500 15 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy Martin.
8. Lampy do wyświetlenia terenu imprezy o minimalnej mocy 1000 W każda 15 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy DTS.
9. Światło administracyjne zaplecza scenicznego o minimalnej mocy 500 W każda 5 punktów świetlnych Punkty świetlne ustalone zostaną prze Zleceniodawcę.

3. Pozostały sprzęt, niezbędny do realizacji i obsługi technicznej ww. oświetlenia należy do wyboru oferenta, ale spełniający odpowiednie wymogi i spełniający Polskie Normy, czyli pełne okablowanie (piony, DMX, kable sieciowe itd.), sterownik oświetlenia, końcówki mocy (dimmery) i ewentualne dodatkowe trawersy do podwieszenia oświetlenia.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie należy przedstawić rozwiązania oświetlenia scenicznego.

XIII) Agregaty prądotwórcze (Main Stage, Namiot System Dźwięku, Namiot Jungle - Dubstep, namioty VIP oraz Art Lunch):

1. Agregaty do zasilenia techniki scenicznej Dużej Sceny:
- agregat prądotwórczy zgodny z zapotrzebowaniem zasilenia nagłośnienia,
oświetlenia scenicznego, multimedii o mocy min. 500 kVA (cichy agregat
przystosowany do pracy przy scenie)
2. Agregat do zasilenia namiotów VIP , Art Lunch oraz oświetlenia zaplecza
scenicznego:
- agregat prądotwórczy zgodny z zapotrzebowaniem firmy cateringowej o mocy min. 80 kVA (cichy agregat przystosowany do pracy przy scenie)
3. Agregat do zasilenia namiotu SoundSystem:
- agregat prądotwórczy zgodny z zapotrzebowaniem zasilenia nagłośnienia,
oświetlenia scenicznego, multimedii o mocy min. 250 kVA (cichy agregat
przystosowany do pracy przy scenie)

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie należy przedstawić rodzaje agregatów prądotwórczych.

XIV) Zapewnienie wyposażenia zaplecza scenicznego (Main Stage):

1. Garderoby: min. 4 wolno stojące, stabilne, profesjonalne namioty przeznaczone na garderoby dla artystów o wymiarach minimum 5m x 5m i wysokości 2,3m, z równą, anty poślizgową podłogą i wyposażeniem w każdej garderobie w postaci:
- 10 stabilnych krzeseł z oparciem
- 1 stabilny stół o wymiarach minimum 0,9m x 0,9m i wysokości 0,9m
- 1 punkt świetlny dobrze oświetlający całą garderobę
- 1 lustro o wymiarach minimum 0,3m x 1m
- 1 wieszak stojący
- 1 chłodziarka do napojów.
2. Namiot ArtLunch o minimalnej powierzchni 100 m2 z podłogą i minimalnym wyposażeniem w postaci:
- stoły i krzesła dla 100 osób
- stół szwedzki dla cateringu
- wewnętrzne oświetlenie namiotu.
3. Namiot VIP o minimalnej powierzchni 100 m2 z podłogą i minimalnym wyposażeniem w postaci:
- stoły i krzesła dla 100 osób
- stół szwedzki dla cateringu
- wewnętrzne oświetlenie namiotu.
4. Oświetlenie zaplecza scenicznego minimum 5 punktów świetlnych.
5. Utwardzenie dojść od głównej drogi do sceny, namiotów ArtLunch i VIP oraz garderób i TOI - TOI w postaci płyt lub podestów scenicznych. Dojścia o minimalnej szerokości 1 m.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.

XV) Zapewnienie multimediów (Main Stage)
1. Dwa ekrany do tylnej projekcji o wymiarach minimum 4 x 3 [m] ustawione po bokach sceny.
2. Dwie bramki do podwieszenia ekranów do tylnej projekcji ustawione po bokach sceny.
3. Dwa projektory multimedialne o minimalnej jasności 12000 Ansli Lumenów.
4. Dwie konstrukcje o minimalnej wysokości 2 [m] do postawienia projektorów multimedialnych.
5. Obsługa kamerowa w postaci min. 4 kamer:
- 1 kamera na wieży FOH
- 1 kamera przed sceną (kram)
- 2 kamery na scenie
6. Realizacja wizualizacji.
7. Ekran diodowy-LED o minimalnych wymiarach 4m x 3m podwieszony lub ustawiony na podeście. Ekran do wyświetlania wizualizacji ustawiony centralnie na horyzoncie sceny.
8. Obsługa i realizacja wizji z kamer oraz z wizualizacji na ekrany diodowe.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie należy przedstawić rozwiązania dot. ww. multimediów.



XVI) Zapewnienie hali namiotowej oraz techniki scenicznej (Namiot System Dźwięku):
1. Profesjonalna, stabilna i odpowiednio zabezpieczona hala namiotowa o
powierzchni minimum 400 mkw bez podłogi, zbudowana zgodnie z Polskimi Normami (hala namiotowa lub mały namiot cyrkowy)
2. Hala namiotowa wyposażona w:
- podest sceniczny o minimalnych wymiarach 10 x 6 x 0,5 [m]
- nagłośnienie sceniczne P.A oraz monitorowe zgodne z punktem XI) Nagłośnienie zgodne z rider-ami technicznymi artystów.
- oświetlenie sceniczne oraz efektowe w postaci:
20 szt. PAR 64 - 1000 W
6 szt. urządzeń inteligentnych nie gorszej jakości niż typu MAC 500
- ekran diodowy o minimalnych wymiarach 4m x 2m do wyświetlania wizualizacji odtwarzanych z komputera.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie winny być przedstawione rozwiązania dot. techniki Namiotu System Dźwięku.

XVII) Zapewnienie hali namiotowej oraz techniki scenicznej (Namiot Jungle - Dubstep):
1. Profesjonalna, stabilna i odpowiednio zabezpieczona hala namiotowa o
powierzchni minimum 300 m2 bez podłogi, zbudowana zgodnie z Polskimi Normami (hala namiotowa lub mały namiot cyrkowy)
2. Hala namiotowa wyposażona w:
- podest sceniczny o minimalnych wymiarach 10m x 6m x 0,5m
- nagłośnienie sceniczne P.A oraz monitorowe zgodne z punktem XI). Nagłośnienie zgodne z rider-ami technicznymi artystów.
- oświetlenie sceniczne oraz efektowe w postaci:
20 szt. PAR 64 - 1000 W
6 szt. urządzeń inteligentnych nie gorszej jakości niż typu MAC 500
- ekran diodowy o minimalnych wymiarach 4m x 2m do wyświetlania
wizualizacji odtwarzanych z komputera.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie winny być przedstawione rozwiązania dot. techniki Namiotu System Dźwięku.

XVIII) Adaptacja terenu rezerwowego z możliwością rozbicia namiotu:
1. Organizacja profesjonalnego pola namiotowego wyposażonego w urządzenia
sanitarne: toalety, umywalnie, prysznice. Urządzenia sanitarne w odpowiedniej ilości dla minimum 1000 osób. Teren powinien być wygrodzony wysokim ogrodzeniem oraz w całości dobrze oświetlony.

XIX) Promocja Festiwalu:
1. Wykonanie projekt plakatu, zaproszenia, biletu, billboardu , ulotek. Projekt w pełnym kolorze. W fazie projektu należy wykorzystać już istniejące logo festiwalu.
2. Wydruki poligraficzne:
- plakat w formacie min. B2 oraz gramatury 200 kreda w ilości 5000 szt.
- ulotki reklamowe w formacie minimum B6 oraz gramatury 170g w ilości 100.000 szt.
- zaproszenia w formacie DL w minimalnej ilości 300 szt.
- billboardy (na nośniki reklamowe min. w Płocku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Olsztynie, Toruniu itp.).
3. Ekspozycja plakatów w miastach: Warszawa, Łódź, Toruń, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Olsztyn, Lublin itp. (minimum 10 największych miast w Polsce). Ekspozycja rozpoczęta minimum na 1 miesiąc przed festiwalem.
4. Kolportaż ulotek na terenie całej Polski w 10 największych miastach Polski, rozpoczęty w minimum 2 etapach. Pierwsza tura na minimum 3 miesiące przed festiwalem oraz druga tura na minimum 1 miesiąc przed festiwalem.
5. Pozyskanie patronów medialnych (typu: TV, Radio, Prasa, Internet) o zasięgu
ogólnopolskim;
6. Zapewnienie umieszczenia banerów reklamowych na stronach internetowych o tematyce muzycznej.
XX) Prowadzenie sprzedaży biletów poprzez dostateczną ilość punktów kasowych znajdujących się na terenie festiwalu oraz poprzez sieć internetową. Cenę biletu ustala Wykonawca. Ceny biletów winny być ustalone w takich wysokościach aby pozwoliły na zapewnienie dużej frekwencji podczas trwania festiwalu. Dochód ze sprzedaży biletów zasila budżet festiwalu i środki przechodzą na konto Wykonawcy.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 125731

Data publikacji: 2011-04-28

Nazwa: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

Ulica: ul. Tumska 9

Numer domu: 9

Miejscowość: Płock

Kod pocztowy: 09-402

Województwo / kraj: mazowieckie

Numer telefonu: 0-24 367 19 20

Numer faxu: 0-24 367 19 20 wew. 32

Adres strony internetowej: www.pokis.pl

Regon: 61105763600000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Adres internetowy dynamicznego systemu zakupów: www.pokis.pl

Rodzaj zamawiającego: Inny: Instytucja kultury

Inny rodzaj zamawiającego: Instytucja kultury

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Organizacja imprezy plenerowej pn. VI Festiwal Muzyki Reggae Reggaeland 2011

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja imprezy plenerowej w Płocku pn. VI Festiwal Muzyki Reggae Reggaland 2011 w dniach 08-09 lipca 2011 roku.

W zakres organizacji wchodzi:

I) Organizacja imprezy masowej pn. VI Festiwal Muzyki Reggae Reggaeland 2011 w dniach 8, 9 lipca 2011 roku na terenie plaży nad Wisłą w Płocku pod względem formalno - prawnym zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z 21 kwietnia 2009 roku, Nr 62, poz. 504).
- terminowe pozyskanie niezbędnych opinii służb miejskich miasta Płocka,
- terminowe pozyskanie zezwolenia Prezydenta Miasta Płocka na przeprowadzenie imprezy masowej,
- ubezpieczenie imprezy masowej biletowanej.

II) Organizacja w czasie trwania festiwalu jarmarku reggae z asortymentem ściśle związanym z muzyką reggae (min. stoiska z: muzyką reggae, odzieżą związaną z reggae, gadżetami reggae). Teren jarmarku na terenie odbywania się imprezy.

III) Zabezpieczenie imprezy pn. VI Festiwal Muzyki Reggae Reggaeland 2011 w dniach 8, 9 lipca 2011 roku na terenie plaży nad Wisłą w Płocku zgodnie z ustawą z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z 21 kwietnia 2009 roku, Nr 62, poz. 504).
- zabezpieczenie imprezy pod względem bezpieczeństwa osób i mienia (Wynajem koncesjonowanej agencji ochrony osób i mienia.),
- zabezpieczenie medyczne imprezy zgodnie z zaleceniami Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku,
- zabezpieczenie imprezy pod względem higieniczno - sanitarnym zgodnie z
zaleceniami Państwowego Inspektora Sanitarnego w Płocku,
- zabezpieczenie p.poż imprezy zgodne z zaleceniami Państwowej Straży
Pożarnej w Płocku:
- uzyskanie zezwolenia budowlanego na postawienie tymczasowej budowli (sceny).

IV) Organizacja koncertów na poszczególnych scenach zgodnie z poniższym minimalnym planem czasowym:

1. Plaża nad Wisłą w Płocku - impreza biletowana:

Main Stage:
08.07.2011 r. - czas trwania koncertów od godz.17.00 do godz.02.00
09.07.2011 r. - czas trwania koncertów od godz.16.00 do godz.03.00

2. Namiot Systemu Dźwięku (soundsystem):
08.07.2011 r. - czas trwania koncertów od godz.20.00 do godz.07.00
08.07.2011 r. - czas trwania prelekcji/spotkań z artystami od 14.00 do 16.00
09.07.2011 r. - czas trwania koncertów od godz.20.00 do godz.07.00
09.07.2011 r. - czas trwania prelekcji/spotkań z artystami od 14.00 do 16.00

3. Namiot Jungle - Dubstep
08.07.2011 r. - czas trwania koncertów od 20.00 do 07.00
09.07.2011 r. - czas trwania koncertów od 20.00 do 07.00


V) Zapewnienie wykonania koncertów gwiazd zagranicznych oraz polskich w formie
festiwalowej, zgodnie z poniższym wykazem ilościowym artystów:

1. Main Stage:
08.07.2011 roku - minimum 3 zespoły z zagranicy w tym minimum 2 gwiazdy oraz minimum 3 zespoły z Polski;
09.07.2011 roku - minimum 4 zespoły z zagranicy w tym minimum 2 gwiazdy oraz minimum 3 zespoły z Polski;

2. Namiot Systemu Dźwięku:
08.07.2011 roku - minimum 2 soundsystemy z zagranicy w tym minimum 2 gwiazdy oraz 2 soundsystemy z Polski;
09.07.2011 roku - minimum 2 soundsystemy z zagranicy w tym minimum 2 gwiazdy oraz 2 soundsystemy z Polski;

VI) Zapewnienie przeprowadzenia spotkań uczestników imprezy (publiczności) z zespołami polskimi oraz zagranicznym (gwiazdami festiwalu) lub liderami zespołów występujących w ramach Festiwalu, w celu przybliżenia historii zespołów oraz możliwości zadawania pytań gościom przez publiczność. Spotkania miały by się odbywać w Namiocie System Dźwięku każdego dnia imprezy w minimalnym przedziale czasowym od godz.14.00 do godz.16.00.

VII) Zapewnienie koncertów niezbędnej ilości artystów (gwiazd zagranicznych i polskich) w ilości zgodnej z zapisami pkt.V) p.pkt. 1 i 2. Opłacenie honorarium i ewentualnych kosztów ZAIKS. Lista proponowanych zespołów, które chcielibyśmy zaprosić:
1. Artyści z Polski:
Indios Bravos, Vavamuffin, Habakuk, Alicetea, Ragana, Natura Dread Killaz, Wszystkie Wschody Słońca, Bakshish, DAAB, Lion Vibrations, Druga Strona Lustra, Soul Operators, Love Sen - C Music, Tisztelet Soun System, Ras Luta, Papryka Korps, East West Rockers, Zjednoczenie Sound System, Grubson, Etna, Abradab, Konopians, Habakuk, Cinqu G, Dredsquad, Dzioło, Maleo Reggae Rockers, Masama Soundsystem, Nataneal, Nefie, Oreggano, Cała Góra Barwinków
2. Artyści z zagranicy:
Tokjo Ska Paradise Orchestra, Jaka, Damian Marley, Albarosie, Manu Chao & Radio Bemba, Etana, Mutabaruka, Matisyahu, Anthony B., Dub Inkorporation, Ziggy Marley, Seeed, Elephantman, Asian Dub Fundation, Shaggy, The Skatalites, Sean Paul, Beenie Man, Busy Signal, Tarrus Riley, Capleton, The Jolly Boys, Jr Tshaka, Punky Donch, Tiken Jah Fakoly, Ska-P, Groundation, Pablo Moses, Rootz Underground, Vibronics, Ethio, Dj Meseta, Ras Shiloh, Natural Black, Big Youth, Dubzilla, Smiley Culture, Dub Terror, Dub Incorporation, King of the Dancehall.

VIII) Zapewnienie transportu lotniczego i lądowego oraz zakwaterowania dla zespołów występujących podczas festiwalu.

IX) Zapewnienie techniki scenicznej (Main Stage):
1. Profesjonalny, stabilny i odpowiednio zabezpieczony podest sceniczny o wymiarach minimum 14 m x 10 m i wysokości 2 m z podestów estradowych lub w systemie layher o powierzchni anty poślizgowej z barierkami zabezpieczającymi (z trzech stron) o wysokości minimalnej 1,2 m, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
2. Aluminiowe, stabilne i odpowiednio zabezpieczone zadaszenie, pokryte ognioodpornym poszyciem, na wysokości minimum 7 m od poziomu sceny do frontowej, poziomej belki zadaszenia, podparte na czterech aluminiowych słupach w systemie layher, dopasowane do budowy sceny oraz nie zajmujące powierzchni sceny, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
3. Osłona sceny z trzech stron (horyzont oraz 2 boki) wykonana z ognioodpornego materiału w kolorze czarnym, posiadająca Atesty P.Poż
4. Stabilne schody o szerokości minimum 2 m z barierkami zabezpieczającymi po obu stronach schodów o wysokości minimalnej 1,2 m i stopniami anty poślizgowymi zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
5. Osłona podestu scenicznego (front i 2 boki) i podestów pod perkusję materiałem w kolorze czarnym;
6. Profesjonalny, stabilny, zadaszony, osłonięty z trzech stron i odpowiednio zabezpieczony podest dla realizatora systemu monitorowego o wymiarach minimum 6 m x 2 m i wysokości 2 m z podestów estradowych lub w systemie layher o powierzchni anty poślizgowej z barierkami zabezpieczającymi (z trzech stron) o wysokości minimalnej 1,2 m, ustawiony obok głównej sceny i nie zajmujący powierzchni sceny zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
7. Stabilne i odpowiednio zabezpieczone dwie wieże (zadaszone i osłonięte od frontu odpowiednią siatką która nie tłumi dźwięku) do podwieszenia systemu nagłośnieniowego o wymiarach minimum 2,5 m x 2,5 m i wysokości 11 m po obu stronach sceny wraz z podestami pod kolumny subbasowe o wymiarach minimum 2,5 m x 2,5 m i wysokości 0,2 m, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami. Jeśli słupy od głównego zadaszenia będą w systemie layher zostaną one na pewno wykorzystane jako wieże pod nagłośnienie, więc punkt 9 zostanie pominięty (dodatkowo belka do podwieszenia systemu nagłośnieniowego o minimalnej nośności 1.5 T.)
8. Stabilny i odpowiednio zabezpieczone trzypoziomowe stanowisko dla realizatora nagłośnienia ( I poziom na wysokości minimum 0,3 m), oświetlenia ( II poziom na wysokości minimum 2,5 m) i wizji multimedialnej (III poziom na wysokości minimum 4,5 m),stanowisko wyposażony w pion komunikacyjny w postaci klatki schodowej, zadaszone i osłonięte z trzech stron materiałem ognioodpornym oraz barierkami zabezpieczającymi z trzech stron na każdym poziomie. Stanowisko o wymiarach minimum 6 m x 3 m i wysokości 6,5 m. oraz ustawione w odległości 30 m od sceny oraz w osi sceny, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.
9. Stabilna i odpowiednio zabezpieczona wieża o wymiarach minimum 2m x 2m i wysokości około 11m z zadaszeniem z materiału ognioodpornego przystosowana do powieszenia lamp oświetlających teren imprezy. Wieża ustawiona w odległości ok. 50m od sceny, zbudowany i zabezpieczony zgodnie z Polskimi Normami.

Uwaga : wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej , które winny być przedstawione w ofercie.
Do oferty winny być załączone dane techniczne ww. konstrukcji (opis oraz rysunki)

X) Zapewnia wynajęcie niezbędnego backlineu na potrzeby koncertów gwiazd zagranicznych oraz polskich. Backline musi być zgodny z wymogami technicznym zespołów.

XI) Zapewnienie nagłośnienia scenicznego P.A. oraz systemu monitorowego (Main Stage, Namiot System Dźwięku, Namiot Jungle - Dubstep):
1. System P.A. renomowanych firm, preferowane L-ACOUSTICS V-DOSC, K1 lub MEYER SOUND MILO lub MELODI - Line Array Active System. Moc systemów P.A. adekwatna do powierzchni terenu imprezy oraz do wielkości namiotów.
2. System monitorowy zgodny z riderami technicznymi artystów preferowany d&b MAX, MEYER SOUND, TURBOSOUND.

Uwaga : wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie należy przedstawić wybrane systemy nagłośnieniowe.


XII) Zapewnienie oświetlenia scenicznego (Main Stage):

1. Oświetlenie sceniczne winno być zgodne z rider-ami technicznymi gwiazd
zagranicznych.
2. Oświetlenie sceniczne winno być nie mniejsze niż:

L.p. Rodzaj urządzenia Ilość Uwagi
1. Lampy typu PAR 64 30 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy DTS.
2. Urządzenia inteligentne typu Mac 700 15 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy Martin.
3. Urządzenia inteligentne typu PAR 64 Moving Head 20 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy DTS.
4. Lampy profilowe typu PC 1000 W 10 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy Griven.
5. Oświetlenie efektowe publiczności (każda z 4 żarówkami) 6 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy DTS.
6. Oświetlenie architektoniczne do wyświetlenia Wzgórza Tumskiego o minimalnej mocy 5000 W oraz oświetlenie terenu imprezy, terenu pola namiotowego o minimalne mocy 1000 w 5000 W - 3 szt.

1000 W PAR - 30 szt.
7. Urządzenia inteligentne typu Mac 500 15 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy Martin.
8. Lampy do wyświetlenia terenu imprezy o minimalnej mocy 1000 W każda 15 szt. Urządzenia nie gorszej jakości jak firmy DTS.
9. Światło administracyjne zaplecza scenicznego o minimalnej mocy 500 W każda 5 punktów świetlnych Punkty świetlne ustalone zostaną prze Zleceniodawcę.

3. Pozostały sprzęt, niezbędny do realizacji i obsługi technicznej ww. oświetlenia należy do wyboru oferenta, ale spełniający odpowiednie wymogi i spełniający Polskie Normy, czyli pełne okablowanie (piony, DMX, kable sieciowe itd.), sterownik oświetlenia, końcówki mocy (dimmery) i ewentualne dodatkowe trawersy do podwieszenia oświetlenia.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie należy przedstawić rozwiązania oświetlenia scenicznego.

XIII) Agregaty prądotwórcze (Main Stage, Namiot System Dźwięku, Namiot Jungle - Dubstep, namioty VIP oraz Art Lunch):

1. Agregaty do zasilenia techniki scenicznej Dużej Sceny:
- agregat prądotwórczy zgodny z zapotrzebowaniem zasilenia nagłośnienia,
oświetlenia scenicznego, multimedii o mocy min. 500 kVA (cichy agregat
przystosowany do pracy przy scenie)
2. Agregat do zasilenia namiotów VIP , Art Lunch oraz oświetlenia zaplecza
scenicznego:
- agregat prądotwórczy zgodny z zapotrzebowaniem firmy cateringowej o mocy min. 80 kVA (cichy agregat przystosowany do pracy przy scenie)
3. Agregat do zasilenia namiotu SoundSystem:
- agregat prądotwórczy zgodny z zapotrzebowaniem zasilenia nagłośnienia,
oświetlenia scenicznego, multimedii o mocy min. 250 kVA (cichy agregat
przystosowany do pracy przy scenie)

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie należy przedstawić rodzaje agregatów prądotwórczych.

XIV) Zapewnienie wyposażenia zaplecza scenicznego (Main Stage):

1. Garderoby: min. 4 wolno stojące, stabilne, profesjonalne namioty przeznaczone na garderoby dla artystów o wymiarach minimum 5m x 5m i wysokości 2,3m, z równą, anty poślizgową podłogą i wyposażeniem w każdej garderobie w postaci:
- 10 stabilnych krzeseł z oparciem
- 1 stabilny stół o wymiarach minimum 0,9m x 0,9m i wysokości 0,9m
- 1 punkt świetlny dobrze oświetlający całą garderobę
- 1 lustro o wymiarach minimum 0,3m x 1m
- 1 wieszak stojący
- 1 chłodziarka do napojów.
2. Namiot ArtLunch o minimalnej powierzchni 100 m2 z podłogą i minimalnym wyposażeniem w postaci:
- stoły i krzesła dla 100 osób
- stół szwedzki dla cateringu
- wewnętrzne oświetlenie namiotu.
3. Namiot VIP o minimalnej powierzchni 100 m2 z podłogą i minimalnym wyposażeniem w postaci:
- stoły i krzesła dla 100 osób
- stół szwedzki dla cateringu
- wewnętrzne oświetlenie namiotu.
4. Oświetlenie zaplecza scenicznego minimum 5 punktów świetlnych.
5. Utwardzenie dojść od głównej drogi do sceny, namiotów ArtLunch i VIP oraz garderób i TOI - TOI w postaci płyt lub podestów scenicznych. Dojścia o minimalnej szerokości 1 m.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.

XV) Zapewnienie multimediów (Main Stage)
1. Dwa ekrany do tylnej projekcji o wymiarach minimum 4 x 3 [m] ustawione po bokach sceny.
2. Dwie bramki do podwieszenia ekranów do tylnej projekcji ustawione po bokach sceny.
3. Dwa projektory multimedialne o minimalnej jasności 12000 Ansli Lumenów.
4. Dwie konstrukcje o minimalnej wysokości 2 [m] do postawienia projektorów multimedialnych.
5. Obsługa kamerowa w postaci min. 4 kamer:
- 1 kamera na wieży FOH
- 1 kamera przed sceną (kram)
- 2 kamery na scenie
6. Realizacja wizualizacji.
7. Ekran diodowy-LED o minimalnych wymiarach 4m x 3m podwieszony lub ustawiony na podeście. Ekran do wyświetlania wizualizacji ustawiony centralnie na horyzoncie sceny.
8. Obsługa i realizacja wizji z kamer oraz z wizualizacji na ekrany diodowe.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie należy przedstawić rozwiązania dot. ww. multimediów.



XVI) Zapewnienie hali namiotowej oraz techniki scenicznej (Namiot System Dźwięku):
1. Profesjonalna, stabilna i odpowiednio zabezpieczona hala namiotowa o
powierzchni minimum 400 mkw bez podłogi, zbudowana zgodnie z Polskimi Normami (hala namiotowa lub mały namiot cyrkowy)
2. Hala namiotowa wyposażona w:
- podest sceniczny o minimalnych wymiarach 10 x 6 x 0,5 [m]
- nagłośnienie sceniczne P.A oraz monitorowe zgodne z punktem XI) Nagłośnienie zgodne z rider-ami technicznymi artystów.
- oświetlenie sceniczne oraz efektowe w postaci:
20 szt. PAR 64 - 1000 W
6 szt. urządzeń inteligentnych nie gorszej jakości niż typu MAC 500
- ekran diodowy o minimalnych wymiarach 4m x 2m do wyświetlania wizualizacji odtwarzanych z komputera.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie winny być przedstawione rozwiązania dot. techniki Namiotu System Dźwięku.

XVII) Zapewnienie hali namiotowej oraz techniki scenicznej (Namiot Jungle - Dubstep):
1. Profesjonalna, stabilna i odpowiednio zabezpieczona hala namiotowa o
powierzchni minimum 300 m2 bez podłogi, zbudowana zgodnie z Polskimi Normami (hala namiotowa lub mały namiot cyrkowy)
2. Hala namiotowa wyposażona w:
- podest sceniczny o minimalnych wymiarach 10m x 6m x 0,5m
- nagłośnienie sceniczne P.A oraz monitorowe zgodne z punktem XI). Nagłośnienie zgodne z rider-ami technicznymi artystów.
- oświetlenie sceniczne oraz efektowe w postaci:
20 szt. PAR 64 - 1000 W
6 szt. urządzeń inteligentnych nie gorszej jakości niż typu MAC 500
- ekran diodowy o minimalnych wymiarach 4m x 2m do wyświetlania
wizualizacji odtwarzanych z komputera.

Uwaga: wszystkie ww. urządzenia winny posiadać aktualne atesty dopuszczające do użytku na terenie Unii Europejskiej.
W ofercie winny być przedstawione rozwiązania dot. techniki Namiotu System Dźwięku.

XVIII) Adaptacja terenu rezerwowego z możliwością rozbicia namiotu:
1. Organizacja profesjonalnego pola namiotowego wyposażonego w urządzenia
sanitarne: toalety, umywalnie, prysznice. Urządzenia sanitarne w odpowiedniej ilości dla minimum 1000 osób. Teren powinien być wygrodzony wysokim ogrodzeniem oraz w całości dobrze oświetlony.

XIX) Promocja Festiwalu:
1. Wykonanie projekt plakatu, zaproszenia, biletu, billboardu , ulotek. Projekt w pełnym kolorze. W fazie projektu należy wykorzystać już istniejące logo festiwalu.
2. Wydruki poligraficzne:
- plakat w formacie min. B2 oraz gramatury 200 kreda w ilości 5000 szt.
- ulotki reklamowe w formacie minimum B6 oraz gramatury 170g w ilości 100.000 szt.
- zaproszenia w formacie DL w minimalnej ilości 300 szt.
- billboardy (na nośniki reklamowe min. w Płocku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Olsztynie, Toruniu itp.).
3. Ekspozycja plakatów w miastach: Warszawa, Łódź, Toruń, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Olsztyn, Lublin itp. (minimum 10 największych miast w Polsce). Ekspozycja rozpoczęta minimum na 1 miesiąc przed festiwalem.
4. Kolportaż ulotek na terenie całej Polski w 10 największych miastach Polski, rozpoczęty w minimum 2 etapach. Pierwsza tura na minimum 3 miesiące przed festiwalem oraz druga tura na minimum 1 miesiąc przed festiwalem.
5. Pozyskanie patronów medialnych (typu: TV, Radio, Prasa, Internet) o zasięgu
ogólnopolskim;
6. Zapewnienie umieszczenia banerów reklamowych na stronach internetowych o tematyce muzycznej.
XX) Prowadzenie sprzedaży biletów poprzez dostateczną ilość punktów kasowych znajdujących się na terenie festiwalu oraz poprzez sieć internetową. Cenę biletu ustala Wykonawca. Ceny biletów winny być ustalone w takich wysokościach aby pozwoliły na zapewnienie dużej frekwencji podczas trwania festiwalu. Dochód ze sprzedaży biletów zasila budżet festiwalu i środki przechodzą na konto Wykonawcy.

Kody CPV:
923120001 (Usługi artystyczne)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
923121208 (Usługi świadczone przez grupy wokalne)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
923121301 (Usługi świadczone przez zespoły rozrywkowe)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia: 913122508

Kod CPV piątej częsci zamówienia:
923700005 (Usługi techników dźwięku)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

data_roz: 08/07/2011

Zaliczka: Nie

Wiedza i doświadczenie:
Wykonawca musi wykazać, że posiada doświadczenie zawodowe niezbędne do wykonania zamówienia tj. zrealizował lub jest w trakcie realizacji, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie co najmniej jedną usługę polegającą na organizacji imprezy plenerowej - masowej której wartość w skali roku była nie mniejsza niż 300 tys. zł. brutto.

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Nie

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 50

Nazwa kryterium 2: Scenariusz

Znaczenie kryterium 2: 50

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.pokis.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki 09-402 Płock ul. Tumska 9a

Data składania wniosków, ofert: 09/05/2011

Godzina składania wniosków, ofert: 09:30

Miejsce składania:
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki 09-402 Płock ul. Tumska 9a - sekretariat

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

117007 / 2013-06-19 - Inny: Państwowa Instytucja Kultury

Narodowe Centrum Kultury - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Artystyczne wykonanie w języku polskim roli w filmie pod roboczym tytułem /Miasto 44/

108531 / 2013-06-12 - Inny: Państwowa Instytucja Kultury

Narodowe Centrum Kultury - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Artystyczne wykonanie w języku polskim roli w filmie pod roboczym tytułem /Miasto 44/.

529098 / 2012-12-27 - Inny: Państwowa Instytucja Kultury

Narodowe Centrum Kultury - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Realizacja usług artystycznych w ramach realizacji projektu nagrania płyty z musicalu /Nie ma Solidarności bez Miłości/- Piotr Aleksandrowicz

40376 / 2010-02-12 - Inny: Państwowa instytucja kultury

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Udział Orkiestry XVIII Wieku pod dyrekcją Fransa Brüggena w Koncercie Galowym w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w dniu 1 marca 2010, godz. 20.00

433726 / 2011-12-21 - Inny: Państwowa Instytucja Kultury

Narodowe Centrum Kultury - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Świadczenie usługi artystycznej, udział w koncercie w obiekcie SPODEK w Katowicach w dniu 17 grudnia 2011r. w ramach obchodów 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

139781 / 2011-05-17 - Inny: Państwowa instytucja kultury

Narodowe Centrum Kultury - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Opracowanie koncepcji artystycznej oraz realizacja wystawy plenerowej z okazji IV Międzynarodowej Konferencji Programu UNESCO Pamięć Świata

214914 / 2013-06-04 - Uczelnia publiczna

Politechnika Warszawska - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Występ artystyczny zespołu ELDO, Juwenalia Warszawskie 2013, 24.05.2013, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Agrykola

302442 / 2009-09-02 - Inny: SamorzÄ…dowa instytucja kultury

Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Osobiste wykonywanie roli Ubalda Piangi w przedstawieniach musicalu pt. Upiór w operze.

71101 / 2011-03-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ursynów - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Przeprowadzenie warsztatów artystycznych na potrzeby amatorskiego ruchu twórczego na terenie Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy w okresie: marzec - czerwiec 2011 r.

432548 / 2011-12-20 - Inny: Państwowa Instytucja Kultury

Narodowe Centrum Kultury - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Świadczenie usługi artystycznej, udział w koncercie w obiekcie SPODEK w Katowicach w dniu 17 grudnia 2011 roku w ramach obchodów 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

133301 / 2011-05-10 - Inny: instytucja kultury

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki - Płock (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Zorganizowanie w Amfiteatrze w Płocku przy ul. Rybaki 15 imprezy pn. Festiwal Piękna w dniach 27-28 sierpnia 2011 r. tj. 1. Finał Konkursu piękności MISS POLSKI w dniu 28.08.,2011 r. 2. Finał konkursu piękności MISS POLSKI NASTOLATEK w dniu 27.08.2011 r.

112895 / 2012-05-22 - Uczelnia publiczna

Politechnika Warszawska - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Występ artystyczny zespołu Coma - Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2012

129716 / 2009-04-30 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Koncert plenerowy Zespołu Kombii w dniu 09.05.2008r. ok. godz. 20:20 w Warszawie , na dziedzińcu Ratusza Dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 70

142012 / 2009-05-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Dzielnicy Bemowo Miasta Stołecznego Warszawy - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Koncerty patriotyczne z okazji rocznicowych obchodów uchwalenia Konstytucji 3 Maja, wybuchu Powstania Warszawskiego, Bitwy Warszawskiej 1920r., Odzyskania Niepodległości

84556 / 2010-03-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ursynów - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Przeprowadzenie scenicznego programu artystycznego w dniu 19 czerwca 2010 roku podczas plenerowej imprezy masowej Dni Ursynowa 2010

120691 / 2013-06-21 - Inny: Teatr

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Prezentacja spektaklu teatralnego pt. Filoklet w reżyserii Barbary Wysockiej oraz spektaklu teatralnego pt. Titus Andronicus w reżyserii Jana Klaty w wykonaniu zespołu Teatru Polskiego we Wrocławiu w ramach 33 Warszawskich Spotkań Teatralnych

153567 / 2011-06-01 - Inny: SamorzÄ…dowa Instytucja Kultury

Orkiestra Sinfonia Varsovia - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Udział Chóru Filharmonii Narodowej w koncercie w dniu 22 kwietnia 2011 w Salo Koncertowej Filharmonii Narodowej w ramach 15 Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena.

160109 / 2014-07-23 - Inny: agencja rządowa działająca na podstawie ustawy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Opracowanie projektu wykonawczego opracowanie spójnego systemu identyfikacji wizualnej udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie

538612 / 2013-12-30 - Inny: Państwowa Instytucja Kultury

Narodowe Centrum Kultury - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Napisanie słów, muzyki, wykonanie i nagranie autorskiego utworu słowno-muzycznego nawiązującego do historii Powstania Styczniowego

529078 / 2012-12-27 - Inny: Państwowa Instytucja Kultury

Narodowe Centrum Kultury - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
Realizacja usług artystycznych w ramach realizacji projektu nagrania płyty z musicalu /Nie ma Solidarności bez Miłości/- Mateusz Dębski

276955 / 2008-10-21 - Inny: Państwowa instytucja kultury

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 923120001 (Usługi artystyczne)
przygotowanie i wykonanie koncertu w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie w dniu 15 sierpnia 2008 roku o godz. 19:30 (recital) przez artystę Ivo Pogorelicha - pianistę w tym przygotowanie i zapewnienie koncertu w ustalonym terminie, honorarium artysty, przeprowadzenie prób. Repertuar: Fryderyk Chopin - Nokturn e-moll op. 72 Fryderyk Chopin - Sonata h-moll op.58 Siergiej Rachmaninow - II Koncert fortepianowy c-moll op. 18