Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

128295 / 2010-05-19 - Administracja samorządowa / Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim (Tomaszów Mazowiecki)

ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE GRUPOWEGO SZKOLENIA W ZAKRESIE: KADRY I PŁACE DLA BENEFICJENTÓW OSTATECZNYCH PROJEKTU WSPARCIE

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest szkolenie grupowe dla 7 beneficjentów ostatecznych w zakresie: Kadry i płace:
- termin rozpoczęcia szkolenia: w terminie do 7 dni po podpisaniu umowy;
- liczba dni szkolenia: maksymalnie 44 kolejnych dni roboczych;
- termin wykonania całości przedmiotu zamówienia: najpóźniej do 6 sierpnia 2010r;
Przez wykonanie całości zamówienia zamawiający rozumie przeprowadzenie zajęć teoretycznych i zajęć praktycznych zgodnie z programem szkolenia oraz przeprowadzenie egzaminów z części teoretycznej i praktycznej;
- szkolenie winno odbywać się pięć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku;
- liczba godzin szkolenia: 220 godzin (1 godzina = 60 minut) na jednego uczestnika, nie mniej niż 5 godzin (1 godzina = 60 minut) dziennie i nie więcej niż 8 godzin (1 godzina = 60 minut) dziennie, w tym: 60 godzin (1 godzina = 60 minut) z wiedzy teoretycznej i 160 godzin (1 godzina = 60 minut) z wiedzy praktycznej w godzinach od 8.00 do 20.00, a we wtorki w godzinach od 8.00 do 13.00;
- miejsce odbywania szkolenia: teren miasta Tomaszowa Mazowieckiego;
- celem szkolenia jest praktyczne zapoznanie uczestników szkolenia z: obowiązującymi przepisami regulującymi prawa i obowiązki pracodawcy i pracownika, z organizacją pracy i zakresem obowiązków służb specjalistycznych wykonujących zadania z zakresu spraw kadrowych i finansowych;
- zakres tematyczny szkolenia:
a) podstawy pracy z komputerem, obsługa edytora tekstu Word i Writer, arkusza kalkulacyjnego Excel i Calc;
b) obsługa urządzeń zewnętrznych: drukarki, skanera (skanowanie jako pliki JPG, skanowanie plików tekstowych do edytora tekstu, skanowanie plików mieszanych do programu Publisher), kopiarki, niszczarki, telefaksu;
c) prawo pracy, wybrane zagadnienia Kodeksu Cywilnego - umowy cywilnoprawne;
d) ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, świadczenia z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego, zasady zgłaszania pracowników w ZUS;
e) składki na ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, chorobowe i wypadkowe;
f) obsługa programu SYMFONIA - Kadry i płace, obsługa programu PŁATNIK;
g) zasady rozliczania wynagrodzeń oraz jego poszczególnych składników (dodatek stażowy, dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych, premie i inne), reguły ustalania wynagrodzenia za czas urlopu oraz ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy, sporządzanie list płac (składniki płacowe), zasady rozliczania z Urzędem Skarbowym, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych PIT;
h) harmonogram składania deklaracji - wynagrodzenia;
i) dokumentacja stanowiąca podstawę do wypłaty świadczeń z ubezpieczenia
społecznego;
j) zapoznanie się z instrukcją obiegu dokumentów.
- zajęcia praktyczne z zakresu umiejętności opracowywania i wypełniania dokumentacji pracowniczej, w tym: kwestionariusza osobowego, umowy o pracę, informacji o warunkach zatrudnienia , ewidencji czasu pracy, dokumentacji urlopowej, dokumentacji związanej z ustaniem stosunku pracy (wypowiedzenie, porozumienie, wypowiedzenie zmieniające, świadectwo pracy).
Każdy uczestnik musi mieć zapewniony dostęp do samodzielnego stanowiska komputerowego w całym procesie nauczania, wyposażonego m. in. w zestaw komputerowy (monitor, mysz, klawiatura, jednostka centralna).
Ponadto wykonawca winien zapewnić łącznie wszystkim beneficjentom ostatecznym minimum 1 kopiarkę, 1 telefaks, 1 skaner, 1 niszczarkę do szkoleń z wiedzy praktycznej.
Program szkolenia musi być sporządzony zgodnie z Modułowymi Programami Szkolenia Zawodowego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej znajdujących się na stronie www.standardyiszkolenia.praca.gov.pl;
Po zakończeniu szkolenia beneficjenci ostateczni otrzymają od wykonawcy następujące dokumenty:
1) Zaświadczenie o jego ukończeniu zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 03.02.2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216).
2) Certyfikat o ukończeniu szkolenia, który winien zawierać kolorowe logotypy: Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności, Unii Europejskiej z odniesieniem Europejski Fundusz Społeczny, Instytucji Pośredniczącej 2 Stopnia tj. Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi i Realizatora Projektu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz informację o współfinansowaniu szkolenia przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
3) Zaświadczenie lekarskie z badań profilaktycznych i specjalistycznych wymaganych do podjęcia zatrudnienia zgodnie z rodzajem zawodu i obowiązującymi przepisami prawa.
Kopie w/w dokumentów wykonawca ma obowiązek dostarczyć do siedziby zamawiającego w terminie 5 dni od ukończenia szkolenia.
2. Wymagania dla punktu 2.2 SIWZ:
1) Wykonawca zobowiązany jest najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia wyposażyć każdego uczestnika szkolenia w materiały dydaktyczne oraz zestaw niezbędnych materiałów pomocniczych, między innymi: skrypt, minimum 1 notatnik, minimum 2 długopisy oraz sporządzić protokół przekazania w/w materiałów, w tym każdy uczestnik szkolenia potwierdza odebranie w/w materiałów własnoręcznym podpisem. Wykonawca dostarczy protokół do siedziby zamawiającego w terminie 5 dni po wydaniu materiałów.
2) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić każdemu uczestnikowi indywidualne stanowisko do szkolenia, w tym dostęp do samodzielnego stanowiska komputerowego w całym procesie nauczania, wyposażonego m. in. w zestaw komputerowy (monitor, mysz, klawiatura, jednostka centralna).
3) Wszystkie materiały i dokumenty przygotowywane i wydawane w ramach szkolenia winny być oznaczone zgodnie z: Wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki wydane przez Departament Zarządzania Europejskim Funduszem Społecznym, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym Kapitał Ludzki, Warszawa, 4 luty 2009 r. Powyższe wytyczne oraz wzory logotypów dostępne są na stronie: http://www.wup.lodz.pl/.
4) Zajęcia z zakresów tematycznych określonych w punkcie 2.2 SIWZ powinny odbywać się pięć razy w tygodniu w dni robocze od poniedziałku do piątku.
5) Wykonawca zobowiązany jest prowadzić dziennik zajęć zawierający: wymiar godzin, tematy zajęć edukacyjnych oraz listę obecności i przekazać zamawiającemu kopię dziennika zajęć w terminie 5 dni po zakończeniu szkolenia.
6) Wykonawca zobowiązany jest prowadzić dokumentację dotyczącą prowadzenia szkoleń, w tym: prowadzenie list obecności, rejestrowanie i niezwłoczne zgłaszanie zamawiającemu w danym dniu a najpóźniej w następnym dniu o każdej nieobecności uczestnika na szkoleniu lub rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu w trakcie jego trwania - pod rygorem odmowy zapłaty za szkolenie tych osób. Prowadzenie listy obecności na zajęciach polega na tym, że każdy uczestnik szkolenia potwierdza obecność na zajęciach własnoręcznym podpisem. Wykonawca winien dostarczyć jej kopię do siedziby zamawiającego raz na dwa tygodnie oraz niezwłocznie po zakończeniu szkolenia.
7) Szkolenie powinno zakończyć się egzaminem ze zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wykonawca powiadamia zamawiającego, na 7 dni wcześniej o dacie, miejscu i godzinie egzaminu uczestników szkolenia.
8) Po zakończeniu szkolenia wykonawca zobowiązany jest w terminie 5 dni od zakończenia szkolenia przeprowadzić egzamin ze zdobytej wiedzy. Ponadto wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia protokołu z egzaminu oraz prowadzeniu rejestru wydanych zaświadczeń potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskania kwalifikacji.
9) Wykonawca winien dostarczyć kopię protokołu rejestru wydanych zaświadczeń potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskania kwalifikacji zamawiającemu w terminie 3 dni po egzaminie.
10) Zajęcia teoretyczne winny być prowadzone przez co najmniej 1 osobę z wykształceniem wyższym kierunkowym i co najmniej 3 letnim stażem pracy zgodnym z kierunkiem kształcenia. Osoba ta powinna posiadać zaświadczenie potwierdzające jej przygotowanie pedagogiczne. Zajęcia praktyczne winny być prowadzone przez minimum 2 osoby z wykształceniem kierunkowym i co najmniej 3 letnim stażem pracy zgodnym z kierunkiem kształcenia. Osoby te powinny posiadać zaświadczenie potwierdzające jej przygotowanie pedagogiczne.
11) Zamawiający dopuszcza możliwość - po uprzednim zawiadomieniu zamawiającego - zmiany kolejności zajęć, wykładowców, oznaczenia sali wynikających z programu szkolenia i harmonogramu zajęć. W przypadku zmiany wykładowcy (osoby prowadzącej zajęcia praktyczne lub teoretyczne) po doręczeniu dokumentów potwierdzających kwalifikacje wymagane w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz uzyskaniu zgody zamawiającego na nowego wykładowcę.
12) Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli prawidłowości przebiegu szkolenia.
13) W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany jest zapewnić i pokryć koszty badań profilaktycznych i specjalistycznych wymaganych do podjęcia zatrudnienia zgodnie z rodzajem zawodu i obowiązującymi przepisami prawa. Oryginał zaświadczenia wykonawca zobowiązany jest przekazać beneficjentowi ostatecznemu projektu Wsparcie, natomiast kopię zaświadczenia wykonawca powinien dostarczyć zamawiającemu w terminie 5 dni po zakończeniu szkolenia.
14) Wykonawca zobowiązany jest ubezpieczyć na czas trwania szkolenia osoby wskazane przez zamawiającego (osoby biorące udział w szkoleniu) od następstw nieszczęśliwych wypadków.
15) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia ankiety ewaluacyjnej po przeprowadzeniu szkolenia. Wykonawca zobowiązany jest w ciągu 3 dni po zakończeniu szkolenia dostarczyć do siedziby zamawiającego ankietę ewaluacyjną -której wzór stanowi załącznik nr 3 do umowy.
16) W przypadku braku wskazań do uczestniczenia w przedmiotowym szkoleniu dla beneficjenta ostatecznego wynikającego w przeprowadzonych badań lekarskich wykonawca otrzyma tylko wynagrodzenie za wykonane badania lekarskie. W przypadku określonym powyżej zamawiający wskaże kolejną osobę na miejsce osoby, u której stwierdzono przeciwwskazania.
17) W przypadku wskazania przez zamawiającego kolejnego beneficjenta ostatecznego na miejsce beneficjenta z przeciwwskazaniami do w/w szkolenia, wykonawca pokryje koszt jego badań lekarskich.
18) Przez zakończenie szkolenia rozumie się przeprowadzenie 220 godzin (1 godzina = 60 minut) szkolenia dla beneficjentów ostatecznych projektu Wsparcie.
19) Szkolenie winno być prowadzone wyłącznie dla beneficjentów ostatecznych projektu Wsparcie i wyłącznie z ich udziałem.
20) Zamawiający zobowiązuje się do przekazania wykonawcy informacji i plakatów dotyczących realizacji szkolenia współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
21) Koszt szkolenia powinien zawierać: należność przysługującą jednostce szkoleniowej, wynajęcie sali, wynagrodzenie wykładowców, serwis kawowy, gorący posiłek, materiały bezpośrednie i pośrednie, badania lekarskie, ubezpieczenie, zorganizowanie i przeprowadzenie egzaminu, koszt egzaminu itp.
22) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić beneficjentom ostatecznym serwis kawowy i gorący posiłek na czas trwania zajęć teoretycznych i zajęć praktycznych oraz przerwy na w/w serwis kawowy oraz gorący posiłek.
Przy dostawie serwisu kawowego i gorących posiłków do miejsca realizacji zamówienia, wykonawca zobowiązany jest przestrzegać podstawowe normy sanitarne oraz BHP.
Pod pojęciem serwisu kawowego w czasie 1 dniowego spotkania dla 1 grupy należy rozumieć:
1) Minimum 1 ekspres do parzenia kawy, kawa mielona do zasypania ekspresu na minimum 2 kubki kawy dla każdego uczestnika szkolenia, naczynia jednorazowego użytku - kubki nie mniej niż 2 sztuki na osobę, mieszadełka - nie mniej niż 2 sztuki na osobę, cukier w saszetkach jednorazowych - nie mniej niż 4 sztuki na osobę, śmietanka do kawy w płynie w pojemnikach jednorazowych (10 g) - nie mniej niż 2 sztuki na osobę, serwetki jednorazowe; w/w produkty spożywcze winny być najwyższej jakości oraz naczynia jednorazowego użytku muszą posiadać atest PZH;
2) Minimum 1 czajnik elektryczny o pojemności min. 1,7 l., herbata w saszetkach jednorazowych pakowanych oddzielnie w kopertach w czterech różnych smakach (herbata czarna, herbata czarna owocowa) - nie mniej niż 2 sztuki na osobę, naczynia jednorazowego użytku - kubki - nie mniej niż 2 sztuki na osobę, mieszadełka - nie mniej niż 2 sztuki na osobę, cukier w saszetkach jednorazowych -nie mniej niż 4 sztuki na osobę, serwetki jednorazowe; w/w produkty spożywcze winny być najwyższej jakości oraz naczynia jednorazowego użytku muszą posiadać atest PZH;
3) Mieszanka ciastek: kruche, maślane, biszkoptowe z galaretką nie mniej niż 15 sztuk na osobę dziennie.
4) Woda mineralna gazowana lub niegazowana w butelkach plastikowych, zakręcanych - nie mniej niż 1 litr wody mineralnej gazowanej lub niegazowanej na osobę dziennie.
5) Serwis kawowy winien być wydawany minimum 10 minut przed rozpoczęciem zajęć oraz w czasie trwania zajęć teoretycznych i praktycznych, do wyczerpania potrzeb beneficjentów ostatecznych. Produkty podawane podczas serwisu kawowego i gorącego posiłku winny spełniać normy żywieniowe oraz sanitarno-epidemiologiczne.
Pod pojęciem gorącego posiłku należy rozumieć obiad składający się z drugiego dania:
150g porcja mięsa (waga po przetworzeniu), 200 - 250g gotowanej kaszy, ryżu, makaronu, klusek lub ziemniaków oraz 150-200g surówki. Dopuszcza się raz w tygodniu przygotowanie posiłku bez mięsa i zastąpieniem go produktami z zawartością białka zwierzęcego tj.: ryba - 150g lub jaja - 4 szt. Ponadto Zamawiający dopuszcza możliwość przygotowania posiłków z zawartością sera białego 150g, jogurtu naturalnego (150 ml.), jogurtu owocowego (150 ml.) lub śmietany (150 ml.).
Każdy z posiłków musi zawierać minimum 1000 kalorii. Posiłki muszą być wydawane jako produkty o temperaturze 60ºC - 80ºC - zgodnie z normami żywieniowymi. Nie można zaniżać ustalonej wagi posiłków pod groźbą zastosowania kar umownych.
Wykonawca winien przedstawić jako załącznik do oferty jadłospis posiłków wraz z gramaturą na wszystkie dni zajęć teoretycznych i zajęć praktycznych, różnego rodzaju dań obiadowych na cały okres trwania zamówienia. W przypadku wyboru oferty wykonawca zobowiązany jest realizować przedłożony jadłospis. Przedstawiony przez wykonawcę jadłospis stanowić będzie integralną część oferty. Kolejność poszczególnych pozycji jadłospisów określa i realizuje samodzielnie wykonawca.
Gorący posiłek będzie wydawany w dni robocze w trakcie trwania zajęć teoretycznych i zajęć praktycznych.
Wykonawca winien sporządzać codziennie protokół wydawania produktów w ramach serwisu kawowego i gorącego posiłku, natomiast każdy uczestnik szkolenia powinien własnoręcznym podpisem potwierdzać odbiór w/w serwisu kawowego i gorącego posiłku. Wykonawca dostarczy protokół z każdego dnia wydawania serwisu kawowego i gorącego posiłku do siedziby zamawiającego w terminie 5 dni po zakończeniu szkolenia.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 128295

Data publikacji: 2010-05-19

Nazwa:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim

Ulica: ul. Cekanowska 5

Numer domu: 5

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Kod pocztowy: 97-200

Województwo / kraj: łódzkie

Numer telefonu: 044 7237353

Numer faxu: 044 7233489

Regon: 00470072800000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE GRUPOWEGO SZKOLENIA W ZAKRESIE: KADRY I PŁACE DLA BENEFICJENTÓW OSTATECZNYCH PROJEKTU WSPARCIE

Rodzaj zamówienia: U

Kody CPV:
805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 06/08/2010

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, tj. posiadają decyzję właściwego organu zezwalającą na prowadzenie działalności gospodarczej - instytucja szkoleniowa - warunek 1

Wiedza i doświadczenie:
Posiadania wiedzy i doświadczenia tj. przedstawią oświadczenie potwierdzające sytuację ekonomiczną i finansową zapewniającą należyte wykonanie zamówienia - warunek 2

Potencjał techniczny:
Dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym tj. przedstawią oświadczenie potwierdzające posiadanie odpowiedniego potencjału technicznego - warunek 3

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia tj. minimum 1 osoba z wykształceniem wyższym kierunkowym i co najmniej 3 letnim stażem pracy zgodnym z kierunkiem kształcenia i przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć teoretycznych oraz minimum 2 osoby z wykształceniem kierunkowym i co najmniej 3 letnim stażem pracy zgodnym z kierunkiem kształcenia i przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć praktycznych - warunek 3

Sytuacja ekonomiczna:
Sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia tj. przedstawią oświadczenie potwierdzające sytuację ekonomiczną i finansową zapewniającą należyte wykonanie zamówienia - warunek 4

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie nr 7: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 4: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 7: Tak

inne_dokumenty:
- decyzję właściwego organu zezwalającą na prowadzenie działalności gospodarczej - aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Nie

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: htpp://mopstomaszow.nbip.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Cekanowska 5, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Data składania wniosków, ofert: 27/05/2010

Godzina składania wniosków, ofert: 08:00

Miejsce składania:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Cekanowska 5, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, pokój nr 16 - Sekretariat

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe:
Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (MOPS) w Tomaszowie Mazowieckim, jest realizatorem projektu Wsparcie w ramach Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt Wsparcie jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

73390 / 2011-04-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łęczycy - Łęczyca (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn. Część I Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz kurs w zakresie bezpiecznej obsługi - wymiany butli gazowych w wózkach wyposażonych w te urządzenia Część II Sprzedawca, obsługa komputera, kasy fiskalne, fakturowanie komputerowe. Część III Opiekun osób starszych i dzieci

60523 / 2012-03-15 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE GRUPOWEGO SZKOLENIA W ZAKRESIE: OPERATOR STACJI PALIW PŁYNNYCH I GAZOWYCH LPG DLA BENEFICJENTÓW OSTATECZNYCH PROJEKTU WSPARCIE

285740 / 2013-07-22 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Szkolenie grupowe dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tomaszowie Maz. w zakresie: Robotnik budowlany - wykończenia wnętrz

111549 / 2011-04-11 - Podmiot prawa publicznego

Zakład Karny - Sieradz (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługi w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów przyuczających do zawodu malarz oraz posadzkarz-glazurnik

152517 / 2010-06-14 - Podmiot prawa publicznego

Zakład Karny - Sieradz (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługi w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursu Malarz

50173 / 2010-03-05 - Podmiot prawa publicznego

Zakład Karny - Sieradz (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Przetarg nieograniczony na przeprowadzenie kursów przyuczających do zawodu malarza

116040 / 2012-04-12 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku - Radomsko (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Wykonanie usługi szkoleniowej Technolog robót wykończeniowych w budownictwie dla 12 osób bezrobotnych

31535 / 2013-02-28 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE GRUPOWEGO SZKOLENIA W ZAKRESIE: PRAWO JAZDY KAT. C DLA BENEFICJENTÓW OSTATECZNYCH PROJEKTU WSPARCIE

235206 / 2011-08-08 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku - Radomsko (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Przeprowadzenie szkolenia w zakresie: Pracownik magazynu z uprawnieniami kierowcy wózków jezdniowych dla 15 osób bezrobotnych.

357036 / 2012-09-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Brzeziński - Brzeziny (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczestników projektu pn.: Praktyka czyni mistrza- realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.2: Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

179329 / 2014-08-20 - Administracja samorzÄ…dowa

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE GRUPOWEGO SZKOLENIA W ZAKRESIE: PRACOWNIK GOSPODARCZY (ROBOTNIK GOSPODARCZY) DLA BENEFICJENTÓW OSTATECZNYCH PROJEKTU WSPARCIE

106378 / 2011-05-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miasto Sieradz - Sieradz (łódzkie)
CPV: 805300008 (Usługi szkolenia zawodowego)
Usługa wsparcia szkoleniowo-doradczego w ramach projektu pn. Pracuj u siebie! - edycja II współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego