Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

29816 / 2015-02-10 - / Politechnika Częstochowska (Częstochowa)

Ogłoszenie zawiera informacje aktualizacyjne dotyczące publikacji w biuletynie 1 z dnia 2015-01-29 pod pozycją 20872. Zobacz ogłoszenie 20872 / 2015-01-29 - Uczelnia publiczna.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 29816

Data publikacji: 2015-02-10

Nazwa: Politechnika Częstochowska

Ulica: ul. Dąbrowskiego 69

Numer domu: 69

Miejscowość: Częstochowa

Kod pocztowy: 42-201

Województwo / kraj: śląskie

Numer telefonu: 034 3250415

Numer faxu: 034 3250415

Regon: 00000164300000

Typ ogłoszenia: ZP-406

Numer biuletynu: 1

Numer pozycji: 20872

Data wydania biuletynu: 2015-01-29

Ogłoszenie dotyczy: 0

Przedmiot zamówienia: Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia

Miejsce składania: IV.4.4

Przed wprowadzeniem zmainy:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 13.02.2015 godzina 10:00, miejsce: w siedzibie Zamawiającego pokój nr 28.

Po wprowadzeniu zmiany:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 16.02.2015 godzina 10:00, miejsce: w siedzibie Zamawiającego pokój nr 28.

Miejsce składania: II.1.4

Przed wprowadzeniem zmainy:
2. Zamawiający oznaczył kolorem na rzutach poszczególnych pięter w projekcie wykonawczym TOM IIIa - Branża: architektoniczna, powierzchnię budynku, która stanowi segment F (już realizowany). Oznaczony zakres powierzchni należy odnieść do wszystkich pozostałych branż objętych przedmiotem zamówienia.

Po wprowadzeniu zmiany:
Na rzutach poszczególnych pięter w projekcie wykonawczym TOM IIIa - Branża: architektoniczna, Zamawiający oznaczył kolorem powierzchnię budynku, która stanowi segment F (już realizowany). Oznaczony zakres powierzchni należy odnieść do wszystkich pozostałych branż objętych przedmiotem zamówienia.

Miejsce składania: II.1.4

dodac:
13.Realizacja zamówienia obejmuje w zakresie auli także dostawę i montaż siedzisk audytoryjnych wg. opisu poniżej:

Oparcie i siedzisko wykonane ze sklejki bukowej tapicerowanej o profilowanych ergonomicznych kształtach. Deski oparcia i siedziska mają mieć grubość minimum 10mm i być lakierowane lakierem bezbarwnym. Formatka oparcia ma posiadać promień wzdłużny R=1200mm w kształcie fali z wyparciem usytuowanym w strefie lędźwiowej natomiast formatka siedziska ma mieć ukształtowane zagłębienie w części centralnej.
Mechanizm podnoszenia siedziska grawitacyjny. Podnoszenie siedziska ma odbywać się przez obciążenie jego tylnej części. Konstrukcja wahadłowa mechanizmu poruszającego się na trzpieniach łożyskowanych na poliamidowych łożyskach. Zawias siedziska wykonany z profilowanego kątownika grubości min. 4 mm z przesuniętą osią obrotu w kierunku wzdłużnym i poprzecznym. Blokada siedziska w pozycji otwartej oparta o trzpień grubości min. fi 11mm z tłumikiem. Nie dopuszcza się zastosowania mechanizmu sprężynowego.
Konstrukcja nośna stalowa. Podstawowe elementy konstrukcji nośnej wykonane z rur o przekroju prostokątnym 60x30x2 mm lub innym zapewniającym nie mniejszą nośność, wytrzymałość. Mocowanie konstrukcji do podłoża przy pomocy płaskowników.
Stolik do pisania -wykonanie materiałowe:
- płyta laminowana o grubości min. 18mm
- krawędzie półki zabezpieczone obrzeżem PCV o grubości min. 2mm w kolorze elementów ze sklejki
- mocowanie stolika w sposób zapewniający po otwarciu przestrzeń pomiędzy krawędzią stolika, a powierzchnią pionową oparcia, nie większą niż 5mm
Mechanizm składania stolika - dźwigniowy. Nie dopuszcza się zastosowania mechanizmu sprężynowego. Wykonanie materiałowe:
- kątowniki i płaskowniki połączone podwójnie zgrzewanymi dźwigniami
- połączenia nitowane, z zastosowaniem podkładek poliamidowych
- blokada w dwóch skrajnych położeniach
- konstrukcja umożliwiająca samoczynne podnoszenie i opuszczanie stolika, oraz bezpieczne opuszczanie przez siedzącego zajmowanego miejsca
- metalowa konstrukcja zapewniająca bezpieczne użytkowanie stolika przy obciążeniu do 90kg
- blokada w dwóch skrajnych położeniach winna być realizowana przez wzajemne usytuowanie odpowiednio wyprofilowanych dźwigni.
Tkanina obiciowa o gramaturze minimum 310 gr/m2, ścieralność min. 100000 cykli wg skali Martindale a, atest trudnopalności EN 1021-1 oraz EN 1021-2, kolorystyka do uzgodnienia.
Planując ustawienie stanowisk audytoryjnych należy zwrócić uwagę na to, aby przed pierwszym rzędem siedzisk umieścić rząd składanych stolików, takich jak przy pozostałych stanowiskach. W miejsce oparcia stanowiska zamontować osłonę w postaci półki o wymiarach takich jak oparcie, wykonanej z płyty wiórowej laminowanej grubości min. 18mm. Krawędzie półki zabezpieczone obrzeżem PCV o grubości min. 2mm. Kolor taki, jak elementy wykonane ze sklejki. W ostatnim rzędzie należy zrezygnować ze stolika mocowanego do tylnej części oparcia.
Wymiary stanowiska, w tym siedzisk i stolików, należy dostosować do rozwiązań konstrukcyjno - architektonicznych w dokumentacji projektowej.
Wymagane certyfikaty:
- atest dotyczący trudnopalności tapicerki,
- atest higieniczny wyrobu,
- atest wytrzymałościowy poziom IV,
- badania akustyczne fotela,
- atest na trudnopalność półki,
- atest na trudnopalność i toksyczność formatek lakierowanych.

Podobne przetargi