Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

249115 / 2011-09-19 - Inny: państwowa instytucja kultury / Muzeum Narodowe w Warszawie (Warszawa)

Dostawa i montaż regałów jezdnych z napędem elektrycznym oraz regałów stacjonarnych na potrzeby Zbiorów Ikonograficznych i Fotograficznych.

Opis zamówienia

Regały jezdne z napędem elektrycznym
Konstrukcja szyn i podłogi

1. Szyny muszą być wykonane z materiału nie podlegającego korozji (dopuszcza się wykonanie szyn ze stopów aluminium lub stali nierdzewnej), minimalne wymiary szyn: szerokość 30 mm, wysokość 30 mm, długości szyn zgodnie z załączonym rysunkiem rozmieszczenia regałów.
2. Ze względu na prawidłowe równoległe prowadzenie wózków jezdnych wszystkie szyny powinny posiadać wycięcie wzdłużne na całej długości
3. Montaż szyn rozłożonych na istniejącym podłożu (nawierzchniowo) z dodatkową podłogą własną wykonaną z ryflowanej blachy aluminiowej.
4. Konstrukcja szyn i technologia ich ułożenia powinna zagwarantować całkowite poziome ich położenie, górna krawędź szyny powinna być na równi z podłogą własną.
5. Szyna czołowa musi być zaopatrzona w najazd umożliwiający swobodny wjazd wózkiem pomiędzy regały i zapobiegające potykaniu się o szynę. Najazd wykonany ze stopu aluminium. Minimalna szerokość najazdu: 120 mm.

Konstrukcja regałów

1. Podstawy (podwozia regału) mają być wykonane z wygiętej do odpowiedniego kształtu blachy stalowej o grubości minimum 2 mm. Podstawy muszą być polakierowane proszkowo na kolor grafitowy np. RAL7016 lub równoważny;
2. Wysokość podstaw jezdnych: 70-80 mm.
3. Podstawy regałów muszą być wyposażone w otwory dopasowane do osi kół. Do każdej podstawy ruchomej powinny być zainstalowane po dwa łożyskowane koła o średnicy 70 - 80 mm.
4. ze względu na bezpieczeństwo obsługi podstawy jezdne muszą posiadać elementy zapobiegające wywróceniu się regałów i odboje dystansowe o szer. minimum 25 mm.
5. Ze względu na prawidłowe rozłożenie nacisków kół na szynę, szerokość kół w podstawach jezdnych powinna wynosić min. 30 mm, koła powinny być wykonane z materiałów zapewniających cichobieżność ( preferowane stopy cynku ).
6. Odstęp pomiędzy dolną krawędzią podstawy, a górną powierzchnią torowiska powinien wynosić 10-12 mm.
7. ściana boczna regału powinna być wykonana z blachy stalowej, malowanej proszkowo na kolor jasno-szary np. RAL 9002 lub równoważny. Lakierowanie ściany powinno odbywać się po wykonaniu wszystkich otworów. W celu lepszego zabezpieczenia antykorozyjnego blacha stalowa powinna być przed lakierowaniem zabezpieczona powłoką fosforanową o gr. min 500 mg/m2.
8. Ściana boczna musi być wykonana jako pełna (bez możliwości wpadania zbiorów pomiędzy półkę a ścianę boczną), w celu zapewnienia dużej sztywności, usztywnienie ścian powinno stanowić odpowiednie jej wyprofilowanie z jednego elementu (zagięcie na brzegach stanowiące profil zamknięty tzw. słupek ściany o wymiarach nie mniejszych niż 25x25mm. W słupkach ściany bocznej muszą znajdować się otwory do umieszczenia zaczepów półek. Zaczepy należy montować bez użycia jakichkolwiek narzędzi (prosty montaż w celu swobodnej zmiany położenia półki).
9. W celu dostosowania wysokości światła półek do przechowywanych materiałów, otwory do zamieszczenia zaczepów półek w ścianie bocznej powinny być rozmieszczone co 15-20 mm.
10. Półki powinny być wykonane z blachy stalowej, fosforanowanej i malowanej proszkowo na kolor jasno-szary np. RAL 9002 lub rownoważny. Lakierowanie półek musi się odbywać po wykonaniu wszystkich otworów i zagięć technologicznych.
11. Każda półka musi być regulowana niezależnie, zamontowana na oddzielnych czterech zaczepach (prosty, ręczny montaż).
12. Dla zapewnienia odpowiedniej wytrzymałości, grubość półki powinna być nie mniejsza niż 25 mm, dłuższa krawędź półki powinna być wygięta co najmniej trzykrotnie, a krótsza krawędź półki co najmniej dwukrotnie pod katem prostym. Zagięte krawędzie półek (krótsze i dłuższe) muszą być połączone na zasadzie zaczepu w celu uniknięcia możliwości rozerwania półki po jej obciążeniu. Wygięcie trzykrotne dłuższej krawędzi wynika również z bezpieczeństwa osób obsługujących regały (brak wystających, ostrych krawędzi).
13. Wymagana głębokość półki: 250 ±5 mm, 300 ±5 mm, 400±5 mm
14. Wymagane długości półek: 800±30 mm, 1000±30 mm, 1000±30 mm, (zgodnie z rysunkiem rozmieszczeniem regałów).
15. Wymagana wytrzymałość półek: 100 kg/mb półki (potwierdzone badaniami statycznymi).
16. Regały stacjonarne ( regały pojedyncze ) muszą być one wyposażone w pełne plecy z blachy stalowej a regały przesuwne ( regały podwójne ) powinny być wyposażone w także w pełne plecy rozdzielające z blachy stalowej.
17. Każdy regał od strony czołowej musi być wyposażony w panel osłaniający
system sterowania i napędu .
Każdy panel powinien być wyposażony w dwie tabliczki do opisu regałów, format A5, przymocowane w trwały sposób.



System napędu i zabezpieczenia

Napęd regałów silnikiem elektrycznym jednofazowym, o małej mocy z odpowiednio dobraną przekładnią ( podłączany do standardowej instalacji elektrycznej, parametry gniazda:
230 VAC/16 A )
1. Sterowanie regałem poprzez panel sterujący znajdujący się na ścianie frontowej każdego regału.
2. Przewody elektryczne przechodzące do sąsiednich regałów powinny być poprowadzone w plastikowych osłonach znajdującymi się nad regałami .
3. Regały wyposażone w system przeciążeniowy (elektroniczny, rozłączający napęd regałów), reagujący na wzrost prądu w obwodzie elektrycznym przy natrafieniu na przeszkodę między rozsuniętymi regałami (ochrona pracowników obsługujących regały).



Regały stacjonarne
Konstrukcja regałów
1.
Regał stacjonarny z drzwiami przesuwnymi do przechowywania obrazów , z podziałami. Ściany boczne i półki wykonane jak w regałach przesuwnych. Pomiędzy półką dolną i górną znajdują się pręty stalowe o średnicy 6 mm, stanowiące podziały na obrazy. Rozstawienie prętów wg rysunku. W regałach dwa poziomy regulowanych półek. Regał, ze wzg. na przewody CO, ustawiony na stelażu stalowym, lakierowanym lakierem piecowym w kolorze np. RAL 7035 lub równoważny i przymocowany do ściany. Stelaż wykonany z profili stalowych o przekroju 50x30 x2 mm. Drzwi przesuwne, z uchwytami, wykonane z profili i blachy aluminiowej, anodowanej, na rolkach, przesuwających się w prowadnicach górnej i dolnej . Rys. nr 1.


2.
Regał stacjonarny z drzwiami przesuwnymi Boki, półki, wykonane jak w regałach przesuwnych. Ilość półek regulowanych -7 szt. Regał z drzwiami przesuwnymi, z uchwytami, wykonane z profili i blachy aluminiowej, anodowanej, na rolkach, przesuwających się w prowadnicach górnej i dolnej . Pierwsza półka na wysokości ok. 15 cm nad podłogą. Rys. nr 2.


Wymiary i ilości regałów

Regały jezdne z napędem elektrycznym
Całkowita wysokość użytkowa regałów od poziomu posadzki: maksimum 2900 mm (ściana boczna + podstawa jezdna + szyna z podłogą)
Głębokość półek: 250 ±5 mm, 300 ±5 mm, 400±5 mm
Długość półek: 800 mm ± 30 mm,
Ilość półek użytkowych: 8 + półka kryjąca

Zestawienie ilości i parametrów regałów
Lp. Nazwa regału Długość (mm) Głębokość (mm) Wysokość (mm) Ilość półek w regale Ilość regałów
1 Regał przesuwny dwustronny z napędem elektrycznym 1600 2x250 2900 8+kryjąca 1
2 Regał przesuwny dwustronny z napędem elektrycznym 1600 2x300 2900 8+kryjąca 3
3 Regał przesuwny dwustronny z napędem elektrycznym 1600 2x400 2900 8+kryjąca 1

Regały stacjonarne
Całkowita wysokość użytkowa regałów od poziomu posadzki: 2600 mm , 2900 mm
Głębokość półek: 250 ±5 mm, 300 ±5 mm,
Długość półek: 800 mm ± 30 mm, 1000 mm ± 30 mm, 1200 mm ± 30 mm
Ilość półek użytkowych: 7 + półka kryjąca,

Ilości regałów przesuwnych i stacjonarnych oraz sposób ich ustawienia muszą być zgodne z załączonym rysunkiem.



Zestawienie ilości i parametrów regałów
Lp. Nazwa regału Długość (mm) Głębokość (mm) Wysokość (mm) Ilość półek w regale Ilość regałów
1 Regał stacjonarny jednostronny na obrazy z drzwiami przesuwnymi 1600 550 2900 3+kryjąca 1
2 Regał stacjonarny jednostronny z drzwiami przesuwnymi 2200 600 2600 7+kryjąca 1


Dodatkowe wymagania:
1. Oferowane regały muszą posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie badań:
w zakresie własności statycznych półek (badania wytrzymałości zastosowanych półek),
niepalności (klasyfikacja ogniowa w zakresie niepalności),
higienicznych (atest higieniczny),
bezpieczeństwa pracy (świadectwo bezpieczeństwa pracy) oraz zgodności z polskimi normami ( deklaracja zgodności).
deklaracja zgodności CE
Powyższe dokumenty powinny być ważne w dniu składania ofert i powinny być wystawione na oferenta i oferowany wyrób.

Całość urządzeń musi się zmieścić w przestrzeni magazynu, bez jakichkolwiek przeróbek architektury wnętrza MNW, z zachowaniem niezbędnych do obsługi przejść i warunków bezpieczeństwa przy obsłudze urządzeń.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 249115

Data publikacji: 2011-09-19

Nazwa: Muzeum Narodowe w Warszawie

Ulica: Al. Jerozolimskie 3

Numer domu: 3

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-495

Województwo / kraj: mazowieckie

Numer telefonu: 022 6211031

Adres strony internetowej: www.mnw.art.pl

Regon: 00027599000000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: państwowa instytucja kultury

Inny rodzaj zamawiającego: państwowa instytucja kultury

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Dostawa i montaż regałów jezdnych z napędem elektrycznym oraz regałów stacjonarnych na potrzeby Zbiorów Ikonograficznych i Fotograficznych.

Rodzaj zamówienia: D

Przedmiot zamówienia:
Regały jezdne z napędem elektrycznym
Konstrukcja szyn i podłogi

1. Szyny muszą być wykonane z materiału nie podlegającego korozji (dopuszcza się wykonanie szyn ze stopów aluminium lub stali nierdzewnej), minimalne wymiary szyn: szerokość 30 mm, wysokość 30 mm, długości szyn zgodnie z załączonym rysunkiem rozmieszczenia regałów.
2. Ze względu na prawidłowe równoległe prowadzenie wózków jezdnych wszystkie szyny powinny posiadać wycięcie wzdłużne na całej długości
3. Montaż szyn rozłożonych na istniejącym podłożu (nawierzchniowo) z dodatkową podłogą własną wykonaną z ryflowanej blachy aluminiowej.
4. Konstrukcja szyn i technologia ich ułożenia powinna zagwarantować całkowite poziome ich położenie, górna krawędź szyny powinna być na równi z podłogą własną.
5. Szyna czołowa musi być zaopatrzona w najazd umożliwiający swobodny wjazd wózkiem pomiędzy regały i zapobiegające potykaniu się o szynę. Najazd wykonany ze stopu aluminium. Minimalna szerokość najazdu: 120 mm.

Konstrukcja regałów

1. Podstawy (podwozia regału) mają być wykonane z wygiętej do odpowiedniego kształtu blachy stalowej o grubości minimum 2 mm. Podstawy muszą być polakierowane proszkowo na kolor grafitowy np. RAL7016 lub równoważny;
2. Wysokość podstaw jezdnych: 70-80 mm.
3. Podstawy regałów muszą być wyposażone w otwory dopasowane do osi kół. Do każdej podstawy ruchomej powinny być zainstalowane po dwa łożyskowane koła o średnicy 70 - 80 mm.
4. ze względu na bezpieczeństwo obsługi podstawy jezdne muszą posiadać elementy zapobiegające wywróceniu się regałów i odboje dystansowe o szer. minimum 25 mm.
5. Ze względu na prawidłowe rozłożenie nacisków kół na szynę, szerokość kół w podstawach jezdnych powinna wynosić min. 30 mm, koła powinny być wykonane z materiałów zapewniających cichobieżność ( preferowane stopy cynku ).
6. Odstęp pomiędzy dolną krawędzią podstawy, a górną powierzchnią torowiska powinien wynosić 10-12 mm.
7. ściana boczna regału powinna być wykonana z blachy stalowej, malowanej proszkowo na kolor jasno-szary np. RAL 9002 lub równoważny. Lakierowanie ściany powinno odbywać się po wykonaniu wszystkich otworów. W celu lepszego zabezpieczenia antykorozyjnego blacha stalowa powinna być przed lakierowaniem zabezpieczona powłoką fosforanową o gr. min 500 mg/m2.
8. Ściana boczna musi być wykonana jako pełna (bez możliwości wpadania zbiorów pomiędzy półkę a ścianę boczną), w celu zapewnienia dużej sztywności, usztywnienie ścian powinno stanowić odpowiednie jej wyprofilowanie z jednego elementu (zagięcie na brzegach stanowiące profil zamknięty tzw. słupek ściany o wymiarach nie mniejszych niż 25x25mm. W słupkach ściany bocznej muszą znajdować się otwory do umieszczenia zaczepów półek. Zaczepy należy montować bez użycia jakichkolwiek narzędzi (prosty montaż w celu swobodnej zmiany położenia półki).
9. W celu dostosowania wysokości światła półek do przechowywanych materiałów, otwory do zamieszczenia zaczepów półek w ścianie bocznej powinny być rozmieszczone co 15-20 mm.
10. Półki powinny być wykonane z blachy stalowej, fosforanowanej i malowanej proszkowo na kolor jasno-szary np. RAL 9002 lub rownoważny. Lakierowanie półek musi się odbywać po wykonaniu wszystkich otworów i zagięć technologicznych.
11. Każda półka musi być regulowana niezależnie, zamontowana na oddzielnych czterech zaczepach (prosty, ręczny montaż).
12. Dla zapewnienia odpowiedniej wytrzymałości, grubość półki powinna być nie mniejsza niż 25 mm, dłuższa krawędź półki powinna być wygięta co najmniej trzykrotnie, a krótsza krawędź półki co najmniej dwukrotnie pod katem prostym. Zagięte krawędzie półek (krótsze i dłuższe) muszą być połączone na zasadzie zaczepu w celu uniknięcia możliwości rozerwania półki po jej obciążeniu. Wygięcie trzykrotne dłuższej krawędzi wynika również z bezpieczeństwa osób obsługujących regały (brak wystających, ostrych krawędzi).
13. Wymagana głębokość półki: 250 ±5 mm, 300 ±5 mm, 400±5 mm
14. Wymagane długości półek: 800±30 mm, 1000±30 mm, 1000±30 mm, (zgodnie z rysunkiem rozmieszczeniem regałów).
15. Wymagana wytrzymałość półek: 100 kg/mb półki (potwierdzone badaniami statycznymi).
16. Regały stacjonarne ( regały pojedyncze ) muszą być one wyposażone w pełne plecy z blachy stalowej a regały przesuwne ( regały podwójne ) powinny być wyposażone w także w pełne plecy rozdzielające z blachy stalowej.
17. Każdy regał od strony czołowej musi być wyposażony w panel osłaniający
system sterowania i napędu .
Każdy panel powinien być wyposażony w dwie tabliczki do opisu regałów, format A5, przymocowane w trwały sposób.



System napędu i zabezpieczenia

Napęd regałów silnikiem elektrycznym jednofazowym, o małej mocy z odpowiednio dobraną przekładnią ( podłączany do standardowej instalacji elektrycznej, parametry gniazda:
230 VAC/16 A )
1. Sterowanie regałem poprzez panel sterujący znajdujący się na ścianie frontowej każdego regału.
2. Przewody elektryczne przechodzące do sąsiednich regałów powinny być poprowadzone w plastikowych osłonach znajdującymi się nad regałami .
3. Regały wyposażone w system przeciążeniowy (elektroniczny, rozłączający napęd regałów), reagujący na wzrost prądu w obwodzie elektrycznym przy natrafieniu na przeszkodę między rozsuniętymi regałami (ochrona pracowników obsługujących regały).



Regały stacjonarne
Konstrukcja regałów
1.
Regał stacjonarny z drzwiami przesuwnymi do przechowywania obrazów , z podziałami. Ściany boczne i półki wykonane jak w regałach przesuwnych. Pomiędzy półką dolną i górną znajdują się pręty stalowe o średnicy 6 mm, stanowiące podziały na obrazy. Rozstawienie prętów wg rysunku. W regałach dwa poziomy regulowanych półek. Regał, ze wzg. na przewody CO, ustawiony na stelażu stalowym, lakierowanym lakierem piecowym w kolorze np. RAL 7035 lub równoważny i przymocowany do ściany. Stelaż wykonany z profili stalowych o przekroju 50x30 x2 mm. Drzwi przesuwne, z uchwytami, wykonane z profili i blachy aluminiowej, anodowanej, na rolkach, przesuwających się w prowadnicach górnej i dolnej . Rys. nr 1.


2.
Regał stacjonarny z drzwiami przesuwnymi Boki, półki, wykonane jak w regałach przesuwnych. Ilość półek regulowanych -7 szt. Regał z drzwiami przesuwnymi, z uchwytami, wykonane z profili i blachy aluminiowej, anodowanej, na rolkach, przesuwających się w prowadnicach górnej i dolnej . Pierwsza półka na wysokości ok. 15 cm nad podłogą. Rys. nr 2.


Wymiary i ilości regałów

Regały jezdne z napędem elektrycznym
Całkowita wysokość użytkowa regałów od poziomu posadzki: maksimum 2900 mm (ściana boczna + podstawa jezdna + szyna z podłogą)
Głębokość półek: 250 ±5 mm, 300 ±5 mm, 400±5 mm
Długość półek: 800 mm ± 30 mm,
Ilość półek użytkowych: 8 + półka kryjąca

Zestawienie ilości i parametrów regałów
Lp. Nazwa regału Długość (mm) Głębokość (mm) Wysokość (mm) Ilość półek w regale Ilość regałów
1 Regał przesuwny dwustronny z napędem elektrycznym 1600 2x250 2900 8+kryjąca 1
2 Regał przesuwny dwustronny z napędem elektrycznym 1600 2x300 2900 8+kryjąca 3
3 Regał przesuwny dwustronny z napędem elektrycznym 1600 2x400 2900 8+kryjąca 1

Regały stacjonarne
Całkowita wysokość użytkowa regałów od poziomu posadzki: 2600 mm , 2900 mm
Głębokość półek: 250 ±5 mm, 300 ±5 mm,
Długość półek: 800 mm ± 30 mm, 1000 mm ± 30 mm, 1200 mm ± 30 mm
Ilość półek użytkowych: 7 + półka kryjąca,

Ilości regałów przesuwnych i stacjonarnych oraz sposób ich ustawienia muszą być zgodne z załączonym rysunkiem.



Zestawienie ilości i parametrów regałów
Lp. Nazwa regału Długość (mm) Głębokość (mm) Wysokość (mm) Ilość półek w regale Ilość regałów
1 Regał stacjonarny jednostronny na obrazy z drzwiami przesuwnymi 1600 550 2900 3+kryjąca 1
2 Regał stacjonarny jednostronny z drzwiami przesuwnymi 2200 600 2600 7+kryjąca 1


Dodatkowe wymagania:
1. Oferowane regały muszą posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie badań:
w zakresie własności statycznych półek (badania wytrzymałości zastosowanych półek),
niepalności (klasyfikacja ogniowa w zakresie niepalności),
higienicznych (atest higieniczny),
bezpieczeństwa pracy (świadectwo bezpieczeństwa pracy) oraz zgodności z polskimi normami ( deklaracja zgodności).
deklaracja zgodności CE
Powyższe dokumenty powinny być ważne w dniu składania ofert i powinny być wystawione na oferenta i oferowany wyrób.

Całość urządzeń musi się zmieścić w przestrzeni magazynu, bez jakichkolwiek przeróbek architektury wnętrza MNW, z zachowaniem niezbędnych do obsługi przejść i warunków bezpieczeństwa przy obsłudze urządzeń.

Kody CPV:
391311000 (Regały archiwalne)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 35

Informacja na temat wadium:
1. Zamawiający żąda od wykonawców wniesienia wadium w kwocie:
800,00 zł (słownie: osiemset zł).
2. Dopuszczalne formy wadium:
1) w pieniądzu,
2) w poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo - kredytowej, z tym że poręczenie kasy jest zawsze poręczeniem pieniężnym;
3) w gwarancjach bankowych;
4) w gwarancjach ubezpieczeniowych;
5) w poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 60b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. Nr 109, poz. 1158, z późn. zm.)

3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wnieść na konto bankowe zamawiającego:
PKO Bank Polski SA XV o/Warszawa 25 1020 1156 0000 7802 0013 5947
4. Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert.

5. Zamawiający zwraca i zatrzymuje wadium w przypadkach wskazanych w ustawie Prawo Zamówień Publicznych, w art. 46 ustawy.

Zaliczka: Nie

Wiedza i doświadczenie:
b) posiadania wiedzy i doświadczenia; Zamawiający wymaga, by wykonawca w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie- zrealizował co najmniej 2 dostawy odpowiadające swoim rodzajem (dostawa i montaż regałów jezdnych z napędem elektrycznym) i wartością dostawie stanowiącej przedmiot zamówienia, z podaniem wartości, przedmiotu, daty wykonania i odbiorcy, oraz załączenia dokumentów potwierdzających, że ta dostawa została wykonana należycie. Za dostawę odpowiadającą swoją wartością przedmiotowi zamówienia, Zamawiający rozumie wykazanie się przez Wykonawcę wykonaniem 2 dostaw (dostawa i montaż regałów jezdnych z napędem elektrycznym), o wartości co najmniej 30.000,00 zł brutto każda dostawa;
spełnia - nie spełnia

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 4: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 5: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 6: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 7: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokument potwierdzenia III.5: Tak

Inne dokumenty potwierdzające III.5:
rysunki techniczne regałów oraz wydruki komputerowe ukazujące ostateczny wygląd szaf.

1 dokumenty potwierdzające przeprowadzenie badań oferowanych regałów w zakresie:
własności statycznych półek (badania wytrzymałości zastosowanych półek),
niepalności (klasyfikacja ogniowa w zakresie niepalności),
higienicznych (atest higieniczny),
bezpieczeństwa pracy (świadectwo bezpieczeństwa pracy) oraz zgodności z polskimi normami ( deklaracja zgodności).
deklaracja zgodności CE
Powyższe dokumenty powinny być ważne w dniu składania ofert i powinny być wystawione na oferenta i oferowany wyrób.

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
Zamawiający przewiduje dokonanie zmian postanowień treści zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:


Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w następujących przypadkach:
a) W zakresie przedmiotu zamówienia, jeżeli zmiany są na korzyść Zamawiającego albo zaszły okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania umowy, a w szczególności:
- zmniejszenie zakresu wykonywanej dostawy lub zmiana sposobu jej wykonania;
- zmiana terminu wykonania przedmiotu zamówienia;

b) W zakresie wynagrodzenia, jeżeli zmiany te są korzystne dla Zamawiającego, a w szczególności w przypadku zmniejszenia ilościowej realizacji zamówienia.

Kod kryterium cenowe: A

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: mnw.art.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia: Muzeum Narodowe w Warszawie, Al. Jerozolimskie 3

Data składania wniosków, ofert: 26/09/2011

Godzina składania wniosków, ofert: 09:00

Miejsce składania:
Muzeum Narodowe w Warszawie, Al. Jerozolimskie 3 pok. 51E (Dział Zamówień Publicznych)

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

179618 / 2013-05-07 - Inny: Agencja wykonawcza

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Mazowiecki Oddział Regionalny - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Dostawa i montaż regałów przesuwnych, archiwalnych dla Mazowieckiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

286396 / 2011-09-13 - Inny: Państwowa instytucja kultury

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Wykonanie projektu rozmieszczenia dodatkowych mebli magazynowych wraz z dostawą tychże mebli do wybranych pomieszczeń - magazynów Zamku Ostrogskich w Warszawie

151015 / 2015-10-15 - Instytucja ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych III Oddział w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Dostawa i montaz regałów stacjonarnych i przesuwnych w pomieszczeniach archiwum w budynku Inspektoratu ZUS w Mińsku Mazowieckim

184288 / 2013-05-10 - Inny: wojewódzka samorządowa osoba prawna

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Dostawa i montaż regałów archiwalnych w pomieszczeniu archiwum zakładowego Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie

65125 / 2015-05-07 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Dostarczenie i montaż archiwizacyjnych jezdnych modułów regałowych i regałów statycznych

181054 / 2012-05-31 - Inny: Agencja płatnicza

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Mazowiecki Oddział Regionalny - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Dostawa i montarz regałów przesuwnych, archiwalnych w 2 (dwóch) Biurach Powiatowych Mazowieckiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, tj. w BP w Garwolinie z/s w Miętnem oraz w BP w Grójcu, a także dostawa i montaż regałów metalowych magazynowo-archiwalnych w 10 (dziesięciu) Biurach Powiatowych oraz w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

327185 / 2010-11-17 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Dostawa i montaż regałów w pomieszczeniach budynku przy ul. Limanowskiego 23 w Warszawie

179863 / 2009-10-16 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Wołomin - Wołomin (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Dostawa jezdnych dwustronnych regałów archiwalnych do archiwum Urzędu Miejskiego w Wołominie

93193 / 2015-06-24 - Administracja samorzÄ…dowa

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Wykonanie dostawy i montażu mebli oraz usługi dekoracji wnętrz na cele biblioteczne dla lokalu przy ul. Browarnej 4 w Warszawie

298868 / 2014-09-09 - Administracja rzÄ…dowa centralna

Archiwum Państwowe w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Dostawa i montaż regałów przejezdnych i stacjonarnych w budynku Archiwum Państwowego w Warszawie przy ul. Stefana Okrzei 1 w Milanówku

115503 / 2015-08-03 - Administracja samorzÄ…dowa

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 391311000 (Regały archiwalne)
Wykonanie dostawy i montażu mebli oraz usługi dekoracji wnętrz na cele biblioteczne dla lokalu przy ul. Browarnej 4 w Warszawie