Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

283399 / 2013-12-31 - Administracja samorządowa / Powiat Krotoszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Krotoszyńskiego (Krotoszyn)

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 283399

Data publikacji: 2013-12-31

Nazwa:
Powiat Krotoszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Krotoszyńskiego

Ulica: ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10

Numer domu: 10

Miejscowość: Krotoszyn

Kod pocztowy: 63-700

Województwo / kraj: wielkopolskie

Numer telefonu: 062 7254256

Numer faxu: 062 7253423

Regon: 25085475400000

Typ ogłoszenia: ZP-408

Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
realizację ofert doskonalenia dla nauczycieli biorących udział w projekcie Wdrożenie modelu doskonalenia nauczycieli i kompleksowego wsparcia rozwoju szkół i przedszkoli w powiecie krotoszyńskim

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Realizacja ofert doskonalenia polegać ma w szczególności na przeprowadzeniu wykładów, warsztatów, konsultacji grupowych dla nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli w ramach 5 tematów spośród katalogu 24 ofert, określonych przez ORE.Wykłady, warsztaty oraz konsultacje obejmować będą następującą tematykę: Zadanie 1 Jak i po co prowadzić ewaluację wewnętrzną Odbiorcy- nauczyciele Przedszkola Parkowe Skrzaty w Koźminie Wlkp. Liczba nauczycieli: 20
Terminy realizacji wykładów i warsztatów: 20,21.01.2013 r. (I tura) 25, 26.02.2014 r. (II tura) SORE: Alina Jańczak Wykłady: 6 godz. Nabycie i zweryfikowanie wiedzy na temat ewaluacji, form w jakich realizowana jest w edukacji - ewaluacja wewnętrzna i zewnętrzna oraz jej funkcji w procesie rozwoju placówki. Cele i istota ewaluacji - po co jest? Założenia ewaluacji wewnętrznej i zewnętrznej. Analiza wymagań stawianych placówce. Obszary ewaluacji. Co oznaczają przyznawane placówce oceny? (3h) Procedura prowadzenia ewaluacji - opis kolejnych działań, planowanie działań ewaluacyjnych. Poznanie przez nauczycieli metod, narzędzi i procedur przydatnych w przeprowadzeniu ewaluacji wewnętrznej. (3h) Warsztaty: 15 godz. Warunki udanej ewaluacji. Ćwiczenie umiejętności przeprowadzania ewaluacji. Jak przygotować się do ewaluacji zewnętrznej? Przełożenie wyników i wniosków z ewaluacji wewnętrznej na zadania. (5h) Opracowanie i wdrożenie działań służących rozwojowi i doskonaleniu jakości pracy przedszkola - innowacyjne metody pracy. Współpraca ze środowiskiem lokalnym. Współpraca z rodzicami(komunikacja, formy). Oferta przedszkola. Kształcenie kompetencji w zakresie form pracy zespołowej. (10h) Konsultacje grupowe: 6 godz. Terminy: marzec kwiecień 2014 r. Zadanie 2 Ocenianie kształtujące Odbiorcy - nauczyciele Niepublicznego Gimnazjum w Krotoszynie Liczba nauczycieli: 14 Terminy realizacji wykładów i warsztatów: 15, 27.01.2014 r. (I tura) 18, 27.02.2014 r. (II tura) SORE: Agnieszka Gierłowska Wykłady: 6 godz. Ocenianie kształtujące SUS- czym jest, na czym polega? Przygotowanie szkoły do wprowadzenia elementów ok.Warsztaty: 15 godz.Wprowadzenie do szkoły jednolitego systemu oceniania zawierającego elementy ok - opracowanie i wdrożenie jednolitego modelu pozwalającego na trwałe stosowanie metod ok. na szystkich przedmiotach i zajęciach oraz jako ocenę zachowania. Motywowanie uczniów, również uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi do nauki poprzez wprowadzanie skutecznych metod uczenia się i ich stosowanie. Poszerzenie kompetencji nauczycieli w obszarze stosowania informacji zwrotnej w ocenianiu oraz komunikacji z rodzicami uczniów. Zaznajomienie n-la ze sposobami formułowania IZ adresowanej do ucznia w taki sposób, by motywowała ona ucznia do pracy i przyniosła obustronne korzyści. Prowokowanie ucznia do samooceny i autorefleksji jako sposobu na zwiększenie świadomości dot. własnych osiągnięć edukacyjnych. Konsultacje: 6 godz. Terminy: marzec kwiecień 2014 r.
1.) Zmawiający przyjmuje iż jednostką czasową jest godzina zegarowa - 60 minut.
2.) Formy doskonalenia: wykłady (6 godz.), warsztaty (15 godz.), konsultacje grupowe (6 godz.)
3.) Terminy realizacji poszczególnych form doskonalenia zgodnie z harmonogramem określonym w powyższym pkt. 1:
a) I tura : wykłady (6 godz.), warsztaty (5 godz.) - styczeń 2014 r. w ramach każdej z ofert doskonalenia
b) II tura : warsztaty - (10 godz.) - luty 2014r. w ramach każdej z ofert doskonalenia
c) konsultacje grupowe - marzec /kwiecień 2014 r. (6 godz.) w ramach każdej z ofert doskonalenia .
Harmonogram konsultacji grupowych zostanie przekazany wykonawcy w terminie do 28 lutego 2014 r.
Zadanie 3 Szkoła promuje wartość edukacji Odbiorcy - nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wlkp. w Koźminie Wlkp. Liczba nauczycieli: 16 Terminy realizacji wykładów i warsztatów: 30, 31.01.2014 r. (I tura)20, 21.02.2014 r. (II tura) SORE: Sylwia Minta Wykłady: 6 godz.
1) budowanie pozytywnego wizerunku i tożsamości szkoły (logo, strona internetowa, media relations),
2) promowanie wartości edukacji i potrzeby uczenia się w środowisku własnym i lokalnym,
3) pozyskiwanie sponsorów na realizację działań promocyjnych,
4) działania informacyjne i public relations w praktyce szkoły (6h)
Warsztaty: 15 godz.
1) analiza form promowania szkoły i ich skuteczność, metody zainteresowania szkołą i jej ofertą edukacyjną uczniów i rodziców, efektywna prezentacja szkoły na targach edukacyjnych, jak radzić sobie z negatywnymi opiniami na temat szkoły, jak zmienić stereotypy i opinie na temat szkoły (5h)
2) kampania wizerunkowo-medialna szkoły - planowanie, wdrażanie, monitoring i ewaluacja kolejnych etapów (5h)
3) strategie i formy współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym oraz instytucjami w celu propagowania edukacji oraz promocji szkoły (5h)
Konsultacje grupowe: 6 godz.
4.) Etapy realizacji zamówienia: Przygotowanie do przeprowadzenia szkoleń:
a) Przygotowanie szczegółowych scenariuszy (dot. wykładów i warsztatów) leży po stronie Wykonawcy.Scenariusze mają zostać opracowane zgodnie z opisem każdej z ofert doskonalenia ujętych w zamówieniu wziąwszy pod uwagę oczekiwania odbiorców, którymi są nauczyciele odpowiednio przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych.
Scenariusze powinny zawierać:temat, cel szczegółowy, cele operacyjne, metody pracy, formy pracy, środki dydaktyczne, opis przebiegu zajęć, oczekiwane rezultaty zgodnie z oczekiwaniami uczestników zawartymi w opisie oferty. Wykonawca przedstawi koordynatorowi projektu w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy, projekt scenariusza i materiałów szkoleniowych.Zamawiający w przeciągu 3 dni kalendarzowych zaakceptuje przedstawiony szczegółowy scenariusz zajęć i materiały szkoleniowe oraz zgłosi ewentualne uwagi lub propozycje zmian. W przypadku uwag i/lub propozycji zmian, wykonawca zobowiązany jest do ich uwzględnienia i przekazania poprawionego szczegółowego scenariusza zajęć i materiałów szkoleniowych w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia zgłoszenia przez Zamawiającego uwag i/lub propozycji zmian. Poprawiony szczegółowy scenariusz zajęć i materiały szkoleniowe podlegają zatwierdzeniu przez Zamawiającego w terminie 3 dni kalendarzowych od dnia jego przekazania. Zaakceptowane przez Zamawiającego scenariusze zajęć będą stanowić podstawę pracy trenerów przeprowadzających szkolenia,
b) Powielanie materiałów szkoleniowych przeznaczonych dla uczestników szkoleń leży po stronie Zamawiającego,
c) W ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, Wykonawca przygotuje:wzór ankiety samooceny wiedzy uczestnika szkolenia z zakresu tematycznego danej oferty doskonalenia w skali 1-5 wypełnianej przed szkoleniem i po jego realizacji, wzór ankiety ewaluacyjnej (oceniającej szkolenie) skali 1-5, wzór zaświadczenia ukończenia szkolenia lub uczestnictwa w szkoleniu według uzgodnień z zamawiającym.
Wzory ankiet ewaluacyjnych powinny zawierać ocenę takich elementów jak:scenariusz zajęć i metody szkoleniowe, zdobycie nowej wiedzy przez uczestnika, przydatność szkolenia, zgodność materiałów szkoleniowych ze szczegółowym programem zajęć,kompetencje merytoryczne i umiejętności szkoleniowe trenera Druk ankiet ewaluacyjnych, samooceny wiedzy i zaświadczeń dla uczestników leży po stronie Zamawiającego.
5.) Realizacja doskonalenia w poszczególnych placówkach:
a) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z podanym harmonogramem, określonym w niniejszej siwz.
6.) Wykonawcy powinni zabezpieczyć merytoryczną realizację spotkań na najwyższym poziomie dla grupy odbiorców, jaką stanowią nauczyciele oraz ponoszą odpowiedzialność za merytoryczną realizację wykładów, warsztatów i konsultacji.
7.) Zasady ogólne współpracy
a) Wszystkie materiały powstające w ramach realizacji Zadania wymagają akceptacji Zamawiającego.
b) Materiały przekazane Zamawiającemu przez Wykonawcę do akceptacji, Zamawiający zaakceptuje lub zwróci Wykonawcy z uwagami w ciągu 3 dni kalendarzowych od ich otrzymania.
c) W przypadku zgłoszenia przez zamawiającego uwag, Wykonawca zobowiązuje się do ich uwzględnienia i przekazania poprawionej wersji w terminie 3 dni kalendarzowych.
Po tej procedurze, ponowne przekazanie przez Wykonawcę propozycji niepoprawionej lub niezgodnej z uwagami Zamawiającego zostanie uznane jako niewykonanie danego elementu Zadania.
8.) Cele doskonalenia/zakładane rezultaty:
a) wykłady - nauczyciele uzyskują wiedzę w zakresie danej oferty tematycznej zgodnie z jej opisem
b) warsztaty - nauczyciele nabywają/rozwijają umiejętności w zakresie danej oferty tematycznej zgodnie z jej opisem
c) konsultacje grupowe - nauczyciele korzystają z wiedzy i doświadczenia ekspertów na etapie wdrażania wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie doskonalenia (wykładów i warsztatów) do pragmatyki szkolnej.
9.) Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić (wg wcześniej zaakceptowanych wzorów) ankiety samooceny wiedzy przed i po szkoleniu (na wejściu i wyjściu), ankietę ewaluacyjną na zakończenie I i II tury szkolenia.
10.) Wykonawca jest zobowiązany przekazać Zamawiającemu (tzn. SORE) bezpośrednio po formie doskonalenia, oryginały dokumentów, o których mowa w powyższym ppkt. 10.
11.) Sale i pracownie przewidziane na realizację wsparcia eksperckiego (wykładu/warsztatu/ konsultacji grupowej) w danej placówce, szkole/ przedszkolu lub innym uzgodnionym miejscu Zamawiający udostępni Wykonawcy nieodpłatnie.
12.) Materiały biurowe dla uczestników wykładów, warsztatu/spotkania grupowego zapewnia Zamawiający.
13.) Na Zamawiającym spoczywa zapewnienie sprzętu multimedialnego (projektor) niezbędnego do realizacji przedmiotu zamówienia.
14.) Zamawiający zastrzega sobie prawo do obserwacji i oceny jakości prowadzonych zajęć przez Wykonawcę. Obserwacji i oceny będą dokonywały osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i wyznaczone przez Zamawiającego, w tym personel projektu.
15.) Zasady wizualizacji. Wykonawcy zobowiązani są do stosowania zasad wizualizacji określonych w Rozporządzeniu Komisji (WE) nr 1828/2006 z 8 grudnia 2006r. oraz wytycznych w zakresie informacji i promocji określonych przez Ministra Rozwoju Regionalnego a także w Strategii Komunikacji Funduszy Europejskich na lata 2007-2013 oraz Wytycznych Ministra Rozwoju Regionalnego z dnia 13 sierpnia 2007 r. w zakresie informacji i promocji, wydanego na podstawie ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. 2006 r., nr 227, poz. 1658, z późn. zm.). Szczegółowe omówienie zasad informowania o POKL zostało zawarte w Planie Komunikacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
16.) Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania zamówienia w sposób zgodny z: opisem przedmiotu zamówienia, zawartą umową, obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, oraz wszelkimi aktualnymi wytycznymi i zasadami dotyczącymi realizacji projektu, w szczególności z: wytycznymi wynikającymi z dokumentów: Wytyczne w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz zasadami wynikającymi z dokumentu -Zasady finansowania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a także obowiązującą ustawą Prawo zamówień publicznych.
17.) Wykonawca zobowiązuje się ponadto do:
a) udostępnienia Zamawiającemu oraz instytucjom uprawnionym do kontroli Zamawiającego, wglądu do wszystkich dokumentów, związanych z realizacją przedmiotowego zamówienia, w tym dokumentów finansowych
b) przechowywania i archiwizowania dokumentacji związanej z realizacją przedmiotowego zamówienia zgodnie z zasadami Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki tj. do dnia
31.12.2020 r. w sposób zapewniający ich dostępność, poufność i bezpieczeństwo oraz do informowania Instytucji Wdrażającej (Instytucji Pośredniczącej II stopnia) o miejscu ich archiwizacji.
c) zachowania w poufności zarówno w trakcie trwania umowy jak i po jej ustaniu wszelkich danych osobowych, do których wykonawca miał dostęp, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie
18.) Zamawiający zastrzega sobie prawo nadzoru i kontroli nad realizacją usługi oraz pozostałych zobowiązań wynikających z umowy. Na żądanie Zamawiającego Wykonawcy zobowiązani są wykazać, iż realizują niniejsze zamówienie zgodnie z umową, ofertą oraz SIWZ, a w szczególności przedstawić dokumentację pozwalającą na jednoznaczne stwierdzenie prawidłowości realizowanego zamówienia w zgodzie z powyższym.

1. Podwykonawstwo
a) Zamawiający wyraża zgodę na udział podwykonawców w realizacji zamówienia.
b) Zaangażowanie podwykonawców nie zmienia zobowiązań Wykonawcy wobec zamawiającego za należyte wykonanie zamówienia.
c) Wykonawca będzie odpowiedzialny za działania, uchybienia i zaniedbania podwykonawców w takim samym stopniu, jakby to były działania, uchybienia lub zaniedbania Wykonawcy.
d) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom (o ile dotyczy). Wskazanie niniejszego nastąpi w Formularzu Oferty.
5. W przypadku składania ofert przez:
a) osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej, na etapie podpisywania umowy zobowiązane będą do złożenia oświadczenia o osobistym wykonaniu powierzonych w ramach umowy zadań
b) osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które osobiście (bez udziału swoich pracowników - trenerów - lub wykonawców zewnętrznych) wykonają zadanie, na etapie podpisywania umowy zobowiązane będą do złożenia oświadczenia o osobistym wykonaniu powierzonych w ramach umowy zadań.
6. Na etapie podpisywania umowy Wykonawca wybrany do realizacji danego zadania zobowiązany będzie podpisać:
a) oświadczenie o zatrudnieniu bądź nie, w instytucjach uczestniczących w realizacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
b) Oświadczenie, że Wykonawca jest lub nie jest zaangażowany w realizację innych projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i/lub w ramach innych programów Narodowych Strategicznych Ram Odniesienia (NSRO), a obciążenie wynikające z ich wykonywania nie wyklucza możliwości prawidłowej i efektywnej realizacji zadań powierzonych w ramach umowy, a łączne zaangażowanie w realizację zadań we wszystkich ww. projektach nie przekracza 240 godzin miesięcznie.
c) W przypadku zaangażowania Wykonawcy w realizację innych projektów, o których mowa w powyższym ppkt. b Wykonawca będzie zobowiązany złożyć zobowiązanie do prowadzenia ewidencji godzin i zadań, potwierdzającej łączne zaangażowanie we wszystkich projektach realizowanych w ramach Narodowych Strategicznych Ram Odniesienia, w które Wykonawca jest zaangażowany oraz zobowiązanie do przekazania Zamawiającemu przedmiotowej ewidencji godzin i zadań na koniec każdego miesiąca w ramach którego realizować będą zadania w projekcie

szacunkowa_wart_zam: Tak

Kod trybu postepowania: WR

zamowienie_pprawna_hid: h;

zamowienie_pprawna: art. 67 ust. 1 pkt 4

zamowienie_uzasadnienie:
W przeprowadzonych kolejno postępowaniach (dwa w trybie przetargu nieograniczonego), nie złożono żadnej oferty, a warunki zawarte w pierwotnych specyfikacjach nie zostały zmienione.
Zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt. 4 ustawy prawo zamówień publicznych, ustawodawca dopuszcza udzielenie zamówienia publicznego w trybie z wolnej reki m.in. w przypadku jeżeli w prowadzonych kolejno postępowaniach o udzielenie zamówienia, z których co najmniej jedno prowadzone było w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego, nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, nie zostały złożone zadne oferty lub wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 89 ust. 1 pkt. 2 ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Udzielenie przedmiotowego zamówienia w trybie art. 67 ust. 1 pkt. 4 ustawy pzp jest zgodne z przepisami, gdyż wyczerpuje wszystkie przesłanki udzielenia zamówienia w tym trybie tj. w prowadzonych kolejno dwóch postępowaniach w trybie przetargu nieograniczonego nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.

Nazwa wykonawcy: Barbara Uniwersał

Adres pocztowy wykonawcy: Ul. Zamojskiego 23c

Miejscowość: Rybnik

Kod pocztowy: 44-274

ID województwa: 11

Województwo / kraj: śląskie

Nazwa:
Zadanie 1 Jak i po co prowadzić ewaluację wewnętrzną

Nr częsci: 1

Nazwa wykonawcy: Barbara Uniwersał

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Zamojskiego 23 c

Miejscowość: Rybnik

Kod pocztowy: 44-274

ID województwa: 11

Województwo / kraj: śląskie

Nazwa: Zadanie 2 Ocenianie kształtujące

Nr częsci: 2

Nazwa wykonawcy: ARTED Sztuka Edukacji Robert Olender

Adres pocztowy wykonawcy: ul. Sosnowa 3

Miejscowość: Tryszczyn

Kod pocztowy: 86-011

ID województwa: 1

Województwo / kraj: kujawsko-pomorskie

Nazwa: Szkoła promuje wartość edukacji

Nr częsci: 3

Kody CPV:
800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Podobne przetargi

280594 / 2013-07-17 - Administracja samorzÄ…dowa

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzezinach - Brzeziny (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Organizacja i przeprowadzenie w roku 2013 warsztatów i kursów dla 15 uczestników projektu TWÓJ KROK W PRZYSZŁOŚĆ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

344466 / 2009-10-03 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miejski Kościan - Kościan (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych w ramach realizacji projektu Na miejsca! Do życia gotowi! Start! w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

17657 / 2010-01-27 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego - Poznań (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Realizacja kursów językowych dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w 2010 roku - Postępowanie I

503328 / 2012-12-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Stare Miasto - Stare Miasto (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Świadczenie usług edukacyjnych obejmujących przeprowadzenie zajęć w ramach projektu Razem po sukces II współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

185346 / 2012-06-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Stęszew - Stęszew (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Usługi edukacyjne obejmujące przeprowadzenie zajęć dla uczennic i uczniów klas IV-VI oraz nauczycieli w ramach projektu pn. Mój lepszy start

209213 / 2012-10-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Miasto i Gmina Buk - Buk (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Świadczenie usług edukacyjnych dla Szkół Podstawowych z terenu Gminy Buk w ramach projektu systemowego pt. Wsparcie na starcie - indywidualizacja nauczania w klasach I-III SP w gminie Buk

381243 / 2008-12-29 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miejski Kościan - Kościan (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych w ramach realizacji projektu Na miejsca! Do życia gotowi! Start! w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

1031 / 2009-01-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miejski Kościan - Kościan (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych w ramach realizacji projektu Na miejsca! Do życia gotowi! Start! w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

6227 / 2014-01-10 - Administracja samorzÄ…dowa

Powiat Krotoszyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Krotoszyńskiego - Krotoszyn (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Realizacja ofert doskonalenia dla nauczycieli biorących udział w projekcie Wdrożenie modelu doskonalenia nauczycieli i kompleksowego wsparcia rozwoju szkół i przedszkoli w powiecie krotoszyńskim.

413614 / 2012-10-23 - Administracja samorzÄ…dowa

UrzÄ…d Gminy - Kazimierz Biskupi (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Realizacja zajęć dodatkowych dla uczniów klas I-III z terenu gminy Kazimierz Biskupi w ramach projektu Równe szanse w edukacji uczniów klas I-III realizowanych w ramach projektu Działania 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

381253 / 2008-12-29 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miejski Kościan - Kościan (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych w ramach realizacji projektu Na miejsca! Do życia gotowi! Start! w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

381822 / 2013-09-19 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka - Opatówek (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dodatkowych języka angielskiego i niemieckiego w ramach realizowanego projektu: Zawsze na właściwym torze - edukacyjny sukces uczniów Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku..

381305 / 2008-12-29 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Miejski Kościan - Kościan (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych w ramach realizacji projektu Na miejsca! Do życia gotowi! Start! w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

181570 / 2012-05-31 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Ryczywół - Ryczywół (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Przeprowadzenie dodatkowych zajęć z zakresu plastyki w Przedszkolu w Ludomach (2 grupy)

233799 / 2012-11-06 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Bralin - Bralin (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych w szkołach podstawowych na terenie Gminy Bralin w ramach realizacji projektu pt. Wsparcie, wiedza i umiejętności - naszym sukcesem są najmłodsi Nr POKL.09.01.02-30-192/12 w roku szkolnym 2012/2013

108353 / 2011-04-06 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
Usługi edukacyjne obejmujące przeprowadzenie zajęć w Szkole Podstawowej Nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Batorego 2, w ramach projektu systemowego pn. Szkoły nowych możliwości Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych

45293 / 2014-03-04 - Administracja samorzÄ…dowa

Gmina Kępno - Kępno (wielkopolskie)
CPV: 800000004 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)
ŚWIADCZENIA USŁUG PROWADZENIA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH INDYWIDUALIZACJI PROCESU NAUCZANIA I WYCHOWANIA UCZNIÓW KLAS I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W RAMACH PROJEKTU SZKOŁA MOŻLIWOŚCI REALIZOWANEGO PRZEZ GMINĘ KĘPNO