213891 / 2011-08-08 - Podmiot prawa publicznego / Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Okonku (Okonek)
Adaptacja budynku Sali gimnastycznej w Okonku z przeznaczeniem na Ośrodek Kultury.
Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Pniewo
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania p.n. ( Adaptacja budynku Sali gimnastycznej w Okonku z przeznaczeniem na Ośrodek Kultury).
Zakres prac i robót obejmuje m.in.:
I. W zakresie robót budowlanych :
1. Wykonanie ścianek działowych - bezpośrednio na posadzce z gazobetonu gr. 12 cm, murowane na zaprawie wapienno-cementowej, tynki wykonać wapienno-cementowe kat. III (gipsowane).
2. Budowa sceny - scenę wymurować z cegły klinkierowej gr. 24 cm do wysokości 45 cm. Podłoża wykonać z piasku zagęszczonego warstwami. Posadzka z betonu B-15, gr. 10 cm, podłogę wykonać z paneli podłogowych o wysokim stopniu ścieralności ułożonych na deskach gr. 3,2 cm i legarach 8x8.
3. Budowa podestu pod fotele widowni - ścianki wykonać z cegły klinkierowej gr. 12 cm. Podłoża wykonać z piasku zagęszczonego warstwami, posadzka z betonu B-15, gr. 10 cm, zbrojona matą zbrojarską z pręta Ø 6.
4. Wykonanie otworów drzwiowych - w ścianie gr. 25 cm z pomieszczenia w holu wykonać otwór drzwiowy 90x210, ze sceny do pomieszczenia przebieralni wykonać otwór drzwiowy 90x210, z pomieszczenia Sali treningowej wykonać otwór drzwiowy na zewnątrz budynku o wymiarach 90x230, jako nadproża zastosować belki prefabrykowane typu (L) o długości 120 cm (2 szt. na każdy otwór).
5. Wymiana stolarki okiennej - we wszystkich pomieszczeniach z wyjątkiem pomieszczenia akademii prezentacji należy dokonać wymiany stolarki okiennej wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi na stolarkę PCV (bez zmiany światła otworu).
6.Wymiana stolarki drzwiowej - wykonać przy wejściu do pomieszczenia korytarza oznaczonego w projekcie 1)09 z istniejących drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na drzwi dwuskrzydłowe PCV ( bez zmiany światła otworu ). Drzwi wejściowe z Sali treningowej zamontować jako PCV, przeszklone w ½ powierzchni szybą bezpieczną. Drzwi wewnętrzne w miejscu wykutych i wykonanych ściankach działowych otworów działowych zamontować jako płycinowe.
7. Ocieplenie - wykonać ze styropianu gr. 10 cm wraz z elewacją zgodnie z projektem docieplenia elewacji (rozwiązania szczegółowe ) oraz opisem sposobu wykonania termorenowacji.
8. Rynny, rury spustowe, obróbki blacharskie - wymienić w całym budynku na wykonane z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorze palety RALL 3011 bez zmiany przekrojów.
9. Roboty remontowe - w pomieszczeniu 1)18 - 1)23 na istniejącej posadzce z lastrika ułożyć terakotę typu GRES przeciwślizgowy, w pomieszczeniu akademii prezentacji na posadzce pod fotelami ułożyć wykładzinę typu TARKET.
10. Roboty wykończeniowe polegają na wygłuszeniu sufitu pomieszczenia akademii prezentacji, pomalowaniu wszystkich pomieszczeń farbami olejnymi (lamperie) oraz ściany i sufity farbami emulsyjnymi.
11. Roboty na zewnątrz budynku :
a) wymiana istniejącej nawierzchni dróg wewnętrznych z trylinki na kostkę betonową typu (polbruk) gr. 8 cm, wraz z krawężnikami,
b) wymiana istniejących nawierzchni tarasu z płytek chodnikowych na kostkę betonową typu (polbruk) gr. 6 cm,
c) wymiana istniejącej nawierzchni chodnika z płytek chodnikowych na kostkę betonową typu (polbruk) gr. 6 cm,
d) wymiana istniejącego ogrodzenia, furtki i bramy wjazdowej ( z siatki ) na wykonane
z profili i kształtowników stalowych,
e) tereny zieleni ( trawnik ) wykonać z trawy zakupionej z rolki, dokonać nasadzeń
krzewami niskopiennymi (iglaki).
W zakresie branży elektrycznej.
1. Złącze kablowe - projektuje się złącze kablowe ZK1a, które należy podbudować przy budynku w miejscu istniejącego ZK-3, które należy zlikwidować. Projektowane ZK-3a należy wyposażyć w rozłącznik bezpiecznikowy, ograniczniki przepiąć i wyłącznik główny, który będzie spełniał rolę (wyłącznika głównego pożarowego).
2. Wewnętrzna linia zasilająca - projektuje się wewnętrzną linię zasilającą kablem YKY 5x16 mm2. Projektowany kabel na odcinku ZK-1a-RG ułożyć na ścianie w bruzdach. Równolegle z kablem WLZ należy ułożyć projektowany kabel HDGs 2x1,5 mm2, do sterowania cewką wzrostową wyłącznika naprądowego PLHT.
3. Rozdzielnice : RG i RK - projektuje się rozdzielnicę RG jako podtynkową IP30 - typ : BP-U-6)144-P z drzwiami metalowymi zamykaną na klucz. Wymiary rozdzielnicy : 1070x590x134. Projektuje się także rozdzielnicę RK jako nadtynkową IP-65 - typ : FKV-07-FR65-H-3)54 z drzwiami przezroczystymi.
4. Przeciwpożarowy wyłącznik prądu - dla projektowanego budynku należy zainstalować przeciwpożarowy wyłącznik prądu.
5. Ochrona przeciwprzepięciowa - projektuje się ograniczniki przepięć w ZK1a, RG i RK.
6. Instalacja oświetlenia podstawowego, zapasowego i ewakuacyjnego - dla pomieszczeń projektuje się oświetlenie podstawowe i zapasowe z wykorzystaniem opraw jarzeniowych 2x36W hermetycznych (istniejących) i z rastrem parabolicznym, montowanych nastrojowo. Szczegółowy opis znajduje się w dokumentacji projektowej.
7. Instalacja gniazd wtykowych 230V i siły - w pomieszczeniach projektuje się wykonanie instalacji gniazd wtykowych 1-faz. w wykonaniu p)t. Instalacja zasilana będzie przewodami typu YDYżo 3x2,5mm2, 450)750V układanymi p)t. Szczegółowy opis w dokumentacji projektowej.
8. Instalacja wyrównująca potencjał - dla poprawy skuteczności od porażeń,w budynku w pomieszczeniu kotłowni należy zamontować główną szynę wyrównawczą GSU. Szynę należy uziemnić za pomocą płaskownika ocynkowanego 30x4 mm, który należy połączyć z otokiem instalacji odgromowej. Szczegóły w dokumentacji.
9. Ochrona od porażeń prądem elektrycznym - szczegółowy opis w dokumentacji.
10. Instalacja odgromowa - instalację odgromową zaprojektowano zgodnie z wymaganiami aktualnej normy odgromowej PN-IEC 61024-1. Szczegółowy opis w dokumentacji projektowej.
11.Instalacja SSDWiN - system alarmowy będzie składał się z głównej jednostki zwanej centralą alarmową CA pełniącej rolę jednostki nadzorującej całość podległych jej urządzeń. Centrala mieścić będzie się w pomieszczeniu chronionym, niedostępnym dla osób postronnych i nieupoważnionych. Szczegóły w dokumentacji technicznej.
12. Instalacja CCTV - projektowany system telewizji dozorowanej ma przede wszystkim zapewnić obserwację danego obszaru, stwierdzenie nieprawidłowości zachowań na obiekcie, ochronę obwodową terenu zewnętrznego przed niemożliwością niezauważonego podejścia do obiektu, zsynchronizowania z istniejącymi systemami zabezpieczeń np. SSWiN, bezpieczeństwo wynikające z możliwości wcześniejszego rozpoznania zagrożenia. Szczegółowy opis w dokumentacji.
13. Nagłośnienie sali, zgodnie z opisem w dokumentacji
III. W zakresie instalacji grzewczej.
1. Nową instalację ogrzewczą zaprojektowano z zastosowaniem grzejników panelowych stalowych, w miejsce istniejących nagrzewnic wodnych, które przewidziane są do demontażu. Maksymalna temperatura czynnika grzewczego wynosi 80)600C. Instalacja będzie pracować w układzie zamkniętym. Maksymalne ciśnienie pracy wynosi 3,0 bar.
2. Projektowaną nową instalację z rur miedzianych prowadzić po ścianach budynku mocując przy pomocy uchwytów metalowych. Przez przegrody budowlane instalację prowadzić w otulinie z pianki poliuretanowej. Przed uruchomieniem instalacji przeprowadzić płukanie chemiczne.
3. Projektowaną instalację przyłączyć do istniejących obiegów po demontażu istniejących nagrzewnic.
IV. W zakresie budowy wewnętrznej instalacji przeciwpożarowej.
Zaprojektowano wewnętrzną instalację przeciwpożarową z rur stalowych ocynkowanych, gwintowanych. Zasilanie instalacji w wodę projektuje się z istniejącego przyłącza Ø 40 zaraz po jego wejściu do budynku przed zestawem wodomierzowym. Przejście rurami następuje pod stropem, po czym w adaptowanej sali schodzi w dół do hydrantu i zamontowanego na wysokości 1,35 m od poziomu podłogi zaworu odcinającego. W celu zapewnienia ochrony przeciwpożarowej budynku zaprojektowano hydrant HP-25 w szafce naściennej z wężem półsztywnym. Zaprojektowano go jako zespół obudowany składający się z zaworu hydrantowego, węża pożarniczego półsztywnego i prądownicy wodnej. Hydranty wewnętrzne zasilone są bezpośrednio z sieci wewnętrzną instalacją wodociągową - rurą Ø 32, a składają się z zaworu hydrantowego Ø 25 i 30 m odcinka węża oraz pyszczka 12 mm. Umiejscowione jest to wszystko w szafce z drzwiczkami. Użycie hydrantu pożarniczego Ø 25 wymaga rozwinięcia na całą długość odcinka węża pożarniczego o długości 30 m.
Przedmiotem zamówienia jest również wykonanie robót remontowych budynku świetlicy wiejskiej w Pniewie związanych z podniesieniem sprawności technicznej obiektu.
W zakres prac wchodzi m.in.:
1) ochrona cieplna budynku, kompleksowa termomodernizacja (ściany, stropodach, posadzki)
2) wymiana okien ( 8 szt.) z drewnianych na PCV w pomieszczeniach biblioteki oraz wymiana stolarki drzwiowej ( 4 szt.).
3)naprawa tynków wewnętrznych poprzez skucie uszkodzonych i odparzonych tynków i wykonanie w tych miejscach nowych,
4) wymiana rur i urządzeń sanitarnych ( przebieg rur po istniejących trasach),
5) obłożenie ścian w pomieszczeniach sanitarnych płytkami ceramicznymi na klej,
6) wyłożenie posadzek w pomieszczeniach sanitarnych i korytarzu przy bibliotece z płytek ceramicznych,
7) naprawa uszkodzeń murów przed wykonaniem docieplenia, poprzez wypełnienie pęknięć zaprawą Ceresie 5.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonej dokumentacji.
Numer biuletynu: 1
Pozycja w biuletynie: 213891
Data publikacji: 2011-08-08
Nazwa: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Okonku
Ulica: ul. Niepodległości 46
Numer domu: 46
Miejscowość: Okonek
Kod pocztowy: 64-965
Województwo / kraj: wielkopolskie
Numer telefonu: 67 2669 060
Numer faxu: 67 2669 060
Adres strony internetowej: www.mgok@okonek.pl
Regon: 57033028500000
Typ ogłoszenia: ZP-400
Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak
Ogłoszenie dotyczy: 1
Adres internetowy dynamicznego systemu zakupów: nie dotyczy
Rodzaj zamawiającego: Podmiot prawa publicznego
Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Adaptacja budynku Sali gimnastycznej w Okonku z przeznaczeniem na Ośrodek Kultury.
Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Pniewo
Rodzaj zamówienia: B
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania p.n. ( Adaptacja budynku Sali gimnastycznej w Okonku z przeznaczeniem na Ośrodek Kultury).
Zakres prac i robót obejmuje m.in.:
I. W zakresie robót budowlanych :
1. Wykonanie ścianek działowych - bezpośrednio na posadzce z gazobetonu gr. 12 cm, murowane na zaprawie wapienno-cementowej, tynki wykonać wapienno-cementowe kat. III (gipsowane).
2. Budowa sceny - scenę wymurować z cegły klinkierowej gr. 24 cm do wysokości 45 cm. Podłoża wykonać z piasku zagęszczonego warstwami. Posadzka z betonu B-15, gr. 10 cm, podłogę wykonać z paneli podłogowych o wysokim stopniu ścieralności ułożonych na deskach gr. 3,2 cm i legarach 8x8.
3. Budowa podestu pod fotele widowni - ścianki wykonać z cegły klinkierowej gr. 12 cm. Podłoża wykonać z piasku zagęszczonego warstwami, posadzka z betonu B-15, gr. 10 cm, zbrojona matą zbrojarską z pręta Ø 6.
4. Wykonanie otworów drzwiowych - w ścianie gr. 25 cm z pomieszczenia w holu wykonać otwór drzwiowy 90x210, ze sceny do pomieszczenia przebieralni wykonać otwór drzwiowy 90x210, z pomieszczenia Sali treningowej wykonać otwór drzwiowy na zewnątrz budynku o wymiarach 90x230, jako nadproża zastosować belki prefabrykowane typu (L) o długości 120 cm (2 szt. na każdy otwór).
5. Wymiana stolarki okiennej - we wszystkich pomieszczeniach z wyjątkiem pomieszczenia akademii prezentacji należy dokonać wymiany stolarki okiennej wraz z parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi na stolarkę PCV (bez zmiany światła otworu).
6.Wymiana stolarki drzwiowej - wykonać przy wejściu do pomieszczenia korytarza oznaczonego w projekcie 1)09 z istniejących drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na drzwi dwuskrzydłowe PCV ( bez zmiany światła otworu ). Drzwi wejściowe z Sali treningowej zamontować jako PCV, przeszklone w ½ powierzchni szybą bezpieczną. Drzwi wewnętrzne w miejscu wykutych i wykonanych ściankach działowych otworów działowych zamontować jako płycinowe.
7. Ocieplenie - wykonać ze styropianu gr. 10 cm wraz z elewacją zgodnie z projektem docieplenia elewacji (rozwiązania szczegółowe ) oraz opisem sposobu wykonania termorenowacji.
8. Rynny, rury spustowe, obróbki blacharskie - wymienić w całym budynku na wykonane z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorze palety RALL 3011 bez zmiany przekrojów.
9. Roboty remontowe - w pomieszczeniu 1)18 - 1)23 na istniejącej posadzce z lastrika ułożyć terakotę typu GRES przeciwślizgowy, w pomieszczeniu akademii prezentacji na posadzce pod fotelami ułożyć wykładzinę typu TARKET.
10. Roboty wykończeniowe polegają na wygłuszeniu sufitu pomieszczenia akademii prezentacji, pomalowaniu wszystkich pomieszczeń farbami olejnymi (lamperie) oraz ściany i sufity farbami emulsyjnymi.
11. Roboty na zewnątrz budynku :
a) wymiana istniejącej nawierzchni dróg wewnętrznych z trylinki na kostkę betonową typu (polbruk) gr. 8 cm, wraz z krawężnikami,
b) wymiana istniejących nawierzchni tarasu z płytek chodnikowych na kostkę betonową typu (polbruk) gr. 6 cm,
c) wymiana istniejącej nawierzchni chodnika z płytek chodnikowych na kostkę betonową typu (polbruk) gr. 6 cm,
d) wymiana istniejącego ogrodzenia, furtki i bramy wjazdowej ( z siatki ) na wykonane
z profili i kształtowników stalowych,
e) tereny zieleni ( trawnik ) wykonać z trawy zakupionej z rolki, dokonać nasadzeń
krzewami niskopiennymi (iglaki).
W zakresie branży elektrycznej.
1. Złącze kablowe - projektuje się złącze kablowe ZK1a, które należy podbudować przy budynku w miejscu istniejącego ZK-3, które należy zlikwidować. Projektowane ZK-3a należy wyposażyć w rozłącznik bezpiecznikowy, ograniczniki przepiąć i wyłącznik główny, który będzie spełniał rolę (wyłącznika głównego pożarowego).
2. Wewnętrzna linia zasilająca - projektuje się wewnętrzną linię zasilającą kablem YKY 5x16 mm2. Projektowany kabel na odcinku ZK-1a-RG ułożyć na ścianie w bruzdach. Równolegle z kablem WLZ należy ułożyć projektowany kabel HDGs 2x1,5 mm2, do sterowania cewką wzrostową wyłącznika naprądowego PLHT.
3. Rozdzielnice : RG i RK - projektuje się rozdzielnicę RG jako podtynkową IP30 - typ : BP-U-6)144-P z drzwiami metalowymi zamykaną na klucz. Wymiary rozdzielnicy : 1070x590x134. Projektuje się także rozdzielnicę RK jako nadtynkową IP-65 - typ : FKV-07-FR65-H-3)54 z drzwiami przezroczystymi.
4. Przeciwpożarowy wyłącznik prądu - dla projektowanego budynku należy zainstalować przeciwpożarowy wyłącznik prądu.
5. Ochrona przeciwprzepięciowa - projektuje się ograniczniki przepięć w ZK1a, RG i RK.
6. Instalacja oświetlenia podstawowego, zapasowego i ewakuacyjnego - dla pomieszczeń projektuje się oświetlenie podstawowe i zapasowe z wykorzystaniem opraw jarzeniowych 2x36W hermetycznych (istniejących) i z rastrem parabolicznym, montowanych nastrojowo. Szczegółowy opis znajduje się w dokumentacji projektowej.
7. Instalacja gniazd wtykowych 230V i siły - w pomieszczeniach projektuje się wykonanie instalacji gniazd wtykowych 1-faz. w wykonaniu p)t. Instalacja zasilana będzie przewodami typu YDYżo 3x2,5mm2, 450)750V układanymi p)t. Szczegółowy opis w dokumentacji projektowej.
8. Instalacja wyrównująca potencjał - dla poprawy skuteczności od porażeń,w budynku w pomieszczeniu kotłowni należy zamontować główną szynę wyrównawczą GSU. Szynę należy uziemnić za pomocą płaskownika ocynkowanego 30x4 mm, który należy połączyć z otokiem instalacji odgromowej. Szczegóły w dokumentacji.
9. Ochrona od porażeń prądem elektrycznym - szczegółowy opis w dokumentacji.
10. Instalacja odgromowa - instalację odgromową zaprojektowano zgodnie z wymaganiami aktualnej normy odgromowej PN-IEC 61024-1. Szczegółowy opis w dokumentacji projektowej.
11.Instalacja SSDWiN - system alarmowy będzie składał się z głównej jednostki zwanej centralą alarmową CA pełniącej rolę jednostki nadzorującej całość podległych jej urządzeń. Centrala mieścić będzie się w pomieszczeniu chronionym, niedostępnym dla osób postronnych i nieupoważnionych. Szczegóły w dokumentacji technicznej.
12. Instalacja CCTV - projektowany system telewizji dozorowanej ma przede wszystkim zapewnić obserwację danego obszaru, stwierdzenie nieprawidłowości zachowań na obiekcie, ochronę obwodową terenu zewnętrznego przed niemożliwością niezauważonego podejścia do obiektu, zsynchronizowania z istniejącymi systemami zabezpieczeń np. SSWiN, bezpieczeństwo wynikające z możliwości wcześniejszego rozpoznania zagrożenia. Szczegółowy opis w dokumentacji.
13. Nagłośnienie sali, zgodnie z opisem w dokumentacji
III. W zakresie instalacji grzewczej.
1. Nową instalację ogrzewczą zaprojektowano z zastosowaniem grzejników panelowych stalowych, w miejsce istniejących nagrzewnic wodnych, które przewidziane są do demontażu. Maksymalna temperatura czynnika grzewczego wynosi 80)600C. Instalacja będzie pracować w układzie zamkniętym. Maksymalne ciśnienie pracy wynosi 3,0 bar.
2. Projektowaną nową instalację z rur miedzianych prowadzić po ścianach budynku mocując przy pomocy uchwytów metalowych. Przez przegrody budowlane instalację prowadzić w otulinie z pianki poliuretanowej. Przed uruchomieniem instalacji przeprowadzić płukanie chemiczne.
3. Projektowaną instalację przyłączyć do istniejących obiegów po demontażu istniejących nagrzewnic.
IV. W zakresie budowy wewnętrznej instalacji przeciwpożarowej.
Zaprojektowano wewnętrzną instalację przeciwpożarową z rur stalowych ocynkowanych, gwintowanych. Zasilanie instalacji w wodę projektuje się z istniejącego przyłącza Ø 40 zaraz po jego wejściu do budynku przed zestawem wodomierzowym. Przejście rurami następuje pod stropem, po czym w adaptowanej sali schodzi w dół do hydrantu i zamontowanego na wysokości 1,35 m od poziomu podłogi zaworu odcinającego. W celu zapewnienia ochrony przeciwpożarowej budynku zaprojektowano hydrant HP-25 w szafce naściennej z wężem półsztywnym. Zaprojektowano go jako zespół obudowany składający się z zaworu hydrantowego, węża pożarniczego półsztywnego i prądownicy wodnej. Hydranty wewnętrzne zasilone są bezpośrednio z sieci wewnętrzną instalacją wodociągową - rurą Ø 32, a składają się z zaworu hydrantowego Ø 25 i 30 m odcinka węża oraz pyszczka 12 mm. Umiejscowione jest to wszystko w szafce z drzwiczkami. Użycie hydrantu pożarniczego Ø 25 wymaga rozwinięcia na całą długość odcinka węża pożarniczego o długości 30 m.
Przedmiotem zamówienia jest również wykonanie robót remontowych budynku świetlicy wiejskiej w Pniewie związanych z podniesieniem sprawności technicznej obiektu.
W zakres prac wchodzi m.in.:
1) ochrona cieplna budynku, kompleksowa termomodernizacja (ściany, stropodach, posadzki)
2) wymiana okien ( 8 szt.) z drewnianych na PCV w pomieszczeniach biblioteki oraz wymiana stolarki drzwiowej ( 4 szt.).
3)naprawa tynków wewnętrznych poprzez skucie uszkodzonych i odparzonych tynków i wykonanie w tych miejscach nowych,
4) wymiana rur i urządzeń sanitarnych ( przebieg rur po istniejących trasach),
5) obłożenie ścian w pomieszczeniach sanitarnych płytkami ceramicznymi na klej,
6) wyłożenie posadzek w pomieszczeniach sanitarnych i korytarzu przy bibliotece z płytek ceramicznych,
7) naprawa uszkodzeń murów przed wykonaniem docieplenia, poprzez wypełnienie pęknięć zaprawą Ceresie 5.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonej dokumentacji.
Kody CPV:
452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
453000000 (Roboty instalacyjne w budynkach)
Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
453100003 (Roboty instalacyjne elektryczne)
Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
453123103 (Ochrona odgromowa)
Kod CPV piątej częsci zamówienia:
444822004 (Hydranty gaśnicze)
Kod CPV szóstej częsci zamówienia:
453311007 (Instalowanie centralnego ogrzewania)
Czy zamówienie jest podzielone na części: Tak
Ilość części: 2
Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie
Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie
Czas: D
Data zakończenia: 31/10/2011
Informacja na temat wadium:
Wysokość wadium na całość zamówienia ustala się w kwocie 14.000 złotych
słownie : czternaście tysięcy złotych.
Na poszczególne części następująco :
Część 1 - wadium w kwocie 10.000 zł
Część 2 - wadium w kwocie 4.000 zł
1. Wadium w formie pieniężnej należy wnieść przelewem na konto Zamawiającego:
Bank : SBL Złotów O)Okonek
Nr rachunku : 83 8941 1016 0050 0861 2000 0080 z dopiskiem na blankiecie przelewu: wadium na zabezpieczenie oferty przetargowej zadania:
Adaptacja budynku w Okonku z przeznaczeniem na Ośrodek Kultury. Remont budynku świetlicy w m. Pniewo.
Zaliczka: Nie
Uprawnienia:
W celu stwierdzenia, czy osoba podpisująca oświadczenia woli lub udzielająca pełnomocnictwa posiada do tego uprawnienia, do oferty należy załączyć aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
Wiedza i doświadczenie:
Wykażą i udokumentują (referencjami, opiniami lub listami polecającymi, protokołami odbioru końcowego), iż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert (tj. w okresie 19.05.2005 - 19.05.2010), a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w ciągu całego okresu prowadzenia działalności wykonali roboty budowlane w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia,
Potencjał techniczny:
Dysponują lub będą dysponować narzędziami, wyposażeniem zakładu i urządzeniami technicznymi niezbędnymi do realizacji zamówienia, dysponowanie odpowiednim potencjałem technicznym.
Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Dysponowania osobami zdolnymi do wykonania zamówienia i w tym względzie :
a)dysponują lub będą dysponować osobami zdolnymi do wykonania zamówienia tj.: kierownika budowy z uprawnieniami do wykonywania samodzielnych funkcji w budownictwie, kierowników robót z uprawnieniami do kierowania robotami w zakresie sieci i instalacji sanitarnych, elektrycznych,
b) dysponują lub będą dysponować pracownikami o specjalności ogólnobudowlanej, drogowej w zakresie budowy nawierzchni z kostki betonowej, montażu sieci i instalacji elektrycznych i sanitarnych,
c) kadra zespołu kierowania budową musi posiadać stwierdzenie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji w budownictwie (uprawnienia), wpis na listę właściwej Okręgowej Izby Samorządu Zawodowego ( wykonawcy zagraniczni - odpowiednio)
Sytuacja ekonomiczna:
W tym względzie dla zabezpieczenia bieżącego wykonywania robót posiadają środki własne lub dostęp do kredytu w wysokości minimum 200.000 zł, - dot. I części zamówienia i 50.000 złotych dot. II części zamówienia.
Oświadczenie nr 2: Tak
Oświadczenie nr 4: Tak
Oświadczenie nr 6: Tak
Oświadczenie nr 7: Tak
Oświadczenie nr 9: Tak
Oświadczenie nr 10: Tak
Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak
Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak
Oświadczenie wykluczenia nr 7: Tak
inne_dokumenty:
1) Wypełniony załącznik nr 1 - formularz OFERTA .
2) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - pełnomocnictwo do reprezentowania ich w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w prowadzonym postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
3) Kopia dowodu wniesienia wadium.
4) Wykaz części zamówienia, które wykonawca zamierza zlecić do wykonania podwykonawcom.
5) Oświadczenie i informacja wykonawcy o sposobie utylizacji lub przekazania do utylizacji materiałów pochodzących z rozbiórki dla innego podmiotu wraz ze wskazaniem miejsca i sposobu utylizacji lub innego wykorzystania tych materiałów
III.7 osoby niepełnosprawne: Nie
Kod trybu postepowania: PN
Czy zmiana umowy: Nie
Kod kryterium cenowe: A
Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie
Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: mgok@okonek.pl
Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, 64-965 Okonek, ul. Niepodległości 46
Data składania wniosków, ofert: 24/08/2011
Godzina składania wniosków, ofert: 10:00
Miejsce składania:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, 64-965 Okonek, ul. Niepodległości 46
On: O
Termin związania ofertą, liczba dni: 30
Informacje dodatkowe:
Zadanie współfinansowane w ramach działania 313,322,323 Odnowa i Rozwój Wsi objętego PROW na lata 2007-2013. Umowa Nr 00260-6922-UM150188/10 zawarta w dniu 23.02.2011 r. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.
Czy unieważnienie postępowania: Nie
Numer części zamówienia: 1
Nazwa:
Adaptacja budynku Sali gimnastycznej w Okonku z przeznaczeniem na Ośrodek Kultury
Opis:
1.Wykonanie ścianek działowych
2.Budowa sceny.
3.Budowa podestu pod fotele widowni.
4.Wykonanie otworów drzwiowych.
5. Wymiana stolarki okiennej - we wszystkich pomieszczeniach.
6. Ocieplenie - wykonać ze styropianu gr. 10 cm wraz z elewacją zgodnie z projektem docieplenia elewacji (rozwiązania szczegółowe ) oraz opisem sposobu wykonania termorenowacji.
7.Wymiana stolarki drzwiowej.
8.Rynny, rury spustowe, obróbki blacharskie - wymienić w całym budynku na wykonane z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorze palety RALL 3011 bez zmiany przekrojów.
9. Roboty remontowe.
10. Roboty wykończeniowe polegają na wygłuszeniu sufitu pomieszczenia akademii prezentacji, pomalowaniu wszystkich pomieszczeń farbami olejnymi (lamperie) oraz ściany i sufity farbami emulsyjnymi.
11.Roboty na zewnątrz budynku :
a) wymiana istniejącej nawierzchni dróg wewnętrznych z trylinki na kostkę betonową typu polbruk gr. 8 cm, wraz z krawężnikami,
b) wymiana istniejących nawierzchni tarasu z płytek chodnikowych na kostkę betonową typu polbruk gr. 6 cm,
c) wymiana istniejącej nawierzchni chodnika z płytek chodnikowych na kostkę betonową typu polbruk gr. 6 cm,
d) wymiana istniejącego ogrodzenia, furtki i bramy wjazdowej ( z siatki ) na wykonane
z profili i kształtowników stalowych,
e) tereny zieleni ( trawnik ) wykonać
12. branża elektryczna.
13. instalacja grzewcza.
14. budowa wewnętrznej instalacji przeciwpożarowej
Kody CPV:
452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
453000000 (Roboty instalacyjne w budynkach)
Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
453100003 (Roboty instalacyjne elektryczne)
Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
453123103 (Ochrona odgromowa)
Kod CPV piątej częsci zamówienia:
444822004 (Hydranty gaśnicze)
Kod CPV szóstej częsci zamówienia:
453311007 (Instalowanie centralnego ogrzewania)
Czas: D
Data zakończenia: 31/10/2011
Kod kryterium cenowe: A
Numer części zamówienia: 2
Nazwa:
Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Pniewo
Opis:
1. Ochrona cieplna budynku, kompleksowa termomodernizacja (ściany, stropodach, posadzki)
2.Wymiana okien ( 8 szt.) z drewnianych na PCV w pomieszczeniach biblioteki oraz wymiana stolarki drzwiowej ( 4 szt.).
3. Naprawa tynków wewnętrznych poprzez skucie uszkodzonych i odparzonych tynków i wykonanie w tych miejscach nowych,
4. Wymiana rur i urządzeń sanitarnych ( przebieg rur po istniejących trasach),
5. Obłożenie ścian w pomieszczeniach sanitarnych płytkami ceramicznymi na klej,
6.Wyłożenie posadzek w pomieszczeniach sanitarnych i korytarzu przy bibliotece z płytek ceramicznych,
7.Naprawa uszkodzeń murów przed wykonaniem docieplenia, poprzez wypełnienie pęknięć zaprawą Ceresie 5.
Kody CPV:
452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
453000000 (Roboty instalacyjne w budynkach)
Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
453100003 (Roboty instalacyjne elektryczne)
Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
453123103 (Ochrona odgromowa)
Kod CPV piątej częsci zamówienia:
444822004 (Hydranty gaśnicze)
Czas: D
Data zakończenia: 31/10/2011
Kod kryterium cenowe: A
Podobne przetargi
103484 / 2012-04-03 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy Kiszkowo - Kiszkowo (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont Å›wietlic wiejskich na terenie Gminy Kiszkowo w miejscowoÅ›ci Åagiewniki KoÅ›cielne oraz utworzenie placu zabaw w miejscowoÅ›ci Myszki
157676 / 2012-05-16 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy Kiszkowo - Kiszkowo (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont Å›wietlic wiejskich na terenie Gminy Kiszkowo w miejscowoÅ›ci Åagiewniki KoÅ›cielne oraz utworzenie placu zabaw w miejscowoÅ›ci Myszki.
79435 / 2011-03-10 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy - Mieleszyn (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Kontynuacja budowy Domu Kultury w Mieleszynie
153454 / 2012-05-14 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy Kiszkowo - Kiszkowo (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont świetlic wiejskich na terenie Gminy Kiszkowo w miejscowościach Olekszyn, Skrzetuszewo.
389648 / 2009-11-09 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy - Mieleszyn (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Mieleszyn gm. Mieleszyn
97808 / 2012-03-29 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy Kiszkowo - Kiszkowo (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont świetlic wiejskich na terenie Gminy Kiszkowo w miejscowościach Olekszyn, Skrzetuszewo.
255023 / 2011-09-26 - Podmiot prawa publicznego
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Okonku - Okonek (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Adaptacja budynku sali gimnastycznej w Okonku z przeznaczeniem na Ośrodek Kultury. Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Pniewo
337320 / 2009-09-29 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina i Miasto Witkowo - Witkowo (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont świetlic wiejskich wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowościach: Chłądowo, Małachowo Złych Miejsc, Ruchocin, Ruchocinek i Wiekowo oraz adaptacja budynku komunalnego w Jaworowie
na świetlicę wiejską
323756 / 2009-09-18 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy - Mieleszyn (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Mieleszyn gm. Mieleszyn
249658 / 2009-07-23 - Administracja samorzÄ…dowa
Gmina i Miasto Witkowo - Witkowo (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont świetlic wiejskich wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowościach: Chłądowo, Małachowo Złych Miejsc, Ruchocin, Ruchocinek i Wiekowo oraz adaptacja budynku komunalnego w Jaworowie
na świetlicę wiejską
85356 / 2011-04-20 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy - Mieleszyn (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Kontynuacja budowy Domu Kultury w Mieleszynie
227615 / 2011-08-25 - Podmiot prawa publicznego
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Okonku - Okonek (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Adaptacja budynku sali gimnastycznej w Okonku z przeznaczeniem na Ośrodek Kultury. Remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Pniewo
75310 / 2011-04-13 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy - Mieleszyn (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont świetlic wiejskich w miejscowościach Popowo Tomkowe, Dębłowo i Świątniki Małe gm. Mieleszyn
149991 / 2012-07-10 - Podmiot prawa publicznego
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Okonku - Okonek (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont Å›wietlic wiejskich w miejscowoÅ›ci BrokÄ™cino i Åomczewo
71535 / 2011-03-03 - Administracja samorzÄ…dowa
UrzÄ…d Gminy - Mieleszyn (wielkopolskie)
CPV: 452121708 (Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych)
Remont świetlic wiejskich w miejscowościach Popowo Tomkowe, Dębłowo i Świątniki małe gm. Mieleszyn