Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

156689 / 2011-06-03 - Inny: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie / Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie (Konin)

Zlecenie organizacji dwóch turnusów obozu edukacyjnego dla uczniów szkół gimnazjalnych biorących udział w zajęciach pozalekcyjnych w ramach projektu Gimnazjalna Akademia Nauk dla subregionu konińskiego w roku szkolnym 2010/2011

Opis zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest organizacja dwóch turnusów obozu edukacyjnego dla uczniów szkół gimnazjalnych biorących udział w zajęciach pozalekcyjnych w ramach projektu Gimnazjalna Akademia Nauk dla subregionu konińskiego w roku szkolnym 2010/2011.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zorganizowania dwóch turnusów min. 10 dniowych obozu edukacyjnego (matematyczno-przyrodniczego) w przy ośrodku akademickim w Polsce. W obozie będzie uczestniczyć minimum 58, a maksimum 63 uczniów ze szkół gimnazjalnych w dwóch grupach, turnusy w lipcu i sierpniu (+ min. 2 opiekunów/turnus, w tym 1 opiekun/turnus ze szkoły gimnazjalnej biorącej udział w projekcie). Zamawiający poda faktyczną ilość osób w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy.
W ramach niniejszego zamówienia oraz podanej ceny oferowanej Wykonawca zobowiązany jest do:
a) zorganizowania transportu uczestników z miejsca wyjazdu do miejsca docelowego wraz z powrotem na miejsce wyjazdu.
b) zapewnienia miejsc parkingowych z poniesieniem wszystkich opłat parkingowych przez Wykonawcę.
c) ubezpieczenia wszystkich uczestników wyjazdu (uczniów i opiekunów) ubezpieczeniem NNW min. 10 000,00zł/osobę oraz OC na min. 5 000,00zł/osobę.
d) zapewnienia min. 9 noclegów/turnus, łącznie min. 18 noclegów, w pokojach/domkach 2-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
e) zapewnienia wystarczającej ilości opiekunów na obozie tj. zawarcia umów z opiekunami na opiekę dla uczniów w czasie obozu (+ min. 2 opiekunów/turnus, w tym 1 opiekun/turnus ze szkoły gimnazjalnej biorącej udział w projekcie).
f) zapewnienia opieki lekarskiej/pielęgniarskiej.
g) zapewnienia wyżywienia dla uczestników (min. 3 posiłki dziennie, w tym obiad).
h) zorganizowania zajęć edukacyjnych z dziedziny nauk przyrodniczo-matematycznych, min. 25 godzin lekcyjnych/turnus prowadzonych przez dydaktyczną kadrę akademicką z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy z młodzieżą, w 15-17 osobowych grupach, na poziomie dostosowanym do poziomu zaawansowania uczestników, w salach dostosowanych do specyfiki n/w zajęć, z uwzględnieniem przepisów BHP, zgodnie ze szczegółami:
przeprowadzenie pokazu fizyko - chemicznych efektownych doświadczeń z prezentacją ciekłego azotu, suchego lodu, substancji powszechnie dostępnych w handlu (domowa chemia). Eksperymenty muszą być przeprowadzone w standardowej, technice pokazowej. Konieczna jest interakcja uczestników podczas wykonywania doświadczeń. Czas trwania spotkania minimum 2 godziny.
przeprowadzenie warsztatów eksperymentu fizycznego, związanych z przemianami fizycznymi (bez reakcji chemicznych) z udziałem uczestników. Eksperymenty muszą wykorzystywać substancje trudnodostępne w warunkach szkolnych, np. ciekły azot, suchy lód. Tematyka związana z: ruchem ciał, optyką, termodynamiką. Czas trwania spotkania minimum 4 godziny.
przeprowadzenie aktywizujących zajęć z tablicą interaktywną z matematyki (gry multimedialne z matematyki, matematyczne animacje typu flash), systemem bezprzewodowego głosowania (bezprzewodowe piloty do oddawania głosów - quizy tematyczne z matematyki). Zajęcia muszą być wspomagane łamigłówkami logicznymi przeprowadzonymi w aktywizujący sposób. Czas trwania minimum 2 godziny.
przeprowadzenie zajęć laboratoryjnych z chemii organicznej. Zajęcia muszą umożliwić indywidualną pracę uczestników. Tematyka zajęć:
- podstawowe operacje laboratoryjne (destylacja zwykła, ogrzewanie z chłodnicą zwrotną, krystalizacja, destylacja z parą wodną),
- wykonanie jednej, prostej syntezy organicznej (np. oranżu metylowego). Czas trwania minimum 5 godzin.
zorganizowanie zajęć warsztatowych poruszających tematykę ekologiczną i zagadnienia proekologiczne. Zajęcia muszą odbyć się w formie trzech spotkań doświadczalnych (eksperymenty wykonywane w technice małej skali), łącznie minimalnie 5 godzin. Tematyka warsztatów:
- powietrze: jego składniki, skład czystego powietrza, zanieczyszczenia (szkodliwe substancje - ich identyfikacja, badanie właściwości i szukanie sposobów ograniczenia toksycznej emisji czynników ludzkich),
- woda: jej budowa, właściwości. Zanieczyszczenia - sposób identyfikacji, systemy oczyszczania wód,
- zajęcia w terenie - nauka pobierania próbek, warsztaty z poruszeniem zagadnień takich jak: próbka reprezentatywna, precyzja, dokładność, mineralizacja i jej sposoby, oznaczanie jakościowe i ilościowe, badanie czystości próbek, określanie ryzyka ich zanieczyszczenia.
przeprowadzenie zajęć eksperymentalnych o charakterze naukowym, zajmujących się takim zagadnieniami jak:
- nanotechnologia, jej zastosowanie w życiu codziennymi i korzyści jakie niosą ze sobą badania nad jej rozwojem,
- związki krzemu, ich rola we współczesnych materiałach półprzewodnikowych,
- paliwa przyszłości - wodór, energia elektryczna (ogniwa paliwowe), odnawialne źródła energii XXI wieku (w tym energetyka jądrowa) - jak je wykorzystywać i przetwarzać,
- technologia nagrywania i montażu filmów o jakości HD i 3D (współczesne kino), Minimalny czas trwania 2 godziny.
warsztaty z analityki biologicznej (miareczkowanie alkacymetryczne w oznaczaniu preparatów biologicznych). Podczas zajęć, trwających minimum 5 godzin, każdy uczestnik musi mieć możliwość:
- odważania substancji stałych,
- odmierzania cieczy, pipetowania,
- zapoznania się ze sprzętem stosowanym w biotechnologii,
- sporządzania roztworu o określonym stężeniu, otrzymanego przez rozpuszczenie substancji stałej (np. lekarstwa dostępnego bez recepty) i rozcieńczenie cieczy (np. mleka),
- oznaczenia przynajmniej dwóch substancji zawartych w dowolnych preparatach biologicznych (np. w lekarstwach, produktach spożywczych).
i) zapewnienia materiałów dydaktycznych niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia zajęć edukacyjnych (np. broszur opisujących poruszane zagadnienia lub stosownych kart pracy).
j) zapewnienia koszulek dla uczestników odpowiednio zwizualizowanych zgodnie z aktualnym Planem Komunikacji Kapitał Ludzki dostępnymi na stronie www.efs.gov.pl (logotyp POKL oraz Unii Europejskiej).
k) zorganizowania całodniowych, jednodniowych wycieczek autokarowych (minimum dwie wycieczki) w celu zwiedzania atrakcji turystycznych o charakterze:
1) przyrodniczym, np.:
- Słowiński Park Narodowy, Łeba - ruchome wydmy,
- Jaskinie Doliny Kościeliskiej,
- wycieczka do Trójmiasta - w programie m.in. zwiedzanie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Wybrzeża w Gdańsku-Oliwie, Oceanarium i Fokarium w Gdyni,
- Ojcowski Park Narodowy, Przyroda i Dolina Prądnika
2) historycznym i kulturowym, np.:
- Zamek Krzyżacki w Malborku (zwiedzanie i udział w kulturalnych imprezach towarzyszących),
- Zamek Książ (zwiedzanie i udział w kulturalnych imprezach towarzyszących),
- wycieczki typu Żywe lekcje historii,
3) naukowym, np.:
- Centrum Nauki Kopernik w Warszawie - zwiedzanie ekspozycji stałych,
- wizyta na wydziale fizyki lub chemii wyższej uczelni - w programie zwiedzanie i warsztaty edukacyjne,
- wizyta w Eksperymentarium w Łodzi,
4) turystyczno - sportowym
- rejsy (np.: po Zalewie Wiślanym, po Kanale Elbląskim, Spływ przełomem Dunajca, itp.),
- wycieczka do parku linowego (Zorbing, Quady, Paintball, Gry integracyjne, Samochody terenowe, itp.)
5) inne
l) zapewnienia wymaganych biletów wstępu dla wszystkich uczestników (uczniów i opiekunów).
m) zorganizowania zajęć rekreacyjnych i ruchowych.
Wykonawca zobowiązany jest do spełnienia warunków określonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 8 listopada 2001 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki (Dz. U. Nr 135, poz. 1516 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997r. w sprawie warunków, jakie muszą spełnić organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania (Dz. U. Nr 12, poz. 67 z późn. zm.).
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonywania części zamówienia podwykonawcom.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 156689

Data publikacji: 2011-06-03

Nazwa: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Ulica: ul. Zakładowa 4

Numer domu: 4

Miejscowość: Konin

Kod pocztowy: 62-510

Województwo / kraj: wielkopolskie

Numer telefonu: 63 2453095

Numer faxu: 63 2422229

Adres strony internetowej: www.arrkonin.org.pl

Regon: 31050869000000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego: Inny: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Inny rodzaj zamawiającego: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Zlecenie organizacji dwóch turnusów obozu edukacyjnego dla uczniów szkół gimnazjalnych biorących udział w zajęciach pozalekcyjnych w ramach projektu Gimnazjalna Akademia Nauk dla subregionu konińskiego w roku szkolnym 2010/2011

Rodzaj zamówienia: U

Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem Zamówienia jest organizacja dwóch turnusów obozu edukacyjnego dla uczniów szkół gimnazjalnych biorących udział w zajęciach pozalekcyjnych w ramach projektu Gimnazjalna Akademia Nauk dla subregionu konińskiego w roku szkolnym 2010/2011.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zorganizowania dwóch turnusów min. 10 dniowych obozu edukacyjnego (matematyczno-przyrodniczego) w przy ośrodku akademickim w Polsce. W obozie będzie uczestniczyć minimum 58, a maksimum 63 uczniów ze szkół gimnazjalnych w dwóch grupach, turnusy w lipcu i sierpniu (+ min. 2 opiekunów/turnus, w tym 1 opiekun/turnus ze szkoły gimnazjalnej biorącej udział w projekcie). Zamawiający poda faktyczną ilość osób w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy.
W ramach niniejszego zamówienia oraz podanej ceny oferowanej Wykonawca zobowiązany jest do:
a) zorganizowania transportu uczestników z miejsca wyjazdu do miejsca docelowego wraz z powrotem na miejsce wyjazdu.
b) zapewnienia miejsc parkingowych z poniesieniem wszystkich opłat parkingowych przez Wykonawcę.
c) ubezpieczenia wszystkich uczestników wyjazdu (uczniów i opiekunów) ubezpieczeniem NNW min. 10 000,00zł/osobę oraz OC na min. 5 000,00zł/osobę.
d) zapewnienia min. 9 noclegów/turnus, łącznie min. 18 noclegów, w pokojach/domkach 2-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
e) zapewnienia wystarczającej ilości opiekunów na obozie tj. zawarcia umów z opiekunami na opiekę dla uczniów w czasie obozu (+ min. 2 opiekunów/turnus, w tym 1 opiekun/turnus ze szkoły gimnazjalnej biorącej udział w projekcie).
f) zapewnienia opieki lekarskiej/pielęgniarskiej.
g) zapewnienia wyżywienia dla uczestników (min. 3 posiłki dziennie, w tym obiad).
h) zorganizowania zajęć edukacyjnych z dziedziny nauk przyrodniczo-matematycznych, min. 25 godzin lekcyjnych/turnus prowadzonych przez dydaktyczną kadrę akademicką z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy z młodzieżą, w 15-17 osobowych grupach, na poziomie dostosowanym do poziomu zaawansowania uczestników, w salach dostosowanych do specyfiki n/w zajęć, z uwzględnieniem przepisów BHP, zgodnie ze szczegółami:
przeprowadzenie pokazu fizyko - chemicznych efektownych doświadczeń z prezentacją ciekłego azotu, suchego lodu, substancji powszechnie dostępnych w handlu (domowa chemia). Eksperymenty muszą być przeprowadzone w standardowej, technice pokazowej. Konieczna jest interakcja uczestników podczas wykonywania doświadczeń. Czas trwania spotkania minimum 2 godziny.
przeprowadzenie warsztatów eksperymentu fizycznego, związanych z przemianami fizycznymi (bez reakcji chemicznych) z udziałem uczestników. Eksperymenty muszą wykorzystywać substancje trudnodostępne w warunkach szkolnych, np. ciekły azot, suchy lód. Tematyka związana z: ruchem ciał, optyką, termodynamiką. Czas trwania spotkania minimum 4 godziny.
przeprowadzenie aktywizujących zajęć z tablicą interaktywną z matematyki (gry multimedialne z matematyki, matematyczne animacje typu flash), systemem bezprzewodowego głosowania (bezprzewodowe piloty do oddawania głosów - quizy tematyczne z matematyki). Zajęcia muszą być wspomagane łamigłówkami logicznymi przeprowadzonymi w aktywizujący sposób. Czas trwania minimum 2 godziny.
przeprowadzenie zajęć laboratoryjnych z chemii organicznej. Zajęcia muszą umożliwić indywidualną pracę uczestników. Tematyka zajęć:
- podstawowe operacje laboratoryjne (destylacja zwykła, ogrzewanie z chłodnicą zwrotną, krystalizacja, destylacja z parą wodną),
- wykonanie jednej, prostej syntezy organicznej (np. oranżu metylowego). Czas trwania minimum 5 godzin.
zorganizowanie zajęć warsztatowych poruszających tematykę ekologiczną i zagadnienia proekologiczne. Zajęcia muszą odbyć się w formie trzech spotkań doświadczalnych (eksperymenty wykonywane w technice małej skali), łącznie minimalnie 5 godzin. Tematyka warsztatów:
- powietrze: jego składniki, skład czystego powietrza, zanieczyszczenia (szkodliwe substancje - ich identyfikacja, badanie właściwości i szukanie sposobów ograniczenia toksycznej emisji czynników ludzkich),
- woda: jej budowa, właściwości. Zanieczyszczenia - sposób identyfikacji, systemy oczyszczania wód,
- zajęcia w terenie - nauka pobierania próbek, warsztaty z poruszeniem zagadnień takich jak: próbka reprezentatywna, precyzja, dokładność, mineralizacja i jej sposoby, oznaczanie jakościowe i ilościowe, badanie czystości próbek, określanie ryzyka ich zanieczyszczenia.
przeprowadzenie zajęć eksperymentalnych o charakterze naukowym, zajmujących się takim zagadnieniami jak:
- nanotechnologia, jej zastosowanie w życiu codziennymi i korzyści jakie niosą ze sobą badania nad jej rozwojem,
- związki krzemu, ich rola we współczesnych materiałach półprzewodnikowych,
- paliwa przyszłości - wodór, energia elektryczna (ogniwa paliwowe), odnawialne źródła energii XXI wieku (w tym energetyka jądrowa) - jak je wykorzystywać i przetwarzać,
- technologia nagrywania i montażu filmów o jakości HD i 3D (współczesne kino), Minimalny czas trwania 2 godziny.
warsztaty z analityki biologicznej (miareczkowanie alkacymetryczne w oznaczaniu preparatów biologicznych). Podczas zajęć, trwających minimum 5 godzin, każdy uczestnik musi mieć możliwość:
- odważania substancji stałych,
- odmierzania cieczy, pipetowania,
- zapoznania się ze sprzętem stosowanym w biotechnologii,
- sporządzania roztworu o określonym stężeniu, otrzymanego przez rozpuszczenie substancji stałej (np. lekarstwa dostępnego bez recepty) i rozcieńczenie cieczy (np. mleka),
- oznaczenia przynajmniej dwóch substancji zawartych w dowolnych preparatach biologicznych (np. w lekarstwach, produktach spożywczych).
i) zapewnienia materiałów dydaktycznych niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia zajęć edukacyjnych (np. broszur opisujących poruszane zagadnienia lub stosownych kart pracy).
j) zapewnienia koszulek dla uczestników odpowiednio zwizualizowanych zgodnie z aktualnym Planem Komunikacji Kapitał Ludzki dostępnymi na stronie www.efs.gov.pl (logotyp POKL oraz Unii Europejskiej).
k) zorganizowania całodniowych, jednodniowych wycieczek autokarowych (minimum dwie wycieczki) w celu zwiedzania atrakcji turystycznych o charakterze:
1) przyrodniczym, np.:
- Słowiński Park Narodowy, Łeba - ruchome wydmy,
- Jaskinie Doliny Kościeliskiej,
- wycieczka do Trójmiasta - w programie m.in. zwiedzanie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Wybrzeża w Gdańsku-Oliwie, Oceanarium i Fokarium w Gdyni,
- Ojcowski Park Narodowy, Przyroda i Dolina Prądnika
2) historycznym i kulturowym, np.:
- Zamek Krzyżacki w Malborku (zwiedzanie i udział w kulturalnych imprezach towarzyszących),
- Zamek Książ (zwiedzanie i udział w kulturalnych imprezach towarzyszących),
- wycieczki typu Żywe lekcje historii,
3) naukowym, np.:
- Centrum Nauki Kopernik w Warszawie - zwiedzanie ekspozycji stałych,
- wizyta na wydziale fizyki lub chemii wyższej uczelni - w programie zwiedzanie i warsztaty edukacyjne,
- wizyta w Eksperymentarium w Łodzi,
4) turystyczno - sportowym
- rejsy (np.: po Zalewie Wiślanym, po Kanale Elbląskim, Spływ przełomem Dunajca, itp.),
- wycieczka do parku linowego (Zorbing, Quady, Paintball, Gry integracyjne, Samochody terenowe, itp.)
5) inne
l) zapewnienia wymaganych biletów wstępu dla wszystkich uczestników (uczniów i opiekunów).
m) zorganizowania zajęć rekreacyjnych i ruchowych.
Wykonawca zobowiązany jest do spełnienia warunków określonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 8 listopada 2001 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki (Dz. U. Nr 135, poz. 1516 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997r. w sprawie warunków, jakie muszą spełnić organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania (Dz. U. Nr 12, poz. 67 z późn. zm.).
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonywania części zamówienia podwykonawcom.

Kody CPV:
635100007 (Usługi biur podróży i podobne)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
552430005 (Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: D

Data zakończenia: 31/08/2011

Zaliczka: Nie

Uprawnienia:
Wykonawca ubiegający się o zamówienie musi załączyć aktualny dokument stwierdzający, że przedsiębiorca figuruje w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2004r. Nr 223, poz. 2268 z późn. zm.) prowadzony przez marszałka województwa
właściwego ze względu na siedzibę przedsiębiorcy, w przypadku przedsiębiorcy zagranicznego, który utworzył oddział na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej - marszałka
województwa właściwego ze względu na siedzibę oddziału. Ocena spełniania warunku odbędzie się na podstawie złożonych dokumentów, na zasadzie spełnia - nie spełnia.

Wiedza i doświadczenie:
Wykonawca ubiegający się o zamówienie winien wykazać wykonanie usług w zakresie niezbędnym do wykazania spełniania warunku wiedzy i doświadczenia w okresie 3 lat przed dniem wszczęcia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich przedmiotu, wartości, dat wykonywania i odbiorców - minimum dwóch usług edukacyjnych o tematyce matematyczno - przyrodniczej objętej przedmiotem zamówienia oraz załączeniem dokumentów potwierdzających, że usługi zostały wykonane należycie. Ocena spełniania warunku odbędzie się na podstawie złożonych dokumentów oraz złożonego w tym zakresie oświadczenia na zasadzie spełnia - nie spełnia.

Potencjał techniczny:
Zamawiający nie precyzuje sposobu spełniania tego warunku. Ocena spełniania warunku odbędzie się na podstawie złożonego oświadczenia, na zasadzie spełnia - nie spełnia.

Osoby zdolne do zrealizowania zamówienia:
Wykonawca winien wskazać, iż dysponuje min. dwiema osobami - dydaktyczną kadrą akademicką mającą doświadczenie w realizacji zajęć dydaktycznych o tematyce matematyczno - przyrodniczej - w zakresie objętym przedmiotem zamówienia, posiadającymi przynajmniej roczne doświadczenie w wykonywanej pracy, w tym prowadzeniu zajęć dla młodzieży.

Sytuacja ekonomiczna:
Zamawiający nie precyzuje sposobu spełniania tego warunku. Ocena spełniania warunku odbędzie się na podstawie złożonego oświadczenia, na zasadzie spełnia - nie spełnia.

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie nr 6: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 2: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Tak

Zmiana umowy:
Przewiduje się możliwość zmiany zawartej umowy, jeżeli konieczność wprowadzenia takiej zmiany wynika z okoliczności, których nie można było przewidzieć w ogłoszeniu o zamówieniu lub SIWZ.
Zamawiający dopuszcza zmianę postanowień umowy w sytuacji, gdy:
a) zmiana jest dla niego korzystna,
b) w przypadku ustawowej zmiany stawki VAT
c) w przypadku wystąpienia sytuacji od stron niezależnej, niemożliwej do przewidzenia w chwili zawarcia umowy, a wprowadzenie zmiany jest konieczne dla prawidłowej realizacji umowy.

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 60

Nazwa kryterium 2: Atrakcyjność programu

Znaczenie kryterium 2: 40

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres strony internetowej specyfikacji i warunków zamówienia: www.bip.arrkonin.org.pl

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, ul. Zakładowa 4, 62-510 Konin, sekretariat III piętro

Data składania wniosków, ofert: 13/06/2011

Godzina składania wniosków, ofert: 10:00

Miejsce składania:
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, ul. Zakładowa 4, 62-510 Konin, sekretariat III piętro

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Informacje dodatkowe: POKL

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

61771 / 2013-04-23 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
Zorganizowanie i przeprowadzenie wyjazdu do fabryki Zakładów Optycznych w Jeleniej Górze dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Świerkowej 8 w Poznaniu w ramach priorytetu numer IX priorytet Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach działanie numer 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego projekt Edukacja na miarę naszych potrzeb

137411 / 2011-05-13 - Inny: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie - Konin (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
ZLECENIE NA ORGANIZACJĘ OBOZÓW JĘZYKOWYCH W RAMACH PROJEKTU GIMNAZJALNA AKADEMIA NAUK DLA SUBREGIONU KONIŃSKIEGO W RAMACH DZIAŁANIA 9.1.2

28263 / 2015-03-02 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego - Poznań (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
BOF-II.272.1.1.2015 - rezerwacja, sprzedaż i sukcesywna dostawę biletów lotniczych na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

127143 / 2013-06-28 - Inny: Spółka Akcyjna

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie - Konin (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
NA ZLECENIE ORGANIZACJI OBOZÓW: JĘZYKOWEGO (J. ANGIELSKI) I MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W RAMACH PROJEKTU: UNIWERSYTET GIMNAZJALISTY W RAMACH POKL 9.1.2. (ZP-5/2013)

152869 / 2011-05-31 - Inny: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie - Konin (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
ZLECENIE NA ORGANIZACJĘ OBOZÓW JĘZYKOWYCH W RAMACH PROJEKTU GIMNAZJALNA AKADEMIA NAUK DLA SUBREGIONU KONIŃSKIEGO W RAMACH DZIAŁANIA 9.1.2

6717 / 2013-01-11 - Administracja samorzÄ…dowa

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego - Poznań (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
BOF-II.272.1.2.2013 - Rezerwacja, sprzedaż i sukcesywna dostawa biletów lotniczych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

128529 / 2010-05-19 - Inny: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie - Konin (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
ORGANIZACJA OBOZU JĘZYKOWEGO W RAMACH PROJEKTU GIMNAZJALNA AKADEMIA NAUK DLA SUBREGIONU KONIŃSKIEGO W RAMACH DZIAŁANIA 9.1.2

347726 / 2013-08-28 - Administracja samorzÄ…dowa

Zespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej - Poznań (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
zorganizowanie i przeprowadzenie wyjazdu do Zakładów Optycznych w Jeleniej Górze i Warszawie dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Świerkowej 8 w Poznaniu w ramach priorytetu numer IX priorytet Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach działanie numer 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego projekt Edukacja na miarę naszych potrzeb

140473 / 2010-06-01 - Inny: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie - Konin (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
ORGANIZACJA OBOZU JĘZYKOWEGO W RAMACH PROJEKTU GIMNAZJALNA AKADEMIA NAUK DLA SUBREGIONU KONIŃSKIEGO W RAMACH DZIAŁANIA 9.1.2

36133 / 2014-02-24 - Uczelnia publiczna

Politechnika Poznańska - Poznań (wielkopolskie)
CPV: 635100007 (Usługi biur podróży i podobne)
przetarg nieograniczony na usługi związane z wyjazdami stażowymi i szkoleniowymi zagranicznymi pracowników i doktorantów Politechniki Poznańskiej oraz przyjazdami specjalistów zagranicznych w ramach projektu Inżynieria wiedzy dla inteligentnego rozwoju POKL.04.03.00-00-131/12