Informacje o przetargach publicznych.
Site Search

127134 / 2012-04-20 - Inny: państwowa jednostka organizacyjne nieposiadająca osobowości prawnej / Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pułtusk (Pułtusk)

Wykonanie systemu telewizji przemysłowej do obserwacji przeciwpożarowej lasów

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu telewizji przemysłowej do obserwacji przeciwpożarowej lasów.
2. Zamówienie dotyczy wyposażenia istniejących punktów obserwacyjnych w specjalistyczne urządzenia telewizji przemysłowej, przeznaczone do obserwacji obszarów leśnych (opis i lokalizacja punktów obserwacyjnych - w tabeli w specyfikacji istostnych warunków zamówienia) wraz z niezbędną do realizacji zamówienia dokumentacją, koniecznymi uzgodnieniami i pozwoleniami.
Sterowanie pracą kamer oraz odbiór obrazu z kamer TV zlokalizowanych na wieżach obserwacyjnych będzie odbywać się przewodowo - w leśniczówce Lipniki z dostrzegalni w Lipnikach i bezprzewodowo (radiowo) w siedzibie Zamawiającego z punktu obserwacyjnego z dzwonnicy przy kościele na Popławach.
3. Wymagania ogólne:
Telewizyjny zestaw urządzeń do wczesnego wykrywania zagrożenia pożarowego terenów leśnych musi obejmować głowicę obrotową z zespołem wizyjnym w hermetycznej obudowie, niezbędne układy zasilania z ochroną przed przepięciami, dedykowany panel sterujący zintegrowany z 3 osiowym joystickiem, zapewniający pełną obsługę urządzeń systemu oraz dwa monitory LCD z wejściami HDMI 1.3 ( przekątna ekranu minimum 32 cali i 27 cali). Zestawy muszą umożliwiać prowadzenie obserwacji w promieniu 20 km w sprzyjających warunkach atmosferycznych przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu i trwałości mechaniki. Elementy montowane na zewnątrz pomieszczeń muszą gwarantować właściwą pracę przy pełnym zakresie wilgotności względnej powietrza (od 0 do 100 %) w zakresie temperatur od - 20°C do +50°C i być odporne na opady atmosferyczne. Głowica (napędy) i zespół wizyjny (kamera i obiektyw) muszą być zintegrowane i stanowić zwartą konstrukcję we wspólnej obudowie, odporną na działanie czynników atmosferycznych, w szczególności na napór wiatru. Obudowa z zespołem wizyjnym musi być mocowana w pozycji stojącej. Stopa obudowy musi być przykręcana do platformy wieży lub masztu, a żaden fragment mocowania urządzenia nie może przesłaniać widzenia kamery. Nie dopuszcza się szyby w obudowie lub innej przeźroczystej osłony kamery i obiektywów wykonanych z tworzyw sztucznych. Urządzenia muszą być przystosowane do transmisji radiowej sygnału wizji HDTV i sterowania, z zabezpieczeniem przed możliwością niezamierzonego pozostawienia urządzeń w pracy. Nie dopuszcza się rozwiązań opartych na PC lub innego typu komputerach. W żadnym znaczeniu nie traktuje się, jako komputer PC systemów wbudowanych (embedded), czyli dedykowanego pod konkretne zastosowanie systemu mikroprocesorowego.
4. Wymogi jakie muszą spełniać poszczególne elementy systemu:
a) Zestaw wizyjny (2 kamery + 2 obiektywy + 2 monitory)
- kamery cyfrowe HD będą zapewniać format sygnału oraz rozdzielczość wizji HDTV (1080i lub 1080p), z zastosowaniem przetwornika min 1/3 cala.
- kamery zapewnią prawidłową obserwację przy dużym kontraście oświetlenia nieba i lasu, będą posiadać funkcje kompensacji wstecznego oświetlenia.
- obiektywy będą dysponować zmiennymi ogniskowymi o co najmniej 10-krotnej wielkości zmiany długości ogniskowej.
- kąt obserwacji przy największym zbliżeniu optycznym będzie wynosił min 5º.
- automatyczne dostosowanie parametrów pracy do aktualnych warunków obserwacji.
- wyświetlanie kierunku obserwacji i zaprogramowanych nazw własnych obiektów terenowych.
- urządzenia umożliwią wyznaczenie azymutu obserwacji metodą bezwzględną, z dokładnością co najmniej 0,2º .
- obraz musi być wyświetlany w sposób płynny w rozdzielczości 1080p i 1080i.
- panel sterujący zintegrowany z 3 osiowym joystickiem, zapewniający pełną obsługę urządzeń systemu.
- w skład zestawu wejdą: monitory HD 32 cali i 27 cali (1080i lub 1080p w zależności od zastosowanego formatu sygnału kamery wymienionej w punkcie 4 a akapit pierwszy) z wejściami HDMI 1,3 o częstotliwości min. 60Hz.
- zestaw zapewni płynność i czytelność obrazu w ruchu, także przy maksymalnej długości ogniskowej.
- kamera musi posiadać możliwość zdalnego przełączania trybów pracy z pulpitu sterującego, w celu zapewnienia dostosowania przez operatora systemu optymalnych nastaw parametrów kamery do aktualnych warunków, w tym wzmocnienia i funkcję zmiany współczynnika korekcji Gamma, dla uzyskania możliwie najlepszej jakości obrazu w trudnych, zmieniających się warunkach oświetlenia,
- dekodery HD.
b) głowica obrotowa i sterowanie
- głowica obrotowa n x 360º dla ruchu panoramicznego (bez powracania),
- regulacja kąta pionowego obserwacji od +10 do - 20º lub więcej
- czas pełnego obrotu od 20s do 20 min.
- brak szarpania i zakłóceń obrazu pochodzącego od napędu,
- pobór mocy zestawu głowicy obrotowej z kamerą nie może przekraczać 20 W podczas pracy w trybie automatycznym,
- osoba obsługująca powinna mieć możliwość pełnego ręcznego sterowania kamerą (kierunek pionowy i poziomy, zbliżenie, ostrość),
- zestawy będą pracowały w trybie automatycznym, będą umożliwiały zaprogramowanie min. dwóch tras obserwacji automatycznej,
- zestawy będą posiadały możliwość regulacji prędkości obrotu w kierunku poziomym,
- zestawy automatycznie dostosują prędkość obrotów w poziomie do aktualnie nastawionej ogniskowej obiektywu,
- zestawy automatycznie dostosują pionowy kierunek obserwacji do kierunku poziomego podczas pracy w trybie automatycznym,
- zestawy będą miały możliwość omijania w trybie automatycznym określonych sektorów,
- sterowanie ręczne odbywać się będzie w czasie rzeczywistym,
- zestawy umożliwią zapamiętanie aktualnej pozycji i jej wywoływanie, pamięć min. 3 zapamiętanych pozycji,
- zestawy będą osiągały zadane położenie kątowe nie później niż w 20s,
- głowica musi posiadać uchwyt do linki asekuracyjnej,
- głowica musi posiadać system odparowywania szyb (grzałka),
- głowica musi posiadać masę poniżej 8 kg i być łatwa w montażu i demontażu,
- urządzenie musi posiadać funkcję automatycznego, programowanego śledzenia horyzontu,
- możliwość przełączania z klawiatury funkcji FOCUS z trybu auto na manual
specjalizowany dedykowany pulpit, zapewniający zdalną, szybką zmianę parametrów pracy kamery za pomocą przycisków, opisanych w sposób sugerujący ich przeznaczenie - funkcje: stop, auto, wybór trasy - uruchamiane jednym naciśnięciem właściwego przycisku, zintegrowany z 3 osiowym profesjonalnym joystickiem
- automatyczne wyłączanie urządzeń na wieży (maszcie) po godzinie od stwierdzenia braku sterowania.
c) zestaw urządzeń do bezprzewodowego przesyłu obrazu i sterowania
- bezprzewodowy przesył obrazu i sterowanie odbywać się będzie na linii wieża Popławy - Nadleśnictwo.
- bezprzewodowy przesył obrazu i sterowania ma zapewnić tą samą jakość obrazu i komfort sterowania jak przy rozwiązaniach przesyłu i sterowania realizowanych przewodowo,
- bezprzewodowy przesył obrazu i sterowanie będzie realizowane przy wykorzystaniu darmowych częstotliwości, w przypadku przesyłania obrazu cyfrowego dopuszcza się kompresję H.264 w wersji 4.1 lub wyższej.
d ) zestaw urządzeń do przewodowego przesyłu obrazu i sterowania
- przewodowy przesył obrazu i sterowanie ma odbywać się pomiędzy Wieżą w miejscowości Lipniki a leśniczówką Lipniki za pomocą światłowodu.

5. Wszystkie zastosowane urządzenia muszą mieć zapewnioną kompleksową ochronę odgromową i przeciwprzepięciową, uwzględniającą zagrożenia z powodu bezpośredniego wyładowania atmosferycznego w wieżę z kamerą.
6. Wykonawca zapewni co najmniej 2 letni okres gwarancji. W okresie ochrony gwarancyjnej Wykonawca zapewni bezpłatną obsługę techniczną, serwis urządzeń i okresowe przeglądy gwarancyjne oraz wszelkie naprawy i wymiany elementów niesprawnych lub uszkodzonych nie z winy Zamawiającego.
7. Zamawiający może zażądać dostarczenia głównych elementów systemu przed podpisaniem umowy do oceny spełnienia istotnych warunków zamówienia, w szczególności dotyczy to:
- głowicy obrotowej z kamerą - parametry: waga, zakres ruchu, kąt przy największym zbliżeniu optycznym, rozdzielczość obrazu, pobór prądu podczas pracy.
8. Wykonawca wykona również niezbędną do realizacji zamówienia dokumentację oraz uzyska konieczne do wykonania zamówienia, uzgodnienia i pozwolenia.
9. Niezwłocznie po wykonaniu instalacji zestawów telewizyjnych Wykonawca przeprowadzi szkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego (co najmniej dwóch pracowników zamawiającego) w zakresie obsługi i administracji przedmiotu zamówienia.

Numer biuletynu: 1

Pozycja w biuletynie: 127134

Data publikacji: 2012-04-20

Nazwa: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Pułtusk

Ulica: ul. Bartodziejska 50

Numer domu: 50

Miejscowość: Pułtusk

Kod pocztowy: 06-100

Województwo / kraj: mazowieckie

Numer telefonu: 023 6921465, 6921264, 6925490

Numer faxu: 023 6921465, 6921264, 6925490

Regon: 13001465900000

Typ ogłoszenia: ZP-400

Czy jest obowiązek publikacji w biuletynie: Tak

Ogłoszenie dotyczy: 1

Rodzaj zamawiającego:
Inny: państwowa jednostka organizacyjne nieposiadająca osobowości prawnej

Inny rodzaj zamawiającego:
państwowa jednostka organizacyjne nieposiadająca osobowości prawnej

Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
Wykonanie systemu telewizji przemysłowej do obserwacji przeciwpożarowej lasów

Rodzaj zamówienia: D

Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu telewizji przemysłowej do obserwacji przeciwpożarowej lasów.
2. Zamówienie dotyczy wyposażenia istniejących punktów obserwacyjnych w specjalistyczne urządzenia telewizji przemysłowej, przeznaczone do obserwacji obszarów leśnych (opis i lokalizacja punktów obserwacyjnych - w tabeli w specyfikacji istostnych warunków zamówienia) wraz z niezbędną do realizacji zamówienia dokumentacją, koniecznymi uzgodnieniami i pozwoleniami.
Sterowanie pracą kamer oraz odbiór obrazu z kamer TV zlokalizowanych na wieżach obserwacyjnych będzie odbywać się przewodowo - w leśniczówce Lipniki z dostrzegalni w Lipnikach i bezprzewodowo (radiowo) w siedzibie Zamawiającego z punktu obserwacyjnego z dzwonnicy przy kościele na Popławach.
3. Wymagania ogólne:
Telewizyjny zestaw urządzeń do wczesnego wykrywania zagrożenia pożarowego terenów leśnych musi obejmować głowicę obrotową z zespołem wizyjnym w hermetycznej obudowie, niezbędne układy zasilania z ochroną przed przepięciami, dedykowany panel sterujący zintegrowany z 3 osiowym joystickiem, zapewniający pełną obsługę urządzeń systemu oraz dwa monitory LCD z wejściami HDMI 1.3 ( przekątna ekranu minimum 32 cali i 27 cali). Zestawy muszą umożliwiać prowadzenie obserwacji w promieniu 20 km w sprzyjających warunkach atmosferycznych przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu i trwałości mechaniki. Elementy montowane na zewnątrz pomieszczeń muszą gwarantować właściwą pracę przy pełnym zakresie wilgotności względnej powietrza (od 0 do 100 %) w zakresie temperatur od - 20°C do +50°C i być odporne na opady atmosferyczne. Głowica (napędy) i zespół wizyjny (kamera i obiektyw) muszą być zintegrowane i stanowić zwartą konstrukcję we wspólnej obudowie, odporną na działanie czynników atmosferycznych, w szczególności na napór wiatru. Obudowa z zespołem wizyjnym musi być mocowana w pozycji stojącej. Stopa obudowy musi być przykręcana do platformy wieży lub masztu, a żaden fragment mocowania urządzenia nie może przesłaniać widzenia kamery. Nie dopuszcza się szyby w obudowie lub innej przeźroczystej osłony kamery i obiektywów wykonanych z tworzyw sztucznych. Urządzenia muszą być przystosowane do transmisji radiowej sygnału wizji HDTV i sterowania, z zabezpieczeniem przed możliwością niezamierzonego pozostawienia urządzeń w pracy. Nie dopuszcza się rozwiązań opartych na PC lub innego typu komputerach. W żadnym znaczeniu nie traktuje się, jako komputer PC systemów wbudowanych (embedded), czyli dedykowanego pod konkretne zastosowanie systemu mikroprocesorowego.
4. Wymogi jakie muszą spełniać poszczególne elementy systemu:
a) Zestaw wizyjny (2 kamery + 2 obiektywy + 2 monitory)
- kamery cyfrowe HD będą zapewniać format sygnału oraz rozdzielczość wizji HDTV (1080i lub 1080p), z zastosowaniem przetwornika min 1/3 cala.
- kamery zapewnią prawidłową obserwację przy dużym kontraście oświetlenia nieba i lasu, będą posiadać funkcje kompensacji wstecznego oświetlenia.
- obiektywy będą dysponować zmiennymi ogniskowymi o co najmniej 10-krotnej wielkości zmiany długości ogniskowej.
- kąt obserwacji przy największym zbliżeniu optycznym będzie wynosił min 5º.
- automatyczne dostosowanie parametrów pracy do aktualnych warunków obserwacji.
- wyświetlanie kierunku obserwacji i zaprogramowanych nazw własnych obiektów terenowych.
- urządzenia umożliwią wyznaczenie azymutu obserwacji metodą bezwzględną, z dokładnością co najmniej 0,2º .
- obraz musi być wyświetlany w sposób płynny w rozdzielczości 1080p i 1080i.
- panel sterujący zintegrowany z 3 osiowym joystickiem, zapewniający pełną obsługę urządzeń systemu.
- w skład zestawu wejdą: monitory HD 32 cali i 27 cali (1080i lub 1080p w zależności od zastosowanego formatu sygnału kamery wymienionej w punkcie 4 a akapit pierwszy) z wejściami HDMI 1,3 o częstotliwości min. 60Hz.
- zestaw zapewni płynność i czytelność obrazu w ruchu, także przy maksymalnej długości ogniskowej.
- kamera musi posiadać możliwość zdalnego przełączania trybów pracy z pulpitu sterującego, w celu zapewnienia dostosowania przez operatora systemu optymalnych nastaw parametrów kamery do aktualnych warunków, w tym wzmocnienia i funkcję zmiany współczynnika korekcji Gamma, dla uzyskania możliwie najlepszej jakości obrazu w trudnych, zmieniających się warunkach oświetlenia,
- dekodery HD.
b) głowica obrotowa i sterowanie
- głowica obrotowa n x 360º dla ruchu panoramicznego (bez powracania),
- regulacja kąta pionowego obserwacji od +10 do - 20º lub więcej
- czas pełnego obrotu od 20s do 20 min.
- brak szarpania i zakłóceń obrazu pochodzącego od napędu,
- pobór mocy zestawu głowicy obrotowej z kamerą nie może przekraczać 20 W podczas pracy w trybie automatycznym,
- osoba obsługująca powinna mieć możliwość pełnego ręcznego sterowania kamerą (kierunek pionowy i poziomy, zbliżenie, ostrość),
- zestawy będą pracowały w trybie automatycznym, będą umożliwiały zaprogramowanie min. dwóch tras obserwacji automatycznej,
- zestawy będą posiadały możliwość regulacji prędkości obrotu w kierunku poziomym,
- zestawy automatycznie dostosują prędkość obrotów w poziomie do aktualnie nastawionej ogniskowej obiektywu,
- zestawy automatycznie dostosują pionowy kierunek obserwacji do kierunku poziomego podczas pracy w trybie automatycznym,
- zestawy będą miały możliwość omijania w trybie automatycznym określonych sektorów,
- sterowanie ręczne odbywać się będzie w czasie rzeczywistym,
- zestawy umożliwią zapamiętanie aktualnej pozycji i jej wywoływanie, pamięć min. 3 zapamiętanych pozycji,
- zestawy będą osiągały zadane położenie kątowe nie później niż w 20s,
- głowica musi posiadać uchwyt do linki asekuracyjnej,
- głowica musi posiadać system odparowywania szyb (grzałka),
- głowica musi posiadać masę poniżej 8 kg i być łatwa w montażu i demontażu,
- urządzenie musi posiadać funkcję automatycznego, programowanego śledzenia horyzontu,
- możliwość przełączania z klawiatury funkcji FOCUS z trybu auto na manual
specjalizowany dedykowany pulpit, zapewniający zdalną, szybką zmianę parametrów pracy kamery za pomocą przycisków, opisanych w sposób sugerujący ich przeznaczenie - funkcje: stop, auto, wybór trasy - uruchamiane jednym naciśnięciem właściwego przycisku, zintegrowany z 3 osiowym profesjonalnym joystickiem
- automatyczne wyłączanie urządzeń na wieży (maszcie) po godzinie od stwierdzenia braku sterowania.
c) zestaw urządzeń do bezprzewodowego przesyłu obrazu i sterowania
- bezprzewodowy przesył obrazu i sterowanie odbywać się będzie na linii wieża Popławy - Nadleśnictwo.
- bezprzewodowy przesył obrazu i sterowania ma zapewnić tą samą jakość obrazu i komfort sterowania jak przy rozwiązaniach przesyłu i sterowania realizowanych przewodowo,
- bezprzewodowy przesył obrazu i sterowanie będzie realizowane przy wykorzystaniu darmowych częstotliwości, w przypadku przesyłania obrazu cyfrowego dopuszcza się kompresję H.264 w wersji 4.1 lub wyższej.
d ) zestaw urządzeń do przewodowego przesyłu obrazu i sterowania
- przewodowy przesył obrazu i sterowanie ma odbywać się pomiędzy Wieżą w miejscowości Lipniki a leśniczówką Lipniki za pomocą światłowodu.

5. Wszystkie zastosowane urządzenia muszą mieć zapewnioną kompleksową ochronę odgromową i przeciwprzepięciową, uwzględniającą zagrożenia z powodu bezpośredniego wyładowania atmosferycznego w wieżę z kamerą.
6. Wykonawca zapewni co najmniej 2 letni okres gwarancji. W okresie ochrony gwarancyjnej Wykonawca zapewni bezpłatną obsługę techniczną, serwis urządzeń i okresowe przeglądy gwarancyjne oraz wszelkie naprawy i wymiany elementów niesprawnych lub uszkodzonych nie z winy Zamawiającego.
7. Zamawiający może zażądać dostarczenia głównych elementów systemu przed podpisaniem umowy do oceny spełnienia istotnych warunków zamówienia, w szczególności dotyczy to:
- głowicy obrotowej z kamerą - parametry: waga, zakres ruchu, kąt przy największym zbliżeniu optycznym, rozdzielczość obrazu, pobór prądu podczas pracy.
8. Wykonawca wykona również niezbędną do realizacji zamówienia dokumentację oraz uzyska konieczne do wykonania zamówienia, uzgodnienia i pozwolenia.
9. Niezwłocznie po wykonaniu instalacji zestawów telewizyjnych Wykonawca przeprowadzi szkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego (co najmniej dwóch pracowników zamawiającego) w zakresie obsługi i administracji przedmiotu zamówienia.

Kody CPV:
322400007 (Kamery telewizyjne)

Kod CPV drugiej częsci zamówienia:
322000005 (Aparatura transmisyjna do radiotelefonii, radiotelegrafii, transmisji radiowej i telewizyjnej)

Kod CPV trzeciej częsci zamówienia:
322340002 (Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym)

Kod CPV czwartej częsci zamówienia:
322350009 (Systemy nadzoru o obwodzie zamkniętym)

Kod CPV piątej częsci zamówienia:
322310001 (Aparatura telewizyjna o obwodzie zamkniętym)

Kod CPV szóstej częsci zamówienia:
322240009 (Telewizyjna aparatura nadawcza)

Kod CPV siódmej częsci zamówienia:
325620000 (Kable światłowodowe)

Kod CPV ósmej częsci zamówienia:
325621001 (Kable światłowodowe do przesyłu informacji)

Czy zamówienie jest podzielone na części: Nie

Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: Nie

Czy przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających: Nie

Czas: O

Okres trwania zamówienia w dniach: 30

Zaliczka: Nie

Wiedza i doświadczenie:
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące posiadania wiedzy i doświadczenia, to znaczy wykonali co najmniej dwa zamówienia polegające na wykonaniu systemu telewizji przemysłowej do obserwacji terenu w promieniu minimum 15 kilometrów w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców, oraz załączeniem dokumentu potwierdzającego, że te dostawy zostały wykonane należycie. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.

Oświadczenie nr 3: Tak

Oświadczenie wykluczenia nr 1: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

Dokumenty podmiotów zagranicznych: Tak

inne_dokumenty:
1. Wykaz urządzeń, o których mowa w punkcie 3 siwz wchodzących w skład zestawu systemu monitoringu z opisem głównych parametrów.
2. Opis funkcjonowania systemu

III.7 osoby niepełnosprawne: Nie

Kod trybu postepowania: PN

Czy zmiana umowy: Nie

Kod kryterium cenowe: B

Znaczenie kryterium 1: 90

Nazwa kryterium 2: okres gwarancji

Znaczenie kryterium 2: 10

Czy wykorzystywana będzie aukcja: Nie

Adres uzyskania specyfikacji i warunków zamówienia:
Nadleśnictwo Pułtusk, ul. Bartodziejska 50, 06-100 Pułtusk

Data składania wniosków, ofert: 07/05/2012

Godzina składania wniosków, ofert: 09:00

Miejsce składania:
Nadleśnictwo Pułtusk, ul. Bartodziejska 50, 06-100 Pułtusk pok. nr 1

On: O

Termin związania ofertą, liczba dni: 30

Czy unieważnienie postępowania: Nie

Podobne przetargi

329401 / 2011-12-13 - Inny: państwowa instytucja kultury

Muzeum Narodowe w Warszawie - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Zakup i dostawa urządzeń do systemów bezpieczeństwa w Muzeum w Nieborowie i Arkadii - Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie.

231274 / 2013-06-17 - Inny: Jednostka Wojskowa

Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej - Pruszków (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa i montaż kamer termowizyjnych na terenie Ośrodka Reprezentacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej. Nr postępowania 6/POIN/2013.

210515 / 2014-10-06 - Uczelnia publiczna

Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa kamer obrazowych, projektora do Laboratorium Multimediów Postępowanie nr WEiTI/50/S/BZP/2014/1030

58142 / 2015-03-17 - Uczelnia publiczna

Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa zintegrowanego stanowiska projektowania i charakteryzacji kamer programowalnych. Postępowanie nr WEiTI/42/S/ZP/2015/1030

56071 / 2015-04-21 - Uczelnia publiczna

Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa kamer z funkcją mapy głębi, projektora do Laboratorium Multimediów. Postępowanie nr WEiTI/62/S/ZP/2015/1030

51929 / 2015-04-14 - Uczelnia publiczna

Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa kamer obrazowych, projektora do Laboratorium Multimediów Postępowanie nr WEiTI/3/S/ZP/2015/1030

372366 / 2014-11-12 - Inny: powiatowa jednostka organizacyjna.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Ciechanów (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa, montaż i uruchomienie sprzętu komputerowego, RTV i dydaktycznego dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Ciechanowie.

194285 / 2014-09-11 - Uczelnia publiczna

Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa kamer obrazowych, projektora do Laboratorium Multimediów Postępowanie nr WEiTI/10/S/ZP/2014/1030

188521 / 2012-08-31 - Inny: Jednostka nieposiadająca osobowości prawnej

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Siedlce - Siedlce (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa i montaż zestawów urządzeń wczesnego wykrywania zagrożenia pożarowego oraz systemów do bezprzewodowej transmisji obrazu i sterowania kamerami dla Nadleśnictwa Siedlce

82408 / 2015-04-13 - Uczelnia publiczna

Politechnika Warszawska Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych - Warszawa (mazowieckie)
CPV: 322400007 (Kamery telewizyjne)
Dostawa zintegrowanego stanowiska projektowania i charakteryzacji kamer programowalnych Postępowanie nr WEiTI/65/S/ZP/2015/1030